0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Elodie Gold

 • III kursas
 • *
 • 91
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • La mer sent meilleur que toi. Tu pues.
Ats: I Žiobarotyros pamoka '21 vasara
« Atsakymas #15 Prieš 11 mėnesių »
 Ilgai varnė delsti nežadėjo, žinodama kaip pamokos laikas greitai senka, o ir darbo nemažėjo. Rodės jau valandų valandas drožė ir skauptavo, bet kaladėlė ne į katiną panašėjo, o į kažkokią baidyklę. Tai mergaitę erzino, rodės, kai buvo mažesnė, buvo lengviau. Nors tada man senelis padėjo, logiška. Bet vistiek. Nesąmonė. Galiausiai nusprendė pagreitinti darbą vien skaptuodama apytikslią stovinčio katino figūrą. Jai tikrai labai knietėjo tiesiog paimt arba sudeginti šį medinuką, arba sukapoti, arba supjaustyti. Šios idėjos atrodė gan žavios ir pritaikymui žmonėms, bet deja buvo nelegalios.
 Iš visų medžio apdirbimo dalių Elodie labiausiai nekentė šlifavimo ranka. Kam būtent dabar ir atėjo eilė. Jis tiesiog trunka per ilgai ir per daug vargina. Ir ne, tai nėra mano smulkumo priežąstis. Ša. Dešinioji ranka jau pradėjo skaudėti nuo pasikartojančių judesių su šlifavimo popieriumi, kas nervino pirmakursę, nes progreso beveik nesimatė. Iš tokio susierzinimo ji pradėjo grubiau ir stipriau lyginti paviršių, ir, lyg, rodėsi viskas ėjosi truputėlį greičiau.
 Galiausiai katė jau buvo įgavusi gan normalią formą, tad jai teliko palyginti iškeltos uodegos dalį. Galiausiai rudaakė neiškentusi grubiai trenkė šlifavimo popierių ant suolo ir pradėjo purtyti skaudančius delnus bei riešus. Būčiau žinojusi... Būčiau išvis išėjusi lauk trenkiant durim... Tikra tragedija ir kankynė čia, tegul eina velniop tas Durnajus ar kaip jis ten... Bepurtant geras keletą minučių, tamsiaplaukė dabar ėmėsi smulkesnius skaptavimo įrankius katino ausims, akims bei letenoms. Kad ir mergaitė buvo pikta persona ir nebendraujanti, savo atliekamus darbus mėgo atlikti kruopščiai bei atsakingai. Deja, šiai pamokai tai negelbėjo, nes žvilgtelėjus į sieninį laikrodį ji buvo šokiruota vos minute ar dviem likusiomis. Detalėms laiko faktiškai visiškai nebeliko ir tai nuviliančiai suerzino varnanagę. Prakeikti tegu būna visi laikrodžiai, po paraliais.
 Apžiūrėdama figūrėlę rankose ji tematė detalių ir daugiau darbo trūkumą, kas ją vis labiau nervino. Galiausiai, su varpo skambesiu ji nusprendė nenorėsianti daugiau šio medgabalio matyti akyse, tad greitu judesiu ant katino šono išgraviravo E ir G raides, kaip savo inicialus. Tokį drožinį ji ir paliko vieną gulėti liūdnai ant suolo, nueinant gražinti įrankių.
B r i g h t o n ,  U K

*

Neprisijungęs Abigailė Nestrof

 • V kursas
 • *
 • 124
 • Taškai: 39
 • Lytis: Moteris
 • esu Katherine Silverstone įšventintas Garfildas.
Ats: I Žiobarotyros pamoka '21 vasara
« Atsakymas #16 Prieš 11 mėnesių »
Abigailei darėsi baisu. Tikriausiai keistuolė sirgo kokia nors liga. Bet kaip tokią prileisti būti prie žmonių? Jai kažkas labai negerai. Tiesiog nesąmonė, tokią mergaitę turėtų uždaryti į psichiatrinę. Arba bent paskirti vizitus pas specialistus. Kaži, ar ji nebus iš vaikų namų? Gal augo neprižiūrėta? Nestrof galvą užplūdo galybė klausimų. Matyt, kad ji gavo per daug apkrovos, nes pradėjo skaudėti ne tik tą vietą, iš kurios gavo su teleskopu, bet ir visą galvą.
Susiėmusi už galvos varnė svarstė, kaip prisikviesti Žiobarotyros profesorių prie jos ir keistuolės stalo. Nenorėjo šaukti per visą kabinetą, bet tylėti būtų buvusi nesąmonė ir savęs pažeminimas. Na, o savęs žeminti rudaplaukė tikrai nesiruošė, kad ir kokia tylenė buvo.
Bet ta keistuolė ir vėl prabilo apie teleskopus (o gal labiau apie vieną teleskopą). Mat Abigailė jam kenkianti. Kaip tai iš viso įmanoma? Nestrof pradėjo erzinti tos labai kvailos kalbos. Tai teleskopuojančiai rudaplaukei kuo greičiau reikia pagalbos. Išgirdusi, kad ji taip pat bando prisikviesti profesorių, anglė suskubo prabilti.
-Profesoriau?- garsiai pradėjo antrakursė,- Šiai mergaitei su teleskopu rankose kuo greičiau reikia suteikti pagalbos. Ji turi paranojikės simptomų. Be abejo, aš ne gydytoja ir negaliu konstatuoti diagnozės, bet prašau, padėkite jai,- subėrė lyg žirnius į sieną Abigailė.
Ką gi- pamokos darbas liko nedarytas, galva sutrenkta, nuotaika sugadinta. Kokio velnio reikėjo atsisėsti prie keistuolės?
"Lazanija - ne maistas, o gyvenimo būdas." - Katherine Silverstone.

*

Neprisijungęs Arletė Russell

 • III kursas
 • *
 • 96
 • Taškai:
Ats: I Žiobarotyros pamoka '21 vasara
« Atsakymas #17 Prieš 11 mėnesių »
  Patogiau įsitaisiusi ant kedės, blondinė susidėjo visus iš dėžės pasiimtus daiktus ant suolo. Mergaitė pasirėmė smakrą ranka ir pradėjo galvoti, ką galėjo nuveikti turint kažkokią lentelę bei kažkokį aštrų įrankį prieš savo žalsvas akis. Jau ruošėsi stotis ir pasiimti daugiau smulkmenų, tačiau toptelėjo, kad galėjo tą lentelę dailiai išraižyti, kas iš tiesų neatrodė labai sunku, o tai buvo tik milžiniškas pliusas.
  Arletė į savo rankas paėmė aštrų įrankį ir perbraukė per lentelę nubrėždama banguotą liniją. Tokiu nubraižė bent dešimt ir papurtė riešą. O gal šis darbas ir sunkesnis...- liūdnai vyptelėjo pradėdama mąstyti kodėl čia atsibeldė. Regis, mokiniai net nebuvo supažindinti su įrankiais, jų pavadinimais ar jų „galiomis“, tačiau gal profesorius nutuokė, ką vaikai darė šiuo metu? Russell labai to tikėjosi, bet nenorėdama leisti nereikalingoms mintims užgožti minčių susijusių su darbu, tik papurtė galvą ir pradėjo toliau, įvairiais nuostabiais ir neregėtais raštais, braižyti lentelę.
  Nežinojo kada išauš pamokos pabaiga, nežinojo ar dar turėjo kažką padaryti, bet blankios žalsvos spalvos akutėmis tyrinėjant darbelį nusprendė, kad tai buvo geriausia, ką galėjo sukurti. Dėl to jaunoji burtininkė galvojo, kad darbelį pasiims su savimi, juk jį galės parodyti mamai, o ši tikrai nustebs. Tik, žinoma, pirma reikėjo išlaukti Kalėdų atostogų, iki kurių laikas, regis, slinko labai lėtai. Ir kodėl atostogos negalėjo pasirodyti, kada jų labiausiai reikėjo?.. Russell buvo velniškai pasiilgusi namų.

*

Neprisijungęs Lukas Dubajus

 • Burtininkas
 • ****
 • 254
 • Lytis: Moteris
Ats: I Žiobarotyros pamoka '21 vasara
« Atsakymas #18 Prieš 11 mėnesių »
  Nors Lukas profesoriumi paskutinį kartą buvo prieš daugiau nei tris metus, tačiau nebuvo panašu, kad būtų praradęs sugebėjimą nedominti mokinių savo pamokomis. Kas tikrai nebuvo labai geras dalykas, tačiau nelabai galėjo kažką padaryti, tad turėjo tik susitaikyti su tuo. Vienaip ar kitaip, prieš pradedant pamoką, tokia praktika skambėjo visai kietai ir net gi smagiai, tačiau judant pamokos laikui, vaikinas jau ėmėsi gailėtis.
  Ramiai ir nuobodžiai sėdėdamas kėdėje, rudaplaukis stebėjo dirbančius mokinius, tikėdamasis, kad nei vienas nesugebės susipjaustyti ar kitaip susižeisti savęs. Išgirdęs pasipiktinusį balsą, nukreipė galvą jo link, bandydamas susigaudyti, kokia proga rėkauja mokinė. Galų gale, iš šios burnos išėję žodžiai, pasiekė mėlynakio galvą ir šis jau ruošėsi atsakyti, tačiau pamatęs, kad nėra žiūrima į jį ir tik į kažkokią mokinę priekyje, nusprendė, kad net nėra verta aušinti burnos ir leisti su šia situacija, susitvarkyti jai.
  Greitai, jau kita mergaitė buvo apkaltinta kažkokiu blogumu, kurį tariamai sukėlė ir visa šita situacija ėmė panašėti į darželinukų dramą, nepasidalinus saldainio ar dar kokio „svarbaus“ dalyko. Norėdamas išsiaiškinti, kuo visą tai baigsis, buvęs klastuolis sėdėjo ir mėgavosi reginiu, pasiruošęs atskirti jas, jeigu viena iš jų ims naudoti aštrų daiktą, santykiams aiškintis.
  -Nieko ji tau netrukdo, jeigu būtum likusi savo vietoje, būtum galėjusi laisvai ir be trukdžių mokytis. Plius, labai abejotina, kad būtum kažką išmokusi ir greičiau pridariusi problemų. Taip pat, -nukreipęs žvilgsnį į tariamą trukdį, tęsė Lukas, -jai nereikia į ligoninę, o jeigu ir reikėtų, vargu ar kažkuo kažkas ten padėtų. Mano žiniomis, ten teleskopų negydo.
  Kaip tik su paskutiniais vaikino žodžiais, varpas ėmė mušti, pranešdamas apie pamokos pabaigą, kas šiek tiek pradžiugino šį. Sulaukęs kol mokiniai pasišalins iš kabineto, sutvarkė šį ir taip pat išėjo iš jo, patraukdamas gyvenamosios vietos link.
Arkliukas

Parduodami katinai už 3s ir silkės už 1s (kreiptis į mane)

Jei nepavyksta susirasti norimos informacijos, kreipkis į šio departamento vadovą ar darbuotojus, rašyk į pelėdyną arba prisijunk prie IH discord grupės