0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Matthew Turner

 • Herbologijos profesorius
 • *
 • 756
 • Lytis: Vyras
 • "Ir dar - išmok kerėti." - Melijandra Julija Lorijan
IV herbologijos pamoka visiems kursams
« Prieš 7 mėnesius »
Pamažu pavasarėjant virš Matthew galvos tvenkėsi vis tamsesni ir tamsesni debesys. Iš galvos niekaip neišėjo pokalbis su Hogvartso direktore, pamokos nesidarė nė kiek smagesnės, tad nenuostabu, kad mokslo metams krypstant prie pabaigos herbologas buvo vis labiau įsitikinęs, kad čia daugiau negrįš.
Vis dėlto eilinę pamoką paruošti reikėjo. Laimei, Ariella neprieštaravo jam padėti ir sumažinti augalus iki darbui tinkamo dydžio. Ko jau ko, o mokinių susidūrimų su dilgėlėmis milžinėmis Turner tikrai nereikėjo. Jie ir taip rasdavo būdų susimauti, tam nereikėjo jų net skatinti.
Nuskambėjus varpui profesorius nužvelgė mokinius tikėdamasis nepamatyti labiausiai nepatinkančių veidų. Deja, tai nebuvo realu: Matthew Turner nemėgo nė vieno mokinio. Na, buvo viena išimtis, bet ji itin nemėgo lankytis herbologijoje. Nenustebo nepamatęs jos ir šį sykį. Negirdimai atsidusęs Matthew prabilo:
- Sveiki susirinkę į herbologijos pamoką. - Dabar jau galite nešdintis. - Šiandien pakalbėsime apie dilgėles. Kad jums būtų įdomiau, aptarsime ne visiems gerai žinomas žiobariškąsias dilgėles, o magišką jų atmainą, kuris, tiesa, atskiro pavadinimo neturi. Šiuose vazonuose matote būtent šiuos augalus. Galite apžiūrėti įdėmiau, tačiau be pirštinių jų nelieskite. Natūraliai šios dilgėlės yra gerokai didesnės: užauga net iki dviejų metrų aukščio, o lapai - iki dvidešimties centimetrų ilgio. Dilgėlės, kurias matote šiltnamyje, yra sumažintos pasitelkus magiją. - Tik jums nebūtina žinoti, kad tą padariau ne aš. - Dilgėlių lapai turi daug naudingų savybių. Dažnai yra dedami į eliksyrus, taip pat sveika gerti paprastą dilgėlių arbatą: puikiai apsaugo nuo spuogų ar odos niežėjimo. Atkreipiu dėmesį, kad svarbūs ir spygliukai esantys ant augalo koto: patepus sutrintų spygliukų koše savo burtų lazdelę jos galia kuriam laikui padidėja. Deja, šie augalai turi ir ne tokią gražią pusę: prilietus lapą be pirštinės oda apauga bjauriomis ir skausmingomis pūslėmis. Jeigu atsitiktų taip, kad prilietėte lapą, kuo skubiau keliaukite į ligoninę, nes čia neturiu tinkamų medžiagų jums padėti. Su ant koto esančiais spygliukais taip pat būkite atsargūs. Jie itin smulkūs, dėl to lengvai patenka į organizmą, o ten gali stipriai pažeisti kraujagysles. Dėl to dirbdami būtinai mūvėkite pirštines ir užsidėkite apsauginius akinius. Jų rasite ant mano stalo.
Ar aš dar nepasakiau, ką reikės daryti? nuoširdžiai pasibaisėjo profesorius. O tie jauni kvailiukai jau seniausiai nesiklauso! Garsiai atsidusęs Matthew tęsė:
- Šiandienos užduotis: pirmiausia nuskinate lapelius ir sudedate juos į dėžutes. Jeigu dėžutėje esantis lapelis staigiai pašoka, tai reiškia, kad ant jo yra įsitaisęs dilgėlinis šliužas. Jį būtina rasti ir nuimti. Galite paprasčiausiai numesti ant žemės ir sutrinti batu. Dėžutes atneškite man ant stalo. Kita darbo dalis: nuo koto nubraukti spygliukus ir supilti juos į specialius maišelius. Tik nenuraukite augalo! Tie, kurie spėsite, galėsite pagaminti spygliukų košę. Atkreipiu dėmesį, kad jos pasiimti neleisiu. Jeigu kas neaišku, klauskite. - Nors visiems būtų geriau, jeigu tiesiog patylėtumėte.
Turner pagaliau nutilo ir atidžiai nužvelgė mokinius. Kažin kokios nelaimės jo laukia šį kartą?..

[Užduotis parašyta poste. Ar ant bent vieno iš jūsų lapelių yra šliužas, sprendžiate patys. Jeigu nebus, už tai balų nemažinsiu. Jeigu norite, gali būti ir ant visų. Šliužai mokiniams nekenkia. Lapelius nuskinate visus. Kaip daryti spygliukų košę, Matthew nepasakė, tad jeigu norite, kad jūsų mokinys greit atliktų darbą ir galėtų ją gaminti, kreipkitės į Matthew, kad galėčiau parašyti postą. Atkreipiu dėmesį: košę padaryti spės ne visi, tad jeigu rašote, kad mokinys viską atlieka lėtai, bet vis tiek spėja, prieštarauja logikai. Jeigu kas neaišku ar reikia profesoriaus pagalbos, kreipkitės asmeniškai (geriau į Dafydd personažą ar DC). Jeigu reikės mano posto, nepalikite visko pačiai pabaigai, kad spėtumėte pabaigti pamokos darbą. Atkreipiu dėmesį: tai yra paskutinė RPG pamoka, bet realiai mokiniams jų dar bus. Bent trys praktikos postai. Pamoką uždarysiu lapkričio 4 d.]

*

Neprisijungęs Zoey Richter

 • VII kursas
 • *
 • 164
 • Taškai: 0
 • Kartais visko baigimas geriau nei kančia
Ats: IV herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #1 Prieš 7 mėnesius »
Pirmą kartą per ilgą laiką, violetinplaukė sugebėjo ateiti į pamoką. Pasirinko gana tylų ir galbūt lengvą dalyką - herbologiją. Anksčiau herbologija jai visai patiko, ji netgi lankėsi keliose pamokose prieš pat lūžio pradžią. Prieš pat savižalos pradžią. Zoey tyliai atsiduso pasitvarkydama savo gobtuvą. Ji vilkėjo gobtuvą, kadangi kiek nervinosi dėl profesoriaus reakcijos į jos violetinius plaukus. Juk greičiausiai nedažnai jo pamokoje dalyvauja violetinplaukės mergaitės, kurios pamokose lankosi tragiškai retai. Greičiausiai jis jos net nepažins, nesvarbu, kad ji kažkada lankėsi jo pamokoje.
 Mergina susikaupusi išklausė profesoriaus kalbą apie užduotį. Užduotis paasirodė įtartinai lengva. Richter lėtais žingsniukais priėjo prie profesoriaus stalo. Čia buvo daug mokinių, tad žalsvų akių savininkės niekas neturėtų pastebėti. Plius juodas megztinis puikiai įsilieja prie uniformų. Ji pati nevilkėjo uniformos. Mergina paprasčiausiai negalėjo jos vilkėti. Ji jaustų per didelį stresą, bijotų, kad pasimatys jos randai ar iškris peiliukas, tad ir į pamoką vilkėjo megztinį.
 Galiausiai violetinplaukė pasiėmė pirštines ir akinius nuo profesoriaus stalo. Lėtais judesiais užsidėjo pirštines ir priartėjo prie vieno iš augalų.

*

Neprisijungęs Dori Mendel

 • V kursas
 • *
 • 1137
 • Taškai: 35
 • Lytis: Moteris
Ats: IV herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #2 Prieš 7 mėnesius »
Dori stovėjo prie stalo nuobodžiame šiltnamyje. Po to karto, kai pamokoje apsilankė mokyklos direktorė, ji ir Meg profesoriui Turner neiškrėtė jokios išdaigos. Ką gi, praėjo jau pakankamai laiko tam, kad Turner ir vėl galėtų kentėti. Galbūt šiandien reikės ką nors pridirbti? Mendel apsidairė po šiltnamį.
- Sumažintos pasitelkus magiją? - tyliai paklausė šalia stovinčios Meg. - Dėl Hario Poterio akinių, nepatikėsiu, kad jis pats tai padarė. Arba jam kažkas padėjo, arba būk labai atsargi, nes jeigu Turner kerėjo, mums šakės, - sukrizeno.
Dori profesoriaus vis tik stengėsi klausytis įdėmiai. Kad ir kaip ten bebūtų, antrakursės rezultatai herbologijoje kaip reikiant pagerėjo. Nors bent šiek tiek susimaudavo praktiškai kiekvieną pamoką, tačiau įgyvendinti užduotį pavykdavo per kiekvieną. Kai Matthew pradėjo pasakoti apie spygliukus ir tai, kad jų košė kuriam laikui padaro burtų lazdelę galingesnę, Mendel instinktyviai nurovė nuo dilgėlės koto kuo daugiau spygliukų. Tačiau netrukus Turner įspėjo, kad spygliukai gali lengvai patekti į organizmą, nes yra itin smulkūs. Mergaitė išsigando.
- Nusišneka, - bandydama save nuraminti, pasakė ji draugei. - Aš net neįsidūriau.
Juk man nieko nenutiks, ar ne? Su šiek tiek neramia širdimi ir tarsi jausdama, kaip kažkokie spygliai vaikšto po Dori kūną, mergaitė apsimovė pirštines, mat turėjo savo, ir toliau rovė tuos spygliukus besiklausydama, ką šneka profesorius. Galiausiai ji išgirdo, kad tuos spyglius reikia nubraukti, o ne nurauti. Susinervinusi Mendel riebiai nusikeikė ir vos neįsidilgino. Norint pasiekti visus spygliukus, pirmiausia reikia pašalinti lapus.
- Profesoriau, o kodėl negalėsime pasiimti košės? Ar jūs ją naudosite? - netyčia išsprūdo antrakursei.
Dori nuėjo iki profesoriaus stalo ir pasiėmė apsauginius akinius. Grįžusi į darbo vietą ėmė kuo skubiau skinti tuos lapus ir dėti juos į dėžutę, nes norėjo kuo greičiau pagaminti tą spygliukų košę ir ją nuknisti.
Netikėtai vienas lapas pašoko.
- O tu ...!
Ir vėl Mendel nusikeikė.
- Prakeiktas šliužas.
Mergaitei teko gerokai paplušėti, kol ji tą gyvį rado.
- Ir jis tikriausiai sumažintas kerais, - bumbėjo.
Belaikant rankoje tą šlykštynę klastuolei į galvą šovė viena mintis.
- Klausyk, Meg. Neišmetinėk šliužų. Aš kai ką sugalvojau.
Dori pasislėpė už augalo kartu su šliužu padėjusi jį ant stalo.
- Engorgio, - tyliai tarė nutaikiusi burtų lazdelę į šliužą.
Šliužas be jokių principų ėmė ir padidėjo. Gerai, mums reikės jų daugiau, vos regimai šyptelėjo.
- Geminio, - tarė padidintam šliužui.
Nieko.
- Geminio.
Vis tiek nieko. Kerai turėjo padauginti šliužų skaičių. Dori nenustebo, kad jai nepavyko. Šitie burtai ir taip buvo sudėtingi, o dar su gyvu padaru. Mendel vylėsi, kad gal Meg pavyks, tačiau abejojo. Nieko, jeigu ką, užteks, kiek turėsim. Dori ir toliau skynė dilgėlių lapus tikėdamasi rasti kuo daugiau šliužų. Deja, iš viso ji rado tik penkis. Padidinusi juos klastuolė ėmė dairytis po šiltnamį: gal kas turi daugiau? Mokiniai šliužus traiškė. Neišmanėliai, pamanė tamsiaplaukė ir nuėjusi prie kažkokio pirmakursio švilpuko jam prigrąsino, paėmė iš jo kelis šliužus. Padidinusi ir juos mergaitė turėjo aštuonis. Pradžiai užteks. Dar laukia Meg šliužai. Juk Meg prisidės, ar ne?
Dori nutaikė akimirką, kai Matthew buvo nusisukęs. Ji nebuvo tikra, kad pavyks. Taip, Mendel yra gera kerėtoja, tačiau šie kerai reikalavo daug susikaupimo. Šliužai yra lengvi, sakė sau mergaitė. Tau pavyks.
- Oppugno, - tarė nusitaikiusi į gyvius.
Mendel nuostabai, šliužai pakilo į orą. Tylutėliai aiktelėjusi Dori pasuko burtų lazdelę į Matthew taikydama šliuzus į jį, labiausiai - į pakaušį ir užpakalį - ir pabandė paleisti kerus su kuo didesne jėga. Atlikusi darbelį greitai įsikišo lazdelę į kišenę ir nežiūrėdama nei į profesorių, nei juolab - į Meg, nes žvengimas iki ašarų būtų garantuotas, Mendel glostinėjo dėžutėje esančius dilgėlių lapus.

*

Neprisijungęs Alanas Senkleris

 • IV kursas
 • *
 • 540
 • Taškai: 81
Ats: IV herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #3 Prieš 7 mėnesius »
Na ką gi, gal šis kartas bus sėkmingesnis ir aš neapsiliesiu jokiu bjauriu deginančiu skysčiu.
Išklausęs viską, ką pasakė profesorius berniukas nuėjo prie jo stalo ir pasiėmė pirštines, mat savas buvo sugadinęs per praeitą pamoką. Ir dar nespėjo parsisiųsti naujų. Alaną labai domino toji spyglių košė. Ir kas būtų, jei man taip pavyktų savo lazdelę ja ištepti? Kokia tada ji būtų? Šiaip, Alanui patiko jo burtų lazdelė, bet labai jau domino kiek pakiltų jos stiprumas.
Pirmakursis užsimovė pirštines ir ėmė skinti lapelius. Stengėsi dirbti greitai, nes norėjo dar spėti padaryti tą košę. Keli lapeliai pašoko, jis vargais negalais suieškojo mažyčius šliužus ir paleido juos ant žemės.
Lapelių liko jau ne daug ir jis dar tikėjosi viską suspėti.

*

Neprisijungęs Meghan Natali Pritz

 • V kursas
 • *
 • 249
 • Taškai: 10
 • Lytis: Moteris
 • "That day you lost her. I lost you both."
Ats: IV herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #4 Prieš 7 mėnesius »
Dar viena diena, dar viena pamoka. Pamokos Meghan jau atrodė kaip rutina. Ji net nebekreipė dėmesio į dėstomą dalyką, tiesiog atėjusi padarydavo, kas liepta ir stengdavosi kuo greičiau išeiti. Pastaruoju metu mergaitė nepatyrė jokių nuotykių, o niūrios mintys vis labiau temdė švilpiukės protą. O dar neišvengiamai artėjo egzaminai, kurie tikrai nepamažino rudaplaukės streso lygio.
Tačiau niekur nedingsi, teko dalyvauti herbologijos pamokoje. Pamačiusi profesorių ir prisiminusi, kad jis atėmė iš Švilpynės penkiasdešimt taškų, Meg vėl pajuto tą patį pyktį ir keršto troškimą. Tad kol Matthew aiškino pamokos temą, švilpiukė galvoje bandė sukurti keršto planą. Deja, į galvą neatėjo nė viena, net pati mažiausia idėja. Meghan atsiduso ir pasisuko į Dori, stovinčią šalia. Draugė kažką krapštė nuo priešais jas stovinčių dilgėlių. Švilpiukė norėjo klausti draugės ką, po velniais, ji čia išdarinėja, tačiau tą akimirką Meg ausis pasiekė Matthew žodžiai, skelbiantys pamokos užduotį. Rudaplaukė atsitiesė ir įsmeigė akis į profesorių atidžiai jo klausydama ir vadindama gerą mokinę. Nebuvo tikra, ar jai pavyko, tačiau užduotį tikrai išgirdo ir ėmėsi jos vykdymo. Padirbusi porą minučių, kad Matthew nesuabejotų jos gerumu ir geranoriškumu, Meg pasisuko į draugę, kad pažiūrėtų, ką ji daro. Dori kaip tik laikė kažkokį šliužą, apie kurį pasakojo profesorius. Neišmesti? Ką tu su jais darysi? nesuprato Meghan, tačiau pakluso ir ėmė toliau skabyti lapelius ieškodama šliužų. Neužilgo vienas iš lapelių dėžutėje šoktelėjo išsiduodamas. Švilpiukė greitai jį pakėlė ir pabandė surasti pasislėpusį šliužą. Bjaurybė buvo gerai pasislėpęs, tačiau ir Meg buvo pakankamai gera ieškotoja. Ir jai pavyko surasti pasislėpusį šliužą. Po keleto minučių ji jau turėjo septynis šliužus.
- Ką tu su jais darysi? - paklausė draugės.
Tačiau Dori net nereikėjo vargintis atsakyti, nes Meg pati pamatė, kad Dori burtų pagalba padidino šliužus. Švilpiukė susidomėjusi ir slėpdama susijaudinimą stebėjo draugės veiksmus. Dori, užbūrusi šliužus, nukreipė lazdelę ir šliužai nuskrido į Matthew. Meghan turėjo labai pasistengti, kad nesusijuoktų garsiai. Tada išsitraukė savo lazdelę ir, taip pat padidinusi šliužus, nusiuntė juos į profesorių. Tramdydama šypseną įsikišo lazdelę atgal į apsiaustą, nuleidusi galvą į savo dilgėlę, toliau skabė lapelius.
- Gera idėja. - po poros minutėlių tylaus darbo kovojant su juoku pašnibždomis Dori tarė Meg. - Ir šį kartą Matthew tegu tik pabando mus apkaltinti. Tai reikštų karo pradžią. - sumurmėjo Meghan ir klastingai nusišypsojo. 
Some things never change.


*

Neprisijungęs Dori Mendel

 • V kursas
 • *
 • 1137
 • Taškai: 35
 • Lytis: Moteris
Ats: IV herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #5 Prieš 7 mėnesius »
Dori akies krašteliu matė, kad Meg su šliužais išdarinėja tą patį. Šaunuolė, pamanė galvodama apie draugę, tačiau net žvilgtelėti į ją, o juolab - į profesorių, nedrįso.
Kelias sekundes paglostinėjusi tuos dilgėlių lapus, gražiai sudėtus į dėžutę, antrakursė ėmėsi spyglių. Ji turėjo jau keletą nurovusi. Tai prisiminus širdyje vėl kažkas sukirbėjo. Dėl Merlino barzdos, ar man tikrai nieko neatsitiks, kad tai padariau be pirštinių? Tikiuosi, kad nieks nepasieks mano kraujotakos, baiminosi Mendel. Apie tai galvodama mergaitė tuos anksčiau nurautus spygliukus sudėjo į tą specialų maišelį, o toliau visus juos nuo augalo koto šalino jau teisingu būdu: nubraukdama. Mergaitė pati stebėjosi, kaip šiandien jai čia viskas pavyko (bent iki šiol) pakankamai sklandžiai, na, nepaisant to, jog galimai jos kūne jau vaikščiojo mažyčiai spygliai. Tačiau Dori nesusimovė. Lapai nuskinti gulėjo dėžutėje, spygliukų maišelis buvo pildomas, o augalas neišrautas. Šyptelėjusi sau antrakursė pabaigė nubraukinėti spygliukus.
- Parodysim mes tam grybui, parodysim, - atsakė Mendel draugei.
Mergaitė uždengė dėžutę ir užrišo maišelį. Artėjo akimirka, kai jai teks pėdinti pas profesorių atiduoti lapų ir klausti, kaip pagaminti tą spygliukų košę. Taigi, reikėjo pakelti akis ir pažiūrėti, kaip mergaitėms pavyko apmėtyti profesorių šliužais.

*

Neprisijungęs Alrisa Fuentes

 • VI kursas
 • *
 • 137
 • Taškai: 19
Ats: IV herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #6 Prieš 7 mėnesius »
Alrisai patiko būti herbologijoje - nevėkšla profesorius (ar jį iš viso verta vadinti profesoriumi?) paprastai nekontroliuodavo šiltnamyje siaučiančio chaoso. Todėl ji dar kartą čia pasirodė, net nelabai jaudindamasi, ar sutiks teleskopų mergiotę. Apskritai augalai klastuolę nelabai žavėjo, nebent juos buvo galima valgyti. Tad šiandieninės pamokos tema ne itin patiko. Susiraukusi apsižvalgė ir giliai atsiduso. Abejonė perskrodė mintis:
-Gal ir veltui čia atsivilkau... - sumurmėjo išvyniodama citrininį ledinuką. Saldus rūgštumas šiek tiek pataisė nuotaiką, iš pasimėgavimo akys net prisimerkė. - Ah...
Deja, kelis kartus apstumdyta juodaplaukė mokinių buvo nunešta tiesiog prie profesoriaus stalo. Neliko nieko kita, kaip tik griebti pirštines ir staigiai pranykti iš vyriškio regos lauko - šįkart norėjosi kokią šunybę iškrėsti tyliai.
Alrisa jau ketino užlįsti už anų įdomių augalų guoto, atrodančio kaip paparčiai su žiedais, kai į kažką atsitrenkė.
-Atsargiau, - suirzusi subumbėjo ji. Raminamas saldainio poveikis pradėjo nykti, nors skonis vis dar buvo aiškiai juntamas. Pažvelgusi per petį pamatė nepažįstamą būtybę su gobtuvu, kuri tikrai negalėjo būti idiotiškoji Elliw. Vis dėlto ką gali žinoti. Kol mokinė dar nespėjo pabėgti, klastuolė keliais žingsniais prisivijo ją ir nutraukė kapišoną. Atsivėręs violetinių plaukų vaizdas buvo toks netikėtas, kad Alrisa nesusilaikiusi garsiai prunkštelėjo.

*

Neprisijungęs Alanas Senkleris

 • IV kursas
 • *
 • 540
 • Taškai: 81
Ats: IV herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #7 Prieš 7 mėnesius »
Berniukas atsitiesė nuo dilgėlės ir pasiražė. Visi lapeliai jau buvo nuskinti ir sudėti į dėžutę. Grifas ėmėsi spyglių. braukė juos. Stengėsi tai daryti greitai, bet atsargiai, juk negalėjo išrauti augalo.
Darydamas šį darbą galvojo, kad su gyvūnais dirbti jam labiau patinka nei su augalais.
Ši pamoka kaip ir kitos be išdaigų neapsiėjo. Trumpam pakėlęs akis nuo darbo jis matė, kaip kerais padidinti šliužai lekia į profesorių. Nieko, kai prisnigo buvo blogiau. pagalvojo ir vėl ėmė dirbti.
Bebaigdamas rauti spyglius užsimąstė. Juk pats norėjo mokytojauti. Ką daryčiau, jei per kiekvieną mano pamoką kiltų neramumai? Alanas vaizduotėje ėmė piešti savo pamokas. Bet paskui pagalvojo, jog mokytis dar jam daugybė ištisų metų ir galvoti apie viską gal dar neverta. Juk jo norai per tuos metus galėjo ir pasikeisti.
Galop, viską pabaigė ir nuėjo prie profesoriaus stalo.
- Profesoriau, aš baigiau su spygliais ir lapais. Gal galite pasakyti kaip reikia daryti tą spyglių košę?

*

Neprisijungęs Zoey Richter

 • VII kursas
 • *
 • 164
 • Taškai: 0
 • Kartais visko baigimas geriau nei kančia
Ats: IV herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #8 Prieš 7 mėnesius »
Viskas atrodė gerai. Atrodė, kad Zoey nieko blogo nepadarys, bet staiga atsitrenkė į kitą mokinę. Violetinplaukės mintyse įsižiebė raudona spalva. O, ne... Aš prisidirbau. Kaip visada nieko nesugebu padaryti gerai pagalvojo Richter pradėdama kvėpuoti tankiau. Atsitrenkimas į žmogų jai prilygo katastrofai. Merginai pradėjo trūkti oro. Jai prasidėjo panikos priepuolis.
- Aš labai atsiprašau, - tyliu balsu ištarė mergina. Ji nenorėjo problemų. Tenorėjo išlėkti iš šiltnamio ir lėkti link švilpynės mergaičių miegamojo. Ten ji turėtų būti viena. Galėtų nusiraminti, kiek paverkti tada ,,padailinti'' savo riešą. Violetinplaukė pasitrynė riešą ir jau pradėjo eiti link augalų. Nenorėjo, kad mergina dar ką jai sakytų. Žalsvų akių savininkei ir taip buvo baisu. Ji bijojo, kad ta mergina į kurią ji atsitrenkė pasiskųs profesoriui, kad švilpė kažką sugadino ar pridirbo, o tai tiesiog visiškai sugadintų Zoey dieną. Juk niekas nenori būti visų blogų dalykų kaltininke. Tai nemalonu ir netgi skaudu. Jai beeinant buvo nutrauktas gobtuvas. Kvėpavimas dar padažnėjo. Jos lūpą pradėjo drebėti. Kai išgirdo prunkštelėjimą, mergina pasitrynė savo ranką ir užsimerkė. Nenorėjo čia apsiverkti. Jai tikrai reiktų bėgti į švilpynės koledžo miegamuosius.
Pastovėjusi keletą sekundžių be gobtuvo, mergina jį užsitraukė atgal. Patyrė per daug gėdos. Juk greičiausiai dabar visi tikrai žiūrės į ją. Ji netgi nežinojo ką pasakyti merginai, kuri nutraukė gobtuvą. Richter tikrai negalėjo tylėti dėl to, bet vis tik tylėjo. Baimė dėl tolimesnių merginos veiksmų buvo didesnė nei noras apsiginti.

« Paskutinį kartą keitė: Prieš 7 mėnesius sukūrė Zoey Richter »

*

Neprisijungęs Matthew Turner

 • Herbologijos profesorius
 • *
 • 756
 • Lytis: Vyras
 • "Ir dar - išmok kerėti." - Melijandra Julija Lorijan
Ats: IV herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #9 Prieš 7 mėnesius »
Tai yra... Kelinti mokslo metai? Septinti? Aštunti? Dėl šito Matthew nebebuvo tikras, bet tai, deja, visiškai nepadėjo suprasti, kodėl jis vis dar dirba tą kvailą profesoriaus darbą. Dar viena pamoka, kuri tikrai virs pragaru - dėl šito Matthew buvo daugiau nei tikras. Labiausiai prie to prisidėjo tai, kad jis pastebėjo šiltnamyje dvi mokines, kurių tikrai nesinorėjo matyti - Dori Mendel ir Meghan Natali Pritz. Ir, profesoriaus siaubui, jos stovėjo viena šalia kitos. O tai reiškė tik viena: gero nelauk.
Turner nusisuko nuo tų nepageidaujamų asmenų ir nužvelgė kitus mokinius. O jie, atrodo, dirbo visai neblogai. Kol kas viskas buvo gerai. Pamoka buvo tokia rami, kad buvo netgi keista. Profesorius tarsi laukė, kol atsitiks kas nors itin negero. Pavyzdžiui, sprogs šiltnamis, prakiurs žemė, į pamoką ir vėl ateis direktorė arba... Ne, geriau daugiau apie tai negalvoti.
Turner ir nespėjo daugiau apie nieką pagalvoti, nes jį staiga kažkas užpuolė. Iš pradžių profesorius pagalvojo, kad tai koks nors augalas, kurį neklaužados mokiniai (t.y. Mendel ir Pritz) paleido į jį. Susiraukęs atsisuko ir gavo nemaloniai nustebti: dėl to, kad atskridęs daiktas buvo mokinių kaltė, jis neklydo. Ir vis dėlto tai buvo ne augalas, o šlykštūs šliužai! Labai norėjosi išsitraukti lazdelę ir juos visus sunaikinti (Matthew žinojo apie evanesco kerų egzistavimą), tačiau suprato, kad tai nebūtų itin protinga mintis. Tos dvi ir taip jau pakankamai prisilinksmino!
Deja, nespėjus jų gerai išauklėti, atsirado dar vienas mokinys, norintis profesoriaus dėmesio. Tiesa, jis paprasčiausiai greitai dirbo ir norėjo pagaminti košę. Tai nelabai pataisė nuotaiką, tačiau Matthew nekreipė dėmesio į visą galvą aplipusius šliužus ir pratarė:
- Pasiimk žiupsnį druskos ir grūstuvę nuo mano stalo. Supilk spygliukus į dubenėlį ir grūstuve susmulkink juos kuo smulkiau, tuomet suberk druską, - sulig tais žodžiais vienas šliužas šlumštelėjo tiesiai ant Alano augalo. Matthew vos nenusikeikė, bet apsimetė, kad nieko neįvyko, ir tęsė: - Grūstuve gerai išmaišyk. Supilk į maišelį. Palaikius tris valandas reikėtų įpilti saldyto vandens, bet šios dalies, žinoma, nespėsi padaryti.
Kol profesorius baigė kalbėti, berniukui ant rankos nukrito dar du šliužai, bet Matthew ir toliau apsimetė, kad vis dar nieko nemato. Tuo labiau, kad jo plaukuose tų padarų vis dar buvo pernelyg daug. Baigęs aiškinti, ką reikia daryti toliau, juodaplaukis pasuko link dviejų itin nemėgstamų mokinių.
- Mendel, Pritz, galit susirinkti daiktus ir keliauti į bendruosius kambarius. Kad daugiau jūsų šiltnamyje nematyčiau. Penkiasdešimt taškų iš Klastūnyno ir Švilpynės. Jeigu dar kartą pasirodysite mano pamokoje, keliausime tiesiai pas direktorę.
Turner sunkiai atsiduso. Plaukuose vis dar krutėjo šliužai, tos dvi neišauklėtos mergaitės linksminosi, o jis ir toliau kankinosi egzistuodamas tame prakeiktame šiltnamyje.

*

Neprisijungęs Dori Mendel

 • V kursas
 • *
 • 1137
 • Taškai: 35
 • Lytis: Moteris
Ats: IV herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #10 Prieš 7 mėnesius »
Dori pakėlė akis į Matthew. Šliužai savo darbą atliko tobulai! Ant Turner galvos ir plaukuose jų buvo ne vienas ir ne du. Deja, netoliese pasimaišė Alanas ir paskutiniai Meg siųsti šliužai pasiekė jo augalą ir ranką. Eik iš ten, vartė akis mergaitė, mat nenorėjo, kad šie jį apliptų. Juk šliuzai buvo skirti profesoriui.
Galiausiai profesorius priėjo prie išdaigininkių ir pasisakė, kad atima iš jų koledžų taškų bei prigrasė daugiau nesirodyti šiltnamyje. Dori skruostai iškart nusidažė lengvu raudoniu. Tą akimirką ji norėjo paleisti į Turner nužudymo užkeikimą. Jeigu nepavyko su vilku, galbūt pavyks su juo? Klastuolė jautė didelį pyktį.
- Ak, ir vėl mes?! - garsiai sušuko antrakursė. - Kažkas iš jūsų pastoviai tyčiojasi, ir vietoj to, kad išsiaiškintumėte, kas, pasirenkate lengviausią kelią, nubausti dvi stropiausias savo mokines?! Dėl Merlino barzdos, aš pirmiau jūsų nueisiu pas direktorę, ir pasakysiu, kad engiate mane ir Meg ir nuolat kaltinate nebūtais dalykais! - Dori piktai sužaibavo akimis. - Pasižiūrėkite, man beliko tik padaryti tą sumautą spygliukų košę, bet, žinote ką, aš neketinu jos daryti, nes už tai imsite ir atimsite dar kokį šimtą taškų! - kriokė tamsiaplaukė.
Dori skruostai jau buvo gerokai įraudę. Ji paėmė tuos dilgėlių lapus ir demonstratyviai išmetusi iš dėžutės juos sutraiškė su batu. Tuomet paėmė vazoną su augalu ir sviedė jį prie Matthew stalo, kad kelios šukės net pažiro ant šio. Galiausiai metė maišelį su surinktais spygliais tiesiai į Matthew, tačiau nematė, kur šie pataikė, nes spygliukai buvo per maži, kad mergaitė įžiūrėtų, be to, ji buvo pernelyg susinervinusi, kad tai matytų. Sviedė Dori ir apsauginius akinius į profesorių, kuriuos pamokos pradžioje iš jo pasiėmė. Tada susikrovė savo daiktus į kuprinę ir perkreiptu veidu dėbtelėjo į profesorių.
- Tikras grybas, - tyliai suniurnėjo. - Rictusempra! - būdama prie durų atsigręžė į Matthew antrakursė ir paleido į jį kerus.
Dori nematė, ar jai pavyko užkutenti profesorių, ar ne, nes susivokusi, ką padarė, dabar tai tikrai keliausi pas direktorę, šimtas procentų, klastuolė kuo skubiau lėkė iš šiltnamių.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 7 mėnesius sukūrė Dori Mendel »

*

Neprisijungęs Alrisa Fuentes

 • VI kursas
 • *
 • 137
 • Taškai: 19
Ats: IV herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #11 Prieš 7 mėnesius »
Visai nenuostabu, kad tylus mokinės balsas liko neišgirstas. Alrisa prie tokių garsų nebuvo pratusi, ypač prisimenant Mulungu (kurgi jis prašapo?) ir Elliw. Teko itin susikaupti, kad jos įžymusis riksmas ,,TAI TAVO KALTĖ!'' nepradėtų skambėti galvoje. Akys įtariai prisimerkė. Ar čia galėtų būti toji šlykštynė?
Deja, laikas parodė, kad spėjimas buvo neteisingas, tačiau ryžtingas žingsnis atskleidė kai ką įdomaus. Violetinių plaukų mergaitė, regis, nemokėjo nei kalbėti, nei normaliai reaguoti į aplinką. Klastuolės veidu nuslinko linksmumo šešėliai, vietoj jų pasirodė kažkas panašaus į susierzinimą. Kokia ji neįdomi! Tikra nuoboda, nė garselio neišleidžia. Mintyse piktinosi trečiakursė, negalėdama tinkamai užknisti žmogaus. Liko paskutinis koziris. Kadangi vis dar stovėjo už nugaros, be jokių problemų išsitraukė lazdelę ir akimirką pasvarstė. Nors ką čia galvoti - visa širdimi troško sugadinti jai dieną. Ranka vėl nutraukė gobtuvą, šįkart kur kas staigiau ir šiurkščiau.
Alrisa sumurmėjo trumpą burtažodį, dėl visa ko laikydama medžiagos kraštą, lyg nepažįstamoji būtų mėginusi priešintis. - Esi išsigandusi, ar ne? - sušnibždėjo prie pat ausies, - O kas bus, jei aš pasakysiu, kad iš tavo kvailų violetinių plaukų išaugo ragai?
Kaip mokinei, ne itin lankančiai pamokas, kerai pavyko stebėtinai gerai. Gal dėl to, kad jų tikslas buvo sukelti chaosą. Rudose akyse žybtelėjo pasitenkinimo ugnelės.

*

Neprisijungęs Zoey Richter

 • VII kursas
 • *
 • 164
 • Taškai: 0
 • Kartais visko baigimas geriau nei kančia
Ats: IV herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #12 Prieš 7 mėnesius »
Richter norėjo pradėti užduotį. Gal taip jai pavyktų nukreipti mintis? Juk darbas iš tiesų pradeda nukreipti mintis. Na, bent jau kitiems. Zoey nežinojo ar jai padėtų, kadangi niekada nebandė pradėti dirbti po to kai kažkas ją sunervindavo ar kažką jai padarydavo. Juk jei veikia kitiems, turėtų veikti ir jai?
Deja, panašu, kad dirbti pradėti ji negalės. Mergina, kuri ir nutraukė Zoey gobtuvą, vėl pakartojo tą patį. Tik šį kartą daug šiurkščiau ir nemaloniau. Violetinplaukė pasimuistė norėdama ištrūkti, bet to padaryti negalėjo, kadangi ta tamsesnių plaukų savininkė labai tvirtai laikė merginos gobtuvą. Kažkada buvusi šviesiaplaukė tyliai nusikeikė. Ji suprato, kad prisidirbo. Rimtai prisidirbo.
- Ne. Aš nebijau, - sumelavo žalsvų akių savininkė pasimuistydama dar kartelį. Išgirdusi kitus tamsiaplaukės žodžius mergina kaip reikiant išsigando. Jos akys išsipletė, rankos pradėjo dar smarkiau drebėti. Žalsvų akių savininkė pradėjo graibyti savo galvą. Iš jos galvos ištikrųjų išdygo ragai. Mergina suriko ir tiesiog pradėjo verkti. Neištvėrė nepradėjusi verkti.
- Tu esi bjauri, - pasakė su ašaromis akyse. Dabar nebebijojo jokių pasekmių, kadangi blogesnių pasekmių būti jau nebegalėjo. Ji ir taip prisidarė baisios gėdos ir gavo ragus. Dabar ji tenorėjo nueiti į kampą ir apsiverkti, bet to padaryti negalėjo. Ji turėjo atlikti praktikos užduotį. Greitais judesiais vėl grąžino gobtuvą atgal į nubėgo į kitą šiltnamio kraštą. Čia greitai judesiais pradėjo atlikinėti praktiką. Greitai nuskabė lapelius. Vis žvelgė ar ta tamsiaplaukė neartėja prie jos. Ji bijojo jos. Violetinplaukė sukando savo lūpą ir sukukčiojo. Per ašaras visiškai negalėjo nieko matyti. Dienos blogesnės už šią greičiausiai nebuvo ir nebus.

*

Neprisijungęs Alanas Senkleris

 • IV kursas
 • *
 • 540
 • Taškai: 81
Ats: IV herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #13 Prieš 7 mėnesius »
Patekau į karo sūkurį. Siuto jis, kai ant augalo uždribo šliužas. Jis buvo kerais padidintas ir dilgėlė gerokai sulinko. Alanas nupurtė padarą ant žemės. Bet tada dar keli užkrito jam ant rankos. Šliužus Grifas tiesiog nusibraukė ir viskas.
- Ačiū. - Greit atsakė profesoriui, pastvėrė dubenėlį ir grūstuvę su druska ir nėrė šalin. Gaila jam buvo to profesoriaus. Šliužai knibždėjo jam ant galvos. Buvo gaila.
Alanas subėrė spygliukus į dubenėlį. O tada pamatė, kaip Dori svaido daiktus. Dar gražiau. Nykiai pagalvojo jis. Ji metė į profesorių net maišelį su spygliais. Ir vėl tas neapgalvotas elgesys kaip per žiobarotyrą. Na, bet jis gi profesorius ar ne? Susitvarkys. Reikia tikėtis...
Alanas piktai grūdo spyglius. Galvoje virė daug minčių.
Pagaliau viską suminkė ir subėrė druską. Tada sumaišė.
Galiausiai, greitai nuėjo ir padėjo dubenėlį ant profesoriaus stalo. Pasistengė tai padaryti kuo mikliau. O tuomet grįžo į savo vietą. Norėjo eiti iš pamokos. Bet visgi liko iki varpo dūžio.

*

Neprisijungęs Meghan Natali Pritz

 • V kursas
 • *
 • 249
 • Taškai: 10
 • Lytis: Moteris
 • "That day you lost her. I lost you both."
Ats: IV herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #14 Prieš 7 mėnesius »
Nedrįsdama pakelti galvos į Matthew, kad nepradėtų juoktis, Meghan ėmėsi spygliukų ir dailiai juos nubraukė į maišelį. Dabar jau tikrai negalėsi manęs kaltinti nedarbu. pagalvojo Meg ir šyptelėjo.
Po kiek laiko pažvelgusi į profesorių, rudaplaukė pamatė, kad šliužai sėkmingai pasiekė taikinį ir mergaitei reikėjo visų valios pastangų, kad nepradėtų juoktis garsiai, mat vaizdas iš tiesų buvo linksmas. Deja, keli šliužai kliuvo ir iš kažkur atsiradusiam grifui, tačiau tai netemdė švilpiukės džiaugsmo. Tačiau juokai greitai išgaravo, kai visas persiutęs profesorius atlėkė prie jų stalo ir pradėjo šaukti. Meg pajuto, kaip pyktis pulsuoja jos gyslomis ir jau norėjo atsikirsti, tačiau Dori ją pralenkė. Rudaplaukė stebėjo siautėjančią draugę ir mintyse šypsojosi. Kai norėjo, Dori tikrai mokėjo būti negailestinga ir Meg nuoširdžiai vylėsi, kad Dori pyktis niekada neatsisuks į švilpiukę.
Profesoriui atėmus dar penkiasdešimt taškų iš Švilpynės, Meghan perpyko. Šimtas taškų?! Na jau ne! Tai, mano brangusis profesoriau, reiškia karą. Jau geriau pasisaugok.
- Ak, štai kaip? Tingite išsiaiškinti, kas iš jūsų tyčiojasi, tad baudžiate mane ir Dori? O įrodymų ar turite? Kur įrodymai, kad tai padarėme būtent mes? Ką pasakys direktorė, kai sužinos, kad jūs už nieką atiminėjate taškus? Gal mums su Dori reiktų pas ją nueiti pasikalbėti? Juk direktorė ir taip nėra jumis labai patenkinta, ar ne?
Meg iš esmės melavo, nes neabejojo, kad jei nueitų pas direktorę, tai tikrai nesibaigtų geruoju. Vis dėlto, pamokas versti karo lauku prieštaravo mokyklos taisyklėms. Tačiau švilpiukei reikėjo kaip nors atsikirsti. Juk penkiasdešimt taškų - tai ne penki...
Dori pradėjo svaidytis daiktais ir rėkauti, o galiausiai, pasiuntusi kerus į profesorių, išlėkė iš šiltnamio. Meg pažvelgė jai pavymui, per sekundės dalį nusprendė, ką darys ir vėl pasisuko į profesorių. Blogiau jau nebus.
- Norite savo dilgėlių naudingų savybių? Štai, prašom! - riktelėjo mergaitė ir, atidariusi maišelį, ėmė saujomis semti spygliukus ir mėtyti profesoriaus link. Nebuvo tikra, ar pataikė, nes būnant piktai nebuvo labai lengva taikytis, tačiau bent vienas spygliukas turėjo pasiekti taikinį. - Nebesilankyti jūsų pamokose? - garsiai paklausė švilpiukė, numesdama maišelį ir nusitraukdama pirštines bei akinius. - Su mielu noru! Vis tiek šitos pamokos yra niekam nenaudingas šlamštas! Kam man gyvenime reikės kažkokių saulėgrąžų? O čiuptuvų arba dilgėlių? NIEKAM! ŠITOS PAMOKOS YRA LAIKO ŠVAISTYMAS! - nebesivaldydama rėkė Meghan. - Tikiuosi, jus atleis.
Metusi paskutinį palinkėjimą, Meg griebė kuprinę ir išlėkė iš šiltnamio taip trenkdama durimis, kad, rodės, net šiltnamis susivyravo.
Some things never change.