0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Rafael Beaumont

 • Magiškų gyvūnų priežiūros profesorius
 • *
 • 95
(Tema: Magiškosios kengūros)

Profesorius švilpaudamas ėjo į pamoką. Šiandien visiškai neskubėjo, kadangi viską jau buvo paruošęs. Jam tereiks vaikams įduoti gėrimus. Prancūzas pasitvarkė savo plaukus ir galiausiai pasiekė savo klasę. Buvęs švilpynės koledžo atstovas lėtai atrakino klasę ir įėjo į ją. Ant vaikų stalų išdėliojo geltonos spalvos gėrimus, o tada ant lentos užrašė klausimą. Vaikams susirinkus į klasę atsisėdo ant savo kėdės ir nužvelgė mokinius.
- Sveiki, mieli mokiniai. Šiandien norėčiau jums užduoti klausimą, kuris yra užrašytas ant lentos. Jį pakartosiu, - sumurmėjo tyliai. Kadangi oras už lango buvo geras, jis norėjo eiti į lauką ir ten užsiimti gyvūnų tyrinėjimu. Tiksliau vieno gyvūno, kurį jis surado. Bet vaikų vestis į lauką negalėjo. Jis nenorėjo jiems suteikti pramogos su išėjimu į lauką. Vieną kartą jau nusivedė juo į žirgyną.
- Kokių žinote egzotinių magiškų gyvūnų? Kodėl jie magiški? - galiausiai pasakė klausimą parašyta ant lentos, profesorius. Jis susikaupė laukdamas mokinių atsakymų. Tikėjosi, kad šie bus išsamūs ir orginalūs.

(Remkitės realybėje egzistuojančiais gyvūnai tik pridėkite jiems magišką savybę. Apie šviečiančius gyvūnus rašyti Negalima. Jei jūsų veikėjo atsakymas bus susijęs su jais, taškų negausite. Būkite orginalūs. Teorija iki balandžio 23 dienos.
,,Tavo mokytojas gali gulėti griovyje, girtas.''
Kovinis girto Rafo režimas. Tada Rafas sako : grrrrr

*

mergaitė123

Ats: Trečia MGP pamoka visiems kursams/'21 pavasaris
« Atsakymas #1 Prieš mėnesį »
  Tamsiaplaukė, kaip nuostabi mokinukė sedėjo ant kedės, sudėjusi rankas ant stalo ir įdėmiai klausėsi profesoriaus. Trečia magiškųjų gyvūnų priežiūros pamoka, kurioje mergaitė sugebėjo sudalyvauti. Tai šiek tiek pralinksmino Adelę, jautėsi pavyzdinga mokinuke, vien tik dėl pamokų lankomumo. Aišku, apie tai, ką Mokslinčė veikė per pamokas, kalbėti net nebuvo verta, tačiau klastuolei tai nebuvo labai svarbu.
  Vos tik profesorius Beaumont uždavė teorinį klausimą, Adelė sukluso. Prieš kelias dienas, jau buvo sumintyjusi, ką nuveiks per šią pamoką. Dvylikametė manė, kad įvykdyti tobulą planą nebuvo sunkiau, nei jį sugalvoti, tad mintyse dar kartą jį pakartojusi, nusprendė atsakyti į profesoriaus Beaumont klausimą. Vandenyną primenančių akių šeimininkei tik reikėjo prisiminti, ką ištisas dienas skaitė bibliotekose ar saulėtas vasaros dienas, namuose, nenorėjo pripažinti tačiau magizoologija ar paprasčiausia zoologija, mergaitė tikrai domėjosi.
   – Trumpagalvė skraidanti voverė geba bendrauti mintimis su šeimininku, taip pat skaičiau, kad šios voverės gali praskraidyti kelias paras, visiškai nepavargdamos. Manau, kad tai dėl jų nervų sistemos, ji tikriausiai kažkokia kitokia, nei įprastai būna, bet čia tik mano hipotezė, šitu dar nesidomėjau,  – sumurmėjo sau po nosimi, šyptelėjo profesoriui, elgėsi it koks angeliukas. 

*

Neprisijungęs Charlotte Claire Evans

 • II kursas
 • *
 • 59
 • Taškai:
Ats: Trečia MGP pamoka visiems kursams/'21 pavasaris
« Atsakymas #2 Prieš mėnesį »
Šarlotė sėdėjo klasės kampe ir apsimetė, kad jos čia nėra. Praėjusi magiškųjų gyvūnų priežiūros pamoka virto tikru pragaru. Mergaitė niekaip negalėjo pamiršti tos baisios seniūnės, kuri visą pamoką tyčiojosi. Šarlotė niekaip nesuprato, kodėl prie jos prikibo daug vyresnė mokinė. Negi ji neturi draugų?.. Kodėl turi kankinti vargšę pirmakursę, kuriai ir taip sunkiai sekasi mokslai?.. Juk Šarlotė nebuvo visai kvaila, jai tiesiog reikėjo daugiau laiko įsisavinti informaciją. Argi ji kalta, kad kartais tekdavo paprašyti profesoriaus pakartoti?.. Mergaitė sėdėjo savo suole ir stengėsi neverkti. Ji neapsižiūrėjo, ar klasėje yra ta baisi mokinė, kuri, atrodo, dar buvo nusiteikusi ir ją persekioti. Labai tikėjosi, kad ne, bet bijojo pakelti akis.
Mokytojui kalbant mergaitė nedrąsiai pakėlė akis į lentą ir pamatė ten užrašytą klausimą. Jis neatrodė labai sunkus. Ar jai verta bandyti atsakyti? Galbūt šį kartą pasiseks ir niekas iš jos nesityčios?..
Šarlotė ilgokai svarstė, bet galų gale nedrąsiai pakėlė ranką ir vos girdimai sumurmėjo:
- Menkė. Tai yra jūrinė žuvis, kuri yra plačiai naudojama maisto gamyboje.
Šarlotė dar kartą pakėlė akis į lentą ir perskaitė klausimą. Magiški gyvūnai? tik dabar susiprato ji ir išsigando. Pasigailėjo kažką pasakiusi, bet jau buvo per vėlu...
Norėčiau, kad šitas personažas taptų patyčių auka. Jeigu norite, tyčiokitės per pamokas, taip pat galime parašyti RPG

*

Neprisijungęs Tesa Džonson

 • II kursas
 • *
 • 16
 • Taškai: 12
Ats: Trečia MGP pamoka visiems kursams/'21 pavasaris
« Atsakymas #3 Prieš mėnesį »
Tesa sėdėjo magiškųjų gyvūnų pamokoje. Ji nebuvo didelė „gyvūnų ekspertė“, bet vis dėlto mėgo juos ir neketino praleisti dar vienos šios pamokos. Profesoriui pradėjus kalbėti ji nusprendė klausytis. Tai buvo ne pats mėgstamiausias Tesos užsiėmimas, tačiau to reikėjo norint sudalyvauti pamokose. Todėl Džonson netrukus apsisprendė. Nors nieko čia net nereikėjo spręsti juk vis tiek ar taip, ar taip jai teks eiti į visas pamokas Hogvartse. Nes šiaip ji čia apskritai atvyko mokitis.
Kai profesorius pradėjo kalbėti ir kaip visi profesoriai aiškinti pamokos darbą mergaitė patogiau įsitaisė suole ir pradėjo klausytis. Nebuvo galima sakyti, kad ji nesiklausė pirmųjų profesoriaus pasisveikinimo žodžių, tiesiog ne taip įdėmiai. Grifiukė šiek tiek nusiminė, kad iš pradžių nebus praktikos, bet tai beveik devyniasdešimt devyniais procentais garantavo, kad ji bus vėliau. Iškarto išgirdusi klausimą Tesa susimąstė. Gal ir žinojo atsakymą, juk vis dėlto kartais užsukdavo bibliotekon. Ilgai galvoti neteko. Atsakymas jau buvo čia. Gal tai na žinoma, šis pavizdys tiks puikiai! ji greit iškėlė ranką ir nelaukusi pradėjo kalbėti.
- Profesoriau, yra tokios magiškosios šimpanzės. Jos beveik nesiskiria nuo kitų nemagiškųjų jų rūšies atstovių, bet užtat jos turi kitus įpatingus gebėjimus. Šios beždžionės gali pašokti žymiai aukščiau nei bet kurios kitos. Jos pašoka maždaug penkis metrus aukščiau už normalias šimpanzes. Jas galima rasti lygiai ten pat kur ir normalias, jos taip pat atrodo lygiai taip pat. Tačiau jos minta dar ir kokosais. Tai tokiaia kaip jų rūšiai duoda žymiai daugiau jėgų ir taip jos pašoka aukščiau.
Tesa baigusi pasakoti atsikvėpė. Kaip ir įprastinė ji beveik viską išbėrė vienu įpu, taiga vos te atsikvėpė. Pala ten tikrai buvo šimpanzės?.. Ar kokios ne koatos, gorilos? Nu koks skirtumad jau prristačiau.
The sun is shining - what kind of curiosity? Moon shines:
- I'm on my way!

*

Neprisijungęs Abigailė Nestrof

 • II kursas
 • *
 • 69
 • Taškai: 30
 • Lytis: Moteris
 • esu Katherine Silverstone įšventintas Garfildas.
Ats: Trečia MGP pamoka visiems kursams/'21 pavasaris
« Atsakymas #4 Prieš mėnesį »
Abigailė nenuėjo į pirmas dvi pamokas, tačiau šios, trečiosios, sugalvojo nepraleisti. Galbūt gyvūnai jos ir netraukė, tačiau suprato, jog Varno Nagas turi mažiausiai taškų ir atsakinėdama galės jų uždirbti savo koledžui. Tai buvo pirmas nesavanaudiškas poelgis nuo to laiko, kai mokosi Hogvartse.
Profesoriui (koks jo vardas?) Beaumont kalbant galėjai pajausti, jog jis yra prancūzas ar bent gyvenęs ten, tad tai šiek tiek patraukė pirmakursės ausį. Egzotiniai magiškieji gyvūnai...-pagalvojo varnanagė.
-Baltasis Emocje liūtas. Jis turi galią pakeisti aplinkinių nuotaiką. Nors atrodo, jog liūtai yra be galo grėsmingi, Emocje būna visai kitokie, ramus. Tiesą sakant, nesu tikra, bet regis esu girdėjusi, jog tokių liūtų pasitaiko labai retai,- lėtai ir aiškiai išdėstė Nestrof.
Tikriausiai tai buvo ne tik pirmas kartas, kai ji pasielgė nesavanaudiškai, tačiau dar ir sugebėjo žodžių nesuberti kaip žirnių į sieną. Pati Abigailė tuo labai didžiavosi.
„Žiūrėdami į mirtį ir tamsą bijomės nežinomybės, ne daugiau.“

*

Neprisijungęs David Dominguez

 • II kursas
 • *
 • 86
 • Taškai: 43
 • Lytis: Moteris
Ats: Trečia MGP pamoka visiems kursams/'21 pavasaris
« Atsakymas #5 Prieš mėnesį »
Davidas plačiai nusižiovavo. Šita pamoka yra tiesiog siaubingai nuobodi! Būtent tokios nuomonės laikėsi berniukas, nors pamoka nebuvo nė prasidėjusi. Davidas apsidairė po klasę ir netoliese pamatė mergaitę, iš kurios nušvilpė lazdelę. Patenkintas kilstelėjo antakius. Dabar šita pamoka pasidarė daug įdomesnė! Jis apsižiūrėjo, ar turės galimybę vėl prisiartinti prie tos mergaitės. Kol kas, žinoma, nenorėjo atkreipti į save dėmesio. Bet vėliau, kai prasidės praktika... Jis jai dar parodys!
Kai profesorius uždavė klausimą, Davidas dar kartą plačiai nusižiovavo. Nežinau jokių gyvūnų ir tikrai neketinu atsakinėti kaip koks nuoboda pirmakursis! pasipiktino berniukas ir tik tada suprato, kad jis ir yra nuoboda pirmakursis. Pasidarė kiek liūdna, bet tada Davidas prisiminė, kad žino vieną itin įdomų atvejį. Jeigu profesoriui nepatiks, jis kažkoks nenormalus!
- Musė! - garsiai pranešė Davidas visai klasei. - Atrodo visiškai kaip paprasta musė! Bet kas antras jų kiaušinis sprogsta, taip apsaugodamas likusiuosius, mat dažnai musių kiaušiniai yra paprasčiausiai sutraiškomi.
Berniukas buvo be galo patenkintas. Jo paminėtas gyvūnas buvo tikrai pats įdomiausias iš visų! Tiesą sakant, jis mielai iš kur nors gautų tų sprogstančių kiaušinių ir pakištų juos tam bjaurybei kambario draugui po pagalve!

*

Neprisijungęs Christina Granger

 • III kursas
 • *
 • 331
 • Taškai: 36
 • Lytis: Moteris
 • Aš bijau knisių ir ančiasnapių. Antraštės niekada nekeisiu.
Ats: Trečia MGP pamoka visiems kursams/'21 pavasaris
« Atsakymas #6 Prieš mėnesį »
Dar viena, pavojinga pamoka. Na, ji nebuvo pavojinga, tačiau mergaitei ši pamoka ne itin sekėsi, taip, magiškųjų gyvūnų priežiūros ji nemėgo. Gal tai ir atrodė lengvas mokslas, gyvūnėliai, visa kita, bet vis tik prisiminusi tą asilą, arklį, norėdavosi išvis, neiti į šią pamoką. Bet deja, ko ji čia atvyko? Mokytis ar tinginiauti? Princesė sėdėjusi klasėje, piktai žvelgė į profesorių. Vis dėl to, su juo turėjo ginčų ir pykčių. Ir kodėl jam nepatinka kai jį vadina dėde? Juk ne vaikeli Rafael.. ech, šie žmonės keisti.. Garbanė apžiūrėjo gėrimą, bet gerti jo tikrai nesiruošė. Išklausiusi jau ir visą teoriją, nuobodžiai pradėjo šnekėti.
-Priviet, egzotinių gyvūnų daug žinau, na, mano pusseserė yra pakvaišusi dėl jų, tad galiu jums papasakoti apie ežį, taip, tai toks spygliuotas gyvūnas, man asmeniškai jis yra fu, nu tipo už feneką nieko geriau nebus, bet... bet jis yra magiškas. Jo spygliai gali savaime, magiškai judėti, jų net nelietus, jis gali nelietęs pasiimti kokį lapą ar dar kažką, čia aš jums sakau ką žinau, man taip pusseserė sakė, tai negaliu pasakyti ar čia tikrai tiesa, beje, aš atsiprašau kas buvo praeitą pamoką, bet žinokit tas asilas buvo žiaurus. Turiu jums dovaną.
Christina stojosi iš vietos ir priėjusi prie profesoriaus, padavė didelį buteliuką kvepalų.
-Žinokite čia žiauriai kvepia, mano tėtis tokius naudodavo, ir dar čia jums pakabukas, iš ametisto kristalo, naudok, nedėkok.-Šyptelėjo ir atsisėdo atgal.

 
  Atsiųstum kalinką? Atsiųstum jūreivių šokį? Atsiųstum Haką? Atsiųstum alyvas? Tada, tu nuostabus žmogus, toks kaip ir fenekas. Arba nuostabi beždžionė.  

*

Neprisijungęs Daniela Kravitz

 • ****
 • 351
 • nothing is bigger than family ♥
Ats: Trečia MGP pamoka visiems kursams/'21 pavasaris
« Atsakymas #7 Prieš mėnesį »
    Daniela vėl sėdėjo magiškų gyvūnų priežiūroje ir vėl žinojo, kad teorijoje gaus taškus. Kitaip ir būti negalėjo. Sudėjus jos pritrenkiančius intelekto gebėjimus ir... Hmmm, kas dar rodo protą?.. ir aštrų liežuvį, ir fotografinę atmintį, ir nuostabius plaukus... - įsismaginusi varė klastuolė tol, kol suprato, kad praleido klausimą. O visi kad šokinėja atsakinėti... Kelias minutes mergina sėdėjo paskendusi tyloje, kol akimis užfiksavo lentą. Viskas aišku, - išsišiepė Dani. - Man, kitaip nei tiems primityviems imbicilams, nereikia mokytojo bumbėjimo, kad... Staiga pagyrimų kupini sakiniai Danielos galvoje nutilo, kai ta išgirdo kvailiausią atsakymą Hogvartso istorijoje.
 - Pfff, menkės? - prajuko Dani, nė kiek netylindama balso. Apsidairiuosi pamatė bailiąją Šarl. Tai aišku. Klastuolė pakilo iš vietos ir tykiai (stumdydama kitų mokinių kėdes) priėjo prie grifės. Tuomet, kaip ir praeitą pamoką, prisitūmė artyn kėdę. - Mano eilė, klausykis ir mokykis. Taigi, profesoriau, - tarstelėjo ir seniūniškai pakėlė ranką, - Mianmaro pelkių mažoji panda - na, žinot, tos baisiai dailios raudonos meškutės? - ją išveisė baisiai dievobaimingi Mianmaro vienuoliai, o tada, išsigandę, kad tai raganystės, ištrenkė numirti pelkėse. Jie buvo tokie pat bailūs kaip ir Šarl, nes jų sukurtos pandos nieko įdomaus nedarė, tiesiog miegodamos sklandė ore. Žodžiu, jos buvo išmestos pelkėse, bet greitai pristaikė ten laimingai gyventi. Pabaiga.
“Because she looked like a monster, that’s why. And it never occurred to me that monsters might feel pain.”

*

Neprisijungęs Alisa Luna Bergman

 • VI kursas
 • *
 • 107
 • Taškai: 37
 • Gal daug kam ir atrodau velnias, bet Sabrina visada bus mano angelas.
Ats: Trečia MGP pamoka visiems kursams/'21 pavasaris
« Atsakymas #8 Prieš mėnesį »
  Alisa atėjo į Magiškų gyvūnų priežiūros pamoką. Ji jautėsi tiesiog puikiai. Oras nuostabus - šviečia saulė, o nuo pavasario burtų pagyvėjusių mokinių pilnoje klasėje sūkūriuoja gaivus, lengvas vėjelis. Priekyje stovintis profesorius Beaumont taip pat atrodė pagyvėjęs ir linksmas.
 Vos išgirdusi teorinį klausimą, mergina ėmė karštligiškai knistis atmintyje, norėdama prisiminti, ką buvo girdėjusi apie egzotinius magiškus gyvūnus. Galų gale tarp daygybės didingų įdėjų, mažų mielų prisiminimų ir smulkių mintelių aptikusi reikiamą atsakymą, vela kilstelėjo ranką, atsistojo ir išpyškino:
 -Taigi, esu girdėjusi tokį gyvūną. Apie jį skaičiau knygoje ,,Egzotika ir magija:gyvūnų paslaptys atskleistos."
Tai - šviečiančios papūgos. Jos būna įvairių, tačiau tarpusavyje derančių spalvų - raudonos su nedideliais baltais ruoželiais, žaliai arba žydrai geltonos, mėlynos ir švelniai violetinės atspalvių. Šios papūgos pasižymi tikrai nepaprasta ir ypatinga galia - jos geba keisti spalvas pagal emocijas ir jausmus. Tarkime, jei papūga smarkiai įtūžusi ar įsiaudrinusi, ji netik pašiaušią plunksnas ir lyg karūną virš galvos pakelia sparnus, kaip daro parastos, žiobarų pasaulyje gyvenančios papūgos, bet ir persidažo ryškiai raudona spalva. Tokiu atveju prie papūgos geriau nelįsti, tiesiog pasitraukti ir palaukti, kol gyvūnas nurims. Tiesa, reikia stebėti realią papūgos emociją. Jeigu ji persidažo raudonai, bet nerodo jokio pykčio, gali būti, kad tai tiesiog atsitiktinė spalvų kaita. Jei papūga būna laiminga, jos plunksnos būna geltonos, jei liūdnai - švelniai žydros ar tamsiai mėlynos spalvų, jei susidrovėjusi - ryškiai rožinės spalvos. Įvarūs atspalviai gali reikšti panašias, gana smarkiai susįjusias emocijas arba tiesiog gilesnį, stipresnį jausmą.
 Po šios nepaprastai ilgos tirados, penktakursė klestėlėjo atgal į suolą ir visa uždussui, paraudusi giliai kvėpavo. Išdykusio vėjelio gūsi sšiaušė jai plaukus ir paglostė veidą, suteikdamas vėsaus, tyro oro ir pagerindamas tą neįprastą veido spalvą.
 Kaip gerai, kad šiuo metu toks geras oras ir šioje klasėje yra nors truputis vėsos...Tikrai nučiuožtų stogas, jei pleškintų saulė ir ore skraidžiotų tos čiaudulį keliančios dulkės...  pamanė švilpė ir įsistebeilijo į tamsiaplaukį mokytoją. Kol kiti mokiniai atsakinėjo, jai buvo kiek nuobodoka, tad pasiėmusi plunksną pamirkė ją į rašalą ir ėmė paišalioti ant ant suolo besimėtančios pergamento skiautelės kampo, kol ši tapo visiškai juoda ir net šlapia nuo rašalo.
Čia mano mamytė :) .

*

Neprisijungęs Rafael Beaumont

 • Magiškų gyvūnų priežiūros profesorius
 • *
 • 95
Ats: Trečia MGP pamoka visiems kursams/'21 pavasaris
« Atsakymas #9 Prieš mėnesį »
Vaikinas klausėsi atsakymų. Deja, girdėdamas juos vis labiau baisėjosi mokinių neklausymu. Jis juk aiškiai suformulavo klausimą, o normalių atsakymų išgirdo vos kelis. Dėl to vaikinas atsiduso ir pavėlė savo plaukus.
- Na, Šarlote, menkė nėra magiškas gyvūnas. Tai žiobariška žuvis, kurią valgo žiobarai. Kitų atsakymai yra plius minus teisingi, - ištarė profesorius ir atsistojo. Atsirėmė į savo stalą ir pasiruošė pasakojimui apie naują pamokos temą.
- Šiandien pamokos praktikoje jūs turėsite galimybę nusikelti į vieną iš tolimiausių šalių - Australiją. Nusikėlę tenais turėsite rasti magiškąsias kengūras. Magiškosios kengūros nuo įprastinių skiriasi tuo, kad magiškosios kengūros gali prisitaikyti prie aplinkos lyg chameleonai. Tad, jas surasti bus labai sunku. Bet kadangi kengūros magiškos, jas galima ,,išvilioti'' iš prisitaikymo su falingo gėlėm. Jas jums reikės susirasti taip pat ten nuvykus. Gėles turėtumėte rasti lengvai, kadangi jos yra ryškiai rožinės spalvos. Šiaip kengūros  yra gana draugiškos, - ištarė profesorius. Tada į rankas paėmė buteliuką su skysčiu. - Ant kiekvieno iš jūsų stalų yra buteliukas su šiuo gelsvu gėrimu. Jūs turite juos išgerti. Išgėrę juos nusikelsite į tam tikrą vietą Australijoje. Na, vietoje, kurioje gyvena kengūros. Taigi sėkmės jums, - tarė profesorius ir grįžo prie savo stalo.
- Am, dėkoju, panele Christina, - ištarė nustebęs kai mergaitė padavė jam dovaną. Profesorius to nesitikėjo, bet labiau vis tik būtų norėjęs vyno.
(Pamoka tęsis iki maždaug gegužės šeštos dienos. Jūs turite pasiimti buteliuką, jį išgerti, o tada atlikti viską su kengūromis. 3 postai po 700 simbolių arba 2 postai po 1400 simbolių)
,,Tavo mokytojas gali gulėti griovyje, girtas.''
Kovinis girto Rafo režimas. Tada Rafas sako : grrrrr

*

Neprisijungęs Heidi Mollson

 • VI kursas
 • *
 • 210
 • Taškai:
 • Ačiū, Igi, už vienposčio RPG idėją. Ir taip, aš noriu atsakymo
Ats: Trečia MGP pamoka visiems kursams/'21 pavasaris
« Atsakymas #10 Prieš mėnesį »
  Heidi sėdėjo kabinete, klausydamasi profesoriaus šnekų. Kadangi nelabai ką nusimanė apie magiškus gyvūnus, o tuo labiau egzotinius, todėl nusprendė teorinę dalį praleisti tiesiog spoksodama į lentą ir klausydamasi kitų atsakymų. Jeigu tai būtų buvęs egzotinis klausimas, jaunoji vampyrė būtų galėjusi išvardyti daugiau nei vieną dešimtį, tačiau su gyvūnais buvo problema. Iš dalies žinojo, kokie gyvūnai valgo tokius augalus, tačiau vargu ar galėjo pasakyti ar jie yra magiški, ar ne. Aišku buvo galima tai daryti atmetimo būdų, tačiau tamsiaplaukė manė, kad tai yra per didelis vargas ir to nesiruošė daryti.
  Klastuolės nuostabai, atsakymai praėjo greitai ir net gi pasitaikė neteisingų, kas buvo šiek tiek keista ir  vertė susimąstyti ar ji dabar yra realybėje. Išgirdusi, kad praktikoje teks susitikti su kengūromis, Heidi nelabai džiugino. Aišku jos galėjo skirtis nuo paprastų ir nebuvo tokios piktos ir pavojingos, bet vienaip ar kitaip mergaitei mintis apie susitikimą su jomis, nelabai patiko. Nes vienaip ar kitaip, jiems teko vykti į Australiją, kur buvo šansas susitikti su žiobariškomis kengūromis.
  Įsiminusi informaciją, kurios nebuvo labai daug, jaunoji vampyrė į rankas paėmė buteliuką, svarstydama ar nori vykti į kitą tolimą šalį. Aišku vienaip ar kitaip, tai teko daryti, kadangi jau pasirodė pamokoje, tačiau visada buvo galima iš jos pasišalinti. Daug negalvojusi nusprendė, kad nebėgs iš magiškų gyvūnėlių pamokos ir atliks paskirtą užduotį, kad ir kaip nenorėjo to daryti. Prieš atidarydama buteliuką, tamsiaplaukė jį šiek tiek pamakalavo ir tuomet atidariusi, išgėrė iki dugno. Greitai po jos kūną pasiskirstė geltonos spalvos skystis, kuris tuoj pat po to suveikė ir ją nukėlė į vieną iš septynių žemynų, pripildyta pavojingų ir nelabai vorų. Kurie šmirinėjo kiekvieno namuose, tik ne visados pasirodydavo šviesoje.
Parduodami katinai už 3s ir silkės už 1s (netransfigūravimo tikslais). Dėl pirkimo kreiptis į mane.

Ginu šeimos vyrus, tad nekabinkit Mayran ar Quentin
Jie jums tiesiog per geri :)

*

Neprisijungęs Christina Granger

 • III kursas
 • *
 • 331
 • Taškai: 36
 • Lytis: Moteris
 • Aš bijau knisių ir ančiasnapių. Antraštės niekada nekeisiu.
Ats: Trečia MGP pamoka visiems kursams/'21 pavasaris
« Atsakymas #11 Prieš mėnesį »
Aš gi sakiau nedėkot. - Tarė mintyse, nenorėdama garsiai to išreikšti. Tuomet, šyptelėjo profesoriui ir pati pasiėmusi tuos kvepalus, kuriuos dovanojo jam, pasipurškė kaklą. Nors kvepalai ir buvo vyriški, jie labai, labai kvepėjo.
-Atsiprašau,- Atsiprašė už tai, jog pasiskolino kvepalų.- Tiesiog labai skaniai kvepia,- Vėl nusišypsojo ir atsisėdo į vietą.
Nuo princesės ėjo per daug stiprus kvepalų kvapas, vos neišpurškė viso buteliuko, o juk tai buvo dovana. Praktika buvo aiški ir nei kiek ne baisi. Kengūros buvo panašios spalvos kaip ir fenekai, tad bijoti nebuvo ko. Nors ne, tai buvo magiškosios kengūros, keičiančios spalvą. Buteliukas buvo ant stalų, mergaitė jau ruošėsi jį gerti, tikriausiai turėtų būti labai neskanu. Tegul nesiskundžia, jei bala bus. Išgėrusi visą gėrimą, pradėjo drebėti. Kūną krėtė šaltis, o akys po truputį merkėsi. Skrendam. Jo, ji jau nusigavo į Australiją. Buvo gražu, egzotiška. Bet princesei nepatiko. Nebuvo net kur prisėsti. Toli, toli matėsi rožė, graži, rožinė rožė. Christina greitai nubėgo prie jos ir pradėjo uostinėti.
  Atsiųstum kalinką? Atsiųstum jūreivių šokį? Atsiųstum Haką? Atsiųstum alyvas? Tada, tu nuostabus žmogus, toks kaip ir fenekas. Arba nuostabi beždžionė.  

*

Neprisijungęs Džeinė Klerė Bromley

 • II kursas
 • *
 • 23
 • Taškai: 10
Ats: Trečia MGP pamoka visiems kursams/'21 pavasaris
« Atsakymas #12 Prieš mėnesį »
Džeinė pratylėjo per visą teorijos dalį. Nenorėjo prisidaryti sau tiek gėdos, kiek prisidarė, pavyzdžiui, Šarlotė. Na ir kvailė. Aš nežinojau, tai ir nesakiau, kam čia pradėt vardyti kažkokias menkes. Atsakinėjančių nebuvo daug, matyt dauguma nieko nenusimanė apie magiškuosius gyvūnus. Džeinės Klerės nuomone, neverta švaistyti laiko prie knygų, geriau jau apsipirkinėti parduotuvėje ar pasimaivyti pilyje, tad mergaitė nesikrimto dėl to, kad nežinojo atsakymo į teorijos dalies klausimą. Per tą laiką spėjo apžvelgti visas mokinukes, tačiau ir vėl nepamatė, kas galėtų jai tikti į gretas. Visos atrodo per daug taisyklingos moksliukės arba kažkokios lepšės, bet galėtų man duoti nusirašyti namų darbus... Mh, dar reikia pagalvoti.
Mintis apie tai, jog pamokos metu reikės nusikelti į Australiją ir ten vienai klaidžioti ieškant gėlės, o paskui chameleoninės kengūros, klastuolę nupurtė. Ji niekaip nesuprato kaip profesorius gali taip neatsakingai elgtis. Ir nusikelti ten išgėrus kažkokį neaiškų skystį! Taprasme čia rimtai?...
Tačiau būdų, kaip nusimuilinti nuo šios neaiškios kelionės, Klerei nebebuvo. Šis profesorius yra absoliučiai nekompetetingas! Reikės parašyti laišką tėvui, neapsidžiaugs tokiu profesoriaus darbu. Klastuolė perverė profesorių Rafaelį Beaumont žudikišku žvilgsniu ir išgėrė skystį.
Netrukus mergaitė pavarde Bromley pajuto, kaip stovi ant žemės. Aplinkoje tvyrojo baisus karštis, tad mokyklinis apsiaustas, savaime aišku, buvo per šiltas, ir Džeinė Klerė pajuto, kaip jos kakta žliaugia prakaitas.
Klastuolė buvo netoli miškelio, kuris visai nebuvo panašus į Australijos miškus. Taip pat, netoliese pievoje augo gausybė gėlių. Ir kaip aš turėsiu surasti tą rožinę gėlę? Tas Rafaelis galėjo bent tiksliau apibūdinti falingo gėles! Bet visgi pirmakursė nuėjo į pievos tankmę ieškoti rožinių gėlių, kurios prikviestų chameleonines kengūras.
Jeigu norite rašyt rpg kartu su pasipūtusia, išdidžia ir savimi pasitikinčia klastuole- laukiu pelėdų;)

*

Neprisijungęs Charlotte Claire Evans

 • II kursas
 • *
 • 59
 • Taškai:
Ats: Trečia MGP pamoka visiems kursams/'21 pavasaris
« Atsakymas #13 Prieš mėnesį »
Šarlotė suprato, kad nusišnekėjo, bet tikėjosi, kad to niekas nepastebės. Bet kur ten… Kažkas iš karto paleido repliką, tad mergaitė tik susigūžė ir beveik palindo po stalu. Pažiūrėjo, kas ten šnekėjo, ir visai neapsidžiaugė: tai buvo ne kas kitas, o ta nemaloni seniūnė… Ką aš jai padariau, kodėl ji negali palikti manęs ramybėje? Šarlotė kiūtojo suole ir visai neklausė, ką šneka vyresnė mergina. Jai vis tiek terūpi pasityčioti…
Pasirodo, ir profesorius ne geresnis… Savaime aišku, turėjo visai klasei pranešti, kad Šarlotė susimovė… Jos akyse pradėjo kauptis ašaros.
- Ką reikia padaryti? - vos girdimai paklausė mergaitė, tačiau tikėjosi, kad jos klausimo niekas neišgirs. Paėmė buteliuką į rankas ir ilgokai žiūrėjo į jį. Niekaip negalėjo suprasti, kaip kažkoks skystis padės jai atsidurti Australijoje. Šarlotė žvilgtelėjo į netoli sėdinčią seniūnę, bet bijojo kažko klausti, tad atkimšo buteliuką ir nedrąsiai nugėrė gurkšnelį.
Tą pačią akimirką suprato esanti kažkur, kur yra karšta. Ak taip, Australija prisiminė mergaitė, nors taip ir nesuprato, kaip čia atsidūrė. Kam man reikia tos gėlės? susimąstė Šarlotė. Profesoriaus aiškinimų ji nesuprato visai, tad nesitikėjo tinkamai atlikti užduotį. Kita vertus… Argi ji kada nors ką nors daro tinkamai?..
Norėčiau, kad šitas personažas taptų patyčių auka. Jeigu norite, tyčiokitės per pamokas, taip pat galime parašyti RPG

*

Neprisijungęs Christina Granger

 • III kursas
 • *
 • 331
 • Taškai: 36
 • Lytis: Moteris
 • Aš bijau knisių ir ančiasnapių. Antraštės niekada nekeisiu.
Ats: Trečia MGP pamoka visiems kursams/'21 pavasaris
« Atsakymas #14 Prieš mėnesį »
Tą gražią rožytę, tiesiog norėjosi suvalgyti. Vieną lapelį atsikando ir pajuto baisiai, kartų skonį. Gražios, bet neskanios. Jau matėsi ne, bet kas, o kengūra! Ji nėščia? Pribėgusi prie kengūros, su rožyte, nusišypsojo ir pradėjo garsiu tonu, šnekėtis.
-Priviet kengūr,- Šūktelėjo ir davė rožę,- Turėsi manęs klausyti, nes kitaip liksi be galvos.- Paaiškino ji ir paglostė mieląją kengūrą. Kengūra vis šokinėjo ir neklausė Christinos, o mergaitė taip ir nesuprato ką daryti su tomis kengūromis, duoti maisto ar ko? Dėl viso pikto, davė kengūrai rožytę ir paglostė galvą, kurios mielai galėjo netekti jeigu neklausys. Kengūra vis šokinėjo, peršoko net gi ranką. Mergaitei vos neišsprogo akys, o kūnas pradėjo drebėti. Užmuš mane šita višta.- Pagalvojo, susidariusi tokį įspūdį apie kengūras, magiškąsias kengūras. Visas dešimt minučių, ji sėdėjo prie kengūros, kol neatėjo beveik visas kengūrų pulkas. Tai jeigu viena kengūra, vos princesės neužmušė tai nuo tiek... krikščionei galas. Bet, bet, reik neužmiršti, kad ji moka karate puikiai ir pažadėjo, jog liks be galvos kažkuri kengūra, jei darys nesąmones ir neklausys. Dar prie viso to, buvo baisiai karšta, o kadangi ji buvo su šilčiausiu apsiaustu, metė jį šalin, nu ir žinoma, kažkokia kengūra (tikriausiai tėvas), apsiklojo apsiaustu ir gulėjo kaip kokioje lovoje! Christina buvo baisiai pasipiktinusi, ji priėjo prie tos didžiulės kengūros ir laikydama dar kelias rožes (nusiskynė netoli dar vieną) riktelėjo.
-Klausyk,- Jau grasindama, artinosi prie kengūros.- Atiduodi man apsiaustą, aš žinau, kad tau patogu, bet man jo reikia. Už nugaros, buvo kengūriukai, vaikučiai kurie bliovė. Kur aš pakliuvau? Dar knisių prineškit, išvis gerai bus. Ir kas dar blogiausia, kažkokia kengūra apsišlapino, prieš princesės akis!
-AaAaAaAa, mirsiu!- Staugė ji. Tas tėvelis, taip ir negražino apsiausto. Ji priėjo prie jo ir su kumščiu trenkė į veidą, tada spyrė su koja į kengūros koją ir saugodamasi, pabėgo toliau. O ne, man nuo kengūros galas! Tikriausiai buvo gyvenimo pabaiga, ji jau norėjo grįžti į klasę, o kaip tai padaryti? Neturėjo rožinio supratimo.
  Atsiųstum kalinką? Atsiųstum jūreivių šokį? Atsiųstum Haką? Atsiųstum alyvas? Tada, tu nuostabus žmogus, toks kaip ir fenekas. Arba nuostabi beždžionė.