0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Džeinė Klerė Bromley

 • II kursas
 • *
 • 21
 • Taškai: 10
Ats: I NiV pamoka visiems kursams
« Atsakymas #15 Prieš 19 valandų »
Ruduo. Pirma nuodų ir vaistų pamoka.
Bromley erzino mintis apie tai, jog turi vaiduoklį brolį. Praeitais metais su juo neturėjo problemų, tačiau nuojauta jai sakė, kad šie metai nežada nieko gero ta prasme. O ir Plefio, mergaitės nuosavybės savijauta visą vasarą nebuvo pati geriausia. Fenekas buvo vienintelis dalykas, kuris tikrai jai rūpėjo.

Džeinė žavėjosi šiuo dalyku, kuris buvo mokomas Hogvartse, tačiau pačiai viskas nesisekė taip idealiai.
Nusprendusi pratylėti per teorijos dalį, mergaitė stebėjo kitus. Nepraleido progos pasišaipyti iš praeitų metų patyčių aukos Šarlotės. Nepasakyti jai ko nors kandaus būtų buvę per daug didelė nuolaida.
-Tai kaip, ar naudosi ąžuolo lapus savo eliksyre?- garsiai, su ironija balse paklausė antrakursė. Ji tiesiogine ta žodžio prasme degė noru pasišaipyti iš tos apgailėtinos grifės.

Užduotį Klerė suprato, tačiau tragiškai tingėjo ją atlikti. Daug geriau būtų buvę tiesiog tyčiotis iš kiekvieno pasitaikiusio kelyje! Kodėl iš viso reikia kažką daryti?!
Tačiau daryti, vis dėl to reikėjo. Klastuolė visai nenorėjo likti be taškų, o ir įvaizdis būtų sugadintas. Tad mergaitė, sukdama šviesių glotnių plaukų sruogą aplink pirštą, atsivertė skyrių apie pakalnutes ir pradėjo skaityti klaikiai nuobodžius receptus.
Jeigu norite rašyt rpg kartu su pasipūtusia, išdidžia ir savimi pasitikinčia klastuole- laukiu pelėdų;)

*

Neprisijungęs Luna Evanns

 • II kursas
 • *
 • 33
 • Taškai: 0
 • Lytis: Moteris
 • L+V will never be together
Ats: I NiV pamoka visiems kursams
« Atsakymas #16 Prieš 19 valandų »
Taigi nauja diena o tai reiškė ,kad Luna vėl sėdėjo pamokoje ir šį kartą tai buvo Nuodų ir vaistų pamoka. Evanns patiko profesorė ,tačiau pamoka tikrai ne. Praktika profesorė Moonlight gal šaiposi? Tikrai čia ne sėdėčiau jeigu galėčiau ,bet tik tokiu būdu galiu gauti savo koledžui taškų taigi ką padarysi. Švilpė nusišypsojo, bandė apsimetinėti ,kad viskas gerai. Na ką gi gana sėdėjimo ,manau galiu pradėti. Evanns atsistojo ir dar kartelį šyptelėjo ir nuėjo pasiimti jai reikalingų daiktų. Taigi pirma Pakalnutės tada kiti daiktai. Mergaitė priėjo prie profesorės stalo ir tarė:-
Aš paimsiu profesore....Gerai?- Kiek sutrikusi pasakė Luna ir nuėjo šalin. Po velniais tikiuosi gerai padariau ,juk negalėjau paimti neatsiklaususi taip negražu mane mama visada mokė mandagumo. Užsimąsčiusi Evanns net nepastebėjo kaip priėjo prie sandėliuko su ingredientais. Lyg tais čia. Luna atidarė sandėliuką ir rado viską ko reikėjo. Paskui priėjo prie spintelės. Ah tikiuosi čia, geriau neklausiu dar apšauks. Po šiek tiek ilgesnio ieškojimo mergaitė pagaliau viską rado ko jai reikėjo ir grįžo į savo vietą. Na va pati viską radau. O dabar manau galima ir pradėti darbuotis.
My life my life would be real low zero flying solo without you

*

Neprisijungęs Henrieta Poter

 • I kursas
 • *
 • 24
 • Taškai: 12
 • Lytis: Moteris
 • Visur gerai, bet namie geriausia.
Ats: I NiV pamoka visiems kursams
« Atsakymas #17 Prieš 19 valandų »
  Tuo metu kai mandragora brinko, pirmakursė ėmėsi pakalnučiu. Greitu judesiu pirmakursė nupjovė penkioms pakalnutėms šaknis, taip kaip sakė profesorė. Atsargiai paėmusi jas, vienuolikmetė pamerkėšaknis į smidrų ekstraktą ir palaikė kelias sekundes. Kai šaknys gerai išmirko Henrieta pasiėmė slibino nagų geležtę ir apskuto šaknelių išorę. Ir galiausiai, iš visų jėgų išvoliojo jas ant lentelės, kol nukrito visos dalelės.
  Pati negalėdama patikėti, kad pavyko mokinukė subėrė pakalnučių šaknis į katilą ir skystis iš gelsvo nusidažė į sniego baltumo baltą. Pagal receptą taip ir tųrėjo nutikti ir pirmakursės širdį užplūdo palengvėjimas. Henrieta ant pergamento gabalėlio užrašė savo vardą, koledžo pavadinimą ir eliksyro pavadinimą. Burtų pagalba prilipinusi lapelį su užrašu ant eliksyro pripildytą buteliuką, nunešė pastarąjį ant profesorės Moonligh stalo.
"Net tamsiausiu metu galima būti laimingu, tik svarbu nepamiršti įsijungti šviesą.” – Albas Persifalis Valfrikas Brajanas Dumbldoras