0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Sofi Barbierato

  • VII kursas
  • *
  • 124
  • Taškai:
Labiausiai nepavykęs jūsų RPG
« Prieš 2 metus »
Tokios temos dar nėra? Tai gerai.  :P :D ;D

Koks buvo jūsų blogiausias RPG? Gal jį jau pataisėte, o gal jis vis dar kažkur yra? Gal tas RPG buvo parašytas dar tuomet kai buvai pirmakursis? Manau būtų įdomu pasidalinti.


Maniškis: Pirmasis RPG iš savo kito personažo Marios Edelos. Jis buvo siaubingas, bet tingiu taisyt.  :laugh:

*

Neprisijungęs Matthew Turner

  • Herbologas
  • *****
  • 814
  • Lytis: Vyras
  • Personažas priklausė Dafydd Carwyn Llewellyn
Ats: Labiausiai nepavykęs jūsų RPG
« Atsakymas #1 Prieš 2 metus »
Tokia labai risky tema, nes žmonės eis skaityti blogiausių RPG. :D Mano... Hm, nežinau net. Galbūt Matthew su Karen, kuri dabar ištrinta, tiesiog nebuvo labai superinis, imo, bet Matthew buvo visiškai joks, kol buvo mokinys, plius čia jo pirmas RPG probs buvo. Kitas dar buvo Fiadh Vaitoklės Mirtos tualete (sorry, Ryan, ne dėl tavęs :D ). Bet irgi lavoninis char buvo. O šiaip man gėda bet kuriuos senus postus skaityt, netgi Dafydd.

*

Neprisijungęs Sofi Barbierato

  • VII kursas
  • *
  • 124
  • Taškai:
Ats: Labiausiai nepavykęs jūsų RPG
« Atsakymas #2 Prieš 2 metus »
Aš tai neisiu skaityt. Man tik įdomu (manau ir kitiem) ar tokių iš vis buvo ir kokie jie buvo.

*

Neprisijungęs Deoiridh Elspeth Ailith Lyall Galbraith

  • Žurnalistė
  • *****
  • 901
  • Personažas priklausė Dafydd Carwyn Llewellyn
Ats: Labiausiai nepavykęs jūsų RPG
« Atsakymas #3 Prieš 2 metus »
Prisiminiau dar vieną RPG, kurį, manau, čia būtų galima paminėti. Galbūt keista, bet tai yra Dafydd RPG. Su Kupidonu didžiojoje salėje, kur Dafydd suvarė šakutę Kupidonui į ranką. Tiesiog... Netiko tas RPG Dafydd, grynai dėl to.
"Visa tiesa apie Deoiridh" by Monica Lilly Moonlight