0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Melody Moondragon

 • IV kursas
 • *
 • 141
 • Taškai: 20
 • Lytis: Moteris
 • Gyvenk dabartimi, ne praeitimi
Ats: I Herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #30 Prieš 6 mėnesius »
  Melodė mintyse ir vienaip, ir kitaip bandė atgaminti profesoriaus Matthew žodžius, tačiau teko pripažinti, jog grifei tai sekėsi ne per geriausiai... Šiaip ne taip antrakursė prisiminė profesorių minint kažkokius laistytuvus. Darsyk apžvelgusi visą "mikrobangų krosnelės", vadinamos šiltnamiu teritoriją pagaliau išvydo tai ko ieškojo. Už akių neprasprūdo tylūs laistytuvai sustatyti pasieniui. Dauguma jų buvo tamsiai žalios spalvos ir puikiai derinosi su šiltnamį pagyvinančia augalija, bet buvo ir kitokių spalvų. Melodė per daug negalvodama išsirinko žydrąjį laistytuvą- vienintelį tokios spalvos savininką iš visos laistytuvų daugybės. Žydrasis iš kitų išsiskyrė dar ir tuo, kad ant šono puikavosi jau beveik nusitrynęs kažkokio grifei dar neregėto augalo paveikslėlis.
  Pagaliau atitempusi sunkųjį laistytuvą prie stalo leido sau atsikvėpti. Žydrasis buvo gerokai sunkesnis nei įprasti vandens sklidini laistytuvai daržams laistyti. Vedama smalsumo tamsiaplaukė žvilgtelėjo į laistytuvo vidų, tačiau smalsumo vis tik nepatenkino. Viduje buvo keistas ir lipnus mišinys, kuris sukėlė grifiukei nemažai klausimų. Kodėl šis prakeiktas mišinys toks sunkus? Juk vos parvilkau iki suolo... Ir kodėl jis toks... Hm... Keistas? Nejaugi profesorius minėdamas specialųjį mišinį magiškosioms obelims turėjo omeny... Tai? Kadangi smalsumas taip ir nebuvo patenkintas ir nė neketino aprimti antrakursei neliko nieko kito kaip tik išbandyti tą prakeiktą mišinį. Klausti profesoriaus apie mišinį nė neketino, mat buvo įsitikinus, jog nuobodi herbologo paskaita niekaip nepatenkins jos smalsumo.
  Melodė paslapčiomis nupėdino prie vieno iš šiltnamyje augančių augalų paskui save atsitemdama tą pernelyg sunkų žydrąjį laistytuvą... Po ilgų ir varginančių pastangų pakėlė žydrąjį ir kelis mišinio lašus užpylė ant augalo. Koks tai augalas grifė neturėjo žalio supratimo, mat tikrai nebuvo herbologijos ekspertė. Mergaitės akivaizdoje vargšo augalo lapuose lipnusis mišinys pradegino skyles, o augalo žiedas nuvyto. Ne tokios augalo reakcijos ji tikėjosi, tad greitai (kiek tai buvo įmanoma su sunkiuoju laistytuvu) pasišalino iš neitin sėkmingo eksperimento vietos.
  Galiausiai visą laistytuvo turinį supylė į vazoną ir žydrasis laistytuvas akimirksniu "numetė svorio". Tolesnius veiksmus atsiminti tapo kur kas lengviau. Antrakursė likusias žemes supylė į vazoną ir susidarė net ne kauburėlis, o visas kauburys. Žemės beveik birėjo pro kraštus, tačiau daugiau viskas lyg ir atitiko reikalavimus. Užrašiusi ant lapelio vardą, Melodė šį priklijavo ant vazono ir vėl įsitaisė šiltnamio kampelyje. Tik tuomet atkreipė dėmesį į mėšlu dvokiančias rankas. Tai žinoma. Kaip gi kitaip. Juk tik duok galimybę ir likimas tikrai ja pasinaudos, kad iš tavęs pasišaipytų... Ir aišku, dabar kelis mėnesius dvoksiu mėšlu... Beviltiška šypsena šyptelėjusi mergaitė dar kelias akimirkas pratūnojo "mikrobangų krosnelėje", o tuomet tyliai niekeno nepastebėta išslinko iš šiltnamio.
"Vardan beveik begalvio Niko!"

*

Neprisijungęs Zoey Richter

 • VII kursas
 • *
 • 164
 • Taškai: 0
 • Kartais visko baigimas geriau nei kančia
Ats: I Herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #31 Prieš 6 mėnesius »
Žemės lėtai sukrito į vazoną. Visai šitai nesąmonei Zoey baisiai neturėjo nuotaikos, tačiau jai reikėjo pradėtą darbą pabaigti, plius ji turėjo padėti kitai švilpei. Negalėjo dabar jos palikti ir nebepadėti.
Tylus atodūsis paliko jos lūpas. Mergina nervinosi ir labai norėjo grįžti į Švilpynės bendrąjį kambarį.
Sudėjus visas žemės, mergaitė pasiėmė dvi sėklas ir įkišo jas giliai į žemę. Sėklų nesimatė. Išgirdusi klausimą kiek pamąstė.
- Dabar reikia užpilti sėklas tuo skysčiu ir prikrauti dar žemių, - tarė. Nuobodoka dar pridūrė mintyse, bet nesakė to garsiai. Nenorėjo įžeisti profesoriaus, kad ir koks jis būtų nemalonus ir, kad ir koks jai skaudus buvo jo balso tonas, kuriame girdėjosi tikrai nemaloni gaidelė.
- Malonu. Aš Zoey, - pasakė ir ištiesė pirštiniuotą ranką merginai. Nusprendė, kad rankos paspaudimas nepamaišys, nors  ir reiktų dirbti.

*

Neprisijungęs Meghan Natali Pritz

 • V kursas
 • *
 • 254
 • Taškai: 10
 • Lytis: Moteris
 • "That day you lost her. I lost you both."
Ats: I Herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #32 Prieš 6 mėnesius »
Pamoka buvo visiška nuobodybė. Pridėjus profesorių Grybą, gavosi vienas baisiausių košmarų. Tiesą pasakius, Meghan vieną naktį sapnavo, jog tapo herbologe ir turėjo dirbti drauge su Matthew. Tą naktį švilpiukė pabudusi daugiau nebeužmigo. Gyventi ir dirbti su Matthew po vienu stogu... Ne. Kad ir kaip stengėsi jį toleruoti ir nedaryti nesąmonių, rudaplaukė nebūtų pajėgusi išgyventi su herbologu.
Išgirdusi violetinplaukės žodžius, aiškinančius kitą sodinimo žingsnį, Meg ėmėsi jų vykdymo. Atsinešusi laistytuvą pripylė kažkokio skysčio į savąjį vazoną. Stengėsi viską atlikti kuo greičiau tikėdamasi, kad galės anksčiau išeiti iš pamokos, kitaip tikrai nebūtų susivaldžiusi ir ką nors iškrėtusi. Nors... Kokia herbologijos pamoka be lašelio chaoso?
Meghan ramiai į vazoną pridėjo dar žemių taip, kad susidarytų nedidukas kauburėlis. Tada pasisuko į merginą, prisistačiusią Zoey vardu ir paspaudė jai ranką.
- Tu irgi iš Švilpynės, ar ne? - perklausė, pažvelgdama į merginos aprangą. - Kuriame kurse mokaisi?
Tai buvo labai įprasti klausimai, dažniausiai, kaip ir šį kartą, naudojami pokalbiui palaikyti.
Rudaplaukė užsirašė ant vazono savo vardą ir kiek atsitraukė nuo jo. Praktika buvo baigta. Tačiau dar ne visi reikalai buvo sutvarkyti.
- Dabar paliksiu mažutę mokslo metų pradžios dovanėlę profesoriui. Neišduok manęs, gerai? - sušnabždėjo Meg ir išsitraukė lazdelę.
Nukreipusi ją į kitą šiltnamio galą, kerų pagalba nuvertė vieną laistytuvą ir jame esantis skystis išsiliejo ant grindų. Mergaitė skubiai įsikišo lazdelę į apsiaustą. Taip greitai, kad niekas neturėjo pastebėti, neskaitant Zoey, kuri stovėjo visai šalia. Tuomet švilpiukė pradėjo taisyti savojo kauburėlio formą, uždėjo dar vos vos žemių. Darė viską, kad profesorius patikėtų, jog ji nekalta. Na, teoriškai, kalta ji nebuvo. Negi jos kaltė, kad profesorius užkniso iki gyvo kaulo?
Meghan panosėje šyptelėjo ir, uždėjusi dar kiek žemių, atsitraukė nuo vazono ir ėmė laukti pamokos pabaigos.
Some things never change.


*

Neprisijungęs Henrieta Poter

 • V kursas
 • *
 • 262
 • Taškai: 47
 • Lytis: Moteris
 • Visur gerai, bet namie geriausia.
Ats: I Herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #33 Prieš 6 mėnesius »
   Pamažu vazonas prisipildė iki pusės ir Henrieta ėmė kuistis atmintyje, bandydama prisiminti ką daryti toliau. Aplinkui ramiai dirbo kiti mokiniai ir grifė kiek nusistebėjo, pagaliau suvokusi kaip ramu klasėje. Paprastai herbologijos pamokos neapsieidavo be chaoso ir tokia ramybė atrodė kažkaip nenatūraliai. Ypač prisiminus praeitų metų įvykius prišaukusius pačią direktorę.
  Įkišusi sėklytes į žemę (prieš tai vos jų nenumetusi ant šiltnamio grindų), Poter prisiminė, kad dar reikia pasiimti vieną iš klasės gale sustatytų laistytuvų. Dauguma mokinių jau buvo pasiėmę lipniojo skysčio ir baiginėjo darbą, tad Henrieta prie laistytuvų buvo viena. Kai grifė jau norėjo pasiimti vieną iš jų, vienas laistytuvas tiesiog ėmė ir nugriuvo. Skystis išsiliejo ant grindų ir trečiakursė turėjo atšokti, kad jis nesugadintu merginos apsiausto.
  Henrieta apsidairė. Kad ir kaip norėjo pamatyti išdaigininką, jai nepasisekė. Matyt šis pokštas buvo skirtas Mathew paerzinti, tačiau tas kas jį iškrėtė galėjo pridaryti ir daugiau bėdos. Deja, Poter liko tik pasiimti laistytuvą ir keliauti tęsti praktikos darbo.
"Net tamsiausiu metu galima būti laimingu, tik svarbu nepamiršti įsijungti šviesą.” – Albas Persifalis Valfrikas Brajanas Dumbldoras

*

Neprisijungęs Henrieta Poter

 • V kursas
 • *
 • 262
 • Taškai: 47
 • Lytis: Moteris
 • Visur gerai, bet namie geriausia.
Ats: I Herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #34 Prieš 6 mėnesius »
Pagaliau pritempusi tą bebrotiškai sunkų laistytuvą ir kelis kart vos neišlaisčius viso jame esančio tirpalo Henrieta ėmėsi tolimesnio darbo. Šiaip ne taip užkėlusi tą sunkenybę ant stalo, grifė palenkė jį ir ėmė pilti glitų, smirdantį skystį į vazoną. Šis tirpalas Poter priminė žiobariškų dilgėlių nuorūgas kurių jos tėvai (kol dar buvo gyvi) pildavo ant jų sode augusių žiobariškų gėlių. Tikriausiai šis skystis taip pat turėtų veikti kaip trąša, nes to tirpalo kurį naudojo tėvai paskirtis buvo būtent tokia.
  Užsisvajojusi apie tėvus Henrieta nepastebėjo, kad skysčio jau pripylė apsčiai ir šis ėmė tekėti pro kraštus. Šį įvykį mergina pastebėjo tik tuomet, kai skystis nuo stalo ėmė lašėti ant Poter apsiausto ir pradegino nedidelę skylutę. Trečiakursė atšoko nuo stalo ir nusibraukė tirpalą nuo apsiausto. Grifė tikrai nebuvo turtuolė ir tikrai negalėjo dažnai pirkiotis apsiaustų, tad reikėjo juos saugoti ir pasistengti daugiau nebeužsimiršti.
  Susikaupusi mergina vėl priėjo prie stalo ir su pirštinėmis pasėmė gerą saują žemių. Įdėjusi jų į vazoną Henrieta pradėjo formuoti kauburėlį. Kai vazono viršuje jau puikavosi nedidukė kalvelė, Poter išsitraukė rašymo reikmenis. Brūkštelėjusi ant lapelio savo vardą ir pavardę mergina burtų pagalba priklijavo jį prie vazono ir ėmė laukti pamokos pabaigos.
"Net tamsiausiu metu galima būti laimingu, tik svarbu nepamiršti įsijungti šviesą.” – Albas Persifalis Valfrikas Brajanas Dumbldoras

*

Neprisijungęs Zoey Richter

 • VII kursas
 • *
 • 164
 • Taškai: 0
 • Kartais visko baigimas geriau nei kančia
Ats: I Herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #35 Prieš 6 mėnesius »
Pasakiusi ką daryti toliau, violetinplaukės ir pati pasiėmė laistytuvą. Lėtai užpylė skystį esantį jame ant sėklų. Tada prikrovė dar šiek tiek žemių. Jos darbas buvo baigtas. Mergaitė lengviau atsikvėpė nusišypsodama. Jai buvo visai smagu sodinti augaliukus, tačiau kartu tai buvo ir nuobodu bei monotoniška. Iš tiesų, šis dalykas buvo toks pats nesuprantamas, kokia ir yra Zoey.
- Taip, aš irgi esu iš Švilpynės, - tarė su šypsena atsakydama į klausimą. Išgirdusi kitą klausimą kiek susiraukė, kadangi jai teko pamąstyti. Nejaugi ji pati pamiršo kuriame kurse yra?... - Šuo metu esu penktame kurse, - atsakė kiek nervindamasi. Kadangi nervinosi, ėmė taisytis plaukus - toks buvo jos nervinimos įprotis. Mergina tyliai atsiduso. Norėjo eiti atgal į pilį, kadangi jautė kaip stresas ir nervai graužia ją iš vidaus.
- Žinoma, nesakysiu, - tarė stebėdama Meghan veiksmus. Išpiltas laistytuvas buvo tikrai šmaikštus dalykas, plius Richter pavardės nešiotoja galvojo, jog profesorius nesupyks dėl tokio juokelio, tad tyliai nusijuokė ir ėmė laukti kada gi pagaliau šis košmaras baigsis.

*

Neprisijungęs Matthew Turner

 • Herbologijos profesorius
 • *
 • 757
 • Lytis: Vyras
 • "Ir dar - išmok kerėti." - Melijandra Julija Lorijan
Ats: I Herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #36 Prieš 6 mėnesius »
Pamoka buvo tokia rami, kad Matthew pamanė užmigęs ir dabar sapnuojantis herbologijos pamoką, per kurią niekas neišprotėjo. Sapnas buvo toks malonus, kad atsibusti tikrai nesinorėjo. O gal tai vis dėlto ne sapnas? Ko gero, ne nutarė profesorius akims užkliudžius Meghan. Jeigu jis išties miegotų, tos mergužėlės nematytų, nors ji ir elgėsi normaliai.
Suvokimas, kad vis dėlto nemiega, privertė Turner susiraukti ir atidžiau nužvelgti šiltnamį. Ar jis tikrai dar vietoje? Gal Pritz su Mendel jau krečia eilinę nesąmonę? Tokios kaip šitos dvi neužauga, tad šito tikėtis tikrai neverta.
Ir vis dėlto pamoka tesėsi toliau, vaikai dirbo ir sėkmingai (arba ne) sėjo magiškąsias obelis. Gal šiais metais tie kvailučiai netgi kažko išmoks? Nors ne, šito tikėtis nebuvo verta. Tai tikriausiai tebuvo apšilimas prieš kitas pamokas, kurių Turner tikriausiai nė neves. Kam jam gadintis nuotaiką? Ne, geriau nueis pas direktorę ir pasidžiaugs, kokie mokiniai po vasaros yra geri. O kad pamokų daugiau net ir neįvyko, profesorei Evenstar tikrai nebūtina žinoti.
Nuskambėjus varpui Matthew lengviau atsikvėpė. Taip nieko ir neatsitiko. Kažkas papylė lipnųjį skystį, bet norint buvo galima patikėti, kad tai nutiko netyčia. Turner, žinoma, norėjo, tad nė nesiaiškino, kieno tai darbas. Paskutiniam mokiniui palikus šiltnamį išsitraukė kažkodėl su savimi turimą lazdelę, bet laiku apsigalvojo. Ne, jeigu vaikai nesugriovė šiltnamio, jis pats tuo tikrai neužsiims. Gal profilaktiškai paskirti Mendel ir Pritz areštą ir liepti viską čia sutvarkyti? susimąstė juodaplaukis, bet kuo puikiausiai žinojo nenorėsiantis leisti papildomo laiko su tomis dviem neklaužadomis. Ne, geriau jau ramiai pailsės, o viską sutvarkys kada nors vėliau.
Dėl visa ko nužvelgęs šiltnamį ir pamatęs, kad vazonai tvarkingai stovi savo vietose, profesorius šyptelėjo. Dabar reikėjo eiti į savo kabinetą išgerti taisyti namų darbų.