0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Mark Fraceller

  • V kursas
  • *
  • 57
  • Taškai:
  • Esu kažkas tarp bejausmio žmogaus ir perdėtai emocionalaus lavono.
Ats: Antra Transfigūracijos pamoka visiems kursams/'20 ruduo
« Atsakymas #15 Prieš 10 mėnesių »
Mark laikas bėgo neįtikėtinai greitai – vieną akimirką jis sako tamsiai rudų akių žvilgsniu žiūrėjo į atidžiai jo besiklausančią Liuciją, o kitą ji jau lazdelės mostu vertė savąjį teleskopą į gražutę putlią rusvai auksinės spalvos varlę. Tiesa, garbaniui laiko suvokimas buvo kiek sutrikęs, tad net ir sraigės šliaužimas būtų pasirodęs visai greitokas. Verta paminėti, kad burtažodis buvo ištartas tikrai taisyklingai. Galva vis dar plyšo (o ko tu dar nori?), bet klastuoliui rūpėjo ne tai. Jis išpūtęs akis stebėjo, kaip jo teleskopas virstą į nuostabią žalią varlę, tiesa, taip pat putlią ir taip pat gražią. Gal varlės visgi nėra taip blogai...
Nespėjęs susivokti, kad šviesiaplaukė dingo, pamatė ją grįžtančią nuo profesoriaus stalo.
– Žinoma, – nusišypsojęs atgal, atsistojo. – Ačiū tau, – sušnibždėdamas padėkojo koridoriuje niekam negirdint.
Klaidžiojau naktyje ieškodamas atsakymų.


*

Neprisijungęs Rafael Beaumont

  • Magiškų gyvūnų priežiūros profesorius
  • *
  • 119
Ats: Antra Transfigūracijos pamoka visiems kursams/'20 ruduo
« Atsakymas #16 Prieš 10 mėnesių »
 Buvusio švilpio veidas persikreipė išgirdus kitus berniuko žodžius. Pirmakursis drįso taip pasakyti profesoriui. Nesvarbu jog Rafael'is dar jaunas, jis juk profesorius ir turėtų būti ne bendraamžio lygio.
- Atsiprašau? Ar aš panašus į tavo draugą? - paklausė profesorius griežtu tonu. Jis kiek įsižeidė, kadangi nemanė, jog berniukas gali taip elgtis su juo. Kiek apie tai pamąstęs, vaikinas galiausiai nuėjo prie kito suolo. Nusprendė, kad atsigriebs kitą pamoką. Tas pirmakursis turės daugiau darbo nei kiti.
 Švilpis nužvelgė klasę. Teleskopų čia buvo mažiau, o varlių terariume padaugėjo. Kai iš kabineto išėjo paskutinis mokinys, Beaumont ėmė tvarkytis. Visų pirma sudėjo visus likusius teleskopus į dėžę - juos turbūt atiduos mokiniams, kurių teleskopai netyčia sulūžo arba jie juos pametė. Arba jis galėjo teleskopus atiduoti astronomiją dėstančiam profesoriui. Antras variantas daug paprastesnis pagalvojo rudaplaukis ir padėjo teleskopus prie spintos. Tada ant pečių užsidėjo Dzeusą, o į rankas paėmė terariumą. Galiausiai paliko kabinetą.
,,Tavo mokytojas gali gulėti griovyje, girtas.''
Kovinis girto Rafo režimas. Tada Rafas sako : grrrrr