0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Yecatherine Delilah Lutterworth

  • ***
  • 123
  • Lytis: Moteris
  • Intellectual passion drives out sensuality.
Sapnai
« Prieš 7 metus »
Manau, būtų gana įdomu kartais pasidalinti tuo, ką sapnuojame ar paskaityti, ką sapnuoja kiti. Tad dabar čia galite tuo drąsiai dalintis, jei tik yra noro~
Clever as devil and twice as pretty

*

Neprisijungęs Fiona de Treebook

  • ****
  • 203
  • Lytis: Moteris
  • Na ką. Laimėjom?!
Ats: Sapnai
« Atsakymas #1 Prieš 7 metus »
manau, čia ne į temą, bet kai keiti mokyklą...
Visą vasarą sapnuoju kad kažkaip neišėjau iš jos, arba mylimiausią mokytoją... arba visokius fail'us ten :D
Lightning makes no sound until it strikes.

*

Neprisijungęs Mayra Llewellyn

  • Ateities būrėja
  • *****
  • 933
  • Lytis: Moteris
  • Šventieji skirstosi ir dalos dangų rėžiais
Ats: Sapnai
« Atsakymas #2 Prieš 3 metus »
Šis sapnas pakankamai senas, užrašytas 02/15, tad detalių tikrai nebeatsimenu, o ir mano raštas ne pats gražiausias.

 Dirbau makiažo parduotuvėje asistente ir prasidėjo išpardavimas. Tuo metu stovėjau [kažkur] ir gėriau apelsinų sultis iš pakelių, kuriuos vėliau nešiau padėti į krūvą - iš jų gamino dar kažkokias sultis.
 Prekybos centras. Mano buvusi choro vadovė kažką mokino mus apie kraują bei pasakė, kad mums šiandien reikės paimti 20 ar 60 buteliukų. Dirbau su savo klasioke ir paėmiau iš jos piršto kraujo mėgintuvėlį ir per kažkokį aparatą [neįskaitoma]. Turėjau ir savo kraujo mėgintuvėlį. Išėjau į miestą (Kauną?). Ten nuo kalvos kažkas leidosi ir vyko kažkokios peštynės. Galvojau, ką daryti su krauju, nes supratau, kad jo paimti man nereikėjo ir gali kilti problemų. [Pamiršta dalis] [Toliau neįskaitoma]

*

jacobsaeterhaug

Ats: Sapnai
« Atsakymas #3 Prieš 3 metus »
Du kartus sapnavau...


Buvau su mama parke ir ji nuo suoliuko atsistodavo ir išeidavo aš ją šaukiau bet ji išėjo.

*

Neprisijungęs Mikasa Sei Yoshitaka

  • IV kursas
  • *
  • 365
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Aš bijau knisių ir ančiasnapių. Antraštės niekada nekeisiu.
Ats: Sapnai
« Atsakymas #4 Prieš 2 metus »
(Iškart pasakau, kad nesistebėtumėte, aš žinau, kad mano sapnai yra kažkas wow) Taigi. Tipo aš atėjau prie užrašo Vilnius ir žiūriu, kad ten stovi kažkokie žmonės ir sakau labas, nes neturėjau ką veikt ir sako, oooo Kristina labas, gal prisijungsi prie IH meet'o? Mes dar kaip tik važiuosime Edgar'o pasiimt, nori kartu? Aš sakau, aha gerai. Ir tada  Selena paleido mašinoje alyvas ir ten visi dainavo, aš tokia galvoju kas čia vyksta, bet pati pradėjau lūžt. Ir tada Sorenas atėjo ir sako, ar pasiruošę susitikti su mūsų žvaigžde Edu? Ir visi rėkia "taip, taip." Nu ir žodžiu, atvažiavome prie kažkokio apleisto namo ir ten Edas kažkodėl piktas labai buvo ir sako ko jus čia atėjote. O Sorenas sako tai važiuojam gi į sodybą, aš ten tokia stoviu ir visiškai nekalbu. Tada Sorenas paėmė vežimėlį kur būna maximose ir sako, kadangi mašina nėra didelė, turės trys žmonės lipti į vežimėlį, Selena su Edgar'u sako, kad tu ką, išprotėjai? Gi avarija bus.  Edas sako tikrai jau nusišneki. O aš tokia sakau tai gi viskas čia normal. Ir tada iš kažkur ten atsirado paršas ir Sorenas sako, vežamės jį kartu. Nu ir žodžiu, įsėdo į vežimėlį trys žmonės ir paskui mašiną važiavo. Ir aš atsikėliau. ( Mano sapnai amazing).

Kas nežino "Alyvų" tai duodu linką- https://youtu.be/keOB2S6SXMM :DD



*

Neprisijungęs Vegard Saeterhaug

  • Dvasininkas
  • ****
  • 367
  • Lytis: Vyras
Ats: Sapnai
« Atsakymas #5 Prieš 2 metus »
(Visgi nusprendžiau reikia pasidalinti, ištrins tegul trina. Ai ir viskas buvo realybėje ,o ne IH charai.)
Buvo vasara ,o gal pavasaris, tiksliai neprisimenu ,bet galėjai vaikščioti su šortais ir trumpom rankovėm. Man ir Gerdai (mes labai geri draugai) buvo kažkur apie 16-17 metų. Aš Gerdai pasiūliau važiuoti į Palangą (nu gal į Amsterdamą, bet kažkur važiuot siūliau). Ji sutiko. Atvažiavau vakare pas ją ir mes išskridom į Palangą (o gal kitur).
Londono Šv. Juozapo parapija visuomet renka aukas dvasininkų ir parapijos išlaikymui. Jūsų aukos maloniai laukiamos Vegard Saeterhaug adresu. :)

*

Neprisijungęs Raya Maires

  • Burtininkė
  • ***
  • 50
  • Lytis: Moteris
Ats: Sapnai
« Atsakymas #6 Prieš 2 metus »
Eikit sau! Kai šią naktį sapną sapnavau... Nu buvo labai įdomiai, na visko neprisimenu, bet buvome su broliu Egipte, buvo vakaras, o prie vandens (baseino) buvo vakarėlis, na viršui sukabinėtos lemputės, staliukai, muzika. Buvo toks jau betemstantis vakaras, dangus, ryškiai violetinis, panašus į profesorių spalvą Pelėdyne.  Ir mes su broliu buvom prie smėlėtų ir labai byrančių piramidžių bei Sfinkso. Ech, o vėliau tai mes ten darėme kažką, netikėtai kokiai minutei atsidūrėme Rietave, tada vėl grįžom ten, tada pajudėjo Sfinksas ir t.t.

Bet buvo tikrai labai įdomu  ;D

*

Neprisijungęs Jessica Moony

  • III kursas
  • *
  • 98
  • Taškai:
Ats: Sapnai
« Atsakymas #7 Prieš 2 metus »
Važiavome su šeima į Nidą pas močiutę, ten pramiegojome vieną naktį ir ryte sėdėjome terasoje. Tada kažkoks tarakoniukas vaikščiojo aplink. Mes žinojome, kad jis yra nuodingas, todėl manęs paprašė jį sutraiškyti, ar ten su nuodingais jam augalais pašerti. Tai aš jį atsargiai paėmiau (neliesdama) į didelį kibirą ir nuėjau susirasti alyvų, įmečiau lapelių ir žiedų, jis juos valgė. Tarakonas pavirto šermuonėliu, bet neatkreipiau dėmesio ir toliau daviau, o tada jis pavirto gigantišku baltu šliužu, kuris buvo kaip kempinė. Aš labai išsigandau, bet nusprendžiau jį užmušt ir dėjau kitą kibirą į vidų, kas susitraiškytų. Jis bandė mane pulti. Bet iš tarakono pavirtusiu pusiau milžinišku kirminu, pusiau dideliu šliužu tik tryško syvai, ir iš kažkur atsiradinėjo baltaodžiai pirmokai. Nežinojau ką daryti, namai buvo pilni pirmokų. Bet, kaip aš įpratusi, ant pačio košmaro aš sugebu atsimerkti ir nebesapnuoti. Man atrodo, kad tai gera „funkcija“.

https://www.zaidimai.lt/sapnininkas/tarakonai/

*

Neprisijungęs Elodie Gold

  • III kursas
  • *
  • 91
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • La mer sent meilleur que toi. Tu pues.
Ats: Sapnai
« Atsakymas #8 Prieš 2 metus »
Vat šiandien pasitaikė toks labiau kitoks sapnas ;D
Nepamenu, kaip prasidėjo, bet lyg buvau stebėtojos pozicijoje, matydama iš kito žmogaus akių, kaip jis labai atsargiai labai su ginklu pritūpęs "sėlino", ir lyg žinojau, kad tolumoje kažkoks irgi žmogus buvo, nuo kurio mano stebimasis slėpėsi, o anas norėjo nužudyti šį, nu ir neatrodė taip baisiai baisu bet tiesiog tas visas mano stebimo žmogaus nerimas ir axienty grynai persikėlė man ir belekai širdis daužėsi pabudus ir toks kvėpavimas labai nepastovus buvo, tiesiog po didelio streso taip, net baisiai suprakaitavau :,)
B r i g h t o n ,  U K