0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Matthew Turner

 • Herbologijos profesorius
 • *
 • 756
 • Lytis: Vyras
 • "Ir dar - išmok kerėti." - Melijandra Julija Lorijan
Rugsėjo pradžia. Tas laikas, kai mokiniai dar galvoja apie tik ką pasibaigusias vasaros atostogas ir visai nenori dirbti. Tuo labiau, kad diena pasitaikė graži ir saulėta. Deja, pamoką vesti reikėjo, tad Matthew nuobodžiaudamas trynėsi aplink  šiltnamį. Viskas pamokai jau buvo paruošta: šį kartą tai buvo visai paprasta, mat profesorius puikiai apsiėjo be burtų - neteko netgi prašyti kolegų pagalbos. Tiesą sakant, nuolat tai darydamas jis jautėsi labai nejaukiai tad nutarė šiais metais bandyti išsiversti pats. Vylėsi, kad seksis geriau negu tada, kai netyčia padegė Sabrinos von Sjuard plaukus ar sunkiai sužeidė Deoiridh.
Mintis apie mergaitę, kuri jau dešimt dienų oficialiai buvo jo dukra, Matthew pasijuto patenkintas. Žinojo, kaip jai bus sunku lankytis herbologijos pamokose, tačiau tikėjosi, kad ji pasirodys.
Pagaliau pradėjus rinktis mokiniams Matthew stengėsi pernelyg akylai nesižvalgyti, ar atėjo jo mylimiausia mergaitė. Prisiminė, kad Sabrinos von Sjuard šiais metais nebepamatys. Tam tikra prasme ši mintis buvo džiugi, bet kartu ir keistai liūdna: juk ta mergina kažkaip sugebėjo tapti Deoiridh drauge.
- Sveiki, - Matthew kreipėsi į susirinkusius mokinius. Nužvelgė juos ieškodamas pažįstamų veidų. - Esu Matthew Turner, šiais metais dėstysiu herbologiją. - Et, tarsi jiems rūpi mano vardas... apmaudžiai pagalvojo profesorius nutaręs, kad dalis mokinių jau dabar nuobodžiauja. - Šiais metais dirbsime su vienu augalu, todėl dabar atidžiai paklausykite. Jis yra vadinamas mėlynuoju rugiu ir buvo išvestas Pirmojo pasaulinio karo metais. Pagrindinė augalo savybė yra ta, kad nesvarbu, kada jį pasėsite, maždaug po pusės metų jis duos vaisius. Tie vaisiai, kurie, beje, nėra nei mėlyni, nei panašūs į paprastus rugius, yra labai naudingi medicinoje. Dėl tos priežasties karo metu buvo nuolat auginami. Viena iš pagrindinių savybių yra ta, kad šie augalai labai nustekena žemę. Po to, kai mėlynieji rugiai nuraunami, dirvai privaloma duoti metus poilsio, kitaip niekas neužaugs.
Matthew nutilo. Įtarė, kad nėra nė trijų mokinių, kuriems bent šiek tiek įdomu. Reikėjo kuo greičiau pereiti prie praktinės dalies.
- Šiandien ruošime sėklas ir sėsime jas į dirvą, - tęsė profesorius. - Pasiimate po vieną sėklą ir vazoną. Sėklos yra specialiose dėžutėse, mat norint išsaugoti jų magiškas savybes jos turi būti mirkomos specialioje rūgštyje. Ji labai degina, tad būtinai dirbkite su pirštinėmis, kas neatsinešėte, praneškit, turiu čia atsarginių. Pirmiausia turite sėklą išdžiovinti virš ugnies - tam reikalui paruošiau jums žvakių. Su incendio nerizikuokite, nes galite lengvai pažeisti sėklą. Turite laikyti ją ne arčiau nei dvidešimt centimetrų nuo ugnies ir laukti, kol ji pamėlynuos - iš čia ir augalo pavadinimas. Sėklą tvirtai laikykite, nes vos išdžiūvusios jos pradeda šokinėti kaip spraginti kukurūzai. Kiekvienam yra po vieną sėklą, tad saviškę praradę negalėsite tęsti projekto ir tikėtinai neišlaikysite egzamino. Kai sėkla pamėlynuoja, turite lygiai minutę jai pasėti į žemę, mat po to ji oksiduojasi ir užaugina mėlynąjį kvietį - labai pavojingą mūsų auginamo augalo atmainą. Taigi skubiai įkišate sėklą į žemę, tada palaistote dideliu kiekiu vandens.
Turner nutilo. Įtarė, kad būtinai atsiras tokių, kurie specialiai užgaiš, kad tik užaugintų pavojingą augalą (nenoromis pagalvojo apie panelę Hatfield ir jos eksperimentinę bulvę, teberėkaujančią "waaah"), tačiau mėlynasis rugys buvo pernelyg naudingas, kad mokiniai apie jį nežinotų.
- Jeigu kas nors neaišku, klauskite, - tarsi prisiminęs privalomą frazę po kiek laiko pridūrė profesorius. Mintyse pradėjo melstis, kad neatsirastų bepročių, specialiai laistančių kitus mokinius rūgštimi.

[Jeigu kas nors neaišku, klauskite asmeniškai. Galite drąsiai kreiptis pagalbos į profesorių, išdykauti ir pan., tačiau nesužeiskite mokinių taip, kad reikėtų labai skubios pagalbos, nes Matthew padėti nesugebės. Jeigu reikia profesoriaus pagalbos, taip pat parašykite asmeniškai. Bent trys praktikos postai, pamoką uždarysiu gruodžio 13 d.]
EDIT: sėklos, kurios yra dėžutėje, jau yra rūgštyje, jums jų mirkyti nereikia. Ištraukiate iš dėžutės (ir rūgšties) ir iš karto džiovinate.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Matthew Turner »

*

Neprisijungęs Cristal Daunt

 • VI kursas
 • *
 • 213
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • carpe diem
Ats: I herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #1 Prieš 1 metus »
Visai nepasilgusi pridvisusio šiltnamio Cristal nusivylė, kad tas žioplys Turner vis dar yra profesorius. Šiek tiek ramino tik spėjimas, kad mokytojas šiais metais mokės daugiau nei praeitais, nors ir tuo derėtų abejoti. Ir šiaip su herbologija keturioklimetės santykiai nebuvo patys šilčiausi, ypač tada kai Hogvartse atsirado Elliw ir pradėjo absoliučiai visose pamokose trukdyti. Vis dar pykdama už praeitą incidentą herbologijos pamokoje, Cristal šiais metais tikrai žadėjo Elliw atkeršyti. Jei švilpė išvis yra gyva.
Žaliaakė nebuvo numačiusi, kad klausysis ką mokytojas kalba, tačiau brunetės ausys pagavo, kad šiais metais jie dirbs tik su vienu augalu ir susidomėjusi mergaitė labiau įsiklausė. Augalo sėklos, esančio pavojingoje rūgštyje buvo puiki galimybė atkeršyti Elliw, tačiau nežinodama pasėkmių, Cristal tą idėją pasiliko kitiems metams.
Nušliurinusi iki vietos, kurioje jau turbūt visą amžių buvo laikomi tie patys vazonai vieną atsivilko iki savo darbo vietos ir tarp įsidėtų daiktų kuprinėje radusi tik vieną pirštinę, grifė patraukė nuodingjų sėklų link, tkėdamasi, kad rūgštis nepateks ant kitos rankos.
my morning face:

*

Neprisijungęs Michelle Rivera

 • III kursas
 • *
 • 148
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
Ats: I herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #2 Prieš 1 metus »
Mergaitės galvoje tikrai nebuvo herbologija ar kokia kita pamoka. Ji galvojo vien apie sniegą, Kalėdas...
Gaila, tačiau Michelle buvo herbologijos pamokoje ir klausėsi mokytojo aiškinimų apie mėlynąjį rugį. Švilpė buvo visai susidomėjusi nauju augalu, bet, išgirdusi, kad jei šioje pamokoje augalo pasodinti nepavyks, ji neišlaikys egzamino. Ši mintis primakursę labai gąsdino.
Išklausiusi visų aiškinimų mergaitė pirmu taikiniu nuėjo pasiimti vazono ir, grįžusi prie savo vietos, savo kuprinėje pradėjo ieškoti pirštinių, kad paimtų sėklą. Juk jas kažkur turėjau...
Po kelių akimirkų, vis dėlto, Michelle rado apsaugines pirštines giliai, giliai kuprinėje. Švilpė labai apsidžiaugė ir jas apsimovė. Paskui nuėjo pasiimti ir sėklos. Prasidarė specialią dėžutę ir su pirštinėmis pasiėmė mėlynojo rugio sėklą. Metas sodinti...
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Michelle Rivera »

*

Neprisijungęs Vegard Saeterhaug

 • Magiškojo transporto departamento vadovas
 • *
 • 340
 • Lytis: Vyras
Ats: I herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #3 Prieš 1 metus »
Pamoka. Dar viena eilinė niekam nereikalinga pamoka. Herbologija. Mokslas gana smagus bet kvailas. Profesorius iš pirmo žvilgsnio pasirodė grynas žioplys. Vegard dėvėjo kvailą Herbologijos pamokų rūbą. Nebus teorijos? Ačiū. Vegard nesiruošė kaip kokia bitutė plušti kaip dauguma ,,moksliukų''. Profesorius pradėjo aiškinti ką reikia daryti. (Jei Vegard suklys žinokit ,kad pusė nesiklausė.) Berniukui kilo nenumaldomas noras pasityčioti iš mokytojo mimikomis ,bet jei kentės Klastūnynas...Vegard negali pavesti savo koledžo kuris ir taip atsiliko praeitais metais. (Kraiposi).  Berniukas pasiėmė priemones, užsidėjo apsaugines pirštines. Berniukas paėmė sėklelę iš rūgšties kuri baisiai smirdėjo ir truputį kaitino ranką. Laikas. Pradėti darbą.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Matthew Turner »

*

Neprisijungęs Žaneta Froz

 • VI kursas
 • *
 • 187
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
Ats: I herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #4 Prieš 1 metus »
Herbologija - tikriausiai vienintelė pamoka prieš kurią nėra taip smarkiai nusistačiusi. Aišku būna išimčių kai ir per įdomiausias pamokas pasitaiko tema kurios tiesiog nelimpa. Pati nežinodama kodėl, jau sėdint pamokos suole mergina nujautė, kad būtent šiandien bus ta tema. Kad ir kaip stengiasi nenusistatyti iš karto jai nesisekė ir pamokai dar neprasidėjus jau buvo suirzusi, kad teks švaistyti laiką. Profesoriui pradėjus šnekėti daugiau dėmesio skyrė bendraklasių ir profesoriaus nužvelgimui. Profesorius dėsto nepirmus metus, todėl nieko naujo kaip ir neįžvelgė. Galbūt, tik galbūt truputį matėsi profesoriaus metai. Profesorius nebuvo senas, tačiau ir jaunyn nėjo.
Žanetos nusistatymas pamokai pasibaigė kai išgirdo, kad pradėsime nuo praktinės dalies iš karto. Nors teorinė dalis kartais ir gali būt įdomi, vis dėl to mergaitei labiausiai patiko praktika, tikriausiai daugumai taip yra. O ypač praktika Herbologijoje. Herbologijos profesoriui pabaigus savo dalį, mergaitė išsitraukė ir ant stalo pasidėjo savo slibino odos pirštines ir atsistojusi nuėjo link stalo ant kurio buvo paruoštos sėklos.
“I keep wondering
how sad do I have to be
for someone to stop insisting
everything is going to be fine?”
― Courtney Peppernell, Pillow Thoughts

*

Neprisijungęs Vėtrūnė Kristė de Leighi

 • VII kursas
 • *
 • 173
 • Taškai: 110
 • „Jeigu lemta žūti, mirsiu kaip nugalėtoja.“
Ats: I herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #5 Prieš 1 metus »
Herbalogijos pamokose Elizabetei dar neteko lankytis, bet iš kitų mokinių girdėjo, kad šis profesorius  gan kvailas ir daug nemokantis. Šiandien klastuolė pirmą kartą lankėsi šiltnamyje. Ji iš pradžių įdėmiai klausė profesoriaus Turner, bet greit jai pabodo ir ji kaip turbūt dauguma kitų mokinių, daugumą informacijos nugirdo tik viena ausimi. Kai profesorius paskyrė užduotį Vanesa nukurnėjo atsitemti vazono. Kai jau turėjo vazoną prisiminė, kad nepasiėmė pirštinių, tad nuėjo ieškoti profesoriaus, kad tai praneštu. Bet po kiek laiko vienuolikmetė grįžo prie vazono su pirštinėm, nes greičiau rado jas, o ne profesorių. Tada klastuolė pradėjo dairytis sėklų, radusi jas atsargiai vieną ištraukė iš rūgšties ir nuėjo džiovinti sėklos. Po kiek laiko ant Vanesos sėklos pasimatė pirmieji pamėlynavimai.
Nėra nieko stipriau už norą gyventi


*

Neprisijungęs Olivia Legrand

 • ***
 • 45
 • Lytis: Moteris
Ats: I herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #6 Prieš 1 metus »
Ir vėl mokslai. Ir vėl tenka grįžti prie suvaržymų ir laisvės neturėjimo. Neįtikėtina, tačiau tamsiaplaukė klastuolė į pamoka nepavėlavo. Herbologija vienas iš nedaugelio mokslų, kuris merginai nuoširdžiai patiko. Galėjo teigti, kad net gi sekėsi. Kerėjimas ir herbologija.. dvi pamokos, kurioms nereikėjo daug ruoštis, kalti teorijos, tačiau vis vien klaidų beveik nedarydavo. Tikriausiai genai. Mokinių šurmulį nuramino profesoriaus balsas. Nekentė pamokų, kurios buvo skirtos visiems kursams. Negalėjo teigti, jog vaikų nemyli, tačiau tie pirmakursiai pypliai brunetę erzino. Atsidususi iš anksto užsidėjo pirštines, profesoriui dar nepradėjus kalbėti apie pamokos temą. Buvo mokyta nuo pat pirmojo kurso, kad dirbant šiltnamyje būtina apsauga. Atsistojo kiek atokiau nuo visų mokinių, spoksodama į pašalinius augalus šiltnamyje. Profesoriui užsiminus apie mėlynąjį rugį, linktelėjo. Kažkur skaitė, jog šis augalas medicinoje tikras auksas, tačiau nebuvo jo mačiusi gyvai. Vyriškiui užbaigus teorinės dalies dėstymą gūžtelėjo pečiais. Neatrodė sudėtingas darbas pasodinti sėklą. Nusitvėrusi specialųjį įrenginį panašų į pincetą išsitraukė sėklą kruopščiai imdama su ja dirbti pagal visus nurodymus. Pradėjo nuo šildymo virš žvakės dvidešimties centimetrų atstumu. Slapta klausėsi svetimų pokalbių viena ausimi, tačiau nelabai kreipė dėmesio į juos. Vasaros gale davė pažadą sau šiais metais dirbti kruopščiai ir atsakingai. Neprisidaryti bėdų ir negauti bausmių. Manė, kad tokiu būdu šie mokslo metai prabėgs greičiau. Jautė menką baimę neišlaikyti egzaminų, tad nusprendė paskutiniame kurse nemušti dinderio, susikaupti ir baigus mokslus pradėti naują, šviesesnį gyvenimą. Vien nuo tokios minties nežymiai nusišypsojo. Mintyse sekė sekundes svarstydama kiek laiko užtruks džiovinimo procesas. Ties keturiasdešimta sekunde pasirodė pirmosios mėlynos gyslelės. Apsidžiaugė, jog kol kas viskas eina lyg per sviestą.
~ Alone, by herself she built the kingdom that she wanted ~


*

Neprisijungęs Nikolė Parker

 • VI kursas
 • *
 • 211
 • Taškai: 28
 • Lytis: Moteris
 • Noriu gyventi, o ne egzistuoti
Ats: I herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #7 Prieš 1 metus »
Na, Hebalogijos pamokos Nikolei patiko tik dėl to, nes čia nebuvo per daug teorijos. Tik mokytojas Nikolei nelabai patiko, nes jis yra labai nuobodus. Pernai, baiginėjantis mokslo metams Nikolė karštai tikėjo, kad kitąmet Herbalogiją dėstys tikras profesorius, bet atėjusi į šiltnamį mergaitė negalėjo patikėti tuo ką mato Nejau rimtai, jį vėl paskyrė mokytoju?! Kas ten už profesorių atrankas atsakingas, teks rimtai su juo šnektelėti pamąstė Nikolė ir priėjusi arčiau profesoriaus ėmėsi klausytis, ką gi šį kartą jis aiškins. Na, gera žinia buvo ta, kad šiemet jie dirbs tik ties vienu augalu, bloga - Nikolė labai abejojo ar jai pavyks susidoroti su užduotimi. Bet kai profesorius Turner baigė savo nuobodžią prakalbą ji prasisegė kuprinę ir išsitraukė savo mėgstamas ir mylimas geltonas pirštines. Tada tvarkingai atrėmusi kuprinę į kažkieno kito kuprinę, nuėjo ieškotis sau tinkamiausio vazono, nors jie visi buvo labai panašūs. Galiausiai Nikol atsitempusi jos nuomone geriausią vazoną, nukurnėjo ieškoti sėklų. Jas, kaip profesorius Turner sakė, rado tirpale, kuris nežmoniškai smirdėjo. Varniukė pabandė ištraukti sėklą iš tirpalo bet labai nesėkmingai. Jai pavyko iškelti sėklą iš keistai atrodančio gelsvo tirpalo, bet ši išsprūdo antrakursei iš rankų ir vėl pliumptelėjo į tirpalą. Tada tirpalas pasitaškė ir keli lašai užtiško ant Nikolės odos. Tirpalas labai smarkiai ir skaudžiai pradėjo griaužti Nikolės odą. Skausmas buvo nepakeliamas ir varniukė vos vos laikėsi nerėkdama. Ji skubiai nubėgo ieškoti profesoriaus, nes daugiau laukti tiesiog nebegalėjo.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Nikolė Parker »
Vieną dieną aš priversiu svogūnus verkti


*

Neprisijungęs Torė Finitsis

 • VII kursas
 • *
 • 209
 • Taškai:
 • We’re dancing on tables
Ats: I herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #8 Prieš 1 metus »
Ak, mieloji Torė jau šeštakursė, tik ne tokia miela charakteriu, kokia buvo anksčiau. Kad ir nebebuvo ta pati knygas ryjanti varniukė, pamokas vis tiek turėjo lankyti. O tai dar sesė suseks, kad jaunėlė nelanko pamokų ir paskųs tėvams. Kvailė Nora. Štai ir dabar klausėsi herbologijos profesoriaus, pasakojančio apie šios dienos pamoką. Kažkada ši pamoka jai patiko labiausiai, tiesa, tik mokytojo dėka bet vis šis tas. Starko nebeliko, nebeliko priežasties ir puoštis einant į šiltnamius. Su treningais buvo bent jau patogu. Mergaitė susirišo šviesiai dažytus plaukus į kuoduką ir apsimovė pirštines. Nenorėjo susižeisti, o tuo labiau nusvilti plaukų. Uždegusi žvakę Torė kurį laiką stebeilijo į liepsną, ak, anksčiau ir ji taip liepsnodavo šiose pamokose. Gal pavyktų išsiųsti JAM laišką? Reikės sužinoti kontaktus. Atsipeikėjusi iš savo svajonių, mergina pasiėmė dėžutę su augalo sėkla viduje ir ją atidarė.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Torė Finitsis »
You gotta help me, I'm losing my mind.

*

Neprisijungęs Amelija Harmon

 • III kursas
 • *
 • 193
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Tikiu tuo, kuo noriu tikėti
Ats: I herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #9 Prieš 1 metus »
 Amelija stovėjo herbologijos pmokoje. Ji apžiūrėjo profesorių ir bandė atspėti koks jis. Mergaitė klausėsi profesoriaus ir labai stengėsi viską atsiminti, nes jis kalbėjo daug. Užduotis buvo visai įdomi, nors Amelijai nelabai patiko sodininkauti. Be to jai nepatiko, kad sėkla yra rūgštyje, nes Amelija bijojo, kad nusidegins ar dar kas nors nutiks. Ji viską, ką girdėjo pakartojo galvoje ir tada pradėjo žiūrėti kaip užduotį atlieka kiti mokiniai, nes labai bijojo, kad jai pačiai nepavyks ir ji neišlaikys egzamino. Amelija pagalvojo, kad profesorius galėjo paruošti bent po dvi sėklas, jeigu kas ką. Paskui, kai jau daug mokinių pradėjo darbą Amelija suprato, kad ir jai reikia pradėti, nes kitaip nespės jo atlikti iki pamokos galo. Ji užsidėjo darbo pirštines ir nuėjo pasiimti sėklos ir žvakės.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Amelija Harmon »
Galbūt...

*

Neprisijungęs Alrisa Fuentes

 • VI kursas
 • *
 • 137
 • Taškai: 19
Ats: I herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #10 Prieš 1 metus »
Monotoniškas profesoriaus balsas ne migdė, o kėlė susierzinimą. Be to, pamokoje nesimatė nei pažįstamos kvaišos, rėkiančios ,,Tu neLiucija'', nei pasibaisėtinai garsiai kalbančio Mulungu, todėl Alrisa siaubingai nuobodžiavo. Pareigingai prie sėklų einantys mokinukai buvo neverti jos dėmesio. Nukreipusi nuo jų žvilgsnį prisimerkusi įsispoksojo į saulę - pro stiklą matomas jos pavidalas pasirodė įžūlokas ir besišaipantis. Susiraukusi antrakursė paslapčiomis iškišo jai liežuvį ir pagaliau paliko savo vietą netoli herbologo.
Pakeliui paspyrusi tuščią dėžę ir pastvėrusi kažkieno numestas gerokai per dideles pirštines, juodaplaukė atsargiai išsitraukė vieną mažą sėklą. Buvo stebuklas, kad neįvyko joks incidentas. Bet pernelyg to nesureikšminusi grįžo atgal, apdovanodama porą besistengiančių naujokų keliais ,,draugiškais'' stumtelėjimais.
Pasirodo, pamokoje nebuvo taip nuobodu, kaip manė. Pasiimdama žvakę prunkštelėjo - kažkokia mergiūkštė sugebėjo apsitaškyti rūgštimi ir dabar išsigandusi lėkė pas profesorių.
Vos vos papurčiusi galvą ji išmetė nereikalingas mintis ir susikaupė. Brūkštelėjo degtuką į dėžutės šoną, o pasirodžiusi liepsna, iš lėto keliaujanti žemyn link Alrisos pirštų, buvo tiesiog užburianti. Nepasidavusi jos kerams, uždegė žvakę. Dar viena mažytė ugnelė pradėjo džiuginti jos akis. Kaip būtų gerai taip pasikepti zefyrų... Akimirkai užsisvajojo ji, numesdama rūkstantį degtuką kažkur ant žemės. Bet greitai skvarbus žvilgsnis sugrįžo į šį pasaulį - klastuolė šį tą pajuto. Ir užuodė. Atsisukusi akies krašteliu pastebėjo dar vieną oranžinę liepsną - tik šįsyk ant apsiausto. Veidas ištįso, mokinė išleido garsą, labai panašų į gailų klyktelėjimą. Laimei, smegenys neatsijungė, kaip kartais nutinka: ji nieko nelaukdama puolė ant žemės ir ėmė vartytis, protarpiais kažką sumykdama.

*

Neprisijungęs Žaneta Froz

 • VI kursas
 • *
 • 187
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
Ats: I herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #11 Prieš 1 metus »
Ant stalo gulinčios dėžutės neatrodė kuo nors ypatingos ar specialios, bet svarbiausia buvo jose gulinčios sėklos, tai išvaizda kaip ir neturėjo didelės įtakos. Todėl ir išsirinko stalo viduryje esančia, atsitiktinę dėžutę. Jau rankoje laikydama dėžutę pasisuko į šoną ir nužvelgė vazonus. Kaip ir dėžutės šie buvo nieko neypatingi, daug matę, bet atrodė lyg savo funkciją atliktu, todėl pagriebė jos nuomonę vieną geriau atrodančių ir apsisuko grįžti atgal į savo vietą. Ant suolo išrikiavus visas priemones prisiminė žvakę ir greitai nubėgo vienos pasiimti. Dabar jau tikrai turinti visas pamokai reikalingas priemonės Žaneta buvo pasiruošusi kibti į darbą. Dar kartą mintyse pakartojo įsimintus profesoriaus žodžius, kad tik nepridarytų kvailų klaidų. Tuomet giliai įkvėpė ir užsidėjusi darbo pirštines pradėjo darbą. Pradariusi mėlynojo kviečio dėžutę atidžiai nužvelgė sėklą mirkstančią rūgštyje. Su rūgštimis nėra daug dirbusi ar susipažinusi, tačiau žinojo, kad rizikuoti nereikia, todėl greitai ištraukė sėklą ir uždariusi dėžutę padėjo ant stalo kampo.
“I keep wondering
how sad do I have to be
for someone to stop insisting
everything is going to be fine?”
― Courtney Peppernell, Pillow Thoughts

*

Neprisijungęs Michelle Rivera

 • III kursas
 • *
 • 148
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
Ats: I herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #12 Prieš 1 metus »
Michelle pasiėmė vazoną, pribėrė žemių ir jau norėjo dėti sėklą į vidų. Tik staiga prisiminė, kad sėklą reikia išdžiovinti. Švilpė apsižvalgė, ieškodama žvakės. Labai staigiai suradus žvakę, ją pasistatė ir užsidegė. Pirmakursė pakėlė sėklą virš ugnies ir laukė kol ji bus sausa.
Ilgai laukti nereikėjo ir, kaip sakė profesorius, Michelles stipriai suspausta sėkla įgavo mėlyną spalvą ir norėjo ,,išokti" iš švilpės rankų. Laimei, taip neatsitiko.
Mergaitė pasidėjo išdžiovintą sėklą ant staliuko ir su pirštais padarė skylę, kad mėlynojo rugio išdžiūvusią sėklą būtų galima pasodinti.
Pirmakursė, padarius nedidelę skylę žemėje, įdėjo stebuklingą sėklą ir užbėrė žemėmis.
VISKAS. Baigta.. Pala... Dar kažką reikėjo padaryti... Ak, taip... Vanduo..

*

Neprisijungęs Amelija Harmon

 • III kursas
 • *
 • 193
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Tikiu tuo, kuo noriu tikėti
Ats: I herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #13 Prieš 1 metus »
 Amelija pasiėmė vazoną, sėklą ir žvakę, paskui grįžo kur stovėjo ir viską pasistatė priešais save. Amelija bijojo, kad jos sėkla iššoks iš rankų, bus per arti ugnies arba ji per ilgai ją kaitins, todė mergaitė norėjo užtikrinti sėklai visišką saugumą. Pradlžioje Amelija susirado liniuotę ir labai kruopščiai atmatavo laygiai dvidešimt centimetrų nuo žvakės tada pasiryžo pradėti džiovinti. Ji greitai uždegė žvakę ir ištraukusi sėklą pradėjo šildyti. Staiga Amelija suprato, kad sėklą, bijodama paleisti laiko per stipriai ir tuoj ją sutraiškys, todėl truputį atpalaidavo ranką. Žvakės liepsna, net pro pirštines maloniai šildė ranką. Kaip gera. Pagalvojo Amelija, beveik pamiršus, kad yra pamokoje. Sėkla pradėjo mėlynuoti.
Galbūt...

*

Neprisijungęs Mikasa Sei Yoshitaka

 • IV kursas
 • *
 • 365
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Aš bijau knisių ir ančiasnapių. Antraštės niekada nekeisiu.
Ats: I herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #14 Prieš 1 metus »
Šiandien turėjo prasidėti sunkiausia Kristinos pamoka Herbologija. Ji atsisėdo ant sausos žolės ir laukė kol suskambės skambutis. Suskambėjo skambutis , mokinė atsistojo ir pradėjo klausyti ką sako mokytojas. Profesorius daug kalbėjo , Kristina vos vos suprato . Pirmiausiai reikėjo sėklas sėti į dirvą . Sėklos turėjo būti mirkomos specialioje rūgštyje . Reikėjo užsidėti pirštines , kad nenusideginti , bet Kristina kaip visada neišgirdo mokytojo ir nesidėjo pirštinių. Mokinė pasiėmė sėklas pasėjo į dirvą ir pradėjo mirkyti į rūgštį . Viskas buvo ramu visi mokiniai dirbo , bet Kristina pradėjo taip rėkt , nes labai stipriai nusidegino .O ne ir vėl nepaklausiau mokytojo. Mergaitė dar prisiminė , kad nereikėjo mirkyti sėklų , nes jos buvo jau išmirkytos.

Matthew: rašyti, kaip ateini į pamoką, gali nebent prisiminimo formą: posto pradžioje jau esi klasėje. Taip pat sėkla jau yra rūgštyje, tai jos mirkyti nereikia.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Christina Granger »