0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

mergaitė123

Ats: Trečia MGP pamoka visiems kursams/'21 pavasaris
« Atsakymas #15 Prieš mėnesį »
  Vis dar angeliuką vaidinanti mergaitė vaidino, kad klausėsi kitų vaikų atsakymų. Tiesa, reikėjo pripažinti, magizoologija šis vaikas domėjosi, tad viena ausimi, atsakymus išgirdo ir stengėsi įsigrūsti į galvą. Galbūt tas būtų pravertęs tolimoje ateityje, tad vien tik dėl to, mergaitė neapleido šio magiškųjų gyvūnų mokslo ir visgi klausėsi atsakymų.
  Australija. Nors kiekvienam burtininkui, šis žodis galėjo reikšti skirtingus dalykus, mergaitės planas galvoje, lyg tyčia paprasčiausiai išgaravo. Juk šioji dar nė karto nesilankė šioje valstybėje arba žemyne. Iki galo nesuvokė, kur tiksliai keliaus išgėrusi ne žaviai atrodančio eliksyro. Vylėsi, kad į valstybę, tada bent jau būtų žinojusi, kurioje vietoje maždaug lankėsi, apie ką galės papasakoti katinams ir pasižymėti nedideliame, tačiau aiškiame žemėlapyje, įgrūstame kažkuriame kakavinės spalvos stalčiuje.
  Ši „kelionė“ mokinukę žavėjo ir ji neįstengė to nuslėpti. Ilgai nelaukusi stryktelėjo iš suolo ir paėmė gelsvos spalvos skystį. Kelias minutes šį apdovanojusi savo vandenyną primenančių akių žvilgsniu, galiausiai nusprendė išgerti. Giliai įkvėpė, stengėsi neužuosti viralo kvapo, nutuokė, kad šis tikrai nebus nuostabus, o praktikos sau gadintis netroško.
  Staiga viskas aplinkui mergaitę pradėjo šiek tiek suktis, ši tiesiog stovėjo ir tylėjo, laukė, kol galvos svaigimas sustos, ir dvylikametė visiškai atsipalaidavusi suras tą neoninės oranžinės spalvos gėlę, apie kurią pamokai prasidėjus kalbėjo profesorius Beaumont. Šis, mergaitės akyse nepasirodė, toks prastas burtininkas, kokiu jį įsivaizdavo. Galbūt pasirodė, net gi mandagus ir draugiškas arba Adelė buvo užkerėta kažkokiais kerais, jai taip džiaugtis dėl paprasčiausios praktikos užduoties nebuvo būdinga ir tai šiek tiek neramino.
  Ilgiau nelaukusi, jaunoji panelė apsidairė. Ji nežinojo ko tikėtis, tačiau oras Australijoje buvo pasakiškas, šiluma priminė gimtinę ir tai, dar labiau pralinksmino klastuolę. Ši atsargiai, kad nepargriūtų ir neprivalėtų po dar vienos magiškųjų gyvūnų priežiūros pamokos gulėti ligoninės sparno lovoje ir nuobodžiauti žengė tvirtą žingsnį pirmyn ir žvalgėsi į visas puses. Nei magiškųjų kengūrų, nei gėlytės ar augalėlio (jaunoji burtininkė tiksliai neprisiminė, kokius žodžius apibūdinti augalą naudojo profesorius Rafael) bent jau kol kas nesimatė. Nors iš tikrųjų, Mokslinčė nesistebėjo, čia laiką leido tikrai ne vienintelė, tad augalėlio paieškoti privalėjo kur nors giliau.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš mėnesį sukūrė Adelė Mokslinčė »

*

Neprisijungęs Heidi Mollson

 • VI kursas
 • *
 • 207
 • Taškai:
 • Ačiū, Igi, už vienposčio RPG idėją. Ir taip, aš noriu atsakymo
Ats: Trečia MGP pamoka visiems kursams/'21 pavasaris
« Atsakymas #16 Prieš mėnesį »
  Atsidūrusi svetimoje ir pavojų pilnoje šalyje, Heidi iš lėto prasimerkė, bandydama suktis taip, kad kuo mažiau saulės patektų ant jos odos, o tuo labiau spigintų į akis. Pripratusi prie staigaus ryškumo, mergaitė iš lėto prasimerkė ir ėmėsi dairymosi. Pirmasis dalykas, kurį ji tikėjosi pamatyti, buvo draugiška kengūra, dėl kurios čia atsidūrė, kadangi nelabai norėjo vaikščioti, po šias akmenų ir didelių žolės plotų, pilnas vietoves, ieškodama falingo gėlių. Jeigu dabar Australijoje būtų buvusi naktis, jaunoji vampyrė su malonumu, būtų vaikščiojusi čia, net gi kelias valandas, kol būtų sugebėjusi rasti šias arba tiesiog savo malonumui. Tačiau kai švietė saulė, tamsiaplaukė norėjo tik vieno - kuo greičiau dingti iš čia, į pakankamai vėsų ir šešėlio pilną kabinetą.
  Apsukusi dar vieną žvalgymosi ratą, klastuolė savo nusivylimui, nepastebėjo nieko, kas panašėtų į užsimaskavusią kengūrą, tad nusprendė tiesiog traukti į paieškas. Atsukusi nugarą į saulės pusę, Heidi lėtais žingsniais traukė tolyn, akylai dairydamasi šlykščios - ryškiai rožinės spalvos. Mergaitei jos labai nepatiko ir buvo favoritų augalų, pagal grožį, sąrašo pabaigoje ir prieš šią gėlę stovėjo tik šimtai tuščių vietų, į kurias dar neatsidūrė jokie kiti jos matyti augalai. Karts nuo karto sustodama ir apsidairydama, jaunoji vampyrė pasiekė pirmąją šios dienos falingo gėlę. Atsargiai ištraukusi šią iš žemės, tamsiaplaukė paėmė į dešinę ranką ir tęsė savo kelionę toliau, tikėdamasi, kad kančia greitai baigsis.
  Kaip spėjo klastuolė, dabar viskas turėjo eitis žymiai greičiau, kadangi buvo didesnis šansas, kad pamačiusios judančią ryškią rožinę spalvą, magiškosios kengūros, sumanys nebesislėpti ir prišokliuos arčiau jos. Tai šiek tiek skambėjo kaip drambliuko svajonės, tačiau čia magijos pasaulis ir net tokie kiek paprastam žmogui - žiobarui, neįprasti dalykai galėdavo įvykti. Praėjo dar keletas minučių, Heidi neaišku kaip, bet sugebėjo pasiekti mišką, kurio prieš tiek pat laiko nematė, tačiau į tai per daug nekreipė dėmesio.
  Šiek tiek paspartinusi žingsnį, mergaitė atsidūrė miško šešėlyje, kuriame pasigirdo šlamesys. Pasisukusi labiau į kairę, jaunoji vampyrė išvydo, jos link judantį gyvūną. Nenorėdama pajudėti, šioji laukė kol jis prisiartins, kadangi nenorėjo išgąsdinti ir taip prarasti dar keletą minučių savo gyvenimo laiko. Žingsnis po žingsnio ir kengūra atsidūrė per ranką nuo jos. Tamsiaplaukė ėmė atsargiai tiesti gėlę, šią greitai pagriebęs gyvūnas, skaniai suvalgė. Atsargiai priartėjusi prie jo, klastuolė perbraukė per švelnų kailį. Buvo panašu, kad kengūra tuo patenkinta, tad mergaitė glostymą tęsė toliau.
  Staigiai kažkam sušlamėjus krūmuose, chameleonų genų turintis padaras, nušokliavo tolyn. Tuo šiek tiek nusivylusi jaunoji vampyrė, ėmė dairytis bandydama išsiaiškinti, kaip turėtų grįžti. Po kelių mąstymų akimirkų nusprendė, kad kol virš jos galvos yra miškas ir šešėlis, šioji sugebės išgyventi. Tikiuosi neliksiu čia amžinai.
Parduodami katinai už 3s ir silkės už 1s (netransfigūravimo tikslais). Dėl pirkimo kreiptis į mane.

Ginu šeimos vyrus, tad nekabinkit Mayran ar Quentin
Jie jums tiesiog per geri :)

*

mergaitė123

Ats: Trečia MGP pamoka visiems kursams/'21 pavasaris
« Atsakymas #17 Prieš mėnesį »
  Klastuolė dairėsi į visas puses, tačiau neoninės spalvos galės nesimatė niekur. Tai sutrikdė mergaitę, gi profesorius minėjo, kad augalėlį turėjo rasti greitai ir jokių kliūčių nebus, tačiau burtininkės stovinčios ant žemės Australijoje pasitiko kitoks likimas.
  Mergaitė atsiduso, atsisėdo ant žolės ir sukryžiavusi rankas, papurtė galvą. O ji galvojo šią pamoką praleis ramiai ir uždirbs koledžui taškų, ištyrinės Australiją ir tiesiog mėgausis gyvenimu... Kodėl tokie paprasti ir nieko nežeidžiantys norai paprasčiausiai negalėjo būti įgyvendinti, Adelė nenutuokė. Žinojo tik tai, kad šiuo metu turėjo daryti ką nors, tad dar kartą apsižvalgiusi stryktelėjo ir nulėkė prie vieno iš medžių, saulės spindulėliai Mokslinčės nebedžiugino, šiai norėjosi pavėsio, kurį aukštas medis ir suteikė. Nenutuokė po kokiu medžiu gėrėjosi Australijos augalija, tačiau jai tai nerūpėjo. Tereikėjo surasti tą oranžinį ar rožinį augalą, kad galėtų įvykdyti užduotis. Dar kartą apsižvalgiusi pajautė, kaip su sportbačiu užmynė ant kažko. Vylėsi, kad tai nebuvo kažkoks gyvas padaras, tačiau jokio sucipimo neišgirdo, tad paprasčiausiai žvilgtelėjo ir pastebėjo, ne bet ką, o tą augalą.
  Nu tobula sugebėjau taip sugadinti augalą, kurį vos radau, - mintyse kiek pasipykusi su savimi nusprendė, kad daugiau laiko su neonine gėle nepraleis, tad nuo žemės paėmė tą patį augalą ir manė, kad kengūrai tai nebus labai svarbu, o ir profesorius neturėjo sužinoti šios pamokos dalies pasisekimo. Adelė nesijaudino. Na, tik truputį.
  Buvo užtikrinta kad, pirmąją užduotį Mokslinčė įveikė, tad beliko surasti tą magiškąją kengūrą. Kas skambėjo nesunkiai, ypač dėl to, kad magiškųjų gyvių pamoka neturėjo būti ypatingai sunkus dalykas, kankinantis mokinius nuo ryto iki vakaro. Vis lengviau, nei kerėjimas, - pagalvojo ir šyptelėjo, tačiau tuo pat metu kiek nusipurtė. Dvylikametei reikėjo atlikti užduotį, kad ir kokia ji buvo, tad ši nužingsniavo ieškoti magiškosios kengūros ištiesusi gėlytę prieš save. Tiksliai neprisiminė (na, tiksliau nesiklausė tos profesoriaus Beaumont pasakojimo dalies, ji mergaitei pasirodė nuobodžiausia) ką su ta gėle reikėjo padaryti, tačiau pasąmonė sakė, kad gyvūnas tikriausiai turėjo ją suvalgyti, ko Adelė ir tikėjosi. Nu gal nenukąs rankos, - nusigandusi pagalvojo ir prieš save išvydo gyvūnėlį, primenantį žiobariškas kengūras.
  - Labas! - atrodė, nuo garsaus riktelėjimo apkurto visa Australija, to ir užteko, kad pirmoji kengūra paprasčiausiai pasišalintų iš Adelės matomos vietos. Bet...aš ją suradau, gal tai skaitosi, kaip užduoties atlikimas? - paklausė savęs ir susimąstė. Galiausiai nusprendė, kad mieliau pasimėgaus saulyte, tad taip padarė, atsigulė ant žemės ir paprasčiausiai stebėjo dangaus žydrynę, taip maloniai leisdama pamokos laiką Australijoje.

*

Neprisijungęs Sofi Barbierato

 • II kursas
 • *
 • 15
 • Taškai: 2
Ats: Trečia MGP pamoka visiems kursams/'21 pavasaris
« Atsakymas #18 Prieš mėnesį »
   Mergaitė tyliai įrioglino į Magiškų gyvūnų priežiūros pamokos klasę. Palaukė kelias minutes prie durų ir lyg niekur nieko atsisėdo į suolą pačiame klasės gale. Ji praleido visą teoriją nors ir intensyviai bandydavo prakišti savo atsakymą. Kai teorija baigėsi klastuolė pamaiviškai pažvelgė į geltono skysčio kolbą profesoriaus rankoje.
   Ji tyliai klausė praktikos užduoties. Sofi vos nesucypė išgirdusi ką reiks daryti. Jėzus Marija, negaliu patikėt. Aš negaliu pakęsti kelionių į šiltus kraštus, tiesiog nekenčiu. Ji su dideliu nusivylimu savo pirmakursės veide nutrepseno iki profesoriaus Rafael stalo ir pasiėmė nedidelį buteliuką to vėmalų spalvos skysčio. Italė išmaukė viską vienu gurkšniu. (Pasirodo vėmalai nebuvo vien skysčio spalva.)
   Staiga mergaitė pajuto kaip viskas sukasi ir kojos nebesivelka drėgnomis medžio lentomis padengtomis klasės grindimis, ji pajuto, kad vaikšto šilta smėliu bei žolėm dengta žeme.

*

Neprisijungęs Džeinė Klerė Bromley

 • II kursas
 • *
 • 21
 • Taškai: 10
Ats: Trečia MGP pamoka visiems kursams/'21 pavasaris
« Atsakymas #19 Prieš mėnesį »
Pievoje rasti ryškiai rožines gėles nebuvo sunku- jos švytavo iš toli. Tačiau nueiti iki jų buvo darbo, nes aukštos žolės ir smilgos tiesiogine ta žodžio prasme kibosi tiesiai į Džeinės Klerės kojas. Tačiau mergaitė nepasidavė ir bandė nueiti iki tų keistųjų gėlių, nes norėjo kuo greičiau ištrūkti iš šios keistos pamokos.
Tai, kad su mokykliniu apsiaustu buvo gerokai per karšta, Bromley nebekėlė tokio pasibjaurėjimo. Labiausiai ji tikėjosi, kad kai grįš į klasę, jos plaukai bus lygiai tokie pat glotnūs ir lygūs, kokie buvo prieš įvykstant šiam keistam persikėlimui iš Hogvartso į Australiją. Taip pat, tuo pačiu metu, klastuolės mintyse virė planai, kaip ji paskųs Magiškų gyvūnų priežiūros profesorių Rafaelį tėvui. Džeinė Klerė tikėjosi, jog jos tėvas sureaguos į tokį profesoriaus mokymo būdą ir kreipsis į mokyklos direktorę.
Bromley atsitokėjo tada, kai jau buvo pasiekusi tą vietą, kur augo keistosios falingo gėlės. Na, bent jau taip mergaitė tikėjosi, kad čia būtent tos gėlės, kurių jai reikia. Nusiskynusi kelias tokias gėles, kurių žiedai buvo labai dideli ir ypatingai keistos formos, prasibrovė atgal pro aukštas žoles.
Sugrįžus į laukymę netoli miškelio, pirmakursė sutriko. Aš turiu gėles, o kas toliau? Džeinė pabandė prisiminti daugiau nekompetetingojo profesoriau Beaumont pasakojimo, tačiau nieko naujo nesuprato. Kengūras galima išvilioti tik su šitomis gėlėmis, taip pat jos yra draugiškos. Gal aš prisirinkau ne tų gėlių? Bet abejoti nebebuvo kada. Mergaitė išdėliojo žiedlapius ant žemės. Gal suveiks kaip spąstai? Netrukus Džeinė pamatė, kaip kažkurioje miškelio vietoje tarsi pajudėjo vaizdas. Tai įvyko vos vienai akimirkai, tačiau mergaitė nepasimetė ir, susirinkusi visus žiedlapius, nuėjo tos vietos link.
Bromley pajuto, jog jai už nugaros kažkas stovi. Apsisukusi pamatė, jog čia ne kas kitas, o toji chameleoninė kengūra.
-Po velnių, tu, kvaila kengūra, mane išgąsdinai! Viskas! Suradau tave! Tai jau tipo galima grįžti?-pradėjo klykauti klastuolė.-Tiesa, O KAS TOLIAU!? MUM JUK NIEKAS NIEKO NEPASAKĖ APIE GRĮŽIMĄ!
Mergaitė tiesiog kelias minutes bandė atgauti amą. Ją buvo ištikęs bent antros stadijos šokas. Gal mumis visus ir norėjo įstriginti kažkokiuose Australijos negyvenamų vietovių užkampiuose? 
Tačiau Džeinė Klerė pati nieko negalėjo pakeisti ir padaryti, tad tik apžiūrinėjo vis dar šalia jos stovinčią kengūrą, taip bandydama apsiraminti. Matyt chameleoninė kengūra nepabėgo dėl to, nes pirmakursė rankose vis dar laikė falingo gėlių.
Jeigu norite rašyt rpg kartu su pasipūtusia, išdidžia ir savimi pasitikinčia klastuole- laukiu pelėdų;)

*

Neprisijungęs Rafael Beaumont

 • Magiškų gyvūnų priežiūros profesorius
 • *
 • 93
Ats: Trečia MGP pamoka visiems kursams/'21 pavasaris
« Atsakymas #20 Prieš mėnesį »
Pamoka ėjosi gana sklandžiai. Visi vaikai iškeliavo pas kengūras. Dėl šios priežasties jaunasis profesorius buvo labai patenkintas. Suprato, kad jei dėstys Hogvartse toliau, beveik visas pamokas darys ne klasėje, o vaikus nukels kažkur. Juk tai labai tobula! Nėra rėkimų, nėra pykčio, tik ramuma ir tyla.
Greitai ta tyla ir ramuma baigėsi po kurio laiko, kadangi vaikai pradėjo grįžinėti į klasę. Buvęs švilpynės koledžo atstovas atsiduso ir stebėjo mokinius. Galiausiai suskambėjo varpas pranešantis apie pamokos pabaigą. Visi vaikai vos po kelių akimirkų dingo iš klasės. Rudaplaukis šyptelėjo ir surinkęs tuščius buteliukus, sudėjo juos į dėžę. Tada išėjo iš kabineto jį užrakindamas. Buteliukus išsinešė, kadangi juos reikės išdezinfekuoti ir gal panaudoti geresniais būdais.
,,Tavo mokytojas gali gulėti griovyje, girtas.''
Kovinis girto Rafo režimas. Tada Rafas sako : grrrrr