0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Noah Erick Wolfhard

 • Prekybininkas
 • ***
 • 32
 • Nesugalvojo nominacijos sau
Noah Erick Wolfhard butas
« Prieš 3 mėnesius »
Beveik Londono centre įrengtas didelis ir erdvus dviejų aukštų butas priklausantis vaikinui vardu Noah Erick Wolfhard. Butas kažkokio nušiurusio daugiabučio penktame aukšte. Į butą patekti galima per pigias rudas duris, kurias pamatyti galima beveik kiekviename Londono name. Pirmame buto aukšte erdvi virtuvė su baro stiliaus stalu. Taip pat dvi durys į pagrindinį miegamajį, kitos į vonios kambarį. Pirmame aukšte taip pat įrengta svetainė, su plazminiu televizoriumi. Miegamasis gana paprastas, plati lova, televizorius ir mažytė komoda. Vonios kambarys - dušas, dvi kriauklės, klozetas ir tai ,kas reikalinga vonios kambaryje. Šalia miegamojo durų - laiptai vedantys į antrą aukštą. Antrasis viešbučio stiliaus, koridorius ir eilė durų. Antrame aukšte ,net penki kambariai - svečių kambarys, biblioteka, darbo kabinetas, maža kino salė penktadienio vakarams ir vienas tuščias kambarys kuris amžinai būna užrakintas. Koridoriaus gale - stilinės durys vedančios į balkoną. Erdvus balkonas, su plastikiniais langais, stovi stalelis ir kelios kėdės - draugų susitikimams arba rytinei kavai.

*

Neprisijungęs Sabrina Spellman

 • Kerėjimo profesorė
 • *
 • 92
 • Alisa Luna Bergman, geriausia dukra.
Ats: Noah Erick Wolfhard butas
« Atsakymas #1 Prieš 1 savaitę »
Rytas prasidėjo nuostabiai, Sabrina buvo pasiruošusi važiuoti į svečius pas savo simpatiją. Dukra buvo palikta namuose, tikriausiai pasirūpins pati, o į Londoną mergina važiavo tik dėl Nojaus. Na ir grįžti į miestelį, kuriame tikrai buvo ne vieną kartą. Būtent jame susipažino su labai gera drauge, Selena, kuriai galėjo pasakoti, bet ką, bet kokius įvykius, bet kokias bėdas. Anksti ryte, buvusi varnanagė ėjo per Londono gatves su didžiausia kuprine, o makiažą tikrinosi kas minutę. Turėjo atrodyti gražiai, stilingai. Net buvo užsidėjusi savo mėgstamiausią, odinį sijonėlį su geltonu golfu ir juodu švarkeliu. Aukštakulnių garsai vėl girdėjosi per visą Londoną. Mergina nuėjo trumpam pas savo draugę, kuri gyveno visai netoli Nojaus namų. Sena, gera pažįstama, kuri visados pavaišina Sabriną gera arbata. Užėjusi, pasidėjo lagaminus, apkabino draugelką ir prisėdo ant sofutės. Lina aprūpino šviesiaplaukę, savo žalia arbata ir senoviniais laikraščiais. Nebegalėjusi ištylėti, su didžiausia šypsenėle veide, garsiai tarstelėjo.
- Ruošiuosi eiti pas vaikiną,- Pamelavo Sabrina, bandydama pasigirti. Lina nustebusi, atsakė jai, laikydama sausainuką rankoje. - Eik tu, tikrai? Kaip fainai!- Džiaugėsi ji, kaip tikra draugė. Na, jei jis būtų mano vaikinas aš strikinėčiau iš laimės, o ne arbatytę gurkšnočiau.. Ši tik maloniai šyptelėjo. Nieko nebesakiusi Lina, toliau valgė savo sausainius kol nesuvalgė viso šaldytuvo. Kiek ji čia pririjo.. kaip taip žmogus be saiko valgo, dar ir išvaizda pasikeitė.. Ech, reikia dingti iš čia ir varyti greičiau pas savo gyvenimo meilę.- Galvojo nusprendusi Sabrina. Baltaplaukė atsistojo, atsisveikino su drauge ir pasiėmė kuprinę, kurioje buvo visi svarbūs daiktai, vaistai, narkotikai, šukos, makiažas, kremai. Eidama ir ieškodama Eriko namų, pasuko į kairę ir matėsi didelis, tamsus, butas. Atidariusi rudas dureles, užėjo vidun ir nekantraudama, pradėjo greitais žingsniais lipti. Aaaaa, kaip laukiu! Kaip aš jo pasiilgau! Atėjusi prie Nojaus durų, šiek tiek palaukė ir išsidrąsinusi paspaudė skambučio miktuką. Kol dar neatidarė, pasitaisė šukuoseną ir pakeitė laikyseną. Jautėsi taip, lyg būtų kokie naujieji metai. 

*

Neprisijungęs Noah Erick Wolfhard

 • Prekybininkas
 • ***
 • 32
 • Nesugalvojo nominacijos sau
Ats: Noah Erick Wolfhard butas
« Atsakymas #2 Prieš 1 savaitę »
Rytas. Nojus vis dar gulėjo savo lovoje apsivilkęs marškinėlius ir šortus ,nes bute buvo neįmanomai karšta. Veikė senas kaip žemė ,bet geras kondicionierius. Langas taip pat buvo atidarytas, girdėjosi vaikų šūkaliojimai, važiavo mašinos, viskas normalu juk šis butas netoli miesto centro. Rankose jis laikė popierius kurie buvo susiję su verslu. Ant naktinio stalelio stovėjo raudona dėžutė su žiedu. Vaikinas laukė Sabrinos, Sabrinos Spellman. Buvo neramu, kaip jam reiks pasipiršti? Jis jautė jog su ta mergina nugyvens visą savo gyvenimą. Išlipęs iš patalų greitomis paklojo lovą, pasiėmė dežutę ir išėjo į virtuvę, pasiruošti Sabrinos atėjimui. Erikas sukosi virtuvėje kaip voverė ir galiausiai, iš blankios virtuvės išėjo visas restoranas! Na gerai, gal ir restoranui toli, bet atrodė gražiai. Kišenėje gulėjo ta pati dėžutė su žiedu. Prisėdęs ant sofos jis nekantriai laukė Sabrinos. Suskambo durų skambutis. Sabrina. Pakilęs nuo sofos kaip viesulas ir numetęs keletą žurnalų jis nuskuodė prie pigių durų. Giliai įkvėpęs jis atidarė duris ir prieš save savaime aišku išvydo Sabriną, atsargiai įstūmęs ją į vidų tarė:
-Sveika atvykusi, ko norėtum? Gal pirma papusryčiaukim?,-Pasiūlė vaikinas.

*

Neprisijungęs Sabrina Spellman

 • Kerėjimo profesorė
 • *
 • 92
 • Alisa Luna Bergman, geriausia dukra.
Ats: Noah Erick Wolfhard butas
« Atsakymas #3 Prieš 1 savaitę »
Atsidarė duris, Sabrina prikando lūpą, kojas sukryžiavo. Ar aš netrukdžiau žmogui? O jeigu jis buvo užsiėmęs, o aš kaip kokia durnelė jam paskambinau?- Nerimavo dėl visiškų menkniekių Sabrina. Ši draugiškai pamojavo ir užėjusi vidun, nusiėmė batus. Kaip čia jauku. Butas patiko merginai, atrodė labai jaukus ir šiltas.
- Labas rytas,- Šyptelėjo, kiek per vėlai atsakiusi. Ko ji norėjo? Norėjo gerai praleisti laiką su Nojumi, pasikalbėti, galbūt pasižiūrėti kokį senovinį filmą. - Nagi, nagi, ar Nojus gerai gamina?- Pasidomėjo ir mirktelėjo. Jeigu jis dar šefas, tai mano dukrytė būtų tokia laiminga, ne visados jai padarau kažką valgyti... Aš bloga mama.. Tokios mintys šiek tiek gadino nuotaiką, giliai širdyje ji žinojo, kad moka pasirūpinti dukra ir suteikti jai tik gero. Apsižiūrėjusi butą, jautėsi kaip namuose, pirštu perbraukė per sieną ir visa atsipalaidavusi nuėjo į virtuvę. Viskas atrodė labai gražiai, nebuvo tos tamsumos, kuri buvo pas Sabriną namuose. Visas Spellman'ų namas ir vidus buvo kaip koks vampyrų viešbutis. O čia, daug geriau ir šviesiau. Baltaplaukė atsisėdo ant kėdės, ištiesė kojas ir pasižiūrėjo į  maistą. Viskas atrodė labai skaniai.  Prisiminusi, kad kai ką turi Nojui Erikui, nuėjo link drabužių spintos, pasiėmė savo juodą kuprinę ir atsidariusi, paėmė gražiai užlakuotą dėžę, su užrištu kaspinėliu. Dovanoje buvo butelis brangiausio Spellman'ų viskio, kai pamatė ką jis mėgsta gerti, iškart atsirado idėja paimti šio alkoholinio gėrimo. Tuomet buvo vyriški kvepalai, knyga ir pati svarbiausia dovana- jausmų laiškelis. Laiškelyje  surašyti visi devyniolikmetės jausmai jam, prisipažinimas meilėje na ir daug pripieštų širdelių. Jautėsi kaip ta paauglė, bandydama prisipažinti Valentino dienai, savo simpatijai. Dovanėlę padėjo ant stalo ir laikydama, pasakė, kad šis dabar neatidarytų.
- Aš tau turiu dovaną,- Linksma intonacija, parodė jam.- Bet galėsi ją atidaryti vėliau, tarkim kai papusryčiausime arba kada norėsi, bet dabar geriau nedaryk,- Paėmė puodelį, kuriame buvo kažkoks gėrimas. Skanu. Tikriausiai buvo arbata, žalia arbata. Žandai vėl išraudo, o akys vos išlaikė žvilgsnį.
- Klausyk, kaip ten su tavo verslu?- Prisiminė dėl ko buvo nudžiugęs vaikinas, Ispanijoje.- Kaip einasi? Aš pavyzdžiui jau pravedžiau vieną pamoką, buvau taip stipriai pasiilgus vaikų, kad net vos neapsiverkiau,- Jau kiek nukreipė temą, Sabrina.   

*

Neprisijungęs Noah Erick Wolfhard

 • Prekybininkas
 • ***
 • 32
 • Nesugalvojo nominacijos sau
Ats: Noah Erick Wolfhard butas
« Atsakymas #4 Prieš 1 savaitę »
Vaikinas išraudo kaip burokas. Kodėl? Nežinia. Žinoma jis jaudinosi, juk šiandien ta diena - Nojus peršasi Sabrinai. Vaikinas svarstė, galbūt persirengti į kostiumą, jog būtų gražiau ir oficialiau? Diena buvo graži, šviesi. Nuo baro paėmęs lazdelę jis užtraukė langus visame bute, dabar - buvo tamsu, vienintelis šviesos šaltinis buvo žvakės kurios blausiai apšvietė stalą ir mažą plotą buto.
-Taip, gaminu, manau jog skaniai, man bent jau skanu.,-Šyptelėjo taręs.
Užsimerkęs jis išbėgo į kitą kambarį, persirengti ir paliko Sabriną vieną. Aišku neužtruko ilgai ir išėjo visas spindintis ir džiūgaujantis iš laimės. Kostiumas buvo brangus, išties labai brangus, tad dėžutė su žiedu beveik nesimatė. Sabrinai prisėdus ant kėdės vaikinas įpylė vyno, brangaus. Dabar jis galėjo palepinti savo merginą, nes buvo verslininkas ir turėjo, tiksliau turės kalnus pinigų. Pats prisėdęs ant kedės, priešais Sabriną jis jautė kaip jį išmušė karštis, jis pradėjo jaudintis ir su savimi kovoti - jog nieko nepridirbtų. Maistas tikriausiai jau buvo atšalęs, griebęs lazdelę jis paleido keletą kerų kurie turėjo sušildyti maistą. Rudaplaukis pats įsipylė sau vyno, ir net nepastebėjo kaip jis išbėgo. Balta staltiesė dabar buvo su raudona dėme. Vaikinas galėjo panaudoti Tergeo, bet to nepadarė, iš jaudulio savaime suprantama. Giliai įkvėpęs jis pamatė jog Sabrina pakyla ir nueina pasiimti kažkuo ir grįžta su dėžę, o dėžė buvo skirta Nojui. Šis apsidžiaugė. Koks sutapimas. Ji man dovanoja kažką ir aš jai padovanosiu... Rudaplaukis mirktelėjo ir išsiviepė savo gundančia šypsena, kurią naudodavo labai retai. Paėmęs dovaną ištarė, su jauduliu lūpose, kaip kitaip?
-Ačiū, Sabrina.
Paragavęs savo spagečių jis pažvelgė į Sabriną tokiu žvilgsniu kuris turėjo reikšti - Valgyk, brangioji. Sabrina galėjo nesuprasti, nes kartais elgdavosi kvailai, bet iš jaudulio. Visi jaudinasi, tiek Nojus, tiek Sabrina tiek visi 7 milijardai žmonių pasaulyje, jaudinasi dar net negimę. Gurštelėjęs vyno jis ruošėsi atsakyti į klausimą, bet žiojosi ir vynas išsiliejo - vėl, dabar jau ant stalo dvi dėmės.
-Atleisk, šiandien man kažkas yra ne taip, verslas puikiai, mano įmonė uždirba pluoštus pinigų, man patinka šis verslas. Galbūt norėtum būti mano pavaduotoja? Tau nieko nereiktų daryti, tik sėdėti kabinete ir popieriukus pasirašinėti. Be to mano verslas yra mados srityje, tad tau manau patiks.,-Atsiprašymą su pasiūlymu pateikė vaikinas.
Gurkštelėjęs vyno jis labai greitai suvalgė savo spagečius, vos nepaspringo be valgydamas, bet tai irgi iš jaudulio. Ši diena buvo romantiškas košmaras, tiek jaudulio per gyvenimą nėra patyręs šis rudaplaukis, net laukdamas verslo atsakymo taip nesijaudino kaip dabar. Sukaupęs visas jėgas jis judėjo link reikalo, to dėl kurio jie čia abu susirinko.
-Sabrina, tu mano gyvenime lyg saulės spindulėlis, lyg paukštis skraidantis mano širdyje.,-Nusišnekėjo truputį.,-Pradėsiu iš naujo - taigi, aš tave labai myliu, taip myliu jog galėčiau net nužudyti.
Užsimerkęs jis atsistojo ir priėjęs prie Sabrinos, jog ji nematytų išsitraukė raudoną dėžutę ir priklaupęs tarė:
-Sabrina, ar tekėsi už manęs?

*

Neprisijungęs Sabrina Spellman

 • Kerėjimo profesorė
 • *
 • 92
 • Alisa Luna Bergman, geriausia dukra.
Ats: Noah Erick Wolfhard butas
« Atsakymas #5 Prieš 1 savaitę »
Smagiai leisdama laiką, žvelgė į Nojų ir paimdama taurę vyno, gurkštelėjo. Šypsena kuri buvo pas Eriką, jam taip tiko, kad Sabrina negalėjo atsigrožėti, tiesiog svaigo galva. Kostiumas kuris buvo ant jo, tiko ir prie gražių akių ir prie plaukų. Spellman gailėjosi, kad neapsirengė savo naujos, juodos, suknelės, jautėsi kiek paprastai. Kadangi pasidarė šilta, Sabrina nusiėmė savo juodą švarkelį ir pasidėjo ant kėdės. Įsidėjusi į lėkštę salotų, pradėjo valgyti. Na, jis tikrai gerai gamina.- Didžiavosi vaikinu, ji. Sočiai pavalgiusi, dar kartelį atsigėrė vyno ir atsigėrusi, patraukė taurę toliau. Nenorėjo, kad atsitiktų taip kaip praeitą kartą, nenorėjo būti vėl girta ir kristi ant grindų. Jau ir tai, beveik taurė buvo išgerta, tad dėl viso pikto, įsipylė į taurę paprasto, šalto, vandens.
- Nėra už ką, - Pasitaisė plaukus ir įsidėjo dar salotų. Buvo tikrai išalkusi, o iš jaudulio, norėjosi vis dar ir dar. Kad nepersivalgytų, įsidėjo gan mažą porciją, vis dėl to, savo figūrą ji irgi stengėsi išlaikyti. - Tai labai paprasta dovana, nieko ypatingo,- Mirktelėjo. Na, tai tikrai nebuvo ypatinga dovana, nebent išpuoštas laiškelis kuris tikrai turėjo prasmę. Ant staltiesės išsiliejo vynas, mergina nusijuokė. Pati nežinojo kodėl, tiesiog buvo juokinga. Pasižiūrėjusi iš baltos staltiesės, virstančią į raudoną, bandė sutramdyti juoką.
- Nesijaudink, būna, - Pabandė padrąsinti Nojų, kad šis nesijaustų nepatogiai. Vieną servetėlę uždėjo ant dėmės, ir jos nebesimatė. Šaunusis Sabrinos gyvenimo būdas, jei išsipila gėrimas- uždenk tą dėmę servetėle. - Iš tiesų, man irgi labai keista, na, turiu omeny aš labai, labai, jaudinuosi, - Susigėdo baltaplaukė. Kas man yra.. kodėl aš taip jaučiuosi, lyg mane norėtų nužudyti? Kažkas neįprasto. Nugirdusi puikias žinias iš Nojaus, šyptelėjo bandydama parodyti, kad ji tikrai džiaugiasi dėl jo pasiekimo. Tai tikrai, šaunu.
- Aš džiaugiuosi, tau turėjo pavykti,- Palaikė verslininką. Dėl darbo pasiūlymo, dar labiau apsidžiaugė. Dar vienas darbas tikrai būtų ne pro šalį. Uždirbtų daugiau pinigų, Alisa būtų  laiminga. - Manau tikrai pagalvosiu, skamba smagiai,- Atsakė įsišiepusi. Kažkas atsitiko, devyniolikmetė paspringo. Staigiai nurijo gurkšnį vyno, akys išsipūtė. Sabrina negalėjo patikėti, ką girdi, buvo tiesiog užvaldyta emocijų, kurių negalėjo paaiškinti.
- Nojau,- Ištarė jo vardą, norėdama prisipažinti tai ką ir turėjo. - Aš tave myliu. Tu pakeitei mano gyvenimą, aš negaliu nustoti galvoti apie tave, tiesiog negalėčiau tavęs paleisti!- Riktelėjo, išliedama savo jausmus. Kai jis pradėjo stotis, vilkolakė išsigando. Uždėjo rankas sau ant lūpų ir stengėsi nusiraminti. Širdis plakė taip stipriai, jog atrodė, kad ji iššoks. Nebežiūrėjusi į jį, kad išvis neapsiverktų, viena akimi žvilgtelėjo į dėžutę kurioje buvo aišku, kas bus. ŽIEDAS? Sabrina, tu sapnuoji. Mergina įžnybė sau į ranką, bandydama įsitikinti ar tai tikrai realu.
- Tai negali būti tikra,- Negalėjo tiesiog patikėti kerėjimo profesorė. - Aš sapnuoju, čia netikra,- Nusisuko nuo dėžutės ir gerai apmasčiusi, susivokė, kad nusišneka. Drebulys krėtė visą kūną, iš akių pradėjo bėgti karštos, it ugnis, ašaros. Ilgą laiką pratylėjusi, gerai pagalvojo ir nusprendė, kad nori būti, Nojaus gyvenimo dalis.
- Taip! Aš tekėsiu už tavęs!- Sutiko Sabrina ir vis dar negalėjo nustoti verkšlenti. Toks stiprus susijaudinimas ne itin patiko buvusiai varno nago mokinei. Ši stipriai apsikabino Eriką ir prisimindama svarbiausią dalyką, vestuves, greitai jį paleido.- Palauk, taigi vestuvės! Man reikės suknelės naujos, batelių, kvepaliukų, būtinai turės važiuoti limuzinas, juodas. Reikės jokiais būdais nesakyti Christinai, nes ta ateis ir sugadins visas vestuves. O Dieve, kiek reikalų!- Jau anksčiau laiko, planavo Sabrina. Sėdėjusi, susiėmė už galvos.

*

Neprisijungęs Noah Erick Wolfhard

 • Prekybininkas
 • ***
 • 32
 • Nesugalvojo nominacijos sau
Ats: Noah Erick Wolfhard butas
« Atsakymas #6 Prieš 1 savaitę »
Vaikinas meldėsi, kad tik ji sutiktų. Nojui jau pats laikas vesti, turėti šeimą, galbūt palikuonių. Įsiskaudo kelį, ant kurio klūpėjo rudaplaukis. Maldauju, sutik, Sabrina, brangioji mano. Jis užuodė kvapą, nuostabų, aštroką bet puikų, Levandos? Taip, tai tikrai buvo levandos. Bingo! Tai juk Sabrinos kvepalai. Rudaplaukiui šis kvapas labai patiko, jis jautėsi lyg gyventų aštonioliktame amžiuje, rūmuose, su Levandų sodu. Atrodė visi daiktai kalbėjo, ragino, ne tik Nojų, bet ir Sabriną, prieš kurią išties buvo nepatogu klūpėti. Šis kostiumas - jis tikrai bus panaudotas, vėl, per Nojaus ir Sabrinos vestuves. Kodėl Erikas toks įsitikinęs? Galbūt Sabrina nesutiks ir skels stiprų antausį jo ištins žandas? Ne, tai netiesa, rudaplaukis jautė jog ši mergina pasakys - TAIP. Vaikinas užsimerkė ir vaizduotės vaisiai sugeneravo tris įvykius - Bažnyčią, šią porą ir vestuves. Tai turėjo būti ženklas, savaime aišku jog Nojus ne aiškiaregys ,bet širdis jautė jog tai pavyks, įvyks ir vaikinas savo gyvenimą nugyvens su Sabrina, mirs tą pačią dieną. Tai buvo visai jau romantišką, nebūdinga Wolfhardui. Jo mintis išblaškė atsakymas, ir jis buvo... TAIP. Nojus atsimerkė, nusišypsojo ir užmovė žiedą Sabrinai. Atsistojęs jis pajuto kaip Sabrina jį apsikabina. Tai buvo lyg devintas dangus, purūs debesys.
-Sabrina, nesijaudink, viskas bus gerai, ir suknelė ir limuzinas, viskas ko tik panorėsi.

*

Neprisijungęs Sabrina Spellman

 • Kerėjimo profesorė
 • *
 • 92
 • Alisa Luna Bergman, geriausia dukra.
Ats: Noah Erick Wolfhard butas
« Atsakymas #7 Prieš 2 dienas »
Viskas, žiedas buvo užmautas ant Sabrinos piršto! Tai reiškia, kad ji jau tuoj bus Nojaus žmona. Santuoka, vestuvės, merginai atrodė tai taip netikroviškai. Tiesiog negalėjo patikėti tuo, jog bus jau moteris, turinti vyrą, daug rūpesčių. Išvis, buvo įdomiausia, kaip reaguos į tai dukra. Mergina grožėjosi žiedeliu ir pažadėjo sau, niekada jo nenusiimti. Kiek pinigėlių ant jo suplojo.. čia tikriausiai tikras auksas.- Negalėjo atsidžiaugti dovana, devyniolikmetė. Nojaus žodžiai šiek tiek ramino kerėjimo profesorę, bet tai vis tiek- jaudino.
- Turi būt gerai. Tik aš privalau nusipirkti šešias sukneles, viena vakarėliui, kita dar kažkam, kita jeigu išsitepčiau, tiesiog jau reikia po truputį ruoštis. O klausyk, kur tuoksimės? Ką kviesime? Man būtinai reikės susipažinti su tavo tėvais, tau su mano. Na, pirmiau su tavo tėvais reiks, nes tu nenorėtum pamatyti Spellman'ų klaikios šeimynėlės,- Nesustodama tauškėjo Sabrina. Užsimaniusi valgyti, nubėgo prie stalo ir įsidėjo į burną vieną, violetinę vynuogę. Tada vėl priėjo prie savo būsimo vyro, šyptelėjo ir įjungė televizorių. Kad nebūtų tylos. Tyla profesorei nepatiko. Todėl ir mėgo vaikus.
- Žiūrėk,- Paėmė jam už rankos, vis dar negalėdama nusiraminti. - Tu turėsi susipažinti su savo nauja dukrele, vadink ją saulyte, širdele arba spindulėliu. Alisai patinka kai ją taip vadina, niekados ant jos nerėk ir būtinai, turėsi rūpintis ja. Suplanuosiu jūsų susitikimą tuojau pat!- Riktelėjo kupina džiaugsmų.