0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Džeinė Klerė Bromley

 • III kursas
 • *
 • 40
 • Taškai:
Ats: I Herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #15 Prieš 9 mėnesius »
Herbologija Džeinės absoliučiai nežavėjo, visai anaiptol, nei kokia Nuodų ir Vaistų pamoka. Ten bent galima išmokti sumaišyti kokį žudantį tirpalą. O kas čia? Tik kažkokie augaliukai. Apie augalus vertėtų mokytis kokiems liurbiams, kurie nieko daugiau apart žalių keistų gamtos kūrinių nesugeba suprasti. Klerė išdidžiai stovėjo maždaug viduryje šiltnamio, kuriame deguonies kiekis buvo be proto mažas ir daugiau vyravo jau "iškvėpuotas" oras, kitaip tariant, anglies dioksidas. Blondinės nuotaika tikrai buvo toli gražu ne pati geriausia (kaip visad), taigi, šis deguonies trūkumas tikrai jos nepagerino.
Keisto rudaplaukio profesoriaus atneštos magiškosios saulėgrąžos klastuolės neišgąsdino, bet ir nenudžiugino, tad ji tiesiog ignoravo tą faktą, kad iš viso dalyvauja pamokoje ir turėtų klausytis, kas per užduotis jos laukia. Na, Tomaszo sesė ir vėl norėjo pavaidinti, kad jai niekas nerūpi, kadangi viltį prie profesorių būti dievo avinėliu prarado dar antrojo kurso pradžioje.
Vis dėl to, supratusi, jog niekur nepaspruks, trylikametė lėtai nužingsniavo prie stalo su pirštinėmis, nes, be abejo, jų nebuvo pasiėmusi. Džeinė galvojo, kad yra tokia kietuolė, jog jai nereikia daryti tokių veiksmų, kaip pvz., būtinų priemonių atsinešimas. Na, nes kam?
Vos prasibrovus pro kelių vaikų būrelį, susidariusį prie pirštinių stalo, Bromley išgirdo tikrai, kad ne patį maloniausią ir laukiamiausią balsą. Klastuolės kūnu nuėjo didžiulė pasišlykštėjimo ir pasipiktinimo banga, o mintyse žaibišku greičiu subėgo prisiminimai iš tos dienos ar vakaro, kai jos su ta šlykščia varna tragiškai apsimėtė knygomis. Po to šlykštaus balso sekė ir dar šlykštesnis veiksmas. Ta juoda žiurkė pastūmė Džeinę! Tikras siaubas!
-Fui, tu, juoda suvarnėjusi žiurke, pati ir traukis,- pasisvyravusi trinktelėjo Elodie mėlynakė.- Bukaprotė?? Kaži, kas čia bukaprotė, kai pamačius nemėgstamą žmogų pradeda trankytis?
Vis dėl to, pabandžiusi išlikti normalioje būsenoje, Gold nekentėja griebė vienas iš paskutiniųjų pirštinių ir nužingsniavo prie savo darbo vietos, visa dar labiau subjurusi, nei buvo prieš tai.
Jeigu norite rašyt rpg kartu su pasipūtusia, išdidžia ir savimi pasitikinčia klastuole- laukiu pelėdų;)

*

Neprisijungęs Matthew Turner

 • Herbologijos profesorius
 • *
 • 757
 • Lytis: Vyras
 • "Ir dar - išmok kerėti." - Melijandra Julija Lorijan
Ats: I Herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #16 Prieš 9 mėnesius »
Dabar jau tikrai viskas privalėjo būti gerai. Vienai kvailutei nepasisekė, bet kiti tikrai pasimokys iš jos klaidų ir daugiau niekas nenukentės. Matthew ramiai prasitrins visą likusią pamoką, o nuskambėjus varpui ramiai nueis... Turbūt išgerti, bet apie tai galvoti neliko laiko. Jo ir vėl kažkam prisireikė. Nurijęs sunkų atodūsį Turner pažvelgė į mergaitę ir vos susilaikė nenusikeikęs. Žinoma, jau šita tai būtinai turi pasireikšti.
- Kas atsitiko? - nutaisęs kuo draugiškesnį toną pasiteiravo profesorius. Deja, panelei Gold normalūs metodai netiko. Ne, buvo tiesiog būtina kažkur dingti tikinti, kad profesorius seks iš paskos. Jeigu nenukentėjai, ką sugebėjai pridirbti, kad reikia manęs? nuoširdžiai piktinosi Matthew. Nenoromis sekdamas paskui varniukę spėjo pagalvoti, kad ji apmėtė kokį mokinį sėklomis, tik dabar bijo prisipažinti. Taigi pamatęs pusę augalo Matthew pajuto šiokį tokį palengvėjimą. Nukentėjo "tik" augalas.
- Dvidešimt taškų iš Varno Nago, - griežtai pratarė Matthew. Kažkodėl palengvėjimą staiga išstūmė pyktis. Ar šita mergiotė negalėjo atsargiau?! Vis dėlto jau ne septynmetė! - O dabar keliauji iš šiltnamio. Daugiau herbologijos pamokose šiais mokslo metais gali nesirodyti. Durys ten.
Turner mostelėjo į durų pusę. Negi Gold tikisi, kad jis maloniai atneš naują saulėgrąžą? Ne, taip nebus. Ir tik ji pati kalta, kad neišlaikys egzamino, ko nelankant pamokų buvo tiesiog neįmanoma padaryti (reikėtų pasakyti tai Deoiridh...). Argi Matthew kaltas, kad mokiniai nesugeba nenutraukti augalo žiedo?! Juodaplaukio nuotaika dar labiau subjuro.
Antrakursei švilpei netrukus atnešus dėžutę su sėklomis Matthew atlėgo širdis. Bent vienas mokinys elgėsi normaliai ir nebandė sugriauti šiltnamio ar susilaužyti kaulų. Profesorius blausiai šyptelėjo ir linktelėjo. Taip, panelė Pritz buvo iš tų mokinių, kuriuos verta prisiminti.
Prieš akis iškilus Marlenos Ashley Hatfield veidui, Matthew net nusipurtė. Nereikia jam visokių "waaah". Teliko tikėtis, kad Elodie Gold bus bent truputėlytį geresnė.

*

Neprisijungęs Dori Mendel

 • V kursas
 • *
 • 1146
 • Taškai: 35
 • Lytis: Moteris
Ats: I Herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #17 Prieš 9 mėnesius »
Regis, profesorius buvo labai nepatenkintas, kad Dori apspjaudė ta nelemta saulėgrąža. Jis suniurnėjo, jog mergaitė turėtų būti atsargesnė. Mendel susiraukė, tačiau nieko neatsakė. Dar labiau klastuolė susiraukė tada, kai profesorius užtepė to priešnuodžio jai ant žando. Tas tepalas siaubingai smirdėjo. Profesorius liepė Dori jokiais būdais neliesti pateptos vietos. Bet kad vis tiek niežti! Dvylikmetei taip knietėjo pirštais pakrapštyti žandą, bet ji tvardėsi iš visų jėgų. Atsidurti ligoninėje mokslo metų pradžioje klastuolė turėjo mažiausiai noro.
Mergaitė grįžo į savo darbo vietą ir be jokių ceremonijų griebė už saulėgrąžos koto. Šį kartą taip stipriai, kad net pati nusistebėjo. Saulėgrąža nesugebėjo išspjauti nei vienos sėklos ir Mendel negailestingai jas ėmė lupti iš žiedo mesdama į dėžutę. Kai nesiterlioju, ir darbas eina sklandžiai, nejučiom šyptelėjo.
Išlupusi visas sėklas Dori nusviedė vargšą augalą tolyn, nunešė dėžutę su sėklomis ant profesoriaus stalo.
Žando jau beveik neniežėjo.
- Sugebėjau nepaliesti užteptos vietos, - pasigyrė Dori profesoriui. - Ačiū, - taktiškai padėkojo.
Na ir ne kokia pirmoji šių metų herbologijos pamoka, pamanė Dori galvodama apie savo šiandieninę nesėkmę. Noriu valgyt.

*

Neprisijungęs Elodie Gold

 • III kursas
 • *
 • 91
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • La mer sent meilleur que toi. Tu pues.
Ats: I Herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #18 Prieš 9 mėnesius »
 Na, kad ir nebuvo nurovusi augalo, juodaplaukė nebuvo itin didelė šventuolė herbologijos pamokose. Jai tiesiog visokiausi žalumynai nerūpėjo ir atrodė aplamai bereikšmiai. Bet šitai ji mintyse, žinoma, ignoravo, kadangi kas buvo - pražuvo. Tad ir dabar, kad ir išorėje atrodanti nevisai drąsiai, viduje jautėsi absoliučiai savimi užtikrinta, o šitas lepšis irgi negalėjo kažko dar sugadint, nes gi čia tik augalėkštis kažkoks.
 Bet išgirdusi verdiktą, rudaakė buvo akivaizdžiai šokiruota išsprogintomis akimis. Jai prireikė akimirkos susivogti, ar gerai išgirdo. Jau buvo besižiojanti prieštarauti, bet netrukus po to lydėjo dar žiauresni žodžiai. Varnė tik labai nustebusi žiopčiojo. Bet susipratus, kad ji ką tik ne tik, kad negavo jokių taškų, bet net parado dvidešimt! Šitai anaiptol jos netenkino, ir lemtingoji įsiučio banga, kur buvus, kur nebuvus, grandioziškai atvėrė duris. Įniršusi, kaip sužadintas širšių avilys antrakursė ir pratrūko:
 - KAIP JŪS DRĮSTAT?! - skardus pusiau riksmas pusiau kriokimas nuaidėjo šiltnamiu. - NETURITE JOKIOS TEISĖS ATIMINĖTI TIEK TAŠKŲ UŽ SUKNISTOS ŽALIOS NESĄMONĖS NETYČINĮ SUGADINIMĄ!! - perpykusi varnanagė rėkė nesavu balsu. - Ir gerai! Žengčiau čia koją tik tada, jei galėčiau pasimėgauti jūsų lavonu!! Tpfu! - pabaigoje Elodie dar ir spjovė ant šio asilo.
 Apsisukusi ant vieno kulno, ji itin garsiais ir piktais žingsniais šnopuodama nužingsniavo link durų, bet dar neišėjo. Ji dar turėjo kitų planų.
 - Ir žinot ką? PRASMEKIT. SU. TA. SAVO. HERBOLOGIJAAA!! - paskutinis žodis pavirto skerdžiamu klyksmu ir iš įsiučio inercijos dvylikametė griebė šalia esantį kažin kokį augalą ir tėškė jį ant žemės priešais. Vazonas pavirto mažais šipulėliais, o augalas irgi deformavosi.
 Atsitiesusi, varnanagė susiglostė anglies juodumo trumpus plaukus, ir iškėlusi galvą išėjo koridorin, už savęs labai stipriai užtrenkusi šiltnamio duris. Tas kvailys taip lengvai manęs neatsikratys.
B r i g h t o n ,  U K

*

Neprisijungęs Arletė Russell

 • III kursas
 • *
 • 96
 • Taškai:
Ats: I Herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #19 Prieš 9 mėnesius »
  Arba pirštinės nebuvo pats patogiausias burtininkų išradimas, arba Arletė nesugebėjo suprasti, kad antriesiems mokslo metams Hogvartse vertėjo nusipirkti naujas. Jos nemaloniai prigludo prie Russell pirštų ir veržė riešą. Ką gi, tikriausiai mergaitė privalės per artėjančias atostogas kulniuoti Skersinio skersgatvio link ir nusipirkti naujas. Mąstė ir apie tai, kad tai vertėtų paskubinti šio sprendimo įgyvendinimą. Dar vienos herbologijos pamokos su tokiu velniškai nepatogiu susiūtos medžiagos gabalu šviesiaplaukė tikrai nenorėjo.
  Tačiau laiko skųstis nebuvo, ypač, kai neišgirdo (na, tiksliau nesuprato, tačiau esmė tikrai buvo ta pati) profesoriaus Turner aiškinamos praktikos. Reikėjo žalsvomis akutėmis toliau stebėti kokį nors, regimai, gerai dirbantį vaiką ir toliau kopijuoti kiekvieną jo iškvėpimą ir įkvėpimą, kiekvieną judesį, kuris bent kiek galėjo paveikti pamokos apie augalus praktiką.
  Ar augalas, su kuriuo šiandien kovosiu pamokoje yra paprasčiausia saulėgrąža? Matthew sugalvojo mūsų nebegąsdinti su keistais ir pavojingais augalais? - kilstelėjo antakius dvylikametė. Pastarasis žodis skambėjo keistai, anglė dar nebuvo pratusi savęs matyti nei kaip antrakursės, nei kaip dvylikametės. Net nepajautė, kaip greitai pralėkė metai Hogvartso mokykloje, tačiau tuo džiaugėsi. Galvojo, kad tokiu būdu greičiau taps ateities būrėja. Tokia pat profesionale, kaip ir mama.
  Dar greičiau laikas bėgo pamokoje. Arletė apsidairė ir pastebėjo grifą, kuris prispaudęs saulėgrąžos žiedą savinosi jos sėklas. Anrakursė dar kartą nužvelgė visą šiltnamį, tačiau nieko nelaukusi savo delnuose tarsi prispaudė žiedą ir jau tiesė kitą ranką, kad paimtų porą sėklų iš augalo. Ir žiobarai tokius dalykus griaužia? - nenumaniusi, kad paskutinis žodis sakinyje nebuvo pats tinkamiausias, pamintijo varniukė. Jos mintis išvaikė ta viena gėlės sėkla, kuri lyg tyčia šovė jai tiesiai į akį.
  Kaip ir reikėjo tikėtis, antrakursė negarsiai sucypė (nors gal labiau aukštu balsu išspjovė klyksmą), tačiau tuoj pat susitvardė, sugniaužusi rankas į kumščius. Tokiu būdu norėjo numalšinti nemenką skausmą ir neatkreipti profesoriaus dėmesio. Ko jau ko, o neuždirbti Varno Nago koledžui taškų, varnė tikrai nenorėjo.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 9 mėnesius sukūrė Arletė Russell »

*

Neprisijungęs Matthew Turner

 • Herbologijos profesorius
 • *
 • 757
 • Lytis: Vyras
 • "Ir dar - išmok kerėti." - Melijandra Julija Lorijan
Ats: I Herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #20 Prieš 9 mėnesius »
Dori priėjus ir "pasigyrus", kad pavyko nepaliesti užteptos vietos, Matthew sunkiai nurijo atodūsį. Ot žygdarbis - neliesti tepalo! Na, bet iš šitos kvailutės daugiau, ko gero, ir nereikia tikėtis. Herbologas pasirausė atmintyje bandydamas prisiminti globotinę iš praėjusių metų, tačiau nepavyko. Tai, ko gero, buvo tik geriau, mat pačioje mokslo metų pradžioje susidaryti itin blogą nuomonę apie savo koledžo mokinę visai nesinorėjo.
O štai Varno Nago mokinė buvo visai kitas reikalas. Ta jau ir pernai spėjo pasižymėti. Nepanašu, kad šie mokslo metai būtų kitokie. Panelei Gold pradėjus rėkti Turner jau net nenustebo. Tiesiog tylėjo ir apsimetė, kad jos čia nėra. Kokia prasmė aiškinti, kad tai ji neturinti teisės rėkauti ant profesoriaus, kai vaikas toks beviltiškas? Ko gero, reikėtų skirti areštą, bet Matthew tikėjosi šitos mokinės nepamatyti daugiau niekada gyvenime, tad patylėjo. Į šiltnamį ji tikrai nesugrįš. Laimei, ir pati mergaitė atrodė nusiteikusi panašiai.
Ar reikėjo reaguoti į spjūvį, Matthew nežinojo, bet nutarė, kad tai būtų pernelyg neoru. Būtent dėl to jis neatėmė dar kelių dešimčių taškų iš Varno Nago, nors sudaužytas vazonas ir sulaužytas augalas gerokai supykdė. Herbologas stengėsi nežiūrėti į išeinančios mokinės (bent kartą teikėsi paklausyti!) pusę. Nužvelgė likusius vaikus ir išgirdęs cyptelėjimą garsiai atsiduso. Nusibodo jam šitie nuolat susimaunantys kvailiai... Pamoka tikrai nebuvo sudėtinga, bet jau antra mergaitė sugebėjo nukentėti nuo tokio nekalto augalo.
- Keliauk į ligoninę, - be nuotaikos suburbėjo Turner. Tepti akies jis nesiryžo, tad tikėjosi, kad varniukė sugebės nueiti iki labiau gydymą išmanančio žmogaus. Galbūt reikėtų ją palydėti? Ne nusprendė Matthew, kai išgirdo pagaliau skambantį išganingą varpą, skelbiantį šito pragaro pabaigą.
- Pamoka baigta, galite keliauti į pilį, - neapsimesdamas, kad yra geros nuotaikos, burbtelėjo Turner. Ar mokiniams gali patikti toks surūgęs profesorius? Deja, šitai herbologui absoliučiai nerūpėjo.