0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Sigurd Eddi Hallgrimsson

  • Burtininkas
  • ****
  • 413
  • Lytis: Moteris
Ats: Rašalo veidai '20
« Atsakymas #15 Prieš 3 metus »
1. Sorenas von Sjuardas.
2. Matthew Turner.
3. Luna Gardner.
4. Wrena Alder.
5. Ryan Jones.
6. Domantas Varnanagis.
7. Lukas Dubajus.
8. Vovere Krisina.

*

Neprisijungęs Grinčas Drakundukas

  • IV kursas
  • *
  • 46
  • Taškai:
  • Šaldytuvas...keičia pasaulį!
Ats: Rašalo veidai '20
« Atsakymas #16 Prieš 3 metus »
1. Wrena Alder
2. Sorenas Von Sjuardas
3. Ryan Jones
4. Matthew Turner
5. Domantas Varnanagis
6. Luna Gardner
7. Vovere Krisina
8. Lukas Dubajus

niam niam niam

*

Neprisijungęs Edgar Jeffter

  • VII kursas
  • *
  • 1371
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
Ats: Rašalo veidai '20
« Atsakymas #17 Prieš 3 metus »
  • Wrena Alder
  • Sorenas von Sjuardas
  • Luna Gardner
  • Matthew Turner
  • Domantas Varnanagis
  • Ryan Jones
  • Lukas Dubajus
  • Vovere Krisina

*

Neprisijungęs Mayra Llewellyn

  • Ateities būrėja
  • *****
  • 930
  • Lytis: Moteris
  • Šventieji skirstosi ir dalos dangų rėžiais
Ats: Rašalo veidai '20
« Atsakymas #18 Prieš 3 metus »
BALSAVIMAS STABDOMAS!

Ačiū visiems balsavusiems, jūsų balsai buvo užfiksuoti ir suskaičiuoti, o rezultatus paskelbsiu per kelias valandas.

*

Neprisijungęs Mayra Llewellyn

  • Ateities būrėja
  • *****
  • 930
  • Lytis: Moteris
  • Šventieji skirstosi ir dalos dangų rėžiais
Ats: Rašalo veidai '20
« Atsakymas #19 Prieš 3 metus »
 Po savaitę trukusio savęs ir personažų kankinimo bei po keturias dienas trukusios įnirtingos kovos, pagaliau paaiškėjo, kieno interviu yra patys pačiausi, geriausi iš geriausių ir visuotinai pripažinti visokiausiais -iausiais.

 Be didelės konkurencijos, pirmoje vietoje sėdi visų mylimiausias voras ir, turbūt, vieno iš keisčiausių interviu autorius - Sorenas von Sjuardas!

 Antroje vietoje, vikriai kaip stirna vis bandžiusi pasivyti mūsų ilgaamžį vampyrą, Wrena Alder!

 O trečios vietos sostą pasidalino dvi, galima sakyti visiškos priešingos asmenybės - Luna Gardner ir Matthew Turner! Deja, man pranešė, kad prizą irgi teks dalintis. Luna, pasigailėk Matthew, gerai?

 Ačiū visiems dalyviams bei balsuotojams už kantrybę, visgi čia - mano pirmasis pravestas renginys. Prizai bus išdalinti artimiausiu metu (jeigu ne - kratykite ne mano piniginę). Atsidėkodama, paliksiu paskutinį interviu, karštligiškai sudėliotą per naktį.

Mayra Wallflower

Kalbant su Mayra, niekada nekalbi tik su „Mayra“. Jos visada trys: Gynėja, Mayra I ir Mayra II. Kas jos tokios ir kokia jų istorija, galite pasiskaityti profilyje. To, kas ir taip žinoma, šį kartą nekartosim. Paprastumo dėlei, asmenybės bus kalbinamos kaip atskiri žmonės.

Tragiški vaikystės įvykiai privedė iki to, kad dabar vietoj to, kad kalbėčiau su viena Mayra, turiu jus tris. Visgi, kuo skiriatės? Apart tokių akivaizdžių dalykų, kaip prisiminimai.

Gynėja: Aš ir Mayra, kitaip nei ta įsibrovėlė (piktas žvilgsnis iš Mayros II), egzistuojame nuo pat pradžių. Mes esame originalus duetas. O ką ji čia veikia, iki šiol nesuprantu.

Mayra II: O taip, originalus duetas, o pastaruosius penkis? Kiek ten? Tarkim, penkis metus aš turiu apsimesti, kad šita visko negadina. Tik pamanykit! Kažkas kažką leptelėjo ir pasirodo tu vos nesusprogdinai pusės pilies! Originalus duetas, pf! čia esu atsakinga už viską ir, kaip matai, dar esam gyvos ir be tavo įsikišimo.

Mayra I: Dėl skirtumų paminėčiau religiją. Štai Gynėja išvis apie tai nemąsto, kita Mayra užkietėjusi satanistė, o aš greičiausiai ateistė. Ir tik man patinka gaminti. Ir valgyti. Tiesiog myliu maistą ir mielai tapčiau kokia konditere. Na, ir vienintelė nelabai suprantu, kodėl mums dvidešimt metų, išsigąstu pamačius savo atvaizdą, o uždaryta spintoje verkiu. Ir turbūt vienintelė moku tik kelis burtažodžius (nejaukiai pasijutusi sukikena).

O kokie jūsų tarpusavio santykiai? Dalintis mintimis yra sunkiau nei, tarkim, namais.

Gynėja: (sarkastiškai) Tiesiog puikiai! Aš esu auklė, prižiūrinti pusantro vaiko. Tokie tie ir santykiai.

Mayra I: Aš nežinau. Kai valdau kūną, net nesuprantu, kad turiu kitas asmenybes. Na, patį faktą žinau, bet jų nei girdžiu, nei dar kaip nors kitaip jaučiu. Tiesiog esu viena. Tai tokie tie ir santykiai.

Mayra II: Jeigu kai kas nebandytų sugriauti mano gyvenimo savo perdėtomis reakcijomis ir replikomis, žinoma, būtų geriau. Štai kita Mayra vis erzina su veidrodžiais. Susitaikyk, mum jau ne šešiolika. Ir jei paminėsi, kiek kalorijų yra bandelėje, užsimušiu. Bet yra kaip yra ir reikia toliau važiuot šiuo sugedusiu tandemu.

Kalbant apie santykius… Kaip buvimas tryse paveikia bendravimą su kitais žmonėmis?

Gynėja: Stengiuosi į tai nesikišti. Ir per mažai laiko viską valdau, kad galėčiau su kuo nors artimiau susipažinti, bet Dafydd… Tas tarpkojo šildytojas nusipelno būt ištaškytas į gabalus iki pat Maljorkos.

Mayra II: Taip taip, Dafydd. Dėl šito sutariam, todėl kartais būna smagu, pavyzdžiui, kai jis gavo į kaulus nuo Gynėjos. Gal tik sunku, kai žmogus nežino apie mus visas. Štai Lukas jau buvo susitikęs su kiekviena atskirai, todėl nėra taip baisu, kad kažkas atsitiks, nieko neatsiminsiu ir paaiškės, kad viskas sugriuvo. Bet reikia labai pasitikėti žmogumi, kad galėtum atskleisti tiesą, tad dažnai būna sunku rasti su kuo nors glaudesnį ryšį. O ir tada nežinia, ar nebūsim atstumtos.

Mayra I: Po ligoninės su niekuo praktiškai nebendravau. Savo laiką užpildau maistu, ne žmonėmis. Net tą kartą, kai bendravau su Luku, galvojau apie maistą. Ar galima sakyti, kad bendrauju tik su maistu?

Paminėjot Luką. Turbūt nė vienai jūsų sužadėtuvės nėra paslaptis, bet tai nebuvo jūsų visų sprendimas. Kaip dėl to jaučiatės?

Gynėja: Per anksti. Mes jo nepažįstam gerai. Visada yra rizika, kad jis tiesiog numirs arba paliks mus. Dėl santykių neprieštarauju, bet, po velnių, reikia laikytis šiokio tokio atstumo nuo žmonių vien iš atsargumo.

Mayra I: Man… Truputį nejauku šalia jo. Visgi Lukas žymiai vyresnis už mane ir aš jo, na, visiškai nepažįstu. Jeigu reikėtų likti vienai kambaryje su juo, turbūt bandyčiau pabėgti, todėl nenoriu nei vestuvių nei sužadėtuvių (susigraudina). Aš tiesiog bijau. Nenoriu. Bet ne mano pasirinkimas.

Išties, pasirinkimo neturėjimas skamba… Nekaip. Bet dabar, įdomumo dėlei, klausimas: kiek atsimenate įvykių, kurie įvyksta kūną valdant ne jums?

Gynėja: Atsimenu viską. Mano darbas yra stebėti ir įsikišti, jei iškyla bent menkiausias pavojus. Žinoma, kartais būtų geriau kai kuriuos dalykus pamiršti, bet tai ne esmė.

Mayra I: Tiesą pasakius… Neatsimenu nieko. Dalį net savo gyvenimo pamiršau, o čia… Tiesiog džiaugiuosi, kad dar galiu prisiminti, ką aš darau.

Mayra II: Absoliuti tamsa pačiose netinkamiausiose vietose. Na, kartais būna, kai pusiau atsimeni įvykius, nes šalia buvo kita, bet tai įvyksta retai ir yra pakankamai nemalonus dalykas.

Toliau kalbant apie prisiminimus, koks yra labiausiai įstrigęs atmintyje?

Gynėja: (tyli, akivaizdu, kad neatsakys)

Mayra I: Oi, turbūt klastuolių krikštynos. Regis, tą kartą ir apalpau. Dar turėtų kažkur būti randas (pradeda atidžiai apžiūrinėti rankas).

Mayra II: Pirmas pasimatymas su Luku? Ne. Sužadėtuvės? Irgi ne. Veidrodžių menė su Amira? Hm, ne. Turbūt naktis, kai sudeginau tą mergaitę, kurios vardo jau nebepamenu. Išties, koks trapus dalykas ta gyvybė. Ir kiek būdų jai atimti. Kartais užtenka atsitraukti kelis žingsnius, kad pamatytum savo veiksmų baisumą ir grožį. Visas pasekmes, kurios sutepa sielą nenuplaunama juoduma. Kiekviena gyvybė, užgesusi nuo mano rankos, yra tik dar vienas prisiminimas, kurį nešiojuosi pasikabinusi ant savo gyvenimo kryžiaus.

Mūsų laikas sparčiai senka. Paskutinis klausimas: Mayra, ar žinai, kokia dalis tavęs, esu aš?

Mayra: Visi mes esame tik veidrodžiai, atspindintys vieni kitus. Tad galėčiau paklausti: kiek aš atspindžiu tave?