0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Monica Lilly Moonlight

 • Nuodų ir vaistų profesorė
 • *
 • 169
 • Lytis: Moteris
II NiV pamoka visiems kursams
« Prieš mėnesį »
    Atėjo žiema, nemėgstamiausias Monicos sezonas. Nors, tiesą sakant, požemiuose jis niekuo nesiskyrė nuo saulėtos rudens pradžios ar kvapnaus pavasario glėbio - šaltis ir drėgmė ištvermingai laikėsi. Profesorė malė po kabinetą, tikėdamasi bent taip sušilti. Šiai pamokai pasiruošimo beveik nereikėjo, gal nebent sutvarkyti praeitos dienos mokinukų išverstą sandėliuką. Todėl vienintelis pajudėjimo būdas Monicai buvo mynimas tuo pačiu ratu aplink klasę. Atrodau kaip beprotė, - burbtelėjo mintyse.
    Kai pradėjo rinktis mokiniai, Moonlight nenustojo vaikščiojusi, tik šiek tiek pakeitė trasą - susitelkė ties nubrūžintų katilų ir spindesį praradusių svarstyklių kupinomis spintomis, tomis pačiomis, kurias naudojo savo įrangą pamiršę mokiniai. Sveikesnio proto neatrodė, bet bent jau nesimalė vaikų kelyje. Kai tie pagaliau susėdo, mokytoja nenoromis grįžo į kabineto priekį.
 - Labas rytas, - monotoniškai išbėrė ir tvirčiau susisiautė į vilnonį apsiaustą. - Šiandien teorija neišpasakytai lengva, todėl tikiuosi aktyvumo. Pasakykite man nuodą, kuris žmogaus nenužudo, tačiau sužaloja kitais būdais. Fiziškai, psichiškai - pasirinkimas didelis, įdomių nuodų turėtumėte būti prisirankioję. Nuodas gali būti ilgalaikis ir trumpalaikis, kitaip sakant, ribų atsakymui beveik nėra. Pradedam, - tarė ir ilgesingai pasidairė savosios Kipli - ta peršalo ir dabar gydėsi šiltame Monicos kambaryje.

    Jei kas neaišku, kaip visada, laukiu AŽ.

*

Neprisijungęs Aurora Gler

 • I kursas
 • *
 • 38
 • Taškai: 154
Ats: II NiV pamoka visiems kursams
« Atsakymas #1 Prieš mėnesį »
Aurora kaip visada atsisėdo į suolą klasės gale ir užsikėlusi alkūnes ant stalo, įsistebeilijo į ratais vaikštančią profesorę Moonlight. Ji kantriai laukė pamokos pradžios ir norėjo, kad ji kuo greičiau pasibaigtų. Kol kiti mokiniai plūdo į kabinetą Gler rausėsi kuprinėje ieškodama pergamento ir plunksnos. Gal šiandien rašysime?- Pati savęs paklausė ir toliau rausė kuprinę. Jai pasidėjus daiktus ant stalo profesorė pagaliau prabilo.
Profesorei paaiškinus teoriją Aurora susikaupė ir pabandė prisiminti kažkokį nuodą. Į galvą neatėjo jokia mintis. Regis aplinkui sėdintys mokiniai taip pat neskubėjo atsakinėti. Aurorai iš galvos išgaravo visa perskaityta ir girdėta informacija. Pagaliau ji atsiminė. Ji staigiai pakėlė ranką ir pajautė daug akių stebinčių ją. Ji stengėsi nesidairyti ir drąsiai prabilo.
- Yra nuodai Primito Kassar. Jie gali visam laikui pažeisti žmogaus psichiką ir yra labai labai pavojingi. Šiam nuodų eliksyrui reikia daug ingredientų kuriuos ne kiekvienas gali gauti. Taip pat eliksyras yra sunkiai ir ilgai gaminamas. Jis jau seniai yra draudžiamas, bet dažnai yra gaunama pranešimų apie žmones bandančius išvirti jį. Primito Kassar nuodai suteikia ilgo poveikio haliucinacijas kuriose atsispindi didžiausios žmonių baimės ir šie nuodai yra laikomi tikroviškiausiais haliucinaciniais nuodais. Poveikio atsikratyti galima tik išgėrus priešnuodį - Alito Kassar,- šiek tiek uždususi pabaigė Gler. Ji buvo pirma mokinė atsakiusi į profesorės klausimą ir regis tai padrąsino kitus mokinius atsakinėti.

*

Neprisijungęs Maria Edela

 • I kursas
 • *
 • 28
 • Taškai: 107
Ats: II NiV pamoka visiems kursams
« Atsakymas #2 Prieš mėnesį »
   Štai dar viena pamoka per kurią Maria tikėjosi smagiai leisti laiką snausdama galvą pasidėjusi ant nuodų ir vaistų vadovėlio kuris gulėjo ant suolo. Kad ir kaip apie tai svajojo vienuolikmetė puikiai žinojo, kad požemių pabaisa- profesorė Moonlight to daryti neleis. Gal būtent todėl, kad yra žiobarų kilmės ji mąstė kiek įdomiai ,,jai tai būtų galima pavadinti įdomiai'' apie tamsų požemį į kurį atėjus visų pirma pamatai niūrų profesorės veidą. Ji žinojo, kad tai netiesa, bet šios mintys neišėjo iš galvos.
   Na ką gi, prie klasės durų mergaitė stovėjo jau senokai tai gi kai tik atsidarė girgždančios klasės durys ji pirma šoko į klasę ir atsisėdo į suolą. Ji puikiai žinojo, kad nei vienas nei profesorė, nei mokiniai nenori čia būti. Maria laukė pamokos pradžios ir netrukus ji išgirdo žodžius ,,Labas rytas" ir suprato kankynė prasidėjo. Gal kai kuriems ta pamoka ir buvo kankynė, aišku tik visiškiems mulkiams, nes išgirdusi pamokos tema ji suprato, kad nėra ko nerimauti, nes dėl tokios lengvos pamokos temos galima padaryti, kad ir trisdešimt kulversčių.
- Profesorę, aš žinau nuodus jie vadinasi Kranito Dinamich. Jie sukelia traukulius ir žmogui pasidaro sunku kvėpuoti. Jai į juos įmaišo dvigubai daugiau krasiros lapų jis veiks iki gyvenimo galo. Žiauru, nes nors jis ir dusina niekada neuždusina,- baigė vienuolikmetė.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš mėnesį sukūrė Maria Edela »

*

Neprisijungęs Henrieta Poter

 • I kursas
 • *
 • 16
 • Taškai: 40
 • Lytis: Moteris
 • Visur gerai, bet namie geriausia.
Ats: II NiV pamoka visiems kursams
« Atsakymas #3 Prieš mėnesį »
Henrieta atskubėjo į klasę kiek vėliau nei visada, nes požemiuose, ypač žiemą, būna labai šalta. Porą minučių   padrebėjusi suole, ji pagaliau sulaukė pamokos pradžios. Kai mokytoja pristatė temą ir nurodė užduotį, Henrieta pradėjo naršyti smegeninę, bet visi eliksyrai kaip tyčia išgaravo iš galvos. Mergaitė giliai įkvėpė ir pabandė prisiminti ko mokėsi kitose pamokose. Bet, kadangi mergaitė daug pamokų praleido, tai niekuom negelbėjo. Pirmakursė susinervino. Jau norėjo rėkti ir bėgti iš klasės, tačiau prisiminė vieną eliksyrą iš mamos pasakojimų. Ir ji skubiai pakėlė ranką. Kai sulaukė savo eilės kalbėti Hrnrieta tarė:
- Profesore, man mama yra pasakojus apie nuodus, vadinamus "dryness". Jie sukelia kūno skysčių netekimą ir, nors jis uždraustas, juodieji magai jį naudoja, susilpninti priešininkui. Šie nuodai trumpalaikiai. Ilgiausiai išsilaikyti gali iki valandos, tačiau poveikis gali išlikti iki penkių.
Pagaliau Henrieta lengviau atsikvėpė ir ramiai laukė tolimesnės pamokos užduoties.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš mėnesį sukūrė Henrieta Poter »
"Net tamsiausiu metu galima būti laimingu, tik svarbu nepamiršti įsijungti šviesą.” – Albas Persifalis Valfrikas Brajanas Dumbldoras

*

Neprisijungęs Alisa Luna Bergman

 • V kursas
 • *
 • 96
 • Taškai: 129
 • Gal daug kam ir atrodau velnias, bet Sabrina visada bus mano angelas.
Ats: II NiV pamoka visiems kursams
« Atsakymas #4 Prieš mėnesį »
 Alisa buvo laimingiausia mergina pasaulyje. Ji sėdėjo prie savo apibraižyto suolo, Nuodų ir vaistų klasės priekyje. Mokytoja atrodė prastai nusiteikusi.
Na žinoma, mokiniai kartais varo iš proto. Ir orelis žiemą nekoks... supratingai palinkčiojo galva penktakursė.
 Teorinis klausimas buvo gana lengvas. Akimirksniu prisiminusi knygoje skaitytą nuodą, švilpė kilstelėjo ranką, atsistojo ir išpyškino:
 -Laba diena, profesore. Kažkur skaičiau nuodus, vadinamus ,,Longi tormenta" . Išvertus iš lotynų kalbos, šis pavadinimas reikškia ,,Ilga kankynė". Taip jie vadinami, nes vos nuo lašo nuodų, žmogus patiria baisius skausmus. Kai kurie, išgyvenę šiuos nuodus, apibūdina tada patirtą jausmą taip, tarsi jiems peiliu būtų raižę kūną, tose vietose, kur yra ką tik užgijusios žaizdos. Bet, kadangi šiuos nuodus labai sunku pagaminti, visokie nenaudėliai verčiau griebiasi Crucio, arba kokių kitokių kankinimo kerų.
 Visą tai supylusi, penkiolikmetė vela vėl klestelėjo atgal į suolą.
 Tikiuosi, kad atsakiau teisingai. Visgi mūsų koledžui reikia taškų. O kas kitas juos rinks, jei ne aš? Pilna mulkių, kurie apie pamokas ir namų darbus net nepagalvoja, tik drybso sofutėje, gurkšnoja kavą ir kemša į savo paaugliškas galvytes krūvas niekam nereikalingų paskalų ar naujienų iš ,,Magijos žinių".   piktokai suburbėjo žydraakė. Paprastai ji šito nedarydavo, bet dabar pajuto, kaip palengvėjo.
Čia mano mamytė :) .

*

Neprisijungęs David Dominguez

 • I kursas
 • *
 • 59
 • Taškai: 218
 • Lytis: Moteris
Ats: II NiV pamoka visiems kursams
« Atsakymas #5 Prieš mėnesį »
Davidas nusikosėjo. Negi jis susirgo?! Visai to nenorėjo - į ligoninę jis tikrai neis! Liko vienintelė viltis: galbūt nuodų ir vaistų pamokoje išsivirs kokio naudingo eliksyro, kuris jam padės? Tai buvo vienintelė Davidą palaikanti mintis: šioje mokykloje jam pernelyg nusibodo! Labai norėjo susitikti su tėčiu, bet artimiausiu metu to nebus: mama parašė laišką, kad jis ir vėl pateko į kalėjimą. Tai prisiminęs berniukas liūdnai atsiduso.
Nepasidarė daug smagiau, kai išgirdo pamokos temą: neatrodė, kad jie virs ką nors naudingo. Nesąmonė! mėgstamiausio žodžio griebėsi Davidas. Nutarė nieko nesakyti, tik ramiai pasėdėti, o kai pasitaikys tik proga, iš čia nešdintis. Bet kur ten! Jis dar kartą nusikosėjo! Tada profesorė, aišku, atsisuko į jį (bent jau tuo Davidas buvo visiškai įsitikinęs), tad reikėjo kažką sakyti.
- Niežulio eliksyras, - pratarė jis užkimusiu balsu. Atsikrenkštė ir pratęsė: - Greičiausiai pradeda veikti, kai yra ne sugirdomas, o užlašinamas ant kūno. Ta vieta pamėlynuoja, o netrukus pradeda siaubingai niežėti, galima nusikasyti net iki kraujo. Jeigu eliksyras yra išgeriamas, mėlynuoti ir niežėti gali bet kuri kūno vieta.
Davidas nutilo ir dar kartą garsiai nusikosėjo. Prisiminė, kad tėtis naudojo šį eliksyrą mamai suvilioti. Deja, mintis apie tėtį berniuką nuliūdino, tad jis visai nusiminė ir nebeklausė, kas vyksta toliau.

*

Neprisijungęs Abigailė Nestrof

 • I kursas
 • *
 • 46
 • Taškai: 96
 • Lytis: Moteris
Ats: II NiV pamoka visiems kursams
« Atsakymas #6 Prieš mėnesį »
Pirmakursė Abigailė buvo nedrąsi, juk tai buvo tik antroji nuodų ir vaistų pamoka, o ir nuotaika šiandien jai tikrai nebuvo geriausia. Mielai tįsočiau lovoje.... Šiltai, po keliais sluoksniais patalų... pamanė varnanagė. Deja, bet po keliais sluoksniais patalų ji negulėjo, o sėdėjo kabinete, kuris buvo įrengtas pilies požemyje.
Požemyje buvo šalta kaip kokioje požeminėje oloje, o Nestrof ir vėl nesumąstė apsirengti tinkamai.
Kai profesorė Moonlight paklausė apie nuodus, kurie nenužudo, tačiau sužaloja žmogų, Abigailė sukluso: Aš žinau! Pirmakursei ir vėl teko stoti į akistatą su jos baime kalbėti viešai, tačiau ji nedrąsiai pakėlė rankelę:
 -Aš žinau nuodus Fercundijo Persifikus. Jų užtenka vos kelių lašų, o žmogui po kelių minučių prasideda niekaip nesibaigianti atminties iškreipimo fazė. Žmogus nuo to laiko iki pat gyvenimo galo nebegali prisiminti nieko tikslaus, viskas švysteli lyg šešėliai, net jeigu norima prisiminti veiksmą, nutikusį vos prieš kelias minutes,- greitai, lyg žirnius į sieną išbėrė varnanagė.- Atsiprašau, neprisistačiau. Esu pirmakursė Varno Nago koledžo mokinė Abigailė Nestrof.
Ji pati kelias minutes(kaip ir kiekvieną kartą, po viešo kalbėjimo) negalėjo patikėti, jog išdrįso kalbėti garsiai.
„Žiūrėdami į mirtį ir tamsą bijomės nežinomybės, ne daugiau.“

*

Neprisijungęs Elizabet Vanesa Von Chang

 • II kursas
 • *
 • 85
 • Taškai: 65
 • Japonų kilmės vampyrė
Ats: II NiV pamoka visiems kursams
« Atsakymas #7 Prieš mėnesį »
     Ir kas iš to, kad iš dalies nesudalyvausiu vienoje pamokoje? Juk vis tiek - aš joje dalyvausiu, tik ne visiškai tikrai. Bandė kažkam, gyvenančiam jos galvoje įrodyti Elizabet dar prieš patenkant į nuodų ir vaistų kabinetą. Juk ir taip, kada panorėjusi galėsiu atvirsti ir viskas! Nėr ko nerimauti. Beto, ne tu man įsakinėji, o aš pati sprendžiu. Šioje pamokoje pilnai nedalyvausiu - ir taškas. jau kiek piktai sau mintyse suriko ir numetusi nebaigtą žalią mėsą, pakilo nuo suolo Didžiojoje salėje ir ryžtingai nužingsniavo... Kažkur.
     Netrukus japonė jau buvo prie nuodų ir vaistų kabineto. Ją laikė tik tas vienintelis gyvenantis jos galvoje, kurio vardas buvo Sąžinė: - Nagi, pati pagalvok - kiek prisidirbsi jei kažkas pamatys! Neapsikentusi Vanesa nužingsniavo tolyn nuo kabineto, kur jos niekas nematė. Ji taip troško sumindžioti ir ištrypti tą Sąžinę. Užsičiaupk jau vieną kartą! Man gal nerūpi nei tu, nei tavo kvailos "sąžiningos" mintys! Ką noriu - tą darau. Po šių žodžių, kurie buvo skirti Sąžinei, japonų kilmės juodaplaukė, įsitikinusi, kad niekas nemato, persitransfigūravo į šikšnosparnio pavidalą. Tuomet palaukusi kol koks nors mokinys atidarys klasės duris, Elizabet pagaliau įlėkė į kabinetą.
     Tai buvo taip nuostabu! Požemiuose, kur amžinai šalta ir tamsu, šikšnosparnės Von Chang niekas niekada nepamatys, o ji tuo tarpu galėjo skraidyti po visą klasę nieko nenužiūrinėjama. Vieną kartą, buvo nutūpusi net prie pat profesorės - Nuostabus vaizdas taip stebėti klasę iš priekio. Galiausiai paskraidžiusi po klasę, kalstuolė įsitaisė kažkur palubėje ir pagaliau padarė tai, ką seniai reikėjo padaryti - įsiklausė profesorės.
     Teorinis klausimas nebuvo "saldus" ir nė kiek neviliojo Vanesos į jį atsakyti - jau geriau ji dar pakabės palubėj aukštyn kojom, negu atvirs į žmogiškąjį pavidalą ir taip prisivers save kankintis pamokoje.
     Klastunyno mokinė tiesiog įsiklausė į visai ką kitą - gamtą. Būnant šikšnosparnio stadijoj, buvo galima girdėti net tai, kas dedasi lauke: kaip ūžia vėjas, kaip krenta sniegas...

Con te non mi pento di nulla, rifarei ogni cosa.
Nonostante il male, nonostante tutto.


*

Neprisijungęs Charlotte Claire Evans

 • I kursas
 • *
 • 36
 • Taškai: 41
Ats: II NiV pamoka visiems kursams
« Atsakymas #8 Prieš mėnesį »
Šarlotė sėdėjo klasės viduryje ir apsimetė, kad neegzistuoja. Pirmąją nuodų ir vaistų pamoką ji pramiegojo, tad profesorė tikrai nebus patenkinta... Geriausia būtų visą pamoką išlikti nepastebėtai, išvirti eliksyrą ir eiti į savo kambarį, kur bus galima pasislėpti. Mergaitė jau dvi dienas nepagalvojo apie savižudybę ir netgi neapsiverkė. Ji labai tikėjosi, kad ši pamoka neprivers jos verkti ar jaustis blogai. Juk dėti ingredientus į katilą neturėtų būti sunku?.. Šarlotė labai to tikėjosi, nes negalėjo ir vėl susimauti.
Mokytoja, atrodo, buvo nusiteikusi priversti mergaitę jaustis kuo nejaukiau. Teorinis klausimas? Eliksyrų pamokoje? sutriko Šarlotė. Ji žinojo, kad nepratars nė žodžio. Buvo pernelyg didelė rizika, kad atsakys neteisingai, o kas nors tai išgirs. Žinoma, mokiniai pradėtų šaipytis, o to Šarlotė visiškai nenorėjo. Ne, ji nieko nesakys. Mergaitė susigūžė suole ir stengėsi atrodyti kuo mažesnė. Ji tenori likti nepastebėta - tai juk nėra per daug, ar ne?..
Vis dėlto ji į mokyklą atvyko mokytis, tad reikėjo stengtis. Šarlotė labai nedrąsiai pakėlė akis į mokytoją ir pratarė:
- Juoko elikyras?..
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 savaites sukūrė Charlotte Claire Evans »
Norėčiau, kad šitas personažas taptų patyčių auka. Jeigu norite, tyčiokitės per pamokas, taip pat galime parašyti RPG

*

Neprisijungęs Tesa Džonson

 • I kursas
 • *
 • 12
 • Taškai: 66
Ats: II NiV pamoka visiems kursams
« Atsakymas #9 Prieš mėnesį »
Tesa sėdėjo eliksyrų pamokoje. Klasė buvo niūri, bet ko galima dar buvo tikėtis iš klasės esančios pilies požemiuose. Aplink buvo daug suolų, klasė kaip klasė tik, kad niūresnė už kitas esančias Hogvartse, kik žinojo grifiukė. Juk Hogvartsas buvo tokia vieta kuriooje niekada negalėjai sakyti jog viską žinai, nes taip tikrai nebuvo. Vis rasdavai naujų (tiksliau begalo senų, bet tau naujų klasių). Tesa tą žinojo. Suolas buvo medinis ir senas. Anaiptol nebuvo toks patogus kaipkitose klasėse. Galbūt pamanė, kad požemis ir taip senas ir prie jo nereikia nė dirbti ri stengtis. Bet Tesa manė kitaip. Čia tvenkė senais eliksyrais ir kvepėjo degėsiais (tikriausia nuo sprogusių ar nepavykusių eliksyrų). Tikriausiai tai buvo pati nemėgstamiusia Tesos klasė. Vis dėlto pamoka nebuvo tokia bloga. Ji klausėsi profesorės kol ši pasakė teoriją. Tai buvo tikrai lengvokas klausimas, juk buvo daug eliksyrų kurie gali kenkti. Vis dėlto Tesai teko pagalvoti. Ji sunkiai ką nors prisiminė. Knygų ji neskaitė. Man atrodo... Na, žinoma, štai ri atsakymas! Ji greit pakėlė ranką ir pradėjo kalbėti.
- Profesore, yra tokie nuodai Loudomino Morima, - sunkiai ištarė pavadinimą mergaitė. Jai sunkiai sekėsi su keistais magų pavadinimais ir žodžiais. - Jį išgėres žmogus po kelių minučių pasidaro tonos sunkumo. Jis nebegali panešti savo svorio ir dažniausiai būna priverstas pargriūti ant žemės. Šis eliksyras burtininkų pasaulyje yra uždraustas nuo 1989 metų. Dar jį išgėręs žmogus visą gyvenimą lieką toks. Netgi dabar nėra sukurta jokio priešnuodžio šiam eliksyrui. Manoma, kad juodieji magai vis dar jį naudoja prieš didžiausius priešus. - Tesa nusistebėjo pati iš savęs, kad pasakė tiek daug, nebuvo tikra ar visą tai teisinga, bet ką pasakė tą pasakė.
Grifiukė atsisėo į suolą. Tie eliksyrai tikrai nra jau tokie blogi. Pirma užduotis netgi buvo visai lengva.
The sun is shining - what kind of curiosity? Moon shines:
- I'm on my way!

*

Neprisijungęs Monica Lilly Moonlight

 • Nuodų ir vaistų profesorė
 • *
 • 169
 • Lytis: Moteris
Ats: II NiV pamoka visiems kursams
« Atsakymas #10 Prieš 4 savaites »
    Monica linksėdama klausėsi mokinių atsakymų. Atsakinėtojų buvo ne per daugiausiai, bet užtai jie visi smegeninėse sugebėjo atrasti vienaip ar kitaip tinkamą nuodą. Kai po pirmakursės grifės rankos nustojo kilti, kalbėti prasižiojo profesorė.
 - Iš tiesų neblogai pasidarbavote, - tarstelėjo ir mintyse permetė atsakinėjusių eilės tvarką. - Panele Gler, puiku. Atsiminkite, kad jos minėtą priešnuodį išvirti yra netgi sunkiau negu nuodą - jam reikia 40 itin retų ingredientų. Maria Edela, tavo pavyzdys - vienas beširdiškiausių nuodų istorijoje, nežinau, iš kur tokia pirmakursė jį ištraukė, bet šaunuolė. Poter, tavo mama visiškai teisi, smagu, kad žinai tokį įdomų nuodą! - jei nuodą išvis galima vadinti "įdomiu". - Alisa, - pasisuko mokytoja į merginą, kuri sugebėjo pasižymėti kiekvienoje jos rengtoje pamokoje, - labai gerai, kad paminėjai nuodo pakaitalą burtažodžiuose. Ponaiti Dominguez, idealus atsakymas! Niežulio eliksyras - taip pat vienas įdomiausiai veikiančių nuodų. Panele Nestrof, septinto kurso lygio atsakymas, - maloniai nustebinta pastebėjo Monica. - Na, ko dar nepaminėjau?.. Panele Džonson, atsakymas tobulas, du taškai!
    Po tokios geros pradžios Monica jautė atsipalaiduojanti. Gerai, gerai, mokymas nėra toks beviltiškas darbas...
 - Pakalbėkime apie praktiką. Šiandienos darbas - pagaminti vieną iš klasėje minėtų mirties nenešančių nuodų. Taip, išgirdote teisingai - atsakinėjusieji trumpam patapo jūsų mokytojais, o jei jau nesiklausėte bendramokslių, jūsų bėdos. Ai, ir šnekėjusieji - negaminkite savojo nuodo. Išsirinkite vieną iš kitų nuodų, susiraskite receptą, o pabaigę su vardu ir nuodo pavadinimu atneškite man. Kiek girdėjau, visi minėtieji nuodai yra jūsų vadovėliuose, trūksta tik "Fercundijo Persifikus", jis bus čia, - prieky savęs mestelėjo juodą knygutę pavadinimu "XVI a. nuodų žinynas", - ir "Dryness", - šalimais padėjo raudona oda aptrauktą "Elementarūs nemarūs nuodai" tomą. - Galite pradėti, ingredientus, kaip visada, rasite sandėliukyje.

    Vieną nuodą gamina vienas žmogus !! Taigi prieš rašydami post'ą, pasitikrinkite, ar nuodo jau neišsirinko. Jei nutiktų taip, kad visi nuodai užimti, gaminkite savo susigalvotą nenužudantį eliksyrą, bet tuomet prieikite prie manęs ir tai praneškite (kodėl nekalbėjote teorijos metu, sugalvokite patys (baimė, tingulys ir t. t.). Kartoju, šitai galite daryti tik tada, jei visi garsiai minėti nuodai užimti.
    3 postai su mažiausiai 700 simbolių, kuriuose atskleisite gaminimo eigą.
    Jei kas neaišku, lauksiu AŽ.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 4 savaites sukūrė Monica Lilly Moonlight »

*

Neprisijungęs Tesa Džonson

 • I kursas
 • *
 • 12
 • Taškai: 66
Ats: II NiV pamoka visiems kursams
« Atsakymas #11 Prieš 4 savaites »
Tesa ir toliau klausėsi profesorės. Profesorė Moonlight skyrė taškų pasakiusiems eliksyrą, o poto pradėjo kalbėti apie praktiką. Tesai praktika visuomet patikdavo labiau už teorij. Per praktiką būdavo daugiau rizikos, nors ir beveik niekada nieko neatsitikdavo. Pagaliu jau maniau niekada nesulauksiu! Džonson buvo labai nekantri ir jai atsibosdavo laukti vieno dalyko sėdint vienoje vietoje mažiausiai dešimt minučių. Išsirinkti kito eliksyrą... O, jei neprisimenu. Sunkiai atsiduso. Jai beveik visuomet taip būdavo. Nuklysdavo kažkur toli, o kai grįždavo būdavo arba viską praleidus (pramiegojusi) arba tiesiog "pragalvojusi". Taip buvo ir dabar. Neatsiminė nė vieno eliksyro. Tik savo, kurio negalėjo panaudoti. Atsiduso. Nenorėjo to sakyti profesorei. Ką nors sugalvos. Reiėkjo man klausytis! Bet gal ir yra vilties ką nors atsiminti... Ne, tikriausiai, ne. Per daug noriu. Ji palenkė galvą. Pažvelgė į vadovėlį. Ji net neprisimena kokie nuodai buvo pasakyti ką tik, o profesorė žino kurie nuodai nėra vadovėlyje! Turiu prisiminti. Nuo to priklauso ar nebūsiu "senute"! Pati iš savęs nusijuokė. Bet tai buvo tiesa. Nenorėjo viską pamiršti. Juk senutėms taip pat viską skauda, niešti... Nemalonu. Pala, na žinoma niežulio eliksyras! Jis nepasakė jo tikrojo pavadinimo, todėl jį lengviausia atsiminti.  Na, ką gaminsiu jį. Ji atsivertė šalia gulintį vadovėlį. Jo puslapiai buvo senovinio efekto. Nieko keisto, juk buvo pirktas magijos pasaulyje. Čia viskas turi tokį efektą. Ji susiado tunelį ir niežulio eliksyrą jame. Atsivertusi devyniasdešimt ketvirtą puslapį persiskaitė ingridientus. Jie tikrai nebuvo labai dažni. Perėjo pirštu per nublukusį užrašą. Šie ingridientai tikrai sudėtingi. Nemėgo ilgai gaminti, nes ir vėl reikėdavo sėdėti, o prie eliksyrų ir beveik ar bent jau labai atsargiai judėti. Vis dėlto greit perbėgo akimis receptą. Visas vadovėlio puslapis buvo prirašytas. Ji be abejo neturėjo tam kantrybės, todėl tik isidėmėjo ingridientus.
The sun is shining - what kind of curiosity? Moon shines:
- I'm on my way!

*

Neprisijungęs Henrieta Poter

 • I kursas
 • *
 • 16
 • Taškai: 40
 • Lytis: Moteris
 • Visur gerai, bet namie geriausia.
Ats: II NiV pamoka visiems kursams
« Atsakymas #12 Prieš 4 savaites »
  Henrieta ramiai sėdėjo suole ir klausėsi apie kokius nuodus kalba jos klasės draugai. Kadangi pati jau atsakė teoriją, galėjo nebesukti galvos. Tačiau sėdėjimas be darbo nebuvo labai įdomus užsiėmimas, tad grifiukė nekantriai laukė praktikos užduoties. Galiausiai po kokių dvidešimties minučių, kai mokiniai taip audringai nebekėlė rankų, mokytoja pradėjo aiškinti praktikos užduotį.
  Henrieta norėjo šokinėti iš džiaugsmo! Pirmakursei labai patiko ši užduotis. Tik vienas, bet... Kurį nuodą pasirinkti?! Grifiukė nusprendė, kad rinksis kurį nors nuodą kuris yra vadovėlyje, kad būtų lengviau atlikti darbą. Tik, kad tų nuodų buvo daug privardinta. Gal niežulio nuodus?
  Paklausė pati savęs vienuolikmetė. Bet vos tik taip pagalvojo pastebėjo, kad viena mokinė, taip pat iš grifų gūžtos jau gamino šį eliksyrą, o mokytoja juk uždraudė gaminti vienodus eliksyras...
  Pirmakursė vėl paskendo mintyse ir galiausiai prisiminė dar vieną nuodą. Hm... O jeigu gaminčiau Kranito Dinamich nuodus? Susimąstė Henrieta. Taip, žinoma... Kaip aš anksčiau nepagalvojau? Juk juos sakė mergaitė, po kurios aš atsakinėjau!
"Net tamsiausiu metu galima būti laimingu, tik svarbu nepamiršti įsijungti šviesą.” – Albas Persifalis Valfrikas Brajanas Dumbldoras

*

Neprisijungęs David Dominguez

 • I kursas
 • *
 • 59
 • Taškai: 218
 • Lytis: Moteris
Ats: II NiV pamoka visiems kursams
« Atsakymas #13 Prieš 4 savaites »
Ar profesorė tikrai pagyrė Davidą? Juk tai nuostabu ir keista! Berniukas buvo patenkintas, tik buvo gaila, kad negalės virti niežulio eliksyro. Ot kentėtų tas bjaurus berniūkštis, jam sutrukdęs pavogti monetas! Ką gi, reikėjo išsirinkti kitą nuodą. "Ilga kankynė"? prisiminė kažkokios mokinės minėtą eliksyrą. Kaip tik jam! Savaime aišku, Davidas viso eliksyro į buteliuką nesupils! Jis ne toks kvailas! Taip, tas bjaurybė dar atsiims!
Deja, atsivertęs vadovėlį ir pradėjęs skaityti receptą berniukas pasijuto nusivylęs. Tą eliksyrą baisiai sunku pagaminti! Ar tikrai negaliu gaminti niežulio eliksyro? liūdnai paklausė savęs Davidas. Jis nežinojo, ar tą eliksyrą būtų lengva pagaminti, bet tas, kurį jis išsirinko, atrodė labai sunkus. Jis dar atsiims! dar kartą pagalvojo berniukas ir suprato, kad yra pasiryžęs pagaminti "Ilgą kankynę". Atsistojo ir nuėjo sandėliuko link. Kiek jis prisiminė, pirmiausia jam reikia varlių kojelių ir sudžiūvusių varnos plunksnų.

*

Neprisijungęs Henrieta Poter

 • I kursas
 • *
 • 16
 • Taškai: 40
 • Lytis: Moteris
 • Visur gerai, bet namie geriausia.
Ats: II NiV pamoka visiems kursams
« Atsakymas #14 Prieš 4 savaites »
  Henrieta skubiai atsivertė vadovėlio puslapį kuriame buvo nurodyta, kaip išvirti Kranito Dinamich nuodus. Mergaitė pakilo iš vietos ir jau norėjo keliauti pasiimti igridientų nuodo gamybai, bet dar dėl visa ko apsižvalgė po klasę ar niekas kitas dar negamina šių nuodų. Pastebėjusi, kad nieko nekopijuos pirmakursė nužingsniavo pasiimti igridientus.
  Atėjusi į sandėliuką vienuolikmetė rinko jai reikiamas eliksyro sudedamąsias dalis. Pirmakursė paeiliui ėmė gyvatės odą, slibino kiaušinio lukštus, varlių kojeles, levandas ir t. t. Stovėdama sandėliuke ir laikydama rankose jau paimtus igridientus, Henrieta dar kartą žvilgtelėjo į vadovėlį. Gerai man trūksta tik dešimties krasiros lapų... Mergaitė apsižvalgė sandėliuke. Štai jie! Ištiesė ranką mergaitė, atsargiai, kad nepamestų nuodo, Kranito Dinamich, sudedamųjų dalių. Šiaip ne taip viską nusinešusi ant suolo, pirmakursė iš kuprinės išsitraukė katilą, svarstykles, bei samtį ir, taip pat pasistatė ant suolo. Pasiruošusi visus igridientus ir kitas priemones, grifiukė pradėjo nuodo gamybą. Vienuolikmetė užkaitė katilą, o toliau kruopščiai dirbo pagal receptą.
  Henrieta pradžioje į katilą pripylė vandens. Tada mergaitė vadovaudamasi receptu susmulkino vienos gyvatės odą ir kartu su dviejų slibino kiaušinio lukštais subėrė į puodą. Pirmakursė palaukė kol oda gerai išvirs ir sumetė penkias varlių kojeles. Pavirusi tris minutes (taip buvo nurodyta recepte), vienuolikmetė įmetė tris levandas ir viską pavirė dar penkiolika minučių.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 4 savaites sukūrė Henrieta Poter »
"Net tamsiausiu metu galima būti laimingu, tik svarbu nepamiršti įsijungti šviesą.” – Albas Persifalis Valfrikas Brajanas Dumbldoras