0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Matthew Turner

 • Herbologijos profesorius
 • *
 • 756
 • Lytis: Vyras
 • "Ir dar - išmok kerėti." - Melijandra Julija Lorijan
I Herbologijos pamoka visiems kursams
« Prieš 9 mėnesius »
Dar vieni mokslo metai. Matthew nebežinojo, kelintą kartą rugsėjo pradžioje klausė savęs, ką ir toliau daro Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykloje. Darbas nepradėjo patikti, o po netikėto susitikimo su Marku herbologas suprato, kaip jam buvusio kolegos mokykloje trūko. Geriančio kolegos, mat dabar jis buvo pernelyg pasikeitęs.
Bet dabar reikėjo galvoti ne apie vyno taures ar alaus bokalus, o apie naujuosius mokslo metus. Ar buvo galima tikėtis, kad jie bus bent kiek geresni nei praėjusieji? Kažin. Deoiridh VML pažymys nenudžiugino, švieži pirmakursiai nebus geresni nei tie, kurie pavasarį baigė mokyklą.
Susimąstęs apie septintakursius Matthew nejučia pagalvojo ir apie tą, kuris septintą kursą tik pradeda. Paslaptingasis Deoiridh draugas Sigurdas. O gal jis nutarė palengvinti profesoriui gyvenimą ir pagaliau metė herbologiją?
Vis dėlto reikėjo galvoti ir ne apie tai. Reikėjo pasiruošti pamokai. Matthew nė nesitraukė savo burtų lazdelės (tiesą sakant, net nebuvo tikras, ar ją turi): puikiai žinojo, kuo tai gali baigtis. Ne, geriau nereikia. Savomis rankomis išnešiojo vazonus su augalais, itin panašiais į paprasčiausias saulėgrąžas. Profesorius nusišypsojo. Šie augalai buvo pavojingi, kaip ir dauguma tų, kuriuos Hogvartse mokiniai studijavo per herbologijos pamokas. Vis dėlto Matthew tikėjo, kad šis augaliukas vaikams patiks.
Šiems pagaliau susirinkus Turner negirdimai atsiduso. Dabar labai nenorėjo vesti šitos pamokos, mat įsivaizdavo, kad ji nebus geresnė už kurią nors anksčiau buvusią. Nužvelgė mokinius ir apsidžiaugė, kad nepastebėjo bent poros nekokius prisiminimus keliančių vaikų. Nepastebėjo ir Deoiridh, bet tai jau nebestebino.
- Sveiki susirinkę į herbologijos pamoką, - prabilo Matthew nutaręs praleisti visokius prisistatymus. - Šiandien pakalbėsime apie magiškąsias saulėgrąžas, kurias matote vazonuose. Iš pirmo žvilgsnio jos atrodo labai panašios į paprastas saulėgrąžas, tačiau taip nėra. Vos jas paliesite, pradės gintis. Tiksliau, jos pradės “spjaudyti” savo sėklas, viskuo primenančias paprastos saulėgrąžos sėklas. Tik nesugalvokite jų paragauti! Atsidursite ligoninėje bent dviems savaitėms. Taip pat šios sėklos nuodija odą. Iš pradžių sukelia niežulį, o nepatepus tos vietos priešnuodžiu oda pajuosta ir žymė gali likti visam gyvenimui. Dėl tos priežasties dirbdami mūvėkite pirštines. Priešnuodis guli ant mano stalo, bet prireikus patys juo nesitepkite, ateikite pas mane.
Jeigu kas nors neatsinešė pirštinių, aš už tai neatsakau. Dėl visa ko kelios poros gulėjo ant Matthew stalo, tad jis ranka mostelėjo į tą pusę.
- Jei neturite, pasiimkite iš čia. Jūsų užduotis: stipriai suspaudę augalo kotą prie pat žiedo jį “pasmaukite”. Augalas neturės jėgų spjaudyti sėklų ir jums nepakenks. Kita ranka išlupkite kiek įmanoma daugiau sėklų ir sudėkite į prie kiekvieno vazono gulinčią dėžutę. Jokiu būdu žiedo nenutraukite, nes tokiu atveju augalas praras visas naudingas savybes. O jų jis turi begalę: tinka į daugelį gydomųjų eliksyrų. Jeigu darbą atliksite tinkamai, profesorė Moonlight bus patenkinta.
Ir galbūt sutiks nueiti iki Kiauliasodžio išgerti. Matthew dar kartą negirdimai atsiduso. Tikėjosi pasakęs viską, bet kas ten žino?
- Galite pradėti. Jeigu kyla klausimų, drąsiai klauskite.

[Bent trys praktikos postai. Pamoką uždarysiu rugsėjo 10 d. Jeigu kyla klausimų, rašykite asmeniškai (norėdami gauti greitesnį atsakymą, rašykite į Dafydd arba DC).]
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 9 mėnesius sukūrė Matthew Turner »

*

Neprisijungęs Dori Mendel

 • V kursas
 • *
 • 1137
 • Taškai: 35
 • Lytis: Moteris
Ats: I Herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #1 Prieš 9 mėnesius »
Dori buvo herbologijos pamokoje. Herbologija jai atrodė įdomus mokslas, tačiau vien praeitais metais jau daug kartų teko nukentėti nuo augalų. Ir nusideginti ranką, o kažkada kažkoks kvailas augalas įkando jai į pirštą.
Pirmąją pamoką antrakursė tikėjosi, kad hogvartsiečių laukia kažkas lengvesnio, tačiau suklydo. Jau dabar teks rimtai kibti į mokslus, nes reikės susidurti su augalu, kuris spjaudo nuodingas sėklas. Šaunumėlis, pavartė akis Dori. Negalėjo skirti kokios nors lengvesnės užduoties?
Išklausiusi darbo instrukcijų Dori išsitraukė darbines pirštines ir atsakingai jas užsimovė. Ne, traumų pirmomis dienomis Hogvartse jai tikrai nereikėjo.
Išsirinkusi vieną magiškąją saulėgrąžą mergaitė prie jos priėjo. Ji išties atrodė kaip paprasta žiobariška saulėgrąža ir akimirką tamsiaplaukę apėmė didelis noras tos saulėgrąžos paragauti. Šyptelėjusi ji ištiesė ranką ir iškart griebė už augalo koto kuo arčiau žiedo. Akimirksniu saulėgrąža pradėjo spjaudyti sėklas, kad mergaitė aiktelėjo ir netyčia augalą paleido. Dabar gėlė jau išvien spjaudėsi ir Dori riebiai nusikeikė tikėdamasi, kad niekas neišgirdo. Klastuolė sukaupė jėgas ir vėl griebė už saulėgrąžos bei pradėjo ją spausti.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 9 mėnesius sukūrė Dori Mendel »

*

Neprisijungęs Henrieta Poter

 • V kursas
 • *
 • 262
 • Taškai: 36
 • Lytis: Moteris
 • Visur gerai, bet namie geriausia.
Ats: I Herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #2 Prieš 9 mėnesius »
  Buvo pirmoji rudens diena. Henrieta stovėjo prie didelio vazono ant šiltnamyje esančio stalo. Antrakursė negalėjo atsidžiaugti, kad vėl sugrįžo į Hogvartsą. Tad dabar linksmai nusiteikusi apžvelgė šiltnamį.
  Pažvelgus į priešais, ant stalo stovintį augalą grifiukės veide šypseną pakeitė nuostaba. Tai buvo paprasčiausia saulėgrąža! Henrieta jau tiesė ranką norėdama įsitikinti, kad augalas tikrai toks koks atrodo, kai profesorius Matthew pradėjo pamoką. Antrakursė iškart atitraukė ranką ir pažvelgė į profesorių, pasakojantį apie šį augalą.
  Vos išgirdusi, kad šis augalas gali apšaudyti savo sėklomis Henrieta mintyse ėmė dėkoti likimui, kad profesorius būtent tuo metu pradėjo pamoką. Gal augalas ir atrodo nepavojingas, pagalvojo grifiukė, tačiau išvaizda gali būti apgaulinga. Taip pagalvojusi vėl nusišypsojo. Diena buvo graži, o pamokos praktika įdomi ir daug žadanti. Dvylikametė šypsodamasi nužvelgė augalą ir tik pačiai sau girdimai sumurmėjusi:
- Ką gi, pradėkim.
Ėmėsi darbo.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 8 mėnesius sukūrė Matthew Turner »
"Net tamsiausiu metu galima būti laimingu, tik svarbu nepamiršti įsijungti šviesą.” – Albas Persifalis Valfrikas Brajanas Dumbldoras

*

Neprisijungęs Meghan Natali Pritz

 • V kursas
 • *
 • 249
 • Taškai: 10
 • Lytis: Moteris
 • "That day you lost her. I lost you both."
Ats: I Herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #3 Prieš 9 mėnesius »
Po ilgų vasaros atostogų Meg vėl atsidūrė Herbologijos pamokoje. Šią pamoką švilpiukė ne itin mėgo, bet taip buvo greičiausiai dėl to, kad per daug kartų nukentėjo nuo įvairiausių augalų. Tačiau šiemet turėjo ateiti naujas profesorius ir rudaplaukė vylėsi, kad jo pamokos bus įdomesnės ir ne tokios pavojingos. Šiltnamyje švilpiukė susirado vietą, nutrenkė ant žemės kurpinę ir, atsirėmusi į stalą, sutelkė dėmesį į profesorių laukdama, kol jis pradės pamoką ir pasakys šios dienos užduotį. 
Ilgai lūkuriuoti mergaitei neteko, nes prabilo profesorius. Tik jam pasakius pamokos temą, švilpiukė atkreipė dėmesį į priešais ją esantį augalą. Tai buvo saulėgrąža. Paprasčiausia saulėgrąža. Meg jau norėjo pareikšti, kad tokias saulėgrąžas yra mačiusi ir auginusi begalę kartų, bet sekantys profesoriaus Turner žodžiai privertė rudaplaukę nutilti. Nieko sau augalėlis... Įdomu, ką su juo reiks padaryti..?
Kai Meghan išgirdo pamokos užduotį, ji taip nustebo, kad, jei būtų sėdėjusi ant kėdės, garantuotai būtų nukritusi. Prisiekiu Merlino barzda! Nori pasakyti, kad mums reikės dirbti su sėklomis, kurios gali nudeginti, besispjaudančiu augalu ir surinkti jo sėklas? Būtent tas pačias sėklas, kurios degina kaip ugnis? O kaip jį galima sutramdyti? Ak, tai žinoma, prismaugti. Lengviau nebūna... Kas iš vis smaugia augalus? Ar nepaprasčiau būtų jį tiesiog išrauti ir tada nuimti sėklas? Toliau mintyse burnodama Meg pasiėmė savo darbines pirštines ir atsidususi puolė saulėgrąžą.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 9 mėnesius sukūrė Meghan Natali Pritz »
Some things never change.


*

Neprisijungęs Gloria Mechel

 • II kursas
 • *
 • 83
 • Taškai:
 • Tu esi toks koks esi
Ats: I Herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #4 Prieš 9 mėnesius »
Pirmoji Glorios pamoką šią dieną, šį semestrą ir pirmoji Hogvartso pamoką jos gyvenime. Buvo Herbologiją. Mergaitė labai jaudinosi prieš ją netgi buvo gerai neišsimiegojusi. Dėl to sėdėdama per daug šiltame šiltnamyje atrodė gan ligotai. Be to prie to dar prisidėjo tai, kad varniukė mėgo šaltį. Gal paskui profesorius pasakys, kad praktiką vyks lauke. Vylėsi mergaitė liesdama savo palaidai paleistas garbanas. Po kelių minučių { kurios Gloriai atrodė kaip amžinybė } prakalbo profesorius. Jaunoji Mechel nors ir nesijautė geriausiai stengėsi profesoriaus kuo geriau klausytis, { juk tai vis tiek buvo jos pirmoji pamoka }.
Rudaplaukės laimei teorijos nebuvo ir iš karto buvo galima eiti prie praktikos. Bet už tad praktiką nepasirodė labai jau lengva. Ne pati geriausia praktiką mokslo metų pradžiai . Nusivylusiai pagalvojo našlaitė ir atidžiai apžvelgė pavojingąją saulėgrąža. Neatrodo kažko kitokia nutarė irisinių akių savininkė nors ir kiek nedaug per savo gyvenimą saulėgrąžų matė. Apžiūrėjusi augalą vienuolikmetė jau norėjo pradėti vykdyti praktiką. Bet prieš tai reikėjo susirasti pirštines. Lyg tais aš jas pasidėjau kuprinėje. Bandė prisiminti pirštinių buvimo vietą garbanė. Mergaitė pasiėmė kuprinę ir ją atsitraukė norėdama rasti pirštines. Laikas bėgo, bet britė dar nebuvo radusi pirštinių. Jos turi būti kažkur čia, juk pati prisimenu kaip jas čia padėjau. Nebent nepasiėmiau. Galvojo varno nago mokinė rausdamasi tarp savo daiktų.
Vanduo yra pats geriausias dalykas visame pasaulyje.

*

Neprisijungęs Dori Mendel

 • V kursas
 • *
 • 1137
 • Taškai: 35
 • Lytis: Moteris
Ats: I Herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #5 Prieš 9 mėnesius »
Dori iš visų jėgų spaudė magišką saulėgrąžą, tačiau ši neketino pasiduoti.
- Nagi... Kvailas augalas, - niurnėjo juodaplaukė.
Mergaitė gėlės kotą vis spaudė ir spaudė, tačiau tik šiek tiek susilpnėjęs augalas ir vėl pradėdavo stipriai spjaudyti saulėgrąžas. Ar tai šis augalas toks stiprus, ar aš tokia silpna... Galiausiai saulėgrąža nurimo. Pagaliau, pagalvojo Mendel ir ėmė traukti sėklas kita ranka, dėjo jas į dėžutę. Tačiau sėklos taip lengvai nesilupo, trukdė tos nelemtos pirštinės.
Regis, tik akimirkai Dori žvilgsnis nukrypo į tolį. Ji pamatė savo drauges Henrietą ir Meg, taip pat Glorią, kurios dar gerai nepažinojo, bet kuri Dori atrodė visai nieko. Tačiau per tą laiką, per kurį antrakursė užsižiopsojo, augalas atsigavo, nes klastuolė tuo metu jį laikė per silpnai. Jis šovė į viršų pažerdamas skaudžių sėklų mergaitei į dešinį žandą.
- Ai! - suriko Dori.
Žandą ėmė siaubingai niežėti. Mergaitė nusimovė pirštines ir kasydamasi veidą pribėgo prie profesoriaus.
- Profesoriau, prisidirbau! - sušuko Dori. - Ta bjauri saulėgrąža spjovė man į veidą.

*

Neprisijungęs Elodie Gold

 • III kursas
 • *
 • 91
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • La mer sent meilleur que toi. Tu pues.
Ats: I Herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #6 Prieš 9 mėnesius »
Herbologija, herbologija, ne - greičiau durnalogija. Visokios mandragrigoros ir žiaunanūnažolės yra tik kvailos gamtos klaidos, bet neee, turime apie tokias visatos klaidas dar ir mokintis. Ir kokiam idiotui gali būti išvis kada nors įdomu nagrinėti žoles? Ir net SEPTYNERIUS METUS!? Su tokiais visiškai antipozityviais apmąstymais juodoji varnanagė žiūrėjo į smirdantį, žolių pilną šiltnamį, stovint pastarojo kampe. Sudėjusi sūrio baltumo rankas ant krūtinės ji teisė kiekvieną čia stovintį dvikojį, kuris parodydavo bent mažiausią susidomėjimą toms nuskurusioms žolėms. Deja, pati rudaakė iš begalinio nuobodulio netyčia žvilgtelėjo į šalia esantį žalią kotą su lapais. Ji, žinoma, net neįsivaizdavo į kokį dabar kvailą padarinį žiūrėjo, bet šiam pasukus visą savo esybę link Elodie pusės, šioji nutaisė tokio neapsakomo pasišlykštėjimo išraišką, kad, rodos, augalas ją apvėmė. Staigiai nusisukus nuo to augalykščio antrakursė jau pastebėjo tvankaus šiltnamio gale stoviniuojantį profesorių. Ach, taip. Turner. Posūkis, matosi, toliau sukinėjąsi su savo atlaisvėjančiais smegenų varštais. Tiesa, Hogvartse visgi yra idiotas, kuriam, deja (nenuostabu), yra įdomu nagrinėti žoles. Kaip būtų nenuostabu, ir šis profesorius nepataikė į Gold pakenčiamųjų sarašą po praeitų metų kankynės pamokų pas jį. Aišku, dar nepasiekė neįtikėtino Spellman lygio, bet visko gali nutikti.
 Kol tasai profesorėlis pradėjo savo eilinę, niekuo neišsiskiriančią ir nuobodžią, litaniją, Varnė nustojo klausytis, mat nenorėjo būti kvaršinama absurdiškų plepalų. Ji tik pašaipiu žvilgsniu stebėjo jį. Jau pernai buvo pastebėjusi, kad šis taipogi yra arba didžiulis kvailys ir bailys, arba Hogvartsui sušelpė nevertėlį. Žinoma, mergaitė neatmetė ir trečiosios teorijos - abu vienu metu. O visa tai buvo todėl, kad šio, deja, irgi juodaplaukio rankose niekada nematė burtų lazdelės. Ir kaip visada - šioji herbologijos pamoka nebuvo niekuom išskirtinė.
 Galiausiai trumpų juodų plaukų savininkė nusprendė, kad jau laikas bent truputėlį pasiklausyti tų sapalionių, nes kitaip jai nebepavyks ištempti varnių pirmyn taškų skalėje. Jos konkurencingumas tam griežtai prieštaravo. O momentas, kai Gold susidomėjo, buvo kai profesorius mostelėjo link papildomų pirštinių. Ir dabar jai dingtelėjo, kad būdama tikra varna, šių ji ir nepasiėmė pamokon. Na, niekis. Yra papildomų. O jei ir bus tokių žioplių, kurie užsimanys šias nušvilpt man iš panosės, tiems bus ypač graži pamoka. Dabar ji tik ir šaudė "žaibuojančiais" žvilgsniais bet kam, kas buvo atsidūrę arti tų pirštinių. Aišku, net pati dvylikametė nebuvo tikra kam jos išvis bus reikalingos, bet visada gi galima nusižiūrėti nuo nusususių moksliukų. Vėl gražinus dėmesį prie profesoriaus Turner varnanagė tik ir gaudė žodžius kaip, kad "pasmaukite", "spjaudyti sėklų", "išlupti". Ji visiškai šokiruota žiūrėjo išplėstomis rudomis akimis į kalbantįjį. Jis ką, jau ir kuoktelėjo? Čia tik gabalas žolės su žiedu! O šitas besmegenis liepia faktiškai toms žolėms atlikti atvirkščią dirbtinį kvėpavimą bei rankų darbu atlikti Crucio paskirtį?! O Merlino triusikai. Dar kiek pamirksėjusi ilgomis tamsiomis blakstienomis Elodie bandė suvirškinti gautą informaciją. Na, o jai tebestovint šiokiam tokiam šoke visi žmogystos pradėjo krutintis dėl tų kažkokių besispjaudančių gėlių. Mokinė vos spėjo atsipeikėti laiku, kadangi prie jos nužiūrėtųjų pirštinių dabar stoviniavo kažkas. Gražumėlis, dar ir blondiniški plaukai. Labai tikiuosi, kad nereiks sutikti tos knygasvaidės gyvatės. Bet prisiartinus vaizdas jos nenudžiugino, nes tai buvo būtent paminėtoji. Tai sukėlė jai net didesnį šleikštulį, negu augalai. Savo rudsvomis akimis ji pastebėjo tą baidyklę imant vieną pirštinių porą, tad varnė nieko ir nebelaukė:
 - Slinkis tu iš čia, bukaprotę blondinę. - ramiu, bet įsakmiu ir įžūliu tonu tarė mergaitė, ir staigiai atsistojusi šalia stipriai su petim niukstelėjo stovinčiąjai, ją nustumiant truputį tolėliau, bet pakankamai, kad spėtų nugriebti dabar jau laisvas apsaugines pirštines. Dar pašaipiai vyptelėjus nustumtąjai, savimi didžiuodamąsi Gold nužingsniavo link vienos iš laisvųjų reikiamų augalų.
 Atsistojusi priešais, pasirodo, saulėgrąžą, varnė sumišo. Čia ką, jis rimtai? Šį augalpadarį, kurio sėklas gliaudžiau visą vasarą, turiu, tiesiogine to žodžio prasme, pasmaugti? Staiga geltonų žiedlapių gėlė atsisuko link tamsiaplaukės ir spjovė vieną savo sėklų tiesiai į ją. Laimei, minėtoji sėkla nusileido ant jau mūvimų pirštinių. O. Dabar turbūt jau supratau. Ji trumpam nuostaboje pastovėjo, iki kol augalėkštis spjovė vėl į ją, bet nuo šūvio šį sykį klyktelėjus ji spėjo išsisukti. Na, palauk, besispjaudantis šūdpalaiki.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 9 mėnesius sukūrė Elodie Gold »
B r i g h t o n ,  U K

*

Neprisijungęs Mikasa Sei Yoshitaka

 • IV kursas
 • *
 • 365
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Aš bijau knisių ir ančiasnapių. Antraštės niekada nekeisiu.
Ats: I Herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #7 Prieš 9 mėnesius »
Prasidėjo ir vėl nauji mokslo metai. Šiais mokslo metais, princesė pasižadėjo sau daug geriau mokytis, rimčiau žiūrėti į mokslus ir būti dar daugiau, išdidesnei. Herbologija. Mergaitė negalėjo išvis atsiminti kada paskutinį kartą tenai buvo. Ai taip, tada kada buvo kažkoks profesorius. Lygtais Danielius. Taip, iš Herbologijos daug prisiminimų grifiukė turėjo, bet nelabai norėjosi ten sugrįžti. Tikriausiai dabar bus kokia profesorė. Taip bent jau manė Christina. Mergaitė pamokoje buvo su ilgiausia, rožine, suknele, garbanotais, paleistais plaukais ir kaip gi be aukštakulnių. Nesvarbu ar tai Herbologija, ar astrologija, reikia atrodyti pasakiškai. Reikia, kad žmonės žinotų kas ta Christina yra ir kokio lygio ji yra. Išvydusi profesorių, maloniai jam šyptelėjo. Šį profesorių, mergaitė atsiminė. Iš pirmo kurso. Kai tik Granger buvo pirmakursė, Herbologijos pamokas, vesdavo šis profesorius. Matthew. Net vardą, garbanė atsiminė. Kodėl kažkokios saulėgrąžos, kodėl ne rožės.
- Mokytojau, jūs atrodote puikiai! Aš Christina! Pamenate mane?- Mandagiai paklausė princesė ir nusišypsojo. Taip, taip, mandagiai. Kol kas. Greitai atliks darbą, ne Christina, o pats profesorius.*

Neprisijungęs Gloria Mechel

 • II kursas
 • *
 • 83
 • Taškai:
 • Tu esi toks koks esi
Ats: I Herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #8 Prieš 9 mėnesius »
Dar po kelių minučių beprasmiško ieškojimo į galvą jau šaudavo ne Gloriškos mintys. Gal baik ieškoti ir pasiimk profesoriaus padėtas pirštines. Bet mintys mergaitei nieko nedarė ir ne trukdė, nes varniukė buvo labai užsispyrusi ir ambicingą. Pagaliau po kažkiek laiko ieškojimo pirmakursės rankoje buvo dvi drakono odos pirštinės. Pagaliau jau galvojau niekada nerasiu. Jau reikia kibti prie darbo nereikalingai iššvaisčiau nemažai laiko. Pagalvojo garbanė maudamasi pirštines ir žiūrėdama kaip kitiems sekasi. Žiūrėdama į kitus Gloria suprato, kad tai nėra labai lengvą ir reikės įdėti nemažai pastangų. Dėl to irisinių akių savininkė giliai įkvėpė ir pažvelgė į saulėgrąžą rimtu žvilgsniu. Ką gi pats metas pradėti. Ir su savo mintimi britė pradėjo spausti stebuklingąją saulėgrąžą. Jau nuo pirmosios smaugimo akimirkos buvo aišku, kad augalas stipresnis už rudaplaukę. Bet Mechel pavardės savininkė nors ir kokios buvo menkos galimybės vis tiek spaudė ir visų jėgų. Deja augalas tuo metu spjaudė savo sėklas tiesiai į našlaitę. Agresyvus augalas. Galvojo jaunoji Mechel bandydama išsisukinėti nuo sėklų antplūdžio. Varno nago mokinė gal kokias kelias minutes spaudė augalą ir tuo pačiu metu išsisukinėjo nuo jo sėklų. Aišku tai negalėjo trukti amžinai. Dėl to mergaitė paleido augalą, bet paleidusi ant kažko užkliuvo ir nukrito ant žemės. Aiiiiiiiii šaukė savo galvoje varniukė, nes jai ne tik skaudėjo galva, bet ir kojos. Na bent jau saulėgrąžą nebespjaudė sėklų.
Vanduo yra pats geriausias dalykas visame pasaulyje.

*

Neprisijungęs Meghan Natali Pritz

 • V kursas
 • *
 • 249
 • Taškai: 10
 • Lytis: Moteris
 • "That day you lost her. I lost you both."
Ats: I Herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #9 Prieš 9 mėnesius »
Saulėgrąža, kaip trapi gėlytė, buvo neįtikėtinai stipri. Meg grūmėsi su ja iš visų jėgų, tačiau augalas net neketino pasiduoti. Švilpiukė jau pradėjo įtarinėti, kad profesorius magiškai sustiprino saulėgrąžą, kad tik niekas neatliktų praktikos. Kažkodėl tokia teorija rudaplaukei pasirodė galima.
- Nagi, tu prakeiktoji! - burnojo Meg. - Kas. Čia. Per. Augalas???
Antrakursė spaudė augalą jį smaugdama, tačiau atrodė, kad saulėgrąžai nuo to nei šilta, nei šalta. Meg prispaudė augalą prie stalo ir užgulė visu svoriu. Švilpiukė jau ėmė viltis, kad saulėgrąža jau pasiduos, tačiau nutiko priešingai - augalas pradėjo spjaudytis sėklomis. Bet rudaplaukė ne veltui mokėsi tobulinti reakciją, todėl išsisukti nuo kraugeriškai nusiteikusios saulėgrąžos nuodingų sėklų jai nebuvo per daug sunku.
Meg dar stipriau spustelėjo saulėgrąžą ir pastaroji nutraukė savo šūvių salvę. Jusdama artėjančią pergalę švilpiukė dar kartą sugniaužė kumštį, kurio viduje buvo saulėgrąžos kotas, tačiau šis žingsnis nebuvo protingiausias - augalas nuslydo nuo stalo ir jo vazonas sudužo. Rudaplaukė panosėj riebiai nusikeikė tikėdamasi, kad niekas neišgirs, o aršioji saulėgrąža vėl įniko spjaudytis, tačiau jos šūviai, garbė Merlinui, šį kartą kliuvo šiltnamio luboms, o ne Meg.
Antrakursė, viena ranka suimdama saulėgrąžos "kaklą", kita sugraibė apsiauste lazdelę, nukreipė į vazono duženas ir ištarė:
- Reparo.
Vazonas vėl stojo kaip naujas ir Meghan šiaip ne taip sugebėjo įgrūsti baisiai tuo nepatenkintą saulėgrąžą atgal į jos vietą bei pastatyti ant darbastalio. Sekundėlę atsipūtusi rudaplaukė giliai įkvėpė ir vėl pradėjo grumtynes su didžiausiu istorijoje egzistavusiu užsispyrėliu - jai tekusia saulėgrąža.
Some things never change.


*

Neprisijungęs Arletė Russell

 • III kursas
 • *
 • 96
 • Taškai:
Ats: I Herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #10 Prieš 9 mėnesius »
  Antrieji mokslo metai nukrito tarsi perkūnas iš giedro dangaus, tad Arletė vis dar negalėjo patikėti, kad dabar yra antrakursė varniukė, kuri sugebėjo pirmuosius mokslo metus baigti nuostabiais rezultatais. Šviesiaplaukės viduje kirbėjo viltis, kad antrieji mokslo metai bus dar šaunesni nei pirmieji. Ir dvylikametė tikėjosi tai įgyvendinti.
  Kad mokslo metai ir prasidėtų taip sklandžiai Russell stovėjo šiltnamyje, kuriame vykdavo herbologijos pamokos. Profesorių Matthew pažinojo iš praėjusiojo kurso, tad bent jau dėl to visiškai nesijaudino. Nors Turner ir nebuvo jos mėgstamiausias profesorius tikrai nebuvo ir tragedija. Juk visur yra pliusų, tad čia toks turėjo būti taip pat.
  Pati herbologija anglei taip pat nebuvo mėgstamiausias dalykas, kuris buvo mokomas Hogvartse. Retkarčiais labai bijojo, kad koks augalas netyčia ją nužudys. O juk ji turėjo ir gyvenimo tikslą, ir šeimą, dėl kurios privalėjo gyventi. Tuo labiau dar netapo ateities būrėja, o nepasiekus nieko ypatingo gyvenime, galėjo teigti, kad tie dvylika metų buvo visiškai beverčiai. Žodžiu, vien tik dėl to Arletė stengdavosi elgtis kuo atsargiau ir būtinai vadovautis mokytojo nurodymais, nors tą padaryti praeitų mokslo metų pamokose nebuvo taip lengva.
  Antrakursė stebėjo herbologą. Jis kažką murmėjo, tačiau Arletei suprasti ką tiksliai buvo dar sunkiau nei seniau. Pradėjo labai gailėtis, kad visą vasarą su mama bendravo gestas, mat skaityti iš lūpų visiškai atprato. Ką gi, mergaitė nusprendė, kad teks nusižengti jos sugalvotoms taisyklėms ir imtis darbo nežinant ką tiksliai reikėjo daryti. Mokinių čia nebuvo mažai, tad žalsvos akutės turėjo sugebėti susirasti tą, kuris, žinoma, darbą atliks nuostabiai ir tada varnė tiesiog kuo geriau nukopijuos kiekvieną žingsnį, kurį tas vaikas atliko. Tai neskambėjo visiškai neįgyvendinamai, tačiau privertė dvylikametę nusivilti savo jėgomis.
  Nebenoriu... Galėjau ir negrįžti į Hogvartsą. Kam gi čia manęs reikia? Esu tik gyva bėda, - nejučia pradėjo dramatizuoti mergaitė ir nežymiai atsiduso, apsidairydama. Ji pastebėjo, kad mokiniai ant savo delnų užsimovė pirštines, tad iš kišenės išsitraukė ir savąsias. Nepraėjus porai minučių Arletė paslėpė savo rankas po jomis.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 9 mėnesius sukūrė Arletė Russell »

*

Neprisijungęs Matthew Turner

 • Herbologijos profesorius
 • *
 • 756
 • Lytis: Vyras
 • "Ir dar - išmok kerėti." - Melijandra Julija Lorijan
Ats: I Herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #11 Prieš 9 mėnesius »
Ši pamoka praeis, viskas bus gerai. Niekas nesusižeis, mokiniams augalas patiks, ir Matthew galės išeiti iš šiltnamio patenkintas.
Tokios buvo profesoriaus svajones vos tik jis pristatė pamokos temą. Kurį laiką (gal net kokias tris sekundes) atrodė, kad būtent taip ir bus. Deja, Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykloje vykstančios pamokos ramiai praeiti negali. Pasipūtusi mokinukė, žinoma, turėjo pradėti plyšauti kažkokias nesąmones. Ar tai buvo komplimentas? Nenorėdamas apsijuokti Matthew tą dalį ignoravo.
- Deja... - profesorius staiga nutilo. Mokinei sakyti, kad ją, deja, prisimena, nebuvo pats tinkamiausias būdas bendrauti su vaikais. Tikėdamasis, kad Christina to žodžio neišgirdo, Turner kelias akimirkas patylėjo ir garsiau pridūrė: - Žinoma, prisimenu. O dabar keliauk prie darbo. Pamoka nėra amžina.
Ir kitą kartą karūnos nepamiršk vos neleptelėjo herbologas, bet, laimei, šie žodžiai liko tik jo galvoje. Christina Granger nebuvo bjauriausia mokinė šioje mokykloje, bet tas pasipūtimas!.. Ir kas tuos vaikus auklėja?.. Nespėjus pradėti galvoti, ar jis pats tinkamai auklėja Deoiridh, Matthew išgirdo dar vieną mokinę.
- Tai reikia atsargiau elgtis, - po nosimi suburbėjo juodaplaukis. Dar kartą teko tikėtis, kad Dori jo negirdi. Argi jis neperspėjo, kad saulėgrąžos yra pavojingos? Ne, būtinai vis tiek reikia leisti, kad sėklos pataikytų į veidą! Ar kitą kartą teks atnešti ir kaukes? niūriai pasvarstė Matthew vis dar neatsistebėdamas mokinių kvailumu.
Sunkus tas profesoriaus darbas... Ta proga herbologas tyliai atsiduso ir paėmė nuo stalo nedidelę priešnuodžio tūbelę. Jo neturėjo labai daug, tad jeigu pasitaikys dar tokių žioplių kaip šita mergaitė, viskas gali baigtis blogai.
- Nesikasyk, - griežtai paliepė Turner ir atsargiai užtepė žaizdą tepalu. Jo kvapas buvo nemalonus, tad profesorius mintyse nusikeikė. Šią akimirką jis Dori labai nuoširdžiai nemėgo. O juk šios saulėgrąžos, palyginus su tuo, kas vaikų laukia mokslo metų eigoje, tėra gėlytės... Ar tai bus metai, kai mano pamokoje kažkas užsimuš? susimąstė Turner, bet kažkodėl didelio nerimo nepajuto. Visko pasitaiko, taip pat ir mirčių.
- Jokiu būdu neliesk pateptos vietos. Per kelias minutes priešnuodis susigers į odą. Iki pamokos pabaigos niežulys praeis. Po pamokos dėl visa ko prieik prie manęs, pažiūrėsiu, kaip atrodo žandas. Jeigu kasysies ar liesi tą vietą, gali tekti keliauti į ligoninę.
O dabar dink man iš akių. Juodaplaukis nužvelgė dirbančius mokinius ir dar kartą atsiduso. Ir kur buvo jo protas dar vieneriems mokslo metams likti šiame pragare?..

*

Neprisijungęs Gloria Mechel

 • II kursas
 • *
 • 83
 • Taškai:
 • Tu esi toks koks esi
Ats: I Herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #12 Prieš 9 mėnesius »
Šiek tiek pagulėjusi Gloria nusprendė atsikelti, nes galvą jau vos silpnai skaudėjo bei dar pamokos praktikos laukė jos. Dėl to mergaičiukė lėtai atsikėlė ant dar stipriai skaudančių kojų ir iš karto su rankomis apčiuopė stalo kraštą, kad nenukristų. Nes kojos vos vos laikėsi ant žemės ir, bet kurią sekundę nebesilaikius rankomis kojos vėl galėjo atsidurti ant žemės. Kaip aš darysiu praktiką su tokiom kojom ? Paklausė savęs varniukė stebėdama kaip kitiems sekasi su saulėgrąžom ir šiek tiek jiems pavydėjo. Po kelių minučių su kojom niekas nesikeitė, bet už tad augalas vėl pradėjo spjaudyti savo sėklas. Kodėl būtent dabar ? Aš nekenčiu tavęs augale. Nors pirmakursė turėjo visai gerą reakciją vis tiek buvo labai sunku išsisukinėti nuo sėklų su skaudančiom ir silpnom kojom. Bei žinoma su rankom kurių nebuvo galima nuimti nuo stalo, nes tada našlaitė vėl kristų ant grindų. Dėl tokios situacijos rudaplaukė visai neteko kantrybės ir su savo dešiniąją ranką paėmė už augalo koto. Tuomet kairioji Mechel pavardės savininkės koją nuslydo toliau nuo kitos kojos ir pradėjo dar labiau skaudėti bei ji vos vos laikėsi ant žemės. Bet už tad kai garbanė pradėjo smaugti augalą jis daugiau nebe spjaudė savo sėklų. Na bent jau šis tas gero. Laimingai pagalvojo britė ir dar stipriau suspaudė augalą.
Vanduo yra pats geriausias dalykas visame pasaulyje.

*

Neprisijungęs Elodie Gold

 • III kursas
 • *
 • 91
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • La mer sent meilleur que toi. Tu pues.
Ats: I Herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #13 Prieš 9 mėnesius »
 Nuožmiai žvelgiant į tą geltonąžiedę baidyklę, varnanagė sunėrusi pamankštino delnus ir rankas, pasiruošusi didžioms grumtynėms. Jau buvo begriebianti už to šlykščiai žalio koto (Ir kodėl privalo viskas, kas žalia, priminti tą nusususią klastuolę?), kai staiga saulėgrąža vėl kelis sykius spjovė į tamsiaplaukę, laimei, ji spėjo išsisukt nuo visų šūvių. Urgztelėjus, britė griebė už žalio koto ir pradėjo spaust, kiek tik sugebėjo savo kumštukais. Bet augalui rodos tai buvo nė motais, šis tik ir spjaudėsi, o ji vos spėjo išsisukinėti. Tai ją vis erzino, nes, deja, mergaitės menko stiprumo šiai bjauriai gėlei neužteko.
 - NU DUSK, SPJAUDALE TU!! - susinervavusi jau riktelėjo ji.
 O ta saulėgrąža kaip pašėlusi spyriojosi reikiamai užduočiai. Galiausiai britės nervai nebeatlaikė ir ji grieždama dantimis pradėjo smaugiamąjį augalą tampyti po visą savo stalo erdvę. To vistiek nepakako. Tai jau sekė šio kilnojimas ir vilkimas, ką jau Elodie darė kietai užsimerkusi, vien tiek įpykusi buvo. Netrukus braitonietė pajuto, kad tampomo augalo svoris palengvėjo, kas nebuvo itin normalu. Trumpam stabdelėjusi, ji pažiūrėjo į savo gniaužiamą turinį. Čia ji pamatė tik augalo žiedo galvą su dalimi kaklo, jau nebejudant. O pakreipus rankas šonan, ant stalo gulėjo ant šono vazonas su saulėgrąžos likučiais.
 - Nu virš VISKO! Dar to betrūko! - skeryčiojosi antrakursė. Suirzusi ji sviedė rankose laikomą nurautą nebegyvą augalo žiedą tolyn per klasę.
 Dabar, nuleistomis rankomis, Gold žvelgė į kaip po karo atrodančią darbo vietą ir mąstė. Kadangi nebebuvo ko smaugti, reikėjo naujos aukos norimiems koledžo taškams. Bet tam reikėjo eiti pas tą molį profesorių. O šia idėja ji buvo net labai nesužavėta. Bet privalėjo taip visgi pasielgti, nes kitaip jai grėsė nulio taškų gavimas. Irzliai atsidususi, dvylikametė apsisuko ir nužingsniavo link minėtojo molio. Galiausiai šį atradusi ji sunėrė rankas už nugaros.
 - Eee, am.. - kostelėjo. - Profesoriau? Man, am, šiek tiek nepasisekė su duotąja užduotimi, taip sakant. - nerandant žodžių, kaip paprašyti pagalbos, ji nekantriai mindžikavo. - Galbūt geriau, jeigu aš nueisiu ir jums, eee, parodysiu? - nelaukdama atsakymo juodaplaukė apsisuko ant kulno, ir greitai nusigavo iki buvusios darbo vietos prie stalo savojo. Tik mostelėjusi ranka į pusę savęs praradusį augalą, ji abejotinai laukė verdikto.
 Varnanagė truputį nejaukiai stovėjo, nežinodama, ko tikėtis, nes šiaip anksčiau ji nebuvo dar tiesiai šviesiai nužudžiusi augalo.
B r i g h t o n ,  U K

*

Neprisijungęs Meghan Natali Pritz

 • V kursas
 • *
 • 249
 • Taškai: 10
 • Lytis: Moteris
 • "That day you lost her. I lost you both."
Ats: I Herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #14 Prieš 9 mėnesius »
Meg vis grūmėsi su savąją užsispyrėle saulėgrąža, niekaip negalėdama jos įveikti. Gražiausia... Dvylika metų išgyvenau šiame margame pasaulyje ir nesugebu prismaugti vienos apgailėtinos saulėgrąžos? Visiškai nusiritau... Švilpiukė vėl suspaudė saulėgrąžos "kaklą", nes juto, kad pastaroji vėl ruošiasi pradėti spjaudymosi varžybas. Rudaplaukė pajuto, kad jai pradeda skaudėti raumenis ir ilgai saulėgrąžą išlaikyti jai nebepavyks. Susiimk, Meg! Juk tai nėra taip sunku. Nagi, juk tiek nedaug trūksta! Paraginusi save mergaitė stipriai sukando dantis ir su nauju užsidegimu užgulė savąjį augalą. Po poros sekundėlių rudaplaukė pajuto, kad saulėgrąža rimsta ir nebesimuisto taip smarkiai kaip pirma. Iš palengvėjimo Meghan atsiduso ir ištiesusi ranką per stalą prisitraukė dėžutę, į kurią ir turėjo sudėti sėklas. Tada labai atsargiai, stengdamasi nepaleisti augalo, po vieną išrankiojo tiek sėklų, kiek sugebėjo mūvėdama slibino odos darbines pirštines ir su nusilpusiais rankų raumenimis.
Prikrovusi gerą pusę dėžutės Meg pajuto, kad ilgiau saulėgrąžos nebeišlaikys. Tad ją paleido ir skubiai atsitraukė bijodama, kad saulėgrąža užtaisys savo patrankas likusiomis sėklomis. Tačiau vos Meghan paleido saulėgrąžą, ši sustingo ir stovėjo tokia rami, kokia ir buvo prieš prasidedant pamokai. Švilpiukė su palengvėjimu atsiduso ir, paėmusi nuo darbastalio dėžutę, priėjo prie profesoriaus stalo.
- Štai sėklos, kurias sugebėjau ištraukti. - pasakė Meg, padėdama dėžutę ant profesoriaus stalo. - Tikiuosi, tiek pakanka, nes daugiau negalėjau.
Rudaplaukė apsisukusi sugrįžo į savo vietą ir, susidėjusi daiktus, ėmė laukti, kol profesorius baigs pamoką.
Some things never change.