0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Meghan Natali Pritz

 • V kursas
 • *
 • 254
 • Taškai: 10
 • Lytis: Moteris
 • "That day you lost her. I lost you both."
Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #15 Prieš 8 mėnesius »
Nors galva vis dar svaigo, o pasaulis siūbavo po kojomis, Meg paklausė profesoriaus ir nuėjo į kitą darbo vietą, mat atlikti praktiką ji žūtbūt norėjo. Kiek pasidairiusi po šiltnamį, švilpiukė suprato, ką reikia daryti, tad, nuo profesoriaus stalo pasiėmusi kitą pirštinių porą, nuėjo prie kol kas dar sveiko darbastalio. Prisitraukusi arčiau stingdančiąją mandragorą, rudaplaukė mintyse pasimeldė visiems įmanomiems ir neįmanomiems dievams ir, užsimovusi pirštines, puolė mandragorą. Iš karčios patirties per kitas herbologijos pamokas žinojo, kad dirbant su magiškaisiais augalais, švelnumas nepadės. Priešingai - kuo šiurkštesnę ir grubesnę jėgą naudosi, tuo daugiau šansų, kad liksi nors truputį sveikas.
Ištraukti mandragorą pavyko visai neblogai. Nors Meg apsiaustas tapo panašus į žemių gniutulą, ji pati nenukentėjo. Lengviau atsidususi švilpiukė pabandė prisitraukti vazoną, į kurį turėjo persodinti mandragorą. Tačiau rudaplaukei bandant tai padaryti, ji užkliuvo už nelygaus šiltnamio paviršiaus ir kluptelėjo. Nors tai truko trumpą sekundėlę, to užteko, kad stiprūs Meghan gniaužtai kiek atsilaisvintų ir mandragora galėtų pasidarbuoti. Švilpiukė pajuto, kaip sustingusi krenta žemyn, o tada - tamsa.
Some things never change.


*

Neprisijungęs Matthew Turner

 • Herbologijos profesorius
 • *
 • 757
 • Lytis: Vyras
 • "Ir dar - išmok kerėti." - Melijandra Julija Lorijan
Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #16 Prieš 8 mėnesius »
Matthew buvo susinervinęs. Neįsivaizdavo, kaip ištvers visus likusius mokslo metus, kai net Kalėdomis dar nekvepia, o jau norisi gerai trinktelėti nemažai daliai mokinių. Tiesą sakant, kiekviena pamoka buvo vis blogesnė ir blogesnė, ir profesorius niekaip negalėjo suprasti, kodėl. Štai stingdančioji mandragora - tikrai paprastas augalas. Ar tikrai tiek mokinių turėjo susimauti? Žinoma, ne!
Tik priėjęs šią išvadą Turner pastebėjo, kaip kažkas nugriuvo. Atsisukęs tiesiog įsiuto: tai ir vėl buvo Mendel! Matthew nutarė pakankamai aiškiai pasakęs, kad ji gali (tiksliau, privalo) nešdintis jam iš akių. Akivaizdu, kad mergaitė nebuvo nusiteikusi klausyti profesoriaus. Vadinasi, reikėjo imtis griežtesnių priemonių. Herbologas nekreipė dėmesio į Dori augalą ir paprasčiausiai pakėlęs ją nuo žemės išnešė į lauką. Nelabai švelniai paguldęs ją ant žemės prie įėjimo į šiltnamį grįžo vidun ir užtrenkė duris. Jau norėjo traukti lazdelę ir burtais tas duris užrakinti, bet, laimei, laiku apsigalvojo.
Deja, vos spėjo atsisukti į mokinius, pamatė dar vieną nukentėjusią mergaitę. Pirmą kartą jos kaltinti gal ir nebuvo galima: šiaip ar taip, jos stalą susprogdino Peledinis. Bet ar buvo būtina dar ir apsižioplinti?! Matthew dar labiau supyko. Priėjęs prie Pritz labiausiai norėjo jai gerai įspirti, bet laiku save sustabdė. Direktorė ir taip neturėtų būti patenkinta jo darbu. Spardomi mokiniai tikrai nepadėtų pakilti jos akyse.
- Dar vienas toks atvejis, ir aš tikrai išsitrauksiu lazdelę, - suburbėjo Turner ir pritūpė šalia Pritz. Piktai čiupęs jos augalą grubiai sukišo atgal į vazoną, o tada patepė mergaitės kaktą.
- Elkis atsargiau, - piktokai tarstelėjo jis nebepajėgdamas nuslėpti tikrųjų jausmų moksleivių atžvilgiu. - Darbą pradėsi iš naujo.
Atsistojęs atidžiai nužvelgė šiltnamį. Šią akimirką buvo ramu. Atrodo. Net atsidusęs iš palengvėjimo profesorius grįžo prie savo stalo. Neaišku, ar jam pasivaideno, bet kokią sekundę Matthew buvo tikras, kad ant to stalo stovi teleskopas.

*

Prisijungęs Dori Mendel

 • V kursas
 • *
 • 1146
 • Taškai: 35
 • Lytis: Moteris
Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #17 Prieš 8 mėnesius »
Dori nesuprato, kodėl ji atsibudo ne šiltnamyje. Jis ką, mane čia išnešė ir paliko?! Susinervinusi mergaitė demonstratyviai įžengė į šiltnamius. Po dviejų sustingdymų antrakursė jautėsi kažkokia apdujusi. Apsidairiusi nusprendė, kad reikia paimti naują stingdomąją mandragorą ir kaip reikiant padirbėti. Aš tiesiog negaliu palikti pamokos neįgyvendinusi užduoties, kartojo sau Mendel. Tačiau kuo toliau, tuo labiau klastuolei darėsi negera. Ėmė svaigti galva ir pykinti. Kai Dori paėmė tų dvokiančių žemių, ją taip supyko, kad ji netyčia ėmė ir... apvėmė stingdomąją mandragorą bei visą stalą ir tai, kas ant jo buvo.
- Aš... - bežiaugčiodama tarė. - Aš... atsipraš...
VIAUKT! Šį kartą - ant grindų. Ji tikrai nenorėjo, be to, buvo tokia gėda jai, būnant klastuolei, imti ir apsivemti vidury pamokos. Ką pasakys kiti? Bet tamsiaplaukė nieko negalėjo su savimi padaryti. Ji griebė daiktus ir lėkė durų link, bet paskutinę akimirką pagalvojo, kad privalo sutvarkyti, ką pridirbo, ir išsitraukusi lazdelę bei nutaikiusi ją į paliktus vėmalus, pabandė ištarti burtažodį:
- Terg... terg... eo!
Deja, bet šį kartą Dori nepavyko burtažodis. Iš burtų lazdelės tik pasipylė kibirkštys, o mergaitė, stovėjusi prie durų, netyčia apvėmė ir jas.
- Atsi... pra... šau! - viaukt.
Mendel išbėgo iš šiltnamių.

*

Neprisijungęs Meghan Natali Pritz

 • V kursas
 • *
 • 254
 • Taškai: 10
 • Lytis: Moteris
 • "That day you lost her. I lost you both."
Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #18 Prieš 8 mėnesius »
Pajutusi kažką šalto sau ant kaktos, Meg atsimerkė. Galvą skaudėjo, o vaizdas liejosi, tad prireikė kelių sekundžių, kol švilpiukė susigaudė, kur ji yra ir kokioje pozicijoje. Rudaplaukė gulėjo šiltnamyje, ant grindų, o šalia jos buvo profesorius Turner. Mergaitė miglotai prisiminė, kaip ji paleido mandragorą ir susigaudė, kad greičiausiai pastaroji ir bus ją sustingdžiusi.
Griežtas profesoriaus balsas privertė Meghan atsipeikėti. Viską iš naujo? Gal juokauji? pamanė švilpiukė, tačiau nesiginčydama sunkiai atsistojo ir nusvirduliavo prie savo darbastalio. Atsidususi pasitaisė pirštines ir vėl kibo į mandragorą. Šį kartą švilpiukei pavyko ją ištraukti, ir net įdėti į kitą vazoną. Visą tai ji darė kietai spausdama stingdančiosios mandragoros kotą, nes nenorėjo dar kartą būti sustingdyta. Kaire ranka tvirtai gniauždama liauną mandragoros kotelį, dešine ranka Meg pasėmė kiek specialių žemių, kuriomis turėjo užpilti mandragorą. Žemės buvo gličios, tai jautėsi net per pirštinę. Švilpiukei vėl susvaigo galva, tačiau ji kažkaip sugebėjo atsilaikyti nenualpusi ir nepaleidusi iš rankų mandragoros. Tačiau tą akimirką šiltnamio durys atsilapojo ir į vidų įžengė mirtinai perbalusi ir svirduliuojanti Dori. Ji atrodė visai prastai, tačiau vis tiek ėjo link darbastalio, matyt, ketindama persodinti stingdančiąją mandragorą. Tačiau, vos pasiekusi darbastalį, Dori apsivėmė. Nieko nuostabaus - ji atrodė visai prastai.
Meg, persigandusi dėl draugės, šūktelėjo ir norėjo pulti prie jos. Taip ji ir padarė ar tiksliau, pradėjo daryti, mat, vos jai žingtelėjus žingsnelį arčiau draugės, Meghan paleido savąją stingdančiąją mandragorą. Švilpiukė spėjo garsiai, per visą šiltnamį, nusikeikti, tačiau daugiau nieko, nes vėl nukrito ant grindų ir gulėjo be gyvybės ženklų.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 8 mėnesius sukūrė Matthew Turner »
Some things never change.


*

Neprisijungęs Levanda Marchetti

 • VI kursas
 • *
 • 175
 • Taškai: 10
 • Lytis: Moteris
Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #19 Prieš 8 mėnesius »
Levanda, kaip visada nepatenkinta dalyvavimu pamokose, šiaip ne taip sugebėjo nušlepsėti iki šiltnamio tiesiai iš šiltos lovos. Taip, tai buvo jos pirmoji herbologijos pamoka šiais metais ir ji čia atsidūrė tik todėl, kad jos tėtis, sužinojęs, jog ši nelanko pamokų, atsiuntė žvieglį. Tad padrąsinta šios gėdingos akimirkos, jos didenybė Levanda, apsireiškė Hogvartso šiltnamyje ir netgi teikėsi kažką čia nuveikti.
Klastuolei ne visada sekėsi sutelkti dėmesį, o tuo labiau klausytis profesoriaus postringavimų. Bet ši, kartais būdama visai gudri, pasistengė nugirsti paskutinius kelis sakinius ir maždaug suvokti, ką turi atlikti. Tad nieko nelaukusi priėjo prie tokios menkutės Stingdančiosios mandragoros, tikėdamasi, jog ši bus pati jauniausia iš visų ir jos poveikis (kad ir koks jis bebūtų, mat šito ji visgi neišgirdo) nebus stiprus.
Rieškučiomis iš apačios ji apglėbė mandragorą ir lengvai pakėlė. Jau taikėsi perdėti augalą į naują didesnį vazoną, tačiau staiga susiprato, jog nelabai gali pajudėti. Netgi sutelkusi dideles valios pastangas ir nukreipusi visas savo mintis į mažylį pirštelį, bandydama jį pakrutinti, nesusilaukė jokių teigiamų rezultatų. Žinoma, jei būtų išgirdusi ne tik kelis paskutinius profesoriaus sakinius, gal ir nebūtų puolusi į paniką, tačiau dabar... jei ji būtų galėjusi rėkti, turbūt taip ir būtų padariusi. Nusiramink, Levanda, profesorius jau turbūt pastebėjo, kad tu visiškai sustingusi ir nejudi. Raudonplaukė siuntė savo nervinius impulsus ir visą energiją į nelemtą mažylį pirštelį, tačiau šis net nesiruošė pajudėti. Vienintelis dalykas, kuris judėjo ir kurį ji mątė, buvo klastuolės rankovė, mat šiltnamyje pūstelėjo lengvas skersvėjis.
Praėjus keliolikai minučių, kuomet Stingdančiosios mandragoros poveikis staigiai pasibaigė, ji iš to susijaudinimo vis dėl to spygtelėjo. Taip trumpai, gražiai, bet vis dėlto garsiai. Po šimts Merlino... Kodėl aš paskutiniu metu vis žviegiu?
Levanda nedrįso pakelti akių, nes nenorėjo pamatyti į ją nukreiptų žvilgsnių. Tad ji vis dar jausdamasi nemaloniai, perkėlė mandragorą į šalimais stovintį vazoną ir apsimetė, jog nieko čia keisto nebuvo.
“I never trust people with no appetite. It’s like they’re always holding something back on you.” — Haruki Murakami "Hard-Boiled Wonderland and the End of the World"

*

Neprisijungęs Matthew Turner

 • Herbologijos profesorius
 • *
 • 757
 • Lytis: Vyras
 • "Ir dar - išmok kerėti." - Melijandra Julija Lorijan
Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #20 Prieš 8 mėnesius »
Vos tik Dori Mendel atsidūrė už šiltnamio ribų, pasaulis iš karto pasidarė gražesnis. Buvo galima lengviau atsikvėpti ir pagaliau atsipalaiduoti. Na, aišku, reikėjo padėti ir žioplei Pritz, bet kol kas ji nespėjo įsiėsti iki gyvo kaulo.
Galiausiai Matthew stovėjo prie savo stalo, ant kurio, laimei, nestovėjo teleskopas, ir į nieką nebekreipė dėmesio. Užmetęs akį atkreipė dėmesį į keistai stovinčią ir nejudančią mokinę, bet nusprendė, kad ji taip tik siekia dėmesio, tad kuo ramiausiai nusisuko. Ne, jį apgauti ne taip paprasta. Profesorius buvo visiškai tikras, kad visą likusią pamoką stovės nusisukęs, o mokiniai tegul sau dvesia, jei nori.
Deja, visai netrukus pasklido kažkoks neaiškus ir nelabai malonus kvapas. Matthew kuo ilgiau stengėsi jį ignoruoti, bet kai pasidarė visiškai nepakenčiama, teko atsisukti. Vos tai padaręs, nustėro: tai ir vėl buvo Dori Mendel! Ir iš kur toks įžūlumas? Jeigu vaikas norėtų atlikti praktinę užduotį, dar būtų galima atleisti, bet šitai?.. Matthew tiesiog nerado žodžių. Negalėjo patikėti, kad tai, ką mato, yra tiesa.
Deja (laimei?), nespėjo nieko pasakyti, mat ta neįtikėtina mergaičiukė ir vėl išsinešdino. Šį kartą padarė tai pati ir, kaip nuoširdžiai tikėjosi Matthew, visam laikui.
Tuo profesoriaus nelaimės šiame pragare pamokoje dar nesibaigė. Pritz. O kas gi kitas galėjo sukelti dar daugiau problemų? Ir kaip galima šitiek kartų susimauti? nuoširdžiai negalėjo patikėti herbologas. Vėl priėjo prie mergaitės ir šį kartą tepalą užtepė gerokai pikčiau.
- Kadangi akivaizdžiai su augalais tvarkytis nemoki, išvalyk tai, ką čia pridirbo tavo mokslo draugė. Jokios magijos! Jeigu liks laiko, praktiką atliksi iš naujo.
Jeigu ir vėl susimausi, galėsi ramiai laukti, kol augalo veikimas pasibaigs.
Piktai subrukęs švilpės augalą atgal į žemes Matthew nusisuko ir garsiai atsiduso. Ar šita prakeikta pamoka kada nors baigsis?..

*

Neprisijungęs Levanda Marchetti

 • VI kursas
 • *
 • 175
 • Taškai: 10
 • Lytis: Moteris
Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #21 Prieš 8 mėnesius »
Perkėlusi prakeiktą augalą klastuolė staiga susiprotėjo, jog žemės, kuriomis turėjo apiberti mandragorą, buvo gličios ir nemalonios, o apie kvapą geriau nei nekalbėti. Levandą, tikrąja to žodžio prasme, nuo jų vimdė, tad ji turėjo sugalvoti kokį nors planą.
Mergina nebuvo įsitikinusi, jog galima naudoti burtažodžius šios pamokos užduočiai, bet, pamačiusi, jog profesorius buvo užsiėmęs skaitydamas moralą Dori, nusprendė surizikuoti. Apsidairiusi surado kažką panašaus į mažą vazonėlį. Kadangi Levanda net neketino liesti pirštais tos smarvės, ją pasėmė surastu indeliu. Viena ranka stipriai užsikimšusi nosį, o kita laikydama lazdelę, panaudojo "Locomotor" burtažodį ir perkėlė žemes į naują vazonėlį.
Vieną problemą lyg ir išsprendusi klastuolė ėmėsi kitos. Kaip nebūti vėl sustingdytai perkeliant Stingdančiąją mandragorą į naują vazoną? Ketvirtakursė norėjo užšaldyti augalą vildamasi, jog tuomet nebus sustingdyta ir nereikės stovėti penkiolika minučių išsprogdinus akis. Levanda nebuvo tikra, jog užšaldydama mandragorą nepakenks jai, tad rizikuoti nenorėjo. Kita vertus, juk kokia užduotis, toks ir darbas...
Pasikuitusi savo raudonoj makaulėj, ji prisiminė kitą burtažodį, kuris turėjo priversti mandragorą sustingti. Mergina, pastūmėjusi į šoną jau persodintą augaliūkštį, pasirinko naują, vis dar tupintį mažame vazone, ir giliai įkvėpusi nukreipė lazdelę į jį:
- Immobulus – sušnibždėjo raudonplaukė ir sulaikiusi kvapą laukė to, kas įvyks.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 8 mėnesius sukūrė Levanda Devyndarbė »
“I never trust people with no appetite. It’s like they’re always holding something back on you.” — Haruki Murakami "Hard-Boiled Wonderland and the End of the World"

*

Neprisijungęs Meghan Natali Pritz

 • V kursas
 • *
 • 254
 • Taškai: 10
 • Lytis: Moteris
 • "That day you lost her. I lost you both."
Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #22 Prieš 8 mėnesius »
Meg vokai virptelėjo. Mergaitė sunkiai atsimerkė ir kelis kartus sumirksėjo. Ji vėl gulėjo ant grindų. Tik šį kartą aplink dar sklido kažkoks nepaaiškinamas dvokas. Švilpiukė sunkiai atsisėdo ir apsidairė. Ji sunkiai susigaudė, kur yra, nes galva nežmoniškai svaigo, be to, skaudėjo visą kūną. 
Meghan ausis kažkaip pasiekė profesoriaus žodžiai. Jei nė vienas iš mokinių nesugeba susitvarkyti su augalais, gal tai ženklas jums, gerbiamas profesoriau, kad jūsų augalai yra niekam tikę? mintyse nusišaipė rudaplaukė. Tačiau sekantys profesoriaus žodžiai privertė ją iš tiesų suklusti. Mokslo draugė? Apsidairiusi Meg pamatė, kad šiltnamyje nebėra Dori, o aplink pilna vėmalų. Štai ir paaiškėjo, iš kur tas dvokas. Švilpiukė sutriko. Jai sunkiai sekėsi galvoti, nes galva buvo sunki, tarsi švininė, o ir po sprogimo bei dviejų sustingimų sunku jaustis gerai.
Meghan svyruodama atsistojo ir kaip mat įsitvėrė stalo, kad vėl neparkristų. Prisiminusi profesoriaus instrukcijas rudaplaukė vos nenusikvatojo. Tik pamanyk: "jokios magijos". Na jau ne. Jei pats nenori naudotis lazdele, gali plauti kaip žiobaras, o manęs niekas nesustabdys nuo naudojimosi kerais.
Taip nusprendusi, Meg išsitraukė savo mylimąją lazdelę, nukreipė į vėmalus ir tarė:
- Tergeo.
Vėmalai išnyko, o švilpiukė pajuto, kad pasaulis ima slysti iš po kojų. Sukaupusi visas valios pastangas Meg išėjo iš šiltnamio ir atsisėdo ant šaltos žemės prie jo, sunkiai gaudydama orą. Meghan net neketino grįžti į pamoką, mat jautėsi visai prastai. Švilpiukė nusprendė pasėdėti čia iki tol, kol baigsis pamoka, arba kol pasijus geriau ir tada keliauti į pilį pažiūrėti, kaip laikosi Dori. O gal ir nueiti į ligoninės sparną paprašyti kokio viralo, kuris pastatytų ant kojų, mat mergaitė jautėsi tikrai prastai. Tarsi kas būtų įkišęs ją į skalbimo mašiną ir palikęs suktis.
Meg atrėmė galvą į šiltnamio sieną ir, bandydama nenualpti, ėmė laukti, kol baigsis pamoka.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 8 mėnesius sukūrė Meghan Natali Pritz »
Some things never change.


*

Neprisijungęs Levanda Marchetti

 • VI kursas
 • *
 • 175
 • Taškai: 10
 • Lytis: Moteris
Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #23 Prieš 8 mėnesius »
Taip, man pavyko! Levanda jau šoko savo pergalės šokį, o jos surauktą veidą visgi nušvietė šiokia tokia šypsenėlė, mat ši naiviai manė, jog sugebėjo atlikti užduotį nesusitepusi rankų.
Taip efektyviai ir greitai persodinusi kokias šešias mandragoras, Levanda manė, jog tikrai nusipelnė pagyrimo, už tokį sumanų ir efektyvų darbą. Ji vis dairėsi profesoriaus, kad galėtų pademonstruoti savo genialią idėją. Tačiau netyčia mestelėjusi akį į jau persodintus augaliūkščius staiga suprato, jog jie pamažu leipsta, o pats pirmasis, kurį mergina persodino, atrodė visas sudžiūvęs ir parudavęs. O ne, ne, ne! Negali būti! Juk aš nepaverčiau to augalo ledo luitu, o tiesiog jį sustingdžiau!
Ne, ji negalėjo taip apsijuokti prieš profesorių. Reikėjo greitai imtis veiksmų, kol šis nepamatė jos dvesiančių mandragorų.
Levanda greitai numetė į kampą visus persodintus ir jau leisgyvius augalus ir uždengė juos kažkokiu medžiaginiu maišu, kuris pasitaikė po ranka. Ji pasiėmė pačią pirmą, be kerų persodintą mandragorą. Iki pamokos jau buvo likusios vos kelios minutės, o daugelis mokinių buvo spėję pasodinti bent po kelis augalus, tad raudonplaukė nusprendė pasinaudoti daiktų padvigubinimo burtažodžiu, kurio dar nei karto nėra mėginusi. Levanda nebuvo įsitikinusi, jog šį burtą galima naudoti ant gyvų padarų, šiuo atveju augalų, bet ji buvo beviltiškoj padėty.
- Geminio! - kiek per garsiai sušuko klastuolė.
Staiga mandragoros pradėjo pasiutusiu greičiu daugintis. Mergina tikėjosi, jog ji tik padvigubins jų skaičių ir iš vieno augalo pasidarys du, bet vietoj to, dabar aplink ją stovėjo dvidešimt negyvų mandragorų ir jos vis dar nesustojo daugintis. Velnias... Ką aš dabar darysiu... Profesorius mane ne tik iš pamokos išmes, bet ir iš mokyklos!
“I never trust people with no appetite. It’s like they’re always holding something back on you.” — Haruki Murakami "Hard-Boiled Wonderland and the End of the World"

*

Neprisijungęs Arletė Russell

 • III kursas
 • *
 • 96
 • Taškai:
Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #24 Prieš 8 mėnesius »
  Arletė neviltingai atsiduso, kadangi stebint Dori mergaitei pasidarė negera. Net nežinojo, kaip jautėsi klastuolė, kuri dabar tūnojo ant žemės ir net nepramerkė akių. Neįsivaizdavo ką darytų ji pati, jei būtų Mendel situacijoje, dėl to vylėsi, kad elgsis labai atsargiai bei saugiai, juk jeigu žinią, kad Arletė nualpo per pamoką, sužinotų mama, dvylikametė bijotų pažvelgti jai į akis. Numanė, kad dėl tokio įvykio, Anya jos nebeišleistų į burtų ir kerėjimo mokyklą, o be diplomo, kad baigė Hogvartsą varniukė galėjo pasiekti tiek pat daug kaip ir akmenukas, kuris mėtėsi netoliese palengva čiurlenančio ežero, kuriame sinchroniškai plaukiodavo daug įvairiaspalvių žuvyčių.
  Staiga prie Dori pribėgo profesorius, o dėl to dvylikametė buvo priversta grįžti prie darbo, ši galvojo, kad jeigu Turner pastebėtų, jog Arletė nedirba, Varno Nagas prarastų daug taškų, žinoma, kad to anglė visisiškai nenorėjo.
  Ji nenoromis prikulniavo arčiau augalo ir suėmė mandragoros kotą, greitai jį išrovusi įdėjo į kitą ir paėmė į savo delnus gličių žemių. Jų kvapas buvo toks šlykštus, kad Arletė vos susilaikė jų nesviedusi kuo toliau nuo savęs.
  Greitai užbėrusi žemes varniukė pasitraukė nuo stalo, net nemėgindama suprasti ar viską padarė teisingai. Tai mergaitei tikrai nebuvo svarbu, ypač, kai taip nukentėjo klastuolė, kurią Russell pažinojo. Svarbu buvo tiesiog išnešti sveiką kailį iš šios pamokos ir kitą kartą užtikrinti visų saugumą. To, kad Arletė tokio žygdarbio padaryti negalėjo, varniukė nesuprato, tačiau galbūt tai buvo ir gerai. Ganėtinai pozityvi mąstysena neretai išgelbėdavo iš prastų situacijų.

*

Neprisijungęs Džeimsas Peledinis

 • II kursas
 • *
 • 37
 • Taškai:
 • Lytis: Vyras
 • Kai gyvenimas duoda citrina,mesk ja i umbridge
Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #25 Prieš 8 mėnesius »
Staiga Džeimsas nukrito. O kodėl gi? Nes sugebėjo užmigti per pamoką. Atsistojas pasjjautė kaip girtas jam atrodė, kad jo galva tuoj sprogs. Šiek tiek atsikvošėjas nusprendė pradėti daryti praktika. Pasiemes pirštines jas užsimovė ir pradėjo dirbt. Staiga prisiminė kad neturi vazono bet jį ižgelbėjo ant kito darbastalio esantis papildomas vazonas. Pasiems vazoną vaikinas atsargiai traukė mandragorą nes bijojo kad gali gulėti ant grindų kaip neperseniausiai Dori. Įdėjas mandragorą ją gražiai uždengė smirdančiomis žemėmis nuo kurių jam pradėjo suktis galva. Šiek tiek papurtęs galvą suprato, kad užduotį įvykdė gerai nesustinges kuo labai apsidžiaugė. Galva vis dar nepraėjo staiga pamačiusiam kaip Dori vemia Džeimsui dar labiau susisuko galva ir iš niekur nieko vaikinas krito ant žemės.He wasn't Voldemort's...
He wasn't Dumbledore's too..
He was lilly's...

He always say that " I seem heartless because my heart died with her "..
Always♥️

*

Neprisijungęs Matthew Turner

 • Herbologijos profesorius
 • *
 • 757
 • Lytis: Vyras
 • "Ir dar - išmok kerėti." - Melijandra Julija Lorijan
Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #26 Prieš 8 mėnesius »
Kodėl, kodėl, kodėl, kodėl?! Kodėl Matthew ne tik išbandė profesoriaus darbą, bet dar ir sugalvojo čia grįžti? Ar jis toks kvailas, kad ištisus metus kankintų save mokydamas kvailus paauglius, kuriems neįdomu niekas, išskyrus profesorių nervų tampymą? Mendel ir Pritz buvo blogiausi padarai šios Žemės istorijoje - dėl šito profesorius buvo visiškai tikras. Žinoma, paaugliams užeina maištingi laikotarpiai, bet kur bent kokia nors pagarba?! Ne tik profesoriui - tos panelės aiškiai negerbė nei bendramokslių, nei savęs, nei dar ko nors.
- Sakiau, be magijos, - suburbėjo Matthew, pamatęs, kad Pritz nepakluso nurodymui. Vis dėlto eiti ir aiškintis su ta neklaužada jau nebuvo jėgų, tad profesorius liko savo vietoje. Jam nelaimių ir taip užteko. Peledinis irgi nebuvo geresnis, bet kol daugiau niekas nesprogo, nutarė jį ignoruoti. Mažas dar, gal užaugs. O gal ir ne, žinoma, bet vilčių dar buvo.
Turbūt tik iki to momento, kai ir grifas nusivertė ant žemės. Ar kas nors šiais laikais klauso, kas jiems yra sakoma?! visai suirzo profesorius. Jis nė neketino artintis prie Peledinio. Pamoka artėjo prie pabaigos, o tas vis tiek atsigaus. Anksčiau ar vėliau.
Pagaliau suskambus išganingam varpui Turner pajuto didžiulį palengvėjimą. Ne, jis daugiau gyvenime neves nė vienos herbologijos ar bet kokios kitos pamokos.
- Laisvi. Galite eiti, - apsimestinai draugišku balsu pratarė profesorius. Ir daugiau niekada negrįžti.
Supratęs, kad daugiau nenori matyti jokio vaikigalio, Matthew pakėlė Džeimsą nuo žemės ir išnešė į lauką. Ne itin švelniai paguldęs jį ten, kur ne taip seniai drybsojo Dori, profesorius apsisuko ir grįžo į šiltnamį. Iš pykčio taip trenkė durimis, kad jos išdužo. Dar labiau susinervinęs Matthew išsitraukė lazdelę ir jau žiojosi ištarti reparo burtažodį. Vis dėlto laiku susiprato, kad tai nebūtų pati geriausia mintis, tad taip ir liko stovėti.
Didžiausias gyvenimo pragaras, vadinamas herbologijos pamoka, baigėsi. Na, o šiltnamis… Tiek jau to, pasikvies Ariellą, ir ji viską sutvarkys. Taip pat ir vazonus nuoširdžiai vylėsi Matthew.