0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Vegard Saeterhaug

  • Dvasininkas
  • ****
  • 367
  • Lytis: Vyras
Mažas namelis kalnų slėnyje - namelis stovi ant aukščiausios Norvegijos kalno. Į namelį gali patekti visi burtininkai pasinaudodami slaptu liftu, ne toks jis ir slaptas ,bet jį mato tik burtininkai. Bet jei nenori ,kad greitai prisistatytų aurorai geriau būtų ,kad išsinuomuotum tą namelį. Nuomą nedidelė tik dvidešimt galeonų vienai savaitei, savaitgaliui 5 galeonai ir nesvarbu kiek ten bus žmonių. Kainoraštį rasi prie lifto ir susimokėsi prie lifto stovinčiam apsauginiui. Pakilęs į namelį išvysi gražų vaizdą nuo kalvos, tik žiūrėk nenualpk ,kad nenukristum nuo beveik 3 kilometrų aukščio. Namelio viduje rasi tris kambarius, du dviviečius ir vieną vienvietį. Salone rasi sofą ant kurios taip pat galima miegoti. Namelyje yra labai didelė virtuvė ir didžiulis vonios kambarys. Išėjus į terasą išvysi dar gražesnę panoramą ir visuomet švarų baseiną kuriame galėsi praleistį visą laiką kol čia vešėsi.

((Ankščiau čia buvo Saeterhaug namai, dabar čia visiems priklausanti tema: Tai reiškia nereiks klausti ar galima rašyti))
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 metus sukūrė Vegard Saeterhaug »
Londono Šv. Juozapo parapija visuomet renka aukas dvasininkų ir parapijos išlaikymui. Jūsų aukos maloniai laukiamos Vegard Saeterhaug adresu. :)

*

Neprisijungęs Vėtrūnė Kristė de Leighi

  • Magiškųjų gyvūnų priežiūros profesorė
  • *
  • 225
  • Kas nusprendžia, kas yra „teisinga“?
Ats: Saeterhaug namas (Norvegija, Oslas)
« Atsakymas #1 Prieš 3 metus »
Šiandien pildosi Vanesos svajonė, ji pagaliau keliaus į Norvegiją. Iš pat ryto mergina nekantravo, buvo atsikėlusi anksčiausiai, o kai atėjo metas vykti, ji iš savo kiemo su nešykle nukeliavo iki Norvegijos. Ji nusileido ant vešlios, rasotos žolės ir apsidairiusi pastebėjo kalnelį, ant kurio buvo dviaukštis namas, o priešais jį, tikrai buvo nuostabus vaizdas į miestą. Visai kaip Vegard pasakojo pagalvojo mergina. Kadangi buvo ankstyvas rytas, namo sienos apšviestos rytiniais saulės spinduliais, atrodė nuostabiai. Elizabet šiaip ne taip užsilipusi ant kalnelio, apaugusio vešlia žole, buvo šlapiomis kojomis, nes žolė buvo padengta rasa. Galiausiai Vanesa priėjo prie Saeterhaug šeimos namo, ji pažvelgė pro langą ir pamatė gan gražią ir tvarkingą virtuvę. Tada atsikvėpė ir pabarškino į duris. Tikiuosi jų neprižadinau, juk atvykau sutartu metu.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 metus sukūrė Elizabet Vanesa Von Chang »

*

Neprisijungęs Vegard Saeterhaug

  • Dvasininkas
  • ****
  • 367
  • Lytis: Vyras
Ats: Saeterhaug namas (Norvegija, Oslas)
« Atsakymas #2 Prieš 3 metus »
Rytas. Vegard neseniai pabudo. Visa šeima dar saldžiai miegojo. Kaip visuomet namas barškėjo nuo John knarkimo. Berniukas tyliai atsikėlė iš lovos, užsimetė chalatą ir nutipeno į vonios kambarį. Atsukęs dušą su visu karščiu pradėjo praustis. Tiką išlipęs iš dušo kabinos išgirdo barbenimą į duris. Kas taip anksti? Ir taip nelaiku? Vegard šlapias nusileido laiptais į apačią. Atvėręs duris jis išvydo Elizabet su krepšiu. Elizabet? Ką ji veikia Norvegijoje? Staiga atėjo prisiminimas ,kad jis kvietė ją į svečius.
-Elizabet, užeik, visi dar miegas ,o aš kaip matai duše buvau.
Vegard parodė į raudoną sofkutę priešais laiptus.
-Atsisėsk ,o aš greitai einu nusišluostysiu ir ateisiu pas tave.
Po dešimties minučių berniukas nusileido laiptais.
Londono Šv. Juozapo parapija visuomet renka aukas dvasininkų ir parapijos išlaikymui. Jūsų aukos maloniai laukiamos Vegard Saeterhaug adresu. :)

*

Neprisijungęs Vėtrūnė Kristė de Leighi

  • Magiškųjų gyvūnų priežiūros profesorė
  • *
  • 225
  • Kas nusprendžia, kas yra „teisinga“?
Ats: Saeterhaug namas (Norvegija, Oslas)
« Atsakymas #3 Prieš 3 metus »
Staiga durys prasivėrė ir pro jas išlindo šlapia Vegardui priklausanti galva. Šis nustebo. Galiausiai atsilapojo duris pilnai ir Elizabet galiausiai išvydo visą vaikiną. Jis kažką burbtelėjo apie buvimą duše ir atrodė visai nesusigaudantis situacijoje. Jis veikiausiai primiršo mano atvykimą. Keista, nes net užvakar siunčiau jam žaibo pelėdą su pranešimu, kad atvyksiu šiandien, 8 ryto. Ši turėjo pasiekti jį dar vakar. Galiausiai Saeterhaug teikėsi ją įsileisti vidun. Tik įžengusi į vidų ji pamatė gan gražų holą. Staiga Vegard parodė mandagų gestą, kviečiantį prisėsti ant raudonos sofkutės. Kai Vanesa prisėdo ir maloniai nustebo, kad raudonoji sofutė tokia minkšta, Vegard nuskuodė į viršų. Tuo tarpu apačioje likusi Vanesa apsidairė. Namas visai tvarkingas, nebuvo per daug bereikalingų daiktų ir viskas švaru. Galiausiai vienuolikmetė pastebėjo didžiulį, iki grindų veidrodį ir nuslinkusi nuo sofos nutipeno (ne ant pirštų galiukų) iki veidrodžio ir pasitvarkė priešais jį. Tada leidosi aplink holą jį tyrinėdama. Galiausiai ji išgirdo žingsnius ir susmuko į sofą. Ant laiptų pasirodė Vegard Saeterhaug.

*

Neprisijungęs Vegard Saeterhaug

  • Dvasininkas
  • ****
  • 367
  • Lytis: Vyras
Ats: Saeterhaug namas (Norvegija, Oslas)
« Atsakymas #4 Prieš 3 metus »
Vaikinukas su chalatu taipogi prisėdo ant sofos.
-Kaip matau jau spėjai apžiūrėti didijį Saeterhaug šeimos veidrodį? Tai mūsų relikvija ir prie jos niekas niekada nelenda, kitą kartą būk atsargesnė ,nes šiuose namuose neveikia kerai Reparo.
Berniukas griebė krepšį, jis gan sunkus.
-Kokio šlamšto tu čia prisidėjai? Lipam laiptais aukštyn parodysiu kur tu pas mus apsistosi, bėje jei nori pas mus gali būti visą vasarą, namas toks didelis ,kad tu čia net nepastebima būsi, beje ar mėgsti Oreo su pienu? Aš savo kambarį turiu visą...,-Berniukas nutilo, laiptais pradėjo leistis John ir Jacob ,o paskui juos mama su tėčiu.
-Mama, Tėti, susipažinkite su Elizabet Vanesa Von Chang ji pas mus pagyvens kol kas savaitę ,o jei patiks jai pas mus tai praleis pas mus ilgiau.
-Žinau Vegardukai gavau vakar laišką tik pamiršau paduoti jį tau.
Berniukas pažvelgė į Elizabet.
-Eime į svečių kambarį.,-Ir su merginos krepšiu pradėjo lipti laiptais aukštyn.
Londono Šv. Juozapo parapija visuomet renka aukas dvasininkų ir parapijos išlaikymui. Jūsų aukos maloniai laukiamos Vegard Saeterhaug adresu. :)

*

Neprisijungęs Vėtrūnė Kristė de Leighi

  • Magiškųjų gyvūnų priežiūros profesorė
  • *
  • 225
  • Kas nusprendžia, kas yra „teisinga“?
Ats: Saeterhaug namas (Norvegija, Oslas)
« Atsakymas #5 Prieš 3 metus »
Staiga Vegard prisėdo šalia Vanesos ir prabilo. Elizabet įdėmiai klausėsi, o kai jis baigė pratęsė:
- Atsiprašau, daugiau nelysiu prie jo. O kodėl neveikia Reparo kerai? - pasidomėjo mergina. Staiga išgirdusi vaikiną pridūrė: - Na žinai, ten viskas ko man reikia, beje mama išmetė daugelį daiktų, sakė taupyk vietą, tad į krepšį įkišau rankinuką, užburtą nesusiekiamais kerais, todėl turiu viską, net tai ką mama išmetė, - ji nusišypsojo. - Taip, Oreo su pienu... Tikra pasaka. O dėl vasaros, nežinau. Matai nenoriu jums pridaryt rūpesčių. Beje, gal galim aš pas tave puse vasaros, o kitą pusę tu pas mane. Ką manai? Japonijoje kasmet vasaros pabaigoje organizuojamas festivalis burtininkams. Aišku jis nuo 15 m., bet manu prasmuksim.
Staiga ant laiptų pasirodė Saeterhaug šeima ir Vanesa akimirksniu užsičiaupė. Ji susigėdo, ne tik dėl to ką pasakė, bet ir dėl jo šeimos, ji atrodė gan griežta. Kai staiga moteris prabilo Vanesa atsipalaidavo, ji pajuto iš Vegardo mamos sklindant šilumą. Kai Vegardo šeima nulipo žemyn, Elizabet ir Vegard pakilo aukštyn. Jie pasuko į šoną ir nuėjo iki durų. Jas pravėrus pasklido malonus kvapas, klastuolė nesugebėjo prisimint kieno jis bet jis buvo nuostabus. Kai vienuolikmečiai įžengė į svečių kambarį šis buvo gražus. Sienos gelsvos, o lova balta ir daili, tik spinta merginai nelabai patiko. Dar Elizabet nepastebėjo veidrodžio. Neju rimtai, šiame kambaryje nėra veidrodžio?! Teks kaip nors išsiburti, bet nepamenu kerų, kurie galėtu tokioje situacijoje pagelbėti. Ji apsidairiusi atsisuko į Vegard ir nusišypsojo.
- Gal... Gal... Matai, gėda prašyt, nes nenoriu būti įkyri, bet gal galima gauti veidrodį? Su savimi nepasiėmiau.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 metus sukūrė Elizabet Vanesa Von Chang »

*

Neprisijungęs Vegard Saeterhaug

  • Dvasininkas
  • ****
  • 367
  • Lytis: Vyras
Ats: Saeterhaug namas (Norvegija, Oslas)
« Atsakymas #6 Prieš 3 metus »
Vegard vis dar vilkėjo chalatą ir stovėjo kambarye.
-Puiku, ačiū už supratingumą. Legenda byloja ,kad Paul John Vegard Saeterhaug užkerėjo šį namą netyčiomis ir nuo to laiko atkerėti jo neįmanoma. Saeterhaug giminė dėl to ir nesėkminga kerėjime ,bet reikalui esant gali kerėti kaip Tas kurio nevalia minėti.,-Vegard vėl pastebėjo Chalatą.
Berniukas išgirdo siūlymą:
-Žinoma galiu atvykti ,bet ar tavo tėvai sutiks? Ir bėje kur tavo tėvai, turėjai atvykti su jais.
Vegard dar labiau niršo ant ,,chalato''. Viskas nebegaliu.
-Veidrodis? Jis yra spintos duryse, atsidaryk ir pamatysi.,-Priėjęs prie spintos atvėrė duris ir parodė.
Berniukas jau tuoj pradės kaukti.
-Elizabet jei ko reikės rasi mane kambaryje ,ant kurio užrašyta ,,Vegard Saeterhaug'', Ate.
Vaikinukas nulėkė į kambarį persirengti.
Londono Šv. Juozapo parapija visuomet renka aukas dvasininkų ir parapijos išlaikymui. Jūsų aukos maloniai laukiamos Vegard Saeterhaug adresu. :)

*

Neprisijungęs Vėtrūnė Kristė de Leighi

  • Magiškųjų gyvūnų priežiūros profesorė
  • *
  • 225
  • Kas nusprendžia, kas yra „teisinga“?
Ats: Saeterhaug namas (Norvegija, Oslas)
« Atsakymas #7 Prieš 3 metus »
Vegard paaiškino, kad veidrodis yra spintos viduje, bet Vanesai jis nebuvo labai geras, kamputyje įskilęs, o dar visas dulkėmis apėjęs. Bet ji sumurmėjo, kad tiks ir vaikinukas pasakęs kur jį rasti išėjo. Tada Elizabet uždarė duris ir šlumštelėjo ant lovos Visai patogi. Tada ji dar pagulėjo ant jos ir galiausiai atsikėlusi pradėjo trukti daiktus iš krepšio. Čia pagrinde buvo drabužiai, kurios ji tvarkingai pasidėjo į spintą, tada ji išsitraukė grožio priemones, jas susidėjo ant lentynėlės, spintos viduje, prie veidrodžio, dar ji turėjo magiškas kortas ir kitokių niekučių. Galiausiai po kiek laiko, kai visi daiktai jau buvo iškraustyti ir sudėti į vietas Vanesa išgirdo beldimą į duris, ji prisėdo ant lovos ir sušuko:
- Prašom!
Pro duris įžengė Vegardo mama. Ji nužvelgė truputį pakeistą kambarį ir tada kreipėsi į mergaitę:
- Kuo tu ten vardu?
- Elizabet. Elizabet Vanesa Von Chang. Beje esu labai dėkinga, kad leidote man šią savaitę čia apsistoti.
- Tai niekis, Elizabet. Tiesą sakant užsukau pakviesti pusryčių. Ką pasakysi?
Vanesa linktelėjo. Tada abidvi moterys išėjo pro duris ir nulipo laiptais apačion. Ten prie stalo jų jau laukė visa Saeterhaug šeima.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 metus sukūrė Elizabet Vanesa Von Chang »

*

Neprisijungęs Vegard Saeterhaug

  • Dvasininkas
  • ****
  • 367
  • Lytis: Vyras
Ats: Saeterhaug namas (Norvegija, Oslas)
« Atsakymas #8 Prieš 3 metus »
Vegard jau sedėjo prie šeimos stalo. Netrukus nusileido Elizabet ir mama. Visi pradėjo valgyti (pusryčiauti). Vegard valgė savo ,,Morkų košę''.
-Mama, mane Elizabet kviečia į Japoniją galiu skristi?
(Saeterhaug visuomet kalba apie svarbius reikalus prie pietų, pusryčių ir vakarienės stalų). Mama nieko neatsakė ,o tėtis tarė:
-Žinoma važiuok, tik traukiniu.
Traukiniu? Ar į Japoniją iš Oslo važiuoja traukiniai?
-Bet man atrodo ,kad traukiniai nevažiuoja į Tokiją iš Oslo.,-Tarė Vegard sustojęs kramtyti oranžinę pliurzę.
Visa šeima valgė: mama, tėtis, Jacob, John?
-Mama, kurgi mūsų nevykėlis John?
Po šio sakininio mama piktai pažiūrėjo į sūnų Vegardą. Gerai, gerai tyliu.
-Šanuoliukas mano.,-Tarė mama.
(Vegard mama legilimantė)
Londono Šv. Juozapo parapija visuomet renka aukas dvasininkų ir parapijos išlaikymui. Jūsų aukos maloniai laukiamos Vegard Saeterhaug adresu. :)

*

Neprisijungęs Vėtrūnė Kristė de Leighi

  • Magiškųjų gyvūnų priežiūros profesorė
  • *
  • 225
  • Kas nusprendžia, kas yra „teisinga“?
Ats: Saeterhaug namas (Norvegija, Oslas)
« Atsakymas #9 Prieš 3 metus »
Vanesa prisėdo prie stalo. Ji į lėkštę įsidėjo kiaušinienės kurią namie valgo su pipirais, o čia jų nematyti, bet mergina patylėjo. Ji klausėsi Saeterhaug šeimos rytinio pokalbio. Staiga Vegard užsiminė apie kelionę į Japoniją ir Elizabet įtempė ausis. Kai pokalbis ėjo į pabaigą, Vegard mama nei iš šio, nei iš to pavadino Vegardą šaunuoliu. Kas čia įvyko? Už ką? Juk jis nieko nepadarė... mergina pati nepastebėjo kaip nustojo valgyti. Galiausiai į ją sužiuro visi, ir ji susigėdusi nuleido galvą ir toliau kramsnojo kiaušininę.
Po pusryčių Vegard tėvas vaikus išvarė į kiemą. Elizabet padėkojusi už pusryčius nuslinko nuo stalo ir drauge su Vegard išėjo į lauką. Vanesa jautėsi nedrąsiai, bet galiausiai ryžosi paklausti:
- Kas ten per pusryčius įvyko? Na ten, kur mama nei iš šio, nei iš to tave pavadino šaunuoliu. Kodėl? Juk tu nieko nepasakei ir nepadarei.
Jie nusileido nuo kalniuko ir mergina įdėmiai pažiūrėjo į Vegardą. Ji tikėjosi išgirsti teisingą, ne melu paremtą, atsakymą.

*

Neprisijungęs Vegard Saeterhaug

  • Dvasininkas
  • ****
  • 367
  • Lytis: Vyras
Ats: Saeterhaug namas (Norvegija, Oslas)
« Atsakymas #10 Prieš 3 metus »
Po pusryčių tėtis visus išvarė į lauką. Neįprastas reiškinys. Dažniausiai visi po pusryčių ėjo visi sau. Kai Vegard išėjo į lauką prie jo atėjo ir jie su Elizabet ruošėsi leistis nuo kalniuko bėgte mergina įprastu jai maloniu balsu uždavė klausimą. Vegard jau buvo apačioje:
-Mano mama Legilimantė ,bet jos bijoti nereikia ji to nedaro be reikalo. Girdėjai kaip aš per pusryčius paklausiau: ,,Kur nevykėlis John?''. Mama sužiuro į mane ir aš mintyse atsiprašiau.-Pauzė- Ar atsakiau į tavo klausimą?
Nusprendęs nelaukti atsakymo vėl pridūrė:
-Nesąmonė čia tam lauke varom per rūsį į namą ,nes čia žiauriai neįdomu.
Vegard nebuvo gamtos vaikis, jis mieliau šį laiką leistų savo kambaryje prie kompiuterio ir žaistų (tėčio manymu) ,,kvailus ir niekam nereikalingus'' kompiuterinius žaidimus.
-Eini?
Londono Šv. Juozapo parapija visuomet renka aukas dvasininkų ir parapijos išlaikymui. Jūsų aukos maloniai laukiamos Vegard Saeterhaug adresu. :)

*

Neprisijungęs Vėtrūnė Kristė de Leighi

  • Magiškųjų gyvūnų priežiūros profesorė
  • *
  • 225
  • Kas nusprendžia, kas yra „teisinga“?
Ats: Saeterhaug namas (Norvegija, Oslas)
« Atsakymas #11 Prieš 3 metus »
Jo mama - legimantė? Vauuuuu pamastė Elizabet. Tada Vegard pasiskundė, kad nemėgsta būti lauke ir pasuko link rūsio, kad patektu į namą pro jį, prieš tai pasiūlęs ir Vanesai. Vanesa stovėjo vienoj vietoj ir negalėjo apsispręsti, ar būti čia, lauke, kur jai patinka ir nelaužyti taisyklių, ar visgi eiti su Vegardu į namus. Ji stovėjo ir negalėjo apsispręsti. Kitą vertus, aš lauke juk neturėsiu ką veikti be Vegardo, juk čia man dar viskas svetima, taip pagalvojusi ji dasivijo Vegardą ir kartu su juo patraukė link rūsio. Kai jie prislinko rūsio duris, iš už jų sklido keisti garsai. Elizabet sukluso. Tai gali būti Vegardo tėtė arba mama, o gal brolis? O gal tik kažkokia pelė ar kitas gyvūnas? staiga Vanesai toptelėjo įdomi mintis O gal jie namie laiko knisiu?

*

Neprisijungęs Vegard Saeterhaug

  • Dvasininkas
  • ****
  • 367
  • Lytis: Vyras
Ats: Saeterhaug namas (Norvegija, Oslas)
« Atsakymas #12 Prieš 3 metus »
Elizabet pasivijo Vegard'ą. Berniukas išgirdo neįprastus garsus sklindančius iš rūsio.
-Gal kartais turi lazdelę arba kastuvą? Arba ,bet ką su kuriuo galėtum trenkti į galvą.,-Susirūpinusiu balsu tarė Vegard ir pats apsičiupinėjo.
Velniava turiu tik lazdelę ,bet negaliu ja naudotis.
-Kad ir kas ten bebūtų nebijok.,-Tarė Elizabet'ai.
Vegard spyrė į rūsio duris. Ir išvydo ten savo katiną Ganhard'ą.
-Ahhh, kaip kvailys pasirodžiau.,-Berniukas nusiminė ,kad prieš merginą taip kvailai pasirodė.
Vegard atsisuko į mergaitę.
-Tikiuosi nepagalvosi ,kad aš kvailys ,o jei ir pagalvosi tai turi žinot ,kad rūsį paskutinį kartą buvau prieš keturis metus, tai einam į namą? Šiuo metu mama su tėčiu turėtų būti savo kambaryje ir melstis.
Londono Šv. Juozapo parapija visuomet renka aukas dvasininkų ir parapijos išlaikymui. Jūsų aukos maloniai laukiamos Vegard Saeterhaug adresu. :)

*

Neprisijungęs Vėtrūnė Kristė de Leighi

  • Magiškųjų gyvūnų priežiūros profesorė
  • *
  • 225
  • Kas nusprendžia, kas yra „teisinga“?
Ats: Saeterhaug namas (Norvegija, Oslas)
« Atsakymas #13 Prieš 3 metus »
 Kai prasivėrė rūsio durys už jų buvo katinas, Elizabet prunkštelėjo. Nejau jie abu išsigando - KATINO? Tada ji pralenkusi Vegard'ą įlindo rūsin. Už jos durys užsitrenkė ir jie su Vegar'u liko tamsiame rūsyje. Klastuolė apgraibo nuslinko iki laiptų, pakeliui porą kartų skaudžiai susitrenkdama blauzdas. Galiausiai ji užkilo laiptais į viršų ir pastūmusi duris, pagaliau išvydo šviesą. Ji palaukė Vegard'o, kai šis pasirodė ji nukėblino iki didžiųjų laiptų ir jais užlipusi į antrą aukštą ir atsigręžusi į Vegard'ą pagaliau prašneko.
- Ar einam į tavo kambarį? Matai, nesu ten dar buvusi, būtų įdomu pamatyti.
Tada ji nužvelgė savo mėlynes ant kojų, kurias pasidarė rūsy ir buvo labai nepatenkinta.
- O gal turit kokią vaistinėlę? - paklausė ji rodydama į mėlynes.