0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Matthew Turner

 • Herbologijos profesorius
 • *
 • 756
 • Lytis: Vyras
 • "Ir dar - išmok kerėti." - Melijandra Julija Lorijan
Pavasarėjo. Dar vieni mokslo metai artėjo prie pabaigos. Kelinti jau? Matthew nebežinojo, kiek metų iššvaistė šitoje mokykloje. Ir vis dėlto jis vis dar buvo čia, ir nekantriai laukė pasirodančių mokinių. Dar viena pamoka, primenanti, kad iki atostogų dar tikrai yra ką veikti. Profesorius jau seniai gailėjosi pasirinkęs būtent mėlynąjį rugį, tačiau augalas buvo pernelyg naudingas, kad būtų galima jį pamiršti. Jo keliami pavojai? Ką gi, visur gyvenime reikia lygybės.
Turner labai nuoširdžiai tikėjosi, kad šią pamoką nieko neatsitiks. Žinoma, tai buvo naivu, bet, kaip sakoma, durnių motina miršta paskutinė. Na, gal galima tikėtis bent jau to, kad niekas neužsimuš ir neatsidurs ligoninėje? Matthew vylėsi, kad bent tokia viltis yra reali.
Šiltnamyje pagaliau susirinkus mokiniams profesorius atidžiai juos nužvelgė. Pradėjo svarstyti, kaip išvengti nelaimių, kurias laki vaizduotė piešė labai jau noriai. Aš už juos neatsakau. Jeigu jie tokie kvaili, kad išsidurs akį, tai yra tikrai ne mano problema mokytojui labai jau netinkamomų minčių pilna galva Matthew teikėsi prabilti:
- Sveiki susirinkę į dar vieną herbologijos pamoką. Ką šiandien veiksite, turbūt jau numanote. Praėjo pusė metų nuo tada, kai pasėjote savo mėlynuosius rugius. Tai reiškia, kad jie jau yra subrandinę sėklas, kurias dabar ir tvarkysite. Pirma užduotis yra augalą išrauti. Su pirštine paimate stiebą kuo arčiau žemės ir stipriai patraukiate. Šaknys puls švaistytis norėdamos jums trenkti, tad nelaikykite augalo pernelyg arti savęs. Specialia kapokle jas nukertate, jas galite išmesti. Perspėju: kapoklė jums jokios žalos nepadarys, neverta net bandyti. Tai yra reikalinga, nes jeigu skinsite vaisius nuo dar gyvo augalo, sėklos praras savo savybes.
Matthew nutilo. Siaubingai pavargo šnekėti, o ir jaunimėlis tikriausiai net ir neklauso... Deja, reikėjo tęsti.
- Nuskinate vaisius. Juos turite sutraiškyti ranka ir išimti sėklas. Jas sudėsite į dėžutes, kurias padėjau prie kiekvieno vazono. Vaisių minkštimą sumeskite į šią dėžę, - Turner mostelėjo į nemažą talpą netoli jo. - Vaisiai yra labai nemalonios tekstūros, tad patarčiau su jais dirbti nenusiėmus pirštinių. Ir žiūrėkite, kad dėžutės, į kurias sudėsite sėklas, būtų visiškai sausos. Jeigu kas nors neaišku, klauskite.
Profesorius nutilo. Svarstė, kokių nelaimių reikėtų laukti dabar. Nurijęs sunkų atodūsį apsižvalgė po šiltnamį.

[Ką turite padaryti, parašyta poste. Primenu: augalo stiebas yra labai lipnus. Kapoklės jūsų nesužeis. Bandyti galite, tačiau poveikio nebus jokio. Jų yra penkios, sudėtos šalia Matthew. Galite neskaičiuoti, ar dar yra laisvų, bet galite rašyti, kad, pvz., tuo metu nerandate, ieškote, klausiate Matthew ir pan. Jeigu kas nors neaišku, rašykite PM į Dafydd char'ą. Jeigu norite, kad Matthew jums padėtų, pirmiau geriau paklauskite (vėlgi - rašykite į Dafydd), nes, jeigu ką, nenoriu trukdyti jūsų pamokos darbo.
Jeigu buvo pirmoje pamokoje, bet nebuvote antroje, laikykite, kad jūsų augalu pasirūpinta. Jeigu nebuvote nė vienoje, paimate vieną iš atsarginių, jie sustatyti ant stalo šalia Matthew.
Bent trys praktikos postai. Pamoka bent iki sausio 18 d.]
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Matthew Turner »

*

mergaitė123

Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #1 Prieš 1 metus »
   Adelė jau ilgą laiką sedėjo herbologijos pamokoje, mergaitė buvo šiek tiek užsnūdusi, tačiau išgirdusi profesoriaus balsą prisivertė save pabusti ir pasistengti klausytis kiek įdėmiau, nei praeitą kartą. Kadangi iš šito profesoriaus atsakymo nesulauksi bandysiu viską išsiaiškinti pati. Tikriausiai bus įdomu ir nenusikirsiu pirštų - tikėjosi klastuolė. Mergaitė jau stojosi pasiimti augalo, tačiau išgirdo kačiuko miauksėjimą. Negi mano katinėlis sugebėjo įlysti į mano portfelį? Jeigu profesorius išgirs, tai aš tikrai mirus, todėl tikriausiai reikia jį palikti ten, kur ir yra - mano portfelyje. Juk Mangas tik penkių mėnesių, jo per tokį triukšmą šiame profesoriaus kabinete neturėtų girdėtis - samprotavo Mokslinčė. Mergaitė atsiduso ir palaukė kol profesorius nusisuks į kitą pusę, o tada atidarė portfelį ir paglostė Mangą tyliai sakydama:
   - Pats įlindai, tai pats ir tupėk, nenoriu prisidaryti bėdos ir ypač pas herbologijos profesorių, suprask.
    Mergaitė uždarė portfelį, tik aišku, kad paliko tarpelį, kad kačiukas neuždustų ir nuėjo pasiimti Mėlynojo rūgio. Ji greitai nužingsniavo, ir taip pat greitai grįžo atgal į suolą, kuriame pradėjo darbą. Pirmakursė taip pat pasiėmė nuosavas prištines, kurias jau buvo atsinešusi į pamoką ir pradėjo mąstyti, kaip čia geriau išrovus augalą. Gal būt tiesiog paimti ir greitai išrauti? Tikiuosi, kad profesorius, kuris duoda tokias užduotis nebando manęs nužudyti - tyliai panikavo pirmakursė.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Adelė Mokslinčė »

*

Neprisijungęs Mikasa Sei Yoshitaka

 • IV kursas
 • *
 • 365
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Aš bijau knisių ir ančiasnapių. Antraštės niekada nekeisiu.
Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #2 Prieš 1 metus »
Kaip ir visados, eilinį kartą Kristina sėdėjo ant sausos žolytės ir galima sakyti jog visiškai nesiklausė profesoriaus. Kai prasidėjo praktika, mokinė atsistojo ir ieškojo visa išsiblaškiusi kur galima rasti odines pirštines. Pirmiausia ji nuėjo apsižvalgyti link profesoriaus, bet ten pirštinaičių nebuvo. Ji ieškojo pirštinių gana ilgai kol surado kažkokią purviną gulinčią pirštinę ant žemės. Jai jokio skirtumo nebuvo ar pirštinė žalia ar purvina, jai svarbiausia buvo neišsitepti rankų arba nesusižaloti, kaip buvo per praeitą pamoką. Radusi pirštinę, ją užsidėjo ant dešinės rankos, nes buvo dešiniarankė, o kairę ranką įsikišo į sijono kišenę. Užsidėjusi vieną pirštinę, ji nuėjo prie savo augalo ir jau ruošėsi jį išrauti. Na.. bandom, šventas Jeronimai maldauju padaryk, kad tas augalas manęs neužmuštų..*

Neprisijungęs Nikolė Parker

 • VI kursas
 • *
 • 211
 • Taškai: 28
 • Lytis: Moteris
 • Noriu gyventi, o ne egzistuoti
III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #3 Prieš 1 metus »
   Nikolė laukė dar vienos Herbalogijos pamokos. Jai Herbalogija labai patiko... Na išskyrus patį Herbologijos profesorių. Jis tai buvo kiek kvailokas. Bet nepaisant to, mergina visai noriai nužygiavo į trečiąjį šiltnamį.                                 
   Šiandien Varnanagės mokinė tikėjosi per daug nenukentėti, todėl labai įdėmiai klausėsi profesoriaus Turner, nors ir buvo nuobodu. Kai galų gale užduotis Nikolei jau buvo aiški, ji nukurnėjo prie savo Mėlynojo Rugio. Nors ir pamokos darbas neatrodė labai lengvas, dvylikmetė tuoj pat jo ėmėsi.                                         
   Pirmiausia panelė Parker iš pilkšvos kuprinės išsitraukė savo mėgstamas, ryškiai geltonas apsaugines pirštines. Paskui, žinoma, nuėjo pasiimti kapoklės. Atsiradusi prie profesoriaus Turner, rožinių plaukų savininkė negalėjo rasti nė vienos kapoklės. Turbūt teks palaukt, kol kažkas kitas baigsis ja naudotis... Taip pasvarsčiusi Varnanagės mokinė liūdnai nukrėblino link savo augalo, pakeliui vis dairydamasi laisvos kapoklės.                 
   Staiga mergina pastebėjo grifiukę (bent jau manė, kad mergina iš Grifo Gūžtos), ji regis, jau baiginėjo savo darbą su kapokle, todėl su šiokia tokia šypsena veide, Nikolė nuskubėjo link rudaplaukės. Kai prie jos jau buvo prisiartinusi, pastebėjo, kad mergina kažkur matyta, bet per daug nedelsusi pradėjo:                       
   - Sveika. Tu iš Grifo Gūžtos, taip? Esi man kažkur labai matyta... Ai, šiaip norėjau paklusti - ar tau vis dar reikia kapoklės? Nes jei jau nebe, man ji labai praverstų...
   Tai pasakiusi rožinių plaukų savininkė atidžiai žvelgė į juodas pirmakursės akis.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Nikolė Parker »
Vieną dieną aš priversiu svogūnus verkti


*

Neprisijungęs Jessica Moony

 • III kursas
 • *
 • 98
 • Taškai:
Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #4 Prieš 1 metus »
 Tai Jessica Moony, iš Grifo Gūžtos. Ji buvo taip įsismarkavusi, kad net nepastebėjo kaip prie jos priėjo mergaitė ir paprašė kapoklės, teko pakartoti. Tada ji nieko dedelsiant atkišo daiktą tiesiai rožinių plaukų savininkei prieš nosį. Vėliau prisiminė ankstesnį klausimą ir šovė:
- Taip, tu irgi man kažkur matyta, bet kur?.. Na, nesvarbu, neprisimenu, niekis.
 Nusisukusi nuo jos Jessica vėl kibo į darbą,  traiškė, dėliojo, gliaudė, išiminėjo ir dar visaip kruopščiai darbavosi.
 Baigusi darbą Grifiukė mokytojui nematant staigiai iš savo krepšelio išsitraukė du didelius mėsainius su balta duona, pilna sūrio, nemažai salotų, gana daug padažų ir milžinišku mėsos gabalu. Pasiūlė ir savo 'draugei' (nors net nežinojo jos vardo):
- Eikš kai ir tu baigsi darbą, prisėsi, kartu suvalgysime sumuštinius, turiu ir tau!
 Pirmakursė jaudindamasi paruošė naujajai draugei vietą šalia.

*

Neprisijungęs Žaneta Froz

 • VI kursas
 • *
 • 187
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #5 Prieš 1 metus »
Žaneta nieko nelaukdama kibo į darbą, tik jam pabaigus kalbėti ji puolė prie sudėtų kapoklių. Problema buvo ta, kad ji nebuvo pirmoji kuri puolė pirma. Tokių žmonių buvo tiek, kad net ir taip skubėdama ji liko paskutinė ir be kapoklės. Tačiau nuo stalo nesitraukė, nusprendė likti tol, kol kažkuris bendraklasis grįš ir padės įrankį atgal ant stalo. Tuomet mergina galvojo apie pačius darbo įrankius. Profesorius sakė jos mūsų nesužeis, bet ar tikrai? Ar tai galėjo būti pasakyti kaip atvirkštinė psichologija? Leisk vaikams tai daryti ir jie to nedarys? Kažkas tokio. Vis dėl to profesorių nepagarsėjęs kerėjimo sugebėjimais. Aišku jis galėjo paprašyti kažkieno kito, bet ir tai nėra tikėtina. Mintis pertraukė kapoklės trinktelėjimas į medinį stalą. Mergina nieko nelaukusi, ją griebė, kaip maistą badavusi kelis dienas, ir nubėgo į suolą. Atsisėdusi ėmė planuoti darbą, žinojo, kad su įrankiu reikėtų dirbti greičiau, kad ir kiti ilgai nelauktų. Tačiau šią mintį nugalėjo mintis, kad jai nerūpi. Dabar svarbiausia, kad ji turi įrankį ir gali atlikti darbą. Kapoklę trumpam padėjo ant stalo (arčiau savęs). Atrodo kažkas kėsintųsi į kapoklę. Ne visi čia pasiutę. Užsimovė pirštines ir tęsė darbą, greičiau, kad galėtų gražinti tą kapoklę.
“I keep wondering
how sad do I have to be
for someone to stop insisting
everything is going to be fine?”
― Courtney Peppernell, Pillow Thoughts

*

mergaitė123

Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #6 Prieš 1 metus »
     Mergaitė paėmė augalą ir sėkmingai jį išrovė. Tada pagriebė likusią kapoklę ir padarė, ką išgirdo. Stebuklas, kadangi tas augalas man neįkando- nusišypsojo Adelė. Ši pirmakursė penkias minutes pasidžiaugė maža pergale ir bandė prisiminti ką reikia padaryti toliau. Reikia nuskinti vaisius. Juos privalau sutraiškyti ranka ir išimti sėklas. - Pakartojo profesoriaus žodžius Mokslinčė. Nieko nelaukiant mergina kibo į darbus, ši su savomis pirštinėmis nuskynė pirmą, antrą ir trečią vaisių. Padariusi tai, ji šiek tiek padrąsėjo ir nuskynė likusius vaisius. Hm...o gal jie valgomi? - norėdama kažko skanaus galvojo jaunesnioji Mokslinčė. Vis gi profesorius nežiūrėjo į mokinę, todėl ji greitai įsikišo vieną vaisių į kišenę, tikėdamasi, kad po pamokos mergaitė galės jį skaniai sukramsnoti. Profesorius to tikrai nepastebės- užsikrintai galvojo. Pamąsčiusi klastuolė pasišlyštėjusi vaisius sutraiškė ir nebegalėdama tvardytis suriko:
    - Kaip šlykštu!
    Mergaitė nutilo tikėdamasi, kad Matthew nepastebėjo, kad tai Mokslinčės darbas ir staigiai išėmė visas sėklas, kurios po kelių minučių jau atsidūrė dėžutėje. Na va, dauguma darbo jau padaryta- atsiduso Klastūnyno koledžo mokinė.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Adelė Mokslinčė »

*

Neprisijungęs Nikolė Parker

 • VI kursas
 • *
 • 211
 • Taškai: 28
 • Lytis: Moteris
 • Noriu gyventi, o ne egzistuoti
III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #7 Prieš 1 metus »
   Rožinių plaukų savininkė galiausiai gavusi kapoklę iš nepažystamosios mergaitės, jau ruošėsi eiti prie savo augalo, tik išgirdo kaip rudaplaukė išsitraukusi sumuštinį siulo jį Nikolei. Mergina kritiškai nužvelgė sumuštinį - Jis su mėsa! Dvylikmetė pagalvojo kaip čia mandagiau atsisakyti sumuštinio...
   - Hmm... Matai... Kaip čia pasakyti? Aš esu vegetarė... Tikrai atsiprašau, bet tavo sumuštinio nevalgysiu... - Nikolė pajuto kaip užrausta. - Beje, man dar visas pamokos darbas prieš aky. Taigi, buvo malonu susipažinti... Pala ką? Mes net nesusipažinom! Taigi, esu Nikolė, Nikolė Parker. Iš Varno Nago, antro kurso.
   Baigusi prisistatinėti, rožinių plaukų savininkė šyptelėjo ir apsisuko eiti prie savo augalo. Ir visai maloni ta mergaitė... Taip galvodama panelė Parker net nepastebėjo, kaip atsidūrė prie stalo. Na kagi, metas imtis darbo...
   Varnanagės mokinė užsimaukšlino savąsias geltonas pirštines ir stipriai suėmė augalą.         
 
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Nikolė Parker »
Vieną dieną aš priversiu svogūnus verkti


*

Neprisijungęs Zoey Richter

 • VII kursas
 • *
 • 164
 • Taškai: 0
 • Kartais visko baigimas geriau nei kančia
Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #8 Prieš 1 metus »
 Ant Zoey peties tyliai kurkė jos mylimasis Markizas. Tai kiek ramino blondinukę, kadangi po vienos iš pamokų labai nervinosi. Juk praeitą kartą per teorijos klausimą labai suklydo. Ji net pabėgo iš praktikos, kadangi tikrai susinervino. Tada jos riešą ,,papuošė,, keletas negilių rėžių. Juk taip suklysti buvo gėda. Didžiausia pasaulyje gėda.
 Mergaitė gana susikaupusi klausėsi profesoriaus. Praktika jai nelabai patiko, kadangi tos šaknys galėjo muštis! O jei jos galėjo muštis vadinasi galėjo ir sumušti mergaitę. O turėjo muštis skaudžiai... Juk galėjo kraipytis į visas puses. Herbologijos profesorius pagaliau baigė kalbėti. Richter pavardės savininkė lėtai priėjo prie stalo ir pasiėmė vieną atsarginį augalą bei kapoklę. tada užsidėjo pirštines ir išrovė augalą. Jo šaknys pradėjo plaikstytis į visas puses. Viena it botagas trinktelėjo mergaitei per veidą.
- Auč, - tyliai tarė mergaitė, o tada užsimojo kapokle ir kirto per augalo šaknis. Jos lyg kokios numirusios kirmėlės sukrito ant stalo. Zoey pasibjaurėjo sukritusiomis šaknimis, o tada jas nunešė į šiukšlių dėžę. Kartu su tuo ant profesoriaus stalo nunešė kapoklę, kadangi jai kapoklė nebebuvo reikalinga. Blondinukė pasuko savo galvą ir pažvelgė į ant peties tupintį Markizą. Jis sau ramiausiai kurkė, lyg jam čia visai patiktų. Juk šiltnamyje buvo gana drėgna ir jam tai turėjo labai patikti, nes varlytės mėgsta drėgmę. Švilpė nužvelgė visus pamokoje esančius vaikus. Deja, antro vaiko su varle nepamatė.

*

Neprisijungęs Mikasa Sei Yoshitaka

 • IV kursas
 • *
 • 365
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Aš bijau knisių ir ančiasnapių. Antraštės niekada nekeisiu.
Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #9 Prieš 1 metus »
Tvirčiau užsidėjusi pirštines, nes buvo šiek tiek nusmukusios pasiėmė augalą ir ruošėsi rauti. Mergaitė jau išrovė stiebą, o šaknys pradėjo pulti mokinę ir dar skleisti labai nemalonius garsus, na, bent jau mokinė tai išgirdo.
- APSIRAMINK TU GRYBE! Tu mano plaukus tuoj išrausi!
Kristina atsitraukė nuo tabaluojančių šaknų ir su specialia kapokle padarė tą ką ir reikėjo. Tuomet reikėjo nuskinti vaisius, mergaitei tai atrodė pati lengviausia praktikos dalis, todėl nusiskynė vaisius ir ruošėsi išimti sėklas. Vaisius ji patogiai pasidėjo ir pradėjo išiminėti minkštimą. Kol dar to nepadarė pasižiūrėjo vaisių spalvą ir kaip kokia kvailelė pradėjo su savimi šnekėti.
- Hmm.. šie vaisiai tikrai nedera prie mano plaukų, bet gal dera prie batelių?
Šiek tiek nusišnekėjusi mergaitė puolė rankomis traiškyti vaisius.
- Šventas Jeronimai, šlykštu! - Garsiai sušaukė Kristina.
Dieve.. gerai, kad dar kiaulių pjaustyti nepradėjom..*

Neprisijungęs Nikolė Parker

 • VI kursas
 • *
 • 211
 • Taškai: 28
 • Lytis: Moteris
 • Noriu gyventi, o ne egzistuoti
III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #10 Prieš 1 metus »
   Nikolė stipriai laikė suėmusi augalo stiebą. Ji delsė. Nelabai norėjo tuojau pat susidurti su besiplaikstančiom į visas šalis šaknimis. Bet ką padarysi - čia juk Hogvartsas, visko čia nutinka. Dvylikmetė dar tvirčiau suspaudė stiebą, tada susikaupė ir patraukė už jo augalą. Iš po žemių išsiveržė šaknys. Jos buvo kokio metro ilgio! Rausvos spalvos šaknys bandė pasiekti Nikolę, bet šį buvo augalą nukišusi kuo toliau nuo savęs, todėl šaknims nelabai gerai sekėsi.
   Prisiminusi ką turi daryti, rožinių plaukų savininkė pasiėmė į rankas, čia pat netoli ant stalo gulinčią, kapoklę ir pradėjo ja svaidyti nemandagiosioms šaknims. Šios tik dar labiau įsismarkavo ir pasiuto, ėmė pulti panelę Parker kaip niekada.
   Kai galiausiai rausvosios ir nemandagiosios šaknys nebegyvos gulėjo ant stalo, šalia tuščio vazono (kuriame vos prieš kelias akimirkas dar augo augalas, kuriam priklausė dabar jau nebegyvos šaknys, kurios gulėjo prie vazono, kuriame vos prieš kelias akimirkas dar augo augalas, kuriam priklausė dabar jau nebegyvos šaknys, kurios gulėjo prie vazono) Varnanagės mokinė pajuto kaip smarkiai peršti veidą... Ak, šaknys įpjovė... Pastebėjusi žaizdą, dvylikmetė nutarė pasirodyti profesoriui Turner.
   Po kiek laiko rožinių plaukų savininkė jau ir vėl stovėjo prie savo augalo su sveiku žandu Gal vis dėl to, tas profesorius nėra jau toks nevykėlis? Pasilenkusi prie augalo Nikolė ėmė išrinkinėt visas sėklas iš vaisių, stengėsi nepraleisti nė vienos sėklos. Paskiausiai po kurio laiko šiandienos Herbologijos pamokos darbas jau buvo baigtas! Rožinių plaukų savininkė susirinko savuosius daiktus ir išlėkė iš šiltnamio. Taip dabar reikia skubėti į Apsigynimo Nuo Juodosios Magijos klasę. Įdomu, ką profesorius paruošė šiandienai?
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Nikolė Parker »
Vieną dieną aš priversiu svogūnus verkti


*

Neprisijungęs Mikasa Sei Yoshitaka

 • IV kursas
 • *
 • 365
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Aš bijau knisių ir ančiasnapių. Antraštės niekada nekeisiu.
Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #11 Prieš 1 metus »
Išėmusi grifų gūžtos pirmakursė šlykštų minkštimą įdėjo į dėžę, sėklas taip pat tik tai, kad į kitą dėžę. Darbas buvo su sklandumais įveiktas. Kadangi mokinė nebežinojo ką toliau veikti, tai nusprendė apsidairyti ir pasivaikščioti po lauką, dar buvo labai geras oras. Bet ji buvo pavargusi, tad atsigulė ant žolės ir užmigo. Baisus sapnas pas ją buvo. Ji pradėjo sapnuoti apie tai kaip buvo smagu, buvo taip pat herbologijos pamoka ir visi mokiniai valgė vaisius, tik atsitiko vienas baisus dalykas, vaisiaus minkštimas krito tiesiai mokinei į veidą, o kas metė baisų minkštimą į veidą, tai ne kas kitas, o pats profesorius, vaizdelis atrodė šiurpiai, o iš visos tos baimės Kristina suriko:
- AAAAA!!!
Bet laimė ta jog tai buvo tik sapnas. Atsikėlusi po neilgo sapno, mergaitė atsisėdo ir galvojo ką daryti.*

Magdė

Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #12 Prieš 1 metus »
 Alisa klausėsi mokytojo. Pirmoji herbalogijos pamoka. Kas gali būti geriau blogiau? Pirmakursė absoliučiai nežinojo ką darys. Mėlynieji rugiai atrodė įdomūs, tačiau ne itin draugiški augaliokai. Vis dėlto rinkti jų vaisius naudingas darbas.
 Švilpė nuėjo prie staliuko, kur buvo pasodinti rugiai. Paėmė vieną iš atsarginių ir nusinešė prie stalo. Tiesa, lyg ir pajuto spyrį į ranką, tačiau nusprendė, kad jai pasivaideno. Užsimovusi pirštines mergaitė ėmėsi darbo.
  Pirmiausia, išrovė rugį. Nespėjo net atitraukti nuo savęs, kai landžios, plonos šakelės kerštingai bakstelėjo jai į šoną. Nė kiek nesidrovėdama, Alisa nukapojo tai bjaurybei šakeles.
  Stengdamasi ji net iškišo liežuvį. Visą laiką, kol kapojo stiebelius, augalėlis dar bandė jai įspirti.
 Bjaurybė piktai pagalvojo švilpynukė.
 

*

Neprisijungęs Michelle Rivera

 • III kursas
 • *
 • 148
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #13 Prieš 1 metus »
Pirmakursė stovėjo šiltnamyje, kuriame vyko trečioji Herbologijos pamoka. Šiandien švilpė netroško noru būti pamokoje, bet, prisiminusi, kad jos pasėtas mėlynasis rugys turi būti pasirūpintas, tingiai atsivilko prie savo vietos.
Prasidėjus pamokai mergaitė atsisuko į profesorių ir pradėjo klausytis šiandienos užduoties. Išgirdusi, kad augalas jau šiandien bus išraunamas, o jo vaisiai bus nuskinami, Michellė atsisuko į savo augalėlį ir pradėjo savo darbą.
Geltonplaukė apsimovė pirštines ir, nieko nelaukusi, suėmė augalo stiebą šalia žemės ir staigiai ištraukė. Staiga augalo šaknys norėjo trenkti italei, bet mergaitė spėjo atitraukti jį nuo savo veido. Vienuolikmetė padėjo mėlynąjį rugį ant stalo ir, pasiėmusi kapoklę, nukirto judančias šaknis.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Michelle Rivera »

*

mergaitė123

Ats: III herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #14 Prieš 1 metus »
    Adelė padarė viską ką tik reikėjo. Na, arba ką prisiminė todėl lėtai nuslinko po stalu pažiūrėti, kaip laikosi jos mažasis kačiukas. Ji lėtai atidarė portfelio viršų, aišku, prieš tai apsižvalgė ar profesorius nežiūrėjo į ją. Atidariusi pastebėjo, kad kačiuko nebuvo nė kvapo.
    - Profesoriau?? Mano katinas dingo! Tuoj pat jį suraskit, ilgiau neištversiu! - su ašaromis akyse praklykė mergaitė. Nors po magiškųjų gyvūnų priežiūros pamokų ir visiems ten buvusiams buvo aišku, kad Mokslinčė už Mangą, kuriam buvo penki mėnesiai ir Snaigę paaukotų savo gyvybę, ji norėjo pasireikšti ir čia, kadangi jos katinėlis dingo. Tai buvo didžiausia gyvenimo tragedija, be jo ji nieko negalėjo padaryti todėl pradėjo kūkčioti ir pro ašaras bandyti įžiūrėti mažą gyvūnėlio snukutį.
    - M..angai, Mang..ai, Manguti...- pirmakursė tyliai kartojo katinėlio vardą.