0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Ariella Annė Brown

  • Burtininkė
  • ****
  • 289
  • Varno Nago vadovėッ
Ats: Trečia astronomijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #15 Prieš 6 mėnesius »
  Profesorės lūpas paliko nereikšmingas atodūsis ir ši nekreipdama dėmesio į Šarlotę iš stalčiaus išsitraukė krūvą netaisytų namų darbų. Nors dabar taip pat netryško noru jų taisyti žinojo, kad iki sezono pabaigos neliko daug laiko, o tai padaryti merginai reikėjo. Tą pačią akimirką nuo stalo paėmė automatinę plunksną ir kartojo tuos pačius žodžius, kuriuos rašė ant vos ne kiekvieno darbo.
  Tamsios akys nužvelgė klasę, kurioje kiekvienas mokinys atrodė neišpasakytai keistai. Aišku, Žana nežadėjo dėl to prie jų kibti, juk pati praktikos darbui paliko tokią užduotį, tad savo žodžiais nebūtų nieko pakeitusi.
  Nekreipė dėmesio į tai ar vaikai viską atliko tokia tvarka, kaip liepė ant lentos. Jai svarbiau buvo rezultatas, tačiau žinojo, kad jeigu ant savo stalo neišvys dar krūvos lapelių su hipotezėmis ir išvadomis kiekvienam mokiniui su šypsena veide skirs keliais taškais mažiau. Buvo užtikrinta, kad pamokų reikalavimus galėjo įvykdyti kiekvienas. Mokiniams reikėjo tik pasistengti, o dalis Hogvartse laiką leidžiančių vaikų to daryti tiesiog nemėgo. Ką jau padarysi, astronomei kuo toliau, tuo labiau tai darėsi nebesvarbu. Jai tereikėjo pabaigti šiuos mokslo metus dėstant šį dalyką ir tada tikriausiai galės mėgautis laisve. Tiesa, retkarčiais pagalvodavo ar norėjo grįžti į burtų ir kerėjimo mokyklą kitiems metams, tačiau tokius apmąstymus stengėsi palikti vasarai. Nenorėjo priimti skubotų sprendimų, tačiau nutuokė, kad ir kokį sprendimą būtų priėmusi jis vistiek būtų buvęs teisingas. Taip jau buvo krūvas kartų ir šis negalėjo būti niekuo neišskirtinis.
  Mergina pažvelgė į laikrodį, kuris rodė, kad eliksyro veikimui liko vos penkios minutės. Trisdešimtmetės žvilgsnis grįžo prie beveik ištaisytų vaikų namų darbų, tačiau ši juos tvarkingai įdėjo į stalčių ir parėmusi smakrą ranka nužvelgė tylią klasę. Atrodė, kad galėjo išgirsti kiekvieną įkvėpimą, kas šiek tiek neramino. Paslapčia džiaugėsi, kad už kelių minučių klasėje ir vėl bus triukšmas.
  - Pabaigiate darbus ir esat laisvi, - tarė, priverstinai šyptelėjusi nužvelgė Hogvartse besimokančius vaikus. - Geros ir linksmos jums vasaros, ir tikiuosi, kad išlaikysite egzaminus, - visiškai be entuziazmo, labiau dėl pareigos pratarė ir žvilgsniu palydėjo iš klasės išlekiančius vaikus. Tada ir pati pakilo iš krėslo ir vienu lazdelės mostu nuvaliusi lentą iškulniavo iš klasės, palikdama ją atrakintą. Netikėjo, kad pilyje galėjo atsirasti bent vienas vaikigalis savo noru sliūkinantis į astronomijos klasę. Skambėjo per daug neįtikinamai ir nuobodžiai. Tikriausiai tiek burtininkei, tiek mokiniams.
All my troubles seemed so far away...