0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Katherine Silverstone

• III kursas
  • *
  • 97
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
  • Padaras - angeliukas
Ats: Senamiestis (Neapolis, Italija)
« Atsakymas #60 Prieš 3 mėnesius »
  Katherine į Christin'os ir nepažįstamojo, kuris dedas jos tėvas nenorėjo kištis į diskusijas, kurios beveik girdėjosi per visą kavinukę, bet ir nebuvo mandagu pertraukti tarp dviejų žmonių dialogo, o ir dar tokio intensyvaus! Žydros akutės tik stebėjo dviejų asmenų pokalbį, kaip jie ant vieno kito burnojo ir akyse atsispindėjo neapykanta vienam kitam, bet tai leido mergaitei suprasti, kad galbūt viduje Christina jaučia tėvišką meilė, kad ir ką bepadarė tas žmogus buvęs jos gyvenime nuo jos pirmų žingsnių ir padėjo atsikelti nuo paauksuotų plytelių.
  Žydrų akučių savinkė suvokė, kad tai buvo eilinis šeimyninis barnis, kuris turėtų greitai išsispręsti, bet taip jau nebuvo lengva, kai CHristina Granger buvo bedotiriško ir įkyraus charakterio, o žmogus sėdintis ant kėdės buvo panašus su grife kaip du vandens lašai. Žinoma iš charakterio pusės, kurį spėjo pažvelgti baltaplaukė iš šono.
  Su alkūne šiek tiek debtelėjo į ''princesės'' ranką, lyg  norėdama sakyti, kad jau atėjo laikas vykti planui, bet ši iškart pradėjo kalbėtis su Silverstone. Gyvačių mylėtoja piktai žvilgetelėjo į rudaplaukę ir monotoniškų balsu tarstelėjo specialiai atsikosėjus:
   - Visų pirma aš nesu tavo tarnaitė, kuri vykdo tavo įsakymus, o antra nevaidink baltos nuskriaustos avelės. Tavo Tėvas juoda avis, tavo Motina yra balta, bet Tu esi pilka ir linkusi į juodą spalvą, tai yra į savo tėvą.
  Pasakius savo nuomuonę, leido susimąstyti Granger, kol pati ėjo prie abituriento ir kaip mažas vaikas patraukęs už jo rankoves sužnabždėjo:
   - Jau laikas. Laikas, kad prigirdytum tą vyriškį. - su pirštų parodė į Karalių, kad abiturientas suprastu, ką reikėtų girdyti. - Šis yra mano paskutinis noras.
  Abiturientas įsidėmėjo Katherine's žodžius ir priėjo prie Karaliaus. Jau matėsi, kaip maloniai jie kalbėjosi, o pati trečiakursė priėjo prie bendrakursės ir sukryžiavo rankas ir dešine ranka pastebimai padarė kumštį, kad sudaužtų kumščiais dvi ''draugės'', kaip laimėjimą.
Parašo man nereikia. Tuščias lapas ir taip tobulas.