0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs David Dominguez

 • III kursas
 • *
 • 115
 • Taškai: 9
 • Lytis: Moteris
Ats: II NiV pamoka visiems kursams
« Atsakymas #30 Prieš 5 mėnesius »
Davidas dar kartą perskaitė "Ilgosios kankynės" receptą. Pelių uodegų galiukai ir dilgėlių užpilas - kaip tai nuobodu! susiraukė berniukas. Kita vertus, tai leis jam dar kartą apsilankyti sandėliuke! Davidas ryžtingai atsistojo ir nuėjo iki tos vietos, kur buvo sudėta daugybė įvairiausių dalykėlių eliksyrams gaminti. Tai buvo tiesiog nuostabu! Netrukus jo kišenės vėl buvo pilnos keistų medžiagų. Patenkintas savimi Davidas grįžo į klasę. Tik tada prisiminė taip ir nepasiėmęs to, ko jam reikėjo "Ilgajai kankynei". Deja, besirinkdamas įdomesnius buteliukus ir pakuotes jis visai pamiršo, kokios yra tos medžiagos, kurias jam reikėjo pasiimti. Na ir kvailys! subarė save berniukas. Teko eiti iki savo suolo ir vėl visą turtą sukišti į kuprinę. Davidas permetė akimis receptą ir nė nepažiūrėjęs į profesorę jis grįžo atgal į sandėliuką. Taip viskas dar geriau! Šį kartą pirmiausia pasiėmė reikalingas medžiagas, o visai netrukus vėl pradėjo grūsti į kišenes bet kokias pakuotes ir buteliukus.
Vienas spalvotas buteliukas, patraukęs Davido akį, stovėjo taip aukštai, kad jis niekaip negalėjo pasiekti. Berniukas atkakliai stengėsi, tačiau niekaip nesisekė. Jis atsargiai užlipo ant apatinės lentynos, bet ta neatlaikė ir kartu su Davidu atsidūrė ant grindų. Berniukas buvo apibarstytas įvairiomis medžiagomis ir apipiltas keistais eliksyrais.

*

Neprisijungęs Aurora Gler

 • II kursas
 • *
 • 46
 • Taškai:
Ats: II NiV pamoka visiems kursams
« Atsakymas #31 Prieš 5 mėnesius »
Mergaitė atidžiai klausėsi profesorės ir jai davus naujus nurodymus, ėmė mąstyti kokį gi eliksyrą gaminti. Pavėlavau, nuodai kuriuos norėjau gaminti, jau yra gaminami...,- šiek tiek nusiminusi galvojo Aurora. Prisiminusi profesorės žodžius, ji atsivertė vadovėlį ir ėmė ieškoti kitų nuodų, kuriuos galėtų pagaminti. Akys užmatė eliksyrą pavadinimu "Linito Debur", grifiukė atsistojo ir nutipeno mokytojos stalo link.
- Profesore Moonlight, - nenorėdama trukdyti mokytojai, skubiai kalbėjo,- tik norėjau pranešti, kad jau nebeliko eliksyrų kuriuos minėjo mokiniai, todėl noriu daryti kitą nuodą - iš vadovėlio,- pabaigė Gler ir atvertusi vadovėlį, bedė pirštu į nuodų pavadinimą.
Šiuose dviejuose puslapiuose skirtuose aprašyti šiam eliksyrui, buvo labai daug teksto, bet didžioji dalis jo, apibūdino tik šio eliksyro veikimą.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 4 mėnesius sukūrė Aurora Gler »

*

Neprisijungęs David Dominguez

 • III kursas
 • *
 • 115
 • Taškai: 9
 • Lytis: Moteris
Ats: II NiV pamoka visiems kursams
« Atsakymas #32 Prieš 4 mėnesius »
Davidas ilgokai gulėjo po kažkokių nesąmonių krūva. Na jam ir nesiseka! Argi jis padarė ką blogo? Viso labo norėjo... Pavogti kelis ingredientus. Argi mokiniai to nedaro nuolat?! Berniukas visiškai nenorėjo tuo tikėti, tad buvo itin nepatenkintas: kodėl ta lentyna turėjo užgriūti būtent ant jo? Nesąžininga! piktinosi Davidas ir nusibraukė kažkokį bjaurų skystį nuo veido. Teko nusirankioti ir plunksnas, kurios sugebėjo prilipti prie apsiausto. Ką dabar pasakys mokytoja?!
Pagaliau pavyko atsistoti. Davidas dar ilgai braukė nuo savęs visą šlamštą, kuris lipo prie apsiausto, veido ir plaukų. Nesąmonė! visą tą laiką piktinosi berniukas.
Pagaliau jis grįžo į klasę ir apsidairė. Jam pasirodė, kad niekas neišgirdo trenksmo ir jo nepasigedo. Bent tiek gerai! Įvairiausių medžiagų prigrūstomis kišenėmis berniukas grįžo į savo suolą. Spėjo, kad pamoka jau eina į pabaigą, tad nebesistengė išvirti eliksyro. Jis vis dar buvo purvinas! Pažvelgė į profesorę ir tikėjosi, kad ji kaip nors padės. Bet argi mokytojams rūpi, kai mokiniams nepasiseka?! Žinoma, ne! Aišku, kad Davidas turės viską nusivalyti pats! Dėl to buvo kiek liūdna, bet o ką berniukas galėjo padaryti? Kaip ir visada visiškai nieko!

*

Neprisijungęs Abigailė Nestrof

 • III kursas
 • *
 • 92
 • Taškai: 16
 • Lytis: Moteris
 • esu Katherine Silverstone įšventintas Garfildas.
Ats: II NiV pamoka visiems kursams
« Atsakymas #33 Prieš 4 mėnesius »
Susirinkusi visus reikiamus ingredientus Abigailė grįžo prie suolo, kuriame sėdėjo. Nestrof dar kartą pasigailėjo, kodėl po darbiniu apsiaustu neužsivilko bent kelių megztinių-požemyje buvo nesveikai šalta. Na, teks šią klaidą paversti pamoka, bent kitą kartą apsirengsiu taip, kad galėčiau dirbti negalvojant apie temperatūrą...- samprotavo varnanagė. 
Vadovėlyje, po surašytomis sudedamosiomis dalimis, buvo išdėstytas receptas.
Citata
Gaminimo eiga:
Nuodui Primito Kassar paruošti, pirmiausia užkaiskite katilą. Tuomet į jį įdėkite tris valgomuosius šaukštus moliūgų sėklų tirpinio.
Abigailė taip ir padarė: pasiėmė alavinį katilą, jį užkaitė ir susirado stiklainėlį, ant kurio buvo iškringeliuotas užrašas MOLIŪGŲ SĖKLŲ TIRPINYS. Įdėjusi tris šaukštus keistojo tirpinio, kuris smirdėjo supuvusiais moliūgais, pirmakursė toliau sekė instrukcijas.
Citata
Sidabriniu peiliu supjaustykite penkias poras drugelių sparnų, devynias vorų kojeles ir sudėkite į katilą. Sudėjus-pamaišykite tris kartus prieš laikrodžio rodyklę ir devynis pagal ją.
Sidabrinis peilis..? Na, jeigu jau yra vadovėlyje toks parašytas, turėčiau rasti ir sandėliuke. Nors... Nuėjusi atgal į sandėliuką Abigailė šiek tiek pasimetė-sandėliuke šmėžavo vien indeliai su įvairiais ingredientais, reikalingais maišant nuodą ar vaistą. Tačiau Nestrof nematė jokių įrankių. Nagi, negali taip būti! Ar turėčiau paklausti profesorės?.. Ne, reikia dar paieškoti. Kažkur tikrai turi būti,- nepasidavė varnanagė. O pasirodo, įrankių dėžutė stovėjo pačiame kampe-čia galėjai rasti nuo katilų iki įvairių peilių. 
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 4 mėnesius sukūrė Abigailė Nestrof »
"Lazanija - ne maistas, o gyvenimo būdas." - Katherine Silverstone.

*

Neprisijungęs Aurora Gler

 • II kursas
 • *
 • 46
 • Taškai:
Ats: II NiV pamoka visiems kursams
« Atsakymas #34 Prieš 4 mėnesius »
Perskaičiusi aprašymą grifė jau žinojo, kad eliksyrą pagaminti bus lengva. Ji greit akimis perbėgo sąrašą daiktų, kurių reikės gaminimui.
Citata
Ingredientai:
sauja džiovintų raudonų rožių žiedlapių
2 žiupsneliai juodosios kalnų druskos
5 ožio nagai
10 velnio gėlės žiedų
0,5 l undinės ašarų
a.š. smulkintų kiaušinio lukštų
Įsiminusi ingredientus šiam darbui, Aurora atsistojo ir lengvai nuslinko link sandėliuko, apkrauto lentynomis.
Uhh... kaip čia ką nors rasti...,- pamačiusi sandėliuko vidų susimąstė mergaitė. Jis atrodė toks mažas, bet tuo pačiu metu ir didelis. Tuzinai lentynų, nukrautų įvairiais stiklainiukais ir buteliukais.
Grifiukė priėjo prie pirmos lentynos ir pastebėjusi stiklainį su užrašu "Velnio gėlių žiedai", pakėlė jį nuo apdulkėjusios lentynos ir nuėjusi pastatė ant stalo. Po ilgo laiko ieškant ji atrado ir kitus ingredientus.
Merginos stalas atrodė kaip viena iš lentynų sandėliuke. Jis visas buvo apkrautas stiklainiais ir buteliukais. Nukėlus porą daiktų ant žemės, ant stalo atsirado vietos katilui. Aurora užkūrė ugnį po metaliniu puodu ir laukė kol jis įkais.

*

Neprisijungęs Abigailė Nestrof

 • III kursas
 • *
 • 92
 • Taškai: 16
 • Lytis: Moteris
 • esu Katherine Silverstone įšventintas Garfildas.
Ats: II NiV pamoka visiems kursams
« Atsakymas #35 Prieš 4 mėnesius »
Griebusi sidabrinį peilį Abigailė grįžo į suolą. Pasiėmusi penkias poras drugelių sparnų mergaitė juos supjaustė. Na, jeigu kažkas nori žinoti, man tai nepatinka. Drugelių sparnai. Kodėl jie? Kažkada šie gležni sparneliai priklausė drugeliams, spalvingiems ir vikriems. Nekeista, kad burtininkai išnaudoja įvairias būtybes. Tai prikėlimas, tai sparnų pjaustymas... Tada teko supjaustyti devynias vorų kojeles. Šių Nestrof nepagailo, nes ji tiesiogine ta žodžio prasme nekentė vorų. sparnelius ir vorų kojeles ji supylė į katilą  ir pamaišė būtent taip, kaip buvo parašyta- tris kartus prieš laikrodžio rodyklę ir devynis pagal ją. Katile verdantys ingredientai pradėjo panašėti į vientisą violetinę masę. Deja, vadovėlyje nebuvo parašyta, kokios spalvos ir konsistencijos tuo metu turėtų būti verdamas nuodas Primito Kassar.
Citata
Sumaišę įdėkite į katilą du undinėlės dantų drožlių ir pamaišykite keturis kartus pagal laikrodžio rodyklę. Tada sudėkite bambuko atraižas (keturias saujas), piranijos odos miltų (dvi saujas) ir supilkite penkis šaukštus saulėgrąžų vandens. Vėl viską išmaišykite, penkis kartus prieš laikrodžio laikrodžio rodyklę.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 4 mėnesius sukūrė Abigailė Nestrof »
"Lazanija - ne maistas, o gyvenimo būdas." - Katherine Silverstone.

*

Neprisijungęs Abigailė Nestrof

 • III kursas
 • *
 • 92
 • Taškai: 16
 • Lytis: Moteris
 • esu Katherine Silverstone įšventintas Garfildas.
Ats: II NiV pamoka visiems kursams
« Atsakymas #36 Prieš 4 mėnesius »
Gerai, o tai kažkas man pasakys, kiek tų prakeiktų undinės dantų drožlių dėti? O jeigu sugadinsiu... Tuomet gausiu trolį, o to tikrai nenoriu...-galvojo Nestrof. Pasižiūrėjusi į katilą varnanagė pagalvojo, jog tokį vaizdą mato paskutinį kartą-o ką gali žinoti, gal konkrečiai sugadins savo maišomą nuodą. Tačiau jau baiginėjasi pamoka. Geriau paskubėsiu.
Įdėjusi kelias saujas keisųjų drožlių ir sekant instrukcijas padariusi viską teisingai, Abigailė pažiūrėjo į paskutinį stulpelį vadovėlyje.
Citata
Supjaustykite tris angies akis, įmeskite jas į katilą ir išmaišykite kaip tik norite. Skystis turėtų būti geltonos spalvos. Jei jis yra geltonas-jūsų nuodas pagamintas teisingai.
Nestrof padarė, kaip liepta. Tačiau jos skystis nebuvo absoliučiai geltonas. Tačiau pirmakursė vis vien džiaugėsi savimi- pamoka baigėsi, ji vėlavo, tačiau bent sugebėjo sukurti kažką panašaus į Primito Kassar. Visgi, nuodą pagaminti buvo tikrai sunku,- pamanė Abigailė Nestrof.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 4 mėnesius sukūrė Abigailė Nestrof »
"Lazanija - ne maistas, o gyvenimo būdas." - Katherine Silverstone.

*

Neprisijungęs Monica Lilly Moonlight

 • Burtininkė
 • ***
 • 190
 • Lytis: Moteris
Ats: II NiV pamoka visiems kursams
« Atsakymas #37 Prieš 4 mėnesius »
    Pamoka ėjo į pabaigą, ir Monica pajuto, kaip vėl įsiskauda galvą. Mokinių šūkaliojimas ar lentynų vartymas nebuvo pagrindinė skausmo priežastis, nes, na, profesorė išsiugdė ignoravimo rėžimą tokioms "detalėms". Kas nervino, tai artėjantis pertraukos metas, kurį turės praleisti tvarkydama kabinetą.
    Būtų pats laikas už jovalą atiminėti taškus, - niūriai pagalvojo mokytoja, o tada suprato, kad tai nėra pati prasčiausia priežastis nubraukti taškams Hogvartso istorijoje. Reikės nueiti pasidomėti... - dar rituliojo mintį Monica, kol pamatė, kad ne visi mokiniai palieka netvarkingus stalus ar nuneša tris ingredientus į vietą dėl akių: jaunoji Poter, neblogai pasirodžiusi ir per teoriją, ir per praktiką, dabar kruopščiai valė savo darbo vietą. Profesorei šovė išganingesnė mintis. Ne, taškų už netvarką neatiminėsiu, bet juk niekas neuždraus jų pridėti... už darbštumą?
 - Poter! - pašaukė ji jau išeinančią mergaitę. - 10 taškų Grifų Gūžtai už tvarkos laikymasi, - pabrėždama paskutinius žodžius pranešė Moonlight.
    Deja, po dešimties minučių šluostydama stalus suprato Monica, šiuolaikiniams mokiniams nė taškai neberūpi...