0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Rafael Beaumont

 • Magiškų gyvūnų priežiūros profesorius
 • *
 • 95
Tema: Pasalgio medūzos.
Kaip ir kiekvieną sezoną profesorius judėjo savo kabineto link. Šiandien į jį išsiruošė labai anksti, kadangi turėjo paruošti labai daug dalykų. Juk ši pamoka bus netgi ir kiek pavojinga. Nors visos jo pamokos buvo bent šiek tiek pavojingos, ši bus kažkur pavojingiausių jo pravęstų pamokų sąrašo viršuje.
 Vos įžengęs į kabinetą profesorius išdėliojo tabletes ant mokinių stalų. Su jų pagalbą mokiniai galės nusikelti į magijos pagalba sukurtą vietą, kurioje galės surasti pasalgio medūzas. Tada ant kiekvieno stalo padėjo po dar vieną tabletę, kuri buvo melsvos spalvos. Po šių veiksmų priėjo prie stalo ir ant lentos užrašė pamokos temą. Kaip tik suskambo varpas pranešantis apie pamokos pradžią. Profesorius nusišypsojo.
- Sveiki susirinkę į pirmąją šio sezono magiškųjų gyvūnų priežiūros pamoką. Labai džiugu, kad šį dalyką ir toliau dėstau aš - Rafael Beaumont. Na, gal kam ir nedžiugu, bet nėra svarbi dalis, - pasakė kiek nevykusį juokelį ir nusijuokė. - Gerai, prisistatyti pirmakursiams nereikia. Su laiku jūsų vardus išmoksiu labai gerai. Taigi, šiandien kalbėsime apie pasalgio medūzas. Jos yra labai retos, dažniausiai sutinkamos Atlanto vandenyno gilumoje. Yra labai pavojingos ir didelės. Vidutinis jų ilgis penkiasdešimt metrų. O pavojingos tuo, kad prilietus jos čiuptuvą, medūza sudegina žmogų iki pelėnų. Jos taip pat ir šviečia žalsva spalva, - papasakojo apie jas profesorius. - Šioje pamokoje jūs turėsite galimybę nusikelti į jų gyvenamą vietą ir ten jas pamatyti, paplaukioti šalia jų, neišgąsdinant jų, kadangi jos labai gerai viską jaučia.  O nusikelti į jų gyvenamą vietą, galėsite šios raudonos ant jūsų stalo gulinčios tabletės pagalba. Bet prieš keliaudami ten išgerkite mėlyną tabletę, kadangi be jos jūs negalėsite kvėpuoti po vandeniu. Nors viskas sukurta magijos pagalba, po vandeniu be jos kvėpuoti negalėsite. Taip pat jei medūzos jus čiuptuvais palies, čiuptuvai silpnai nudegins ir jūs grįšite į klasę. Jei nepaliesite medūzų, tiesiog grįšite į klasę pamokai pasibaigus, - pabaigė instruktažą mokytojas. - Sėkmės.
(Išgeriat mėlyną tabletę, o vėliau raudoną. Susirandant medūzą ir paplaukiojat šalia jos. Galite susitikti medūzų gyvenamojoje vietoje. Du postai po 1300 simbolių arba trys po 600 simbolių. Pamoką baigsiu birželio 21d.)
,,Tavo mokytojas gali gulėti griovyje, girtas.''
Kovinis girto Rafo režimas. Tada Rafas sako : grrrrr

*

Neprisijungęs David Dominguez

 • II kursas
 • *
 • 86
 • Taškai: 43
 • Lytis: Moteris
Ats: Pirma MGP pamoka visiems kursams/'21 vasara
« Atsakymas #1 Prieš 6 dienas »
Davidas garsiai ir demonstratyviai atsiduso. Jis visiškai nenorėjo sėdėti toje kvailoje pamokoje! Kodėl negalima pasidžiaugti gražiu oru ir, pavyzdžiui, praleisti dienos lauke? Ne, reikia sėdėti kvailame suole ir apsimesti, kad nori išmokti kažką apie magiškuosius gyvūnus! Berniukas nė neketino turėti augintinio - tad kam jam tokios nesąmonės! Tiesa, knisius galbūt nebūtų labai blogas augintinis - pačiam netgi nereikėtų vogti! Bet jokie ten arkliai berniuko nedomino - ką jau kalbėti apie medūzas, su kuriomis jie niekada nė nesusidurs! Ne, šitas profesorius yra tiesiog pernelyg kvailas, kad suprastų, ko reikia mokyti vaikus! Kodėl jie negali mokytis apie knisius, kad sužinotų, kaip geriausia tuos gyvūnus išnaudoti vagystėms! Ne, reikia gerti kažkokias kvailas piliules ir keliauti nežinia kur! Davidas labai norėjo nieko nedaryti, bet arešto gauti taip pat nenorėjo, tad paėmė raudoną tabletę ir be galo abejingai į ją pažvelgė. Jis dar kartą garsiai ir demonstratyviai atsiduso ir paėmė mėlynąją tabletę. Kažkoks nesusipratimas! Į šitas pamokas tikrai daugiau neisiu, ir mama tegul sako ką nori! Kam man šitaip švaistyti laiką?! Žinoma, berniukas mieliau būtų praleidęs laiką rausdamasis po kieno nors (pavyzdžiui, "princesės") daiktus, bet dabar reikėjo praryti tą spalvotą šlykštynę. Dar kartą garsiai ir demonstratyviai atsidusęs klastuolis susikišo į burną mėlynąją tabletę. Nesunkiai nurijo ir piktai pažvelgė į raudonąją. Jeigu jam kas nors nepasiseks, kaltas bus tik tas kvailas profesorius, nežinantis, apie ką reikia vesti pamokas! Ketvirtą kartą per pastarąsias penkias minutes Davidas garsiai ir demonstratyviai atsiduso, bet pagaliau prarijo raudoną tabletę ir iš karto pajuto, kad atsidūrė vandenyje.

*

Neprisijungęs Henrieta Poter

 • I kursas
 • *
 • 27
 • Taškai: 22
 • Lytis: Moteris
 • Visur gerai, bet namie geriausia.
Ats: Pirma MGP pamoka visiems kursams/'21 vasara
« Atsakymas #2 Prieš 5 dienas »
  Henrieta pakiliai nusiteikusi žingsniavo klasės link. Pro Hogvartso pilies langus prasiskverbė skaisčios saulės spinduliai. Pirmakursei patiko saulėtos dienos, nes per jas jai būdavo lengviau susikaupti, o nemėgstamos pamokos, nei iš šio, nei iš to, tapdavo įdomios. Mergaitei patiko gyvūnai ir ji  nekantravo sudalyvauti magiškų gyvūnų priežiūros pamokose.
  Suskambus varpui Henrieta įžengė pro Magiškų gyvūnų priežiūros klasės duris ir atsisėdo prie durų esančiame suole. Profesorius jau buvo klasėje, o ant stalo gulėjo keistos tabletės. Ilgai nelaukęs jis pristatė pamokos temą ir prisistatė pats. Profesorius Beaumont... Mintyse pasikartojo grifiukė. Pirmaisiais mokslo metais, užgriuvus krūvai pamokų, buvo sunku iškart prisiminti visų profesorių pavardes, bet tai buvo įmanoma ir grifų gūžtos mokinė stengėsi nė vieno nepamiršti.
"Net tamsiausiu metu galima būti laimingu, tik svarbu nepamiršti įsijungti šviesą.” – Albas Persifalis Valfrikas Brajanas Dumbldoras

*

Neprisijungęs Charlotte Claire Evans

 • II kursas
 • *
 • 59
 • Taškai:
Ats: Pirma MGP pamoka visiems kursams/'21 vasara
« Atsakymas #3 Prieš 4 dienas »
Kam tu iš viso eini į tas pamokas, jeigu ten nieko nesupranti? Esi visiškai kvaila ir nevykusi, sėdėtum kambaryje, tada bent jau niekas nematytų, kaip žliumbi… Kranklys burbėjo Šarlotės mintyse nuo pat pamokos pradžios. Mergaitei buvo liūdna ir, ko gero, sunkiausia buvo tai, kad ji žinojo: paukštis yra visiškai teisus - jai išties nėra ko veikti pamokose… Bet grifiukė norėjo mokytis, norėjo gerai atlikti praktines užduotis ir namų darbus, tad ji turėjo stengtis… Kranklys, deja, nemanė, kad jo šeimininkė gali būti kam nors tinkama, kad tik dar labiau slėgė mergaitę. Net ir augintinis iš jos tyčiojasi… O juk jis buvo mamos dovana…
Profesorius šnekėjo labai sudėtingai, ir Šarlotė jo visiškai nesuprato. Buvo liūdna, bet ir baisu paprašyti dar kartą paaiškinti užduotį. Tokiu atveju būtinai kas nors prisikabintų ir vėl pradėtų tyčiotis, tad jau geriau apsimesti, kad viską supranti, ir tada tik profesorius sužinos, kad grifiukė yra visiška kvaiša… Kažkur plaukioti? Bet ji nemoka to daryti… Tikriausiai nuskęs, ir tada visi bus be galo patenkinti… Niekas nepasiges mažos kvailutės, nebent tada, kai pastebės nebebus, iš ko tyčiotis…
Šarlotė paėmė į rankas dvi tabletes, bet niekaip negalėjo suprasti, kodėl jos tokios ryškios ir skirtingų spalvų. Mergaitė žiūrėjo, bet nesiryžo nė vienos iš jų praryti - maža kas gali atsitikti… Profesorius tą tikriausiai paaiškino, bet Šarlotė taip ir liko nieko nesupratusi. Dabar ji sėdėjo savo suole ir nė neketino kur nors judintis - kad ji tai padarytų, mokytojas viską turės paaiškinti dar kartą ir padaryti tai daug suprantamiau...
Norėčiau, kad šitas personažas taptų patyčių auka. Jeigu norite, tyčiokitės per pamokas, taip pat galime parašyti RPG

*

Neprisijungęs Elodie Gold

 • I kursas
 • *
 • 45
 • Taškai: 52
 • Lytis: Moteris
 • ❝Un peuple malheureux fait les grands artistes.❞
Ats: Pirma MGP pamoka visiems kursams/'21 vasara
« Atsakymas #4 Prieš 4 dienas »
 Magiškų gyvūnų priežiūra, aha. Jeigu duos kokiai rupūžei nublizginti odą, aš ir ją ir šios pamokos dėstytoją išmokysiu skraidyti. Akivaizdu, kad britė daug nesitikėjo iš šio dalyko. Ne, nebuvo taip, kad jai nepatiktų gyvūnai, ji juos toleravo (nors, jeigu būtų kokios nors pamokos tema katės, mergaitė šią pamoką įsimylėtų). Tiesiog pirmakursei nepatiko dalyko pavadinimo "priežiūra" dalis. Jos šaltu mąstymu rodėsi, kad kiekvienas, nesvarbu žmogysta ar padaras, gali pats savimi pasirūpinti. Bet per daug nesidarė sau išankstinės nuomonės, varnei labiau svarbu buvo vietoje teisti aplinką.
 Ir štai, toks momentas ir atėjo. Juodaplaukė jau tikėjosi pamatyti šusnį plaukų, arba randų, o gal ir abiejų. Bet jos lūkesčiai buvo itin svariai nušluoti šonan. Naujai matomo profesoriaus išvaizdą mergaitei nedaug trūko sumaišyti su kokiu septintakursiu, kadangi jaunumas buvo akivaizdus. Netikėtai atsiradusi tabletė ant varnanagės stalo mintis šiek tiek išblaškė. Rudomis akimis ji žvelgė į raudonąją tabletę. Hm... narkotikai? Na, pagal tokį jaunumą jo ir tokius laikus, tiesą pasakius, nesistebiu. Sulyg mintimis vienuolikmetė patrūkčiojo pečiais, pradėdama klausytis narkomano (Čia gi ne Spellman, susiimk...) profesoriaus tirados. Šiaip dauguma jo pasakytų žodžių jos nedomino, dėl staiga dėmesį patraukusio prisistatymo. Pala, pala, pala, Beaumont? Taigi čia prancūziškai! Na, dabar šimtąsyk įdomiau. Elodie nesugebėjo nuslėpti nuostabos šviesiame veide, to ji nuoširdžiai nesitikėjo, manėsi, jog vienintelė domėjosi prancūzų kultūra ir mokėjo prancūziškai. O turėti savąjį profesorių - prancūzą, geriau ir būti negali. Bet, nors ir tai ją itin sužavėjo, visgi tolimesnės prancūzo šnekos nepadėjo jam prarungti nuostabiosios Klark.
 Po minčių spiečiaus, dabar varnė žvelgė į dvi tabletes and savojo suolo. Nors ir prancūzas, man rimtai pradeda rodytis, kad jis gerai susibendrauja su Sapaliojančia Spellman... Galiausiai nugrūdusi savąsias mintis apie šios mokyklos narkomanus, mergaitė kietai užsimerkė, ir, galvoje greitai sumalusi kažkokio, egzistuojančio ar ne, tikėjimo maldą, kad nenumirtų nuo priburbuliavimo, metė kairiame delne laikomą tabletę tiesiai sau į burną. Po jos, tas pats sekė dešiniąjame delne laikomą tabletę. O jergutėliau su visais velniūkščiais ir dievaičiais, aš tikiuosi prarijau reikiamą tabletę pirmiau. O dievulėliau.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 4 dienas sukūrė Elodie Gold »
B r i g h t o n ,  U K

*

Neprisijungęs Henrieta Poter

 • I kursas
 • *
 • 27
 • Taškai: 22
 • Lytis: Moteris
 • Visur gerai, bet namie geriausia.
Ats: Pirma MGP pamoka visiems kursams/'21 vasara
« Atsakymas #5 Prieš 4 dienas »
  Profesoriui pristačius pamokos praktikos darbą, Henrieta ėmėsi darbo. Pirmakursė truputį nerimavo. O jeigu nepavyks atrasti medūzos? Kas bus jei stebuklinga piliulė nesuveiks ir aš prigersiu? Nuo šių minčių mergaitė net nusipurtė. Tačiau pamokoje dalyvauti reikėjo ir mergaitė pakėlė mėlyną tabletę. Ir įsimetė ją į burną. Iškart po to taip pat padarė ir su raudonąja.
  Ilgai netrukus Henrieta pajuto, kad plūduriuoja po vandeniu. Aplinkui buvo labai gražu, augo jūržolės. Tačiau kitos gyvybės čia nesimatė. Kaip čia gražu! Pagalvojo mergaitė. Taip ir norėjosi plaukioti žaisti su dumbliais, bet reikėjo surasti pasalgio medūzą. Išsišiepusi nuo ausies ligi ausies grifų gūžtos mokinukė nuplaukė jūros dugnu link pasalgio medūzų gyvenamosios vietovės.
"Net tamsiausiu metu galima būti laimingu, tik svarbu nepamiršti įsijungti šviesą.” – Albas Persifalis Valfrikas Brajanas Dumbldoras

*

Neprisijungęs Čilali Liepsnutė

 • I kursas
 • *
 • 6
 • Taškai: 10
Ats: Pirma MGP pamoka visiems kursams/'21 vasara
« Atsakymas #6 Prieš 3 dienas »
    Čilali ganėtinai džiaugėsi sulaukusi magiškų gyvūnų priežiūros. Tai buvo ideali proga ja apsėstai Hogvartso visuomenei pristatyti nuostabiai įstabų ir beprotiškai protingą šunelį, tiksliau, tris šunelių galvas, susodintas ant vieno aptakaus kūno. Liepsnutė net neįsivaizdavo, kad čia, Anglijoje, trigalvį cerberį galimai legaliai įsigyti ir auginti, tačiau skųstis neketino. Vietoj to pusę motinos duotų pinigų ištaškė ant trigubo Katahulos leopardinio šuns.
    Originalių vardų jis neturėjo (klastuolė pamažu pradėjo suvokti, kokia atsakomybė užplūsta išsirinkus tris lyg ir atskirus, lyg ir bendrus šunis), todėl turėjo tenkintis spalvų sinonimais: šokoladinis mėlynakis dešinėje - Kaštonas, per vidurį sėdintis pilkis stambiomis juodomis dėmėmis - Pelenius, o šalia esanti mažiausia baltai juosva galva - Cukrius. Originalu, nieko nepridursi.
    Čilali laikė save gyvūnų auginimo ir dresūros meistrė, deja, KPC trilogija su tuo nesutiko. Jie vis malėsi, judėjo, vizgino vieną ploną uodegą, trepsėjo mažomis, trijų kūnų energiją kaupiančiomis kojomis. Čilali dėkojo savo gentiems dievams už tai, kad KPC dar buvo tik mažylis, o kartu peikė jo dramblišką jėgą, su baime laukdama augimo spurto.
    Deja, pamokos teorija skambėjo nuobodžiai ir Liepsnutei, ir šuniui (šunims?), tad vizgindami uodegą (tik šunys, ne mergina) jie patraukė per klasę ieškotis pramogų. Ilgai blaškytis neteko - kai dauguma mokinių šoko daryti praktikos, viena rudaplaukė graudžiai sėdėjo prie savo stalelio. Čilali priėjo ir, milžiniškais raumenims valdydama staiga dėl draugijos pašėlusį KPC, paklausė:
 - Kas tokia būsi? Ir mesk tas tabletes, šią pamoką būsi su manimi.

*

Neprisijungęs Henrieta Poter

 • I kursas
 • *
 • 27
 • Taškai: 22
 • Lytis: Moteris
 • Visur gerai, bet namie geriausia.
Ats: Pirma MGP pamoka visiems kursams/'21 vasara
« Atsakymas #7 Prieš 3 dienas »
  Henrieta nuplaukė gal kokius šimtą ar du šimtus metrų ir pasuko už uolos. Nuo ten atsivėrė nuostabūs vaizdai ir tolumoje mergaitė išvydo žalsvą švieselę. Šviesos šaltinis buvo gana toli, bet vis tiek buvo galima spręsti, kad jis didelis. Pirmakursė neabejojo - tai posalgio medūza.
  Grifiukė visu greičiu pasileido link jos. Medūza ją pajuto, bet nepasitraukė. Vienuolikmetė sulėtino greitį. Mergaitei nesinorėjo, kad padaras paspruktų. Kaip ir sakė profesorius Beaumont, posalgio medūza buvo milžiniška. Atsargiai prisiartinusi Henrieta ėmė apžiūrinėti gyvūną. Tikrai nenorėčiau tokio milžiniško ir pavojingo gyvio sutikti madydamasi jūroje! Nusprendė pirmakursė.
  Tik staiga medūza pradėjo plaukti. Grifų gūžtos mokinė stengėsi neatsilikti, bet posalgio medūza buvo greita. Iš visų jėgų pirmakursė skuto jai iš paskos ir užsimiršusi prisilietė prie čiuptuvo. Henrieta pajuto ant rankos dilgčiojimą, lyg prilietus dilgėlę. Ir pirmakursė susivokė sėdinti klasėje. Ši pamoka jai labai patinko ir pabaigusi darbą ji ėmė laukti, kada profesorius ją paleis iš klasės.
"Net tamsiausiu metu galima būti laimingu, tik svarbu nepamiršti įsijungti šviesą.” – Albas Persifalis Valfrikas Brajanas Dumbldoras

*

Neprisijungęs Charlotte Claire Evans

 • II kursas
 • *
 • 59
 • Taškai:
Ats: Pirma MGP pamoka visiems kursams/'21 vasara
« Atsakymas #8 Prieš 3 dienas »
Šarlotė juto, kad ima panikuoti. Ne, ji tikrai nesugebės atlikti praktinės užduoties? Kodėl profesoriai apkrauna jos galvelę tokiais nesuprantamais dalykais? Kur tos medūzos? Ką jai su jomis daryti? Ar jos nepavojingos?.. Mergaitė nepagalvojo apie tai, kad galbūt mokytojas visa tai išaiškino. Bet kažkodėl atrodė, kad ji liko vienintelė, kuri visiškai nieko nesuprato… Buvo liūdna, tad Šarlotė niekaip nenustojo verkti. Pro ašaras ji beveik nieko nematė, bet vis tiek žvilgtelėjo į mėlynąją tabletę ir jau ruošėsi ją praryti. Nelaimei, kaip tik tada kažkas šalia prašneko, tad grifiukė vos nenugriuvo nuo kėdės iš išgąsčio. Ji nusišluostė akis ir pažvelgė į nepažįstamą mokinę. Akivaizdu, kad ir ji yra pasiruošusi tyčiotis…
- Man reikia atlikti pamokos darbą, - kuo drąsiau, bet vis tiek labai neužtikrintai sumurmėjo Šarlotė. Ji labai bijojo, kad ir šita mergaitė ją žemins ir tyčiosis. Grifiukė atsargiai pažvelgė į ją, bet greitai ir vėl nuleido akis į tabletes. Kodėl tyčiotis reikia būtent iš manęs?.. susimąstė mergaitė ir pajuto, kad akyse vėl kaupiasi ašaros. Nepažįstamoji nieko blogo nepadarė, bet Šarlotė buvo įsitikinusi, kad ji tiesiog laukia tinkamos progos. Juk visi būtent taip ir elgiasi…
- Tau irgi reikia atlikti pamokos darbą, - tyliai pasakė grifiukė. Ji nežinojo, kaip mergaitė reaguos, bet tikėjosi, kad taip bus paprasčiau likti vienai. - Ar tu pametei savo tabletes?
Šarlotė draugiškai ištiesė ranką ir pasiūlė tabletes nepažįstamai mergaitei. Jeigu ji atliks užduotį, grifiukė liks viena ir pasistengs, kad profesorius jos nepastebėtų...
Norėčiau, kad šitas personažas taptų patyčių auka. Jeigu norite, tyčiokitės per pamokas, taip pat galime parašyti RPG

*

Neprisijungęs Čilali Liepsnutė

 • I kursas
 • *
 • 6
 • Taškai: 10
Ats: Pirma MGP pamoka visiems kursams/'21 vasara
« Atsakymas #9 Prieš 2 dienas »
 - Ne, nereikia, ne visos praktinės užduotys reikalauja jų vykdymo, - globėjiškai išmintimi pasidalino Čilali. Jos geranoriškumą greitai pakeitė irzulys, kai mergaitė užsiminė, kad ir jai reikėtų kažką dirbti. Plačiu mostu klastuolė nusviedė tabletes į kitą klasės kampa. - Man?! Hm, gal tu pirmas pamokas prasirgai? Aš esu Čilali Liepsnutė, mane visi žino iš magijos istorijos pamokos atsakymo. Nenoriu girtis, bet mokytoja svarstė mane siūlyti į direktorės postą, ar bent jau į savo pavaduotojos. Tai va. Aš išmanau pakankamai daug, todėl galiu nuraminti - praktika nebūtina. Plius, iš manęs apie gyvūnus sužinosi dvigubai daugiau nei iš anai to keistuolio, - į profesorių galva kryptelėjo klastuolė. - Aš esu girių dvasia ir miškų fėja, paukščių ir žuvų globotoja, visos gyvūnijos draugė. Štai, naujausias mano kompanionas, - Čilali mostelėjo į cerberį. Pelenius grybštelėjo liūdnąjai mergaitei per koją, o Kaštonas puolė urgzti ant prazyzusios musės. Cukrius nusičiaudėjo ir keisto atspalvio seilėmis nuspalvino mergaitės stalo kampą. - Jie tuoj išaugs į šunis-vunderkindus.
    Liepsnutė išsitiesė ant gretimos kėdės ir vertinama nužvelgė grifę. Išvaizda neypatinga... Bendravimas ne itin daug žadantis... Apie požiūrį į pasaulį išvis nė nekalbėsiu... Pirmakursė liūdnai atsiduso. Argi niekas kitas negalėjo likti klasėje?
 - Hmm, teks taikytis prie šito. Papasakok apie save. Žinai, kelis... įdomius faktus, jei tokių turėsi. Dabar šiek tiek primeni pilką pelytę, ar kas nors yra tau taip sakęs?

*

Neprisijungęs David Dominguez

 • II kursas
 • *
 • 86
 • Taškai: 43
 • Lytis: Moteris
Ats: Pirma MGP pamoka visiems kursams/'21 vasara
« Atsakymas #10 Prieš 1 dieną »
Man užsimušti ar užmušti tą kvailą profesorių, sugalvojantį tokias kvailas užduotis?! širdo Davidas dar prieš pamatydamas pirmąją medūzą. Na, plaukti jis mokėjo, bet kas iš to?! Dabar visiškai nenorėjo to daryti! Tuo labiau, kad profesorius garantuotai sėdėjo patogiai įsitaisęs savo kėdėje ir tikriausiai dingus paskutiniam mokiniui išsitraukė vyno butelį.
Po vandeniu tą padaryti nebuvo lengva, bet Davidas vis tiek garsiai ir demonstratyviai atsiduso. Na, gal ir nelabai garsiai, bet demonstratyvumo atodūsiui tikrai netrūko. Ne, šita pamoka buvo visiška nesąmonė, ir berniukas profesoriui neatleis! Daugiau nesirodys jo pamokose ir…
Visus planus, kaip reikėtų pamokyti profesorių Girtuoklį, nutraukė prisiartinusi medūza. Davidas išsigando ir nuplaukė tolyn. Visa laimė, tas padaras nesivijo! turiu jų negąsdinti?! Tai jos gąsdina mane! nenustojo piktintintis klastuolis ir atsargiai atsisuko. Jis neįsivaizdavo, kur yra medūzos akys, bet pasirodė, kad viena spokso tiesiai į jį. Davidas įsispoksojo į padarą, bet žvilgsnių mūšį laimėjo padaras. Taigi ką berniukui daryti dabar?! Jis lėtai priplaukė prie medūzos ir atidžiai ją nužvelgė. Taip, ji buvo didelė - dėl šito Beaumont nemelavo. Bet tai nereiškė, kad Davidui bent kiek įdomu! Jis piktai pažvelgė į dugną ir pamatė ten dar dvi pabaisas. Berniukas susiraukė ir pakilo šiek tiek aukščiau. Jis nepagalvojo patikrinti, ar ten pavyks praplaukti, tad nepastebėjo pavojingai artėjančio čiuptuvo, kuris pataikė tiesiai į sprandą. Davidas labai išsigando ir norėjo surikti, bet tą akimirką pajuto sėdintis klasėje. Ten buvo beveik tuščia. Vadinasi, jis susimovė pats pirmas! Ne, šita pamoka tikrai yra nesąmonė!
Davidas garsiai ir demonstratyviai atsiduso.

*

Neprisijungęs Tomasz Mickiewicz

 • Hogvartso vaiduoklis
 • *
 • 3
Ats: Pirma MGP pamoka visiems kursams/'21 vasara
« Atsakymas #11 Prieš 1 dieną »
Tomasz, visu kuo demonstruodamas, kad yra geresnis už bet kurį gyvąjį Hogvartse ir visame pasaulyje, nejudėdamas kabojo klasės gale ir apie kažką giliai mąstė. Kai pagaliau atsitokėjo, gavo labai nemaloniai nustebti. Klasėje nebuvo vaikų, tik tas kvailas ir visiškai niekam tikęs profesorius. Iš ko dabar Tomasz’ui tyčiotis?! Ką gi, liko vienintelis variantas, ir jis sėdėjo prie stalo klasės priekyje. Vaiduoklis priskrido prie profesoriaus ir riktelėjo:
- Ar suvoki savo menkomis smegenėlėmis, kad šita pamoka yra grynas laiko gaišimas? Nepaisant to, kad šitie vaikiščiai nėra verti vaikščioti tais pačiais koridoriais, kuriais vaikščiojau ir aš, jiems tokių nesąmonių nereikia! Pats akivaizdžiai priklausai žemiausiam sluoksniui net ir tarp gyvųjų! Jau su manimi tikrai negali lygintis!
Ir tada kažkoks gyvasis turėjo tiek įžūlumo nutraukti Tomasz’o, daug labiau pasauliui nusipelniusio asmens už bet kurį gyvąjį, tiradą! Buvęs grifas labai nepatenkintas atsisuko ir tik tada suprato nepastebėjęs dviejų mergaičių, likusių klasėje. Gyvieji tuoj išves mane iš kelio. Negaliu leisti sau nusiristi iki jų! Tomasz priskrido prie mokinukių ir pamatė, kaip viena iš jų numetė kažkokį nedidelį daiktą. Kaip taip galima?! Kelti chaosą ir žeminti yra jo darbas! Kaip šita drįsta jį kopijuoti?! Įtūžęs Tomasz nuskrido paimti tų daikčiukų, kuriuos numetė šita neįtikėtinai žemai puolusi gyvoji. Ryškios spalvos vaiduokliui visai patiko, bet dabar reikėjo atkeršyti. Jis dar parodys, kad ta mergaitė yra nieko verta! Tomasz nelabai pasitikėjo savo taiklumu, taigi priskrido netoli tos įžūlios personos ir paleido spalvotus daiktus tiesiai jai į galvą.
- Tu man toli gražu neprilygsti! - šūktelėjo jis. - Kaip drįsti daryti tai, ką darau aš?! Turi žinoti savo vietą, o ji šiame pasaulyje yra daug žemiau nei manoji!
Tomasz pakibo ore ir nenuleido akių nuo mergaitės. Tos kitos jis beveik nė nepastebėjo - ji tikrai nebuvo verta to, kad vaiduoklis pasuktų galvą ir pažvelgtų į ją!

*

Neprisijungęs Charlotte Claire Evans

 • II kursas
 • *
 • 59
 • Taškai:
Ats: Pirma MGP pamoka visiems kursams/'21 vasara
« Atsakymas #12 Prieš 1 dieną »
Šarlotė tikrąja to žodžio prasme drebėjo. Ją pernelyg gąsdino šalimais įsitaisiusi mergaitė, tad grifiukė neįsivaizdavo, ką daryti dabar. Kaip jai nusikratyti nepageidaujamo dėmesio?.. Tabletėms nulėkus nežinia kur Šarlotė susigraudino ir netrukus pravirko.
- Bet… Profesorius sakė… - bandė ginčytis grifiukė, bet net ir jis suprato, kad reikia tiesiog užsičiaupti ir patylėti. Ji nieko nesuprato, ką šneka ta mergaitė. Apie kokias direktores ji kalba? Koks magijos istorijos atsakymas? Šarlotė sutrikusi nuo ašarų drėgnomis akimis žiūrėjo į keistai ir nesuprantamai šnekančią mergaitę.
- Mes galime gauti areštą. Per tave… - įsidrąsino sumurmėti grifiukė ir nusišluostė ašaras. Ji nesuprato, kas atsitiko, bet kažkas atsitrenkė į negeros mergaitės galvą, o paskui pradėjo ir šaukti. Kažkas palietė jos koją, ir Šarlotė persigandusi nužvelgė tuščią klasę ir tik po geros minutės suprato, kad tai buvo šuo. Ar šuns galva? Kodėl šitas šuo (ar šunys?) turi tris galvas? Ar tai yra trys šunys, besidalinantys vienu kūnu? Grifiukė labai norėjo to paklausti, bet neišdrįso: buvo tikra, kad tada ta mergaitė dar labiau tyčiosis… Jai prireikė dar kelių akimirkų, kad susivoktų: tas, kas ten šaukė, šaukė ant nemaloniosios mergaitės. Kad tai yra vaiduoklis, Šarlotė nesuprato - jos smegeninei informacijos ir taip jau buvo per daug… Man ir vėl nesiseka… tiek sugebėjo suprasti grifiukė ir užsidengė veidą delnais. Ar ji gali atsistoti ir tiesiog išeiti iš klasės?.. Čia buvo pernelyg baisu ir nemalonu...
Norėčiau, kad šitas personažas taptų patyčių auka. Jeigu norite, tyčiokitės per pamokas, taip pat galime parašyti RPG

*

Neprisijungęs Dori Mendel

 • I kursas
 • *
 • 7
 • Taškai:
Ats: Pirma MGP pamoka visiems kursams/'21 vasara
« Atsakymas #13 Prieš 15 valandų »
Dori ši pamoka pasirodė labai įdomi! Nors aplink buvo nemažai šurmulio, mergaitė stengėsi įdėmiai klausytis profesoriaus. Tabletės? Oho! Mes kažkur keliausime? Dori negalėjo patikėti, kad netrukus, išgėrus kažkokią tabletę, ji nusikels į kitą vietą. Juk tai nerealu! Tai tikra magija! Mergaitė pajuto, kaip jai ėmė daužytis širdis. Jai ir taip patiko gyvūnai, o ką ir bekalbėti apie magiškus, niekada nematytus, įvairiausių galių turinčius gyvūnus... Tačiau kai profesorius pasakė, kad palietus šią medūzą žmogus sudega iki pelenų... Gal jis išprotėjo?! Niekur aš nekeliausiu, tikrai nekeliausiu! Tai yra absurdas! Mergaitė jautė, kaip jai žanduose užsiplieskė pykčio raudonis. Ant jos baltų skruostų tai turėjo puikiai matytis. Tačiau netrukus profesorius nuramino: palietus medūzą ji tik nestipriai nudegins ir grąžins mokinį į klasę.
- Gerai, labai gerai, - sumurmėjo sau panosėj.
Juk kitaip ir būti negali, juk čia mokykla, viskas saugu. Visai jau tu, nejau pamanei, kad per pamoką reikės kautis dėl gyvybės? Dori kažkaip keistai, nei šiaip, nei taip, nusijuokė, ir pajuto, kaip jos skruostai atgauna įprastinę itin baltą spalvą.
Taigi. Dvi tabletės. Dvi tabletės ant stalo, pirmiausia geriame, kad galėtume kvėpuoti, paskui geriame, kad galėtume keliauti, instruktavo mintyse save pirmo kurso klastuolė. Tačiau netrukus Dori dėmesį patraukė dvi merginos, vaiduoklis ir trys šuns galvos. Trys šuns galvos? Man jau ir vaiduoklio gana, kaip reikės priprasti prie magijos pasaulio?
Dori, vis dar spoksodama į tris šuns galvas, prarijo tabletę. Ir iškart prieš dingdama ji išsigando: ant stalo gulėjo mėlyna tabletė. Tabletė, skirta kvėpuoti po vandeniu. Dori nespėjo jos pagriebti. Ji pirmiausia prarijo ne tą tabletę.
Po akimirkos mergaitė atsidūrė giliai giliai po vandeniu. Jau po kelių sekundžių mergaitei ėmė trūkti oro. Klastuolė bandė išrėkti:
- Profesoriau!
Bet tik prisisėmė gilyn dar daugiau vandens.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 15 valandų sukūrė Dori Mendel »