0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Matthew Turner

  • Herbologijos profesorius
  • *
  • 757
  • Lytis: Vyras
  • "Ir dar - išmok kerėti." - Melijandra Julija Lorijan
Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #30 Prieš 7 mėnesius »
Matthew bijojo ir krustelėti. Atrodė, kad bet koks netinkamas jo judesys gali įrodyti direktorei, kad tokį profesorių reikia kuo skubiau pašalinti iš mokyklos. Tiesą sakant, herbologui tai net ir nerūpėtų, bet kaip tuomet jausis Deoiridh? Tikriausiai mergaitei nebūtų smagu žinoti, kad tėtis buvo išmestas iš darbo viduryje mokslo metų. Jis grifiukei turėtų būti pavyzdys, o čia... Ką gi, liko tikėtis, kad vis dėlto profesorė Evenstar jo iš darbo neišmes. Pokalbis, žinoma, nebus malonus, bet gal vis dėlto pavyks išsaugoti darbo vietą? Gal Hogvartso direktorė nėra tokia žiauri, kad išmestų profesorių iš darbo vidury mokslo metų? Kaip tokiu atveju mokiniai toliau mokysis herbologijos? Turner nejučia prisiminė kažkurį kerėjimo profesorių, kuris buvo išmestas iš darbo. Prisiminimas nemaloniai nudiegė širdį.
Vis dėlto atrodo, kad dvi pabaisos, atkakliai lankančios herbologijos pamokas, teikėsi susiprasti, kad prie direktorės reikėtų elgtis šiek tiek normaliau. Atrodė, kad viskas gali būti gerai. Gal paprašyti Evenstar, kad stebėtų kiekvieną pamoką? be galo džiaugdamasis ramybe pasvarstė Turner. Tokia ramybė, aišku, galėjo reikšti tik tylą prieš audrą, bet profesorius tikėjosi, kad pavyks bent kartą pabaigti pamoką nesugriovus šiltnamio. Sulig ta mintimi jis prisiminė, kad kaip tik tai šiandien ir nutiko. Vis dėlto dabar viskas buvo gerai.
Nuskambėjus varpui Matthew lengviau atsikvėpė. Viskas baigėsi gerai. Lyg ir.
- Pamoka pabaigta, galite keliauti atgal į pilį, - pratarė profesorius tikėdamasis, kad nežadėjo, kad mokiniai galės ką nors pasiimti. Jeigu ir taip, jie to nenusipelnė!
Paskutiniam mokiniui palikus šiltnamį profesorius susidūrė su problema: ką jis dabar turėtų sakyti ar nesakyti mokyklos direktorei? Situacija buvo be galo kvaila, tad Turner pradėjo ramiai dėlioti augalus į vietą ir apsimetė, kad profesorės Evenstar čia nėra.