0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Roma Keit

  • Burtininkė
  • ****
  • 289
  • Personažas priklausė Erkai Forrm
Ats: Užeiga „Karūna“ (Dublinas, Airija)
« Atsakymas #105 Prieš 1 metus »
  Roma žvelgė pro langą. Jai pasirodė, kad lietus šiek tiek pasilpnėjo, tačiau tai pasirodė esant tik iliuzija, nes pažvelgus dar kartą rudaakė suprato, kad lietus liko toks pats ar net kiek sustiprėjo.
- Tikrai nekoks oras. Mėgsti lietų? Aš jį mėgstu tik tada, kai jis nėra labai stiprus. Na, tikrai ne toks kaip dabar, - pasakė rudaakė, kuriai šis oras tikrai nepatiko. Tiesa, jai nepatiko ir ši tikrai pigi užeiga.
- Bet ir užeiga nėra pati geriausia. Čia labai nehigieniška. Pasikarčiau jei reiktų čia gyventi, - pratarė Roma.
- Atsiprašau! - garsiai tarė darbuotojas stovintis už baro. - Čia tikrai nuostabi užeiga!
- Taip taip, - pavartė akis Roma ir atsisuko į Cassidy. - Turiu nusistatymą prieš alkoholį. Nesuprantu ko žmonėms iš jo reikia. Tai tik savęs žalojimas. Nieko daugiau. Praeitais metais dirbau hogvartse. Buvo labai keista žiūrėti kaip kiti profesoriai gėrė. Bet gėrė visi ir po daug. Nesuprantu aš jų.

*

Neprisijungęs Cassidy Melens

  • Burtininkė
  • ****
  • 212
  • Lytis: Moteris
  • Viskas nėra tu
Ats: Užeiga „Karūna“ (Dublinas, Airija)
« Atsakymas #106 Prieš 1 metus »
- Ar mėgstu ? Negaliu pasakyti taip. Bet dažniausiai stengiuosi visuose nekokiose situacijose pamatyti gerąją pusę. Kaip ir dabar  tą nekokią situaciją yra stiprus lietus.  Vos tik į  jį man pažvelgus į galvą šauna daugybę minčių apie jį iš kurių dalis pozityvių ir negatyvių. Tada aš jų išsirenku visas pozityviąsias,- truputį papasakojo pozityviosios išminties Cassidy, o vėliau dar paklausė,- o kaip tu darai ? Ar tu leidi pesimistiškom mintim iškilti ir išlikti ?
Po savo kalbos raudonplaukė dar kartą gurkštelėjo savo vyno, nes truputį ištroško ir tada šį tą prisiminė. Ai juk jis truputį pagedęs, visai užsimiršau, gal jau reiktų iš čia eiti. Manau Dubline  tikrai galėčiau rasti  geresnių vietų kur būtų galima pasislėpti nuo lietaus. Manau tą ir padarysiu. Po ilgo mąstymo nutarė airė ir šiek tiek dar pagalvojusi suprato, kad būtų neprošal su savo mintimi supažindinti Romos :
- Ar tau tiktų, kad tave nuvesčiau į kitą vietą Dubline ? Tada galėtum šį miestą pamatyti kitomis akimis ir gal laikas pralėktų greičiau, nes šioje vietoje tikrai nesinori ilgiau būti. Ką manai ?
Tikiuosi ji sutiks nes visai nenoriu tokį vakarą būti vieną. Tačiau, bet kokiu atveju aš paliksiu šią purviną užeigą.
Pasaulis mane stebina.

*

Neprisijungęs Roma Keit

  • Burtininkė
  • ****
  • 289
  • Personažas priklausė Erkai Forrm
Ats: Užeiga „Karūna“ (Dublinas, Airija)
« Atsakymas #107 Prieš 1 metus »
  Išgirdusi Cassidy atsakymą Roma tik nusišypsojo.
- Na, visaip būna, - nusišypsojo ji. Po to rudaplaukė vėl pažvelgė pro langą, kuris jau nebuvo paprastas langas. Jis tiesiog skendė lietuje. Roma pamatė, kad pro uždarą langą tekėjo vanduo į užeigą. Tikrai pigi užeigėlė. Pagalvojo rudaplaukė išpūtusi akis.
- Čia net pro uždarus langus kiaurai eina. Čia labai pigu ir nehigieniška, - tarė ji ir išgirdo Cassidy pasiūlymą, kuris labai viliojo. - Taip, žinoma. Tikrai noriu nešdintis iš šios vietos, - tarė ji ir į Romą vėl atsisuko už baro stovintis darbuotojas.
- Ir vėl tu. Gali baigti? Čia nuostabi užeiga, - tarė jis.
- Taip, labai nuostabi. Čia net langai nėra sandarūs. Be to tau labai nesiseka gyvenime, kad čia dirbi, ar ne? - paklausė ji ir vienu gurkšniu išmaukė likusį vandenį iš stiklinės bei pastūmė ją darbuotojui. Darbuotojas nieko nebeatsakė, todėl Roma tiesiog išėjo iš užeigos kartu su Cassidy.