0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Dafydd Carwyn Llewellyn

  • Menininkas
  • *
  • 1963
  • Lytis: Vyras
  • Tingėti - Llewellyn'ų prerogatyva.
Tai, ko gero, ne žaidimas, bet dedu čia. Norisi šiek tiek pozityvo, tad čia rašykime nuoširdžius teigiamus komentarus (pagyrimą, padėką ar tiesiog komentarą) vieni apie kitus. Jokių patyčių ir negatyvo. Pasidžiaukime tuo, kad esame viena bendruomenė.
Pradėsiu.

Noriu pagirti Nikolę Parker už tikrai didelį žingsnį į priekį per tokį neilgą laiką.
Ačiū Monicai Lilly Moonlight už įdomias visų dalykų pamokas (ir atsiprašau, kad Deoiridh šį sezoną negadina jai gyvenimo).
Sigurd Eddi Hallgrimson postai yra awesome, o Alrisa yra tiesiog nuostabus char'as.

Galite rašyti vienam, galite dvidešimčiai. Tik, prašau, nedoublepostinkit, kad nebūtų spam'o.

Ats: Pagyrimai / padėkos / šiaip pozityvas
« Atsakymas #1 Prieš 3 metus »
Labai smagu, kad Christiną Granger yra aktyvi forume ir, kad kuria prajuokinančius rpg.
Ačiū Lunai Gardner už įkvepiančius rpg.
Dėkoju Elliw (na manau, kad visi žinot šią mergaitę, tai pavardės net nerašysiu) už visada įdomius rpg.
Ačiū Dafydd Carwyn Llewellyn už padrąsinančias žinutes.
Dėkoju Edgar Jeffter už šachmatų partijas...
Noriu pagirti Ameliją Harmon, kadangi rašo labai įdomius rpg.
Ačiū Katherine Silverstone už tai, kad per rpg visada kažką nupiešia Žanai ant rankos. :)
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 metus sukūrė Žana Mokslinčė »
“Sometimes just to say your own truth out loud is enough to find others like you.”

*

Neprisijungęs Nikolė Parker

  • VII kursas
  • *
  • 236
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Noriu gyventi, o ne egzistuoti
Ats: Pagyrimai / padėkos / šiaip pozityvas
« Atsakymas #2 Prieš 3 metus »
Ačiū Elliw, kad su manimi rašo tokius puikius pamokų rpg!
Ačiū Markui, už įdomias pamokas!
Ačiū Žanai, kad sutiko būti mama!
Ir ačiū Vegard už puikias šachmatų partijas :)!

P.S
Noriu pagirti Nikolę Parker už tikrai didelį žingsnį į priekį per tokį neilgą laiką.
Ačiū Dafydd :)
Vieną dieną aš priversiu svogūnus verkti


*

Neprisijungęs Mayra Llewellyn

  • Ateities būrėja
  • *****
  • 930
  • Lytis: Moteris
  • Šventieji skirstosi ir dalos dangų rėžiais
Ats: Pagyrimai / padėkos / šiaip pozityvas
« Atsakymas #3 Prieš 3 metus »
Norėčiau padėkoti Dafydd už palaikymą.
Žanai, Nikolei ir Vegard už tai, kad liko IHe ir suteikia jam gyvybės.
Ir Sorenui už viską, ko mane išmokė (įskaitant ir arbatos mylėjimą).
Taip pat ačiū visiems, kurie rašo, nesvarbu ar jų postai 600 ar 1600 ilgio.

Ats: Pagyrimai / padėkos / šiaip pozityvas
« Atsakymas #4 Prieš 3 metus »
Citata
Ačiū Žanai, kad sutiko būti mama!
Ačiū, kad esi puiki dukra, Nikole.
Citata
Žanai, Nikolei ir Vegard už tai, kad liko IHe ir suteikia jam gyvybės.
Ačiū, Mayra.  :)

Ačiū kiekvienam profesoriui, kad įdeda savo darbo ir pastangų į labai įdomias pamokas.
Ačiū kiekvienam mokiniui, kuris netingi padaryti užduotų užduočių ir yra aktyvus forume.
Ačiū kiekvienam suaugusiam personažui, kad nepatingi vistiek čia būti ir rašyti labai įdomius rpg.
“Sometimes just to say your own truth out loud is enough to find others like you.”

*

Neprisijungęs Dafydd Carwyn Llewellyn

  • Menininkas
  • *
  • 1963
  • Lytis: Vyras
  • Tingėti - Llewellyn'ų prerogatyva.
Ats: Pagyrimai / padėkos / šiaip pozityvas
« Atsakymas #5 Prieš 3 metus »
Ačiū Žanai už nuoširdų (tikiu tuo) norą rašyt RPG su manim, priimu tai kaip tam tikrą įvertinimą. Ir už tai, kad mato manyje kažką gero.
Ačiū Mayrai už visokeriopą pagalbą (tiek RPG, tiek non-RPG).
Respect Amelijai už tai, kad buvo ta smart naujokė, plius pasiryžo RPG su Elliw ir Hayato (jeigu ką, čia ne įžeidimas. Char'as įdomus, tik, mano nuomone, nepatyrusiam žmogui sudėtinga rašyti su juo) vos tik atėjusi.

*

Neprisijungęs Vegard Saeterhaug

  • Dvasininkas
  • ****
  • 367
  • Lytis: Vyras
Ats: Pagyrimai / padėkos / šiaip pozityvas
« Atsakymas #6 Prieš 3 metus »
Ačiū Žanai - Už puikius postus kurie suteikia motyvacijos ir už tai ,kad man padeda praliksmėti ir savotiškai auklėja.
Ačiū Mayrai - Už puikias pamokas, ir už nuostabią pagalbą (negalima pamiršti ir  jos citatų), ačiū ,kad užrodei geras grupes.
Ačiū Edgar - Už puikią pagalbą ir puikius pokalbius.
Ačiū Sorenui - Už nuostabią širdį.
Ačiū visiems adminams -Už pagalbą, nuoširdumą ir šmaikštumą.
Ačiū Dafydd - Už feniksą ir jos gerą širdį.
Ačiū Nikolei ir jos charams - Už puikius postus ir RPG,  na nepamirškime ir šachmatų partijų - dėkoju tau už tai.
Ačiū visiems profesoriams - Už puikias pamokas, ir atsakingumą.
Visiems IH nariams - Ačiū už tai ,kad net po mano Domuko ištrynimo jūs mane prisiminėte ir skatinate bei motyvuojate mane pasilikti šiame rojuje.
Ačiū Rokui (toks žmogelis yra) - Už juokingą ir nuostabų RPG su domuku kur jis paleido Avadą.
Ačiū Ryan - Už tavo ZOO sodą ir meilumą
AČIŪ VISIEMS ŽMOGELIAMS
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 metus sukūrė Vegard Saeterhaug »
Londono Šv. Juozapo parapija visuomet renka aukas dvasininkų ir parapijos išlaikymui. Jūsų aukos maloniai laukiamos Vegard Saeterhaug adresu. :)

*

Neprisijungęs Dafydd Carwyn Llewellyn

  • Menininkas
  • *
  • 1963
  • Lytis: Vyras
  • Tingėti - Llewellyn'ų prerogatyva.
Ats: Pagyrimai / padėkos / šiaip pozityvas
« Atsakymas #7 Prieš 3 metus »
Ačiū Sorenui, kad padėjo iš karto įsilieti į komandą;
Ačiū Žanai už tikėjimą ir pasitikėjimą;
Ačiū Ryan už tai, kad galėjau kalbėtis, kai to reikėjo;
Ačiū Gerdai už tai, kad atėjo į pagalbą, kai MM2 degė atvira pragaro liepsna;
Ačiū Sigurdui už norą tęsti Deo ir Sigurd istoriją;
Ačiū Žanetai už pagalbą sužinant tam tikrus dalykus;
Ačiū Lunai už Deo ir Sabi RPG.

*

Neprisijungęs Jessica Moony

  • III kursas
  • *
  • 98
  • Taškai:
Ats: Pagyrimai / padėkos / šiaip pozityvas
« Atsakymas #8 Prieš 3 metus »
Sveiki, noriu nuoširdžiai padėkoti VISIEMS forumo nariams, kad esate tokie šaunūs ir kartu puoselėjate mūsų Interaktyvų Hogvartsą. Taigi:
Ačiū, Žana, kad tu esi labai įdomi ir smagi profesorė (man labai patinka astro).
Ačiū, Katherine, kad tu Pelėdyne visada pakeli ir praskaidrini nuotaiką.
Ačiū, Chris, kad rašai labai linksmus postus ir juose išdykauji, visada turiu iš ko pasijuokt.
Ačiū, Nikole, kad tu mane pamokei kaip naudotis IH.
Ačiū, Sorenai, kad esi nuostabus žmogus, kuris nuoširdžiai padeda.
Ačiū, Dafydd, buvai nuostabus ir geras žmogus...
Ačiū, Mayra, tu labai aiškiai atsakydavai į visus kilusius klausimus.
Ačiū, D. J. Clarke, kad darai labai geras pamokas.
Ačiū, Monica Lilly Moonlight, kad tu atkreipei dėmesį į mano siųstą pasiųlymą.
Ačiū, Vegard, už patą.
Ačiū, Willy, šiaip už tai, kad pasišneki.
Ačiū, Edgar, kad tu pagyrei už pasistūmėjimą su chess.
Ačiū, Amelija, kad esi.
Ačiū, Lunos, kad esate.
Ačiū, Sabri, kad duodi užkąsti per pamoką.
Ačiū, Heidi, kad esi.
Ačiū, visiems, kuriuos pamiršau paminėti, kad esate ir mano mylimiausi!

AŠ JUS VISUS LABAI MYLIU!!!

*

Magdelė

Ats: Pagyrimai / padėkos / šiaip pozityvas
« Atsakymas #9 Prieš 3 metus »
Ačiū Žanai. Ji, net jei nesutiks būti Vilės geriausia draugė, bus tas žmogus, kuris mane palaikė ir paguodė, kai mirė Vilės tėvai.
Ačiū Chris. Ji yra mylima mano dukrelė ir princesė. Myliu ją  :-* .
Ačiu Trevonie. Dar viena mylima dukrelė.   :-*
Ačiū Dafydd/Deoridh/Matthew/Elliw/Mulungu. Amžinai šiuos char'us prisiminsiu, jie buvo amazing. Tesiilsi ramybėje.
Ačiū Mayrai/Liucijai/Marlenai/Markui. Dar keletas amazing char'ų. Ir dar vienas tesiilsi ramybėje.
Ačiū Arwen. Geras kačiukas.
Ačiū Sorenui. Mielas ir kantrus voriukas.
Ačiū kantriajam Edgar. Geras žmogutis.
Ačiū Lunai. Ji man labai padėjo ir dar (neįtikėtina) sutiko parašyt su manim RPG.
Ačiū Gerdai. Ji daug padėjo ir atsakė į nemažai Vilės klausimų.
Ir pabaigai - ačiū Rafael už šansą ir galimybę, kurios tebesitikiu.
Šitas sąrašas tęstūsi ir tęstūsi, tad šiam kartui pakaks  ;) . Pratęsiu kada nors ateityje :) .

*

Neprisijungęs Mikasa Sei Yoshitaka

  • IV kursas
  • *
  • 365
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Aš bijau knisių ir ančiasnapių. Antraštės niekada nekeisiu.
Ats: Pagyrimai / padėkos / šiaip pozityvas
« Atsakymas #10 Prieš 3 metus »
Ačiū Žanai už, siunčiamus video, grikio nužudymą, fainus RPG, palaikymą.
Ačiū Katherine už, tai, kad moki pelėdyne užvesti kalbą, už pasiūlymą rpg, ir, kad anksčiau leisdavai parašyti, jog Achmedas Kathes senelis.
Ačiū Jessica, kad pasisiūlei būti Christinos geriausia drauge, jai jos reikėjo ir, kad palaikai forumiečius.
Ačiū Willy, kad esi mano puikioji mamytė, taip pat labai smagu kai būni aktyvi pelėdyne, kažkaip ir pelėdynas pasidaro smagesnis.
Ačiū Edgar, kad pastoviai pakeli nuotaiką, moki pralinksminti ( už vienakojos Žanos legendą, labai dėkinga) ir, kad užvedi visad pelėdyne pokalbį.
Ačiū Alisa, kad esi mylima Sabrinos dukrelė.
Ačiū Lūna, kad padedi su profesoriavimu, kad sutikai parašyti RPG kartu.
Ačiū Benička už fainą rpg ir smagu, kad čia esi. Taip pat, ačiū, kad negalvoji, jog aš nesveika, kai pradedu dainuoti Robinzoną.
Ačiū Aurora, už tai, kad esi, už tai, kad pasirūpinai šokėja Veronica.
Ačiū Rafael, kad leidai spirti tam arkliui.
Ačiū Heidi, kad sutikai padaryti Veronicą vampyre.
Ačiū Nikole, už fainas pamokas.
Na ir ačiū visiems kitiems, kad esate.  :-* visus labai gerbiu.




*

Neprisijungęs Charlotte Claire Evans

  • II kursas
  • *
  • 66
  • Taškai:
Ats: Pagyrimai / padėkos / šiaip pozityvas
« Atsakymas #11 Prieš 2 metus »
Ačiū Danielai Kravitz, Džeinei Klarei Bromley, Violetai Lestrange ir Žanai Mokslinčei, kad kankina ir tyčiojasi iš Šarlotės:D
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Charlotte Claire Evans »
Norėčiau, kad šitas personažas taptų patyčių auka. Jeigu norite, tyčiokitės per pamokas, taip pat galime parašyti RPG

*

Magdelė

Ats: Pagyrimai / padėkos / šiaip pozityvas
« Atsakymas #12 Prieš 2 metus »
 Taigi, sveiki, forumiečiai,
 Trumpa įžanga į mano padėką. Daug kam kyla klausimas - kodėl? Paprasta priežastis. Jaučiuosi dvasiškai ir morališkai nepasiruošusi tokiam dideliam forumui, kaip IH. Man sunku susitvarkyti su char'ais, mokslais ir gyvenimu vienu metu. Man čia patiko. Man iš tikro patiko. Bet ilgainiui sunkumas viską užgožė. Pasitrauksiu, pailsėsiu ir grįšiu. Gal net šią vasarą. Nukrisiu kaip iš giedro dangaus  :D .
 O dabar, - prie padėkų: (Jų bus tikrai daug, pasiruoškit :D )
 Ačiū Arwen. Ji buvo tas žmogus, kuris mane įtraukė į šį forumą ir padėjo palengva su juo apsiprasti. Geras kačiukas.
 Ačiū Sorenui. Kad ir kaip bebūtų, jo char'ai buvo (ir tebėra) nuostabūs. Jis yra draugiškas, patikimas, originalus žmogus. Tas žmogus, kuriuo galiu pasitikėti, kuris man visada padėjo. Ir dar - jis mano voras :> . (Gal norėtum musyčių? :D )
 Ačiū Edgar. Draugiškas, originalus, juoką ir draugiškumą skleidžiantis žmogus. Niekada nepamiršiu, nei jo, nei jo pagalbos, nei jo bajeriukų :D .
 Ačiū Lunai. Už tą pradėtą ir nebaigtą RPG, už neužsiknisimą ant mano "GM pagerbimo eilėraštukų" ir  už visus kitus "prikolus" .
 Ačiū Gerdai. Už fainus avus, už char'o vystymosi stebėjimą (kurio ji iki šiol nežinojo) ir už pagalbą.
 Ačiū Rosemarie. Už pagalbą profesoriaujant, kantrybę, atsakymus į milijonus klausimų.
 Ačiū Lunytei  (ŠV2) . Už tai, kad priėmė mane, neleido susmukti, ir pakeldavo, kai nugriūdavau.Aš vis dar jos psichologė :D.
 Ačiū Abigailei. Už grįžimą į IH, aktyvumą, char'o vystymą ir draugiškumą.
 Ačiū Žanai. Ji buvo (ir tebėra) Vilės geriausia drugė. Ačiū už RPG mokytojų kambaryje, "Kiaurame katile" ir Vilės namuose.
 Ačiū Amelijai. Už sutikimą su nepradėto RPG pasiūlymu.
 Ačiū Christinai. Ji Vilės dukrytė, širdelė, saulytė ir švieselė. Princesė (angel). Myliu tave, saulyte  :-* .
 Ačiū Veronicai už šokį tuneliuose, už šampano siūlymą, piratystės idėją, girtuokliavimą ir "chill'inimą" Spell'manų namuose :D .
 Ačiū Sabrinai. Tie RPG, kuriuos rašei su Alisa buvo tiesiog bučinių telegramos, su adresu man į širdutę :) .
 Ačiū už sutikimą būti mamyte, už laimę, už bučinukus, už ašaras. Už viską. Mylėsiu tave amžinai  :-* .
 Ačiū Martin, Ryan ir kitiems švilpiams už bulvių karalystę. Bulvės geriausias valgis. Cepekai :D .
 Ačiū Rafael'iui - už suteiktą šansą, už galimybę, už įdomias pamokas, svajones, švelnumą ir už tuos jo vis suglostomus neklusnius plaukus. Nuostabi asmenybė. Lauksiu kito susitikimo. Niekada tavęs nepamiršiu.
 P.S.Ir ačiū visiems kitiems, kurių aš čia nepaminėjau. IH yra jėga!

*

Neprisijungęs Dafydd Carwyn Llewellyn

  • Menininkas
  • *
  • 1963
  • Lytis: Vyras
  • Tingėti - Llewellyn'ų prerogatyva.
Ats: Pagyrimai / padėkos / šiaip pozityvas
« Atsakymas #13 Prieš 1 metus »
Tiesą sakant, nežinau, ar reikia įžangos, ar ne. Turbūt tiesiog noriu viešai padėkoti ar šiaip kažką pasakyti.

Ačiū Arwen. Ne, nenoriu būti banali, kuri dėkoja už forumą ir pan. Ne, pasakysiu ačiū už tai, kad kalbėjai su manimi apie Spaiką dar iki Spaiko. Manau, suprasi, ką turiu omeny.
Ačiū Mayrai. Čia sąrašas, už ką, galėtų būti ilgas, bet pasakysiu tai, ko gal niekad nesakiau. Ačiū už tai, kad tavo dėka sužinojau nemažai apie save. Taip sakant, atradau nemažai taisytinų vietų.
Ačiū Ryan. Ko gero, už tai, kad įrodei, kad amžiaus skirtumas gali būti nesvarbus vystant tam, ko nepabijosiu pavadinti draugyste.
Ačiū Alrisai. Galbūt už tai, kad pasiryžai atvažiuoti į JAS, kai aš pasiūliau. O gal už tai, kad esi ta sveiko proto varlė, kuri (tikėtina, pati to nesuprasdama) man nemažai padėjo.
Ačiū Žanetai (labai norėčiau, kad tai pamatytum). Už tai, kad supykus buvo galima pas tave ateiti ir išsirėkti. Ir tu puikiai suprasdavai.
Ačiū visoms varlėms. Už tai, kad esat. Kurkt.
Ačiū Vėtrūnei. Už tikėjimą ir pasitikėjimą. Ir už kiek netikėtą meet'ą. *winksmirk*
Ačiū Dori. Už norą žaisti kvidičą, už greitus RPG ir pagalbą Matthew kaip char'ui. Sorry, kad viskas su juo taip išėjo. Ir sorry už visus nesklandumus tarp mūsų, jeigu juos galima taip pavadinti.
Ačiū Alanui. Už tai, kad padėjo įgyvendinti postų iššūkį, nors apie jį turbūt net nežinojo. Ir už Aurio/Dafydd RPG. Apmaudu, kad viskas baigėsi taip.
Ačiū visoms geroms mergaitėms ir bjaurioms mergiūkštėms. Be jūsų Elliw būtų buvęs labai nuobodus char.
Ačiū klastuoliams už laiką serveryje ir ypač už advento renginį. Man patiko.
Ačiū visiems, su kuriais žaidžiau kvidičą (ypač 2020 GG ir 2021 KL komandoms). Tokio komandiškumo patirti turbūt nesitikėjau.
Ačiū visiems, su kuriais meet'inau. IH vis dar lieka vienintele vieta, su kurios žmonėmis iš interneto esu susitikus gyvai. Tikiuosi, tie meet'ai nebuvo pernelyg awkward.
Ačiū visiems, kas čia esat. Visi esam IH dalis, čia susidūriau su nemažai žmonių, kurie man buvo pirmi (t.y. iki tol nebuvo tekę sutikti žmogaus, kuris būtų tą ar aną). Tai yra įdomu.

Turbūt ką nors pamiršau, bet, jeigu ką, pridėsiu.

Nuoširdus patarimas visiems. Rašykit, klyskit, draskykit ir kankinkit char'us. Tik neprisileiskit jų pernelyg arti. Kai char pasidaro pernelyg artimas, o tu jį prarandi, skauda.
N 100 galeonų skola niekur nedings, net jeigu aš dingsiu iš IH. *mano smile*

*

Neprisijungęs Elliw Gwawr Dwynwen Goff

  • VII kursas
  • *
  • 903
  • Taškai:
  • Personažas priklausė Dafydd Carwyn Llewellyn
Ats: Pagyrimai / padėkos / šiaip pozityvas
« Atsakymas #14 Prieš 1 metus »
Noriu tai padaryti ne renginy, nes tai buvo užduotis, o atskirai.

Taigi labai didelis AČIŪ ir RESPECT Kalėdų Seneliui (Vėtrūnei) už advento renginį. Kiek jam reikėjo laiko, pastangų, idėjų ir viso kito... Lenkiu galvą už tai.

 :-\
Elliw mirė būdama 22 m.
320 teleskopų (23-11-01)
"Gyvenimas ne be reikalo panašus į dryžuotą kalėjimo uniformą." Sergej Lukjanenko