0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Matthew Turner

 • Herbologijos profesorius
 • *
 • 756
 • Lytis: Vyras
 • "Ir dar - išmok kerėti." - Melijandra Julija Lorijan
III herbologijos pamoka visiems kursams
« Prieš 8 mėnesius »
Pirma pamoka po Kalėdų atostogų. Mokiniai pailsėję, praleidę laiko su šeima. Vadinasi, nusiteikę rimtai padirbėti per pamokas ir daugiau nesusimauti, ar ne? Žinoma, ne. Matthew buvo įsitikinęs, kad ši pamoka virs dar vienu pragaru, ir klausė savęs kodėl iš viso dar kažką daro. Galėjo negrįžti į šitą kvailą pilį. Reikėjo likti Aberdine ir pamiršti apie Hogvartso egzistavimą.
Ko gero, to neleido padaryti tik itin prastas Deoiridh pamokų lankomumas. VML ji kažkaip praslydo, o kas po to? Neatrodė, kad mergaitė supranta, kad reikia rimtai mokytis. Gal pagaliau teiksis pasirodyti ir herbologijoje?
Nespėjus atsakyti į šį klausimą ar pasiruošti pamokai suskambo varpas, pranešantis apie pamokos pradžią. Na, reikėjo tikėtis, kad tai bus pamoka, o ne kankynė, kur mokiniai smaginasi profesoriaus sąskaita.
- Sveiki susirinkę šį žavų rytą, - “žvaliai” pasisveikino Turner mintyse linkėdamas kiekvienam mokiniui išnykti nuo žemės paviršiaus. - Šiandien pakalbėsime apie augalą, vadinamą spalvotaisiais čiuptuvais.
Ant stalų stovėjo kopūsto galvos dydžio augalai, besimosuojantys keturiais čiuptuvais, ant kurių buvo po skirtingos spalvos stalo teniso kamuoliuko dydžio galvutę.
Matthew negirdimai atsiduso ir pratęsė kalbą:
- Matote keturias galvutes, su kuriomis šiandien dirbsite. Šviesiai žalioje galvutėje yra auginamos sėklos, tamsiai žalioje - kaupiamos sultys, kurios yra naudojamos tada, kai trūksta vandens. Geltonoje surenkamas lietaus vanduo. Raudonoje - kaupiamas “kartusis skystis” - bekvapė medžiaga, kurią augalas gamina gynybai: kam nors prisilietus prie šviesiai žalios galvutės raudona “strykteli” ant užpuoliko ir išpila skystį, kuris išdegina odą, kailį, lapo paviršių ar bet kokią kitą medžiagą, tad būkite atsargūs! Jeigu “kartusis skystis” pateks į akis, sukels laikiną apakimą, kuriam priešnuodžių nėra.
Raudona galvute pasipuošęs čiuptuvas, suprantama, buvo pats ilgiausias ir agresyviausias. Vos iš jo negavęs į galvą Matthew vėl atsisuko į mokinius.
- Šiandienos užduotis. Specialiomis žirklėmis turite nukirpti visas keturias galvutes. Sėklas iš šviesiai žalios galvutės sudėkite į specialius maišelius, gulinčius šalia augalų. Sultis iš tamsiai žalių galvučių supilkite į buteliukus. Sėklas ir buteliukus atneškite man. Tiek sėklos, tiek sultys yra naudingos sveikatai: sumažina bet kokį skausmą ir patinimą, be to, dedamos į nemažą dalį gydomųjų eliksyrų. Geltonoje galvutėje esantį vandenį supilkite savo augalui į vazoną. Jokiu būdu nepilkite kitam augalui. Nukirpę raudoną galvutę (ją pašalinkite pirmiausia!) įmeskite į krepšį, - Turner mostelėjo į šiltnamio kampą. Kai sutvarkysite galvutes, nubraukite nuo augalo galvos visas žemes.
Matthew nutilo. Suprato esąs labai pavargęs, bet dar liko pora sakinių, kuriuos reikėjo pasakyti, tad profesorius krenkštelėjęs vėl prabilo:
- Kas neturite pirštinių, paimkite nuo mano stalo. Taip pat būtina dirbti su apsauginiais akiniais.
Ar jau viskas? Tegul apanka, jei nori, vis tiek čia neįmanoma dirbti… Matthew sunkiai atsiduso. Suprato pamiršęs paminėti, kad galima visko klausti, bet didžiausias noras buvo neišgirsti iš tų vaikigalių nė žodžio.

[Tamsiai žalioje galvutėje esančios sultys nepakenčiamai smirda. Jeigu norite, galite gauti “karčiojo skysčio” į akis, tačiau atkreipiu dėmesį, kad tada jūsų veikėjas bus apakęs. Žirklių yra mažiau: vienerios žirklės dviems mokiniams, tačiau kiekvienas mokinys dirba su atskiru augalu. Pirštinių ir akinių pakanka kiekvienam. Bent trys praktikos postai. Pamoką uždarysiu spalio 20 d. Jeigu kas neaišku ar reikia Matthew pagalbos, rašykite asmeniškai (Dafydd arba DC, kad atsakyčiau greičiau).]
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 8 mėnesius sukūrė Matthew Turner »

*

Neprisijungęs Dori Mendel

 • V kursas
 • *
 • 1137
 • Taškai: 35
 • Lytis: Moteris
Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #1 Prieš 8 mėnesius »
Dori stovėjo šiltnamyje ir spoksojo į keistą augalą prieš akis. Šis atrodė taip įdomiai, kad antrakursė jau tiesė ranką paliesti, tačiau paskutinę akimirką apsigalvojo: per daug augalų Turner pamokose pasirodo esą skriaudikai. Tai sėklomis šaudosi, tai stingdo. Ar vertėtų stebėtis, jeigu ir šitas kopūstas su keturiom galvom būtų pavojingas, nepaisant to, kad atrodo žaismingai? Tikriausiai ne.
Kai klastuolė išklausė profesoriaus instrukcijos, širdis sudunksėjo. Ačiū Gringotso goblinams, kad nepaliečiau šviesiai žalios galvutės, pamanė Dori.
Šiandien Dori herbologijoje jautėsi kur kas drąsiau. Ir dėl rudenį turėtų papildomų pamokų, ir dėl to, kad nemažą laiko dalį Kalėdų atostogų ji praleido studijuodama kažkokį herbologijos vadovėlį. O kas jai daugiau beliko veikti, kai raganos tėvai yra suknisčiausi pasaulyje žiobarai? Šiaip jau dėl šios priežasties Mendel nuotaika buvo sumauta, tačiau tuo pačiu kažkas ir motyvavo: norėdama turėti kuo mažiau sąsajų su žiobarų pasauliu, dvylikmetė norėjo būti kuo geresne burtininke, todėl šį kartą pamokoje nesiruošė išdykauti ir buvo nusiteikusi darbui. Be to, dabar jau bent žinojo, kaip reikia persodinti augalą ir nepamiršo apsimauti apsauginių pirštinių, o ir apsauginiai akiniai jai jau kabojo ant nosies.
- Ką gi, teks dalintis vienomis žirklėmis, - pasakė šalia stovinčiai Meg. - Kaip manai, ar šią pamoką nesprogs stalai ir vazonai?
Prieš pradedant dirbti Dori iškėlė ranką ir profesoriui uždavė klausimą. Buvo baisu, nes šiaip jau kiekvieną herbologijos pamoką Mendel susimaudavo, vis jai kažkas atsitikdavo.
- Profesoriau, o kuriam laikui žmogus apanka, jeigu į akis patenka to skysčio?
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 8 mėnesius sukūrė Dori Mendel »

*

Neprisijungęs Meghan Natali Pritz

 • V kursas
 • *
 • 249
 • Taškai: 10
 • Lytis: Moteris
 • "That day you lost her. I lost you both."
Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #2 Prieš 8 mėnesius »
Bristi per sniegą į šiltnamius yra visai smagi veikla, tačiau stovėti juose apsirengus šlapiu, varvančiu apsiautu - tikrai ne. Tačiau, deja, šios abi veiklos yra glaudžiai susijusios, ypač jei esi toks pat tinginys kaip Meg ir mieliau brendi per sniegą, nei išsitrauki lazdelę, kad pratirpintum takelį.
Tačiau, kad ir kokia tinginė buvo, Meghan dalyvavo pamokoje. Herbologijos. Praeita šio dalyko pamoka buvo... keistoka. Pradedant sprogstančiais stalais ir vazonais, baigiant sustingusiais mokiniais. Tiesą pasakius, švilpiukė būtų mielai praleidusi šią pamoką, tačiau praėjus Kalėdoms, egzaminai neišvengiamai artėjo, tad praleidinėti pamokas nelabai pavyko.
Augalas ant stalo priešais Meg atrodė keistai ir net bjauriai. Iš kopūsto galvos augo keturios atšakos, kiekviena skirtingos spalvos. Augalas atrodė pavojingesnis, nei stingdančiosios mandragoros, todėl šį kartą Meghan gan atidžiai klausėsi profesoriaus.
Praktika pasirodė sunki. Be to, švilpiukė buvo pavargusi (kaip beveik visada pastaruoju metu), todėl ne itin noriai apsimovė pirštines ir užsidėjo apsauginius akinius. Periferiniu regėjimu pastebėjo, kad tą patį padarė ir šalia jos stovinti Dori.
- Neįsivaizduoju, tačiau visko gali būti. - mirktelėjo Meg draugei, atsakydama į jos klausimą.
Švilpiukė dar kartą nužvelgė augalą svarstydama, nuo kur ir kaip pradėti ir atsidususi puolė spalvotuosius čiuptuvus.
Some things never change.


*

Neprisijungęs Elliw Gwawr Dwynwen Goff

 • IV kursas
 • *
 • 718
 • Taškai: 163
 • 273 teleskopai (22-06-14)
Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #3 Prieš 8 mėnesius »
Teleskopas stovėjo ant stalo. Buvo visiškai neaišku, kodėl šalia teleskopo gulėjo daugybė porų pirštinių ir kažkokių akinių. Elliw stovėjo šalia stalo ir atidžiai stebėjo savo teleskopą. Jai itin nepatiko, kad šiltnamyje augalai švaistosi kažkokiais keistais daiktais. Tai kėlė pernelyg didelį pavojų teleskopui! Ką gi, tokiu atveju mergaitės užduotis paprasta: ji būtinai turi apsaugoti savo brangenybę nuo kvailo profesoriaus sugalvotų išbandymų. Tik kaip tą padaryti? Stalas, ant kurio astronomijos prietaisas buvo pastatytas, buvo gana toli nuo tų augalų, tad gal verta jį čia ir palikti? Bet ką tokiu atveju veikti pačiai? Elliw sunkiai atsiduso ir apsižvalgė po šiltnamį: jeigu pastebėtų Liuciją, Sabriną arba Joaną trečiąją, galėtų joms padėti. Galbūt. Deja, kaip ir visada, nė vienos iš draugių velsietė nepastebėjo. Ech, jai ir vėl nepasisekė. Visa laimė, mergaitė nepastebėjo ir neLiucijos, ne neLiucijos, ne ne neLiucijos ar ne ne ne neLiucijos.
Kiek pasvarsčiusi Elliw patraukė tų pavojingai atrodančių augalų link. Jeigu reikės, ji juos visus iškapos, kad tik teleskopas liktų sveikas ir gyvas (?)! Pamačiusi ant stalo žirkles, velsietė skubiai jas pačiupo - buvo tikra, kad teks gintis nuo kvailo profesoriaus sukurtų pavojų. Deja, tą pačią akimirką žirklės išsprūdo jai iš rankos ir nukrito tiesiai ant kojos.
- AUČ! - užstaugė Elliw. Ji jau buvo pamiršusi, kad ką tik rankoje laikė žirkles, tad nesuprato, kodėl taip siaubingai suskaudo koją. Mergaitė pradėjo svarstyti, ką reikėtų apkaltinti dėl šito skausmo (ar neLiucija, ne neLiucija, ne ne neLiucija arba ne ne ne neLiucija yra šioje pamokoje?!), tad sustojo ir apsižvalgė. Bjauriųjų mergiūkščių nepastebėjo, bet padarė išvadą, kad tai vis tiek jų kaltė. Tiesa, Elliw jau pamiršo, dėl ko kaltina tas nemandagias ir bjaurias mergaites, tačiau dėl vieno buvo tikra: tai jų kaltė! Tereikėjo išsirinkti, kurią kaltinti: neLiuciją, ne neLiuciją, ne ne neLiuciją ar ne ne ne neLiuciją.
Taip bemąstydama Elliw ėjo kažkur ir nieko nematė - taip pat ir stalo, stovėjusio tiesiai priešais ją. Velsietė, aišku, į tą stalą atsitrenkė ir nusivertė ant žemės. Nepastebėjo, kad ranka užkliudė vieną iš ilgų čiuptuvų, jo galvutės apvalkalas praplyšo, ir mergaitei ant veido pradėjo lašėti šlykščiai dvokiančio skysčio tąsūs lašai.
- Kas čia?! - sukliko Elliw visai pamiršusi, kad šios pamokos metu ketino rūpintis teleskopo gerove. O gal atėjo laikas jiems apsikeisti vietomis, ir teleskopas išgelbės šią mokinę?..
Elliw yra Magijos ministrė. Visais su MM susijusiais klausimais kreiptis asmenine žinute. Elliw yra 17 m.
"Gyvenimas ne be reikalo panašus į dryžuotą kalėjimo uniformą." Sergej Lukjanenko

*

Neprisijungęs Matthew Turner

 • Herbologijos profesorius
 • *
 • 756
 • Lytis: Vyras
 • "Ir dar - išmok kerėti." - Melijandra Julija Lorijan
Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #4 Prieš 8 mėnesius »
Kai per ištisas penkias minutes niekas nesprogo, o šiltnamis nė nenukentėjo, Matthew net sutriko. Buvo sunku patikėti, kad pamoka gali klostytis taip ramiai, kad būtų galima išgirsti musės zvimbimą. Tos, tiesa, šiuo metu miegojo, ko profesorius joms labai nuoširdžiai pavydėjo. Deja, jis buvo ne musė, o žmogus. Ir ne šiaip žmogus - Matthew turėjo nelaimę būti dar ir Hogvartso burtų ir kerėjimo mokyklos profesoriumi.
Atidžiai nužvelgęs šiltnamį pastebėjo tarp pirštinių stovintį teleskopą. Nė nesislapstydamas garsiai atsiduso. Tik tos čia ir betrūko... Tiesą sakant, dabar pasidarė dar labiau keista, kad šiltnamis tebestovi vietoje. Vis dėlto Turner nutarė ignoruoti panelės Goff egzistavimą šioje pamokoje. Nuo to visiems bus tik geriau. O jeigu ta mergaitė norės užsimušti, ką gi. Profesorius nė neketino prieštarauti tokiems norams.
Aišku, ta nenatūrali pamokos ramybė galėjo reikšti tiesiog tylą prieš audrą. Matthew pastebėjo, kad Dori Mendel ir Meghan Natali Pritz ruošėsi dalintis vienomis žirklėmis. Kuo puikiausiai suprato, kad tai nieko gero nežada. Nutaręs, kad tą darbo vietą reikės apeiti plačiu lankstu, profesorius patraukė į kitą šiltnamio pusę pažiūrėti, kaip sekasi ten besidarbuojantiems (?) moksleiviams. Elliw, aišku, jau buvo išsitėškusi ant žemės, bet kol kas herbologui sekėsi laikytis plano ją ignoruoti. Deja, nespėjus pasišalinti pakankamai toli Matthew ausis pasiekė tas toks širdžiai nemielas balsas. Dori balsas. Tu tai ir apaksi, ir apkursi visam gyvenimui, jeigu neužsičiaupsi iš karto suirzo profesorius. Nepaisant to, kad Dori dar nieko blogo nepadarė, ji profesoriaus akyse jau buvo kritusi taip žemai, kad neliko noro net bandyti apsimesti, kad su šia mokine galima susitarti.
- Priklausomai nuo aplinkybių, nuo vienos iki trijų savaičių, - neatsisukdamas į tą taip erzinančią mokinę atsakė į klausimą Turner. Labai nesinorėjo matyti tos mergaitės. Jeigu ji užduos dar vieną klausimą... Ką gi, tokiu atveju profesorius už savo veiksmus neatsakys.

*

Neprisijungęs Sofi Barbierato

 • V kursas
 • *
 • 80
 • Taškai:
Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #5 Prieš 8 mėnesius »
  Sofi laukė. Laukė. Nežinojo ko. Turbūt profesoriaus. O gal to sniego pabaigos, kuris stigdė odą. Stovėdama šiltnamyje ji jautėsi geriau. Tiesiog buvo šilčiau. Laukimas teeeesėsi iki profesoriaus pasirodymo. Tuomet Sofi nuliūdo prisiminusi kas yra Herbologijos profesorius. O ne, maniau, kad jis vis dar profesorius Clarke. Nors juk visus praėjusius metus nebuvau Herbologijoj. Turbūt daug ką praleidau. Reikia sprukt iš čia. Prisiminusi ežero tragedija, Sofi ėjo mažus žingsnius atgal, bet buvo per vėlu. Durelės užsitrenkė ir raudonplaukė buvo priversta likti pamokoje.
  Pamoka ir džiugino ir liūdino. Jėėė, nebus teorijos! Buuu, praktika! Praktika buvo išties ne pati geriausia, nes teko dalintis žirklėmis. Dalintis. Keistas žodis iš žaliaakės trečiakursės pusės. Kad ir kaip buvo baisu aplinkui daugiau nieko nematydama, Sofi prisliūkino prie Elliw.
- Labas, gal dalinkimės žirklėmis? Na, jei neatsakysi, nesvarbu, pradėsiu naudotis, tu tik pasiimk kada norėsi,- Sofi tik tada pamatė, kad Elliw reikalai prasti,- supratau,- ji pakėlė žirkles nuo Elliw kojos,- ate.
  Atsistojusi prie augalo Sofi ruošėsi nukirpti raudonąją galvute.

*

Neprisijungęs Alrisa Fuentes

 • VI kursas
 • *
 • 137
 • Taškai: 19
Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #6 Prieš 8 mėnesius »
Keista, kad Alrisa nusprendė apsilankyti herbologijoje. Juk ši pamoka asociavosi su pavojingais augalais ir nukvėšusiu profesoriumi, kuris nemoka kerėti. Čia galėjo kilti grėsmė ne tik Saliamono, bet ir jos gyvybei. Bet nemaža, tiesą sakant, netgi milžiniška tikimybė pamatyti nuolat susimaunančią ir viską smagiai griaunančią šlykštynę atsvėrė riziką. Todėl dabar klastuolė smalsiai žvalgėsi po šiltnamį, gailėdamasi, kad nepasiėmė augintinio. Nors mokinė gal ir pasielgė teisingai - paskelbus užduotį oda nejučia pašiurpo. Apakimas neskambėjo viliojančiai, bet ši grėsminga pasekmė padėjo sudėlioti veiksmų planą. Klastuolė išsišiepė ir apsimovusi pirštines (atsargumas niekam dar nepakenkė) nužingsniavo augalų link. Vis dėlto net jų nepasiekus per visą patalpą nuskambėjo įtartinai pažįstamas riksmas.
-Ačiū, bjaurybe. Bus lengviau tave surasti. - piktdžiugiškai sumurmėjo Alrisa ir nuskubėjo ton pusėn. Pakeliui dar kažkam iš panosės pagriebė žirkles, kai pasigirdo antrasis klyksmas. Tai negali būti atsitiktinumas. Kažkas smaginasi be manęs. Atrodė tiesiog neįtikėtina, kad ta besmegenė sugebėtų sau sukelti tiek problemų, tad juodaplaukė verčiau linko prie išvados, jog ji ne viena. Taip ir buvo - paspartinusi žingsnį išvydo ant grindų gulinčią pažįstamą žmogystą, ją puolantį augalą ir dar kažkokią personą. Dabar beliko apsispręsti, ką daryti. Grįžti? Rankoje gulinčios žirklės pasufleravo kitą atsakymą. Nors jis iš pradžių atrodė netikęs, ji įžvelgė teigiamas idėjos puses.
Galėtum ir nespiegti. Iš šiltnamio greičiau išeisiu ne apakusi, o apkurtusi. Suirzusi pagalvojo klastuolė, lėtai artindamasi link šlykštynės. Kitą mokinę nusprendė ignoruoti, nors tai buvo gana sunku. Ką ji ten daro? Akimirkai sutriko, bet toliau nedvejodama stumtelėjo mergiūkštę šonan, kad ši netrukdytų dirbti. Čekšt! Skysčiu besispjaudžiusi galvutė tyliai šlumštelėjo ant žemės ir augalas tapo nepavojingas.
-Kelkis, kvaiša! - šiurkščiai paspyrė kūną Alrisa. - Turiu su tavim nebaigtų reikalų. O tu dink iš čia, kol nepasielgiau su tavim kaip su tuo augalu. - galiausiai nukreipė paniekinamą žvilgsnį į stovinčią klastuolę. Kažkokia pastumdėlė...

*

Neprisijungęs Dori Mendel

 • V kursas
 • *
 • 1137
 • Taškai: 35
 • Lytis: Moteris
Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #7 Prieš 8 mėnesius »
Viskas. Reikia pradėti darbą. Pamoka pasirodė išties labai sudėtinga. Galbūt net sudėtingiausia iš kada nors buvusių herbologijos pamokų.
Tačiau Dori neketino išdykauti. Ne. Ne šiandien. Ji turi susikaupti ir pagaliau nesusimauti herbologijoje.
Taigi, buvo aišku tiek, jog pirmiausia Mendel turi nukirpti raudoną to kopūsto galvą. Reikia nukenksminti augalą. Antrakursė paėmė žirkles ir atsargiai, neliesdama galvutės, nors tai galbūt nieko nebūtų pakeitę, šį kartą Dori gerai įsidėmėjo informaciją: negalima liesti šviesiai žalios galvutės, kol yra raudona, per vieną kartą ją nukirpo. Galvutė nukrito ant stalo.
- Cha! - sušuko žvilgtelėjusi į Meg. - Ar galėjo būti paprasčiau? - pro akinius mirktelėjo.
Dori paėmė raudoną galvutę už kotelio ir jeigu būtų tiesiog nunešusi įmesti ją į krepšį, tikriausiai nieko nebūtų nutikę. Tačiau klastuolė taip didžiavosi savimi, kad nepamiršo pirštinių, akinių, kad be vargo ir greitai atliko pagrindinį pamokos darbą, jog iš to džiaugsmo ėmė raudoną galvutę sukinėti ir apžiūrinėti.
- Kaži kaip atrodo tos sultys? - lyg savęs, lyg draugės paklausė tamsiaplaukė.
Ir čia staiga raudona galvutė ėmė ir... prasivėrė. Kartusis skystis šovė tiesiai Mendel į akį. Mergaitė garsiai suklykė. Ačiū Merlinui, ją saugojo apsauginiai akiniai. Dori tik išgirdo ir pamatė, kaip iš akinių stiklo lieka skylė.
- Tu tik nieko nesakyk, - išsigandusi, bet laiminga, kad gali matyti, Dori tarė Meg.
Nusiėmusi sugadintus akinius antrakursė išmetė galvutę į krepšį, nors tai turbūt jau nebeturėjo reikšmės, nes sultys jau buvo panaudotos, ir nuėjo prie profesoriaus.
- Profesoriau... aš neapakau! - didžiuodamasi savimi išsišiepė Mendel. - Tik iš akinių nieko neliko... Gal galėtumėte duoti kitus? Ten jau nėra, - gūžtelėjo pečiais.

*

Neprisijungęs Henrieta Poter

 • V kursas
 • *
 • 262
 • Taškai: 36
 • Lytis: Moteris
 • Visur gerai, bet namie geriausia.
Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #8 Prieš 8 mėnesius »
  Henrieta ramiai stovėjo šiltnamyje. Herbologija šiais mokslo metais buvo tapusi viena iš mėgstamiausių grifės pamokų. Ne, ji nebuvo herbologijos fanatikė ir jau tikrai neleisdavo vakarų prie židinio nagrinėdama herbologijos vadovą. Taip pat ji negalėtų pasakyti, kad šis dalykas jai labai sekėsi arba, kad ši pamoka jai patinka dėl profesoriaus. Antrakursė ir pati nelabai suprato kuo ją taip sužavėjo Herbologija, bet svarbiausia, kad ji dalyvauja pamokose ir taip uždirba savo koledžui taškų.
  Profesoriui Turner pradėjus pamoką Henrieta susikaupė ir ėmė gaudyti kiekvieną profesoriaus žodį. Norėjosi praktiką atlikti gerai ir uždirbti grifų gūžtai taškų. Augalas stovintis ant stalo priešais grifę labai priminė kopūstą, tik tie čiuptuvai lyg ir sakė, kad jei ji prisiliestų būtų ne kas. Laimei ji jau buvo senokai supratusi, kad per herbologijos pamokas augalai gali stipriai sužeisti ir nė nepagalvojo apie galimybę apčiupinėti augalą.
  Sužinojusi, kad reikės dirbti poromis antrakursė apsižvalgė. Ji neturėjo labai daug draugų, o ir tie, kuriuos turėjo, jau buvo susiradę poras tad dvylikametei teko ieškotis kitokių porininkų. Besižvalgant Henrietos akys užkliuvo už vieno pirmakursio. Jis buvo grifas ir mergina prisiminė jį mačiusi magijos istorijos pamokoje. Tad patraukė per šiltnamį jo link.
- Sveikas, - pasisveikino. - Tavo vardas Alanas, tiesa? - žvilgtelėjusi į vardą ant apsiausto paklausė antrakursė. - Aš esu Henrieta. Gal norėtum kartu atlikti praktiką?
Poter baigė kalbėti ir draugiškai nusišypsojo. Ji labai norėjo kad pirmakursis sutiktų dirbti kartu, nes ką kitą galėtų pasikviesti jai neatėjo į galvą. Tačiau ji daugiau nieko nebegalėjo padaryti, tad ramiai šypsodamasi ėmė laukti berniuko atsakymo.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 8 mėnesius sukūrė Henrieta Poter »
"Net tamsiausiu metu galima būti laimingu, tik svarbu nepamiršti įsijungti šviesą.” – Albas Persifalis Valfrikas Brajanas Dumbldoras

*

Neprisijungęs Alanas Senkleris

 • IV kursas
 • *
 • 540
 • Taškai: 81
Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #9 Prieš 8 mėnesius »
Šiltnamiai Alanui priminė pakvaišėle tetulytę Danielę Velš. Ji gyveno Airijoje ir turėjo net kelis didelius šiltnamius, su visokiais beprotiškai keistais augalais. Ir jei jis su tėvais ten apsilankydavo, tai tetulė nuolat tempdavosi berniuką apžiūrėti naujų jos augintinių, kaip ji juos vadindavo. Alanui tai tikrai nebuvo tos viešnagės prie širdies...
Dabar, šaltą snieguotą dieną stovėjo ir apžiūrinėjo tą keistą Čiuptuvuotą kopūstą. Stengėsi įsidėmėti viską, ką pasakojo herbologijos profesorius, nes augalas tikrai buvo pavojingas. Kartą buvo matęs, kaip tetos šiltnamyje sultys nutiško ant laistytuvo, ir jis prakiuro.
Alanas pasiėmė akinius ir pirštines, nes tikrai nenorėjo susižaloti. Tuomet ėmė dairytis, prie ko prieiti, juk reikėjo dalytis žirklėmis.
Nuostabu, beveik neturiu čia pažįstamų. Bus smagu ieškotis poros. Bet tada, pamatė mergaitę iš to paties koledžo. Ji Priėjo ir paklausė, ar jis nori dirbti kartu. Tai pasisekė. Pagalvojo.
- Labas, taip, aš Alanas. O tu Henrieta? - Paklausė.
- Gerai, dirbkim kartu. - Pridūrė ir nusišypsojo.
- Turi žirkles?
Dar paklausė.

*

Neprisijungęs Meghan Natali Pritz

 • V kursas
 • *
 • 249
 • Taškai: 10
 • Lytis: Moteris
 • "That day you lost her. I lost you both."
Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #10 Prieš 8 mėnesius »
Meghan nuoširdžiai troško šį kartą neprisidirbti ir gerai atlikti praktiką. Tikrai norėjo. Tačiau, deja, likimas nusprendė kitaip.
Meg, kaip ir liepė profesorius, čiupo už raudonos galvutės, norėdama ją nukirpti. Tačiau švilpiukė pamiršo, kad dalinasi vienomis žirklėmis su Dori ir tuo metu, kai rudaplaukė norėjo nukirpti galvutę, jos draugė turėjo žirkles, todėl raudonoji augalo galvutė turėjo į valias laiko pakiaulinti Meg. Ką ji nieko nelaukdama ir padarė. Galvutė prasivėrė ir ant švilpiukės rankų pasipylė skystis. Jis pradėjo graužti pirštinių medžiagą, tad Meg greitai pagriebė nuo stalo žirkles, kurias Dori jau buvo ten padėjusi, ir nukirpo galvutę. Numetusi ją į krepšį, švilpiukė staigiai nusitraukė pirštines, tiksliau, tai, kas iš jų liko. O likę buvo nelabai daug. Meghan rankų oda buvo kiek paraudusi, tačiau, regis, per daug nenukentėjo, nes beveik viskas teko pirštinėms. Nenorėdama turėti reikalų su profesoriumi, nes jis greičiausiai jau jos nekentė dėl praeitos pamokos, Meg tyliai pagriebė nuo jo stalo kitą porą pirštinių ir nuėjo prie savo darbastalio. Rankas ėmė perštėti, tačiau ne itin smarkiai, todėl rudaplaukė nekreipė į tai dėmesio.
Grįžusi prie savo augalo Meghan pažvelgė į likusias tris galvutes. Šviesiai žalia, tamsiai žalia ir geltona. Tik kurioje yra kas? Švilpiukė su siaubu suprato, kad pamiršo, kuri galvutė kam skirta ir ką su jomis reikia daryti. Meg norėjo paklausti Dori, tačiau ši buvo kažkur dingusi, todėl rudaplaukei neliko nieko kito kaip tik kreiptis į profesorių.
- Profesoriau! Gal galite priminti, kuri galvutė kam skirta? - paklausė Meghan tikėdamasi, kad jos klausimas per daug neįsiutins profesoriaus. Juk vis dėlto, ji dar nieko blogo nepadarė... šiltnamiui.
Some things never change.


*

Neprisijungęs Matthew Turner

 • Herbologijos profesorius
 • *
 • 756
 • Lytis: Vyras
 • "Ir dar - išmok kerėti." - Melijandra Julija Lorijan
Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #11 Prieš 8 mėnesius »
Ar pamoka gali praeiti ramiai ir be problemų? Aišku, kvailų Mendel išsišokimų išvengti yra tikrai neįmanoma. Su šituo Turner jau susitaikė ir pasidavė. Bet šiltnamis vis dar stovėjo vietoje, Pritz kol kas nesireiškė, o Gold, atrodo, iš viso neapsireiškė pamokoje. Nuo to, žinoma, visiems buvo tik geriau. Matthew buvo beveik patenkintas savo gyvenimu.
Deja, tik iki tos akimirkos, kai pamatė, kad panelytė Mendel ir vėl turi susimauti. Ar ji specialiai?.. Sunkus atodūsis paliko profesoriaus lūpas. Didelės nemeilės kupinomis akimis Turner nužvelgė mergaitę ir sulaukė dar vieno erzinančio klausimo. Nužudykit ją kas nors… mintyse maldavo Matthew, tačiau teko prieiti prie Mendel ir bandyti jai padėti.
- Ar buvo būtina kišti nosį, kur nereikia? - neslėpdamas nepasitenkinimo suburbėjo Turner. - Ar neaiškiai pasakiau, kaip tai yra pavojinga?
Baisiausiai susiraukęs profesorius nuėjo iki savo vietos. Stalčiuje laikė trejus akinius, kurių labai nesinorėjo traukti į dienos šviesą. Ir, tuo labiau, duoti jų šitai mokinei. Bet ką daryti, jeigu proto nerasta, o užsispyrimas begalinis?
- Jeigu kas nors atsitiks šitiems akiniams, išties pasigailėsi, - pagrasino mergaitei profesorius paduodamas akinius. Nespėjus pasitraukti iš šitos ypatingai pavojingos šiltnamio vietos, Pritz taip pat nusprendė pasireikšti. Šiltnamis, tiesa, vis dar stovėjo vietoje.
- Ak, tai panelė esate tokia ypatinga, kad jums viską reikia aiškinti atskirai? Kam aš tada aušinu burną pamokos pradžioje, ką? Siūlau pasikonsultuoti su Dori - nė kiek neabejoju, kad ji teorinę dalį atsimena tiesiog puikiai.
Šie žodžiai nebuvo patyčia. Panašu, kad Mendel teoriją išties išmanė. Kodėl atlikdama praktiką kaskart ieškodavo būdo susimauti, buvo gūdi paslaptis. Vis dėlto visiškai buka ji nebuvo. Na, gal ir buvo, bet akivaizdu, kad už Pritz protelio turėjo daugiau. Matthew buvo pernelyg pavargęs ir nepatenkintas, kad dar kartą aiškintų tai, apie ką ką tik kalbėjo.
Nusisukęs nuo dviejų bjauriausių mokyklos mokinių profesorius grįžo į savo vietą. Ak, ar galima jį pagaliau palikti ramybėje? Viskas, ko dabar norėjo Turner, buvo tyla ir tuščias šiltnamis. Žinoma, nepakenktų ir vyno butelis, bet Matthew puikiai suprato: jeigu čia nebūtų tų neklaužadų, jam nereikėtų ir vyno. Akivaizdu, kad dėl vis rimtėjančios girtuoklystės yra kalti tik vaikai.

*

Neprisijungęs Meghan Natali Pritz

 • V kursas
 • *
 • 249
 • Taškai: 10
 • Lytis: Moteris
 • "That day you lost her. I lost you both."
Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #12 Prieš 8 mėnesius »
Profesorius labai maloniai atsakė į Meghan klausimą ir todėl jis švilpiukės akyse pakilo neatsakė į Meghan klausimą, tik labai mandagiai pasityčiojo iš jos. Švilpiukė kilstelėjo antakius ir pažvelgusi į profesorių savo geriausiu Tau Dar Atsirūgs žvilgsniu, švystelėjo plaukais ir grįžo į savo darbo vietą kurdama planus, kaip atkeršyti šitam nemandagiam paršui profesoriui Turner.
- Dori, gal gali pagelbėti? - atsistojusi šalia draugės paklausė Meg. - Pamiršau kuri galvutė kam skirta, o tas, - labai išraiškingai dėbtelėjo į netoliese esantį profesorių. - hm, - Meg sekundėlei nutilo ieškodama kokio nors ne tokio užgaulaus žodžio. - grybas, man nepadeda.
Meghan, visai patenkinta savo sugalvotu epitetu laukė Dori atsakymo ir dairėsi po šiltnamį kurdama keršto planus, tačiau nė vienas iš sugalvotų nebuvo pakankamai geras. Ar pakankamai tobulas ir tinkamas profesoriui. Tačiau norėjosi ką nors padaryti. Meg atsisuko į Dori ir pažvelgė į ją išraiškingu žvilgsniu, kviečiančiu ką nors iškrėsti. Švilpiukė tikėjosi, kad draugė suprato jos veido išraišką ir pasiūlys kokią išdaigą. Beliko sulaukti atsakymo.
Some things never change.


*

Neprisijungęs Dori Mendel

 • V kursas
 • *
 • 1137
 • Taškai: 35
 • Lytis: Moteris
Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #13 Prieš 8 mėnesius »
Dori suprunkštė. Grybo pravardė jam visai tinka, pamanė antrakursė. Jis herbologas, o grybai auga miške. Ir atrodo kartais kaip tikras lepšis.
- Žinoma, - atsakė draugei. - Šita, - parodė į šviesiai žalią galvutę, - yra su sėklomis. Šioje, - parodė į tamsiai žalią, - kaupias sultys, o į geltoną subėga lietus.
Dori šiuo metu stovėjo prie savo augalo rankoje laikydama akinius. Ji ir vėl pasijuto įžeista. Kodėl Turner ant jos burbėjo? Nejau jis nori, kad mokiniams viskas idealiai sektųsi? Prieš tai Mendel jam nieko neatsakė. Nusinešė akinius į savo darbo vietą ir viskas. Bet dabar ėmė virti pyktis. Jis prigrąsino mergaitei, kad ji nesulaužytų akinių. O ir Meg bus kažką negero pasakęs.
- Tikras grybas, - pritarė klastuolė draugei.
Aukštai iškėlusi galvą Dori nuėjo atgal prie profesoriaus stalo.
- Nereikia man jūsų vertingųjų akinių, - ir nutėškė juos Matthew prie rankų.
Sekundės dalį mąstė juos perlaužti, bet apsigalvojo. Nesinorėjo, kad Klastūnynas prarastų taškų.
Grįžusi į savo darbo vietą Dori pajuto Meg žvilgsnį. Šį žvilgsnį ji gerai pažinojo. Ne kartą buvo mačiusi tas žybsinčias akutes prieš krečiant kokią nors išdaigą.
- Lauke pūga. Reikia prakiurdyti šiltnamio stogą, - tyliai sušnibždėjo. - Tiesiai tam grybui virš galvos. Tik nežinau, kokiais kerais tai padaryti?

*

Neprisijungęs Henrieta Poter

 • V kursas
 • *
 • 262
 • Taškai: 36
 • Lytis: Moteris
 • Visur gerai, bet namie geriausia.
Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #14 Prieš 8 mėnesius »
  Henrietai tarsi akmuo nuo širdies nusirito, kai pirmakursis sutiko dirbti kartu. Tikrai nesinorėjo ieškotis kitos poros, tad dabar grifė galėjo atsipalaiduoti. Išgirdusi Alano klausimus antrakursė vis dar tebešypsodamasi tarė:
- Taip aš - Henrieta.
Išgirdusi klausimą apie žirkles antrakursė šiek tiek surimtėjo ir papurtė galvą:
- Ne, žirklių neturiu, bet  galiu nueiti iki profesoriaus stalo ir paimti.
  Nelaukdama pirmakursio atsakymo dvylikametė patraukė per šiltnamį profesoriaus stalo link. Aplink buvo prisirinkę mokinių. Vieni jau atlikinėjo praktikos darbą, kiti dar ieškojosi poros arba rankiojosi priemones. Tačiau, kad ir ką jie veikė, grifė nekreipė į juos dėmesio ir toliau žygiavo profesoriaus Turner stalo link, kur gulėjo žirklės.
  Pasiekusi profesoriaus Turner stalą Henrieta iškart pagriebė žirkles (akinius ir pirštines ji buvo užsidėjusi vos išgirdusi pamokos praktiką) ir laviruodama vaikų minioje grįžo prie Alano. Grifiukas vis dar stovėjo prie stalo ir antrakursė priėjo prie jo.
- Na štai, žirkles jau turime, tad galime pradėti praktiką. - parodydama atneštas žirkles tarė dvylikametė. - Gal norėtum pamėginti pirmas?  - kiek vėliau paklausė pirmakursio Henrieta.
"Net tamsiausiu metu galima būti laimingu, tik svarbu nepamiršti įsijungti šviesą.” – Albas Persifalis Valfrikas Brajanas Dumbldoras