0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Luna Gardner

 • Burtininkė
 • *****
 • 970
 • Lytis: Moteris
 • Ir nelaša kraujas rašalu juodu - J. Aistis
Prekybos centras (Venisas, JAV)
« Prieš 5 mėnesius »
   Nedidelis, tačiau turistus taip traukiantis miestelis galėjo pasigirti ne tik įmantriomis nedidelėmis parduotuvėlėmis, dideliu ir gražiu paplūdimiu bei gatvės muzikantais, tačiau ir gana dideliu prekybos centru. Šis stūksojo kiek atokiau nuo centro, tačiau pasigirti lankytojų skaičiumi galėjo taip pat, kaip ir paplūdimys ar suvenyrinės krautuvėlės. Krautuvėlių čia taip pat buvo daugybė ir įvairiausių. Vienos didesnės, kitos mažesnės, bet svarbiausia - čia galėjai rasti visko, ko tik reikia.
   Tam, kad nereiktų nuobodžiaujant degintis paplūdimyje, čia gyventojai ir turistai galėjo rasti begalę knygų įvairiomis kalbomis. Taip pat įvairiausių paplūdimio dalykėlių - nuo gelbėjimosi ratų iki apsauginių kremų ir įvairiausių vienas kitą dydžiu lenkenčių paplūdimio krepšių. Drabužių čia taip pat buvo ir galima teigti, kad drabužių parduotuvėlių čia buvo daugiausiai. Patinkantį drabužį čia galėjo rasti visi - nuo mažiausio iki didžiausio. Spalvų gausa, įvairiausi raštai ir dizainai neleisdavo nė vienam praeiti ko nors nenusipirkus.
   Tiems, kurie užsukdavo čia ieškodami ko nors neįprasto, taip pat rasdavo įvairiausių dalykėlių. Nuo keisčiausių laikrodžių iki įmantriausių suvenyrų. O tiems, kuriems nusibosdavo vaikščioti ar paprasčiausiai išalkdavo, prekybos centras galėjo pasiūlyti net tris kavines. Patiekalų čia pat nestigo.
   Taigi Veniso prekybos centras galėjo pasigirti krautuvėlių gausa ir prekių įmantrumu, nuolat traukiančiu gyventojus ir turistus.
I am a wolf and I am stronger than fear.

*

Neprisijungęs Sabrina von Sjuard

 • Magizoologė
 • ****
 • 279
 • Šuo - taurus gyvis. Norėčiau patekti šunų rojun, ne žmonių.
Ats: Prekybos centras (Venisas, Florida)
« Atsakymas #1 Prieš 5 mėnesius »
   Aukštai danguje šviečianti saulė sveikino kiekvieną Veniso gyventoją, nusprendusį iškišti nosį į lauką, o tokių, reikia paminėti, išties buvo daug. Itin draugiškai nusiteikusi saulė šįkart nekepino, kaip įprastai. Priešingai, šiluma vos juntamai glostė odą, o gaivus vėjelis, nepradingstantis nė akimirkai, vis įsiveldavo į plaukus, švelniai pakutendavo odą priversdamas mėgautis tokiais prisilietimais.
   Žmonių gatvėse buvo neįprastai daug, turbūt kiek vėsesnė diena privertė atsitraukti bent trumpam nuo paplūdimio ir pasivaikščioti po miestą. Dabar girdėjosi ne tik gatvės muzikantų grojama melodija įvairiausiais muzikos instrumentais, tačiau ir linksmas vaikų krykštavimas bei retkarčiais šunų lojimas. Sabrina buvo pratusi, kad Venise nuolat gausu žmonių ir miestas praktiškai niekuomet neištuštėdavo, netgi naktimis galėdavai surasti nemažai žmonių, nusprendusių pasivaikščioti po naktinį miestelį, tačiau vis tiek tokia gausa privertė nejučia šyptelėti.
   Praleido nemažai laiko čia, tačiau niekaip nesuprato, kodėl žmonės čia atrodo daug laimingesni ir svetingesni vienas kitam nei Anglijoje. Čia įprastai visi šypsodavosi ir kikendavo. Galbūt šitaip veikė nuolat spiginanti saulė, primenanti atostogas, o galbūt paprasčiausiai žmonės čia buvo laimingesni.
   Nejučia šyptelėjusi kilstelėjo vos matomai galvą ir žvilgtelėjo į šalia žingsniuojantį vaikiną. Profiliu pasisukęs Mayran atrodė žavingai. Rimtas žvilgsnis, įsmeigtas į tolį, sučiauptos lūpos, kiek išsilenkusios į šypseną, dailūs veido bruožai, papuošti nepaklusniai užkritusiomis juodomis garbanomis. Kažkur viduje von Sjuard pajuto malonų dūrį. Po to vakaro paplūdimyje, kai jų trijulę užkalbino Markas ir pakvietė žaisti tinklinį, vėliau viskam pasisukus kiek nenumatyta linkme, rudaplaukė suvokė, kad beprasmiška slėpti savo jausmus. Bent jau nuo savęs pačios. Po to vakaro Sabrina prisipažino sau, kad ji myli Mayran ir nė vienas kitas vaikinas nesugebės jo pakeisti. Sėdėdama tą vakarą su Marku ji iš tiesų mėgino įžvelgti jame tai, ką matė garbaniuje. Markas buvo nepaprastai gražus, draugiškas ir supratingas. Būdama su juo mergina visą laiką kikeno, tačiau į jį galėjo žvelgti tik kaip į draugą. Visas mintis, kaip ir rudaplaukės širdį, buvo pavergęs šalia žingsniuojantis vaikinas, nė nenutuokiantis apie ką jaunoji von Sjuard mąstė ir ką jautė.
   Nusukusi žvilgsnį į šalį žvilgtelėjo į priešais esantį prekybos centrą, pasiekiamą jau ranka. Pravėrusi šio duris peržvelgė mintyse išdėstymą, pabandė prisiminti geriausias vyriškų drabužių parduotuves ir žingsniuodama šalia Mayran patraukė pirmosios link.
   Žmonių čia išties buvo nemažai, žinoma, daugiausia buvo poros. Merginos padėjo išsirinkti antrosioms pusėms arba turbūt giminaičiams drabužius. Žinoma, buvo vaikinų, kurie slampinėjo vieni, rinkdamiesi jiems patinkančius drabužius. Tyliai sukikenusi Sabrina žvilgtelėjo į tamsiaplaukį norėdama sužinoti, kur link krypsta jo žvilgsnis.
   Per gana ilgą laiką spėjo perprasti Mayran skonį drabužiams, tad vylėsi, kad jai pavyks išrinkti tinkamus drabužius ir, žinoma, dydį. Daug daugiau laiko sporto salėje praleidusiam vaikinui turbūt teko pakeisti didžiąją dalį savo spintos.
Every love story is beautiful, but ours is my favorite.

*

Neprisijungęs Alehandro Murrell

 • Burtininkas
 • ***
 • 193
 • Lytis: Moteris
Ats: Prekybos centras (Venisas, Florida)
« Atsakymas #2 Prieš 5 mėnesius »
  Venisas kaip visad buvo kepinamas šiltų saulės spindulių, kurie neleido nė sekundei atsipūsti, o pasislėpdavo tik atėjus nakčiai, tačiau ilgai netrukus, ir vėl grįždavo kartu su savo šiluma. Tokia šiluma buvo gan neįprasta, visiškai skyrėsi nuo Londono oro, tačiau vaikinas nesiskundė. Šis šiltas oras buvo visai malonus, daug malonesnis negu pliaupiantis lietus ar kaulus laužantis šaltis.
  Bet žinoma, dėl orų skirtumo Londone ir Venise, vaikinas nebuvo čia atsivežęs pakankamai šiam orui tinkančių, vėsesnių rūbų, o ir šiaip, dėl daug laiko praleisto sporto salėje, dauguma turimų rūbų buvo gan aptempti, tad neliko kitos galimybės, kaip tik nueiti į prekybos centrą apsipirkti. Žinoma, vaikinas negalėjo nepasinaudoti proga ir išsivedė kartu su  savimi ir Sabriną, norėdamas praleisti su ja kuo daugiau laiko, o tuo pačiu ir norėdamas gauti pagalbos iš jos apsiperkant.
  Veniso gatvės buvo sausakimšos. Jose buvo galima pamatyti įvairių rasių, iš įvairių pasaulio kampelių atkeliavusius paatostogauti, pailsėti ar tiesiog mieste gyvenančius žmones. Visi jie atrodė laimingi, jų veiduose švietė plati šypsena, girdėjosi linksmas kikenimas, juokas, entuziastingas kalbėjimas. Jie visiškai nepriminė Londono gatvėmis vaikščiojančių žmonių. Žinoma, nuo jų neatsiliko ir pats Mayranas. Jo veide taip pat švietė laiminga šypsenėlė, bet negatyvios mintys, praeitos dienos įvykiai, vis vien nesugebėjo palikti šiojo minčių. Prisiminęs Sabriną, taip laimingai bendraujančią su Marku, kuris nuo pat pradžių nepatiko vaikinui, šio kūną užvaldydavo pavydas. Tačiau nenorėdamas gadinti ir šiandienos dienos, norėdamas smagiai praleisti laiką su Sabrina, vaikinas stengėsi tai pamiršti ir tiesiog smagiai praleisti laiką.
  Jaunuoliams pasiekus prekybos centrą, Mayranas trumpam apsižvalgė, tačiau nepamatęs nieko išskirtinio ar per daug įdomaus, nusekė vampyriukę į vieną iš vyriškų rūbų parduotuvių. Kol mergina žvalgėsi po parduotuvę, garbanius pasinaudojo proga ir nužvelgė ją, tik dar plačiau išsišiepė. Von Sjuard atrodė labai gražiai ir mielai, o šypsenėlė jos veide, reiškė, kad ji yra laiminga, kas tik dar labiau pradžiugino vaikiną. Jos tamsūs plaukai buvo kiek susivėlę, kas tik pridavė jai dar daugiau mielumo, žavesio.
  - Aš einu į persirengimo kabiną, pasiruošiu, o rūbų parinkimą patikėsiu tau, sutarta? Esu įsitikinęs, kad tu man išrinksi daug geresnius ir man labiau tinkančius rūbus, negu aš pats būčiau išrinkęs sau, - tarė vaikinas, mirktelėjo akimi ir daugiau neleisdamas jai nieko pasakyti, šyptelėjo bei nužygiavo į pirmą pasitaikiusią persirengimo kabiną.
Asmeninė apsauginė ir meilės ekspertė, patarėja – Heidi Mollson (Kleckutis)

*

Neprisijungęs Sabrina von Sjuard

 • Magizoologė
 • ****
 • 279
 • Šuo - taurus gyvis. Norėčiau patekti šunų rojun, ne žmonių.
Ats: Prekybos centras (Venisas, Florida)
« Atsakymas #3 Prieš 5 mėnesius »
    Auskinės akys užkliuvo už juodų, regis, patogių ir švelnios medžiagos marškinėlių. Toptelėjo, kad su jais Mayranui turėtų būti ne tik patogu, bet turėtų atrodyti itin elegantiškai. Visgi skubėti niekur neskubėjo. Jie vienaip ar kitaip ketino visą dieną praleisti čia, prekybos centre, tad ji dar spės jį iškankinti.
   Kilstelėjo galvą į vaikiną. Auksinės akys, priklausančios von Sjaurd giminei, sugavo į ją įsmeigtą žvilgsnį. Nejučia rudaplaukė krimstelėjo į apatinę lūpą norėdama sutramdyti šypseną išdavikę. Mintis, kad vaikinas ją stebi, vertė šypsotis. Pravėre rausvas lūpas ketindama paklausti, ką pirmiausia norėtų pasimatuoti, tačiau garbanius užbėgo jai už akių ir žodžius išpylė it žirnius į sieną. Tik sumirksėjusi iš nuostabos Sabrina kelis kartus linktelėjo. Nelabai suprato, kodėl taip padarė. Buvo apimta nuostabos, sunkiai suvokė, kas buvo pasakyta.
   - Bet aš... Ne... Tu turėtum... - Dar pabandė atkalbėti tamsiaplaukį nuo tokios minties, tačiau šis dingo it skradžiai žemėn prasmegęs, palikdamas ją stovėti vieną.
   Regis, vaikinas iš tiesų buvo pasirengęs pasimatuoti visus jam išrinktus drabužius nė nemirktelėdamas. Ar jis taip pasitikėjo Sabrina ar paprasčiausiai troško atsikratyti sunkiausio drabo?
   Kiek pastoviniavusi vietoje, kelias akimirkas leidusi sau apsiprasti ir suvirškinti Mayran žodžius, patraukė prie drabužių, kurie itin traukė jos žvilgsnį. Be keršto mergina neketino apseiti. Pirmiausia išrinko turbūt vaikiškiausią palaidinę iš vyriškų drabužių. Ant juodai baltos palaidinės puikavosi piktas, bet be galo mielas animacinis katinas. Nedidelis ūsuotasis suraukęs nosį atrodė nepaparastai mielas. Šyptelėjusi Sabrina patraukę toliau. Kiek tiksliai užtruko rinkdama visus drabužius, nelabai susivokė, bet nujautė, kad geras dešimt minučių tikrai privertė vaikiną laukti. Galiausiai su dideliu kiekiu drabužių, kurie turėjo nepaprastai gražiai atrodyti ant garbaniaus, patraukė persirengimo kabinų link.
   Surasti reikalingą nebuvo sunku. Pagal puikiai pažįstamus sportbačius mergina be vargo stabtelėjo prie reikiamos kabinos. Šyptelėjo pati sau mintyse įsivaizduodama tamsiaplaukį su ta nepaprastai miela palaidine.
    - Pasiruošęs madų šou? - nusijuokė nedrįsdama atitraukti užuolaidos, kantriai laukdama, kol Mayran pats išeis pasiimti drabužių.
   Belaukiant dėmesį patraukė vos už dviejų kabinų esanti pora. Iš pirmo žvilgsnio atrodė, kad tai pora, tačiau vaikinui išėjus iš kabinos, tapo aišku, jog tai brolis ir sesuo. Buvo pernelyg panašūs, be to, nė vienas nežvelgė į kitą su antrai pusei būdinga meile. Tai buvo broliška meilė. Reikėjo pripažinti, kad jiedu priminė žmones, iš žurnalų viršelių. Vaikinas buvo nepaprastai gražus, tiesa, Sabrina nelabai spėjo įsidėmėti jo veido bruožus, tačiau jo seserį turėjo laiko nužvelgti. Baltų, kone pieno putos, ilgi ir tiesūs plaukai, natūraliai tamsios putlios lūpos. Aukšta, ilgomis kojomis ir nepaprastai liekna. Toptelėjo, kad ji neabejotinai dirba modeliu. Atrodė per graži dirbti kur nors kitur. Ir per liekna. Merginai garsiai nusikvatojus iš brolio replikos, Sabrina taip pat linksmai šyptelėjo. Regis, jiems iš tiesų buvo linksma.
Every love story is beautiful, but ours is my favorite.

*

Neprisijungęs Alehandro Murrell

 • Burtininkas
 • ***
 • 193
 • Lytis: Moteris
Ats: Prekybos centras (Venisas, Florida)
« Atsakymas #4 Prieš 5 mėnesius »
  Vos tik pasiekęs persirengimo kabiną vaikinas užsitraukė užuolaidėlę ir pasidėjo kuprinę, kurioje buvo keletą šiam reikalingų daiktų, ant kambarėlyje esančios nedidelės kėdutės. Nusiėmęs ant rankos buvusią plaukų gumytę, susirišo savo visai neseniai nukirptas, tačiau jau kiek ataugusias tamsias garbanas į aukštą kuoduką. Nusimovęs paprastus marškinėlius, kurie dėl sporto padidėjusios apimties, raumenų kiekio, buvo kiek aptempti,  susilankstė juos ir padėjo šalia kuprinės. Nežinodamas ką daugiau galėtų padaryti, žvilgtelėjo į veidrodį ir nusprendė, kad būtų pats laikas grįžti į sporto salę, kad ir čia, Venise.
  Išgirdęs Sabrinos balsą, tamsiaplaukis šyptelėjo ir atitraukė užuolaidėles, taip akis į akį susitikdamas su žemaūge mergina. Dailiai ir plačiai nusišypsojo.
  - Kur jau dingsiu? Turiu būti pasiruošęs. Tik tikiuosi, kad nepaversi manęs į klouną, - nusijuokdamas tarė garbanius ir nubraukė vieną nepaklusnią garbaną, kuri užkrito jam ant akių, tačiau jai ir vėl užkritus atgal, pasidavė ir leido jai ten būti.
  Žvilgtelėjęs į merginos rankose laikomą įvairiausių rūbų krūvą, nustebusiai kilstelėjo antakį. Jų buvo tikrai nemažai, o ir stilius buvo pats įvairiausias, kas vienu metu ir gąsdino, ir domino Mayraną, kadangi jis visad nebuvo prieš išbandyti naujus dalykus, naują stilių, tačiau nelabai norėjo šiandien atrodyti kaip klounas. Tačiau nepaisant viso to buvęs klastuolis paėmė visus rūbus, pakabino juos persirengimo kabinoje ir vėl atsisuko š Sabriną, dar nesiruošdamas eiti persirenginėti, matuotis juos.
  Vaikino žvilgsnis trumpam nukrypo į šoną ir vienam momentui susitiko su dailios merginos žvilgsniu, kuri kaip mat dailiai išsišiepė ir akimis drąsiai nužvelgė pusnuogį vaikino kūną. Taip, mergina buvo graži, net labai graži. Ilgos kojos, modelio figūra, šviesūs plaukai, daili šypsena ir putlios lūpos, ryškiai mėlynos akys. Bet, kad ir kokia graži ir patraukli ši būtų, jokia mergina nebuvo gražesnė ar mielesnė už Sabriną ir taip netraukė Mayrano, nesugebėjo pavogti jo širdies, kaip padarė ji. Niekas nesugebėjo pakeisti Sabrinos mielų veido bruožų, viską nušviečiančios aksominės šypsenos, gražių plaukų, auksinių akių ir mielo žemo ūgio. Niekas neturėjo geresnio, mielesnio ir žaismingesnio charakterio už Sabriną. Mayrano akimis ji buvo nuostabi.
  Rodosi, kad daili nepažįstamoji susidomėjo garbaniumi, ką parodė jos veide tik praplatėjusi šypsena ir atsiradusi flirto išraiška.
  - O tu visai patrauklus, - aiškiai flirtuodama tarė mergina, kas kiek nustebino vaikiną, privertė iš nuostabos kilstelėti antakius ir trumpam žvilgtelėti į Sabriną. Taip, mergina buvo graži, patraukli, tačiau toks jos elgesys kiek privertė susidaryti ne pačią geriausią pirmąją nuomonę apie ją, ką šis puikiai sugebėjo paslėpti ir nusprendė pažaisti, norėdamas pažiūrėti, kokia bus vampyriukės reakcija į tai.
  - Na, visiškai neatsilieku nuo jūsų, panele, - tarė Wallfloweris ir mirktelėjo akimi, aiškiai flirtuodamas su mergina, stengdamasis sulaikyti norinti išlįsti kikenimą, kas jam puikiai pavyko, ir tokiu savo elgesiu, flirtu, aiškiai pradžiugindamas šviesaplaukę.
  Vaikinas trumpam akies krašteliu žvilgtelėjo į prieš ją stovinčią tamsiaplaukę, norėdamas pamatyti jos reakciją į visą šią situaciją ir tikėdamasis įžvelgti bent lašelį pavydo jos veide.
Asmeninė apsauginė ir meilės ekspertė, patarėja – Heidi Mollson (Kleckutis)

*

Neprisijungęs Sabrina von Sjuard

 • Magizoologė
 • ****
 • 279
 • Šuo - taurus gyvis. Norėčiau patekti šunų rojun, ne žmonių.
Ats: Prekybos centras (Venisas, Florida)
« Atsakymas #5 Prieš 5 mėnesius »
   Atitraukti žvilgsnį nuo besijuokiančios merginos, kuri kantriai laukė iš persirengimo kabinos išeinančio brolio, ne itin patenkinto turbūt pirkiniais, privertė metalo gergždesys. Užuolaida buvo patraukta į šalį, o priešais von Sjuard nė kiek nesidrovėdamas, visa raumeninga krūtine ir pilvo presu stypsojo garbanius. Nesitikėjusi tokio vaizdo Sabrina pravėrė rausvas lūpas iš nuostabos. Auksinės akys buvo išsprogusios ir atrodė nepaprastai didelės.
   Netoliese pasigirdo linksmas juokas. Sutrikusi auksaakė kryptelėjo galvą. Iš persirengimo kabinos išėjęs aukštas vaikinas kikeno žiūrėdamas tiesiai jai į veidą. Turbūt nuostaba merginos veide išvydus Mayran privertė pralinksmėti nepažįstamąjį.
   Jai nė netoptelėjo, kad Mayran šitaip pasielgs. Tiesa sakant, tikėjosi, kad jis pasiims drabužius iškišęs ranką ir išeis tik užsidėjęs jais. Nestovės priešais ją pusnuogis. Tiesa, dabar auksaakė turėjo puikią progą nužvelgti kiekvieną tamsiaplaukio kūno centimetrą. Įsiminti kiekvieną raumenį, dailiai išsiryškinusį. Trumpam sulaikė kvėpavimą užsičiaupdama ir pagaliau pažvelgdama vaikinui į akis. Viltis, kad jis nieko nepastebėjo, buvo beprasmiška. Juk pastebėjo net aplinkiniai.
   - Pamatysim, - nusijuokė supratusi, kad nieko geresnio nepavyks kol kas suregzti. Mayran per daug stipriai išmušė iš pusiausvyros. Galbūt, jei ji bent jau būtų tikėjusis pamatyti jį tokį, tai nebūtų privertę šitaip sutrikti.
   Kaip ir reikėjo tikėtis, buvusio klastuolio žvilgsnis nukrypo į šalia stovinčią merginą ir Sabrina puikiai suprato kodėl. Priešingai nei ji, nepažįstamoji būtų puikiai tikusi vaikinui savo ūgiu, jam nereiktų pasilenkti, kad galėtų ją pabučiuoti. Be to, ir atrodė nepaprastai dailiai it modelis. Nujautė, kad turėtų pajusti kylantį nusivylimą ir liūdesį, tačiau vietoj šio sukilo nenusakomas pavydo jausmas. Suraukusi antakius mergina stebėjo, kaip vienas su kitu jiedu flirtuoja tarsi nieko aplink nebūtų. Akimirką norėjo prieiti ir įstumti tą baltaplaukę tiesiai pas jos brolį, jog negalėtų žiūrėti į Mayran, tačiau suvokė, kad atrodytų kvailai.
   - Ei! - šūktelėjo gręždama garbanių auksinėmis pavydo akimis. - Aš vis dar čia, - balsas nė iš tolo nebe priminė to mielo ir draugiško.
   Net pati mergina nustebo dėl tokio tono. Pavydas jai buvo svetimas. Nebuvo tikra ar kada nors jį jautė, išskyrus tais momentais, kai pavydėdavo, jog kiti turi ne tik normalų tėtį, bet ir gyvą motiną. Pakeisti savo šeimos ji negalėjo, bet pasistengti į save atkreipti Mayran dėmesio, regis, galėjo.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 5 mėnesius sukūrė Sabrina von Sjuard »
Every love story is beautiful, but ours is my favorite.

*

Neprisijungęs Alehandro Murrell

 • Burtininkas
 • ***
 • 193
 • Lytis: Moteris
Ats: Prekybos centras (Venisas, Florida)
« Atsakymas #6 Prieš 5 mėnesius »
  Sabrinos išraiška Mayranui išlindus iš persirengimo kabinos buvo legendinė, privertė susijuokti ne tik jį, bet ir netoliese iš kitos persirengimo kabinos išlindusį vaikinuką, kas tik dar labiau prajuokino garbaniu, tačiau per daug neišsijuokęs, vaikinas sugebėjo sustoti. Tačiau nors iš jo lūpų ir nebesklido linksmas juokas, tačiau veide vis vien švytėjo plati ir linksma šypsenėlė.
  Rodosi, kad netikrai flirtuodamas su nepažįstamąja mergina, vaikinas sulaukė būtent to, ko ir norėjo – pavydo ir Sabrinos pusės, kas jį kiek padrąsino ir galbūt net įtikino, kad galbūt mergina jaučia jam kažką daugiau, negu tik šiltus, draugiškus jausmus, jis dar turi vilties ir gali imtis tolimesnių veiksmų.
  Tačiau iš merginos pusės Mayran susilaukė ne tik pavydo, o pamatė ją ir tokią, kokios dar nebuvo matęs – piktą. Nustebimas pasirodė jo veide ir garbaniaus visas dėmesys atiteko Sabrinai, o ne kažkokiai nepažįstamai merginai, kuri nors ir buvo patraukli, tačiau neturėjo to, ką turėjo Sabrina. Iš tiesų, Wallfloweris pripažino, vampyriukė atrodė labai miela net tada, kai ji pyko, kas turbūt nebuvo būdinga nė vienai kitai merginai.
  - Atleisk, bet tarp mūsų nieko tikrai nebus, - paprastai ir ramiai tarė garbanius nepažįstamajai ir pastebėjo, kaip šios veidas kaip mat subliuško ir šypsena iš jo dingo. Bet šią akimirką jam visiškai tai nerūpėjo.
  Sugriebęs tamsiaplaukę už rankos, vaikinas įsitempė ją į persirengimo kabiną ir greitu judesiu užtraukė užuolaidėles bei prirėmė gležną merginos kūną prie sienos savu pusnuogiu kūnu. Tamsiaplaukis palenkė veidą taip, kad jų nosys liestųsi, veidai būtų be galo arti vienas kito, bet tarp lūpų būtų likę šiek tiek vietos.
  - Žinau, kad tu čia. Patikėk, skruzdelyte, aš puikiai tai žinau, - sušnabždėjo Mayranas ir abi rankas atrėmė į sieną, Sabrinai iš šonų, kad ši nesugalvotų pabėgti nuo jo.
  - Bet manęs nereikia pavydėti, mažyte. Jeigu nori, kad būčiau tavo, reikia tik pasakyti. Bet ar tu to nori? - į veidą sugrąžindamas šelmišką šypsenėlę, aiškiai flirtuodamas su mergina paklausė apsauginis ir viena ranka apglėbė gležną merginos liemenį, prisitraukė ją dar arčiau savęs, tačiau vis vien laikė priremtą prie sienos. Tuo metu kita ranka vis dar buvo atremta iš kairiojo merginos šono į sieną.
  Mayranas jautė merginos šiltą kvėpavimą atsimušantį tiesiai jam į lūpas, jautė jos artumą, jautė jos gilų, auksinį, tačiau kiek pasimetusį žvilgsnį ir norėjo laikyti ją savam glėby visą likusį gyvenimą. Šis jautė. Jautė ryšį, kuris siejo juos abu, jautė elektros srovelę, kuri tarsi lakstė jo visu kūnu, jautė keistas būtybes, tarsi drugelius, tarsi keliančius chaosą jo pilve.
  - Ar tu to nori, mažyte? - dar karteli paklausė vaikinas, tačiau daugiau nė sekundę nelaukdamas atsakymo, pasilenkė dar arčiau von Sjuard ir sujungė savo lūpas su jos lūpomis, leisdamas jiems pasinerti į taip ilgai svajotą, saldų bučinį.

« Paskutinį kartą keitė: Prieš 5 mėnesius sukūrė Mayran Wallflower »
Asmeninė apsauginė ir meilės ekspertė, patarėja – Heidi Mollson (Kleckutis)

*

Neprisijungęs Sabrina von Sjuard

 • Magizoologė
 • ****
 • 279
 • Šuo - taurus gyvis. Norėčiau patekti šunų rojun, ne žmonių.
Ats: Prekybos centras (Venisas, Florida)
« Atsakymas #7 Prieš 5 mėnesius »
   Kaip ir tikėjosi, Mayran akimirksniu sureagavo į jos ištartus žodžius ir atkreipė dėmesį į ją. Tiesa, mergina nesitikėjo tokios reakcijos. Garbanius, regis, buvo nustebintas pykčio ir pavydo iškreipto veido. Linksmai ir nuolat kvailiojančiai merginai tokie jausmai netiko. Ir panašu, kad ne ji viena taip manė.
   Suvokusi, kad elgiasi kvailai, nors giliai viduje didžiavosi, kad tamsiaplaukis bent trumpam užmiršo tą nepažįstamąją, nudelbė akis į žemę. Pavydas ir pyktis kaip mat išgaravo. Dabar mergina jautėsi mažū mažiausiai kvailai. Mayran nebuvo jai nei vaikinas nei sužadėtinis ar vyras, kad šitaip pavydėtų. Tebuvo draugas, kuris apie jos jausmus nieko nežinojo. Prisikandusi apatinę lūpą nežymiai kilstelėjo galvą ketindama pranešti, kad padidins ant pakabų persirengimo kabinoje sukabintų drabužių kolekciją, tačiau kaip tik tuo metu įvyko tai, ko von Sjuard nesitikėjo. Net nesapnavo.
   Išgirdusi žodžius, skirtus nepažįstamajai, giliai atsiduso. Neabejojo, kad šitaip buvo pasielgta tik dėl jos. Jei nebūtų iškėlusi pavydo scenos taip akivaizdžiai, turbūt garbanius ir toliau flirtuotų su baltaplauke arba seniausiai būtų palikęs ją vieną čia, parduotuvėje ir išėjęs su nauja kompanione.
   Ketindama jau traukti ieškoti daugiau drabužių, nė nespėjo mirktelėti, kaip buvo per jėgą įtraukta į persirengimo kabiną. Viskas įvyko taip greitai, jog Sabrina kuriam laikui pamiršo, kaip kvėpuoti. Pusnuogis vaikino kūnas spaudė prie plonos persirengimo kabinos sienos ir tai buvo viskas, ko reikėjo, kad rudaplaukės keliai imtų linkti, o o širdis kūliais vartytųsi krūtinėje. Kelis kartus trūkčiojamai įkvėpė išgirdusi žodžius ir suvokusi, kad niekur nepabėgs. Mayran rankos įkalino ją jo glėbyje. Net norėdama nebūtų galėjusi pabėgti. Neabejojo, kad kojos paprasčiausiai būtų neatlaikiusios ir ji gėdingai kristų ant žemės.
   Trumpam sulaikė kvėpavimą. Garbaniaus buvimas taip arti ir tylus, į ausį šnabždantis balsas vertė manyti, kad ji tuoj išsikraustys iš proto. Sunkiai apsilaižė lūpas žvilgsniu trumpam nuklysdama prie vaikino lūpų. Ji taip seniai to norėjo...
   Tvirtai rankai aplėbus liemenį ir tamsiaplaukiui uždavus klausimą, bejėgiškai vos matomai linktelėjo galva. Neįstengė atsakyti. Juto, kaip visas kūnas įkaista. Akimirką atrodė, kad kažkas nežmoniškai padidino temperatūrą.
   - Taip... - tyliai ištarė dabar jau užtikrintai palinksėdama galva ir apsivydama vaikino kaklą rankomis.
   Dabar neberūpėjo niekas. Nei ta nepažįstamoji, nei vakar diena paplūdimyje ar tai, kiek laiko ir kaip kvailai ji stengėsi slėpti savo jausmus. Mintyse buvo tuščia, liko tik Mayran ir taip ilgai lauktas bučinys.
   Pritrūkus oro, Sabrina kiek atsitraukė nugara atsiremdama į sieną, atlošdama galvą ir kelis kartus giliai įkvėpdama. Ji tikrai buvo pamiršusi, kaip kvėpuoti.
Every love story is beautiful, but ours is my favorite.

*

Neprisijungęs Alehandro Murrell

 • Burtininkas
 • ***
 • 193
 • Lytis: Moteris
Ats: Prekybos centras (Venisas, Florida)
« Atsakymas #8 Prieš 5 mėnesius »
  Bučinys buvo stebuklingas. Rodosi, jo ir tetrūko, kad Mayranas pasijaustų kaip pats laimingiausias žmogus, egzistuojantis visoje visatoje. Lūpoms susijungus, nesinorėjo jų atitraukti vienos nuo kitų, dar stipresnė elektros srovė perbėgo per jaunuolio kūną ir šis norėjo paskęsti šioje nuostabioje akimirkoje. Norėjo, kad ši akimirka niekada nepasibaigtų.
 Deja, tačiau tam nebuvo lemta nutikti, kadangi pritrūkus oro, šie turėjo šiek tiek atsitraukti vienas nuo kito lūpų ir įkvėpti jo. Lūpomis dažniau negu įprastai gaudydamas orą, vaikinas niekaip negalėjo atitraukti žvilgsnio nuo Sabrinos, o plati ir laiminga šypsena, visai neužilgo nušvietė jo veidą. Rodosi, kad vaikinas nuo laimės visas spindėjo, norėjo sušukdamas pasigirti visam pasauliui, kad Sabrina nori būti jo ir tik jo, tačiau to daryti jis negalėjo. Visų pirma, tai atrodytų per daug keistai, o visų antra, praeiviai turbūt palaikytu jį psichiniu ligoniu.
  - Taip? Aš nesupratau, kas taip? - kiek erzindamas merginą ir tuo pačiu metu flirtuodamas su ja, paklause garbanius ir pakštelėjo jai į kaktą, suglaudė savo kaktą su jos kakta, taip grįždamas prie malonaus artumo jausmo, kuris varinėjo drugelius po visą kūną, vertė džiaugsmingai šypsenai tik dar labiau platėti veide.
  Ranka švelniai perbraukęs per tamsiaplaukės skruostą, kiek atsitraukė nuo jos ir daug pasakančiu, laimingu žvilgsniu pažvelgė tiesiai į jos gintarines, tarsi auksu dabintas akis.
  - Man reiktų pasimatuoti rūbus, bet man patinka idėja, kad tu pasiliksi persirengimo kabinoje kartu su manimi, - tarė vaikinas ir kilstelėjo antakiu aukštyn, žemyn, o galiausiai sukikeno sakydamas tiesiai šviesiai tai, ką mano.
  Daugiau nepleplėdamas, tačiau ir toliau nesugebėdamas atsikratyti linksmos, laimingos šypsenėlės nuo veido, nusikabino nuo pakabos pirmąjį rūbą, kuris buvo balti marškinėliai su juokingu, piktu katuko paveikslėliu.
  - Pažiūrėk koks mielas. Man rods, kad išrinkai man marškinėlius su tavo atvaizdu, - žaismingai pažvelgdamas į vis dar prie sienos "prilipusią" Sabriną, tarė Wallfloweris, bet visgi nusimovė marškinėlius, kuriuos ši išrinko. Žvilgtelėjęs į veidrodį ir pamatęs jame savo atvaizda su marškinėliais, vaikinas atsisuko į Sabriną.
  - Ką manai?
  Visa šita situacija iš šono kam nors galbūt net būtų pasirodžiusi kiek juokinga, kadangi jaunuoliai dar prieš  akimirką glaudėsi vienas prie kito kūnų ir bučiavosi, o dabar ramiai renka Mayranui rūbus. Bet nors vaikinas ir atrodė išore ramus, laimingas, tačiau jo širdis vis nerimo, smarkiai ir džiaugsmingai plakė krūtinėje, o lūpos ir protas reikalavo dar vieno bučinio.
Asmeninė apsauginė ir meilės ekspertė, patarėja – Heidi Mollson (Kleckutis)

*

Neprisijungęs Sabrina von Sjuard

 • Magizoologė
 • ****
 • 279
 • Šuo - taurus gyvis. Norėčiau patekti šunų rojun, ne žmonių.
Ats: Prekybos centras (Venisas, Florida)
« Atsakymas #9 Prieš 5 mėnesius »
   Tyliai, vis dar gaudydama kvapą nusijuokė. Ne ji viena buvo pamiršusi, kaip kvėpuoti. Nejučia kilstelėjo abu lūpų kampučius. Dailų veidą nušvietė laiminga šypsena. Tokia pat, kokia puošė ir Mayran. Vis dar negalėjo patikėti, kad visa tai buvo tikrovė. Dar visai neseniai ji stebėjo virš jos pakibusį vaikiną ir mintyse prašė ją pabučiuoti, o dabar šis nė nemirktelėjęs, persirengimo kabinoje būtent tai ir padarė. Turbūt prašymas kiek pavėluotai suveikė. Gerokai pavėluotai.
   Norėjo viską pakartoti dar kartą. Milijoną kartų. Toliau justi vaikino lūpas ant savųjų, tik suvokė, kad ši vieta nėra tam tinkama. Negalėdama sutramdyti savo šypsenos stebėjo, kaip spindi dvi tamsios akys iš laimės. Ji visą laiką slėpė savo jausmus, neigė juos ir bandė įtikinti pati save, kad nieko nejaučia Wallfloweriui, o dabar paaiškėjo, kad tai ne tik buvo kvailiausias jos poelgis, bet ir tai, kad vaikinas jaučia tą patį.
   Jau ketino atsakyti į klausimą tiesiai šviesiai, tačiau paskutinę akimirką toptelėjo, kad jei garbanius nori paflirtuoti, tuomet flirtuoja, ji skoloj neliks.
   - Tada pakartok tai, - gūžtelėjo pečiais pagaliau plaučiams pilnai prisipildžius deguonies.
   Lėtai užsimerkė vaikino lūpoms palikus vėsų pėdsaką ant kaktos. Rausvos lūpos išsilenkė į dar didesnį šypsnį, jei tai išvis buvo įmanoma. Jautėsi nepaprastai laiminga. Žvilgsniams susidūrus, o skruosto odai pajutus švelnų prisilietimą, Sabrinai prireikė visų jėgų nesusmukti tiesiai garbaniui po kojomis. Von Sjuard nenusuko auksinių akių šalin. Nenudelbė jų į žemę. Priešingai, žvelgė į tamsias akis leisdama tamsiaplaukiui išvysti, kokia ji laiminga. Žodžiais neištarė, tačiau nujautė, kad jos jausmus vaikinas kuo paprasčiausiai išskaitys iš žvilgsnio, kaip ir ji jo. Dabar mergina neabejojo, kad viskas bus gerai. Mayran bus šalia.
   Paprieštarauti nespėjo, o, tiesa sakant, nelabai ir norėjo tam prieštarauti. Erdvės buvo pakankamai, kad laisvai abu tilptų. Be to, buvo nepaprastai smagu stebėti tokį laimingą garbanių. Kiek atsipalaidavusi ir linksmai besišypsodama stebėjo, kaip nuo pakabos paiimama pirmoji jos išrinkta palaidinė su mielu, bet piktu katinu. Nesusilaikiusi sukikeno.
   - Aš nepanaši į katiną, - burbtelėjo papurtydama galvą. - Bet atrodai nepaprastai mielai ir žavingai, - nusijuokė akimis spigindama į naują drabužį, pakankamai laisvai krentantį ant ištreniruoto vaikino kūno. Ar jam tikrai buvo būtina tiek prisipumpuoti raumenų, kad ji nesugebėtų atitraukti akių?
   - Tau tinka, - linktelėjo kiek atsitraukdama nuo sienos ir prisiartindama prie Mayran, jog galėtų kartu su šiuo pažvelgti į veidrodį ir įsitikinti, kad ne tik iš šono drabužis iš tiesų tinka.
Every love story is beautiful, but ours is my favorite.

*

Neprisijungęs Alehandro Murrell

 • Burtininkas
 • ***
 • 193
 • Lytis: Moteris
Ats: Prekybos centras (Venisas, Florida)
« Atsakymas #10 Prieš 5 mėnesius »
  Svajonė. Visą šią situaciją Mayranas galėjo įvardinti tik kaip išsipildžiusią svajonę, kurią reikėjo branginti, saugoti ir nepaleisti. Sabrina buvo jo svajonė jau ilgą laiką, tačiau vaikinas prieš tai nė pats nesugebėjo to suprasti, nė pats to nepastebėjo ir dėl to vos nepadarė didelios klaidos, vos neprarado galimybės į tą svajonę. Tačiau visą tai šią akimirką buvo jau nebe svarbu, kadangi Sabrina buvo šalia ir jam jautė tą patį.
  Merginai į flirtą atsakius tuo pačiu, garbaniaus antakiai nustebusiai kilstelėjo, jo veide pasirodė tik dar žaismingesnė šypsenėlė ir jis nusprendė pažaisti su tuo, kokia jautri mergina buvo jo prisilietimams.
  - Nori, kad tai pakartočiau? - paklausė vaikinas ir ranka švelniai suėmė merginos kaklą, nykščiu kilstelėjo smakrą, kad šios žvilgsnis žvelgtų ne į kažką kitą, o tik tiesiai į jį. Kita ranka apglėbės liekną liemenį, pašaipiai šyptelėjo ir pasilenkė link merginos veido, tačiau erzinant ją, neleido susiliesti lūpoms, o palinko link ausies.
  - Nori, kad būčiau vien tik tavo? Nori, kad mano žvilgsnis būtų visad tik ties tavimi, kad mano širdis smarkiau plaktų tik dėl tavęs? Tau tik reikia tai pasakyti, mažute, - sušnabždėjo vaikinas ir pakštelėjęs merginai į kaktą, baigdamas savo erzinimus, lėtai atsitraukė nuo jos, o šypsena veide tik dar labiau platėjo, akys rodosi tik dar labiau spindėjo nuo laimės. Nors šis ir negalėjo nuspėti, koks merginos atsakas į tai bus, bet kažkodėl tikėjosi, kad jis bus teigiamas, kas džiugino jį.
  - Taip, mažute, tu panaši į mielą, pukuotą ir mažą katinuką. Belieka tik sumurkti ir būsi tikras katinukas, - grįždamas prie erzinimų tarė, nusijuokė ir pažvelgė į veidrodį. Jame atsispindėjęs jo ir netoliese esančios Sabrinos atspindys, privertė plačiai nusišypsoti.
  - Tai sakai man reiktų ją nusipirkt? - paklausė, norėdamas įsitikinti, ar merginos nuomonė apie šiuos marškinėlius būtent tokia, kokia ji ir sakė, kad yra.
   Nusimovęs marškinėlius, pakabinęs juos ant pakabos ir padėjęs pakabą į kitą pusę, kurioje nebuvo jokių kitokių rūbų, vaikinas pasigriebė kitą Sabrinos atneštą rūbą, kuris buvo juodi, kiek laisvesnio kritimo, plėšyti džinsai, vaikinas nusimovė šortus ir greit pakeitė juos į džinsus, kurie rodosi, kad buvo pasiųti būtent vaikinui.
  Grįžęs į senesnę stovėjimo vietą, šalia vampyriukės, vaikinas apsikabino ją per nugarą, savo nuogą krūtinę priglaudė jai prie nugaros ir nusišypsojo.
  - Man jie patinka, o ką manai tu?
Asmeninė apsauginė ir meilės ekspertė, patarėja – Heidi Mollson (Kleckutis)

*

Neprisijungęs Sabrina von Sjuard

 • Magizoologė
 • ****
 • 279
 • Šuo - taurus gyvis. Norėčiau patekti šunų rojun, ne žmonių.
Ats: Prekybos centras (Venisas, Florida)
« Atsakymas #11 Prieš 5 mėnesius »
   Akimirką pasigailėjo savo žodžių. Mayran veidas išdavė, kad jis tikrai nesitikėjo tokio atsako. Na, žinoma, Sabrina niekuomet neflirtuodavo, o jei retkarčiais ir nuspręsdavo, jie niekuomet nebuvo taip arti vienas kito tokioje mažoje erdvėje. Be to, visą šį laiką nė vienas nė nenumanė apie kito jausmus.
   - Aš... - pabandė sušvelninti padėtį ir atvėsinti patalpą, tačiau vaikinas buvo greitesnis.
   Regis, ištarti žodžiai tik padrąsino garbanių. Mergina nuoširdžiai ėmė savęs nekęsti, jog leptelėjo nepagalvojusi, neapsvarsčiusi to, kas gali nutikti. Kūnas vos spėjo atsigauti po bučinio ir vėl buvo priverstas įsitempti, tačiau toks įsitempimas von Sjuard patiko. Nesusilaikiusi plačiai nusišypsojo. Mėgavosi kiekvienu prisilietimu, švelniu brūkštelėjimu per smakrą, ranka, šildančią kaklą ir tamsiomis akimis, žvelgiančiomis tiesiai į ją. Neabejojo, kad kiekviena mergina jos vietoje tiesiog ištirptų.
   Trumpam sulaikė kvėpavimą užmerkdama auksines akis. Jautėsi saugi. Mayran glėbyje jautėsi nepaprastai saugi. Atrodė, kad visas pasaulis galėtų griūti, o ji liktų saugi vien jo dėka. Šyptelėjo lūpų kampučiu ir lėtai pramerkė akis. Garbaniaus veidas buvo čia pat, vos per kelis centimetrus nuo jos lūpų, o jo iškvepiamas oras švelniai kuteno veido odą. Mėgaudamasi ir vėl trumpam užsimerkė. Niekad nė nebūtų pagalvojusi, kad kažkas panašaus nutiks.
   Mayran kiek atsitraukus, tik prieš tai pakštelėjus į kaktą, Sabrina linktelėjo. Tik tiek šiuo metu sugebėjo padaryti. Protas buvo kažkur toli toli, o širdis nepajėgė kalbėti dėl jausmų audros. Ji daužėsi it pašėlusi ir mergina akimirką išsigando, kad kas nors netoliese išgirs, arba ji tiesiog iššoks. Giliai kelis kartus iškvėpė, įkvėpė ir žvilgtelėjo į tas tamsias, užburiančias akis. Žinojo, kad tamsiaplaukis pasiekė savo tikslą, būtent to jis ir norėjo, bet pykti nepavyko. Sabrina nesugebėjo nustoti šypsotis, stebėti tų spindinčių iš laimės akių ir plačios šypsenos.
   - Ne, - užprotestavo papurtydama galvą ir sukryžiuodama rankas ties krūtine, - aš ne pūkuota ir ne miela, - parodė liežuvį nusijuokdama, tačiau vaikino ištarti žodžiai iš tiesų privertė dar kartą nusišypsoti. Atrodė nepaprastai miela girdėti tai.
   - Jei aš iš tiesų panaši į pūkuotą katinuką... Tada taip, - nusijuokė palinksėdama.
   Mayran netrukus pasikeitus drabužius ir ėmus staipytis priešais veidrodį, von Sjuard papurtė galvą nusijuokdama. Atrodė taip juokinga stebėti, kaip garbanius maivosi. Negalėdama surimtėti vis juokėsi, kol galiausiai paskaudo skruostus.
   - Pamaiva, - vyptelėjo ir tuoj pat surimtėjo atsidūrusi rudaplaukio glėbyje, šyptelėjo ir žvilgtelėjo į veidrodį. - Manau, kad tau puikiai tinka, - leptelėjo, tik kažin ar apie drabužius.
Every love story is beautiful, but ours is my favorite.

*

Neprisijungęs Alehandro Murrell

 • Burtininkas
 • ***
 • 193
 • Lytis: Moteris
Ats: Prekybos centras (Venisas, Florida)
« Atsakymas #12 Prieš 4 mėnesius »
  Vaikino veide švietė plati šypsena, o tamsiose akyse atsispindėjo laimės žiburėliai. Žiburėliai tarsi tik dar kartą parodė Sabrinai savo jausmus, kurie buvo bereikalingai slėpti tokį ilgą laiko tarpą, tuo pačiu metu parodė ir laimę, kuria vaikinas spinduliavo, vos tik supratęs, kad mergina jam jaučia tą patį, ką jis jautė jai. Visi šie įvykiai atrodė kaip išsipildžiusi svajonė ar sapnas, iš kurio tuoj pat pabus, o visi šie įvykiai išnyks tarsi niekad ir nebuvo įvykę.
  Mayran nepastebimai šnybtelėjo sau į koją, tarsi bandydamas įsitikinti, kad visi šie įvykiai nebuvo tik jo paties vaizduotė ar sapnas. Menkam skausmui perėjus per koją, visai tai pasitvirtino. Vaikinas nesapnavo, visa tai buvo tikrovė. Šis pagaliau išdrįso pripažinti merginai savo jausmus, o galiausiai, gavo ir tokį patį atsaką iš jos pusės. Tik dabar šis negalėjo sulaukti, kada tikrai ją galės vadinti savo mergina, kada jai pasiūlys būti pora ir pradėjo sukti galvą, kaip tai padaryti tinkamai, kad visa tai būtų įsimintina ir nuostabu jam bei Sabrinai.
  - Taip, tu panaši į pukuotą katinuką. Nors ne, tu mielesnė už jį. Tu pats mieliausias sutvėrimas šioje planetoje, - pats susiginčijo su savimi vaikinas, žvilgtelėjo į tamsiaplaukę ir mirktelėjo jai.
  - Aš irgi manau, kad tu man tinki, - kiek surimtėjęs tarė Wallfloweris, bet galiausiai neišlaikęs rimtos veido išraiškos, velniūkiškai/žaismingai šyptelėjo.
  - Kad ir kaip norėčiau nepaleisti tavęs iš glėbio nė sekundei, bet aš turiu pasimatuoti visus rūbus, nes kitaip praleisim šioje persirengimo kabinoje visą amžinybę, - nepatenkintas suburbėjo garbanius, nelabai noriai atsitraukė nuo merginos ir pradėjo matuotis visus likusius merginos išrinktus rūbus, kurių buvo daugiau, negu šis būtų galėjęs pagalvoti.
  Kažin, kaip tokia mažytė asmenybė jų tiek daug panešė?
  Procesas kiek pagreitėjo. Mayran matavosi visus vampyriukės jam išrinktus rūbus iš eilės ir išklausė jos nuomonės apie kiekvieną rūbą. Vieni rūbai, kurie netikdavo vaikinui ar nepatikdavo vienam iš jų, būdavo padėti į šalį, o likę, kurie tikdavo ir patikdavo, buvo sudėti prie rūbų, kuriuos šis kartu su Sabrina nusprendė, kad pirks. Pamažu rūbų matavimuisi krūvelė mažėjo ir galiausiai vis rūbai buvo pasimatuoti, o vaikinas grįžo į savo senus rūbus.
  - Į kokią parduotuvė nori nueiti tu? Noriu tau taip pat ką nors nupirkti. Nesąžininga, kad apsipirkinėju vienas, - tarė vaikinas, įtardamas, kad von Sjuard tam prieštaraus ir neleisdamas to jai padaryti, pakštelėjo jai į lūpas, bandydamas nutraukti visus prieštaravimus. Sutvarkęs rūbų krūveles, su viena iš jų patraukė kasos link, kad galėtų susimokėti už rūbus. Greit šio rankos prisipildė nemažu skaičiu maišelių, kurie buvo pilni rūbų. Vaikinas klausiamu žvilgsniu pažvelgė į mergina, tarsi klausdamas, kur ji nori eiti dabar, ir šyptelėdamas.
Asmeninė apsauginė ir meilės ekspertė, patarėja – Heidi Mollson (Kleckutis)

*

Neprisijungęs Sabrina von Sjuard

 • Magizoologė
 • ****
 • 279
 • Šuo - taurus gyvis. Norėčiau patekti šunų rojun, ne žmonių.
Ats: Prekybos centras (Venisas, Florida)
« Atsakymas #13 Prieš 3 mėnesius »
   Giliai įkvėpė, tuomet lėtai iškvėpė, pabandė dar kartą, tačiau nebeištvėrusi tik nusijuokė. Jai niekaip nepavykdavo išlikti rimtai ir nekikenti, kai Mayran būdavo šalimais. Atrodė neįmanoma. Vaikinas buvo nepaprastai mielas ir žavus, be to, nuolat visais įmanomais būdais stengdavosi prajuokinti ją, priversti nusišypsoti, kas atrodė nepaprastai miela. Kaip tokio vaikino iki šiol neužkalbino jokia mergina ir nenugvelbė jai iš po nosies? Akimirką norėjo, kad jiedu būtų susipažinę daug anksčiau, dar Hogvartse ir dabar galėtų džiaugtis vienu kitu nebe pirmus metus.
   Negalėdama nuslėpti šypsenos ji spindinčiomis akimis stebėjo Mayran'ą, žarstantį jai komplimentus ir tokiomis pat spindinčiomis akimis stebinčią ją. Vis dar negalėjo patikti, kad užteko to paprasto bučinio, kad viskas taip pasikeistų. O gal tai buvo tik laikina? Gal vaikinas tik norėjo pasižiūrėti, kaip ji reaguos ir ar neatstums jo? Bet... Ne, garbanius šitaip nesielgtų, Sabrina neabejojo, kad jis ją mylėjo. Tamsios akys tai išdavė ir to nebuvo galima sumaišyti su jokiu kitu jausmu.
   - Miau, - nusijuokė atsakydama į komplimentą.
   Ar gali ši akimirka niekuomet nesibaigti?
   - Šiam teiginiui aš neprieštarausiu, - taip pat žaismingai nusišypsojo būdama nepaprastai laiminga, kad pagaliau visi nuogastavimai, jausmų slėpimas ir baimė nebeegzistuos. Visa tai praeitis.
   Į tokį vaizdą, kaip tamsiaplaukis persirenginėja džemperius, megztinius ir įvairiausias palaidines, Sabrina būtų galėjusi žiūrėti ir žiūrėti. Jai patiko matyti, koks jis laimingas juokdamasis iš kai kurių palaidinių su juokingais piešiniais. Nei dėl vienos nesusiraukė ar paprieštaravo. Tiesa sakant, von Sjuard būtų galėjusi stebėti Mayran kiaurą parą ir tai turbūt nebūtų pabodę.
   Galiausiai madų šou pasibaigė ir jiedu patraukė iš parduotuvės. Žmonės nežiūrėdami spraudėsi vieni per kitus, vieni skubėjo, kiti negalėdami apsispręsti į kurią parduotuvę geriau nueiti, žioplinėjo. Nė vienas nesiskundė.
   - Visiškai sąžininga, nes drabužių turiu pakankamai, - nusijuokė. - Nagi, eime, Heidi ir taip ilgokai liko viena, - paraginusi traukti išėjimo link, apsižvalgė mąstydama pro kur išeiti būtų geriausia, o tada įsitikinusi, kad Mayran ją seka, prasprūdo į lauką.
   Vos žengus kelis žingsnius, nutolus nuo prekybos centro, auksinės akys pastebėjo pažįstamą žmogų. Negalėdama patikėti, kad mato tą patį vaikiną, su kuriuo susipažino paplūdimyje, patraukė šio link. Šis savo ruožtu padarė tą patį.
   - Markai! - šūktelėjo pamojuodama.
   - Labas, gražuole, - šyptelėjo priėjęs. - Sveikas, Mayran. - linktelėjo vaikinui ištiesdamas ranką.
Every love story is beautiful, but ours is my favorite.

*

Neprisijungęs Alehandro Murrell

 • Burtininkas
 • ***
 • 193
 • Lytis: Moteris
Ats: Prekybos centras (Venisas, Florida)
« Atsakymas #14 Prieš 3 mėnesius »
  Buvo gera matyti Sabriną tokią laiminga ir žinoti, kad viso to priežastis buvo tik jis ir jo prisipažinimas jausmuose jai. Rodėsi, kad mergina tiesiog švytėjo laime, vaikinas dar niekad nematė jos tokios laimingos, jos akys išdavė viską ką ji jautė ir tai privertė jaustis laimingu ir patį Mayran. Visgi, kas nesijaustų laimingu matant mylimą žmogų laimingą?
  Tiesą pasakius, net ir pats garbanius niekad nesijautė toks laimingas, koks jautėsi šią akimirką. Laimė rodosi tryško pro kraštus ir šis jau nė nebežinojo kaip ją išreikšti, kaip ją parodyti, nors ši buvo ir taip akivaizdžiai matoma. Šis tiesiog norėjo, kad ši akimirka sustotų, niekad nesibaigtų, nors tai ir nebuvo įmanoma. Šis norėjo išrėkti visam pasauliui, kokį džiaugsmą šią akimirką jautė ir kokia Sabrina yra nuostabi.
  - Bet, skruzdelyte, tai nesąžininga. Aš noriu tau kažką nupirkti ir nesvarbu ar tai būtų drabužis, ar kas nors kitas. Aš tai apsipirkau, tu negali likti be nieko, - nepatenkintas vis dar prieštaravo merginai vaikinas, tačiau rodosi, kad ji nė nesiklausė jo arba tiesiog apsimetė, kad jo negirdėjo.
  - Ir gerai, tačiau kitą kartą aš tau tikrai kažką nupirksiu, - tarsi kalbėdamas su savimi, o ne su kažkuo kitu, tyliai sau po nosimi suburbėjo vaikinas ir nusekė Sabriną pro išėjimą iš prekybos centrą. Rankos buvo apkrautos gana dideliais maišais, kurie buvo pripildyti tikrai nemažu kiekiu įvairiausių drabužių, tačiau tai vaikinui visai netrukdė ir maišai visai nebuvo sunkūs. Vaikinas tiesiog džiaugėsi, tiesiog vis dar aiškiai spindėjo laime ir didžiavosi, kad išdrįso veiksmais prisipažinti jausmuose vampyriukei, jautėsi laimingas, kad jausmas buvo abipusis ir šiam teliko suplanuoti, kaip pasiūlyti Sabrinai tapti jo mergina, o kas svarbiausia, kaip padaryti tai įsimintinai.
  Deja, tačiau rodosi, kad laimei nebuvo lemta ilgai tęstis. Vos tik žengus kelis žingsnius pro prekybos centro duris, įsimylėjelių laiką ir bent jau Mayran laimę visiškai sugadino žmogus, kurio nuo pirmos pažinties akimirkos šis nekentė - Markas. Ne, nebuvo taip, kad Markas būtų blogas vaikinas, tiesiog jis bendravo su netinkama mergina ir taip užsidirbo Mayran įtūžį. Delnai iškart susispaudė į kumščius, o plati šypsena ir laimė iš veido dingo, veidas tapo surūgęs. Negana to, vaikinas dar sugalvojo pasisveikindamas apkabinti Sabriną, o po to, lyg niekur nieko sveikintis ir su juo. Tai buvo paskutinis lašas ir Mayran pratrūko, niekad prieš tai gyvenime neįvykęs pykčio priepuolis pasirodė. Pirkinių maišeliai buvo paleisti, nukrito ant žemės, taip leisdami keliems rūbams iškrist iš jų, o pats vaikinas greitu ir tvirtu žingsniu priėjo prie Marko, paniekinančiai į jį iš viršaus pažvelgė, smarkiai stumtelėjo toliau nuo Sabrinos. Rodosi, kad pyktis ir nervai buvo visiškai užtemdę vaikino blaivų protą ir viskas kas jam tą akimirką rūpėjo, buvo tai, kad kažkoks idiotas lindo prie Sabrinos, merginos, kuri vienintelė sugebėjo atnešti šviesą į jo gyvenimą.
  - Daugiau gyvenime nelįsk prie mano mažytės, nes aš tave nužudysiu, - pro sukastus dantis piktai ištarė burtininkas ir užsimojęs, smarkiai trenkė kelis smūgius vaikinui į veidą. Rodosi, kad vargšas vaikinas nė nespėjo sureaguoti, kraujas pasipylė iš jo nosies, o ant veido kaip mat pasimatė ne mažas kiekis sužeidimų. Mayran, aptemdytas pykčio ir pats nesuprasdamas ką daro, nesustojo smūgiuoti, žinoma, ir pats gavo kelis smūgius atgal, tačiau po juo gulintis vaikinas buvo daug prastesnėje situacijoje negu jis. Galiausiai, kai suvokimas šiek tiek trenkė į protą, garbanius atsitraukė nuo sumaitoto, tačiau vis dar sąmonę turinčio vaikino.
  - Prisimink tai visą likusį gyvenimą, - ranka perbraukdamas per prakirstą lūpą, taip krauju išmurzindamas skruostą ir ranką, piktai tarė, giliai kvėpuodamas pykčio perpildytu žvilgsniu trumpam pažvelgė į Sabriną ir nieko nelaukęs, greitu žingsniu, nieko nesiklausydamas, dingo, pasišalino, palikdamas naujus pirkinius gulėti ant žemės, sumaitotą vaikiną merdėti, o išsigandusią Sabriną vieną, nežinia kaip reaguojančią į visą šia situaciją, stovėti. Tik po gerų dešimties minučių, kai vaikinas jau buvo toli nuo įvykio vietos ir pyktis kiek sumažėjo, šis suprato ką padaręs ir pradėjo viso to labai gailėtis, visa tai pradėjo griaužti jį iš vidaus, tačiau tai jau buvo neištaisoma ir visi puikūs dienos įvykiai buvo užglaistyti šia viena, tragiška baigtimi.
Kaip viskas greitai gali susigadinti ir pasikeisti. O viskas buvo taip tobula...
Asmeninė apsauginė ir meilės ekspertė, patarėja – Heidi Mollson (Kleckutis)