0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Hayato Shinohara

 • Menininkas
 • ****
 • 220
 • Lytis: Vyras
 • Viso pasaulio apgaulės taikinys
Antroji ANJM pamoka visiems kursams.
« Prieš mėnesį »
   Jis stovėjo, priglaudęs degančią kaktą prie sienos - nežinia, kiek iš tikrųjų ji dega išoriškai, o kiek viduje. Vienas. Du. Keturiasdešimt penki. Šeši šimtai šešiasdešimt penki. Septyni tūkstančiai...
   Viduj siautėjo visiška panika, o atsibudęs gal jau nuo antros valandos nakties (ar buvo užmigęs šią savaitę???) ir beviltiškai nuleidęs rankas klausėsi savo galvoje nevaldomai besigeneruojančių skaičių, diktuojamų malonaus ir pasiilgto europietiško balso... Ar tikrai ten buvo europietiškas ir ar tikrai balsas? Shinoharai čia kažko pritrūko, kažkas užsimiršo ir dingo. Jis jautėsi kaltas, labai kaltas.
   Vėl kažkas pamiršta, ech.
   Šypsojosi sienai, jau pamiršęs, kad pamiršo.

   Vis dar stypsojo, pasisukęs į sieną, net kai klasė jau buvo pilna. Gal gėdijosi paakių; geriau neįsižiūrėjęs galėjai pagalvoti, kad jie smaluoti - ant tiek buvo pajuodę. Mintyse ramiai generavosi skaičiukai - turbūt atsitiktiniai, nors ir visai įdomūs.
   - Labas. Rytas.
   Sudvejojo, ar kažkas jį išgirdo, neatsiminė, kokiu garsumu ištarė tuos du žodžius. Su dideliu vargu nusprendė atsisukti į klasę - lai visi pamato tikrosios išminties, tikrosios filosofijos kūrinį visame jo grožyje ir tyrume. Lai tai įsigręžia į jų galvas kaip... Kaip.. Kai?...
   - Pagalvojot, kokia keistenybė, kad šios pamokos pavadinimas yra Apsigynimas nuo Juodosios magijos? - burbtelėjo Shinohara, nenuleisdamas akių nuo lubų į mokinius. - Apytiksliai devyniasdešimt procentų kurso yra konkreti konkrečiausia Juodoji magija, - nutilo.
   Lyg laukdamas komentarų, lyg dėliodamasis mintis, dideliais lėtais žingsniais tarp suolų nusuko į klasės galą.
   - Juodoji magija (kaip magija, burtai) skirstoma į tris kategorijas: prakeiksmus [curses], užkeikimus [hexes] ir užkalbėjimus arba užbūrimus [jinxes]. Įvardykit, kas joms būdinga, pateikit po vieną pavyzdį. Galit paaiškinti, kodėl tas pavyzdys yra toje kategorijoje ir ar tai logiška, - nusivaipė jis lyg tai sau, lyg tai visiems.

[[Trys žmonės gali atsakyti į klausimą, kas būdinga kategorijai (vienas renkasi vieną kategoriją ir nesikartoja). Teikdami bei aiškindami pavyzdžius vėlgi nesikartokit. Teorija iki 25 dienos.]]
MIORK SO KUNCHYOM
„Kažkas, išmeskit mane iš mano galvos/ Nekenčiu minčių, kurių negaliu paneigti“

*

mergaitė123

Ats: Antroji ANJM pamoka visiems kursams.
« Atsakymas #1 Prieš mėnesį »
  Klastuolė susijaudinusi sėdėjo apsigynimo nuo juodosios magijos klasėje ir stengėsi klausytis profesoriaus. Nors teorija mergaitės niekada nežavėjo ir ši atsakinėdavo tik kraštutiniu atveju, šią dieną manė, kad iš tikro žinojo atsakymą į klausimą. Na bent jau tikėjosi, kad žinojo...
  – Aš manau, kad prakeiksmai yra pavojingiausi iš šių kategorijų, – giliai įkvėpė ir tarė, šiek tiek pasimetusi, vis gi tas japono elgesys buvo pradėjęs erzinti. – Taigi šita kategorija...paveikia asmenį į kurį nutaikyta lazdelė labiausiai neigiamai? – klausimu į klausimą atsakė, dar kartą mintyse sau priminė, kad atsakinėti į teorijos klausimą buvo visiškai nenormalu ir, kad galėjo tiesiog užsičiaupti, bet sustoti viduryje nelabai sklandžių pasakojimų, taip pat nenorėjo, ką galėjo žinoti ką jai, niekuo nenusikaltusiai antrakursei galėjo padaryti tas Hayato. - Yra toks prakeiksmas Avada Kedavra jis nužudo priešininką. Na arba tą į kurį būni nutaikęs burtažodį tardamas žodžius. Manau, kad tai, kad Avada Kedavra yra šioje kategorijoje, yra logiška, nes šitas burtažodis yra vienas pavojingiausių, drįsčiau sakyti, kad ir yra pavojingiausias, – vos girdimai sumurmėjo ir nutilo. Mergaitė pasirėmusi galvą, ranka pradėjo galvoti, kodėl iš viso atvėrė burną kažką sakyti. Juk jau buvo susipažinusi su tuo apsigynimo nuo juodosios magijos dalyką dėstančiu profesoriui ir bent jau po praeitos pamokos sveiko proto tam burtininkui šiek tiek (o gal ir ne šiek tiek) trūko. Beliko viltis, kad Shinohara bus toks draugiškas ir mokymosi tikslams neapdovanos Adelės jos pateiktu pavyzdžiu.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš mėnesį sukūrė Adelė Mokslinčė »

*

Neprisijungęs Elizabet Vanesa Von Chang

 • III kursas
 • *
 • 92
 • Taškai: 20
 • Japonų kilmės vampyrė
Ats: Antroji ANJM pamoka visiems kursams.
« Atsakymas #2 Prieš mėnesį »
     Nuo pat pirmosios japono pamokos, Elizabet kiekvieną dieną dairėsi jo pilyje, nes tai, kad tarp šių kiek aptrupėjusių sienų yra dar vienas jos tautybės žmogus, buvo kažkas tokio... Kažkas tokio ypatingo! Bet japonų kilmės profesoriaus niekur nesimatė. Kurs jis bastosi ne pamokų metu? dažnai susimąstydavo vampyriukė.
     Šiandien į pamoką klastuolė kiek bijojo eiti, nes žinojo - dabar tai jau tikrai susitiks su Hayato denka. To jaudinosi, nes bijojo, gal gali pasireikšti galimi profesoriaus įtarimai Vanesos žmogiškumu. Vis dėl to, noras pamatyti dar kartą japoną šioje mokykloje, nugalėjo jos baimę, todėl japonė dabar jau sėdėjo apsigynimo nuo juodosios magijos kabinete bei akimis ieškojo profesoriaus klasės priekyje. Akimis jį aptiko tik tada, kai pasigirdo šaltas ir kiek šiurkštus "Labas rytas". Vanesa, aišku, su likusiais mokiniais irgi choru pasisveikino, o tada vėl įsiklausė, ką šią pamoką užduos Hayato denka.
      Pagaliau, kai profesorius uždavė klausimą, mergaitė palaukė, kol kas nors atsakys prieš ją, kad nebūtų pati pirma. Galiausiai, kai jau nuskambėjo vienas, tiesą sakant bendrakoledžės, atsakymas, Elizabet pakilo iš suolo. Akimirką, kai susitiko Vanesos ir Hayato žvilgsniai (arba klastuolei tik pasirodė, arba tai buvo iš tikro), ji labai susijaudino, ir manė, kad dabar jau nebekalbės. Bet laimei tai truko trumpai (arba visai netruko, nes Elizabet galbūt visą tai įsivaizdavo) todėl ji giliai įkvėpė ir prakalbo.
     - Sveiki, Hayato denka. Taigi, hmm... jeigu kalbant apie užkalbėjimus, tai norėčiau paminėti, kad užkalbėjimai labai primena šnypštūnus. Jie gali susikalbėti, ar net užkalbėti gyvates. O šiaip, užkalbėjimai, pagal knygą "Garsisusieji pasualio užkalbėtojai" (Kokio velnio tu kiši tą knygą?! Juk pati nesi jos skaičiusi, nugirdai kaip apie ją kalbėjo kažkokia mokinukė bibliotekoje!) užkalbėjimai primena visokius.... Ritualus. Taip - ritualus. - iš oro šovė Elizabet, nes pamanė, kad vien šnypštūnų neužteks. Tada prikalbėjusi galimų nesąmonių apie ritualus ir užkalbėjimus mergaitė klestelėjo į suolą taip, kad Hayato denka negalėtų jos matyti (ji puikiai pamena, kas buvo preitą pamoką kitiems mokiniams), bet kad pati Vanesa jį galėtų stebėti ir matyti kiekvieną jo žingsnį, nes buvo pasiilgusi tikrų japonų. Po galais! Kada tu išdrysi prie jo prieiti ir pasisveikinti?! Juk neįkąs, nors gal...

Con te non mi pento di nulla, rifarei ogni cosa.
Nonostante il male, nonostante tutto.


*

Neprisijungęs Charlotte Claire Evans

 • II kursas
 • *
 • 59
 • Taškai:
Ats: Antroji ANJM pamoka visiems kursams.
« Atsakymas #3 Prieš mėnesį »
Šarlotė sėdėjo klasės kampe. Šitas profesorius buvo labai baisus, tik mergaitė nežinojo, kodėl. Pamoka buvo naudinga ir (galbūt) įdomi, bet mokytojas atrodė kaip kokia pabaisa. Šarlotė gūžėsi kėdėje ir labai stengėsi likti nepastebėta. Ji labiausiai norėjo verkti, bet bijojo, kad tada profesorius tikrai į ją atkreips dėmesį. Ne, to daryti negalima...
Deja, mokytojas artinosi. Šarlotė nežiūrėjo į jį, apsimetė, kad jos čia nėra. Juk jis nelįs prie jos, ar ne?.. Mergaitė baugiai apsižvalgė ir nepastebėjo tos baisios seniūnės. Ji lengviau atsikvėpė. Bent viena pabaisa klasėje mažiau...
Profesorius atsidūrė visiškai arti mergaitės, ir ji iš baimės vos neapalpo. Klausimas, kurį uždavė mokytojas, buvo visiškai nesuprantamas. Šarlotė pakartojo jį sau kelis kartus, bet vis tiek negalėjo pasakyti, ko tas pabaisa iš jos nori. Ne, į tokius klausimus geriau neatsakinėti... Nelaimei, mergaitei pasirodė, kad profesorius žiūri tiesiai į ją. Iš kur jis žino, kad aš nieko nesupratau? Šarlotė susigraudino ir pakėlė drebančią ranką.
- Profesoriau, - vos girdimai cyptelėjo ji. - Aš nesupratau klausimo, gal galėtumėte paaiškinti?
Šarlotė skubiai nuleido ranką ir akis. Kodėl jai ir vėl taip nepasisekė?..
Norėčiau, kad šitas personažas taptų patyčių auka. Jeigu norite, tyčiokitės per pamokas, taip pat galime parašyti RPG

*

Neprisijungęs Hayato Shinohara

 • Menininkas
 • ****
 • 220
 • Lytis: Vyras
 • Viso pasaulio apgaulės taikinys
Ats: Antroji ANJM pamoka visiems kursams.
« Atsakymas #4 Prieš mėnesį »
   Mintimis plevendamas kažkur su audros debesimis virš Hogvartso, gal būtų ir pamiršęs, kur sėdi ir už ką trapučius valgo (nors gal ir ne visai čia teisingas išsireiškimas, tikrai ne dėl galeonų trūkumo jis nugulė į niūrias ir purvinas Hogvartso celes). Jei tik ne kažkuo cyplus ir erzinantis pirmosios atsakinėti ėmusios mergaitės balsas - ir kuo daugiau apie tai galvojo, tuo bjauriau raukėsi! Kas tai? Europos prakeiksmas jo ausims?!
   - Adele-chan, teisingas atsakymas. Paprasta, prakeiksmai yra pati pavojingiausia kategorija, kurioje esantys kerai priverčia aukas labiausiai kentėti, - be didelio entuziazmo burbtelėjo Shinohara.
   Visai maloniai pasijuto, kai viena mergina (nors ir nepažvelgė į jos veidą - lubos buvo įdomesnės) visgi atsiminė, ko jis mokino apie japoniškus honorifikus. O gaila, kad vis tik akių jis nenuleido - gal būtų gavęs nudžiugti, mat atsakinėjo vaikas su šaknimis iš jo gimtinės.
   - Nei velnio užbūrimai nesisieja su šnypštūnais, - šiurkščiai pertraukė Hayato mergaitę. - Tai silpniausi juodosios magijos triukai, galintys suerzinti, bet šiaip pasižymintys įdomiu ar gal net juokingu poveikiu. Sakykim, parversti ką nors aukštielninką, priversti ką nors pasakyti "ne" savo paties vestuvėse, ar... - japonas nerūpestingai mostelėjo lazdele ir klasėje pradėjo aidėti pasišlykštėtino šaižumo garsas, tarsi kas nors spiegtų į garsiakalbį, tuo pačiu metu trindamas dvi metalines liniuotes vieną į kitą ir barškindamas plaktuku į tuščią skardinę.
   Kitas mostas - ir tas garsas jau nutilo. Kaip ir Shinohara, su šypsena bevėpsantis į lubas. Atsiduso, lyg prisisėmęs pilnus plaučius gryniausio linksmumo ir jėgų.
   - Gaila, kad niekas, regis, taip ir nesužinojot apie užkeikimus. Tai yra juodosios magijos forma, lengvesnė nei prakeiksmų, bet sunkesnė nei užbūrimų. Vadinasi, sukelia vidutiniškas kančias, pavyzdžiui, nevaldomas dantų augimas. Klasika, - sukrizeno lyg kažką prisiminęs iš vaikystės.
   - Dar klausimų bus? - paklausė, nors nei ketino į juos atsakinėti, nei galėjo sutelkti dėmesį į tylinčią klasę.
   Ar išvis ten buvo mokinių?
   O koks skirtumas, jis algą gavo už pamokų vedimą, o ne mokinių skaičių jose.
   - Šiandieną skirsime užbūrimams, tai yra, lengvučiams juodosios magijos triukams, na, ir apsigynimui nuo jų, - šnypštelėjo Hayato. - Hogvartse jums privaloma išmokti penkis užbūrimus: Parvertimo, Sulėtinimo, Ištempimo, Parklupdymo ir Jūrų Ežio. Šioje pamokoje apsiribosim tik pirmais dviem, burtažodžiai ir judesiai knygoj. Taip pat turėsite naudoti apsigynimo nuo užbūrimo kerus: burtažodžio jiems nėra, tačiau judesys - nepilnas apskritimas prieš laikrodžio rodyklę. Nepamirškit, PRIEŠ laikrodžio rodyklę, nes jei mostelsit PAGAL, jums veikiausiai pradės klaikiai bėgti nosis arba priešininką ištaškysit į skutus ir patys rankom valysit klasę. 1-3 kursams apsiginti bus dar per sunku, todėl apsiribosit Parvertimu ir Sulėtinimu, 4-5 kursai naudoja visus 3 kerus. 6-7 kursai visus tris, tačiau valdysite Bežodę magiją.
   Kėdės dingo tiesiai iš po mokinių užpakalių, stalai pokštelėjo ore, kartu su kėdėmis iškeliaudami, ko gero, tik Hayato žinoma kryptimi. Klasė staiga išsiplėtė, sudarydama gerą erdvę mažytėms dvikovoms.
   - Susiraskit partnerius, - nuaidėjo japono balsas.

[[Parvertimo kerai, Sulėtinimo kerai ir apsigynimas nuo užkalbėjimo. Užduotis, manau, užrašyta ir taip aiškiai. Iki gegužės 5.]]
MIORK SO KUNCHYOM
„Kažkas, išmeskit mane iš mano galvos/ Nekenčiu minčių, kurių negaliu paneigti“

*

Neprisijungęs Noelė Angelica Harper

 • II kursas
 • *
 • 15
 • Taškai: 6
 • Lytis: Moteris
 • „Noriu miego“
Ats: Antroji ANJM pamoka visiems kursams.
« Atsakymas #5 Prieš mėnesį »
Teorijos metu sėdėjo tyli kaip kapas. Nei apie juodąją magiją, nei tuolabiau apie apsigynimą nuo jos per šitiek laiko nesugebėjo sužinoti ką nors tikrai įsimintino. Nors ir lavino savo atmintį, stengėsi viską įsiminti ir atsiminti... Jos močiutė ne kartą sakė „praaugs, tereikia laiko“. Rudaplaukė laukė savo laiko.
Visai jaunas, bet už visus Hogvartso mokinius vyresnis japonas kažkuo traukė Angelicos dėmesį. Ne romantiška prasme. Tiesiog, jis atrodė kitokiu nei kiti. Jis buvo grynas japonas. Siauresnės akys, šviesesnė oda. Visiška priešingybė europiečiams. Keista, kad jo nebuvo apspitusios kokios septintakursės (klausimas ar tokių Hogvartse yra). Išgirdusi praktikos užduotį, mergaitė tik aiktelėjo ir netrukus pajuto tuštybe po užpakaliu. Skaudžiai griuvusi ant grindų, šiaip ne taip sulaikė ašaras ir apsižvalgė. Draugų čia dar neturėjo. Su kuo ji turėtų atlikti praktiką? Dėl visa ko išsitraukė lazdelę.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš mėnesį sukūrė Noelė Angelica Harper »

*

mergaitė123

Ats: Antroji ANJM pamoka visiems kursams.
« Atsakymas #6 Prieš mėnesį »
  Adelė šiek tiek sumišusi apsidairė. Ar ji atsakė į teorinį klausimą teisingai? Nuo tokių žinių, dvylikametei galėjo laisvai atvipti žandikaulis, tačiau ši savo melsvomis akimis pažvelgė į profesorių. Nors šis kalbėjo visiškai be entuziazmo, mergaitė dėl to nesiskundė, buvo užtikrinta, kad atsakymą į Hayato klausimą žinojo kiekvienas, šioje klasėje tūnojęs mokinys.
  Jaunoji burtininkė vos nepatyrė infarkto išgirdusi šlykščiai šaižų garsą. Dar kažką sumurmėjo sau po nosimi, tačiau ką, nesuprato ir pati.
  Visai ne trukus, mergaitė vos ne pašoko nuo kedės, apsigynimo nuo juodosios magijos profesoriaus dėka beveik nualpo išgirdusi praktikos darbą. Ir kodėl šioje pamokoje profesorius taip mėgo kankinti mokinius? Nei ji norėjo kovoti su kažkuo, nei ką. Ypač tada, kai buvo beveik užtikrinta, juk net nesugebės panaudoti teisingų kerų...
  - Nenoriu..- sumurmėjo sau po nosimi. - Gal būtų galima pasikeisti užduotį? - užtikrintai paklausė, tuo pat metu stebėdama, kaip keičiasi klasė. Iš tiesų, neturėjo nė kruopelytės noro kovoti, ypač tada, kai prigąsdinta buvo dar prieš praktiką. Ji tikrai nenorėjo, savo tobulų kerėjimo sugebėjimų dėka sužeisti priešininko. Taip pat netroško būti sužeista ir pati. Vylėsi, kad visa tai nebuvo taip rimta ir visiškai nepavojinga, tačiau pati netikėjo savo mintimis.
  Kiek įmanydama drąsiau žengė žingsnį prie vienos rudaplaukės ir priėjusi prie jos nutempė į klasės vietą, kurioje logiškai mąstant šiuo metu ir turėjo kovoti. Šiek tiek sumišusiu žvilgsniu švilpiukei bandė pranešti, kad nė nenutuokė, ką šiuo metu, mergaitės turėjo daryti. Mieliau būtų tiesiog stebėjusi kitus mokinius, visą pamoką paprasčiausiai pratylėjusi ir į ranką net nepaėmusi lazdelės. Deja tikėjo, kad Shinohara į ispanę būtų atkreipęs dėmesį, o bendrauti su japonu mergaitė nenorėjo dar labiau.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš mėnesį sukūrė Adelė Mokslinčė »

*

Neprisijungęs Noelė Angelica Harper

 • II kursas
 • *
 • 15
 • Taškai: 6
 • Lytis: Moteris
 • „Noriu miego“
Ats: Antroji ANJM pamoka visiems kursams.
« Atsakymas #7 Prieš mėnesį »
Kodėl per tiek laiko ji nesugebėjo susirasti nei vieno draugo? Ar ji išvis turėjo draugų? Anksčiau apie tokius dalykus susimąstyti netekdavo. Noelei pilnai užtekdavo knygų ir jos augintinių. Jų draugija niekad netrikdė ir džiugino. Mėlynos akys žvalgėsi kiek išsigandusios. Nesuradus poros, ji gali gauti areštą ir likti kalta dėl taškų netekimo. O juk taip stengėsi nebūti dėmesio centru.
Rankos drebėjo laikydamos burtų lazdelę. Buvo net trys variantai kas gali įvykti. Na, gal šių buvo ir daugiau. Tačiau vienuolikmetei vargu ar būtų atėję mintin kiti. Ji buvo dar visai maža, neišsilavinusi. Stovėjo ir laukė kas bus toliau. Kažkokios mergaitės elgesys nustebino Angelicą. Tačiau ji nesipriešino. Praktikos partnerė išsirinko ją pati. Ir neatrodė stipriai vyresnė. Tad gal viskas bus gerai.
Aš turiu pagaliau įsidrąsinti nusprendė švilpė ir paleido į Adelę kerus:
- Impedimenta!

*

mergaitė123

Ats: Antroji ANJM pamoka visiems kursams.
« Atsakymas #8 Prieš mėnesį »
  Tada, kai Adelei teko dirbti su tamsiaplauke pirmakurse, dvylikametė neslėpė džiaugsmo. Juk bent kažką už pirmakursį mokėti turėjo ir tuo tikėjo. Vylėsi, kad vienuolikmečiai, ypač ši net nebuvo atsivertusi vadovėlio ir nepradėjo mokytis. Tokiu variantu, Mokslinčė būtų turėjusi menką privalumą, o ir naudotis lazdele turėjo bent kruopelyte geriau. Deja, ji klydo. Kaip visada.
  Akimirką atrodė, kad viskas sustojo, po to jaunoji burtininkė visiškai nesusigaudė. Gal prarado amą, o gal... Na, tiksliai nesuvokė, kas įvyko, tačiau tai nesitęsė ilgai ir po kelių sekundžių viskas grįžo į senas važias. Giliai įkvėpusi ir eilinį kartą nusivylusi savo kerėjimo sugebėjimais demonstratyviai atsiduso ir sunėrė rankas. Kodėl viskas visada turėjo nutikti būtent jai?! Kuo ji nusikalto, kad būtų taip baudžiama? Suvokė, kad neišlaikys ne vien tik kerėjimo egzamino, bet ir apsigynimo nuo juodosios magijos dalyko. Šie buvo velniškai panašūs.
  Ilgai negalvojusi, klastuolė išsitraukė savąją lazdelę ir nukreipė ją į švilpiukę.
  - Impedimenta, - vos girdimai sumurmėjo ir mostelėjo lazdele, tą pačią akimirką užsimerkė. Gal tokiu būdu buvo didesnė galimybė, kad lazdelė atliks savo paskirtį ir pagelbės mergaitei, kai reikėjo kerėti? Pati visiškai netikėdama tuo, tyliai atsiduso ir nuleido lazdelę. Kaip jai viskas nusibodo! Ir kodėl sugalvojo čia atsibelsti? Eilinį kartą susimauti, klastuolė tikrai netroško, tačiau tikėtis, kad taip nebus, buvo visiškai nelogiška ir neprotinga. Taip pat, kaip ir atkėblinti į šį kabinetą, kuris bet kurią akimirką galėjo virsti pragaru, tiek žydrų akių savininkei, tiek Noelei, stūksančiai prieš ją.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš mėnesį sukūrė Adelė Mokslinčė »

*

Neprisijungęs Noelė Angelica Harper

 • II kursas
 • *
 • 15
 • Taškai: 6
 • Lytis: Moteris
 • „Noriu miego“
Ats: Antroji ANJM pamoka visiems kursams.
« Atsakymas #9 Prieš mėnesį »
Kūnu nubėgo šurpuliukai paleidus kerus. Neįtikėtina, tačiau šie pataikė. Harper dar nežinojo, kad ji užaugs puikia kerėtoja. Atsiprašau, atsiprašau. Jie neturėjo į tave pataikyti! O ne. Kodėl aš čionai išvis atėjau? bet kelio atgal nežinojo. Pradėjus reikia pabaigti. Labai nustebo, kad Adelė nebuvo parversta. Tik sulėtinta. Matyt Noelė supainiojo kerus.
Atgal skrido tie patys kerai. Noelė paleido vienintelius kerus, kuriuos per tiek laiko sugebėjo išmokti idealiai ir užsimerkė pati:
- Finite.
Tačiau jų ir neprireikė. Turkio spalvos žibsnys net nepriartėjo prie pirmakursės. Ar bent nepaveikė jos. Nesijuto sulėtinta ir aplinka tokia neatrodė. Dabar tikrai panaudos parvertimo kerus. Nors šie atrodė jai sudėtingesni, bet laikas parodys viską.
- Flipendo! - baltos spalvos kerai buvo paleisti.

*

Neprisijungęs Džeinė Klerė Bromley

 • II kursas
 • *
 • 23
 • Taškai: 10
Ats: Antroji ANJM pamoka visiems kursams.
« Atsakymas #10 Prieš mėnesį »
Džeinei nusprendus, jog patylės per teorijos dalį, pamoka pasidarė nuobodi. Atsakinėjo vos keli vaikai, ir tai, labai neįdomiai. Dar vienas bandymas susirasti sau kvailių, kurios norėtų vaikščioti koridoriais kartu ir vaidinti kietas, nepavyko.
Ji visada norėjo mokėti šnypštūniškąją gyvačių kalbą. Tai mergaitei atrodė tiesiog pati geriausia įmanoma dovana. Tai lyg buvimas išrinktuoju, tuo, kuriam labai pasisekė.
Atėjus praktikai, Klerė šiek tiek pralinksmėjo. Pirmakursė jau ilgą laiką svajojo nepažeidžiant taisyklių kažkam nušluostyti nosį. Kai suolai ir kėdės dingo, Bromley gavo lengvą šoką. TAIP ĖMĖ IR DINGO. Tačiau ta dalis, kad reikės susirasti porą, su kuo galėtum dirbti, mergaitės neviliojo. Ji tiesiogine ta žodžio prasme nekentė dirbti poroje. Lyg kažkas galėtų prilygti jai, pačiai Džeinei Klerei Bromley!
Klastuolė negalėjo pakęsti minties, jog reikės dirbti su kažkuo. Tačiau tą pačią sekundę, kai galvojo, ar rytoj reikės išsitiesinti žiobarišku būdu savo nuostabiuosius plaukus, pamatė ateinančią mergaitę link jos. Jau prisistatė čia kažkokia, bet turbūt reiks sutikt, nieko kito nebėr.
-Hm, tikriausiai nori su manimi dirbti?-paklausė Džeinė.
Tačiau klausti buvo neverta, jau ir taip matėsi, kad nori dirbti su tokia tobulybe, kaip Džeinė.
Jeigu norite rašyt rpg kartu su pasipūtusia, išdidžia ir savimi pasitikinčia klastuole- laukiu pelėdų;)

*

Neprisijungęs Christina Granger

 • III kursas
 • *
 • 332
 • Taškai: 36
 • Lytis: Moteris
 • Aš bijau knisių ir ančiasnapių. Antraštės niekada nekeisiu.
Ats: Antroji ANJM pamoka visiems kursams.
« Atsakymas #11 Prieš mėnesį »
Hayato pamoka. Profesorius, kurį princesė puikiai atsiminė. Ar tik ne mušeikų skersgatvy? Tikriausiai ten, kai ji buvo dar tik pirmakursė ir nelabai gaudėsi ką daro su savo gyvenimu. Ši klausėsi praktikos ir nugirdusi kerus, išsišiepė. Apsigynimas nuo juodosios magijos, buvo mėgstamiausia mokinės pamoka, šią pamoką laikydavo vieną iš naudingiausių ir svarbiausių, nors ir nesisekdavo labai gerai. Praeita motina, visad norėjo, jog Christina būtų apsigynimo nuo juodosios magijos žinovė ar kažkas panašaus, tačiau ši misija buvo praktiškai neįmanoma. Praktika buvo aiški, tik reikėjo laukti kol kas nors princesytę užkalbins kartu dirbt ir nereikės dirbt su feneku Bubniu. Ši stojosi iš vietos ir priėjo prie mergaitės, tikriausiai klastuolės. Buvo aišku, jog tiesiog niekas neužkalbins Christinos kai buvo visai ne daug mokinių.
-Tai čia tu turėtum norėti su manimi dirbt,- Atkirto šiek tiek nustebusi.- Bet jo, nelabai yra skirtumo man su kuo, tiesiog atliekame šią praktiką, tai....- Nutilo ir laukė akimirkos, kad galės panaudoti kerus.
  Atsiųstum kalinką? Atsiųstum jūreivių šokį? Atsiųstum Haką? Atsiųstum alyvas? Tada, tu nuostabus žmogus, toks kaip ir fenekas. Arba nuostabi beždžionė.  

*

Neprisijungęs Džeinė Klerė Bromley

 • II kursas
 • *
 • 23
 • Taškai: 10
Ats: Antroji ANJM pamoka visiems kursams.
« Atsakymas #12 Prieš mėnesį »
Džeinė po tokio įžūlaus atsakymo iš kart susidarė nuomonę apie priešais stovinčią mergaitę. Kas gali taip šiurkščiai kalbėti su manimi?.. Pasibaisėjau. Nu, aiškiai neturi noro man įtikti. Keista.
-Tuomet gerai, neturiu čia dabar noro pasakoti tau, kaip reikia kalbėti su manimi, bet rekomenduočiau labiau mane gerbti,- išdrėbė klastuolė.
-Aš esu Džeinė Klerė Bromley, pirmakursė iš Klastūnyno,-su tam tikra ironija balse pasakė Džeinė, bandydama nustatyti, kokiu tolumu mergaitės turės stovėti viena nuo kitos. Pati nesuprato, kam ta ironija, bet jai patiko, kaip tai nuskambėjo. 
Nelaukusi, kol mergaitė atsakys, Džeinė paleido sulėtinimo kerus.
-Impedimenta!- sušuko Bromley, ir priešais stovinti mergaitė sulėtėjo.
Va ir parodysiu aš jai, su kuo šneka! Džeinei tikriausiai per daug patiko kito nelaimė, ir tai buvo žiauru.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš mėnesį sukūrė Džeinė Klerė Bromley »
Jeigu norite rašyt rpg kartu su pasipūtusia, išdidžia ir savimi pasitikinčia klastuole- laukiu pelėdų;)

*

Neprisijungęs Christina Granger

 • III kursas
 • *
 • 332
 • Taškai: 36
 • Lytis: Moteris
 • Aš bijau knisių ir ančiasnapių. Antraštės niekada nekeisiu.
Ats: Antroji ANJM pamoka visiems kursams.
« Atsakymas #13 Prieš mėnesį »
Karališkosios šeimos atstovė, vos nenualpo nuo tokio atsakymo.
-Klausyk tu,- Kiek persistengė mergaitė.- Žiūrėk su kuo šneki, dar tu man atsikalbinėsi, bus blogai.- Pagrasino antrakursė ir atsitraukė šiek tiek toliau. Ši suklydo prieidama prie šios klastuolės, nesitikėjo, jog bus taip sunku ir išgirs tokius sakinius.
- Gerai, Džeine, aš esu Elizabeth Elena Phoenix, iš grifų gūžtos,- Nenorėdama atskleisti savo tapatybės, prisistatė ji. Šiek tiek pastovėjusi vietoje, pradėjo ieškoti savo lazdelės, taip, tos gražios, dailios, gal šiek tiek karališkos lazdelės. Ji buvo tikra, jog ją laikė rankoje, tačiau jos nebebuvo rankoje. Tikriausiai buvo ant žemės, netyčia numesta nuo tokio klastuolės įžūlumo. Norėjo pasiimti lazdelę, tačiau ji smarkiai pasidarė lėta.  Kaip... Kaip ji drįsta? Grifė šiaip taip atsistojo ir jau ruošėsi panaudoti Avodre Kedovre kerus. Kaip ir pasakojo apie tuos kerus jai mama. Ai nereikia, dar po to prisidirbsiu, naudosiu tuos kokius reikia... - Pasakė sau mintyse, paimdama lazdelę. Ji prisiminusi kerus, mostelėjo lazdele tam tikru judesiu ir suriko:
- Impedimenta!- Riktelėjo.- Va taip tau, Džeine, dabar, kad negirdėčiau tavo atsikalbinėjimų, o tai greitai būsi pas mane pilyje tarnaitė.- Netikrai šyptelėjo ir nuleido lazdelę.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš mėnesį sukūrė Christina Granger »
  Atsiųstum kalinką? Atsiųstum jūreivių šokį? Atsiųstum Haką? Atsiųstum alyvas? Tada, tu nuostabus žmogus, toks kaip ir fenekas. Arba nuostabi beždžionė.  

*

Neprisijungęs Džeinė Klerė Bromley

 • II kursas
 • *
 • 23
 • Taškai: 10
Ats: Antroji ANJM pamoka visiems kursams.
« Atsakymas #14 Prieš mėnesį »
Džeinė dar kartą liko šoke. Klastuolė tiesiog nesuprato, kaip galima taip kalbėti su ja, nes niekas dar nėra su ja taip kalbėjęs. Visi mergaitei greitai paklusdavo, gerbdavo ir aukštindavo ją. O dabar, kažkokia kvaila grifė sugebėjo taip negražiai kalbėti.
-Kaip tu drįįįįį...-pradėjo sakyti Bromley, tačiau pajuto, jog guli išsitiesusi ant žemės.-Ar tu juokauji?? Kaip tu drįsti! Aš- tavo tarnaitė??? Kokia nepagarba, Elizabeth Elena Phoenix!
Atsistojusi Džeinė Klerė sugraibė lazdelę ir vėl ją nutaikė tiesiai į Elizabeth kūną.
-Flipendo!- suriko klastuolė, tačiau nieko neįvyko.-FLIPENDO! Kodėl man nepavyksta paleisti šitų kvailų kerų!
Dabar tai jau tikrai buvo pamintas Bromley orumas. Ne tik, kad Džeinė Klerė buvo apmėtyta įvairiausiomis ir, jos nuomone, nepagarbiomis frazėmis, bet dabar jai net nepavyko paleisti parvertimo kerų. Džeinė matė, kaip grifė iš jos juokiasi, tačiau dar niekada taip stipriai nenorėjo dingti. Šiuo metu ji mieliausiai būtų prasmegusi skradžiai žemės, o tai buvo labai nebūdinga pirmakursei klastuolei.
-Na ir kas, kad man nepavyko? Tipo jau tau tai visada viskas pavyksta, Elizabeth?!-mergaitė uždavė klausimą, tačiau nenorėjo išgirsti atsakymo.
Vieną Bromley suprato- jai nepatiko apsigynimas nuo juodosios magijos. Nors ir kaip šiuo dalyku žavėjosi, po praktikos dalies Džeinei neatrodė, jog ji dar kažkada atlikinės pamokos užduotis. Tikriausiai visas kitas pamokas ji tiesiog kiurksos kampe apžiūrinėdama kitus, nes kažką pačiai pasirodė per daug didelė rizika apsijuokti.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš mėnesį sukūrė Džeinė Klerė Bromley »
Jeigu norite rašyt rpg kartu su pasipūtusia, išdidžia ir savimi pasitikinčia klastuole- laukiu pelėdų;)