0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Alrisa Fuentes

 • VI kursas
 • *
 • 138
 • Taškai: 19
Ats: IV herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #15 Prieš 7 mėnesius »
Žodžiai padarė nuostabų poveikį - tokį, kokio ir tikėjosi. Alrisa kaipmat paleido gobtuvą, kai mergaitė iš tiesų išsigando ir pradėjo čiupinėti gana trumpus, bet vis dėlto aiškiai matomus ragiukus. Drebančios rankos taip puikiai atskleidė jos savijautą, kad net nereikėjo vargintis žvelgti į veidą. Vis dėlto klastuolė negalvojo, jog sulauks bejėgiško riksmo, pašiurpinusio sprandą. Dėl visa ko ji žengtelėjo kelis žingsnius atatupsta. Lazdelė dailiai gulėjo delne, pasiruošusi būti panaudota, bet to, laimei, neprireikė. Mokinės emocijos pratrūko ne kokiu nors įtūžiu ar siautėjimu, o ašarų upeliais. Tikrai apgailėtina. Su vis stiprėjančiu nuoboduliu apibendrino trečiakursė, jau bemąstanti pasišalinti iš įvykio vietos. Tačiau violetinių plaukų savininkė pagaliau nusprendė pareišti savo nuomonę ir tai privertė Alrisą plačiai išsišiepti.
-Ačiū už komplimentą. Aš jo nusipelniau. - atsakė išdidžiai krestelėdama galvą, tarsi norėdama parodyti, kas čia vadas. Gal būtų dar ką nors pridūrusi, bet žliumbikė jau spėjo pabėgti. Vis dėlto klastuolė jos nelaikė - šiandien nuotykių užteko su kaupu.
Ji lyg niekur nieko apsižvalgė, išsivyniojo dar vieną saldainį ir patraukė priešingon pusėn, kur nebuvo tos įkyriai kūkčiojančios mergiūkštės.

*

Neprisijungęs Zoey Richter

 • VII kursas
 • *
 • 164
 • Taškai: 0
 • Kartais visko baigimas geriau nei kančia
Ats: IV herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #16 Prieš 7 mėnesius »
Richter sudėjo lapelius į dėžę. Netikrino ar ten yra šliužų, ar ne, kadangi nieko gerai nematė. Pasirodė, kad dar girdėjo tos tamsiaplaukės repliką, bet violetinplaukė tuo užtikrinta nebuvo.
 Ašaros buvo karčios, o ji vis dar nežinojo kaip nusikratys tų ragų. Pamokas juk lankė prastai ir daugelio kerų net nežinojo. Tai jai labai kišo koją. Zoey atsiduso apsivalydama ašaras megztinio rankove. Dabar reikėjo padaryti darbą su spygliukais. Greičiausiai badosi taip, kaip ir žmonės pagalvojo mergina vėl tyliai sukukčiodama ir nuimdama spygliukus nuo kotelios. Juos nerangiai sumetė į maišelį. Baigusi darbą viską nunešė profesoriui ant stalo. Čia nusiėmė pirštines ir akinius. Šiuos daiktus tiesiog numetė ant stalo. Skubėjo. Norėjo kuo greičiau išeiti iš čia. Vos išbėgusi atsisėdo už šiltnamio ir pradėjo nevaldomai verkti.

*

Neprisijungęs Matthew Turner

 • Herbologijos profesorius
 • *
 • 757
 • Lytis: Vyras
 • "Ir dar - išmok kerėti." - Melijandra Julija Lorijan
Ats: IV herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #17 Prieš 7 mėnesius »
Gyvenimas buvo sudėtingas. Profesoriaus darbas buvo dar sudėtingesnis. Ypač kai esi Matthew Turner - profesorius, nesugebantis kerėti. Tiesa, verta pastebėti, kad šiais mokslo metais šios vyriškio, hm... ydos neakcentavo. Dori Mendel ir Meghan Natali Pritz sugebėjo rasti kitų priežasčių ir metodų paversti herbologijos pamokas pragaru. Ak, o kur dar Elodie Gold... Šita, laimei, bent jau nebuvo tokia atkakli.
Plaukuose tebesiaučiantys šliužai vertė Matthew jaustis kiek nepatogiai, bet jis neketino to pripažinti. Ramiai stovėjo ir laukė kokios nors tų dviejų neįmanomų mergužėlių reakcijos. Kaip ir reikėjo, sulaukė tik isterijos.
- Manai, aš toks kvailas, kad nesuprantu, kas gali taip elgtis per pamokas? - labai stengėsi ramiai kalbėti Matthew, bet neatrodė, kad Dori tai bent kiek rūpėtų. Ką gi, ne jo problemos. Akivaizdu, kad šita mergaitė egzamino neišlaikys - jau dėl šito herbologas tikrai pasistengs. Reikėjo padaryti ką nors, kad ji iš viso būtų pašalinta iš mokyklos.
Galvoje nespėjus subręsti jokiam planui Dori teikėsi nešdintis iš šiltnamio. Nereikia ir sakyti, kad gyvenimas iš karto nušvito kitomis spalvomis. Žinoma, jį vis dar temdė Meg egzistavimas toje pačioje erdvėje. Vis dėlto švilpė, atrodo, buvo nusiteikusi pakelti neką mažesnę isteriją nei jos geriausia draugužė. Matthew nieko nebesakė. Dori Mendel kartais stengėsi. Meghan Natali Pritz buvo iš viso beviltiška, tad kam čia dar vargintis. Laimei, ji pasekė klastuolės pavyzdžiu, tad buvo galima tikėtis pamoką užbaigti ramiai. Nužvelgė mokinius ir pajuto pasididžiavimą, kad bent jau Alanas Senkleris teikėsi dirbti pamokos metu. Kažkokia itin retai pamokose pasirodanti mergaitė, atrodo, verkė, bet tai profesoriui neberūpėjo. Svarbiau buvo kaip nors priversti šitą pamoką baigtis, o tada gerai apsvarstyti, ar nepranešti direktorei, kad susirgo.
Nuskambėjus išganingam varpo dūžiui Matthew nesislėpdamas atsiduso iš palengvėjimo. Pagaliau...
- Laisvi. Galite keliauti.
Ir daugiau čia niekada negrįžti. Ar reikėjo sutvarkyti šiltnamį? Galbūt, bet Matthew tikrai neketino tuo užsiimti dabar. Reikėjo pagaliau išgaudyti prakeiktus šliužus iš plaukų. Garsiai atsidusęs herbologas ėmėsi darbo.