0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Mikasa Sei Yoshitaka

 • IV kursas
 • *
 • 365
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Aš bijau knisių ir ančiasnapių. Antraštės niekada nekeisiu.
Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #15 Prieš 1 metus »
Visi lapai buvo jau surinkti. Mokinė pajautė labai smirdantį kvapą ir pažvelgė į Vegardą, nes jis tą smarvę ir paleido iš to butelio. Kristina nebuvo tokia kaip jos pusseserė Veronika todėl nieko nesakė ir nenorėjo įžeidinėti jo. Grifų gūžtos mokinukė jau norėjo bandyti parengti trąšas, todėl nuėjo prie dėžių kur stovėjo buteliukai ir dilgėlių užpilai. Ji pasiėmė butelį ir į jį įmėtė arklio šerių ir serbento lapų. Butelį stipriai uždarė ir po penkių minučių skubėdama turinį supylė į vazoną. Na ir tuomet palaistė trąšomis. Augalo stiebas pradėjo labai greitai augti, o Kristina be pirštinių pradėjo jį čiupinėti. 
- AAAAA!!!! Padėkite man, man skaudaaa!!!! Tas gabalėlis prilipo prie mano rankos prašau vandens, vandens!!!!!!!!!!*

Neprisijungęs Veronica Spellman

 • Menininkė
 • ***
 • 147
 • Esu pripiešus gal penkiasdešimt juodų katinų.
Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #16 Prieš 1 metus »
Kai pasibaigė teorija, Veronika baisiai nelaukė praktikos, nes visiškai nesiklausė ką sakė mokytojas. Ji tik pradėjo rankioti tuos sudžiūvusius lapus ir vaitojo kaip jai ne faina. Dar pasklido baisiai didelė smarvė. Iš kur čia tas kvapas? Pala pala ar čia iš to durniaus?
- O tu Dieve kas tau čia kiaulidė gal? Tu apsiramink gal vieną dieną ir išmok klausytis profesoriaus!!! - sušaukė per visą klasę Veronika.
Spellman surinko per kelias minutes slaptai, magija lapus ir nuėjo prie dėžės kurioje buvo dilgelių užpilai ir buteliai. Į jį įmetė arklio šerių ir serbento lapų. Ir butelį uždarė. Po penkių minučių neskubėdama Veronika supylė į vazoną. Mėlynas rugys augo kaip niekad greitai, Veronika buvo protinga ir augalo nelietė.

Matthew: kadangi nedalyvavai pirmojoje pamokoje, turi parašyti, dvigubuose skliaustuose, iš kur gavai augalą: ar Adelė pamokoje dalyvavo, ar paėmei vieną iš tų trijų.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Matthew Turner »

*

Neprisijungęs Sarah Rebecca Ó Briain

 • IV kursas
 • *
 • 125
 • Taškai:
Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #17 Prieš 1 metus »
 Profesoriaus atsakymas privertė Marleną tik pavartyti akis. Išeiti iš pamokos? Dar ko! Ji gi turi ir augalą, ir noro dirbti!
-Užsiauginau pati, senberni,-tyliai sušnabždėjusi, mergaitė parodė mokytojui liežuvį, o maudamasi pirštines burbėjo toliau:
-Išeik iš šiltnamio matai. Lipnūs augalai. Netinkamos trąšos.
Klastuolė buvo pasiryžusi parodyti, kad rimtai žiūri į patį herbologijos mokslą, nors jos mokytojas ir buvo visiška grybiena. Įsimaišiusi į mokinių judančią ir kunkuliuojančią masę, Ashley pasiėmė kibirėlį ir grįžo prie savo rugio.
-Viskas bus gerai, mažyli. Ir tu užaugsi. Pasirūpinsiu tavimi geriau nei tas grybas,-atsargiai skindama sudžiuvusius lapelius guodė augalą Marlena. Pirštinėtos merginos rankos vengė lipnaus stiebo kaip išmanydamos ir, regis, jai sekėsi. Kadangi jos rugys buvo keliomis dienomis jaunesnis, nudžiuvusių dalių buvo šiek tiek mažiau, tad ir darbas truko trumpiau, nors ir po tų dešimties minučių tupinėjimo aplink vazoną Marlena sušilo ir suprakaitavo.
 Persibraukusi šiek tiek lipnia pirštine per kaktą, klastuolė pažvelgė į lapelius kibirėlyje ir tada į augalą, kuris atrodė šviežias kaip naujagimis kūdikėlis. Patenkinta savo darbu, mergaitė nuėjo pasiimti butelio, apie kurį kalbėjo mokytojas. Šį kartą ji ilgai stovėjo ir skaitė visas etiketes, kad tik nesu klystų. Deja, noras atlikti praktiką buvo mažesnis nei noras sugadinti profesoriui dieną. Kumštelėjusi šalia stovėjusią bendrakoledžę, Marlena sušnabždėjo:
-Tu Elizabet, ane? Nori kai ką padaryti kartu?
Velniškiems žiburėliams užsidegus jos akyse, rudaplaukė mostelėjo į buteliukus, leisdama mergaitei suprasti, apie ką eina kalba.

*

Neprisijungęs Mikasa Sei Yoshitaka

 • IV kursas
 • *
 • 365
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Aš bijau knisių ir ančiasnapių. Antraštės niekada nekeisiu.
Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #18 Prieš 1 metus »
- Ką man daryti??? Duokite vandens, gal kai vandenį užpilsiu ant rankos, gal tuomet jis ištirps!
Mokinė pastebėjo, kad dauguma ją ignoruoja todėl išsibūrė sau vandens ir juo užpylė ant savo rankos. Kristinai tas gabalėlis visiškai neištirpo ir buvo prilipęs kaip plastilinas. Mokinė nusprendė   kaip nors augalą nusilupti tai pabandė savo ilgais nagais.
- Nagi padare tu! - sušuko mergaitė.
Mokinė pradėjo galvoti apie savo suknelę kuria buvo užsidėjusi šiandien ir dar kaip tik su ja darė darbą. Nuleidus Kristina galvą žemyn pamatė, kad jos visa suknelė aplipus kažkokia mediena, o suknelė buvo nauja ir dar labai brangi.
- Neeeeee!!! To negali būti aš ir taip prisivarginau su tuo gabalu ant rankos, o dar ir suknelė?
Grifiukė prisiminė, kad žino burtažodį kuris nuvalo drabužius.
- Aunikusis geltona!
Burtažodis marmalo nenuėmė, bet bent uždažė tą šlykščią spalva geltonai. Kiek daug nemalonumų..
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Christina Granger »*

Neprisijungęs Vegard Saeterhaug

 • Magiškojo transporto departamento vadovas
 • *
 • 340
 • Lytis: Vyras
Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #19 Prieš 1 metus »
Reikėjo tęsti darbą toliau. Vegard šioje dalyje labiausiai nervinosi ,nes jeigu ,kas ne taip tas kvailas rugys nuvys. Ant jo užsaukė kažkokia mergiotė. Nebūtum pana, gautum į nosį. Piktai pagalvojo vaikinas ir giliai įkvėpė. Sprendimas ,kad reikia palaistyti paprastu rankiniu būdu ,o ne kerais Vegard'ui patiko. Atsargiai paėmęs buteliuką Vegard palengva pradėjo tręšti. Procesas nebuvo toks sunkus ir baisus kaip iš šono atrodė. Klastuolis jau beveik džiaugėsi ,bet dėja...Vėl kažkas turėjo būti blogai ir negerai! Dabar norėčiau šitą augalą užmauti Turner ant galvos. Berniukas nervinosi ,kad dabar šis rugys paruduos ir su visa smarve nuvys ,bet tai buvo tik 20 procentų tikėtina ,nes vienintelis nesklandumas buvo tik didelė smarvė. Darbas baigtas. Vegard sunkiai atsiduso ir nusišypsojo.
-Profesoriau, baigiau darbą.
Nusimovęs pirštines, Herbologijai skirtą apsiaustą berniukas paliko kabinetą.

*

mergaitė123

Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #20 Prieš 1 metus »
Adelė ėjo antros dalies link, bet pažvelgusi į kitus mokinius pastebėjo, kad jie nuima ne tuos lapus. Žinau, kad kažką blogai darau, dabar tereikia pasiimti naują augalą. Ji nulėkė pasiimti naujojo draugužio, bet eidama užkliuvo už savo paties kojų ir vos viską sugadino, todėl lėtai pakėlė augalą. Ji greitai jam nurovė sudžiuvusius lapus ir pradėjo daryti trąšas. Tiesą sakant ji nesiklausė profesoriaus, todėl pažvelgė į kažkokią klastuolę, lyg tais vardu Marlena, nes jos vardą per šio profesoriaus pamokas girdėjo dažniau nei pačio augalo pavadinimą ir jau norėjo pradėti kartoti tą mergaitę, kuri Adelei atrodė viena nepatikimiausių klastuolių, tačiau ji pradėjo kalbėti su kažkokia kita klastuole. Na dabar tai aš tikrai mirus... Mergaitė suprato, kad jeigu nesikreips į profesorių, todėl su baime tarė:
- Profesoriau, aš nieko nesuprantu...
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Matthew Turner »

*

Neprisijungęs Michelle Rivera

 • III kursas
 • *
 • 148
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #21 Prieš 1 metus »
Švilpė, išgirdusi praktinę užduotį, apsižvalgė ir surado dėžutę su pirštinėmis. Pirmakursė nuskubėjo kas pasiimti ir iš kart apsimovė. Geltonplaukė grįžo prie savo vietos, kurioje buvo jau paaugęs, jos sodintas mėlynasis rugys. Vienuolikmetė pradėjo ieškoti sudžiūvusių augalėlio lapų.
Po kelių minučių italė rado pageltonavusį lapelį ir jį nuskynė. Lapelis atsidūrė dėžėje, į kurias profesorius buvo liepęs dėti pasenusius augalo lapelius. Geltonplaukė nuskynė ir dar, ir dar, ir dar kelis lapelius, kurie buvo pageltonavę, šiek tiek parudavę ir sukimbizėję. Visus nuskintus lapelius sumetė į tą pačią dėžę, į kurią buvo nukeliavęs pirmasis nuskintas lapeliukas.
Po kelių akimirkų mėlynasis rugys buvo vien su žaliais gražiais lapais. O dabar trąšos...

*

Neprisijungęs Vėtrūnė Kristė de Leighi

 • VII kursas
 • *
 • 173
 • Taškai: 110
 • „Jeigu lemta žūti, mirsiu kaip nugalėtoja.“
Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #22 Prieš 1 metus »
Teorinę dalį saldžiai prasnaudusi, japonė pabudo tik tada, kai išgirdo, kaip bruzda kibirai. Vanesa iš pradžių bandė susigaudyti kas vyksta, o kai jau buvo aišku, kad praktika, beliko vienas klausimėlis: Ką daryti? Kadangi klastuolė kiek prisibijojo prisipažinti profesoriui, kad pramiegojo dalį pamokos, vampyrė atidžiai apsidairė po klasę. Po kiek laiko Elizabet susigaudė, kad kiekvienas mokinys bando nuo savo augalo nurinkti sudžiūvusius lapus ir juos metą į kibirą. Nieko sudėtingo. pamanė Hogvartso mokinė ir kibo į darbus.
Iš pat pradžių, juodaplaukė japonė nukurnėjo susirasti savą augalą. Jį rado vienintelį stovintį ant stalo ir dar nenaudojamą. Pasičiupusi jį mergaitė nubildėjo ieškotis kibiro. Kai galiausiai viską jau turėjo (išskyrus pirštines, ji juk pramiegojo ką mokytojas aiškino, todėl nežinojo, kad augalo stiebas labai lipnus) pirmakursė pradėjo skainioti sudžiūvusius lapus. Jų buvo daugybę! Nuskabiusi gal pusę visų lapų Elizabet netyčia prilietė su piršto galiuku augalo stiebą. Ir pirštas prilipo! Mergina pabandė atplėšti pirštą nuo augalo, bet deja nesėkmingai.
- Profesoriau, mano pirštas kažkodėl prilipo prie augalo stiebo! Padėkite! - suklykė klastuolė ir pradėjo laukti pagalbos.
Kai po kiek laiko pirštas, deja be dalies odos, buvo tiesiogine to žodžio prasme atplėštas nuo augalo stiebo, Vanesa sėdėjo ant suolelio ir gailėjo savo piršto odos. Kai skausmas kiek nuslūgo, vampyrė pakilo nuo suoliuko ir nukėblino atgal iki augalo. Nuo jo buvo visi lapai jau nurinkti ir sumesti į kibirą. Pirmakursė nebežinojo ką daryti. Ji jau ruošėsi eiti iš šiltnamio, nes manė, kad tai jau pabaiga, tik staiga gavo į šoną iš kitos klastuolės, kuri neabejotinai ištarė jos vardą.
- Na taip, aš Elizabet, bet gali vadinti ir Vanesa. O kas pati būsi? Ai, o gal žinai, ar šiai pamokai tereikia tik nuskinti lapus, ar dar ką nors daugiau padaryti. Matai, buvau prisnūdusi.- atsakė bendrakoledžei klastuolė, bet kai tik išgirdo apie pasiūlymą ir pamatė iš nekantrumo žibančias akis, nebegalėjo atsisakyti.
- Tai aišku, kad sutinku! - tyliai, kad tik mergaitė girdėtų sušuko Vanesa. - Turi kokių nors tikslesnių planų?
Tai pasakiusi klastuolė dėbtelėjo į nieko nenutuokiantį profesorių ir pabandė ką nors įsivaizduoti.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Elizabet Vanesa Von Chang »
Nėra nieko stipriau už norą gyventi


*

Neprisijungęs Alrisa Fuentes

 • VI kursas
 • *
 • 137
 • Taškai: 19
Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #23 Prieš 1 metus »
Besmegenės nesimatė, todėl su šiokia tokia ramybe veide Alrisa atsisuko į profesorių, kuris kaip tik prakalbo. Bet tiek jis, tiek pradėjęs urgzti pilvas sumaigė tą pusiau normalią nuotaiką į gumulėlį ir sutrypė su purvais. Ji susiraukė. Be to, vyras pasirodė besantis dar didesnis mėmė - beveik nesureagavo į skriejusį obuolį. Nors jo veide nuo supuvusio vaisiaus atsirado kažkokia šviesiai ruda dėmė, šis, rodos, nieko nepastebėjo. Tai šiek tiek pakėlė ūpą, tačiau paskirta pamokos užduotis nieko gero nežadėjo. Praeitą kartą klastuolė savo augalo nepasodino, todėl reikėjo imti vieną iš trijų, profesoriaus parūpintų. Bet tai dar nereiškė, kad ji ims ir atliks praktiką kaip pareiginga mokinė. Kur tau! Didėjantis alkis ir taip jau nebūtų leidęs apie tą išlepintą rugį šokinėti, o kur dar atsiradęs noras patyrinėti šiltnamį. Kadangi trąšoms reikėjo serbento lapų, juodaplaukė galėjo apsimesti, kad jų ieško, nes kiti mokiniai juos jau sunaudojo. Aišku, tai nebuvo pats geriausias pasiteisinimas, tačiau geriau negu nieko, jeigu prigaus tas nevykėlis.
-Noriu valgyt. - suniurzgė.
Niekas neatkreipė į ją dėmesio, todėl Alrisa tykiai atsitraukė, viduje garsiai nusikvatodama. Jautėsi gana pakiliai, tad visai nenuostabu, kad vos tik ji pradingo tankumyne, tuojau užkliudė vazoną su nežinomu augalu. Nežiūrėjo, ar čia buvo mėlynasis kažkas ar dar kas nors, nes jis su trenksmu nuvirto. Mergaitė krūptelėjo ir tuo pačiu metu sukeikė save už tokį silpnumą.
-Bailė!
Aštrios šukės išsitaškė kaip kraujo lašai, žemės išvirto lyg iš pilvo prapjautos žarnos, augalas tylomis vaitodamas nulinko. Jo skausminga kančia sujaudino ir mokinę - ši dar kartą nusikeikė:
-Kad tave Jonas užkapotų!

((Mano veikėjas pasiėmė (tiksliau, nuvertė) vieną mėlynąjį rugį.))
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Alrisa Fuentes »

*

Neprisijungęs Sarah Rebecca Ó Briain

 • IV kursas
 • *
 • 125
 • Taškai:
Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #24 Prieš 1 metus »
 Kad ir kaip būtų keista - Elizabet apie ją dar nebuvo girdėjusi, kas reiškė vieną - bus penkis kartus smagiau. Išsišiepusi, mergaitė linktelėjo:
-Aš Marlena. Malonu susipažint, Elizabet. Pamokai reikia nuskinti lapus ir tada augalą patręšim, bet dabar galvoju... Ne tik augalams reikia suaugti, bet ir profesorius toks suvaikėjęs, tai gal ir jam padedam su kokiu tai super specialiu mišinuku? Man nuodai ir vaistai sekasi vidutiniškai, bet galvoju, kad sugebėčiau ką nors sutaisyti. Reiktų tik tavo pagalbos su...-klastuolė pasilenkė ir sušnabždėjo:
-Pro-fe-so-riu-mi,-o tada atsitiesė ir kalbėjo toliau:
-Matai, jis mane per daug atidžiai stebi, tai niekaip prie jo neprieisiu. Tačiau, galim tuo pasinaudoti. Tau tereikės...
 Marlena vėl pasilenkė ir išdėstė trumpai savo planą. Žinoma, daug kas galėjo nepavykti, pavyzdžiui, jos pirštinė prilips prie plaukų arba nepavyks padaryti tobulo mišinio, bet mergaitė buvo įsitikinusi, kad viskas eisis kaip sviestu patepta.
 Paėmusi vieną trąšų butelį, klastuolė paruošė jį kaip priderėjo - įmetė arklio šerių ir serbento lapų, tačiau beruošdama antrą paslapčia įmetė ir papildomą ingredientą ir, įdavusi butelį šalia stovinčiai Elizabet, uždėjo jos nykštį vietoj kamščio. Patenkinta, Marlena linktelėjo ir mostelėjo mokytojo link.
-Sėkmės, Elizabet. Tegul tave lydi dieviška malonė,-palaimino mažąją klastuolę Ashley ir pasičiupusi trąšas, kurių dvokas kaip debesis jau apgaubė ją, grįžo prie savo rugio.
 Demonstratyviai apžiūrėjusi butelį, rudaplaukė užsikimšo nosį ir pasiruošė pilti tą marmalą į žemę laikydama butelį taip, tarsi šis tuoj sprogtų.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Marlena Ashley Hatfield »

*

Neprisijungęs Žaneta Froz

 • VI kursas
 • *
 • 187
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #25 Prieš 1 metus »
Jos pakilią nuotaiką tik paskatino profesoriaus patikinimas, kad atsakymas buvo teisingas. Taip ji ne viena atsakiusi teisingai, bet jai tai vis tiek reiškė gana daug. Išgirdusi pamokos praktikos užduotį irgi apsidžiaugė. Nors su mėlynuoju rugiu dirbo tik vieną pamoką, ir tik tai su jo sėkla, buvo smagu matyti jau kiek ūgtelėjusi augalą. Buvo patenkinta, kad jos augalas buvo pastatytas jos vietoje, nes nežinojo ar būtų jį atskirusi tarp visų šių daugmaž taip pat atrodančių vazonų ir rugių. Tačiau dabar matydama vazoną teikėsi prisimenanti visus įtrūkius ir kitus paženklinimus iš praeitos pamokos.
Užsidėjusi pirštines mergina buvo pasirengusi kibti į darbą. Atidžiai apžvelgusi savąjį augalą, pamatė, kad šis turi gana daug apdžiuvusių lapų. Dar nežinojo ar tai gerai ar blogai ir ar tik kažko nebus pridirbusi blogai, arba kaip tik atvirkščiai. Na, bet dabar jau nieko nepakeisi, pagalvojo mergina ir ėmėsi darbo. Viena pirštinėta ranka ji skynė lapelius, o į kitą ji juos dėjo. Lapeliai buvo nedideli todėl ir nuskynus visus, delne buvo dar daug vietos. Nerizikuodama, stipriai užgniaužusi saują ji žengė prie sustatytų kibirų. Priėjusi atgniaužė ranką ir sumetė lapelius, keli buvo prilipę, todėl juos nubraukė kita ranka. Pažiūrėjusi į kibirus pamatė tik kelis ant dugno esančius lapelius. Įdomu kaip reikės šiuos panaudoti kitose pamokose? Ar nebus blogai, kad juos sugniaužiau ir jie liko kiek nelygus? Su šiomis dvejonėmis ji grįžo į savo vietą, prie rugio, ir ėmė planuoti savo sekančius veiksmus.
“I keep wondering
how sad do I have to be
for someone to stop insisting
everything is going to be fine?”
― Courtney Peppernell, Pillow Thoughts

*

Neprisijungęs Danielis Lorijanas

 • II kursas
 • *
 • 135
 • Taškai:
 • Metamorfmagas
Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #26 Prieš 1 metus »
Tyliai pratupėjo teorinę dalį, ieškodamas žmogaus, su kuriuo galėtų atlikti praktiką. Pirmoje pamokoje nebuvo, vienas dirbti nenorėjo. Vienu žodžiu, kažink kažkodėl Etanas drąsėjo, jau buvo nepanašus į tą mazgių, kuris visų vengė.
Vos paskelbus praktiką, su natūralių plaukų spalva švilpiūkštis nuliuoksė pasigriebti vieną vazonėlį su visiškai nematytu augalu ir kitą akimirką prisitatė prie vienos dar nematytos (visi puikiai žinom, kad Etanas anksčiau mėgdavo sėdėti miegamajam ir ten vienas krimsti mokslą iš knygų) varniukės.
Metamorfmagas neįsivaizdavo, ką profesorius pamanys dėl šitokio jo elgesio (Etanui būtų daug geriau tikę prisiminti, jog čia buvo tas pats profesorius, kuris dėstė ir jo (į)broliui Kajui ir (į)seseriai Wrenai), bet dėl to per daug nesuko galvos. Dabat buvo sulaukti teigiamo atsakymo iš šviesiai rudų plaukų savininkės.
-Labas, - pasisveikino šis, padėdamas savo vazonėlį šalia varnanagės vazonėlio,- Nieko prieš jei vienas kitam padėsim? - ir plaukai nusidažė šviesiai raudona spalva. Uch, tas švilpiškas gerumas.
-Tu Amelija, tiesa?-  pasitikslino švilpis, užsimaudamas apsaugines drakono odos pirštines,- Aš Etanas.

((Pasiėmė vazonėlį iš tų trijų))

[Detalios Metamorfmago plaukų reikšmės angliškai]
In New York you can be a new man. - Aaron Burr, "Hamilton".


*

Neprisijungęs Amelija Harmon

 • III kursas
 • *
 • 193
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Tikiu tuo, kuo noriu tikėti
Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #27 Prieš 1 metus »
 Praktika, kaip ir Amelija tikėjosi, nebuvo pati maloniausia. Mergaitė nebuvo nusistačius prieš herbologiją ar panašiai, bet būtent šiuo metu dirbti su augalais norėjosi mažiausiai. Amelijos nesugebėjo paguosti net tie keli jos už teisingą atsakymą uždirbti taškai. Iki galo išklausius ką reikės daryti mergaitė kiek išsigando ir truputį nustebo. Taip, procfesorius sakė, kad augalas pavojingas ir praeitos amokos darbas nebuvo toks saugus ir lengvas, bet prilipti prie savo augalo stiebo mergaitei atrodė užvis žiauriausia. Ji lėtai nuėjo pasiimti savo augalo, jau prieš tai užsimovus pirštines. Dėl viso pikto. Norėjo jau pradėti darbą (tiksliau nenorėjo), bet prie jos priėjo kažkoks berniukas. Amelija apsidžiaugė, kad praktiką teks atlikti su kažkuo kitu ir bent jau nereikės nuobodžiauti. Ji tik tikėjosi, kad tas berniukas nedirbs labai lėtai ir jai neteks laukti, bei užtęsti savo pamokos darbo.
- Labas, žinoma, galime dirbti kartu, - atsakė Amelija. Ji nustebo, kai berniuko plaukai pakeitė spalvą. Žinojo, kad magijos pasaulyje taip būna, bet šį kartą tai buvo... Kiek netikėta. Varniukė tikėjosi, kad Etanas nepastebėjo nustebimo jos veide.
- Taip, aš Amelija. Malonu susipažinti, - pasakė mergaitė.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Amelija Harmon »
Galbūt...

*

Neprisijungęs Danielis Lorijanas

 • II kursas
 • *
 • 135
 • Taškai:
 • Metamorfmagas
Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #28 Prieš 1 metus »
-Tada, puiku!- įsišiepė Etanas ir pradėjo atsargiai skabyti sudžiuvusius lapelius nuo jo mėlynojo rugio.
Nuo pat pradžių darbas buvo nuobodus, erzinantis, nes reikėjo žiūrėti, kad nenuplėštai ir sveikų lapelių. Antrakursis iš karto suprato, kad jam herbologija visgi nėra prie širdies.
-Kokios tau pamokos labiausiai patinka? - užklausė pirmakursės jau dabar tapęs žydraplaukis. Kas jau kas, tai pokalbį pradės nuo mokslų. Kitaip nežino, kaip ją užkalbinti!
Saujoje laikytas penkis sudžiuvusius lapelius metė į dėžutę. Ir kodėl šie augalai yra tokie kaprizingi? Kodėl jie turi būti tokie išskirtiniai?
-Mhm...gal žinai kokių knygų apie metamorfmagystę?- staiga išsprūdo jam pačiam netikėtas klausimas.
Nu, kodėėl, kvaily tu! Gal ji iš viso neskaito knygų! O kas tada? Negi tikrai klausinėdamas visų, tau pavyks išmokti įvaldyti savo galias?! Galbūt...?
In New York you can be a new man. - Aaron Burr, "Hamilton".


*

Neprisijungęs Amelija Harmon

 • III kursas
 • *
 • 193
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Tikiu tuo, kuo noriu tikėti
Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #29 Prieš 1 metus »
 Amelija džiaugėsi, kad berniukas draugiškai nusiteikęs ir jai nereikės vargti bandant nesusipykti. Nors tai tik viena pamoka, bet Amelija norėjo laiką praleisti maloniai, žinoma, kiek tai įmanoma per šaltį dirbant prie augalo. Berniukui pradėjus dirbti ir Amelija pasekė jo pavyzdžiu. Skabyti lapelius su pirštinėmis buvo nepatogu ir reikėjo gerai žiūrėti, kad nurautum tik sudžiūvusius lapelius ir neprililtum prie stiebo. Nors buvo su lirštinėmis, Amelija vis tiek nenorėjo turėti reikalų su ta lipnia augalo dalimi.
- Manau kerėjimas ir eliksyrai, - atsakė Amelija į klausimą, - na ir dar magiškų gyvūnų priežiūra. Myliu gyvūnus. O kokios pamokos patinka tau?
 Amelija nuskynė dar vieną sudžiūvusį lapą. Na ką gi, reikės pereiti prie trašų.
 Išgirdus klausimą Amelija truputį sutriko. Metamorfmagyste ji nesidomėjo.
- Nea, nežinau... - nutęsė ji. - Bet gal galima paieškoti bibliotekoje, jei tau įdomu?
 Amelija pasiėmė buteliuką su dilgėlių užpilu ir vieną padavė Etanui.
Galbūt...