0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Erka Forrm

 • IV kursas
 • *
 • 216
 • Taškai: 97
Ats: Namelis medyje prie pietinės pilies sienos
« Atsakymas #45 Prieš 4 mėnesius »
  Buvo saulėta diena. Puiki pasivaikščiojimui. Erka neturėdama ką veikti patraukė prie namelio medyje. Erka jį susapnavo. Nors sapnas buvo neaiškus, bet Erkai jis patiko. Jame klastuolė užėjo į šį namelį medyje ir nebeišėjo. Klastuolė po dešimties minučių jau stovėjo prie namelio medyje. Klastuolė pamatė artyn einančią klastuolę. Ji atrodė kiek vyresnė už Erką. Geriau įsižiūrėjusi klastuolė suprato tai - Elliw.
- Labas Elliw. - šūktelėjo Erka, bet žinojo, kad veltui. Juk ji iškart tai pamirš.
  Kodėl ji čia? Galvojo klastuolė. Turbūt pamiršo kelią į kokią nors pamoką. Mintyse juokėsi klastuolė. Bet pala... Ar ir aš dabar neturėčiau būti pamokoje? Susimąstė klastuolė žvelgdama į Elliw. Koks skirtumas? Klastuolė iš tiesų turėjo būti pamokoje, bet Erkai tai netrukdė.

*

Neprisijungęs Elliw Gwawr Dwynwen Goff

 • IV kursas
 • *
 • 725
 • Taškai: 216
 • 273 teleskopai (22-06-14)
Ats: Namelis medyje prie pietinės pilies sienos
« Atsakymas #46 Prieš 4 mėnesius »
Teleskopas... Ką jis ten darė? Šito Elliw, deja, neprisiminė, mat nė neįsivaizdavo, kur jos didžiausia brangenybė yra. Žinojo turinti ne vieną astronomijos prietaisą, bet kur jie visi išnyko? Juos pavogė neLiucija, ne neLiucija arba ne ne neLiucija! Tikrai taip! Dėl šito kaltos tik tos trys bjaurios mergiūkštės! Vadinasi, jas reikia gerai pamokyti. Norint tai padaryti reikėtų susirasti drauges, tad Elliw paliko bendrąjį kambarį ir išėjo į lauką ieškoti Liucijos, Sabrinos, Joanos trečiosios, Vėtratrūnės arba Sarah. Turint tiek daug draugių bent vieną iš jų pavyks rasti, ar ne? Nutarusi, kad būtent taip ir bus, Elliw jautėsi patenkinta. Netrukus pamiršo, kodėl ieško draugių, tačiau vis tiek atkakliai vaikščiojo po kiemą ir žvalgėsi.
- Liucija? - dėl visa ko kreipėsi Elliw, nors ir nežinojo, kodėl tai daro. Na, bet šią gerą mergaitę visada galima pakviesti. Šiaip ar taip, Liucija yra geriausia ir protingiausia mergaitė pasaulyje!
Būdama visai prie pat mokyklos, kurios pavadinimo vis dar nežinojo, sienų Elliw pamatė kažkokį namelį medyje. Tai ją be galo sudomino. Be to, ji buvo visiškai įsitikinusi, kad būtent ten ras bent vieną draugę. O galbūt jos ten bus visos?! Tai buvo labai puiki mintis, ir velsietė nuskubėjo prie to medžio. Tiesa, ten buvo kažkokia mergaitė, kurią Elliw matė pirmą kartą gyvenime. Ji kažką pasakė, bet velsietė skubiai pamiršo, ką. Kiek sutrikusi spoksojo į nepažįstamąją ir svarstė, ką reikėtų daryti dabar.
- Kur mano teleskopas? - dėl visa ko paklausė, mat suprato prietaiso rankose neturinti. Tai gerokai liūdino, bet grįžti į lovą ji nė neketino. Tik jau ne be teleskopo! Kurį laiką dar paspoksojusi į pirmą kartą matomą mergaitę Elliw nutarė, kad jai reikia lipti į viršų. Jeigu tik atmintis neapgavo, būtent tame namelyje ji ras savo drauges. Tos kopėčios yra kaip tik tam reikalui, ar ne? Taigi velsietė pradėjo ryžtingai lipti į viršų.
Deja, visai netrukus neišsilaikė ant kopėčių ir drėbėsi žemyn.
- AUČ! - nuaidėjo per pusę kiemo.
Elliw yra Magijos ministrė. Visais su MM susijusiais klausimais kreiptis asmenine žinute. Elliw yra 17 m.
"Gyvenimas ne be reikalo panašus į dryžuotą kalėjimo uniformą." Sergej Lukjanenko

*

Neprisijungęs Erka Forrm

 • IV kursas
 • *
 • 216
 • Taškai: 97
Ats: Namelis medyje prie pietinės pilies sienos
« Atsakymas #47 Prieš 4 mėnesius »
  Erka žiūrėjo kaip Elliw vis artėjo. Tikiuosi ji neužsigaus. Mąstė klastuolė. Jei tai būtų kokia nors mergaitė iš kito koledžo ar net kai kurios iš klastūnyno Erka būtų padėjusi susižeisti, bet Elliw Erkai kažkodėl rūpėjo. Elliw atėjusi paklausė kur jos teleskopas. Išgirdus šį klausimą klastuolė nenustebo. Bent jau aš nekalta. Galvojo klastuolė. Erka nežinojo ką atsakyti. Bet Elliw jau ėjo prie kopėčių. Bus bėdos. Nežinodama ką daryti galvojo klastuolė. Gan greitai Elliw atsidūrė ant žemės. Tiesiogine ta žodžio prasme ji skriejo. Erka priėjo prie jos.
- Labas. Aš esu Erka. Ar tau labai skauda? - paklausė klastuolė.
  Tai vienintelė priežastis kodėl gerai turėti prastą atmintį. Juk greit pamiršti skausmą. Ar ne? Mąstė klastuolė žiūrėdama į Elliw kuri ir toliau buvo ant žemės. Klastuolė ištiesė jai ranką.
- Aš nežinau kur tavo teleskopas, bet galiu padėti jo paieškoti. - tarė klastuolė.
  Kam šitai pasakiau? Mintyse savęs klausė Erka, bet jai tiesiog išsprūdo. Na ką darysi jau pasakiau. Toliau mąstė Erka.

*

Neprisijungęs Elliw Gwawr Dwynwen Goff

 • IV kursas
 • *
 • 725
 • Taškai: 216
 • 273 teleskopai (22-06-14)
Ats: Namelis medyje prie pietinės pilies sienos
« Atsakymas #48 Prieš 4 mėnesius »
Elliw neprisiminė, kad būtų kur nukritusi ar užsigavusi, tad mergaitės klausimas, ar jai labai skauda, kiek sutrikdė. Kodėl jai turėtų skaudėti? Ar ji ko nors neprisimena? Bet taip negali būti! Juk ji, Elliw, pasižymėjo tiesiog neeiline atmintimi! Ar gali būti, kad šita mergaitė yra bjauri mergiūkštė, tik ir ieškanti, kaip sugadinti gyvenimą? Velsietė pažvelgė į ją įdėmiau, bet neprisiminė, kad ji būtų buvusi dėl kažko kalta. Vadinasi, ne, ji nebuvo viena iš tų trijų bjaurybių. O gal jų yra keturios? Šito, deja, niekada nežinosi!
- Teleskopas?! - vos išgirdusi stebuklingą žodį baisiausiai apsidžiaugė Elliw ir pašoko nuo žemės. Patenkinta žvelgė į tą nepažįstamą mergaitę ir laukė, kada gi ji pagaliau sutaisys teleskopą. Vis dėlto pavyko prisiminti: teleskopas nėra sudužęs - jis dingęs! Tai privertė šiek tiek sunerimti, tad rudaplaukė sutriko. Ji pamiršo, kad šalia yra kažkokia mergaitė, tad apsižvalgė aplinkui tikėdamasi pamatyti kurią nors iš penkių draugių. Deja, pastebėjo tik kažkokią pirmą kartą gyvenime matomą nepažįstamąją.
- Kur mano teleskopas?! - piktokai paklausė ji. Jeigu kas būtų pasakęs, kad visai neseniai to klausė, Elliw būtų išties įtūžusi: jai tereikia sužinoti, kur yra didžiausia brangenybė! Kurį laiką spoksojusi į tą mergaitę visai pamiršo, kodėl tai daro, tad liovėsi. Pamatė kažkokį namelį medyje ir apsidžiaugė: gal astronomijos prietaisas yra būtent ten? Kopėčios tam ir pakabintos, ar ne? Atsargiai į jas įsitvėrusi pradėjo lipti viršun. Kelis kartus net įsikando dantimis, bet pagaliau pavyko užlipti į viršų. O ten jos laukė didžiausias įmanomas nusivylimas: namelis buvo visiškai tuščias: jame nebuvo nė vieno teleskopo! Tai buvo labai skausminga, tad Elliw susirietė į kamuoliuką ir graudžiai pravirko.
Elliw yra Magijos ministrė. Visais su MM susijusiais klausimais kreiptis asmenine žinute. Elliw yra 17 m.
"Gyvenimas ne be reikalo panašus į dryžuotą kalėjimo uniformą." Sergej Lukjanenko

*

Neprisijungęs Erka Forrm

 • IV kursas
 • *
 • 216
 • Taškai: 97
Ats: Namelis medyje prie pietinės pilies sienos
« Atsakymas #49 Prieš 4 mėnesius »
  Kiek jai reikės kartoti? Klausė savęs klastuolė. Elliw vis dėlto užlipo į namelį medyje. Erkai kiek palengvėjo. Gal bus mažiau bėdos. Netikėdama tuo mąstė Erka. Tad klastuolė užlipo į namelį paskui Elliw. Tada pamatė ją verkiančią. Jo... Nebus bėdos. Nusiminė Erka.
- Elliw, neverk. - ramino ją Erka. - Nori kartu eiti paieškoti tavo teleskopo? - vėl paklausė klastuolė.
  Erka žinojo, kad Elliw jos klausimą pamirš po dviejų sekundžių. O gal po trijų. Galvojo klastuolė žvelgdama į ją.
- Tai ar nori su manim paieškoti teleskopo? - vėl pakartojo klausimą klastuolė.
  Tai beviltiška. Galvojo klastuolė, bet liko stovėti vietoje. Erka negalėjo palikti Elliw verkiančios vienos. O kas jei pamirš kelią į pilį? Mintyse savęs klausė klastuolė. Tad Erka tiesiog stovėjo ir žiūrėjo į vis dar verkiančią Elliw.
- Na gerai. Nusivalyk ašaras ir einam ieškoti tavo teleskopo. - Pratarė klastuolė.

*

Neprisijungęs Elliw Gwawr Dwynwen Goff

 • IV kursas
 • *
 • 725
 • Taškai: 216
 • 273 teleskopai (22-06-14)
Ats: Namelis medyje prie pietinės pilies sienos
« Atsakymas #50 Prieš 4 mėnesius »
Ak, kaip Elliw nesisekė gyvenime! Teleskopas dingo, geros mergaitės nepadėjo jo surasti... Tiesą sakant, jos taip pat buvo dingusios! Tad ką daryti dabar? Kodėl negali bent kartą pasisekti? Juk Elliw - gera mergaitė. Ji tiesiog nori, kad teleskopas būtų sveikas. Ir dar būtų smagu pasišnekėti su Liucija, Sabrina, Joana trečiąja, Vėtratrūne arba Sarah. Deja, nė vienos iš draugių čia nebuvo. Buvo tik kažkokia nepažįstama mergaitė, apie kurios egzistavimą Elliw būtų pamiršusi, jeigu ji nebūtų vėl kažko pasakiusi. Žodžiai skubiai išnyko iš atminties, bet velsietei pasirodė, kad ta mergaitė šnekėjo apie astronomijos prietaisus.
- Ar tu žinai, kur mano teleskopas?! - apsidžiaugusi paklausė ji ir pakėlė nuo ašarų drėgnas akis į nepažįstamąją. Ji nebuvo kuri nors iš draugių, bet gal vis tiek grąžins didžiausią brangenybę pasaulyje? Ak, tai būtų taip smagu!
Kadangi nežinojo, kur esanti, Elliw apsižvalgė, bet tai, deja, nepadėjo atsakyti į tą sudėtingą klausimą. Viena buvo aišku: su savimi neturėjo nė vieno teleskopo. Tai labai liūdino, tad klastuolė ruošėsi pravirkti: jau buvo pamiršusi, kad kaip tik tą šiuo metu ir daro. Deja, būtent dėl šios priežasties apsiverkti nepavyko, tad Elliw supyko.
- Tai tu kalta! - riktelėjo ji, nors žodžiai, ko gero, buvo skirti neLiucijai, ne neLiucijai arba ne ne neLiucijai. O gal šitai mergaitei, kuri vis dar buvo čia? Bet ne, negali būti. Ji paminėjo teleskopą!
- Kur mano teleskopas? - garsiai paklausė klastuolė, galiausiai nustojusi verkti. Ji įsispoksojo į šalia esančią mergaitę ir atkakliai bandė prisiminti kur nors ją mačiusi. Toks stebuklas, deja, neįvyko: Elliw matė ją pirmą kartą gyvenime.
- Ar tu turi teleskopą? - dar paklausė. Nė neįsivaizdavo, kad nepažįstamoji kvietė ieškoti jos pačios brangenybės. Ne, ji buvo beviltiškai dingusi, vadinasi, reikėjo ieškoti kitų išeičių iš šitos beviltiškos situacijos.
Elliw yra Magijos ministrė. Visais su MM susijusiais klausimais kreiptis asmenine žinute. Elliw yra 17 m.
"Gyvenimas ne be reikalo panašus į dryžuotą kalėjimo uniformą." Sergej Lukjanenko

*

Neprisijungęs Erka Forrm

 • IV kursas
 • *
 • 216
 • Taškai: 97
Ats: Namelis medyje prie pietinės pilies sienos
« Atsakymas #51 Prieš 4 mėnesius »
  Man jau atsibodo. Galvojo klastuolė. Po kiek laiko klastuolė išgirdo, kad yra kalta. Na dabar aš jau kalta. Ar ilgam būsiu kalta? Galvojo Erka žiūrėdama į bendrakoledžę.
- Einam jo paieškosim! - jau supykusi tarė Erka. - Ar nenori? - vėl pakausė jos Erka.
  Erka jau buvo patraukusi prie durų, bet grįžo. Erka išsitraukė lazdelę. Erka galvojo, kad geriausia būtų tiesiog išeiti, bet liko. Nenorėjo jos palikti visišksi vienos. Tad nukreipė lazdelę į Elliw. Erka nusprendė, kad pati ją nusineš jo ieškoti. Kitos išeities nebuvo. Arba... Ieškojo kitos išeities klastuolė. Atiduosiu savo papildomą. Sugalvojo klastuolė. Taip! Tikrai! Džiūgavo klastuolė. Klastuolė dar nebuvo nuleidusi lazdelės.
- Wingardium Leviosa! - ištarė klastuolė nukreipusi lazdelę į Elliw.

*

Neprisijungęs Elliw Gwawr Dwynwen Goff

 • IV kursas
 • *
 • 725
 • Taškai: 216
 • 273 teleskopai (22-06-14)
Ats: Namelis medyje prie pietinės pilies sienos
« Atsakymas #52 Prieš 4 mėnesius »
Nepažįstamoji mergaitė kažką šnekėjo, tačiau Elliw netruko to pamiršti. Ji vis dar neišsprendė išnykusio teleskopo problemos, tad dabar galvojo tik apie tai. Neberūpėjo jai, kad gali atrodyti nemandagi. Neberūpėjo? Tiesą sakant, tai jai niekada nerūpėjo, nebent Elliw tą faktą pamiršo. Kita vertus, šita mergaitė pasižymėjo tiesiog neeiline atmintimi, tad kad ji kažką pamiršo, tikimybė nebuvo didelė.
- Ko paieškosim? Teleskopo ar Liucijos? - apsidžiaugė velsietė ir pašoko ant kojų. Neprisiminė, kodėl sugalvojo, kad jos kažko ieškos, tačiau jautėsi be galo patenkinta. Dabar tikrai suras geriausią ir protingiausią mergaitę pasaulyje, kuri būtinai padės surasti ir astronomijos prietaisą?
Elliw nebuvo tikra, ar jai tik pasirodė, ar nepažįstamoji išties supyko. Susimąsčiusi pradėjo ieškoti priežasčių pykti, bet nė vienos nerado, o netrukus pamiršo, apie ką galvojo. Geriau jau taip neapsisunkinti ir tiesiog nemąstyti. Ne, jai būtinai reikia surasti... Kažką. Norėjo klausti tos mergaitės, ko planavo ieškoti, tačiau nespėjo - pakilo nuo namelio grindų.
- Liucija! Sabrina! Joana trečioji! Vėtratrūne! Sarah! - persigandusi kvietė visas drauges iš eilės, tačiau nė viena iš jų, deja, neatsiliepė. Elliw gyvenime nebuvo taip išsigandusi - ar bent jau to neprisiminė. Buvo be galo liūdna. - Tai tu kalta! - ir vėl apkaltino tris bjauriąsias mergiūkštes. Deja (laimei?), nė vienos iš jų čia nebuvo. Vis dėlto reikėjo kažkaip kapstytis iš situacijos, tad Elliw pradėjo blaškytis ore. Draskėsi ir spurdėjo tiek daug, kad jokie kerai nebūtų išlaikę, tad galiausiai nukrito atgal ant grindų ir, žinoma, stipriai prisitrenkė. Nesuprato, ką jai skauda, tačiau viena buvo aišku - tai tikrai nebuvo teleskopas. Po kelių akimirkų prisiminė kažko nepadariusi ir garsiai suriko:
- AUČ!
Elliw yra Magijos ministrė. Visais su MM susijusiais klausimais kreiptis asmenine žinute. Elliw yra 17 m.
"Gyvenimas ne be reikalo panašus į dryžuotą kalėjimo uniformą." Sergej Lukjanenko

*

Neprisijungęs Erka Forrm

 • IV kursas
 • *
 • 216
 • Taškai: 97
Ats: Namelis medyje prie pietinės pilies sienos
« Atsakymas #53 Prieš 3 mėnesius »
  Ir ką man dabar daryti? Mintyse klausė savęs klastuolė. Juk ji net spardytis ore pradėjo. Vėl galvojo Erka.
  Tad klastuolė pradėjo kalbėti:
- Aš nežinau kur tavo teleskopas, bet galiu padovanoti kitą. - pasiūlė Erka bendrakoledžei.
  Gal dabar ji sutiks? Klausė mintyse savęs Erka. Ji iškart to nepamirš? Na bet gal teleskopus ji pamena? Vėl aišku klausė savęs Erka. Klastuolė apsižvalgė Dienos dar liko nemažai, bet jei ji niekur neis ir nieko neveiks tai amžinai čia sedėsim. Klastuolė jau norėjo eiti, bet nežinojo ar gali palikti Elliw vieną. Erka jau buvo nusprendusi eiti tad jau kelis žingsnius paėjo. Bet suprato, kad vienos Elliw čia nepaliks.
- Tai nori naujo teleskopo? - grįžusi paklausė klastuolė.
  Erka nežinojo kodėl jai Elliw rūpi. Bet ji klastuolei tikrai labai rūpėjo.

*

Neprisijungęs Elliw Gwawr Dwynwen Goff

 • IV kursas
 • *
 • 725
 • Taškai: 216
 • 273 teleskopai (22-06-14)
Ats: Namelis medyje prie pietinės pilies sienos
« Atsakymas #54 Prieš 3 mėnesius »
Gyvenimas buvo siaubingai nesėkmingas, nors Elliw ir neprisiminė to priežasties. Buvo šiek tiek liūdna. Viską skaudėjo, teleskopas dingęs, draugės jai nepadeda, bjaurios mergiūkštės erzina... Blogiausia buvo tai, kad velsietė visiškai pamiršo, kur esanti ir ką čia daro. Ar gali būti, kad ieškojo teleskopo? O galbūt nutiko visai kas nors kito? Gal ji pamokoje? Nors ne: niekur nepastebėjo itin nuobodžiai šnekančios mergiūkštės ar berniūkščio, kuris galėtų būti profesorius. Vadinasi, čia atėjo dėl kitos priežasties. Tik kokia ji gali būti?..
- Teleskopas?! - nušvito Elliw, pamiršusi visas negandas. Atsisuko į pirmą kartą gyvenime matomą mergaitę. Pasidarė smalsu, iš kur ji čia atsirado, tačiau nespėjusi užduoti klausimo jį pamiršo. Taigi tiesiog spoksojo ir svarstė, kodėl jau kurį laiką nenuleidžia nuo jos akių.
- Mano teleskopas! Noriu teleskopo! - džiaugsmingai sušuko Elliw ir pašoko ant kojų. Jai pradėjo patikti šita mergaitė. Kad ir kas tokia ji buvo, panašu, kad turėjo teleskopą. Kas gali būti geriau?!
Priėjusi prie mergaitės Elliw pamiršo sustoti, tad atsitrenkė į ją. Jau neprisiminė, kodėl iš viso artinosi, tad dabar šiek tiek sutriko. Galbūt tai buvo susiję su teleskopu? Taip, tokia tikimybė buvo, bet velsietė nebuvo visiškai tikra. O jeigu šita nepažįstamoji nepadės išsiaiškinti, kur dingo astronomijos prietaisas, ar verta gaišti laiką?
- Kas tu? - galiausiai paklausė rudaplaukė atidžiai stebėdama nepažįstamąją. Nepanašu, kad turėjo su savimi teleskopą. Vis dėlto tikrai kažkada apie jį šnekėjo. Vadinasi, šita mergaitė nebuvo tokia jau ir bloga? Galbūt verta artimiau susipažinti? Žinoma, ji nebuvo Liucija, bet viskas buvo ne taip ir blogai.
Nutarusi, kad reikia eiti ieškoti teleskopo (ar tik ne tai pasiūlė šita mergaitė?) velsietė nukurnėjo šviesos link. Buvo pamiršusi, kad yra namelyje medyje, tad tiesiog ėjo pirmyn, kol žengė žingsnį laukan ir, žinoma, nukrito ant žemės.
- AUČ!
Elliw yra Magijos ministrė. Visais su MM susijusiais klausimais kreiptis asmenine žinute. Elliw yra 17 m.
"Gyvenimas ne be reikalo panašus į dryžuotą kalėjimo uniformą." Sergej Lukjanenko

*

Neprisijungęs Erka Forrm

 • IV kursas
 • *
 • 216
 • Taškai: 97
Ats: Namelis medyje prie pietinės pilies sienos
« Atsakymas #55 Prieš 3 mėnesius »
  Erka išklausė ką jai sakė Elliw. Viskas buvo gerai. Kol Elliw neatsitrenkė į Erką. Erka šiek tiek sutriko. O paskui Elliw nukrito žemyn. Tad Erka nulipo paskui ją.
- Aš esu Erka. - vėl prisistatė Erka. - Ar skauda? - paklausė jos.
  Be reikalo klausiu. Juk turbūt jau pamiršo. Galvojo klastūnyno trečiakursė žvelgdama į bendrakoledžę. Erka žinojo, kad jeigu jos dabar iš čia neišeis tai niekada neišeis.
- Gal nori kartu paieškoti tavo teleskopo? - paklausė Erka žvelgdama į nieką.
  Erka žinojo, kad ir šio klausimo bendrakoledžė greičiausiai neprisimins. Tad nusprendė išeiti. Norės ieškoti teleskopo tai seks, o jei ne nuveiksiu ką nors. Galvojo Erka jau gerokai nuėjusi. Erka net neatsisuko pažiūrėti ar ji eina iš paskos. Tad tiesiog ėjo gana greitu žingsniu.

*

Neprisijungęs Alanas Senkleris

 • IV kursas
 • *
 • 550
 • Taškai: 97
Ats: Namelis medyje prie pietinės pilies sienos
« Atsakymas #56 Prieš 2 mėnesius »
Slinko graži pavasariška popietė. Alanas, Gringo ir Judis Riešutas sėdėjo namelyje medyje. Judis miegojo kažkur jo apsiausto kišenėje. Gringo, vaikino voveraitė davėsi po namelį. Išties linksminosi straksėdama kur papuola. O Senkleris kaip visuomet sėdėjo skendėdamas savo svajose. Šį kartą prisiminė kaip čia šventė Dori gimtadienį. Buvo nuostabu. Tada daviau jai saugą. Ši vieta patiko Alanui, nes siejosi su gražiais prisiminimais.
O sėdėjo namelyje ne šiaip sau. Laukė Alisos. Tą mergaitę sutiko magiškųjų gyvūnų priežiūros pamokoje. O dar šiandien ryte ji padėjo jam per herbologiją. Ir Senkleris pamanė, kad būtų pats metas susitikti. Todėl per pietus priėjo prie jos stalo ir pakvietė ateiti. Grifas įsivaizdavo, kad su ja pokalbis bus ramus ir malonus. Gal šnektelės apie gyvūnus ar šiaip ką. Bus galima atsipalaiduoti. Nes Alaną slėgė daugybė niūrių minčių. Visų pirma, apie Dori gyvenimą ir viską, ką jis turi nutylėti. O ir jo paties šeimos bėdos nedavė ramybės.

*

Neprisijungęs Alisa Luna Bergman

 • II kursas
 • *
 • 23
 • Taškai: 10
Ats: Namelis medyje prie pietinės pilies sienos
« Atsakymas #57 Prieš mėnesį »
 Alisa, vis dar nesistverdama džiaugsmu po sėkmingų Apsigynimo Nuo Juodosios Magijos pamokoje panaudotų kerų, straksėjo Hogvartso pilies kiemu. Basos jos kojos lietė švelnią, smaragdinio žalumo žolę, pasidabinusią pavasariškos rasos lašeliais.
 Ir taip jau nuostabią nuotaiką dar pakėlė trys dalykai. Pirmasis - diena tikrai nuostabi. Šviečia saulė, dangumi tingiai pūškuoja keli balti, pūkuoti debesėliai, primenantys svaigias, atostogų išsiilgusių mokinių mintis. Antra, jos krepšelyje tyliai kvarksi Džordžis, o Nimfa, nė kiek neatsilikdama nuo šeimininkės, linksmai straksi, braukydama uodega jai per čiurnas. Na, ir trečia, ji eina susitikti su Alanu, dar vienu tikru draugu, susirastu Hogvartse.
 Taip džiugiai mintydama ir skriedama per žemę energingais šuoliais, mergaitė pasiekė judviejų su Alanu susitartą vietą - dailią, viržiais  ir kvapniomis rožėmis dvelkiančią pievelę prie pietinės pilies sienos. Čia buvo šilta ir jauku, ore linksmai skraidžiojo bitės ir drugiai, o vešlios bukų šakos, palinkusios virš slaptingų duburių ir upelių, teikė malonų pavėsį. Švilpynukė apsižvalgė ir pamatė tai, ko ieškojo - aukščiausio ir didžiausio buko viršūnėje įrengtą namelį medyje. Tai buvo jaukus statinys iš dailių, blizgančų lentų, tvarkingų, medinių čerpių stogu ir tvirtomis kopėtėlėmis, vedančiomis aukštyn, link nusvirusių šakų.
 Šypsodamasi, pirmakursė įsikibo medinių skersinių ir vikriai užsliuogė viršun.
 Iš buko aukštybių atsivėrė nuostabus vaizdas. Buvo matyti visa pieva ir tolumoje telkšantis ežeras. Alisa tiesiog pasinėrė į nuostabų gamtos grožį. Nors buvo senojo buko viršūnėje, tarsi jautė, kaip jos kojas glosto vėsus visų šios pievos duburių vanduo, kaip per delnus slysta palsaptingos žolės ir lygūs akmenukai, kaip pučia vėjas, plevenantis gluosnų šakas ir kaip švelnūs popietinės saulės spinduliai glosto blyškius jos skruostus.
 Netikėtai mergaitę prikėlė triukšmas. Ji atsipeikėjo, pasipurtė, nenoromis atsisveikindama su visais nuostabiais vaizdiniais ir atsigręžė į kampelį sau už nugaros. Ten sėdėjo Alanas ir jo gyvūnai - energinga voveraitė bei žiurkiukas, iškišęs uodegą iš vaikinuko apsiausto kišenės. Švilpynukė jam nusišypsojo ir mostelėjo ranka į pievą.
 -Čia nuostabu, tiesa, - tarė mįslingu tonu. Ji troško, kad grifiukas pajustų bent dalį tų nuostabių atradimų, kuriuos neseniai patyrė ji. Kad ir pats pasinertų ir laimingas svajas, užmirštų šį pasualį ir visas jo problemas, kurių, kaip ji įtarė, Alanas turėjo tikrai nemažai.

*

Neprisijungęs Alanas Senkleris

 • IV kursas
 • *
 • 550
 • Taškai: 97
Ats: Namelis medyje prie pietinės pilies sienos
« Atsakymas #58 Prieš mėnesį »
Neilgai jam reikėjo laukti. Nespėjo ir užsigalvoti, kai pasirodė Alisa. Alanas šyptelėjo išvydęs tą mergaitę. Dar viena basakojė. Pamanė. Prisimindamas Sakura. Tikriausiai jos susidraugautų. Dar pagalvojo Senkleris. Alisa irgi atrodė kaip tikras gamtos vaikas.
- Aha. Gražu. Būtų ką nupiešti. Gautųsi gražus peizažas. - Sutiko Alanas su mergaitės žodžiais. Išties ši vieta atrodė toks mielas ir jaukus rojaus kampelis.
- Dar kart dėkui už pagalbą per herbologiją. Pasirodei išties laiku. - Nusišypsojo vaikinas. Gringo tuo tarpu liuoktelėjo jai ant kelių.
- Ramiau. - Sudraudė ją Alanas.
- Tikra pasiutvoverė. Vieną kartą pabėgo nuo manęs per pamoką ir pasislėpė spintoje. Kol radau, tai ji spėjo gerokai apgraužti profesorės knygas. - Ėmė jai pasakoti apie savo neramų augintinį.
- O kaip tau sekasi? Kaip šie mokslo metai? - Užklausė.