0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Dafydd Carwyn Llewellyn

• Lobių atkeikėjas
  • *
  • 1017
  • Lytis: Vyras
  • Tingėti - Llewellyn'ų prerogatyva.
Dafydd IH istorija
« Prieš 1 metus »
Pirmiausia pasakau: Tai, ką čia parašysiu, yra visiškai nuoširdu. Žinau, kad yra nekaip galvojančių apie mane, tačiau jeigu jūs esat paminėti geruoju, I do mean it. Net jeigu ir netikit.

Šiek tiek skaičių:
Registracijos data: 2018-02-03
Veikėjų skaičius: 8 (be dabartinių: Stevie Green, ištrinta, nes taip ir neprilipo, vietoj jos susikūriau Elliw; Fiadh o'Ceallachain, ištrinta, nes atsirado Mulungu idėja; Kate Hall, susikurta, kai pirmą kartą nuėjau į MM, vietoj jos susikūriau Deoiridh ("ant viršaus", t.y. Kate nebuvo ištrinta))
Postų skaičius (naktis iš 2021-01-10 į 11): 2030 iš dabartinių personažų. Beveik 700 iš Stevies, gal kiek virš 200 iš Fiadh. Galima sakyti, beveik 3000.
Pabuvotų koledžų skaičius: 5 (varlyno negaliu neįskaičiuoti į koledžus).
Profesoriautų sezonų skaičius: dabar 6-tas.
MM departamentų, kuriuose dirbau, skaičius: 3.
Bendras laikas, kiek išdirbau MM: ko gero, apie 7 mėnesiai.
Elliw turimų teleskopų skaičius (naktis iš 2021-01-10 į 11): 142.
Žmonių, su kuriais meet'inau, skaičius: 12.

Kodėl tai rašau?

Noriu, kad mane čia prisimintų. Man čia buvo smagu, turiu daug gerų prisiminimų. Ir noriu, kad tie, kurie turi apie mane vienokią ar kitokią nuomonę, nesilaikytų jos įsitvėrę. Pasikartosiu: viskas, kas čia parašyta, yra nuoširdu.

Taigi. Apie forumą sužinojau iš jam skirtos Facebook grupės. Susidomėjau ir atėjau. Verta pastebėti, kad net atėjusi į forumą buvau "sena", t.y., ko gero, gerokai vyresnė nei dauguma iš jūsų (tuo metu man buvo 23). Neturėjau jokių expectations dėl koledžo, tad nei nusivyliau, nei apsidžiaugiau: patekau į GG. Man iš karto parašė Sorenas, ir esu jam už tai dėkinga. Pakvietė prisijungti prie GG chat'o, įsilieti į komandą. Tai ir padariau. Tikrai nesigailiu tai padariusi, į komandą, manau, įsiliejau. Galbūt buvo gaila to, kad ilgą laiką bendravau tik su GG. Kitų koledžų visai nepažinojau (apie tokį daiktą kaip pelėdynas sužinojau negreitai, be to, iš pradžių net nebuvo jauku rašyt).
Po kokių trijų mėnesių susikūriau antrą veikėją (Matthew). Jis turėjo būti nevykėlis, bet tai iki galo atsiskleidė tik jam tapus profesoriumi, o pirmą kartą į tą vietą nuėjau berods kitų metų žiemą (t.y. po beveik metų forume). Norėjau astro, negavau, tad tapau MI profe. Vėliau gavau astro, tačiau vis tik neprilipo ir pasiėmiau herbo, kur tebesu iki šiol (turėjau 3 sezonų pertrauką).
Tais pačiais metais per Kalėdas susikūriau dar du veikėjus. Vienas iš jų - neįmanomas šlykštynė Dafydd (hm, gal ir nekeista, kad jis man dabar yra artimiausias veikėjas). Kita - taškų kalikė Fiadh. Jos istorijos beveik nebuvo, tad nekeista, kad neilgai ir teišgyveno. Dafydd buvo kas kita, man patiko su juo rašyti. Kai į forumą atėjo Aleksas Gilbert, man pasirodė, kad jis kopijuoja Dafydd, tad buvo nelabai smagu. Vis dėlto ir pačiai nepatiko, kai sužinojau, kad Kupidonas Monro yra kiek panašus į mano pikčiurną Dafydd, nes galėjo atrodyti, kad pati nukopijavau idėją. Vis dėlto tikrai to nedariau, tiesiog taip išėjo. Šitoj vietoj norėčiau padėkoti Mionai Herai už tai, kad ji labai padėjo man išvystyti šitą veikėją. Ji (turiu omeny veikėją) sugebėjo įžvelgti kitokią Dafydd pusę ir labai gali būti, kad jeigu ne ji, jo gyvenimas būtų pasisukęs visai kita linkme. Visų pirma, jeigu Miona nebūtų Dafydd atstūmusi, jis nebūtų kritęs į tokią duobę, kad buvo išmestas iš mokyklos ir apsigyveno kanalizacijoje. Iš duobės jam padėjo išlipti Mayra Wallflower ir čia turiu padėkoti jos autorei, nes tie RPG (kurie nėra vien tik vulgarūs dalykai, atvirai sakant, toks teigimas mane gerokai skaudina) labai suartino mane su šituo veikėju, ir dabar jis man yra labai svarbus (bet čia nesiplėsiu).
Taip ir buvau su 4 veikėjais, kol 2019 balandžio mėnesį atėjau į MM4. Tam reikalui susikūriau Kate Hall. Ji visai nebuvo vystyta, tad nenuostabu, kad nebelikus laiko darbui MM ją sunaikinau. Taip atsirado Deoiridh. Kiek prisimenu, iš karto padariau ją animage ir laikiau tai savo klaida, nes viskas ėjo per tai, tad kaip žmogus ji ilgą laiką nesivystė. Vis dėlto supratusi tą klaidą daugiau laiko skyriau jai kaip žmogui, tad galiausiai kažkas išėjo (bent jau pati taip manau).
Dalykas, kurį privalau paminėti prie Deoiridh, yra varlynas. Tai yra veikėjų, turinčių varles, grupelė. Ilgainiui tapome ne tik tais, kurie gali atsinešti į pamoką varlę. Ne, tapome atskiru koledžu, kuriame visada galima pasiskųsti ar pasiguosti (ypač mėgstu pasiskųsti, kai mano kursiokė ir kolegė skundžiasi, kad jos draugė skundžiasi). Ačiū visoms varlėms, kad esat. Kurkt.
Po kiek laiko (2020 balandį ar gegužę) nutariau, kad noriu Elliw. Stevie nelipo (tuo metu neįsivaizdavau, ką gali veikti suaugę veikėjai, tad "neleidau" Stevei baigti Hogvartso, bet tai, manau, buvo klaida), tad ją ištryniau ir susikūriau Elliw. Ko gero, iš karto kyla klausimas apie teleskopus. Kodėl? Kaip? Tiesą sakant, nežinau. Atsimenu, kad rašiau, kaip ji atėjo į ANJM manydama, kad ten yra astronomija, tačiau iš kur atsirado visas tas teleskopų reikalas, nebežinau. Manau, kad Elliw tam tikra prasme yra labiausiai "pasisekęs" mano veikėjas. Ko gero, daugelis pasirašytų RPG su ja, dauguma ją žino ir t.t.
2020 vasarą vėl grįžau į MM. Už tai norėčiau padėkoti Mionai Herai: ji paprašė pagalbos su MM2, sutikau. Pati ten tikrai nebūčiau ėjus, nes visada atrodė, kad MM2 yra nuobodžiausias departamentas visatoje. Ir vis dėlto ilgainiui pradėjo patikti, dėl to yra šiek tiek skaudu, kad viskas baigėsi tuo, kuo baigėsi. Pripažįstu, kad galbūt neturėčiau iš išmetimo "tyčiotis", tačiau tai man šiek tiek padeda. Ir turiu pasakyti: jeigu gerai supratau, už ką buvau išmesta, poelgio nesigailiu ir padaryčiau tą patį. Į MM iš pradžių leidau Fiadh, kas skamba kiek juokingai, nes ilgainiui ji buvo pasidariusi visiška verksnė. Na, sakykime taip, netinkama auroro darbui. Planavau ten leisti Dafydd, tačiau norėjau leisti jam pabaigti Hogvartsą (ironiška: jis jo taip ir nebaigė, nes spontaniškai nutariau jį išmesti, ir adminai leido tą padaryti), o Mionai pagalbos prireikė anksčiau. Išmetusi Dafydd leidau jam kiek pagyventi kanalizacijoje. Tada jau buvo Mulungu idėja, tad reikėjo sunaikinti Fiadh, ką Mayra labai paslaugiai ir padarė.
Taigi susikūriau Mulungu. Pasistengiau, kad jis pakliūtų į GG. Turėjo būti galybę draugų turintis personažas, kuris, beje, parašė netgi RPG su Arwen. Vis dėlto tai visiškai nenusisekė (Mulungu, ne RPG su Arwen), tad nutariau pradėti iš naujo. Dėl asmeninių priežasčių perkėliau jį į KL (vėliau, siekdama, kad VN nelaimėtų taurės, perkėliau ten ir Elliw). Paties šito veiksmo nelaikau klaida ir jo nesigailiu. Vis dėlto jaučiuosi taip, tarsi bent dalis GG mane už tai laikytų išdavike. Išduoti nieko nenorėjau, turėjau savų priežasčių padaryti tai, ką padariau. Galiausiai išėjo taip, kad esu pasimetusi: GG savęs nelaikau, bet KL irgi tarsi ne visai. Ar šituo klausimu esu niekas? Galbūt. Iš taškų lentelės atrodo, kad esu KL, bet, tiesą sakant, nematau būtinybės save kažkur priskirti. Ir vis dėlto Kobra-20 man patiko.
Vasarą kilo mintis atgaivinti interviu su forumiečiais, mat kai tai buvo padaryta, įvyko tik vienas, ir tai buvo prieš dvejus metus. Nežinau, ar mano daromi interviu patobulėjo, tačiau aš, reikia pastebėti, kiek padrąsėjau, mat iš pradžių apie gyvą interviu ir pagalvojus nebūčiau. Beje, mano daromų interviu nebebus.
Dar toks įdomesnis faktas apie mane yra tas, kad po pusės metų forume išvažiavau iš Lietuvos (4 mėnesiai Olandijoj ir daugiau nei metai Australijoj). Tad nekeista, kad visi mano meet'ai įvyko nuo 2020 liepos iki 2020 lapkričio. Įdomu tai, kad paskutinis meet buvo su Arwen (interviu Magijos Žinioms).

I need a break. Jau sulaukiau klausimų, ar visam laikui. Nežinau, negaliu pasakyti. Ir dalį RPG, kuriuos rašau, pabaigsiu (jeigu nori žinoti, ar RPG su tavimi įeina į tą sąrašą, parašyk asmeniškai (į Dafydd), tačiau neįsižeisk, jeigu pasakysiu NE). Ar pabaigsiu tvarkingai profesoriauti šį sezoną? Bandysiu. Po to, kai aną sezoną turėjau 100 % efektyvumą, nesinori visai nusivažiuoti (nors kažkodėl atrodo, kad jau tą padariau).

Aš tikiuosi, kad nesu blogas žmogus, nors šito nežinau. Nelaikau savęs įdomia ar "faina" asmenybe. Bet čia man buvo smagu, tik nieko nėra amžino. Laikas padėti tašką. Ar po jo atsiras naujas sakinys ar visas puslapis - kol kas pasakyti negaliu. Ačiū tiems, su kuriais rašiau, ačiū tiems, kurie mano rašymą vertina ne visiškai neigiamai. Atsiprašau tų, kuriems sukėliau neigiamų emocijų - ar tai įvyko šiandien, ar kai tik atėjau į forumą.

Jeigu sugebėjai perskaityti visą šitą tekstą, kurio atsiradimą lėmė mano emocijos (kurių nesuprantu), ir turi klausimų, klausk. Jeigu taisyklės nedraudžia (atvirai sakant, nežinau), gali komentuoti čia. Gali klausti PM (Dafydd). Gali neklausti nieko. Gali pamiršti, kad toks Dafydd šitame forume iš viso egzistavo.

Peace.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Dafydd Carwyn Llewellyn »

*

Neprisijungęs Elliw Gwawr Dwynwen Goff

• V kursas
  • *
  • 669
  • Taškai: 598
  • 265 teleskopai (22-05-15)
Ats: Dafydd IH istorija
« Atsakymas #1 Prieš 8 mėnesius »
TELESKOPŲ GARBĖS LENTA

Jasmine Diana Amneta x3
Nojus Erikas Amneta x5
Cessiondi Shetaka Khanna x1
Rafael Beaumont x15
Roana Amneta x2
Mayra Llewellyn (Wallflower) x2
Fiadh o'Ceallachain x1
Wrena Alder x5
Amira Eliadė x1
Sigurd Eddi Hallgrimsson x4
Ashton Hughes x1
Olivia Rose Winter x1
Miona Hera x1
Mayran Wallflower x1
Arwen Evenstar x2
Bastiano Zuccarelli x1
Elzė Merė Smitherson x1
Elijah Chris Dawson x1
Gerda Marqeen x10
Willy Phoenix x1
Nikolė Parker x4
Sabrina von Sjuard x1
Kaylie Mateo x1
Amelija Harmon x1
Žana Mokslinčė x5
Žaneta Froz x1
Anya Rue Russell x1
Sabrina Spellman x1
Tomasz Mickiewicz x6
Abigailė Nestrof x1
Elodie Gold x3
Liucija Andersson x1
Morgan Lindsey x5
Alisa Luna Bergman x8
Aviana Wallflower x1
Brett o'Connor x1

Nori patekti į šį garbingą sąrašą? Žinai, ką reikia padaryti!
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 8 mėnesius sukūrė Elliw Gwawr Dwynwen Goff »
Elliw yra Magijos ministrė. Visais su MM susijusiais klausimais kreiptis asmenine žinute.
"Gyvenimas ne be reikalo panašus į dryžuotą kalėjimo uniformą." Sergej Lukjanenko