0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Heidi Mollson

 • V kursas
 • *
 • 187
 • Taškai: 126
 • Ačiū, Igi, už vienposčio RPG idėją. Ir taip, aš noriu atsakymo
Ats: Antra MGP pamoka visiems kursams/'21 pavasaris
« Atsakymas #15 Prieš mėnesį »
  Dar viena Magiškųjų gyvūnų priežiūros pamoka, tačiau ši nevyko lauke, po kurį sklaidė šaltas ir deguonies pripildytas oras. Išgirdusi, kad teorijai reikėjo paminėti šviečiantį gyvūną, Heidi apsidžiaugė, nes tikėjosi, kad praktika bus panašiai įdomi, kaip praeitos pamokos. Nors tuo buvo galima abejoti, kadangi kabineto aplinka mažino įdomios praktikos galimybes, tačiau mergaitė vistiek tikėjosi, kad ne teorinė dalis bus įdomi. Ėjo minutė po minutės, mokiniai atsakinėjo, tačiau nebuvo panašu, kad artėtų atsakymų galas ir artėtų laikas, kuomet prasidės praktika.
  Galų gale buvo baigtas vaikų kalbėjimas ir profesorius ėmė komentuoti šių atsakymus ir kitas replikas, kuriomis sumanė pasidalinti. Nors viskas prasidėjo ramiai, tačiau sakinio gale įvyko didelė kulminacija, kurios metu, tariamoji princesė, buvo aprėkta. Tai kiek nustebino mergaitę, kadangi šioji nebuvo mačiusi rėkiančio profesoriaus, tačiau kaip sakoma, viskam yra pirmas kartas. Praėjo dar šiek tiek laiko ir Rafael pagaliau išaiškino ką reikės daryti per praktiką, kuri neskambėjo labai įdomiai, tačiau teko ją vistiek daryti.
  Dingo šviesa, tačiau iš lazdelių galų neprasiskverbė šviesa, nors aplinkui ir buvo galima išgirsti nepatenkintų balsų, kurie pyko dėl tamsios aplinkos. Tamsiaplaukė tikėjosi, kad kiti išsigąs nedidelių varliagyvių, kurios šokinės kažkur aplinkui juos, kadangi tai tikriausiai būtų buvusi pati įdomiausia pamokos dalis. Akys galų gale priprato prie tamsos ir klastuolė iš lėto patraukė iki profesoriaus, ketindama pasiimti maišelį su vabzdžiais. Prasibrovusi pro šūsnį susigrūdusių mokinių, kurie bandė atsidurti prie stalo, Heidi pagriebė muses ir patraukė į tą kabineto pusę, kurioje buvo didesnis šansas sutikti varlytę ir mažiau vaikštančių būtybių, kurios buvo vadinamos žmonėmis.
Parduodami katinai už 3s ir silkės už 1s (netransfigūravimo tikslais). Dėl pirkimo kreiptis į mane.

Nekabinkit Mayran ar Quentin, nes mušiuos
Jie jums tiesiog per geri :)

*

Neprisijungęs Christina Granger

 • II kursas
 • *
 • 313
 • Taškai: 275
 • Lytis: Moteris
 • Aš bijau knisiaus. Antraštės niekada nekeisiu.
Ats: Antra MGP pamoka visiems kursams/'21 pavasaris
« Atsakymas #16 Prieš mėnesį »
Kol vyko didžiulis chaosas, pasimeldusi mergaitė atsistojo ir pradėjo gaudyti varlę. Vieną jau buvo sugavusi į rankas, tačiau ji iššoko ir užšoko kažkur kitur. Susinervinusi, tryptelėjo su koja į žemę ir pradėjo gaudyti kitą varlę. Taip, pavyko! Princesė buvo sugavusi jau vieną, vienintelę varlę, kuri buvo rami ir labai graži. Taip pat, išsijungė ir šviesos. To stipriai nesureikšmino, bet kai vožėsi į stalą, jau buvo blogai. Tikriausiai ant kaktos pasiliko ir mėlynė. Laikiusi varlę rankose, priėjo prie profesoriaus stalo ir pasiėmė maišelį, kuriame buvo šlykščios musės.
- Fu, brolaiti Rafael, mano sesuo laiko gal šimtą varlių ir joms duoda tikrai ne musių.
Tai jau nebuvo svarbu, pasidėjusi tą varlę ant stalo, davė tų musių, su pincetu. Varlė visas tas museles prarijo ir nušoko kitur, pavalgius.
- Ne nu, puikumėlis!- Surėkė sau Christina.
Dabar ir vėl pradėjo po visą klasę ją gaudyti, kol galų gale sugavo. Varlė vis bandė iššokti, tačiau šį kartą prispaudė ją stipriai. Ją nunešė iki terariumo ir mirktelėjo profesoriui, duodama ženklą, jog praktiką atliko puikiai. Visą tai padariusi, atsisėdo prie suolo ir stebėjo vykstantį chaosą. Grifų gūžtos antrakursei visad atrodė visi šie mokiniai kaip tikri mažvaikiai, bet ką jau padarysi, toks jau buvo tas gyvenimas Hogvartse. Tiesą sakant, mokinė ilgėjosi namų, juk būdama pilyje nereikėjo nieko daryti, nei mokytis, tik rodyti žmonėms savo šypseną.
- Ar jus užtilsite?!
Niekas tikriausiai neišgirdo klausimo, bet tai jau buvo ne esmė. Užsidėjusi rožinę kuprinę ant peties, ruošėsi išeiti iš kabineto, taip, ne atsisveikinus.
 
  Atsiųstum kalinką? Atsiųstum jūreivių šokį? Atsiųstum Haką? Atsiųstum alyvas? Tada, tu nuostabus žmogus, toks kaip ir fenekas. Arba nuostabi beždžionė.  

*

Neprisijungęs Henrieta Poter

 • I kursas
 • *
 • 16
 • Taškai: 40
 • Lytis: Moteris
 • Visur gerai, bet namie geriausia.
Ats: Antra MGP pamoka visiems kursams/'21 pavasaris
« Atsakymas #17 Prieš mėnesį »
  Henrieta išsigandusi bėgo koridoriumi. Jau buvo praėjusios kokios penkios minutės nuo varpo dūžio. Nors pirmakursė ir nemėgo magiškų gyvūnų priežiūros pamokų, tikrai nenorėjo dar kartą nepasirodyti pamokoje. Mergaitė labai skubėjo ir vos neatsitrenkė į kabineto duris. Kai sustojo tyliai jas pravėrė ir atsisėdo laisvoje vietoje. Šalia tylai pasidėjo kuprinę.
  Vienolikmetė lengviau atsikvėpė radusi profesorių ir klasės draugus kabinete, nes lauke, matyt, jų nebūtų radusi. Grifiukė kiek nustebo pastebėjusi, kad mokytojas skyrė teorinį darbą, nes tai jam buvo nebūdinga. Bet kartu pasidarė ramiau, mat, nors ir neišgirdo užduoties ir temos, pagal kitų mokinių atsakymus bus lengiau susigaudyti. Henrieta sėdėjo suole ir nuobodžiavo. Mergaitei labiau patiko praktika, nors jokio nusistatymo prieš teoriją ir neturėjo, bet pirmakursę jau pradėjo migdyti kitų mokinių pasakojimai.
"Net tamsiausiu metu galima būti laimingu, tik svarbu nepamiršti įsijungti šviesą.” – Albas Persifalis Valfrikas Brajanas Dumbldoras

*

Neprisijungęs David Dominguez

 • I kursas
 • *
 • 59
 • Taškai: 218
 • Lytis: Moteris
Ats: Antra MGP pamoka visiems kursams/'21 pavasaris
« Atsakymas #18 Prieš mėnesį »
Davidas vos neužlipo ant kažko šviečiančio. Susidomėjęs pasilenkė, bet greit pasišlykštėjo ir atsitraukė. Tai buvo varlė! Kodėl ji šviečia? paklausė savęs berniukas. Tada prisiminė, kad apie tokias varles kalbėjo profesorius. Garsiai ir demonstratyviai atsiduso, paėmė varlę ir grįžo į savo suolą. Padėjo varlę ir žvilgtelėjo į maišelio vidų. Jam dar ir muses reikės čiupinėti?! Tai buvo daugiau nei pasišlykštėtina! Nesąmonė!
Davidas dar kartą atsiduso. Ne, jam šita pamoka tikrai nepatinka! Išsitraukė lazdelę ir galvojo, kaip galėtų pašerti varlę nepaliesdamas nei jos, nei musių. Deja, Davidas buvo tik pirmame kurse, tad nereikia tikėtis, kad išmano visus kerus. Niekas neatėjo į galvą. Berniukas dar kartą garsiai ir demonstratyviai atsiduso. Įveikęs pasišlykštėjimą įkišo pirštus į maišelį ir ištraukė musę. Norėjo paduoti ją raudonai šviečiančiai varlei. Davidas pamatė, kad ji baigia pabėgti, tad skubiai ištiesė ranką ir sugriebė. Fui!
Berniukas nutrenkė varlę ant stalo ir dar kartą atsiduso. Pasirodė, kad galbūt netgi ją užmušė. Vis tik prikišęs musę pamatė susidomėjimą, tad sugrūdo vabzdį ten, kur manė esant varlės burną. Nesąmonė!

*

Neprisijungęs Heidi Mollson

 • V kursas
 • *
 • 187
 • Taškai: 126
 • Ačiū, Igi, už vienposčio RPG idėją. Ir taip, aš noriu atsakymo
Ats: Antra MGP pamoka visiems kursams/'21 pavasaris
« Atsakymas #19 Prieš mėnesį »
Jau turėdama maišelį musių, Heidi ėmė dairytis po grindų platybę, bandydama surasti pasimetusią šokinėjančią švieselę. Nors tai turėjo būti pakankamai lengva užduotis, tačiau mergaitei tai buvo kiek sunku padaryti, kadangi dėl neaiškių priežasčių, varliagyviai sumanė šviesti ten, kur daugiau žmonių. Aišku tai buvo galima paaiškinti tuo, kad tai magiškos varlės ir kad joms tokią praktiką reikėjo atlikti jau ne vieną kartą, tačiau ir atsižvelgiant į visą tai, tai vistiek nebuvo labai logiška.
  Praėjo dar šiek tiek laukimo laiko ir galų gale link jaunosios vampyrės ėmė judėti nedidelė švieselė, kuri bandė pasprukti nuo vaikų šurmulio. Atsitūpusi, tamsiaplaukė išpakavo keletą musių ir pasidėjo ant delno. Neužilgo prie jo ir ant jo prišokavo maža varlytė, kuri atrodė patenkinta, gavusi nedidelių vabzdžių, kurie lengvai nuslinko į virškinimo sistemą. Buvo keistoką matyti žmogaus nebijantį varliagyvį, tačiau žinodama, kad tai magijos pasaulis, kuriame įmanoma daug, pas žiobarus neįmanomų dalykų, klastuolė apie tai per daug negalvojo.
  Pakėlusi švieselę, Heidi ėmė galvoti, kur galėtų rasti vandens, kuriuo būtų galima sudrėkinti odą. Nors tai ir skambėjo kaip paprastas darbas, tačiau mergaitei nepavyko sugalvoti, kur jis turėtų rastis Magiškų gyvūnų priežiūros kabinete. Aišku vandens tikriausiai turėjo būti terariume, tačiau jaunoji vampyrė nenorėjo iš ten imti vandens, kadangi tai atrodytų kiek nemandagiai iš varlių, kurios buvo viduje, pusės. Dar šiek tiek pagalvojusi, tamsiaplaukė priėjo išvadą, kad tai yra vienintelis būdas gauti vandens, tad nesvarbu ar tai labai mandagu, ar ne, jai vistiek tai reikės daryti ignoruojant mandagumą ir kitus dalykus, kurie paprastai to neleistų daryti.
  Priartėjusi prie terariumo, klastuolė per stiklą ėmė dairytis vietos, kurioje būtų supiltas vanduo, tačiau to išanksto nepavyko padaryti. Dar šiek tiek pasižvalgiusi, Heidi pamatė iš vandenilio ir deguonies sudarytą skystį, kurio ir ieškojo. Atsargiai įkišusi ranką, sudrėkino pirštus ir tuomet švelniai perbraukė per varlytės kūną, kurią po šio proceso, paleido į vidų, uždarydama praėjimus, kad šioji kartais nepabėgtų.
  Viską atlikusi, mergaitė atsitraukė nuo stiklinės dėžės, palikdama praėjimą kitiems mokiniams, kurie po truputį judėjo jos link nešini nedidelėmis, šviečiančiomis varlytėmis.
Parduodami katinai už 3s ir silkės už 1s (netransfigūravimo tikslais). Dėl pirkimo kreiptis į mane.

Nekabinkit Mayran ar Quentin, nes mušiuos
Jie jums tiesiog per geri :)

*

Neprisijungęs David Dominguez

 • I kursas
 • *
 • 59
 • Taškai: 218
 • Lytis: Moteris
Ats: Antra MGP pamoka visiems kursams/'21 pavasaris
« Atsakymas #20 Prieš mėnesį »
Davidas itin neentuziastingai bruko muses ten, kur manė, kad yra varlės burna. Koks skirtumas, ar tas padaras valgo, ar ne? Jeigu nori, tegul ir užspringsta! Galų gale berniukas išpurtė visas muses iš maišelio ir subėrė jas varlei ant galvos. Norės - suvalgys!
Davidas prisiminė tolimesnius nurodymus ir susiraukė. Sudrėkinti odą? Kokia nesąmonė! Varlės ir taip yra šlapi ir glitūs padarai! Berniukas susidūrė ir su kita problema: iš kur jam gauti vandens? Jis neprisiminė, kad profesorius būtų paminėjęs tokią informaciją. Nesąmonė! dar kartą pagalvojo Davidas ir garsiai atsiduso. Žinojo turintis vandens buteliuką, bet ar jis pamokoje turi naudoti savo vandenį?! Susiraukė ir išsitraukė tą buteliuką. Aplaistė varlę ir susiraukė. Jo nuomone, ši pamoka buvo visiškas laiko švaistymas. Ir man dabar reikia šitą daiktą imti į ranką ir kažkur nunešti?! Davidas buvo siaubingai nepatenkintas. Ne, magiškųjų gyvūnų priežiūroje jis daugiau nesirodys! Tik jau ne po to, kai šitas profesorius taip iš jo tyčiojasi!
Davidas prisivertė paimti raudonai šviečiančią varlę ir atsistoti. Nežinojo, į kurią pusę eiti, tad pirmiausia pasiekė profesoriaus stalą, bet ten nieko nerado. Jau norėjo tiesiai mokytojui į veidą užrėkti, kad ši pamoka yra nesąmonė, bet arešto nenorėjo, tad tik nusisuko ir nuėjo į klasės galą. Laimei, ten rado tai, ko jam ir reikėjo. Numetė varlę į vidų ir suirzęs grįžo į savo vietą.
- Nesąmonė! - nesusilaikęs tyliai sušuko jis.

*

Neprisijungęs Henrieta Poter

 • I kursas
 • *
 • 16
 • Taškai: 40
 • Lytis: Moteris
 • Visur gerai, bet namie geriausia.
Ats: Antra MGP pamoka visiems kursams/'21 pavasaris
« Atsakymas #21 Prieš mėnesį »
  Į Henrietos galvą pradėjo plūsti pašalinės mintys. Mokinukė pastebėjo, kad buvo prisnūdūsi ir pasipurtė. Kada gi prasidės praktika? Kai tik pirmakursė taip pagalvojo, paskutinis mokinys baigė atsakynėti. Mergaitė tiesiau atsisėdo suole ir ėmė įdėmiau klausytis.
  Praktinio darbo užduotis grifiukės nesužavėjo. Priešingai sukėlė pasibjaurėjimą. Nejaugi, iš tiesų, reiks liesti varles? Pagal vienuolikmetė suprato, kad taip. Na, jei jau atėjau į pamoką, tai teks atlikti užduotį. Staiga šviesos dingo ir stojo aklina tamsa. Henrieta įkišo ranką į kišenę ir išsitraukė lazdelę.
- Lumos! - ištarė mergaitė ir jos lazdelės galiukas pradėjo šviesti blausia šviesa.
Grifų gūžtos mokinė atsargiai statydama kojas, kad kartais neužmintų ant varlės, nukėblino prie profesoriaus stalo ir pasiėmė maišelį su musėmis. Štai! Jau vienu darbu mažiau. Lengviau atsikvėpė pirmakursė.
"Net tamsiausiu metu galima būti laimingu, tik svarbu nepamiršti įsijungti šviesą.” – Albas Persifalis Valfrikas Brajanas Dumbldoras

*

Neprisijungęs Henrieta Poter

 • I kursas
 • *
 • 16
 • Taškai: 40
 • Lytis: Moteris
 • Visur gerai, bet namie geriausia.
Ats: Antra MGP pamoka visiems kursams/'21 pavasaris
« Atsakymas #22 Prieš mėnesį »
   Su maišiuku rankoje, taip pat kaip ir prieš kelias minutes Henrieta grįžo prie savo suolo. Greitai mestelėjusi maišiuką ant stalo nukėblino į klasės galą gaudyti varlės. Širdis daužėsi mergaitės krūtinėje, nes ji labai nemėgo varlių. Grifiukė giliai įkvėpė. Ir užgesino lazdelę:
- Nox! - vienuolikmetės lazdelė užgeso.
  Iš pradžių mergaitė aplinkui nieko nematė tik tamsą ir stovėjo nejudėdama. Po poros minučių jos akys apsiprato su tamsa ir mokinukė pamatė ant lentynos tupinčią, žalią šviesą skleidžiančią varlę. Pirmakursė giliai įkvėpė ir pabandė ją sugauti. Tik, jos liūdesiui varlė išsprūdo iš rankų.
  Henrieta jau norėjo sėstis į suolą ir laukti kol galės dingti iš klasės, bet ant terariumo viršaus ji pastebėjo rausvai švytinčią varlę. Vienuolikmetė atsargiai prisėlino ir pačiupo varlytę.
- Ach! - atsiduso grifiukė ir grįžo prie savo suolo.
   Pirmakursė iš maišiuko išsitraukė pincetą ir ištraukusi musę ėmė maitinti varlę. Ji buvo alkana, tad neilgai trukus musių maišelyje neliko. Grifų gūžtos mokinė išsitraukė iš kišenės lazdelę ir vėl, "Lumos" kerų pagalba, užsidegė šviesą. Tuomet pakėlė varlę ir nunešė į terariumą. Pagaliau užduotis buvo įvygdyta ir Henrieta ramiai išėjo iš klasės.
"Net tamsiausiu metu galima būti laimingu, tik svarbu nepamiršti įsijungti šviesą.” – Albas Persifalis Valfrikas Brajanas Dumbldoras

*

Neprisijungęs Charlotte Claire Evans

 • I kursas
 • *
 • 36
 • Taškai: 41
Ats: Antra MGP pamoka visiems kursams/'21 pavasaris
« Atsakymas #23 Prieš mėnesį »
Šarlotė sėdėjo klasės kampe ir stengėsi niekam nekristi į akis. O ką jai daugiau daryti, kai visi tik ir nori šaipytis?.. Ar ji kalta, kad mokosi lėčiau nei kiti?.. Ar jos kaltė, kad vaikšto lėčiau nei kiti?.. Ji taip norėtų būti protinga ir visų mėgstama, bet, matyt, nelemta...
Mergaitė klausėsi profesoriaus. Sunkiai atsiduso ir pažvelgė į jį. Eiti į klasės priekį kažko pasiimti buvo blogiausia, ką galima sugalvoti. Šarlotė tenorėjo likti savo suole ir būti nematoma... Ji bijojo, kad jeigu ji niekur neis, profesorius labai greitai tą pastebės, tad nenoromis atsistojo. Nuleidusi akis ėjo į klasės priekį, iš kur reikėjo pasiimti maišelį su musėmis. Klasėje buvo tamsu, Šarlotė ėjo nuleista galva, tad nenuostabu, kad į kažką atsitrenkė. Ji gerokai išsigando ir paspartino žingsnį. Paėmė vieną maišelį nuo mokytojo stalo ir grįžo į savo suolą. Atsisėdo ir užsidengė veidą delnais. Atrodė, kad visi tik ir ieško progos iš jos pasišaipyti. Akyse pradėjo kauptis ašaros, o ji juk nė nepradėjo pamokos darbo... Laimei, visai netoli pastebėjo varlę, tad atsistojo ir ją paėmė. Mergaitė nežinojo, kaip reikia šerti varlę, tad išsitraukė musę ir padėjo ją priešais. Neatrodė, kad varlė būtų itin susidomėjusi maistu.
- Valgyk, prašau... - labai tyliai išspaudė Šarlotė. Negi net ir varlės iš jos tyčiosis?.. Mergaitė liūdnai žiūrėjo į gyvūnėlį ir nežinojo, ką daryti. Profesorius tikriausiai ant jos supyks. Būtinai ką nors pasakys, o tada visi mokiniai pradės juoktis... Kodėl jai nuolat taip nesiseka? Visos kitos varlės garantuotai jau seniai pavalgė, o štai jos tupi ir nė nežiūri į musę. Mergaitė tebežiūrėjo į varlę ir labai stengėsi neapsiverkti.
Norėčiau, kad šitas personažas taptų patyčių auka. Jeigu norite, tyčiokitės per pamokas, taip pat galime parašyti RPG

*

Neprisijungęs Alisa Luna Bergman

 • V kursas
 • *
 • 96
 • Taškai: 129
 • Gal daug kam ir atrodau velnias, bet Sabrina visada bus mano angelas.
Ats: Antra MGP pamoka visiems kursams/'21 pavasaris
« Atsakymas #24 Prieš mėnesį »
 Alisa išklausė praktikos ir jos veidą nušvietė laiminga šypsena.
 Na, praktika atperka tai, kad nepelniau dviejų taškų iš teorijos. Man tikrai reikėtų atidžiau klausytis mokytojo  subarė save mergina.
 Vela, vos tik profesorius baigė kalbėti, atsistojo. Kambaryje užgeso visos šviesos. Atidžios penktakursės akys nuslydo per klasę ir užkliuvo už terariumą primenančio šėšeliuoto stačiakampio.
Prie terariumo dar turėtų būti varlių  dingtelėjo penkiolikmetei ir ji nuslinko artyn.
 Ir iš tiesų, eidama prie terariumo, švilpė pastebėjo keletą įvairiaspalvių pavidalų, judančių grindimis. Pasilenkusi, Alisa paėmė vieną saulės geltonumo spalvos varlę, o ši, matyt pajutusi, nepažįstamo padaro rankas, visa pamėlynavo.
Matyt, šios varlės keičia spalvą ir pagal jausmus ar būsenas…Reikės paklausti profesoriaus Beaumont.
 Mergina pasuko prie mokytojo stalo. Ten sugraibė maišelį su musėmis ir pincetu, tada apgraibomis grįžo prie savo stalo. Nelaimei, varlė, matyt, išvydusi galimybę pasprukti iš nemalonios buveinės – velos rankos, iššoko pro tarpą tarp pirštų ir šleptelėjo ant grindinio. Penktakursė sudejavo.
Kaip aš surasiu tą varlę tamsoje!? O jei kas nors ją užmins!?   paklaikusi pagalvojo švilpė ir ėmė lyg koks voras ropinėti grindimis, čiupinėdama lentas.
 Kurį laiką nieko nerado. Bet staiga išgirdo negarsų šlept šlept šlept kairėje pusėje. Greitai apsisukusi ir prisiminusi profesoriaus žodžius, penkiolikmetė išsitraukė burtų lazdelę ir tarstelėjo:
-Lumos!
 Lazdelės galiukas užsižiebė ir Alisa, palaimingai atsidususi, pamatė tą patrakusį varliagyvį, ropinėjanti grindimis. Paskui jį sekė purvinų pėdsakų šliužė.
 -Štai kur tu! Daugiau nepaspruk, gerai? -griežtokai sudraudė gyvūną mergina ir ištarė, - Valyk!
 Purvini pėdsakai ir žemės ant varlės kojų išnyko.  Lengviau atsidususi, vela nunešė varlę prie savo suolo ir patupdė ant atverčiamųjų lentelių, numargintų inicialais.
 Tikiuosi, bent iš čia nepaspruks...Visai netrokštu ropinėti grindimis kaip tarantulas. Dar kas pamanys, kad esu beprotė... pagalvojo penktakursė ir užgesino savo lazdelę:
-Nox!
 Tada švilpė paėmė pincetu vieną musę ir ėmė ieškoti burnos.
Ar jos iš viso tokią turi? Jei profesorius Beaumont minėjo, matyt, turi...Tik...Tik kur ji?
 Pagaliau suradusi gyvio žabtus, Alisa įdėjo į ją musę ir atsiduso.
Pamoka ne tokia ir lengva, kaip maniau. Bet negausi atpildo, neįdėjęs pastangų...
   Paėmusi pincetą, mergina sugraibė dar vieną musę ir prikišo daugiaspalvei varlytei prie jos burnos. Varliagyvis ją patenkintas sužiaumojo.
 O, kad man taip patiktų paprastos musės...   mintyse nusijuokė vela ir šyptelėjo, prisiminusi Nalą. Visgi gaila, kad ji neišgyveno...
Čia mano mamytė :) .

*

Neprisijungęs Daniela Kravitz

 • VII kursas
 • *
 • 351
 • Taškai: 83
 • nothing is bigger than family ♥
Ats: Antra MGP pamoka visiems kursams/'21 pavasaris
« Atsakymas #25 Prieš mėnesį »
    Staigmena, staigmena - Danielos atsakymas vėl buvo teisingas. Merginos veidas neatskleidė jokių emocijų, nors kai kurie mažvaikiai pradėjo spygauti ir "netyčiomis" raudonuoti. Į tokius cirkus Dani teturėjo vieną atsakymą - akių vartymą. Na, bet turiu nepamiršti, kad ne visi yra pakankamai subrendę profesoriaus pagyroms, - dar spėjo oriai pagalvoti klastuolė.
    Deja, jos orumas greitai ištirpo, kai buvo atskleista pamokos užduotis.
 - Juokaujat gal? - pasipiktinus burbtelėjo mergina. Tamsoje grūstis su šitais darželinukais ir... Ir šerti snarglėtas varles... - net nusipurtė Daniela. Galvojo nusiplauti nuo pamokos - vis tiek aplinkui tvyros tamsa, kas matys ją, sėdinčią ir snūduriuojančią - bet, kai mokytojas paleido varles, viena žaliai tviskanti figūrėlė nuliuoksėjo tiesiai priešais klastuolę. Ją supurtė šlykštūs prisiminimai apie kitą žalią varlę, kažkada sėdėjusią mokyklos suole (tik ne taip švietusią, o gaila, gal nebūtų buvus tokia bjauri), tačiau Dani nusprendė plaukti pasroviui (gal net uždirbti kelis taškelius) - pagriebė gyvūną ir stojosi norėdama eiti musių. Deja, kažkoks dundukas sugalvojo į ją atsitrenkti. Ir taip paniurusi, dabar Daniela tiesiog įšėlo - atsisuko užpuoliko pusėn ir, naudodamasi nejudria (ji negyva ar kas?) varle kaip žibintu, patraukė ieškoti nusikaltėlio, kartu piktai purtydama plaukus.
 - Aha! - suriko, nukreipusi šviečiantį padarą kažkokios susigūžusios mergiotės pusėn. - Tai čia tu eini ir trankaisi į nieko dėtas seniūnes? - sušnypštė pasilenkus. Į du faktus, kurie minėjo, kad ši smulki mergiščia greičiausiai net nebuvo pakilus nuo suolo, ir kad Daniela net nėra seniūnė, mergina nekreipė dėmesio. Ji jautė pareigą sustabdyti Hogvartso chuliganus. Juolab kad šita chuliganė atitraukė klastuolę nuo mėgstamiausio jos hobio (t. y., varlių šėrimo).
“Because she looked like a monster, that’s why. And it never occurred to me that monsters might feel pain.”

*

Neprisijungęs Alisa Luna Bergman

 • V kursas
 • *
 • 96
 • Taškai: 129
 • Gal daug kam ir atrodau velnias, bet Sabrina visada bus mano angelas.
Ats: Antra MGP pamoka visiems kursams/'21 pavasaris
« Atsakymas #26 Prieš mėnesį »
 Alisa vis dar nedrąsiai, bet entuziastingai šėrė varlę musėmis. Kai išsibaigė visi ,,skanėstai", mergina ėmė atsargiai, vienų pirštu glostyti šaltą, drėgną varlės odą. Labai norėjo įgyti jos pasitikėjimą. Vis dėlto, jokio malonumo, kai gyvūnas, - nesvarbu, varlė tai, ar žmogus, - tavimi nepasitiki.
 -Gaila, kad tu negali kalbėti, kaip Nala...-liūdnai pasakė vela.
 Netikėtai varlė kvarktelėjo, tarsi atsakydama. Nustebusi penktakursė pažvelgė į tas nenusakomos spalvos, pilkšvai melsvas su įvairiaspalviais taškeliais, akis.
Ne, to negali būti! Aš dar tikrai sveiko proto, juk sugebu normaliai mąstyti. Taigi...Taigi šita varlė tikrai negali manęs suprasti! Ar...Ar gali? Juk Magijos pasaulyje visko gali tikėtis...
 Kol švilpė tylomis svarstė gilius gyvūnijos pasaulėžiūros galimybes, varlė karališkai apžnigsniavo nemažą ratelį ant stalo, o dabar, šlamštė ant stalelio nukritusius musių likučius.
 Penkiolikmetė žiūrėjo į ją su tokiu švelnumu, kokį retai parodydavo gyvūnams, ką jau kalbėti apie žmones.
 Kaip gaila, kad negaliu jos pasilikti...Pala, pala. O...O gal galiu? Reikės pasiteirauti profesoriaus. Bet jei neleis - irgi ne bėda. Galėsiu nusipirkti paprastą varlę ir užburti ilgalaikiais spalvų keitimo kerais. pamanė ji ir prunkštelėjo, pagalvojusi, kaip atrodytų kvarksinti, po prabangius Spellman'ų namus šlepsinti, spalvas keičianti. Gal Veronicai ir patiktų, Sabrina prisitaikytų, bet jei į svečius atvažiuotų panelė princesė Christina...
 Varpas paskelbė pamokos pabaigą. Krūptelėjusi, Alisa atsigręžė į profesorių. Klausti ar neklausti? Visgi, pasiryžusi pasiteirauti, mergina priėjo prie profesoriaus. Tada pajuto, kaip baimė ir drovumas užgulė širdį.
 -P-profesoriau, ar b-būtų galima p-pasilikti vieną t-tokią varlytę? M-man jos labai p-patiko...-išmikčiojo vela ir nedrąsiai pakėlė savio spindinčias žydras akis ir nuraudusius skruostus.
Čia mano mamytė :) .

*

Neprisijungęs Charlotte Claire Evans

 • I kursas
 • *
 • 36
 • Taškai: 41
Ats: Antra MGP pamoka visiems kursams/'21 pavasaris
« Atsakymas #27 Prieš mėnesį »
- Nagi, varlyte, valgyk... - maldavo Šarlotė. Ji vis dar gūžėsi savo suole ir nenustojo prašyti varlės praryti musę. Mergaitė juto, kad akyse kaupiasi ašaros, bet labai stengėsi su jomis kovoti. Atkakliai žiūrėjo į varlę, tačiau ji vis dar neatrodė esanti alkana.
Šarlotė labai stengėsi neverkti. Labai. Nelaimei, visos pastangos nuėjo veltui: kai ant jos pradėjo šaukti kažkokia vyresnė mokinė, mergaitė persigandusi pašoko ir pravirko. Skubiai atsisėdo į savo vietą ir dar labiau susigūžė. Nežiūrėjo nei į varlę, nei tuo labiau į tą gerokai vyresnę mokinę. Seniūnė? labai išsigando Šarlotė. Jeigu ji sugalvos parašyti Šarlotės tėvams, bus labai blogai...
- Aš... - pradėjo mergaitė mintyse regzdama bent kažkokį pasiteisinimą. - Netyčia, - labai tyliai cyptelėjo. Pažvelgė į savo varlę, kuri nebuvo niekur dingusi. Nagi, valgyk maldavo mergaitė, tačiau nebedrįso to daryti balsu - vyresnioji mokinė ją baisiai gąsdino. Šarlotė buvo nustojusi verkti, tad tik pastūmė musę arčiau varlės ir tikėjosi, kad ji pagaliau susidomės. O štai toji seniūnė kaip tik galėtų nustoti domėtis. Šarlotė vėl susigūžė kėdėje ir dar kartą tyliai pravirko.
Norėčiau, kad šitas personažas taptų patyčių auka. Jeigu norite, tyčiokitės per pamokas, taip pat galime parašyti RPG

*

Neprisijungęs Daniela Kravitz

 • VII kursas
 • *
 • 351
 • Taškai: 83
 • nothing is bigger than family ♥
Ats: Antra MGP pamoka visiems kursams/'21 pavasaris
« Atsakymas #28 Prieš 4 savaites »
 - Netyčia? NETYČIA? - toliau varė Daniela, taip spausdama varlę, kad tos akutės išvirto. - Žinai, ką manau apie tą tavo "netyčia"? Aš...
    Staiga klastuolė nutilo. Ji... verkia? Dani prisimerkė, nes negalėjo patikėti, kad konstruktyvi kritika taip išvedė mergaičiukę iš proto.
 - Nagi, pakelk galvą, - vis dar nežinodama, ar ašaros - šviesos žaismas, Daniela kone sugrūdo savąjį "žibintą" mergaitės nosin. Žalia šviesa apšvietė blizgantį veidą. - O Dieve, tu rimtai verki. Kas laukia Hogvartso? Kokia bus magijos pasaulio ateitis, turint omeny, kad lyg niekur nieko verkia, - mergina varlę nuleido žemiau, kad pamatytų, iš kokio koledžo ta verksnė, - grifė?? Tu - iš Grifo Gūžtos? Dieve šventas, - visiškai praradusi tikėjimą žmonija Dani pajuto, kaip nutirpsta kojos. Todėl prisitraukė kažkieno kėdę ir atsisėdo tiesais priešais mergiščią. Nors nusivylusi purtė galvą, negalėjo apsimesti, kad to nenumatė. Visi grifai giliai širdyje yra žliumbos. Kartojau tą ir kartosiu.
    Daniela ištiesė ranką ir pagraibė grifiukės stalo paviršių - ji lyg ir turėjo musių.
 - Na, tai kuo tu vardu? Ir kokio velnio nenustoji verkusi? - mandagiai pasidomėjo, bet nelabai klausėsi atsakymo - bandė sukišti negyvą musę savo varlei į žabtus, nors ji ir nerodė gyvybės ženklų. - Valgyyyyk, - suniurzgė ir pamėgino gyvūną pražiodyt. Tas kaip mat pradėjo muistytis. - Cha, žinojau, kad nemirei! - džiaugsmingai šūktelėjo Dani, ir, kišdama antrą musę, pagiežingai pridūrė: - bandei mane apgauti... Nagi, kas šitoms varlėms negerai?? Nemokamai šeriam, o jos vaidina įsižeidusias...
“Because she looked like a monster, that’s why. And it never occurred to me that monsters might feel pain.”

*

Neprisijungęs Charlotte Claire Evans

 • I kursas
 • *
 • 36
 • Taškai: 41
Ats: Antra MGP pamoka visiems kursams/'21 pavasaris
« Atsakymas #29 Prieš 4 savaites »
Ar tai merginai būtina taip šaukti ant vargšės mergaitės? Šarlotė dar labiau įsiverkė. Jai buvo labai liūdna, o čia dar šita pikta mergina nuo jos neatstoja... Buvo labai nemalonu, kai seniūnė prikišo varlę prie nosies, bet Šarlotė bijojo ką nors daryti ar sakyti. Ji blizgančiomis akimis žiūrėjo į merginą ir tylėjo. Beveik pamiršo, kad turi savo varlę, kurią reikia kažkaip pamaitinti. Ką jai dabar daryti?..
- Šarl... - pradėjo mergaitė, bet pasirodė, kad vyresnė mergina jos nesiklauso. Kam tada reikėjo klausti? Kad dar labiau pasityčiotų?.. Šarlotė šniurkštelėjo ir paėmė savo varlę į ranką. Visa laimė, seniūnė sutelkė dėmesį į savo gyvūną, tad Šarlotė galėjo ramiai atlikti pamokos užduotį. Ramiai? Kur jau ten - ją pernelyg gąsdino labai arti sėdinti mergina. Mergaitė nusprendė, kad jos varlė jau tikrai nevalgys, tad tiesiog atsistojo ir nuėjo ieškoti terariumo. Bijojo pakelti akis, nes buvo tikra: jeigu su kuo nors susidurs akimis, tad mokinys pradės tyčiotis. Šarlotė nuėjo į klasės galą, kur į terariumą padėjo taip ir nepavalgiusią savo varlę. Kuo lėčiau grįžo į savo vietą.
- Bet aš tikrai netyčia... - labai tyliai sumurmėjo ji ir sukūkčiojo. Kodėl jos visi taip nekenčia?..
Norėčiau, kad šitas personažas taptų patyčių auka. Jeigu norite, tyčiokitės per pamokas, taip pat galime parašyti RPG