0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Heidi Mollson

 • VI kursas
 • *
 • 213
 • Taškai: 50
 • Ačiū, Igi, už vienposčio RPG idėją. Ir taip, aš noriu atsakymo
Ats: Sabrinos von Sjuard namas (Venisas, JAV)
« Atsakymas #45 Prieš mėnesį »
  Šiam sutikus įeiti į vidų ir tai padarius, Heidi užvėrė duris paskui save, palikdama  šiuos dalinai atskirtus nuo pasaulio. Vis dar nesuprasdama, kodėl Quentin iš viso atvyko čia, mergaitė įtariai stebėjo šį, mąstydama ką galėtų pasiūlyti, kad šlykštus kvapas bent kažkiek pasišalintų. Tačiau jokia idėja neatėjo į per daug perkaitusią jaunosios vampyrės galvą, tad šioji ėmė mąstyti kodėl ir kaip šis atsidūrė čia. Tikriausiai paprasčiausia buvo atsakyti į klausimą „kaip“, kadangi vargu ar šis atsidūrė čia kitaip, nei su žiobariška transporto priemone, o tuo labiau šiai, atsakymas į šitą klausimą nebuvo labai svarbus. Tad teko galvoti priežastis, kodėl jis galėtų čia būti.
  Vienas iš žalsvaakės spėjimų buvo tai, kad šis gailėjosi savo poelgių ir sukorė tokį ilgą kelią tik dėl to, kad atsiprašytų. Tačiau greitai tai atmetė, kadangi tai tiesiog skambėjo kaip dalykas, kuris vargu ar būtų įvykęs. Juk jie po poros mėnesių turėjo susitikti Hogvartse ir tenai galėjo išsiaiškinti santykius, tad pagal šią, šiam nebuvo labai logiška atvykti iki Veniso, vien tik dėl to.
  Laukdama bent kokio pasiaiškinimo, tamsiaplaukė akimis gręžė Quentin, bandydama anksčiau, negu šis pasakys, išsiaiškinti šio tikslą. Nors anksčiau jie ir buvo draugai, tačiau klastuolę vistiek nustebino atsakymas, kurio sulaukė. Nors klastuolė ir matė, kad šis gailisi savo poelgių, ir norėjo šiam atleisti, tačiau jai vistiek tai buvo sunku padaryti.
  -Quentin, viskas gerai. Tuomet visko buvo tiesiog per daug, tad suprantu kodėl taip tą dieną atsitiko, -Heidi trumpam nutilo, nežinodama ką turėtų pasakyti, -aš tau jau seniai atleidusi, -gūžtelėjo pečiais, manydama, kad tai leis vaikinui suprasti, kad viskas yra gerai ir šiam nereikia atsiprašinėti.
  Tai, kad tamsiaplaukis prisipažino, kad ji jam yra svarbi, mergaitę pamalonino. Buvo keista tai girdėti, o tuo labiau žinoti, kad tai yra tiesa ir jos nėra bandoma pradžiuginti ar kitaip pakelti nuotaiką. Išgirdusi, kad šis ruošiasi eiti, jaunoji vampyrė susiraukė. Neketino šio paleisti tokio, o tuo labiau nenorėjo, kad šiam kažkas atsitiktų ir ji jaustų dėl to kaltę.
  -Niekur tu neeisi, -atsistojusi priešais Quentin, sunėrė rankas žalsvaakė. Nors tamsiaplaukė ir jautėsi nemaloniai, žinodama, kad šis yra girtas ir dabar viską sakė nieko neslėpdamas, tačiau norėjo tuo šiek tiek pasinaudoti. Aišku abejojo, kad sąžinė jei leistų tai padaryt, tačiau jeigu kas, visada tai galėjo padaryti, kol turėjo šansą. Kadangi stovėti ir kalbėtis buvo nelabai patogu, o tuo labiau tamsiaplaukė nenorėjo, kad grįžę jaunuoliai juos čia užtiktų, šioji nusprendė pokalbį pratęsti šios kambaryje, kur buvo mažesnis šansas būti užkluptiems. Nors ir abejojo, kad Sabrina būtų kažką padariusi dėl to ir tikriausiai net gi palaikiusi klastuolę, tačiau mintis, kad šį, o dar tokios būsenos pamatys Mayran, neskambėjo kaip geras dalykas. Spėjo, kad palaikęs šį girtuokliu, kuris įsilaužė į namus, būtų išmetęs į gatvę ir ties tuo būtų pasibaigęs šių laikas kartu.
  -Gal nori pokalbį pratęsti mano kambaryje? -pasiteiravo Heidi, judėdama laiptų link. -Galbūt turėčiau ką apsirengti, kas tiktų tau, -dar pridūrė, spėdama, kad galbūt tai suviliotų šį ir priverstų susiprotėti, kad rūbai, kuriais vilki šis, buvo per daug prisikaupę bjauraus alkoholio kvapo.
Parduodami katinai už 3s ir silkės už 1s (netransfigūravimo tikslais). Dėl pirkimo kreiptis į mane.

Ginu šeimos vyrus, tad nekabinkit Mayran ar Quentin
Jie jums tiesiog per geri :)

*

Neprisijungęs Quentin Yann Beaux

 • VII kursas
 • *
 • 63
 • Taškai: 10
 • ...
Ats: Sabrinos von Sjuard namas (Venisas, JAV)
« Atsakymas #46 Prieš mėnesį »
  - Ne, viskas nėra gerai. Aš pasielgiau kaip paskutinis idiotas tave ten palikdamas vieną ir išsigandusią, o negana to, dar aprėkdamas ir išsiliedamas ant tavęs. Aš net nesugebėjau pas tave pasirodyti tada, kai buvau blaivas. Pasirodžiau čia tik tada, kai mane nugirdė kažkokie kvaili seniai ir taip leido man pamiršti visas nuoskaudas, išskyrus pačią svarbiausią. Aš tiesiog... Per daug bijau prarasti ir tave, - sunkiai paversdamas liežuvį, tačiau kalbėdamas kaip niekad nuoširdžiai ir nusikaltusiai, neslėpdamas nieko ką mano ar ką jaučia, tarė jaunuolis bei apgailestaujančiu žvilgsniu pažvelgė į merginos akis, minutėlę tarsi užhipnotizuotas žiūrėjo į jas, tačiau greit ir vėl grąžino žvilgsnį ties durimis.
  - Aš dar vis nesuprantu, kaip tu gali norėti bendrauti su tokiu sugadintu žmogumi kaip aš ir kaip tu gali man už viską taip lengvai atleisti... - ranka jau siekdamas durų rankeną, ruošdamasis palikti šią teritoriją ir tikėdamasis, kad jaunuolių bendravimas kada nors dar sugrįš į tokį pat lygį, koks buvo prieš Quentin padarant didelią klaidą ten, prie netoliese Hogvartso esančio ežero, tarė šis.
  Deja, tačiau rodosi, kad jo planams, palikti šią teritoriją tarsi nė nebūtų čia atėjęs, o kitą dieną, kai šis jau bus išsiblaivęs, gailėtis to ir keikti save, nebuvo lemta išsipildyti.  Rodosi, kad Heidi nenorėjo jo išleisti ir kūdučiu savo kūnu užstojo jam kelią, pasitikėdama savimi stovėjo ir nė nesiruošė pasitraukti. Grifo veidą papuošė nežymi, sunkiai pastebima šypsena, o akys greitai ir nepastebimai nuskanavo žemaūgę, kuri nors ir Yann'o nuomone bandė apsimesti rimta, tačiau jai tai visiškai nepavyko. Ji atrodė tik dar mielesnė.
  Ji graži...
  Nežinia kieno kaltė čia buvo. Ar vaikiną veikė vis dar jo kūnę aiškiai pasilikęs ir bent kol kas dingti neplanuojantis alkoholis, ar tai buvo visiška tiesa, tačiau šis klatuolėje sugebėjo pastebėti tikrai be galo gražią ir vidumi ir išorę merginą. Girti žmonės nemeluoja ir sako tiesą...
  Tačiau nors ir kaip Heidi šį sugebėjo apkerėti savu grožiu, tačiau jis turėjo suprasti, kad ši situacija tikrai nebuvo pati tinkamiausia ja grožėtis, ar ją nužiūrinėti. Išvis, jam to geriausia būtų nedaryti matant merginai. Tamsiaplaukis tiesiog nenorėjo, kad ji tai pastebėtų, net pats nesuprasdamas kodėl.
  - Bet aš negaliu čia likti. Tu tik pažiūrėk į mane, aš beviltiškas. Nusigėręs mieste, kurio visiškai nepažįstų, atkeliavęs tokį galą dėl merginos, kuri nors yra nuostabi, tačiau aš nesu vertas jos atleidimo, jau trejetą dienų miegantis paplūdimyje dėl savo kvailumo. Aš turiu eiti, tiesiog negaliu likti... - pradėdamas vepėti visiškas nesąmones, kuriose iš tiesų buvo ir šiek tiek tiesos, prakalbo vaikinas, nors buvo visiškai aišku, jog jeigu reiktų, šis laisvai pasiduotų ir darytų tą, ką pasiūlytų ar paprašytų tamsiaplaukė, neišeitų pro šių namų duris.
  - Gerai. Jeigu jau siūlai... - šiek tiek užkimti pradedančiu balsu tarė, ir netvirtais, kiek svirduliuojančiais judesiais, nusekė šių namų šeimininkę, - atleisk, kad aš atėjau čia tokioj būsenoj. Turėjau pasilikti paplūdimyje, - mintyse keikdamas save, nevisiškai aiškiai ištarė.

*

Neprisijungęs Heidi Mollson

 • VI kursas
 • *
 • 213
 • Taškai: 50
 • Ačiū, Igi, už vienposčio RPG idėją. Ir taip, aš noriu atsakymo
Ats: Sabrinos von Sjuard namas (Venisas, JAV)
« Atsakymas #47 Prieš mėnesį »
  -Quentin, viskas gerai, aš tau jau atleidau už tai, -bandydama nuraminti vaikiną, dar kartą tą patį pakartojo Heidi. Mergaitė spėjo, kad šiam buvo sunku priimti tą faktą, kad šioji taip greitai atleido jam, tačiau kitaip ji negalėjo. Jis jai buvo per daug svarbus, kad ji tiesiog galėtų imti ir pykti ant jo visą likusį gyvenimą, o tuo labiau, kai šis sukorė visą tokį kelią dėl jos. Visą tai skambėjo net gi šiek tiek romantiškai.  -Tu esi mano draugas ir per daug rūpi, kad nesugebėčiau atleisti tau už bet kokias tavo padarytas klaidas. Žinau, kad tai sunku priimti, tačiau tiesiog turi patikėti manimi.
  Nebuvo panašu, kad tamsiaplaukis būtų buvęs patenkintas tuo, kad jam nėra leidžiama pasišalinti iš namo teritorijos, tačiau jaunoji vampyrė neketino nusileisti ir patenkinti šio norų. Galų gale pasiekusi laiptų viršų, žalsvaakė atsiduso, sulaukusi dar vienos liūdesio bangos. Nors ir žinojo, kad grifiukui yra sunku, tačiau negalėjo klausytis šio nusiskundimo, žinodama, kad jie yra tik dėl to, nes jis vis dar bijo ją prarasti ir šia nepasitiki.
  -Quentin, man nesvarbu koks tu esi, kol aš esu gyva, tol aš tavęs niekada nepamiršiu ir nepaliksiu.
  Pravėrusi kambario duris, greitai atvėrė ir spintos, imdama ieškoti kažko, kas tiktų šiam. Radusi šiai per didelį, tačiau šiam puikiai tiksiantį džemperį bei kiek didokus šortus, juos padėjo ant kėdės.
  -Imk, persivilk, -tiesdama rūbus tarpduryje pasirodžiusiam vaikinui, prakalbo tamsiaplaukė. -sudėsiu rūbus skalbtis ir jau ryt turėsi apsivilkti ką geresnio, -klastuolė nutilo, neįsivaizduodama ką galėtų pridurti. -Čia miegosi tu, -ranką nukreipusi į gražiai paklotą lovą, parodė Heidi. Mergaitė tikėjosi, kad šis yra ant tiek girtas, kad nesusiprotės paklausti kur miegos ši, o sužinojęs, kad kokioje nors nepatogioje vietoje, neims ginčytis su šios nurodymais. -Taip pat, paėjęs labiau į dešinę, rasi vonios kambarį. Pasiūlyčiau nusiprausti dabar, tačiau nesinori tavęs palikti ten vieno, o ir vargu ar norėtum, kad padėčiau tau, tad palikim tai rytojui, -kiek paraudusi, pasiteisino mergaitė.
  Dar kartą nužvelgusi Quentin, jaunoji vampyrė nusprendė pasišalinti iš kambario ir suteikti šiokio tokio privatumo, kol ji tuo tarpu atneš dar nespėjusius atšalti vištienos sparnelius, šiam užkasti, kad nenumirtų iš bado.
Parduodami katinai už 3s ir silkės už 1s (netransfigūravimo tikslais). Dėl pirkimo kreiptis į mane.

Ginu šeimos vyrus, tad nekabinkit Mayran ar Quentin
Jie jums tiesiog per geri :)

*

Neprisijungęs Quentin Yann Beaux

 • VII kursas
 • *
 • 63
 • Taškai: 10
 • ...
Ats: Sabrinos von Sjuard namas (Venisas, JAV)
« Atsakymas #48 Prieš mėnesį »
  Žalsvų, ryškių akių žvilgsnis žvelgė į prieš jį stovinčią merginą, kuri turėjo per daug gerą ir tyrą širdį, kuri buvo per gera jam ir taip lengvai atleido visas jo padarytas klaidas, nors šis iš tiesų ir nebuvo to vertas. Vaikinas vis dar nesuprato, kuo buvo toks ypatingas, kad turėjo proga bendrauti su tokiu tyru, ir geru žmogumi kaip Heidi. Šis nesuprato, ką padarė tokio, kad šiam būtų atleista už viską, tačiau suprato vieną. Visa to priežastis buvo ne jis, o Heidi su savo neįprastu ir ypatingu gerumu.
  Tamsiaplaukė buvo tokia tyra, kad šią norėjosi apsaugoti nuo kiekvieno pasaulyje egzistuojančio pavojaus. Ją norėjosi įtraukti į savo glėbį ir niekad iš jo nepaleisti. Tačiau vaikinas šiuos norus pateisino alkoholiu. Jis manė, kad būdamas blaiviu tikrai to nenorėtų, tačiau tokiu būdu melavo net pats sau.
  - Ačiū, - nuoširdžiai padėkojo vaikinukas žaliomis akimis žvelgdamas tiesiai į vampyriukės žalias akis. Šio veide atsirado nežymi, girta, tačiau nuoširdi šypsenėlė, kuri aiškiai rodė, kad šie žodžiai ir šis pažadas yra labai svarbūs grifukui.
  Įžengus į kambarį, prieš akis pasirodė graži ir jauki vieta, kuri buvo pripildyta ir tarsi papuošta įvairiais augaliukais. Jeigu ši situacija būtų buvusi kiek kitokia, jeigu Quentin šiuo metu nebūtų girtas, tai būtų daug labiau atkreipę šio dėmesį, tačiau taip greitai išsiblaivyti kaip norėjosi, nebuvo įmanoma.
  Merginai ieškant rūbų spintoje, Yann'as jau norėjo paprieštarauti, pasakyti, kad ir pats turi rūbų, į kuriuos gali persirengti, tačiau šiai įteikus juos jam į rankas, buvo priverstas užtilti ir nesiginčyti, galvos linktelėjimu tik padėkojo.
  - Heidi... - jau norėjo prieštarauti dėl miegojimo vietos vaikinas, tačiau nespėjo to padaryti, kadangi mergina net nespėjus sureaguoti dingo iš kambario ir paliko jį jame vieną. Nusprendęs, kad šis vis vien privers klastuolę miegoti lovoje, o pats mieliau miegos ant grindų, kai ši grįš, padėjo rūbus ir savo kuprinę ant lovos. Atodūsiui palikus lūpas, žvilgsniu įvertinęs merginos duotus rūbus, vaikinas nusprendė, kad paieškos savo rūbų kuprinėje, bet prieš tai jam reikia apsilankyti duše.
  Nesunkiai radęs vonios kambarį, šis greit, tačiau kiek nerangiai nusimetė ne pačios geriausios būklės drabužius nuo kūno, palindo po šalta vandens srove, kuri kiek atgaivino, prablaivino ir davė energijos Quentin.
  Pašalinęs šlykštų alkoholio kvapą nuo kūno, šis paliko dušą. Baltas, gaiviai kvepiantis rankšluostis kabėjo ant šio liemens, o nuo plaukų, kurie jau reikalavo kirpimo, lašejo vanduo. Įžengęs į kambarį vaikinas susirado apatinius ir treningines kelnes, kurie greitai atsirado ant šiojo kūno. Toliau ieškodamas rūbų, grifas kuprinėje ieškojo marškinėlių ir tikėjosi, kad spės juos surasti ir apsivilkti iki tol, kol Mollson įžengs į kambarį.

*

Neprisijungęs Heidi Mollson

 • VI kursas
 • *
 • 213
 • Taškai: 50
 • Ačiū, Igi, už vienposčio RPG idėją. Ir taip, aš noriu atsakymo
Ats: Sabrinos von Sjuard namas (Venisas, JAV)
« Atsakymas #49 Prieš 2 savaites »
  Kraudama vištienos sparnelius į lėkštę, Heidi vis dar bandė atsigauti nuo tos minties, kad Quentin sukorė tokį kelią vien dėl to, kad atsiprašytų šios. Juk jie, jau vos po poros mėnesių, turėjo susitikti Hogvartse ir tenai būtų galėję išsiaiškinti visą tai, kas mergaitės nuomonę būtų buvę geriausia. Vienaip ar kitaip, jiems būtų tekę tai išsiaiškinti, tad tikriausiai visą tai buvo geriausia padaryti anksčiau, negu vėliau.
  Išgirdusi vandens bėgimo garsą, jaunoji vampyrė kiek persigando, kadangi visiškai nenorėjo tvarstyti praskeltą galvą, jeigu šis kaip nors sugebėtų paslypsti ir nukristi, pakaušį atkišdamas į aštrų kampą. Aišku, tikriausiai tamsiaplaukė tiesiog per daug bijojo ir toks dalykas vargiai būtų atsitikęs, net ir kiek per daug išgėrusiam jaunuoliui. Vienaip ar kitaip, to nebuvo galima garantuoti, tačiau šioji labai tikėjosi, kad taip neatsitiks.
  Baigusi savo tariamą „darbą“, nusprendė, kad su tokiu patiekalu tamsiaplaukis laisvai išsivers be įrankių, na, o jeigu reikės, visada būtų galėjusi nueiti į apačią. Dar pripildžiusi stiklinę vandens, numalšinti alaus sukeltam troškuliui, žalsvaakė ėmė kilti aukštyn. Lėtai ir atsargiai lipdama laiptais, šioji stengėsi neišpilti nieko ir taip sau neprisidaryti, papildomo ir vargu ar kieno labai mėgstamo, darbo. Galų gale, per mažiau nei dvi minutės, klastuolė pasiekė viršų ir jau kiek greitesniu žingsniu patraukė kambario link. Kiek labiau pravėrusi gyvenamasios patalpos duris, Heidi kiek nustebo ir trumpam sustingo, išvydusi Quentin be viršūtinės aprangos. Nors tai ir nebuvo pirmas kartas, kai matė, tačiau pirmas kartas, kai regėjo visą tai sveiku ir vandens neperpildytu protu. Nusprendusi, kad taip spoksoti yra kiek nemandagu, mergaitė aplenkė šį, padėdama maistą, kartu su gėrimu ant stalo, o tuomet prisėsdama ant kėdės netoliese lango.
  -Atnešiau maisto, jeigu kartais norėtum, -jaunoji vampyrė neįsivaizdavo ką dar galėtų pasakyti. Šiai šią dieną visko tiesiog buvo per daug ir smegenys buvo sumaniusios atsijungti ir šiandien nepriimti beveik jokios pateiktos informacijos, kas nebuvo labai geras dalykas, tačiau nelabai galėjo ką dėl to padaryti, na nebent ilgesniam ar trumpesniam laikui numigti.
Parduodami katinai už 3s ir silkės už 1s (netransfigūravimo tikslais). Dėl pirkimo kreiptis į mane.

Ginu šeimos vyrus, tad nekabinkit Mayran ar Quentin
Jie jums tiesiog per geri :)

*

Neprisijungęs Quentin Yann Beaux

 • VII kursas
 • *
 • 63
 • Taškai: 10
 • ...
Ats: Sabrinos von Sjuard namas (Venisas, JAV)
« Atsakymas #50 Prieš 1 savaitę »
  Kuprinė buvo užkerėta, kad joje tilptų tiek daiktų, kiek tik buvo galima panorėti, kas darė jų radimą tik dar sudėtingesniu. Žinoma, vaikinas galėjo pasinaudoti savo burtų lazdelės pagalba tam, tačiau vis dar jį veikiantis kiek menkesnis negu prieš tai alkoholio kiekis, neleido jam apie tai pagalvoti, tad teko marškinėlių ieškoti ne pačiu lengviausiu būdu, kas kiek prailgino jų radimo laiką. Quentin pagaliau užčiuopus kuprinėje medžiagą, kuri buvo gan panaši į marškinėlius, šis labiau patenkintas savimi ištraukė juos iš kuprinės, tačiau vos tik šiam spėjus tai padaryti, kambario durys prasivėrė ir jų tarpe pasirodė Heidi.
  Vaikinas pasimetė, net kiek sustingo ir vietoje to, kad apsimautų rankose laikomus marškinėlius, pasimetęs stovėjo vienoje vietoje ir nieko nedarė. Žinoma, šis pro akis nepraleido ir Heidi žvilgsnio, kuris akivaizdžiai spoksojo ir nužiūrinėjo jį, tačiau šią akimirką jam tai per daug nerūpėjo, arba tiesiog girtas protas nesugebėjo per daug į tai atkreipti dėmesio.
  Merginai pajudėjus iš vietos ir prakalbus, Yann'as taip pat atsigavo ir greitu judesiu apsimovė marškinėlius, taip paslėpdamas savo viršutinę kūno dalį po nestoru rūbų sluoksniu. Kiek nesusipatoginęs, kas buvo šiam tikrai neįprasta, ranka perbraukė per pakaušį ir pažvelgęs į Heidi, atsisėdo prieš ją, ant lovos.
  - Nereikėjo taip stengtis dėl manęs, aš nesu labai alkanas. Bet ačiū, - tarė kiek prikimusiu balsu, pats sau meluodamas, kadangi per gana ilgą laiko tarpą praleista čia, Venise, šis tikrai nebuvo valgęs daug. To priežastis tikrai nebuvo ta, kad šis neturėjo su savimi pasiėmęs pinigų. Ne, visai kas kita. Jis buvo jų pasiėmęs, tiesiog visai pamiršdavo apie tai, kad reikia pavalgyti, nors iš tiesų valgydavo gan nemažai.
  - Ir aš dar vis nesutinku dėl tavo žodžių, kad lovoje miegosiu aš. Man tiks, kad ir grindys, aš nenoriu, kad tu išsimiegotum blogai ar tau skaudėtų nugarą, - kiek per daug atviraudamas dėl išgerto alkoholio, tarė grifukas.
  Tiesą pasakius, nors šis ir buvo alkanas, tačiau maistas šią akimirką jo nelabai viliojo. Jis buvo labai pasiilgęs Heidi ir nenorėjo atitraukti savo žvilgsnio nuo jos, norėjo kalbėtis su ja visą vakarą ar net visą naktį, tačiau nors ir buvo išgėręs, tačiau nebuvo toks girtas, kad prisipažintų. Be to, šis nenorėjo įžeisit Heidi ir padaryti jos pastangas bevertes, tad tiesiog atsidusęs, visgi prisislinko arčiau lėkštės ir pradėjo valgyti. Maistas, kaip bebūtų keista, buvo tikrai skanus, tad neužtrukęs ilgai, jis visą jį ir pabaigė, o galiausiai išgėrė ir atneštą gėrimą. Pakilęs nuo lovos vaikinas vėl nužygiavo į vonios kambarį, nusiplovė rankas ir neužtrukęs ilgai, grįžo.
  - Ačiū, maistas buvo iš tiesų skanus, tačiau tikrai nereikėjo stengtis. O be to, kaip jau sakiau, aš tau neleisiu miegoti kur nors kitur, negu lovoje, - Tarė Quentin ir išspaudęs nežymią, tačiau kažką žadančią šypseną veide, priartėjo prie vampyriukės. Lengvu judesiu šis pakėlė ją nuo kėdės ant rankų, kiek susvyravo nuo alkoholio, tačiau išlaikydamas pusiausvyra tvirtais žingsniais nužygiavo prie lovos ir paguldė į ją merginą.