0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Viltė

Re: Kiemas
« Atsakymas #15 Prieš 13 metus »
Lur atrodo nesigaudė aplinkoje. Ji svajingai šypsodamasi žvelgė į pilį. Aplinka, kurioje ji buvo kone per visas atostogas veikė ją būtent taip. Velų būveinėse nuolatos vyraudavo magiška ramybė, todėl klastuolė dar nespėjo prisitaikyti prie įprastinio šurmulio Hogvartso pilyje. Mergina susigaudė kur esanti tik tuomet, kai jai vaizdą į pilį uždengė pavėsinė. Ji krūptelėjo lyg pažadinta iš sapno ir kelis kartus sumirksėjusi apsidairė. Spėjo išgirsti tik paskutiniuosius varnanagio liokajaus žodžius. Ir tik tuomet šviesiaplaukės dėmesį patraukė grifės ir klastuolės pykčiai. Lu veide pasirodė plati nesuvaidinta šypsena. Buvo pasiilgusi grifų kankinimų ir panašių dalykų, tačiau vis dar jautėsi lyg atskirta nuo aplinkinių nematoma siena. Tačiau taip mergina jautėsi kažkaip... saugiai. Viską stebėjo iš šono. Raudonplaukės pasirodymas lyg ir atgaivino Lu. Giliai įkvėpusi oro ji dar kartą akimis permetė čia susirinkusius. Tik šį kartą gerokai greičiau. Ilgai nelaukdama pati nutipeno link vaikino įrengtoje pavėsinėje esančio apvalaus stalo ir neprašyta klestelėjo ant kėdės. Priekaištingą žvilgsnį įsmeigė į vaikiną. 
- Jei manai, kad tokiu būdu susirasi naujų draugų – klysti. – po kelių akimirkų sumurmėjo, nors buvo pratusi naudotis kitų gerumu. Ko gero dėl to Lu ir sėdėjo dabar šiltoje pavėsinėje, kurios vidus jai atsidavė šiek tiek į žiobariškąsias levandas primenančiu kvapu, tik šis kvapas buvo šiek tiek aitresnis. Lure ranka nusibraukė nuo veido šviesių plaukų sruogą ir užsikėlė koją ant kojos. Jos žvilgsnis nukrypo link sesučių klastuolių, kurių užsidegimas ir klastuoliškas, nemandagus elgesys su kitų koledžų moksleiviais merginai kėlė palankų požiūrį į jas. Juk paprastai ir Lu būdavo tokia, tiesiog dabar jautėsi kiek apdujusi nuo staigių permainų.
Staiga danguje sušmėžavo juoda varna... Lu staigiai sukluso. Nieko netarusi pakilo ir nuėjo tolyn...
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 13 metus sukūrė Chantel Callahan »

*

Neprisijungęs Cornelia Disaster

  • VII kursas
  • *
  • 115
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Re: Kiemas
« Atsakymas #16 Prieš 13 metus »
Kažkas kažkur įvyko ir Kaia pradėjo smaugti Cornę, panardino ją į fontaną, atėmė ginklą, ir dar spyrė į šonkaulius. Negana to ruošėsi išleisti kažkokius kerus. Cornelia šnairavo į Kaią kaip įniršęs bulius, ji nusigręžė vandenį nuo suknelės, galiausiai nusprendusi, kad ji jau niekam tikusi, pasitrumpino ją virš kelių. Cornelia buvo pasiruošusi gerai užtvoti Kaiai snukin ir gintis nuo jos kerų, bet aišku įsipaišė kažkokia klastuolė. Taip, jau matyta. Corneliai ji kažkuom, giliai viduje nepatiko. Ji pasiėmė savo pistoletą nuo žemės, ir eidama pro Eos šiurkščiai užkliudė ją pečiu:
- Ačiū didvyre, pati tikrai niekaip nebūčiau išsigelbėjusi, - Cornelia nužvelgė pavėsinę ir prunkštelėjo. Jei būtų labai norėjusi žaisti višteles, būtų dar ir ne tiek Kaios plunksnų išpešusi, bet dabar pulti žemai nesinorėjo. Corni niekam nieko nesakiusi, nes niekas šiaip ar taip nebūtų pastebėjęs, išsliūkino iš kiemo aikštelės ir įlindo į pilį.

*

Lala

Re: Kiemas
« Atsakymas #17 Prieš 13 metus »
 Kažkokia drąsuolė, kietuolė šeštakursė (o tai reiškia, kad jaunesnė už Kają), kuri, kaip ir didžioji dalis čia esančių žmonių, buvo iš Klastūnyno, nusprendė pati tapti didvyre, nors neseniai tuo kaltino Kają, ir išdrįso nulenkti Kajos lazdelę. Kokie nagli šiais laikais vaikai... Kadangi, Cornė buvo ir taip daug nukentėjusi, grifė nusprendė, kad ta klastuolė neverta jos dėmesio.
 Ryžojo varnio tarnas pastatė pavėsinę, bet kažkodėl niekas visai nesiskubino ten eiti. Viena blondinė išėjo, paskui ją nugalėta Cornė. Išeidama netgi apstūmė savo gentainę.
 Laikas ir man eiti, juk nesėdėsiu viena ir šlapia su tuo ryžu... ir Mery. Nu ir ta, kita.
 -Gerai, jau einu. Pasėdėsiu su kokiais grifais...- prabilo Kaja.
 Nežinojo, koks yra Klastūnyno ir Varnyno atsisveikinimas, todėl atsisveikino grifiškai - pabučiavo kiekvieną į žanduką. Ir išėjo.
 
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 13 metus sukūrė Kaia Coral »

*

Neprisijungęs Dorota Grand

  • Burtininkė
  • ****
  • 308
  • Lytis: Moteris
  • No.
Re: Kiemas
« Atsakymas #18 Prieš 13 metus »
Eos, pro ausis praleidus Cornelios sapaliones ir akimis nulydėjus Kaia, grakščiai išsitiesė ir pažvelgė į dangų. Mėnulis maudėsi debesų pataluose, aplinkui čirškė svirpliai. Atsisukus į Urizielį, mergina linktelėjo.
-Atrodo, jūsų vakarėlis nepasisekė. Ką gi...
Wadjet apsidairė. Kažką pakėlus nuo žemės, pavartaliojo rankose ir nusišypsojo blausia šypsena. Šiandien vakaras buvo per daug audringas. Mergina padėjus paprastą mažą akmenuką ant pavėsinės stalo, perbraukė raudonus plaukus delnu ir apsisuko išeiti. Jos boa be garso ėmė šliaužti paskui, tiktai kartais trakštelėdamas kokią sudžiūvusią šakelę. Klastuolė nusižiovavus pasuko pilies pusėn, o jai mojavo uždraustojo miško medžiai. Ji stabtelėjo ir žvilgtelėjo į juos it į savo draugus... Taip negalėjo būti.
Greitai siluetas išnyko šešėliuose.
Still no.

*

Neprisijungęs Zwei Eberhardt

  • VI kursas
  • *
  • 268
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • No comments
Re: Kiemas
« Atsakymas #19 Prieš 13 metus »
Klastuolis stovėjo vienas kieme ir žiūrėjo į pamažu vis tamsėjantį dangų. Ilgas paltas juodas, iki pat žemės, vis labiau susiliejo su artėjančios nakties tamsuliais. Juodos odinės pirštinės dengė rankas nuo vis labiau šaltėjančio oro. Tikriausiai jau naktimis kartas nuo karto pasirodo šalnos, nubalinančios kiekvieną menką žolelę balta spalva. O ryte pažvelgus pro langą, net ima akis skaudėti nuo tokios baltumos. Tik gaila, kad sidabriniai krislai greitai ištirpsta vos patekėjus dar šiltai rudens saulei.
Ir už ką aš dabar negaliu išmesti tos merginos iš galvos. Urizielis buvo teisus, ji man apsuko galvą. Ji tobula... Ji tikra moteris. Niekada nemaniau, kad užteks tik vienos pamokos, kad moteriškė man apsuktų galvą. O dabar? Dabar tikriausiai liksiu idioto vietoje, kai paslaptingoji mergina flirtuos su visais iš eilės. O aš... Vis mąstė vaikinas apie Eos. Laikydamas rankose jos pieštą pamokoje jo portretą, prisimindamas kiekvieną jos žodį...
Nors ir ruduo, šalta, tačiau kraujas vis tiek verda. Klastuolis rankoje laikydamas kastetą vis baiminosi to, kas greitu metu gali nutikti. Tikriausiai jis vis bijojo to, kas gali gąsdinti kiekvieną vyrą – nuokautas arba mirtis. Nors Aleksandras nesirgo Hamleto sindromu, tačiau pamažu jis tuo užsikrėtė. Tik nežinia nuo ko...
Visko bijote kaip mirtingi, visko trokštate kaip nemirtingi. (Seneka)2010.10.30. Tik šiandien supratau kokie mes, broliai lietuviai, menininkai - turime meno gyslelę kapų daržininkystei.

*

Neprisijungęs Vivian de Havilland

  • *
  • 123
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • A woman who cannot be ugly is not beautiful.
Re: Kiemas
« Atsakymas #20 Prieš 13 metus »
Hovard ėjo per kiemą ir pastebėjo susimąsčiusį berną.  Tas jai paliko didelį įspūdį. Ji net pasivargino iš kuprinės išsitraukti lapelį ir užsirašyti jo vardą- vėliau įtrauks į persekiojamųjų sąrašą. Nuo tada, kai "senas ir negražus diedas profesorius" pradėjo bendraut su "raudonplauke bjaurybe-kapinių šmėkla", Ana tebuvo įsimylėjusi tik 4 kartus.  3/4 bernų pabėgo, o vieną Hovard "netyčia" įstūmė į ežerą. Artėjo vakaras, ir panelė skubėjo greičiau grįžti į pilį, bet kol čia toks dėmesio vertas bernas niekur eit negalėjo, todėl pasislėpė už ąžuolo, tik dalis šiknos liko kyšoti. Tikėkimės ji manęs nepastebės, o aš...Hovard išsitraukė operos žiūronus...O man bus smagu. Buvo surengta visa iškyla: t.y patiestas dekis ir išdėlioti kukurūzai . Pana klestelėjo į vidurį, bet deja, į lėkštę su kukurūzais...Pasigirdo kvyksmų lavina, kurios neišgirsti galėjo tik kurčias. Galiausiai Hovard paspyrė dubenėlį ir tas nuriedėjo prie berno kojų
-Po galais.
**Aš esu idealistas. Nežinau, kur einu, bet einu savu keliu.**
Karlas Sandbergas
http://www.youtube.com/watch?v=T0FmGwUDFf0

http://www.youtube.com/watch?v=d7_7he9bi-Q

*

Neprisijungęs Zwei Eberhardt

  • VI kursas
  • *
  • 268
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • No comments
Re: Kiemas
« Atsakymas #21 Prieš 13 metus »
Aleksandras stovėjo užvertęs galvą aukštyn ir susikišęs rankas į kišenes. Vis labiau temo ir vaikino galvoje vis sukosi mintys, kurios jokios prasmės nedavė. Tiek rūpesčių vienu metu... Tikriausiai bėdos po vieną nevaikšto. Jos niekada nebuvo katinai... Staiga iš niekur nuriedėjo dubenėlis prie jo juodų odinių batų. Aleksas pasilenkė ir pakėlė visai dailų dubenėlį. Apsižvalgęs į visas puses, jo akis patraukė ąžuolas, už kurio turėjo kažkas slėptis. Kitur atvirai pasakius nebuvo labai įmanoma pasislėpti. Rusas lėtai priėjo prie ąžuolo ir žvilgtelėjo, kas už jo slapstosi. Visgi jis neapsiriko. Vaikinas žvilgtelėjo į Anną, ir iškvėpęs garų pliūpsnį į temstančią erdvę, giliai atsiduso.
- Panele, nederėtų čia vaikščioti vakarais. Tuoj ateis naktis ir galite neberasti kelio. O juo labiau su žiūronais mane šnipinėti. Kaip vyresnis už tave mokinys, turėčiau ausį nutraukti – šyptelėjo vaikinas.
Ir pasilenkęs prie jos nusijuokdamas gnybtelėjo Annai į ausį ganėtinai skaudžiai. Vaikinas patenkintas savo darbu vėl išsitiesė ir rudos akys prietemoje vėl atrodė kaip du juoduliai, o plaukai gerokai patamsėjo.
Aleksas nustatė, kad mergina turėtų būti maždaug trečiam ar ketvirtam kurse, todėl jam kėlė šypseną jos aplaidumas su dubenėliu. Aleksandras ištiesė ganėtinai dailų indą link Annos.
- Manau šitas priklauso tau.
Visko bijote kaip mirtingi, visko trokštate kaip nemirtingi. (Seneka)2010.10.30. Tik šiandien supratau kokie mes, broliai lietuviai, menininkai - turime meno gyslelę kapų daržininkystei.

*

Neprisijungęs Vivian de Havilland

  • *
  • 123
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • A woman who cannot be ugly is not beautiful.
Re: Kiemas
« Atsakymas #22 Prieš 13 metus »
-taip šitas priklauso man- užsiuto Hovard- o jūsų paprašysiu nekišti savo nenormaliai ilgos nosies į svetimus reikalus. Aš ką norėsiu, tą ir šnipinėsiu.
Ana piktai čiupo dubenį iš jo rankų ir nusinešė iki savo patiesalo.Atsisėdo, nusisuko, ir apsimetė kažką rašanti- nors ne- iš tikrųjų rašė. Po minutės:
-Gal gali pasakyt tu drąsus ar ne? Beje kiek tau metų? Ir dar, tu koketiškas? Nes supranti sąrašą pildau ir man reikia tavo savybių. O apart arogantiško nieko nežinau..pala, gali dar truputėlį pasisukt profiliu? Man reikia nupiešt tavo portretą, kad atsiminčiau, kaip atrodai. Vėliau aš su savo drauge naktį tave aptarinėsim ir apipaišinėsim.
**Aš esu idealistas. Nežinau, kur einu, bet einu savu keliu.**
Karlas Sandbergas
http://www.youtube.com/watch?v=T0FmGwUDFf0

http://www.youtube.com/watch?v=d7_7he9bi-Q

*

Neprisijungęs Zwei Eberhardt

  • VI kursas
  • *
  • 268
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • No comments
Re: Kiemas
« Atsakymas #23 Prieš 13 metus »
Ak tos jaunosios klastuolės. Visad piktos kaip širšės ir prisigalvoja įvairiausių paikysčių mintyse juokėsi vaikinas.
- Žinok viena, kad tau netinkamas kandidatas – švelniai šyptelėjo vaikinas.
Klastuolis giliai atsiduso kaip koks senukas, vis prisimindamas, kad ir pats toks kadaise buvo. Na gal ne toks aršus kaip Anna, bet savotiško naglumo turėjo per akis. Tačiau ramaus naglumo. Aleksandras žvilgtelėjo į patiesalą ant kurio ji sėdėjo.
Vis dėlto vaikinas pagalvojo, kad verčiau nusileisti Annai. Iš jos dar nėra ko norėti. Juk ji dar vaikas ir tuo tikriausiai džiaugiasi. O niekas labiau nemoka džiaugtis gyvenimu kaip vaikai. Aleksas suprunkštė vos sulaikydamas juoką.
- O ar žinai, kad už tokius dalykus reikia bausti? Šnipinėti kitus negerai – Nors tiesa pasakius savo seserį kaip tik ir mokiau kaip reikia idealiai šnipinėti... mintyse vis mąstė vaikinas. – Ir žinai kokia bausmė už tai tavęs laukia? – kaip įmanoma grėsmingiau ištarė vaikinas nustatydamas ritmą veido miną.
Visko bijote kaip mirtingi, visko trokštate kaip nemirtingi. (Seneka)2010.10.30. Tik šiandien supratau kokie mes, broliai lietuviai, menininkai - turime meno gyslelę kapų daržininkystei.

*

Neprisijungęs Vivian de Havilland

  • *
  • 123
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • A woman who cannot be ugly is not beautiful.
Re: Kiemas
« Atsakymas #24 Prieš 13 metus »
- Aš tik piešiu, o ne šnipinėju..Tai ar pasakysi savybes savo ar ne? Tavo bausmė manęs nelabai domina, nes aš jau esu nubausta- Hovard bandė kažką sugalvot- marmaduko..Jis mane pakabins rūsy ir..na supranti.
Bjaurus vaikinas..Hovard per piktas. Ai, bet kažkas yra, kas mane prie jo traukia...kaip elektros srovė. Tas jo žvilgsnis, nutvilko ugnimi visą kūną, nors lauke pakankamai šalta.Ką man dabar daryt?Jeigu viską galėčiau pradėt iš naujo..
-Sveikas- pabandė Ana -Tavo nuomones niekas neklausia. Dabar mes susipazinsime. As vardu Alfonsina. Esu plikai garbanota, akys melsvai rudos, nesioju odinius kailinius ir sportinius kaliosus. Megstu miegodama sokti tautini breika ir kovini baleta. Uzsiimineju kulturizmu prie teliko ant sofos. Man mazdaug 20–60 metuku. Esu vegetare, dazniausiai valgau kiauliena. Issilavinimas – du buteliai ir trys klasės. Dirbu kepeja alaus darykloje. Turiu melyna moskviciu raudonos spalvos.
Nagi..leisk man pradėti viską iš naujo..
**Aš esu idealistas. Nežinau, kur einu, bet einu savu keliu.**
Karlas Sandbergas
http://www.youtube.com/watch?v=T0FmGwUDFf0

http://www.youtube.com/watch?v=d7_7he9bi-Q

*

Neprisijungęs Zwei Eberhardt

  • VI kursas
  • *
  • 268
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • No comments
Re: Kiemas
« Atsakymas #25 Prieš 13 metus »
Aleksandras pasijautė kaip dėdė. Tik blogiausia, kad jis buvo tas dėdė, kuris nemoka kalbėti su mažais vaikais. Žinoma, prisiminus jo vaikystę, tikrai iš jo dėdės Nikolajaus nebuvo smagu girdėti apie gulinčius lavonus vidury laukų. Nors Aleksandrui turėjo būti įdomu tokie dalykai, svajoti kada nors pačiam būti kareiviu, tačiau dabar palgalvojus, jis buvo traumuojamas jau nuo pačių pirmų dienų. Tokie pasakojimai tikrai ne ketverių metų vaikams prieš pat miegą.
Vaikinas išklausęs visą Annos litaniją plačiai šyptelėjo. Originalūs žmonės šiais laikais. Aleksandras įsimetė kastetą į kišenę, kol mergina dar nepastebėjo.
- O dabar teisybę panelyt rėžk, nes už kojų pakabinsiu ir dar papurtysiu. – vaikinas tik palinko kiek prie Annos.
Kaip vagis jis nusiėmė pirštines. Oda pagaliau pajuto vakaro šaltį. Ir rankos pradėjo po truputėlį vėsti. Tačiau Aleksandras tik sutreškino pirštus keletą kartų pasiruošdamas iš tikrųjų ją pakabinti už kojų. Ir papurtyti. Juk taip vaikystėj jį purdydavo dėdė Nikolajus. Tik visada kildavo viena bėda – jis nemokėjo vaikų nuleisti normaliai ant žemės. Todėl ir Aleksandras to neišmoko, nes niekas jam nerodė deramo pavyzdžio.
Aleksandras dar kartą pasižiūrėjo į Anną ir giliai atsiduso.
- Tai ar baigsi išsidirbinėti, ar man reikės pačiam pasirūpinti bausme?
Visko bijote kaip mirtingi, visko trokštate kaip nemirtingi. (Seneka)2010.10.30. Tik šiandien supratau kokie mes, broliai lietuviai, menininkai - turime meno gyslelę kapų daržininkystei.

*

Neprisijungęs Vivian de Havilland

  • *
  • 123
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • A woman who cannot be ugly is not beautiful.
Re: Kiemas
« Atsakymas #26 Prieš 13 metus »
HOvard:
-Tai, kad aš neišsidirbinėju- Jinai pažiūrėjo persigandusiu žvilgsniu- aš tikrai Alfonsina.
Tas kvailys- klounas nežino mano vardo. Todėl atėjęs kitą kartą ieškos Alfonsinos. Paprašysiu Džeinės pasakyti, kad ji numirė.
-Aš tikrai Alfonsina..Boleyn..Atvykau iš..tauerio...-Anos rankos nenormaliai drebėjo, o veidas raudonavo - nuostabus derinys.- aš labai sunkiai sergu, todėl vasarą mane laiko uždarytą "vasaros 5"..- Ji nežinojo, kas yra vasaros 5, bet tikėjosi, kad kas nors labai sunkiai sergantiems.- taigi..man lyg ir kepenys streikuoja..ir jei mane muši, tai galiu nebepareit į pilį.- Pana Hovard išspaudė menką šypsenėlę, o širdis daužėsi kaip išprotėjus. Galiausiai akyse pradėjo mirgeti, Alexo veidas susiliejo ir Ana nualpo.
**Aš esu idealistas. Nežinau, kur einu, bet einu savu keliu.**
Karlas Sandbergas
http://www.youtube.com/watch?v=T0FmGwUDFf0

http://www.youtube.com/watch?v=d7_7he9bi-Q

*

Neprisijungęs Zwei Eberhardt

  • VI kursas
  • *
  • 268
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • No comments
Re: Kiemas
« Atsakymas #27 Prieš 13 metus »
Klastuolis vėl rudas akis nukreipė į dangų. Šį kartą jau pasimatė ir pirmosios žvaigždės, kurios pranašavo palengva atpėdinančią naktį. Vis galvoje sukosi mintys ne tokios laisvos ir pašėlusios kaip seniau. Aleksandras, žvelgdamas į dangų, prisiminė eilinį kartą Volgogradą. Tikriausiai močiutė eilinį kartą atsiųs laišką per atostogas važiuoti jos aplankyti. O į Sankt-Peterburgą irgi reikia sugrįžti atostogoms – ten tiesiog širdis atsigauna. Bet mažai laiko duota atostogoms. Teks tikriausiai važiuoti į Volgogradą pas močiutę. Ten jo labiausiai lauke trikojė senutė, kuri su malonumu anūkams gamina solianką ir blynus. Pačius skaniausius.
Tiesą pasakius, jog tokios mintys apie išvažiavimą jį vis kankino dėl to vieno padaro įsiveržusio į ruso gyvenimą. Galbūt savi kraštai nors kiek padėtų užsimiršti visus nemalonumus, kurie nutiko nuo mokslo metų pradžios. Tačiau vaikinas greitai turėjo pamiršti viską apie ką galvojo. Prieš jo akis nualpo(?) Anna...
Klastuolis pasižiūrėjo į jos įraudusį veidą. Aleksandras priklaupė ant vieno kelio ir ranka prilietė jos degantį  skruostą. Po to kaktą. Ji buvo visa ganėtinai karšta, tik velniai žino, kas šio karščio priežastis: ar melas, ar tikras susirgimas.
Vaikinas galiausiai atsiklaupė prie jos ir atsargiai pajudino petį. Po to iš vidinės kišenės išsitraukė buteliuką. Ten buvo amoniakas, kurio kvapas vos atidarius buteliuką, užgniaužė pačiam vaikinui kvapą. Jis prikišo buteliuką prie Annos nosies, kiek pamosikavo ir laukė jos reakcijos.
Visko bijote kaip mirtingi, visko trokštate kaip nemirtingi. (Seneka)2010.10.30. Tik šiandien supratau kokie mes, broliai lietuviai, menininkai - turime meno gyslelę kapų daržininkystei.

*

Neprisijungęs Vivian de Havilland

  • *
  • 123
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • A woman who cannot be ugly is not beautiful.
Re: Kiemas
« Atsakymas #28 Prieš 13 metus »
Kažkas dvokia- Ana pradėjo gaiveliotis- kažkas dvokia .. ir bjauriai dvokia- Hovard pradėjo kosėt. Tada atsisėdo ir suvokė, kad prie jos nosies prikištas kažkoks birzgalas. Jinai pakėlė akis ir jos susidūrė su Alekso. Tik tos Alekso akys nežvelgė į ją nei švelniai, nei su meile. Ann nusuko galvą:
-Chm...Dabar pasikalbėkim apie kažką rimtai.Tu iš tikrųjų mane žudysi, ar tik juokauji?-Ana išžiojo burną ir buvo pasirengusi rėkti. Kažkur kišenėj turėjo būt butelio kamštukas..kažkur tikrai buvo butelio kamštukas..
**Aš esu idealistas. Nežinau, kur einu, bet einu savu keliu.**
Karlas Sandbergas
http://www.youtube.com/watch?v=T0FmGwUDFf0

http://www.youtube.com/watch?v=d7_7he9bi-Q

*

Neprisijungęs Zwei Eberhardt

  • VI kursas
  • *
  • 268
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • No comments
Re: Kiemas
« Atsakymas #29 Prieš 13 metus »
Šaltokas vėjas pūstelėjo nuo šiaurės pusės. Vaikino rankos sužvarbo ir nei vienos kraujagyslės nebesimatė ant plaštakos. Tikriausiai visos pasislėpė tokio šalčio. Negana to, oda lyg traukiasi nuo šalčio. Tikriausiai rankos patylomis reikalavo užsimauti tas odines pirštines, kurių prieglobstyje buvo šilta ir saugu.
Bet vaikinas nejautė šalčio. Jam tiesa pasakius buvo keista stebėti žmones, kurie dreba nuo šalčio vos temperatūra atvėsta iki -6. Visi vaikštinėja susikūprinę, tarytum būtų pakliuvę į Antarktidą. Nors nieko baisaus šaltis neduoda. Reikia tik mokėti prie jo priprasti. Sibire būna ir baisiau. O ką jau kalbėti apie kopimą į kalnus...
Leisdamasis į realybės kalną vaikinas iš padebesių jau žiūrėjo, kurioje kalno papėdėje ilsėsis. Pamatęs, kad Anna atsipeikėja, vaikinas žvilgtelėjo jai į akis. Jis pasiėmė butelio kamštuką ir užsuko nedidelį buteliuką, kuris skleidė tokį dvoką, kuris prikelti galėjo net mešką.
Klastuolis šyptelėjo išgirdęs klausimą: „Tu iš tikrųjų mane žudysi, ar tik juokauji?“ Aleksandras vos nepradėjo garsiai juoktis, bet pasitenkino tik menka šypsena, kuri puošė ryškų jo veidą.
- Nežudau be reikalo. Tai sakai Alfonsa tavo vardas? Tokiai mergaitei netinka toks bobiškas vardas – garsiai nusijuokė klastuolis.
Visko bijote kaip mirtingi, visko trokštate kaip nemirtingi. (Seneka)2010.10.30. Tik šiandien supratau kokie mes, broliai lietuviai, menininkai - turime meno gyslelę kapų daržininkystei.