0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Deoiridh Elspeth Ailith Lyall Galbraith

  • Žurnalistė
  • *****
  • 901
  • Personažas priklausė Dafydd Carwyn Llewellyn
Kadangi pati pagalvojau, kad nors man patinka mano dabartiniai veikėjai, man su dauguma jų meet'inti nebūtų įdomu, nusprendžiau sukur(k)ti temą ir paklausti jūsų. Kaip manote, ar jums būtų įdomu susitikti su jūsų veikėjais? Ar rastumėte, apie ką kalbėti?
Ar yra IH'e kitų autorių veikėjų, su kuriais norėtumėte susitikti?
"Visa tiesa apie Deoiridh" by Monica Lilly Moonlight


*

Neprisijungęs Jessica Moony

  • III kursas
  • *
  • 98
  • Taškai:
Ats: Meet su jūsų char'ais - ar būtų įdomu?
« Atsakymas #1 Prieš 2 metus »
Būtų gana smagiai susitikti su savo personažais. Labai norėčiau susitikti su Raya, nes nelabai esu pratusi gyvai susitikti su juodaodžiu, o Raya yra tokia. Dar norėčiau susitikti su Elliw:}

*

Neprisijungęs Andrew Elijah Roux

  • Astronomas
  • ***
  • 45
Ats: Meet su jūsų char'ais - ar būtų įdomu?
« Atsakymas #2 Prieš 2 metus »
Sakyčiau tai būtų nerealu. Labai norėčiau realybėje pažvelgti į Vegard, nežinau ar rastumėm bendrą kalbą, bet būtų smagu. Norėčiau susitikti su Dafydd (kaip personažu), yra ir kitų autorių ,bet pavargsiu galvodamas.
Être adulte, c’est être seul.

*

Neprisijungęs Vėtrūnė Kristė de Leighi

  • Magiškųjų gyvūnų priežiūros profesorė
  • *
  • 220
  • Kas nusprendžia, kas yra „teisinga“?
Ats: Meet su jūsų char'ais - ar būtų įdomu?
« Atsakymas #3 Prieš 2 metus »
Norėčiau susitikti su Nikole, nes ji mano kopija, tik kai kuriais atžvilgiais tobulesnė, o kitais - labiau pagadinta :D Būtų įdomu susitikti su žmogumi, kuris yra beveik toks pat kaip tu. Su Vėtrūne irgi labai norėčiau susitikti, nes ji yra tiesiog tyra ir gėrio įsikūnijimas. Su Nihala būtų įdomu susitikti, nes ji... Unikali, ji keik agresyvoka, tačiau man patinka jos charakteris (gal galėtų būti ir kiek švelnesnis) ir jos mėgstama veikla. Su Gloria taip ant klaustuko, bet ir tai tik vieną kartą :D Na o su Hydra nebūtų nei man įdomu, nei jai.

Su kitų autorių, žinoma, kad norėčiau, tačiau gal kitą kartą apie juos pakalbėsiu (angel)

*

Neprisijungęs Mulungu Kinyonga

  • II kursas
  • *
  • 165
  • Taškai:
  • Personažas priklausė Dafydd Carwyn Llewellyn
Ats: Meet su jūsų char'ais - ar būtų įdomu?
« Atsakymas #4 Prieš 4 mėnesius »
Pagalvojau, kad būtų įdomu stebėti Breto ir Kaedės kokį nors susitikimą. Bet saugumo delei geriau jį stebėti iš tolo, tad kaip ir nebūtų meet. :D nors su Kaede turbūt būtų įdomu susitikti.
Turbūt pirmas forumo veikėjas, miręs du kartus.
Pirma mirtis
Antra mirtis

Rašantys paslapčių kambaryje: jeigu pageidaujate, galite naudoti kabančią negyvą Mulungu dvasią kaip NPC.

SKANAUS!

*

Neprisijungęs Kaede Siobhán OConnor

  • IV kursas
  • *
  • 143
  • Taškai:
  • „Jeigu lemta žūti, mirsiu kaip nugalėtoja.“
Ats: Meet su jūsų char'ais - ar būtų įdomu?
« Atsakymas #5 Prieš 4 mėnesius »
Pagalvojau, kad būtų įdomu stebėti Breto ir Kaedės kokį nors susitikimą. Bet saugumo delei geriau jį stebėti iš tolo, tad kaip ir nebūtų meet. :D nors su Kaede turbūt būtų įdomu susitikti.
Man gal ir būtų įdomu susitikti su Kaede (jos asmenybė man įdomi), tačiau labai nuoširdžiai - bijočiau. :D
„Kas mūsų nenužudo, padaro stipresniais“

*

Neprisijungęs Mila Hedwig

  • I kursas
  • *
  • 9
  • Taškai:
Ats: Meet su jūsų char'ais - ar būtų įdomu?
« Atsakymas #6 Prieš 4 mėnesius »
Manau visai būtų susitikti Mila gatvėje. Būtų juokinga, nes ji tikrai draugiška ir juokinga asmenybė

*

Neprisijungęs Dori Mendel

  • *****
  • 1771
  • Lytis: Moteris
  • Pasiūlyk RPG
Ats: Meet su jūsų char'ais - ar būtų įdomu?
« Atsakymas #7 Prieš 4 mėnesius »
Jeigu kalbant apie savo char, tai:
Su Dori susitikti nenorėčiau. Ji man būtų per tiesmuka, per šūstra, per mažai taktiška, per mažai mandagi.
Su Juzefu susitikti norėčiau, manau, jis būtų įdomus pašnekovas, yra gana apsiskaitęs.
Su Sakura susitikti labai labai norėčiau! Ji toks šiltas, draugiškas žmogus, o kur dar meilė gamtai, natūralumui, tikrai turėtume apie ką kalbėtis.
Su Kaja susitikti visai nenorėčiau, ji nuobodi, kalbėtų tik apie influencerius, kosmetiką ir panašiai, visai ne mano temos.
Su Timočiu susitikti norėčiau, būtų įdomu jį stebėti ir žinant jo situaciją galvoti būdus, kaip būtų galima jam padėti.
O vat su Amelija iš visų personažų labiausiai nenorėčiau susitikti. Su ja būti reikėtų laaabai daug kantrybės.
Kalbant apie kitų personažus, tai labiausiai norėčiau susimatyti su Auriu, nes jis man atrodo išties įdomi asmenybė. Paprašyčiau, kad paskraidintų motociklu, o paskui varytume į barą, galiausiai susitikimas baigtųsi kalbant rimtomis, gyvenimiškomis temomis. :D Dar norėčiau susitikti su Erka. Ji irgi šūstra, kaip ir Dori, bet kažkaip įsivaizduoju, kad jeigu neužkabinčiau jos, tai viskas būtų gerai (bet gal ir ne?..), o dar tai, kad ji turi nemažai gyvūnų, norėčiau juos apžiūrėti, apie juos pasikalbėti. Erka man atrodo įdomi asmenybė, pradedant plaukais, baigiant jos sakomomis frazėmis. Tiesiog manau, kad su Dori nelabai pavyktų atrasti temų, o su Erka atrasčiau.

*

Neprisijungęs Erka Forrm

  • Magijos istorijos profesorė
  • *
  • 624
  • Lytis: Moteris
  • Einu į tūliką, parašyk žinutę, kad nebūtų nuobodu!
Ats: Meet su jūsų char'ais - ar būtų įdomu?
« Atsakymas #8 Prieš 4 mėnesius »
Įkvėpta prajuokinančio Dori post'o panorau ir aš :D
Roma - ne, tikrai ne! Boooring
Erka - su ja norėčiau susitikti, būtų visai įdomu. Būtinai paprašyčiau išmokyti nebijoti sakyti ką galvoji :D
Walgunas - nežinau, nesupykčiau jei susitikčiau, bet nebūtina... Nežinau...
Danas - noup, booring, jei nieko nesugalvosiu, tikrai mesiu
Ikelas - man būtų sunku, bet visai norėčiau su juo susitikti. Man jis atrodo įdomi asmenybė. Bent kažkiek.
Hestijas - ne, dar nežinau, kas iš jo bus, bet booring
Iš kitų char, norėčiau susitikti su Arwen. Manau, išeičiau daug ko sužinojus, ji labai įdomi, geraširdė.
Norėčiau susitikti su Sakura, padiskutuoti apie eterinius aliejus.
Ir Eion - idėjų, kaip nepastebėtai sužlugdyti kai kurias pamokas visada trūksta.
Reikia naujos temos, bet tingi ją sukur(k)ti? Ne bėda - parašyk man PM ir bus!

*

Neprisijungęs Brendanas OConnor

  • Eliksyrininkas
  • ***
  • 159
  • Ar gali rūpėti kitam, jei nerūpi sau?
Ats: Meet su jūsų char'ais - ar būtų įdomu?
« Atsakymas #9 Prieš 2 mėnesius »
Kai sukurkiau temą, atskirai nekalbėjau, tai galiu tą padaryti dabar. :D

Dafydd - būtų įdomu, bet bendrauti tikriausiai sektųsi sunkiai. Kaip sakoma, pliusas minusą traukia, tad manau, kad mus atstumtų per didelis kiekis panašumų. Gali būti, kad vienas kitam patiktume kaip žmonės, bet nedrįstume to pasakyti, nelabai žinotume, kaip iš viso bendrauti.
Deo - dabar jau nebežinau, nes nieko apie ją nežinau. Realiai miręs veikėjas. Anksčiau būtų buvę visai įdomu.
Brett - pamatyti iš tolo - taip. Susitikti ir bendrauti... Gal ne. :D
Oliveris - nors jis yra pats geriausias mano veikėjas (ne kad geriausiai išvystytas, o geriausias kaip žmogus), nelabai turėčiau ką su juo veikti. Na, gal ir logiška, nes jis geras. :D Vėlgi būtų įdomu pamatyti, tačiau manau, kad tokio jautrumo vaikas mane labai trikdytų.
Eion - jis turi tam tikrų panašumų su Dafydd (kartu ir su manim), tad ir problemos galimai būtų tos pačios. Bet yra kažkiek šnekesnis, tad turbūt būtų lengviau nei su Dafydd. Šiaip visai norėčiau, manau, kad būtų įdomu. Tik gal ne tada, kai jam galvelė pavažiavo nuo mokymosi.
Graham - laukia trynimo, tai sunku pasakyti. Šiaip manau, kad būtų nuobodu, nes jis yra išprotėjęs dėl darbo. Tad kaip ir nelabai.
Eliotas - mane jo klausimai ir plepėjimas tikriausiai juodai užknistų, bet jeigu jam patikčiau, tada gal būtų visai smagu. Nežinau, ar patikčiau, bet visai norėčiau susitikti ir tą sužinoti. Na, ir galėtume pažaisti futbolą, nors ir esu "tik mergaitė".
Brendanas - su tuo Brendanu, kuris buvo iki tapo mano char, bendrauti būtų nesudėtinga. Jis pleputis, susitikus išgerti kokio alaus ar pan., kalba tikriausiai vystytųsi, tad gal ir visai smagu. Dabar jis tikriausiai tyčia ar netyčia palaikytų jį palaikyti, padėti morališkai. To nelabai norėčiau, ypač jei nebūtume draugai. Tad po to, kai jis tapo mano char, nebelabai noriu su juo susitikti. :D
David - kiek sunkiai besivystantis veikėjas. Jeigu idėja bent kiek pavyks, man su tokiu vaiku būtų labai sunku būti, tad susitikti nenorėčiau.
Miriam - jeigu dviese, tai būtų labiausiai awkward susitikimas ever. Nes jos kaip nėra. Ir būtų nejauki tyla. Bet būtų įdomu ją stebėti, jeigu ji būtų, pvz., su Dafydd. Ir šiaip būtų įdomu susitikti kelis Llewellyn iš karto, pamatyti, kaip Dafydd iš tikrųjų tvarkosi su vaikais. :D

Elliw - come on, tikrai būtų įdomu. :D
Matthew - nah. Nuobodu.
Mulungu - būtų visai įdomu, gal ir norėčiau. Bet esu gana jautri triukšmui, todėl mane jo kalbėjimas erzintų.

Nikolė - tokia faina atrodo, draugiška, gerai sutaria su dvyniais. Man atrodo, galėtume sutarti.
Kaedė - gal tokia nejauki panikė, būtų baisu suerzinti, bet taip pat manau, kad būtų visai įdomu.
Auris - labai įdomi ir įvairialypė asmenybė. Būtų įdomu daugiau pasiklausinėti apie praeitį, bet net jeigu nenorėtų to pasakoti, susitikti norėčiau.
Rafael - atrodo draugiškas žmogus, norėčiau pamatyti gyvūnus. Visai įdomu irgi turėtų būt.
Hannah - labai miela skaityti postus. Nors tikriausiai gyvai susitikus užknistų mane iki gyvo kaulo, bet būtų įdomu susitikti ir patikrinti, ar taip ir yra.
Mayra - tikrai būtų įdomu pamatyti žmogų, kuris sugebėjo kardinaliai pakeisti mano Dafydd. Šiaip manau, kad kalbėti neturėtume apie ką, bet trumpam meet'ui tikrai pakviesčiau.

Su kuo iš kitų autorių veikėjų NEnorėčiau susitikti (manau, kad į šitą sąrašą patekti irgi yra gerai, nes tai vis tiek atskleidžia veikėjo stiprumą)...
Kaja. Kaip ir pačiai Dori, būtų žiauriai neįdomu. Visiškai ne mano tipo žmogus būtų.
Sakura. Atrodytų, įdomus žmogus, bet man, manau, bendraujant kliudytų jos pritapimas mūsų pasaulyje (nebent to nežinočiau), t.y. tai būtų tarsi nusivylimas, nes jos pieva yra tai, ko aš labai norėčiau. Ir būtų apmaudu, kad ji apie tai nepasakoja. Plius mane erzintų eterinių aliejų siūlymas. :D (nors šiaip lyg nebedaro to vėlesniuose RPG?)
Amira. Man prie jos būtų nejauku, nors nežinau, kodėl. :D
Alrisa. Turiu nuojautą, kad ji mane negyvai užknistų. Tikrai nežinau, kodėl, ypač turint omeny, kad ji yra vienas mano mėgstamiausių veikėjų forume.
Norėčiau bent pabandyti atgaivinti pradinę veikėjo idėją. Jeigu kas nors nori su šiuo veikėju paplepėti, nueiti į barą ar vakarėlį, parašykit asmeniškai.