0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Rafael Beaumont

 • Magiškų gyvūnų priežiūros profesorius
 • *
 • 138
Tema: Medžiokliai

Rudų plaukų savininkas lėtai atrakino klasės duris. Viskas praktikai jau buvo beveik paruošta, tereikėjo keletos paskutinių prisilietimų. Galiausiai viskas buvo paruošta, tad Beaumont ėmė laukti mokinių, kurie turėjo tuoj pasirodyti. Deja, jaunimui reikės pastovėti, kadangi klasė buvo magijos pagalba išplėsta, o suolai sustumti į vieną vietą.
- Sveiki susirinkę į magiškųjų gyvūnų priežiūros pamoką. Šiandien kaip ir įprastai teorijos nebus. Turėsite kiek sunkesnę praktiką, kadangi negalėsite dirbti poromis. Tai turi būti visiškai indvidualus darbas, - tarė profesorius stovėdamas viduryje klasės. - Šiandienos tema: medžiokliai. Tai slaptos magizoologų organizacijos išveisti gyvūnai. Jie nebereikalo pavadinti medžiokliais. Šie gyvūnai gali iš peliuko dydžio gyvūno pasiversti į šuns dydžio gyvūną. Medžiokliai visada yra purvinos rudos spalvos, kad galėtų prisiderinti medžiojant. Medžiokliai turi labai gerą uoslę, klausą ir regą. Taip pat jie gali iš kvapo matyti praeitį. Tai yra kažką užuodęs atgaminti įvykius, kurie įvyko, - ištarė profesorius iš mažo narvelio ištraukdamas jorkšyro terjero dydžio gyvūną, kuris buvo panašus į šunį, kuris turėjo keistų bruožų. - Kaip matote medžiokliai yra labai panašūs į šunis. Medžiokliai buvo skirti visokių nusikaltėlių medžiojimui. Taip pat pabėgusių pavojingų gyvūnų medžiojimui. Šiandien pamokoje jūs ir medžiosite pavojingus gyvūnus. Na, klasėje neturiu basilisko ar trigalvio šuns, grifų, feniksų, jie kartais irgi gali būti pavojingi, bet turiu paleistų geltonųjų kobrų, paprastų kobrų, keletą nuodingų vorų. Juos turėsite rasti su medžioklių pagalbą. Beje, medžiokliams jokie nuodai nėra pavojingi, tad jai jiems įgels nesijaudinkite, bet jei kas nors įgels jums privaloma prieiti prie manęs. Suleisiu jums priešnuodį. Medžiokliai reaguoja į komandas ieškok, šalia, sėdėk, bėk, gulk negyvas. Jei kas jūs galite patys išmokyti papildomų komandų naudodami jų mėgstamiausią maistą - kvietinius skaniukus su mėsa(juos galite rasti ant mano stalo). O dabar išsirinkite medžioklius ir pradėkite, - su džiaugsmu ištarė profesorius. - Beje tie, kurie laimėjo praeitą pamoką galite susirasti porą jei taip jums lengviau. Toks jūsų prizas, - pridėjo profesorius.

(Pamoka iki lapkričio 3 d. Trys postai po 800 simbolių arba du postai po 1300 simbolių. Jei kas neaišku laukiu pelėdų. Sėkmės.)
,,Tavo mokytojas gali gulėti griovyje, girtas.''
Kovinis girto Rafo režimas. Tada Rafas sako : grrrrr

*

Neprisijungęs Elliw Gwawr Dwynwen Goff

 • IV kursas
 • *
 • 388
 • Taškai: 10
 • 227 teleskopai (21-12-02)
Ats: Trečia MGP pamoka visiems kursams/'21 ruduo
« Atsakymas #1 Prieš mėnesį »
Teleskopas stovėjo ant stalo. Elliw stovėjo šalia to stalo ir atidžiai stebėjo savo didžiausią brangenybę. Ji niekaip negalėjo suprasti, kodėl stalas pastatytas kažkur kampe, kur net nėra kur atsisėsti. Kaip jai tuomet stebėti, kad teleskopui viskas būtų gerai? Supykusi velsietė apsižvalgė po klasę ir pamatė tą baisų žmogų, kurį kažkada jau teko sutikti. Viskas aišku! Tik jis dėl visko kaltas! Elliw norėjo būtent tai jam ir pranešti, bet laiku suprato turinti daug svarbesnę užduotį. Reikėjo sutvarkyti pasaulį taip, kad galėtų atsisėsti šalia astronomijos prietaiso. Šiaip ar taip, sėdint jį stebėti yra gerokai paprasčiau. Ir iš kur toks to baisaus žmogaus nerūpestingumas?!
Aplinkui kilo kažkoks sujudimas, bet Elliw jo nepaisė. Ji jau neprisiminė, kodėl turi tai padaryti, bet žinojo tiesiog privalanti patraukti stalą. Kam to reikėjo? Tai nebuvo svarbu. Jai reikėjo tai padaryti. Taigi Elliw ir pradėjo. Ji paėmė stalą, ant kurio stovėjo teleskopas ir stipriai patraukė į save. Deja, jis nepajudėjo, tik astronomijos prietaisas nuvirto. Klastuolė supyko.
- Tai tu kalta! - garsiai suriko ji. Kol kas nepastebėjo nė vienos iš keturių bjaurių mergiūkščių, bet viskas aišku. Kaltos tik jos! Viskas atsitiko per tas keturias bjaurybes! Tiesa, Elliw negalėjo prisiminti, kas ten atsitiko. Ji atsargiai pastatė savo brangenybę.
Teleskopas stovėjo ant stalo. Elliw atidžiai stebėjo prietaisą, kol prisiminė, ką darė prieš tai. Taigi ir vėl pradėjo traukti stalą klasės vidurio link. Ji turi atsisėsti. Tik taip galės stebėti, kad didžiausiai brangenybei nieko nenutiktų!
Dar kiek patempusi stalą Elliw pasijuto pavargusi. Neprisiminė, kodėl teleskopas su visu stalu buvo kažkur klasės kampe, tad dabar labai sutriko. Tiesa, netrukus iškilo dar svarbesnis klausimas: ar ji iš viso klasėje? Apsižvalgiusi po patalpą Elliw tikėjosi pamatyti Liuciją, Sabriną arba Joaną trečiąją. Gal bent jos paaiškintų, kas čia vyksta?
"Gyvenimas ne be reikalo panašus į dryžuotą kalėjimo uniformą." Sergej Lukjanenko

*

Neprisijungęs Dori Mendel

 • III kursas
 • *
 • 541
 • Taškai: 10
Ats: Trečia MGP pamoka visiems kursams/'21 ruduo
« Atsakymas #2 Prieš mėnesį »
Dori buvo pikta. Ji žiauriai prastai išsimiegojo. Jau kelintą naktį Mendel miegojo prastai, mat visai neseniai vykęs areštas pas magijos istorijos profesorę Dori nebekėlė pasididžiavimo. Ji bijojo, nuoširdžiai bijojo kitos magijos istorijos pamokos. O tai buvo ateinanti pamoka! Tad susikaupti per magiškų gyvūnų priežiūrą mergaitei bus dar sunkiau.
Tačiau tema klastuolei pasirodė itin įdomi. Medžiokliai? Antrakursė sukluso ir gaudė profesoriaus žodžius. Gal visai įdomu būtų tokį turėti. Skamba daug įdomiau už, pavyzdžiui, knisius, galvojo tamsiaplaukė.
Klasė buvo paruošta medžioklei. O sugauti gyvatę ar vorą dvylikmetei irgi atrodė įdomu, tačiau skriausti tokio gyvūno Mendel neketino. Šie jai patiko.
Spoksodama į profesorių klasės viduryje mergaitė kai ką prisiminė. O kaip mūsų prizas? Juk tai jos, Meg ir Levandos komanda praeitą pamoką buvo arčiausiai katašunio sugavimo. Vos apie tai pagalvojus profesorius prabilo ir pranešė, koks bus prizas. Antrakursė dar labiau susinervino. Darbas poromis? Rimtai? Čia tau prizas? Mendel akimis žaibavo į profesorių. Šiandien ji nebuvo nusiteikusi nei bendravimui, nei komandiniam darbui, tad individualus užduoties atlikimas jai atrodė tobulas variantas.
- Šį kartą aš prizo atsisakysiu, - garsiai pasakė mergaitė ir suraukė antakius.
O aš tikėjausi gauti dovanų kokį gyvūną ar ką. Dūsaudama Mendel nuėjo rinktis medžioklio. Jie visi buvo šlykščiai rudos spalvos, tačiau jų dydžiai skyrėsi. Kad nereiktų tupinėti, Dori pasirinko normalaus šuns dydžio medžioklį.
- Bet jeigu mūsų pavojingas gyvūnas bus mažiukas ir tau reikės lįsti į pakampę, tikiuosi, sugebėsi sumažėti? - paklausė medžioklio.
Šis tik žiūrėjo tiesiai klastuolei į akis.
- Galėtum kalbėti, būtų paprasčiau, - subumbėjo.
Antrakursė apsidairė po klasę. Sunku buvo patikėti, kad čia kažkur slepiasi kobros. Gerai, kaip man tą medžioklį priversti gyvūną surasti, ėmė svarstyti Mendel.

*

Neprisijungęs Alanas Senkleris

 • II kursas
 • *
 • 169
 • Taškai:
Ats: Trečia MGP pamoka visiems kursams/'21 ruduo
« Atsakymas #3 Prieš mėnesį »
Va šios pamokos tai Alanas tikrai laukė. Gyvūnai jam patiko, todėl atėjo čia puikiausiai nusiteikęs.
Užduotis skambėjo įdomiai ir berniukas nuėjo rinktis medžioklio. Pasirinko nelabai didelį, vis tiek jie moka keisti dydį, pamanė ir nuėjo atgal. Prieš tai dar pasiėmė skanėstų nuo profesoriaus stalo.
Medžioti jis visai nesiskubino. Mokytojas sakė, kad galima pamokyti komandų, įdomu, šitie padarai imlūs dresūrai?
Medžioklis tupėjo ant grindų ir žvelgė į berniuką. Nors tiksliau sakant į skanėstus jo rankoje. Alanas iškėlė vieną aukštyn ir tyliai pasakė.
- Šok, - Medžioklis mėgino stotis ant galinių kojų, bet niekaip nepasiekė. Tada staiga ėmė augti ir pasidarė panašus į didelį šunį. Ir atsistojęs piestu puikiausiai galėjo pasiekti skanėstą.
- Na jau ne, taip nesąžininga, nieko taip negausi. - Pirmakursis sugniaužė kumštį ir nieko jam nedavė. Medžioklis grįžo į savo pernykštį ūgį. Alanas pabandė dar kartą, ir tik iš keliolikto sykio jam ėmė sektis. Jis užsižaidė su medžiokliu ir taip galėjo tęsti ilgai, bet prisiminė, kad reikia daryti tai, kas užduota.
Na gerai jau, gana. Berniukas susimąstė kaip rasti tuos nuodingus padarus. Tikriausiai suveiks.
- Ieškok.
Liepė savo medžiokliui. Bet iš kur gi jis žinos ko jam ieškoti? Jei šuniui liepiama ką nors rasti, tai prieš tai reikia duoti pauostyti tai, ko jam reikia ieškoti. Kokį daiktą ar ką nors, kas kvepia gyvūnu kurį reikia rasti. Jei jie gali iš kvapo atgaminti praeities įvyki, gal tada ir supras ko man reikia, juk profesorius pasakojo ko ieškoti.
Medžioklis ėmė uostinėti orą. Alanas pasiruošė jį sekti.

*

Neprisijungęs Henrieta Poter

 • III kursas
 • *
 • 109
 • Taškai: 10
 • Lytis: Moteris
 • Visur gerai, bet namie geriausia.
Ats: Trečia MGP pamoka visiems kursams/'21 ruduo
« Atsakymas #4 Prieš mėnesį »
  Henrieta ramiai stovėjo magiškų gyvūnų priežiūros klasėje. Vos įžengus pro duris merginą nustebino klasės dydis. Grifė nebuvo dažna šios pamokos lankytoją, tačiau buvo matyti, kad klasė gerokai per didelė įprastai pamokai. Dar antrakursei pasirodė keista, kad nebuvo suolų. Ji buvo nieko prieš pastovėti, tačiau dvylikametei vis vien tai atrodė keistokai.
  Atsistojusi kažkur netoli klasės vidurio, kur puikiai matėsi vidury klasės stovintis profesorius, Poter ėmė klausytis pamokos užduoties. Medžiokliai Henrietai pasirodė įdomūs, taigi pamoka turėtų nenuvilti. Padarų kuriuos turės gaudyti mergina taip pat nebijojo. Gal ankščiau ir būtų išbalusi pamačiusi gyvatę ar tarantulą, tačiau susidraugavusi su klastuole Dori pamiršo šią baime ir netgi pamėgo tuos gyvius. Nors, žinoma, su jais būna atsargiai, kad neįgeltų.
  Profesoriui baigus kalbėti Henrieta patraukė prie medžioklių būrio. Jų visų kailis buvo purvinai rudas, tačiau merginai jie vis vien patiko. Grifei prie širdies labiau buvo katinai, tačiau ji mėgo ir šunis, o medžiokliai buvo labai panašūs į tuos uodegų vizgintojus.
  Išsirinkusi nedidelį mopso išvaizdos medžioklį, Henrieta patraukė atgal į klasės vidurį, o medžioklis tipeno šalia. Mokyti komandų gyvūnus jai sekėsi ne per geriausiai, tad mergina nusprendė iškart imtis praktikos darbo. Pažvelgusi į šalia tupintį medžioklį Poter šyptelėjo, padarėlis neatrodė labai pavojingas, bet galbūt jo galia viduje? Greičiausiai. Nes kaip kitaip jis sugebėtų nugalėti tuos tikrai pavojingus monstrus? Nenuleisdama akių nuo padarėlio dvylikametė ištarė:
- Ieškok!
"Net tamsiausiu metu galima būti laimingu, tik svarbu nepamiršti įsijungti šviesą.” – Albas Persifalis Valfrikas Brajanas Dumbldoras

*

Neprisijungęs Dori Mendel

 • III kursas
 • *
 • 541
 • Taškai: 10
Ats: Trečia MGP pamoka visiems kursams/'21 ruduo
« Atsakymas #5 Prieš mėnesį »
Dori dar kelias minutes spoksojo ir į medžioklį, ir dairėsi po klasę.
- Sėsk, - paliepė gyvūnui.
Šis akimirksniu atsisėdo.
- Gulk, - netrukus medžioklis gulėjo.
Antrakursė šyptelėjo.
- O tu tikrai išdresuotas. Manau, bus paprasčiau nei paprasta, - nudžiugo klastuolė. - Ieškok!
Vis ištarus šitą žodį medžioklis rovė iš vietos ir ėmė bėgioti viską uostinėdamas. Dori šypsojosi. Nejau jai daugiau nieko nereikės daryti? Nejau tas gyvis tuoj ištrauks iš kokio kampo porą nuodingų vorų ir kobrą, o ji pristatys gyvūnus profesoriui ir galės nešdintis iš šitos pamokos? Apie tai svajodama dvylikmetė pametė iš akių savo medžioklį. Klasėje jau buvo kilusi sumaištis, kaip kad dažnai kyla per šias judrias pamokas. Tačiau ieškoti ilgai nereikėjo, mat medžioklis pats prisistatė prie Mendel. Laimingom akim ir besivizginančia uodega gyvūnas pažėrė mokinei prie kojų iš nasrų šūsnį gyvūnų skanėstų. Suėdęs juos visus vieną paėmė atgal į nasrus ir ėmė brukti mergaitei į delną.
- Man nereikia tavo ėdėsio! - nustūmė medžioklį juodaplaukė. - Ne skanėstų aš liepiau ieškoti! - susinervino.
Mergaitė iš kišenės išsitraukė Džo, kuris buvo nelabai patenkintas jo miego sutrukdymu ir medžioklio draugija.
- Matai šitą vorą? Man reikia, kad tu tokį surastum, tik pavojingą ir daug didesnį. Ieskok!
Medžioklis šį kartą užduotį suprato. Na, bent jau taip pasirodė Dori. Jis, pauostęs Džo, ėmė ieškoti kažko pakampėse, o netrukus akyse pradėjo suktis, sumažėjo ir kažkur dingo. Tą akimirką mergaitė aiktelėjo. Vaizdas buvo išties įspūdingas. Gyvūnas buvo toks vikrus!
Neilgai trukus šis iš kažkur išlindo. Nasruose turėjo du dičkius juodus vorus. Po sekundės medžioklis atgavo savo dydį.
- Šaunuol... - jau pradėjo girti medžioklį Dori, tačiau tą pačią sekundę sustingo ir ėmė rauktis.
Koks nesveikas! Medžioklis vieną vorą numetė ant žemės, o kitą suėdė. Perkandant nelaimėlį aplink ištiško jo kraujas, o kitą vargšą gyvūną tiesiog maktelėjo į skrandį. Džo mikliai pasislėpė kišenėje.
- Idiote! - suriko medžiokliui Dori. - Kas tau liepė juos suėsti? Mes turėjome vorus pristatyti profesoriui! Matai, - parodė į kitą medžioklį, kuris nasruose nešė kobrą ir įdavė ją mokiniui, - tu man turi pristatyti laimikį, o ne jį suėsti! Ieškok!
Medžioklis vėl kažkur nubėgo, o po geros minutės iš spintos jau traukė gyvatę. Dori šyptelėjo ir laukė. Tačiau gyvatė priešinosi ir įsegė medžiokliui į kaklą. Mendel nusigando, tačiau prisiminė profesorių minint, kad nuodai medžiokliams nepakenks. Klastuolė laukė, kas darysis toliau. Medžioklis tik nusipurtė. Regis, buvo sveikas. Tos gyvatės antrakursė netroško imti į rankas. Ji gyvates mėgo, tačiau ši buvo pikta. Ar jai reikia, kad ją nuskriaustų? Ne. Dori pradėjo eiti profesoriaus link kviesdama medžioklį. Norėjo parodyti, kad kartu su juo sugavo gyvatę. Tačiau medžioklis ėmė ir... tą kobrą papjovė!
- Tu tikrai nesveikas! - piktai suriko juodaplaukė.
Mergaitė priėjo prie profesoriaus.
- Profesoriau, mano medžioklis kažkoks sadistas. Jis suėdė sugautus vorus, o kobrą papjovė. Tiesą pasakius, net nežinau, kur jis yra, - apsidairiusi gūžtelėjo pečiais, mat jos išsirinkto medžioklio nebesimatė.
Kadangi pamoka jau buvo į pabaigą, mergaitė nei neketino pradėti dirbti su nauju medžiokliu. Šiandien man jau užteks, pagalvojo ir besidairydama į kitus mokinius ėmė laukti, kol galės iš čia išeiti.

*

Neprisijungęs Alanas Senkleris

 • II kursas
 • *
 • 169
 • Taškai:
Ats: Trečia MGP pamoka visiems kursams/'21 ruduo
« Atsakymas #6 Prieš mėnesį »
Medžioklis mikliai naršė po klasę. Alanas nusprendė, kad jo nesekios, tiesiog stebės. Taigi, laukė grobio.
Berniukas jau buvo matęs, kaip medžioklis keičia ūgį, bet dar kartą pažiūrėti vis tiek patiko. Štai jis sumažėjo ir nėrė į siaurą tarpelį. Išlindo dantyse laikydamas didelį vorą ir greit vėl ūgtelėjo. Tada, atbėgo prie Alano ir numetė jam voriūkštį po kojomis. Po galais, kur man jį įsidėti? Paleistas voriukas matyt nudžiugo laisve ir mikliai nukurnėjo grindimis tolyn. Medžioklis vėl jį nusivijo. Vienas šuoliukas ir padarėlis jau spurdėjo sugautas. Berniukui šių gaudynių stebėti nepatiko. Dieve Mano, Alanai, tai voras ir tiek. Sakė sau bet vis tiek...
Grifiukas paėmė kuprinė ir ėmė joje raustis.  Ta mano kuprinė amžinai pilna šiukšlių. Bambėjo mintyse bet pagaliau ištraukė paprastą metalinę dėžutę. Atidarė ją ir iškratė ten sudėtus pieštukus į kuprinę. Dėželė buvo pakankamai talpi. Medžioklis vėl turėjo vorą.
- Palik na. - Pasakė jis ir medžioklis įmetė jį į dėžutę.
Alanas jam davė skanėstą ir liepė vėl ieškoti. Taip medžioklis atnešė berniukui dar kelis vorus. Užteks. Pagalvojo pirmakursis ir uždarė dangtelį. Tada išsitraukė burtų lazdelę iš kišenės ir išgraviravo savo vardą ant dangtelio.
Apsieisiu šį kartą be kobrų. Pamanė ir nuėjo prie profesoriaus stalo. Padėjo ant jo dėžutę su vorais. Medžioklis sekė paskui.
Berniukas dar būtų visai mielai su juo pasitreniravęs, bet pamoka jau keliavo link pabaigos. Jis pakėlė gyvūną nuo žemės, pakedeno kailį ir įtupdė atgal į narvą.
Tuomet grįžo į savo vietą ir ėmė laukti pamokos pabaigos.

*

Neprisijungęs Melody Moondragon

 • II kursas
 • *
 • 55
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Gyvenk dabartimi, ne praeitimi
Ats: Trečia MGP pamoka visiems kursams/'21 ruduo
« Atsakymas #7 Prieš mėnesį »
 Melodė prisiminė kaip susimąsčiusi žingsniavo magiškųjų gyvūnų priežiūros klasės link. Šalia durų jau stoviniavo keletas Grifo Gūžtos mokinių laukiančių pamokos. Melodė be galo nerimavo, mat tai buvo jos pirmoji pamoka Hogvartse. Tikiuosi nesusimausiu pačią pirmąją dieną... Magiškųjų gyvūnų priežiūra ko gero tikrai įdomi ir išskirtinė pamoka, kad dauguma mokinių atrodo tokie linksmi, nekantraujantys ir visų akyse matyti kaip susijaudinę laukia šios pamokos! Svarbiausia likti sveikai ir gyvai... Paskutines mintis palydėjo jaudulys ir baimė, tačiau vos įžengus pro duris visos abejonės išsisklaidė. Atsivėrė erdvios klasės vaizdas ir visi mokiniai sugūžėjo į klasę. Profesorius pradėjo pamoką ir visų akys įsmigo į jį. Išskyrus... Melodės. Dabar ji svajingai žvelgė pro langą, kai klasiokai pradėjo brautis į klasės priekį. Ji nužingsniavo paskui moksleivių minią ir kai ši išsisklaidė išvydo nedidelį šuniuką smalsiai žiūrintį jai į akis. Kažkoks keistas šunėkas... Ir kam gi klasę užpildyti mažais keistais šuniukais? Juk čia turėtų mokyti magiškųjų gyvūnų priežiūros!
 Sekdama kitų pavyzdžiu Melodė nusivedė gyvūnėlį kiek toliau ir davė skanėstą (kurį prieš tai spėjo prigriebti nuo profesoriaus stalo). Šuniukas gardžiai kramsnojo skanėstą, o tada įvyko neįtikėtinas stebūklas... Šuniukas pradėjo sparčiai augti ir vos už kelių sekundžių jau buvo bene lygus su ja pačia. Apstulbusi Melodė atsitraukė žingsnį atgal ir pažvelgė į greta stovėjusią mokinę. Jos šuo taip pat buvo gan paūgėjęs, tačiau mergaitė į tai reagavo kaip į paprasčiausiai suvokiamą dalyką...


 Melodė vis dar nustebusi žvelgė į bendraklasę. Tačiau šuns padidėjimu šios dienos nuotykiai nesibaigė. Negana to, po akimirkos sau ant peties grifiukė pajuto nemalonų kutenimą, kuris kaip ji ir manė- nieko gero nežada. Ant peties tupėjo didžiulis ir be galo kraupus voras ir Melodė neabejojo, kad jis nuodingas. Tai skelbė kruvinai raudonos spalvos kryžius vorui ant nugaros. Melodė klaikiai suspiegė ir staigiu rankos mostu pabandė nusviesti vorą sau nuo peties, tačiau jau buvo per vėlu. Voras jau spėjo suleisti savo nuodus vargšelei į odą.
 Po keliolikos minučių Melodė atsipeikėjo. Ji nenutuokė kas įvyko ir kur ji esanti. Ji tik girdėjo ramų profesoriaus ir susijaudinusius bendraklasių balsus. Ore tvyravo niekad iki šiol neužuostas kvapas, aiškiai atsiduodantis magija. Grifė iš lėto pramekė akis ir priešais save išvydo besišypsantį mokytoją su priešnuodžiu voro nuodams rankoje. Atsargiai pajudino rankas ir kojas. Panašu, jog stipriai nenukentėjau. Visa laimė... Tada lėtai atsisėdo, o galiausiai ir atsistojo. Buvo sveikut sveikutėlė. Tiesa, petį dar kiek skaudėjo, tačiau Melodė buvo tikra, kad ir tai greitai praeis.
 Praėjus vos kelioms minutėms Melodė vėl tesė pamokos darbą, nors ir nenutuokė koks jis. Paklaususi tos pačios, prieš tai matytos bendraklasės ji sužinojo, kad tereikia surasti šiurpiuosius padarus su medžioklio pagalba ir pristatyti juos profesoriui. Melodei sekės neblogai, tik jos medžioklis buvo nuolat išsiblaškęs ir buvo gan sunku sutelkti jo dėmesį į užduotį.
 Pagaliau pamoka baigėsi ir Melodė su palengvėjimu atsiduso.
"Vardan beveik begalvio Niko!"

*

Neprisijungęs Henrieta Poter

 • III kursas
 • *
 • 109
 • Taškai: 10
 • Lytis: Moteris
 • Visur gerai, bet namie geriausia.
Ats: Trečia MGP pamoka visiems kursams/'21 ruduo
« Atsakymas #8 Prieš mėnesį »
  Kitą akimirką medžioklis pasileido per klasę. Henrietai buvo įdomu pamatyti kaip jis sugaus kokį gyvūną, tad nieko nelaukusi pasileido iš paskos. Medžioklis mikriai nardė pro mokinių kojas ir antrakursė vos spėjo su juo. Galiausiai jiedu pasiekė klasės galą ir medžioklis, ir taip nedidelis, susimažinęs įpuolė į nedidelę skylę sienoje.
  Henrieta turėjo porą minučių pailsėti ir tada iš skylės sienoje iššliaužė didelė kobra. Grifė nejučia žengtelėjo žingsnį atgal. Nors ir nealpdavo pastebėjusi nedidelį voriuką sienos kampe, arba sutikusi niekam nekenkiantį žaltį nepuldavo nuo jo kiek kojos neša, pamačius šią didžiulę kobrą nejučia nugara perbėgo šiurpuliukas.
  Kobra šliaužė tiesiai į dvylikametę, o Henrieta vis traukėsi atgal. Iš geltonai spindinčių gyvatės akių galėjai išskaityti, kad ji nusiteikusi nedraugiškai. Ir grifė to patikrinti nenorėjo. Staiga mergina kluptelėjo ir kobra šoko iššiepusi dantis. Dvylikametė jau buvo pasiruošusi tuoj tuoj pajusti geliantį kobros dantų aštrumą ir nuodų poveikį, tačiau kai gyvatė jau buvo prie pat, iš kažkur atsiradęs grifės medžioklis puolė gyvatę ir suėmė ją nasrais.
  Kiek išbalusi, Henrieta atsistojo ir medžioklis atsisėdo šalia. Kobra niršdama ant jo vis gėlė į šuns, jau spėjusio padidėti, kaklą. Bet grifė dėl gyvūno nesijaudino, puikiai prisiminė, kad nuodai šio magiško šuns neveikia. Mopsas draugiškai pavizgino uodegą, primindamas, kad jau reikėtų paiimti aršiąją gyvatę ir nešti ją pas profesorių.
  Henrieta išsitraukė lazdelę ir užkerėjo gyvatę, kad ši liautųsi puldinėjusi ką papuola. Tada ištiesė ranką ir paėmė iš medžioklio nasrų kobrą. Gyvūnas užduotį atliko kuo puikiausiai ir mergina pakedeno jam kailį. Tuomet patraukė profesoriaus stalo link.
  Padėjusi ant profesoriaus Beaumont stalo apdujusią gyvatę mergina patraukė klasės galo link ir ramiai ėmė laukti pamokos pabaigos.
"Net tamsiausiu metu galima būti laimingu, tik svarbu nepamiršti įsijungti šviesą.” – Albas Persifalis Valfrikas Brajanas Dumbldoras

*

Neprisijungęs David Dominguez

 • IV kursas
 • *
 • 124
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
Ats: Trečia MGP pamoka visiems kursams/'21 ruduo
« Atsakymas #9 Prieš mėnesį »
Davidas atsivedė knisių. Jam patiko magiškųjų gyvūnų priežiūros pamoka. Knisiui ji irgi patiko. Pagaliau Davidas sugalvojo augintiniui vardą. Berniukas pavadino savo knisių Knisiumi. Tai buvo gražus vardas. Davidas jautėsi patenkintas.
Pamokos tema buvo įdomi. Berniukas norėjo dirbti. Geriau būtų ką nors pavogti. Bet galima ir dirbti. Davidas išsirinko medžioklį. Jis nebuvo ypatingas, bet buvo arti. Berniukas priėjo prie gyvūno.
- Sėdėt! - sušuko klastuolis. Medžioklis nepaklausė. Davidas įsižeidė. Tai labai negražu! Knisius irgi buvo piktas. Jis norėjo blizgučių. Medžioklis jų neturėjo. Kobros neblizgėjo. Davidui jau nepatiko pamokos tema. Jis norėjo į lauką.
Davidas priėjo prie profesoriaus stalo. Ten buvo maisto. Gal tai padės?! Viskas buvo blogai. Klastuolis pažiūrėjo į medžioklį ir padavė jam maistą.
- Gulk negyvas! - liepė berniukas. Medžioklis nepaklausė. Davidas susiraukė. Ne, šita pamoka - tikra nesąmonė!
Staiga suskaudo ranką. Davidas pažiūrėjo ir pamatė vorą. Jis įkando! Berniukas supyko. Jis priėjo prie profesoriaus.
- Man įkando! - pasakė jis. Tiesiog labai nesisekė!

*

Neprisijungęs Rafael Beaumont

 • Magiškų gyvūnų priežiūros profesorius
 • *
 • 138
Ats: Trečia MGP pamoka visiems kursams/'21 ruduo
« Atsakymas #10 Prieš mėnesį »
Pamokoje netvyravo visiškas chaosas. Dalykai ėjosi palyginus normaliai. Beaumont buvo šiek tiek nustebęs tuo. Po kelių akimirkų prie jo prisistatė klastuolę praeitą pamoką laimėjusi komandinę užduotį su savo komandą.
- Hmmm, matyt šitas medžioklis yra kiek žiauresnis. Greičiausiai buvo paleistas į laisvę jis buvo paleistas iš kažkokio griežto ir žiauraus burtininko namų. Šaunuolė, kad vis tiek atlikai užduotį su juo, - ištarė profesorius. Tai buvo negerai, bet ką jis galėjo padaryti su tuo medžiokliu. Jo juk nebeperauklėsi, gali nebent išmokyti kažkokių naujų gudrybių.
Pamokai einant į pabaigą prie jo prisistatė berniukas, kuriam įgėlė. Beaumont iš karto surimtėjo ir išsitraukė švirkštą su gelsvos spalvos skysčiu. Tą skystį greitai suleido į vietą kur berniukui įkando.
- Kol nuodai išsivalys būsi kiek vangus, - pridūrė. Po šio įvykio daugiau nieko baisaus neįvyko. Niekam daugiau neįkando kas buvo gerai. Profesorius mokiniams išėjus susirinko medžioklius ir pats paliko kabinetą.
,,Tavo mokytojas gali gulėti griovyje, girtas.''
Kovinis girto Rafo režimas. Tada Rafas sako : grrrrr