0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Heidi Mollson

 • VII kursas
 • *
 • 220
 • Taškai: 3
 • Ačiū, Igi, už vienposčio RPG idėją. Ir taip, aš noriu atsakymo
Ats: Veniso paplūdimys, Florida
« Atsakymas #15 Prieš 2 mėnesius »
 Iš lėto valgydama ledus, Heidi stebėjo tolumoje esančius jaunuolius, kurie kažką užsiiminėjo su ant žemės rastu vaiku. Jeigu panašioje situacijoje būtų buvusi ji, šį nervus gadinantį padarą, būtų palikusi vieną ir net nesirūpinusi, kad šis yra pasimetęs. Tačiau ten buvo ne ji, tad ir veiksmų seka buvo kiek kitokia. Vienaip ar kitaip, svarbiausia, kad šie du, galėjo užsiiminėti bent kažkokia veikla, kartu. Praėjo dar šiek tiek laiko ir pagaliau, savo vaiko pasigedusi mama, sumanė jo ieškoti ir pakankamai greitai surado.
  Praėjo dar šiek tiek laiko ir jaunuoliai, tikriausiai prisiminę, kad paliko tamsiaplaukę vieną arba tiesiog stovėti tenai ir nieko nedaryti, pasirodė kaip pakankamai nuobodus dalykas.
  -Jeigu ketini pirkti dar ledų, tai visas porcijas galėsi valgyti pats. Man šiam kartui, šios ledų porcijos yra užtektinai, -Mayran pranešus, kad ketina šią nušerti pieno gaminiais, atsikirto žalsvaakė.
  Pokalbiui pakrypus kita, o gal vis dar ta pačia, tačiau klastuolei nežinoma linkme, kadangi šioji neįsivaizdavo, apie ką jie kalbėjosi tuomet, kai stovėjo prie vagonėlio. Nors ir buvo smalsu kas privedė, prie tokių atsikirtimų, tačiau Heidi nusprendė per daug nesigilinti ir leisti šiems turėti bent kokią akimirką paplūdimyje, kurioje neegzistavo šioji.
  Pasigirdus kitam, šiandien dar negirdėtam balsui, mergaitė šiek tiek krūptelėjo, pakeldama galvą aukštyn ir išvysdama tą patį vyriškį, kuris anksčiau lindo prie Sabrinos. Šiai jis atrodė kiek nepatikimai ir nenorėjo turėti jokių reikalų su vyriškos giminės atstovu, tad tikėjosi, kad šis ketina kalbėtis tik su Sabrina ar Mayran. Išgirdusi pasiūlymą žaisti tinklinį, tamsiaplaukė nebuvo tuo labai laiminga, o ir pagrindinė to priežastis nebuvo tai, kad nepažįstamasis kvietė juos žaisti, nors tai nemažai kuo prisidėjo prie viso to, tačiau vampyrė nebuvo labai didelė sporto fanė ir mieliau stebėdavo kitus žaidžiant.
  -Aš šį kartą atsisakysiu, -už nugaros rodydama vidurinį pirštą, dėl jai skirto komplimento, atsisakė šioji. Aišku komplimentai buvo fainas dalykas, tačiau ne iš tokio žmogaus, kaip šis, kuris neseniai lindęs prie Sabrinos, jau atakavo žalsvaakę.
  Klastuolė tikėjosi, kad ji nebus kalbinama dalyvauti žaidime, iki to momento, kai atsisakyti bus tiesiog nemandagu, ir šį galės stebėti iš šalies.
Parduodami katinai už 3s ir silkės už 1s (netransfigūravimo tikslais). Dėl pirkimo kreiptis į mane.

Ginu šeimos vyrus, tad nekabinkit Mayran ar Quentin
Jie jums tiesiog per geri :)

*

Neprisijungęs Sabrina von Sjuard

 • Magizoologė
 • ****
 • 269
 • Šuo - taurus gyvis. Norėčiau patekti šunų rojun, ne žmonių.
Ats: Veniso paplūdimys, Florida
« Atsakymas #16 Prieš 2 mėnesius »
   Nė žvilgtelėti nereikėjo į šalimais sėdinčius draugus, atmosfera akimirksniu pasikeitė ir Sabrina tai jautė ir kūnu. Atrodė, kad aplink kibirkščiuoja elektros laukas. Nežymiai susigūžė tik pati nesuvokė kodėl. Tiek Heidi, tiek Mayran bandė atrodyti draugiškais, tačiau pažinodama šiuodu, mergina suprato, kad jie mieliau laiką praleistų tryse, be pašalinių, tik kelio atgal nelabai bebuvo. Neatrodė mandagu imti ir atsisakyti, kai ji sutiko.
   Giliai įkvėpė tikėdamasi, kad situacija kiek pagerės. Tamsiaplaukyje ji neįžvelgė nieko blogo, priešingai, šis atrodė nepaprastai draugiškas ir mielas. Tiesa, ne mielesnis už Mayran.
   - Atsiprašau, - kaltai šyptelėjęs nusijuokė. - Aš Markas. - Draugiškai nusišypsojo pagaliau prisistatydamas. - Jei mieliau norėtumėt praleisti vakarą tryse, viskas gerai, - šyptelėjo.
   Gailiai žvilgtelėjo į vaikiną. Šis turbūt irgi pajuto, kad atmosfera pasikeitė ir šiam laikas dingti. Nenorėdama pasirodyti nedraugiška ir parodyti, jog būtent taip ir yra, Sabrina stryktelėjo nuo žemės ir vos sekundei žvilgtelėjusi į bičiulius ėmė prieštarauti.
   - Ne, mes visi mielai prisijungsim, - šyptelėjo patikindama.
   Iš žalsvų Heidi akių suprato, kad ji iš tiesų mieliau sėdėtų čia nei eitų žaisit, bet palikti jos vienos daugiau nebeketino. Mayran taip pat.
   - Ei, nagi, eime, - suklapsėjo blakstienomis vos tik Markas pasišalino laukdamas jų tinklinio aikštelėje. - Vieną kartą ir galėsi tapti žiūrove, - švelniai suėmusi už rankos atsargiai kilstelėjo jaunąją vampyriukę nuo žemės. - Mes vampyrės, o su mumis karščiausias vaikinas paplūdimyje, negi nusileisim jiems? - paglosčiusi visų savimeilę kelis kartus pakilnojo antakius įjungdama žaismingą režimą.
   Nebuvo viena iš tų, kurie mieliau laiką leistų užsidarę nuo visų, visiškoje ramybėje ir vienatvėje. Nuo pat mažens buvo aktyvi ir vietoje nenusėdinti vampyriukė, dabar energijos buvo dar daugiau, todėl mintis šią išlieti tinklinio aikštelėje nuoširdžiai bandant laimėti atrodė itin viliojanti. Be to, šitaip jie nuveiktų ką nors įdomesnio nei sėdėtų ir kalbėtųsi. Tereikėjo sutikimo abiejų tamsiaplaukių.
   - Negi paliksit mane vieną? - paskutinį kartą bandydama prikalbinti abu draugus, liūdnai kilstelėjo lūpų kampučius. Tarsi pritardami merginai, abu keturkojai tyliai amtelėjo stryktelėdami nuo žemės ir imdami maltis aplink kojas.
Every love story is beautiful, but ours is my favorite.

*

Neprisijungęs Mayran Murrell

 • Magijos įstatymų priežiūros departamento vadovas
 • *
 • 178
 • Lytis: Moteris
Ats: Veniso paplūdimys (Venisas, JAV)
« Atsakymas #17 Prieš mėnesį »
  Žinoma, vaikinas nesukėlė didžiausios simpatijos Mayranui, šis daug mieliau būtų praleidęs laiką tik su Sabrina, Heidi, Lordu ir Saiko, nuveikęs kažką kartu su jais, o ne įsitrynęs į didesnę žmonių kompaniją, tačiau šis nenorėjo nuliūdinti Sabrinos ar pastatyti jos į nemalonią situaciją atsisakydamas. Taip, prie viso to prisidėjo ir faktas, kad Markas dar visai neseniai flirtavo su vampyriuke, kas privertė nekęsti jo. Žinoma, tai buvo kiek kvaila, kadangi jiedu nebuvo nė sutuoktiniai, nė pora ar kažkas panašaus. Jie buvo tik draugai, tačiau garbanius šiai jautė šiltus jausmus, kurių net ir kaip bandant, nebūtų įmanoma atsikratyti, ir kuriuos šis slėpė nuo jos ar tiesiog nerado galimybės prisipažinti...
  - Mayran, - tarė vaikinas ir ne pačiu maloniausiu žvilgsniu pažvelgė į šį, įsivaizdavo ir norėjo, kad šis nesusipatoginęs nueitų, - Ne, ką tu, bent aš tai mielai prisidėsiu. Įdomu, kaip tau sekasi žaisti, ar sugebėsi įveikti mane, - tarsi duodamas šiokį tokį iššukį, kiek neakivaizdžiai pašiepdamas jam nepatikusį vaikiną, tarė ir vyptelėjo kreiva šypsenėle. Nežinia iš kur pas šį atsirado tiek daug pasitikėjimo savimi, bet šis jį privalėjo ir norėjo išnaudoti, tikėjosi, kad jis jo nenuvils.
  Garbaniaus žvilgsnis trumpam nukrypo ties Heidi. Žinoma, pro jo akis neprabėgo ir šios paslapčia už nugaros rodomas gestas. Nesusilaikęs Mayranas prunkštelėjo ir jeigu būtų buvusi kita situacija, šis mielai būtų pagyręs Heidi ar numetęs šiaip kokią repliką, bet šį kartą susilaikė ir to nepadarė.
  - Nagi, gi tu man padėsi sutriuškinti Marką? - prašančiu balsu, nenorėdamas palikti Heidi čia sėdėti vienos, o tuo pačiu metu ir norėdamas, kad ši prisijungtų prie žaidimo, paprašė garbanius.
  Nesunkiu judesiu šis pakilo nuo pledo, atsistojo ant kojų ir nusivalė ant kojų kiek prilipusį smėlį. Žvilgtelėjęs į Marką, patenkintai vyptelėjo pamatęs ūgių skirtumą tar jų, tačiau ilgai nevėpsojęs, vėl žvilgtelėjo į merginas.
Asmeninė apsauginė ir meilės ekspertė, patarėja – Heidi Mollson (Kleckutis)

*

Neprisijungęs Heidi Mollson

 • VII kursas
 • *
 • 220
 • Taškai: 3
 • Ačiū, Igi, už vienposčio RPG idėją. Ir taip, aš noriu atsakymo
Ats: Veniso paplūdimys (Venisas, JAV)
« Atsakymas #18 Prieš 2 savaites »
  Nebuvo panašu, kad Sabrinai labai patinka jos noras stebėti žaidimą, o ne jame dalyvauti ir buvo pasiryžusi, jeigu reikės, priversti šią žaisti. Nenorėdama, kad rudaplaukė nuliūstu, Heidi galų gale sumanė nusileisti bei priimti pakvietimą žaisti. Atrodė, kad po tiek daug prašymų, net gi būtų nemandagu atsisakyti, tad nenorėdama pasirodyti tokia, o ypač po to, kai Mayran dar kartą paprašė šios prisijungti. Laukdama, kol vyriškis, kuris prisistatė kaip Markas pasišalins, mergaitė nuobodžiai spardė smėlį, nenorėdama suteikti šiam vilčių, kad pamatys ją tinklinio aikštelėje, o tuo labiau, nenorėdama išgirsti dar kažkokios replikos apie save.
  -Gerai, gerai, prisijungsiu, bet tik vienam žaidimui, -pasišalinus nepažįstamajam, prakalbo jaunoji vampyrė, -tačiau tikiuosi, kad daugiau neteks žaisti su nepažįstamaisiais ir dar tokiais, -nusijuokė tamsiaplaukė, vis dar nesijausdama maloniai po gauto „komplimento“ ir abejodama savo sprendimu, dėl žaidimo.
Parduodami katinai už 3s ir silkės už 1s (netransfigūravimo tikslais). Dėl pirkimo kreiptis į mane.

Ginu šeimos vyrus, tad nekabinkit Mayran ar Quentin
Jie jums tiesiog per geri :)

*

Neprisijungęs Sabrina von Sjuard

 • Magizoologė
 • ****
 • 269
 • Šuo - taurus gyvis. Norėčiau patekti šunų rojun, ne žmonių.
Ats: Veniso paplūdimys (Venisas, JAV)
« Atsakymas #19 Prieš 2 savaites »
Sabrina džiugiai šyptelėjo pagaliau abiems draugams sutikus prisijungti prie kitų bendraamžių ir kiek prasimankštinti. Vylėsi, kad šiems patiks ir jai neteks jaustis kaltai, kad privertė žaisti tinklinį tik dėl jos. Tiesa, iš Mayran jautė neigiamas emocijas Marko atžvilgiu. Puikiai girdėjo, kaip šis metė jam iššūkį. Beliko viltis, kad jiedu nesukels jokių muštynių ir visus nesutarimus (kada spėjo jie atsirasti?) išspręs žaidime. Heidi, regis, taip pat nebuvo labai patenkinta Marko draugija. Von Sjuard teliko tik apsimesti, kad ji nepastebi tokio draugų nusistatymo ir linksmai praleisti laiką.
   Atsidūrus tinklinio aikštelėje, netruko, kol visi pasiskirstė komandomis ir žaidimas prasidėjo. Laimei, pasisekė, jos komandoje buvo ne tik Markas su kitais keliais vaikinais, bet ir Mayran su Heidi, o tai buvo svarbiausia. Nesukdama sau dėl nieko per daug galvos, mėgaudamasi žaidimu, rudaplaukė nuoširdžiai stengėsi pelnyti kuo daugiau taškų savo komandai. Tiesa, reikėjo gerai apskaičiuoti savo jėgas, kad vampyriškų genų dėka, kamuolys neišlėktų iš aikštės. Nelabai įsivaizdavo, kaip jai sekėsi, bet girdėdama, kaip jos, Mayran ir Heidi dėka jų komanda laimi, vylėsi, kad iš jų ne tokie ir blogi žaidėjai.
   Turbūt pirmasis žaidimas jų pergale ir būtų pasibaigęs, jei ne laiku nutikusi nelaimė. Puolusi prie kamuolio, nė nežvilgtelėjusi į šalis, nepastebėjo ta pačia kryptimi atskubėjusio Marko. Panaudojusi vampyrišką jėgą ji be problemų būtų nustūmusi vaikiną, tačiau dabar ji tebuvo gerokai smulkesnio sudėjimo bei daug žemesnė, tad tamsiaplaukis nubloškė ją. Skaudžiai kritusi ant smėlio aiktelėjo, be viso to, netrukus ant jos atsidūrė ir Markas. Gavo dar vieną smūgį iš alkūnės į pilvą.
   - Atleisk, labai atsiprašau, nepastebėjau tavęs, - lengvai atsistojęs pritūpė prie merginos. Tamsiose akyse Sabrina matė gailestį ir nuoširdų atsiprašymą, tad jokio pykčio nejautė. Be to, pati buvo kalta, tai ji paliko savo vietą ir įsibrovė į Marko.
   - Viskas gerai, neprivalai atsiprašinėti, - nusijuokė atsistodama, tačiau vos tik abiem kojom palietė smėlį, aiktelėjo vos išlaikydama pusiausvyrą ir neatsisėsdama atgal ant smėlio. Laimei, Markas akimirksniu sureagavo ir padėjo išstovėti.
   Dešinę koją velniškai skaudėjo. Turbūt krisdama pasitempė kulkšnį. Apgailestaudama žvilgtelėjo į savo koją, o tada į aplinkinius. Žaidimas buvo baigtas, bent jau jai.
   - Verčiau aš pasėdėsiu, pastebėsiu žaidimą iš šalies ir pabūsiu teisėja, - nusijuokė stengdamasi išlikti kuo linksmesnė ir neparodyti, kaip jai liūdna dėl to, kad nebegali toliau žaisti.
   - Na jau ne, neketinu leisti tau vienai sėdėti, tai aš tave sužeidžiau, todėl primygtinai reikalauju priimti mano kompaniją, - šyptelėjęs vaikinas tvirčiau apglėbė merginos kūną periimdamas didžiąją dalį svorio sau.
   Norėjo prieštarauti, tačiau kilstelėjusi galvą ir pažvelgusi Markui į veidą, suprato, kad neverta. Jis nebuvo nusiteikęs būti įkalbinėjamas. Be to, Sabrina aiškiai suprato, kad jis jaučiasi kaltas.
   - Ačiū, - patogiai įsitaisiusi ant smėlio, atsargiai ištiesusi koją persibraukė per ilgus, rudus plaukus. Norėjo, kad Marko vietoje būtų Mayran, apkabintų ją ir paguostų. Nejučia auksinėmis akimis susirado garbanių. Koks tolimas jis pasirodė...
Every love story is beautiful, but ours is my favorite.