0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

Ats: III Transfigūracijos pamoka visiems kursams ('20 vasara)
« Atsakymas #15 Prieš 10 mėnesių »
Iš Deoiridh lūpų išsprūdo dar vienas atodūsis. Profesorė maloningai padėjo kvaišelei, kas, tiesa, gerokai nustebino animagę. Vis dėlto dabar jos porininkė lyg ir turėjo būti pasiruošusi darbui. Bet kur ten! Atrodo, ji visiškai pamiršo, kur esanti. Kaip ji susiranda kokią nors klasę? nesuprato grifiukė. Kartais būdavo tikrai neaišku, kaip Elliw išgyveno visus vienuolika metų.
Kai švilpė išsitraukė lazdelę, Deoiridh nustebo. Neišsigando, žinoma. Tik buvo keista, kad ana susiprotėjo padaryti tokį akivaizdų dalyką. Deja, džiaugtis ilgai neteko. Klausimas visiškai išmušė rudaplaukę iš vežių.
- Mes esame pamokoje, kvaiša tu, - burbtelėjo Deoiridh. Vis dėlto įtarė, kad ką nors anai aiškinti yra tiesiog beviltiška. Vadinasi, neverta ir vargintis. Et, koks jau skirtumas. Geriau grifiukė pati pasitreniruos kerus, o ką veikia ana, čia jau ne jos reikalas. Tegul tik ramiai pastovi, kad būtų galima ramiai bandyti. Deja, net ir toks noras neišsipildė. Elliw ilgai negaišusi nugabeno savo prakeiktą teleskopą į dar prakeiktesnį vandenį!
- Tu kada nors žiūri, ką darai?! - suriko Deoiridh, visiškai susinervinusi. Norėjosi tiesiog klykti. Deja, galimybė išsišokti nelabai žavėjo, tad ji tiesiog nukreipė lazdelę į nelemtą daiktą ir tarstelėjo: - Accio.
Teleskopas klusniai atskrido delnan. Deoiridh nutarė, kad atiduos jį tik po pamokos - vis dėlto reikėjo pasistengti dar bent kartą pabandyti laimę transfigūracijoje.
- Ačiū už galimybę pasipraktikuoti, - sarkastiškai tarstelėjo grifiukė. - Bet akivaizdu, kad supainiojai pamokas.
Ji nutilo. Bandė susikaupti. Norėjosi, kad kerai pavyktų. Ot būtų smagu pažiūrėti, kaip ta nelaimė išplaukia! Vaizdas būtų tobulas. Gal tada būtų galima nebepykti. Nors tai kažin ar buvo labai realu - Elliw grifiukę pernelyg erzino.
- Aš dar kartą pabandysiu kerus, kuriuos mes praktikuojamės šitoje pamokoje, - lėtai, kaip nevisprotei, paaiškino Deoiridh. Kelis kartus giliai įkvėpė ir ištarė burtažodį. Deja, ir vėl nepavyko. Bent jau taip iš pradžių pasirodė trečiakursei. Vis dėlto netrukus suprato, kad iš dalies pavyko: Elliw prarado kojas, vietoj jų išaugo kažkas panašaus į peleką. Ar gal uodegą?

*

Neprisijungęs Ryan Jones

 • VI kursas
 • *
 • 313
 • Taškai: 10
 • Lytis: Moteris
 • Niekada nesakyk niekada
Ats: III Transfigūracijos pamoka visiems kursams ('20 vasara)
« Atsakymas #16 Prieš 10 mėnesių »
Vaikinas mąstė apie tai kas nepasisekė jo transfigūracijoje. Gal ištarė burtažodį ne taip? O gal jo rankų judesiai buvo neteisingi ir tai pamaišė? Jones atsiduso ir nebemąstė apie tai. Juk jei nepasisekė tai nepasisekė.
 Greitai Ryan'as sulaukė ir mergaitės transfigūracijos. Ji vertė vaikiną šešku! Berniukas pajuto kaip jo kūnas apaugo kailiuku. Jo kailiukas turbūt pilkšvos spalvos. Berniukas tikrai turėjo atrodyti labai juokingas. Tau atsirūgs pagalvojo vaikinas. Jis pavers mergaitę višta ir ji tikrai atrodys labai juokingai.
- Žinomas atsiversiu, - sumurmėjo panosyje vaikinas. - Reparifarge, - tyliai tarė nukreipdamas lazdelę į save. Greitai kaliukas dingo nuo vaikino kūno. Pilkaplaukis net nusipurtė norėdamas įsitikinti ar tikrai kerai suveikė ir jis neturi kailiuko. Galiausiai jis atsistojo į patogią poziciją ir ištarė burtažodį bei padarė tinkamus rankų judesius. Merginos rankos pradėjo virsti į sparnus. Vėliau jos kojos dar pavirto į vištos kojeles. Jones bandė sulaikyti juoką, bet jam nepavyko. Jis pradėjo gana garsiai juoktis, bet greitai užsičiaupė, kad profesorė jo neišgirstų.
- Atsiversk pati ir galėsi mane paversti dar kokia šlykštyne, - pasakė vaikinas mergaitišku balsu atkartodamas merginą. - Gerai, juokauju, atversiu tave pats, - tarė Jones. Berniukas labai norėjo palikti mergina su vištos sparnais ir kojelėmis, bet atvers mergaitę, kad neužsitrauktų profesorės rustybės.
-Reparifarge, - pasakė nukreipdamas kerus į atrodo Marleną. Greitai jos kojos ir rankos atgavo savo įprastinę būsena. Berniukui dėl to buvo gaila, nes jam tikrai patiko varnavištė, bet ką padarysi.

*

Neprisijungęs Adelė Ginger

 • Burtininkė
 • ****
 • 426
 • Lytis: Moteris
 • extra meilės kamuoliukas
Ats: III Transfigūracijos pamoka visiems kursams ('20 vasara)
« Atsakymas #17 Prieš 10 mėnesių »
  Sūri karamelė. Viliojanti kaip niekad. Būtent šią akimirką. O jeigu dar ragelis su ta karamele, tai iš viso, hm, rojus. Pabarstyta cukraus pudra. Toji karamelė lėtai tirptų merginos burnoje, o pudros likučiai ilsėtųsi ant josios žaviųjų lūpų. Ei, stop, po pamokos gausi tą bandelę.
  Ir čia dvispalvių plaukų nešiotoja prabudo iš svajojamos maisto ekstazės. Ir nebuvo jokios karamelės priešais, tik tie patys veidai ir barsukšeškiai. O dangaus mėlynė klykte klykė kaip trokšta apsalti ar koks ten per žodis. Tuoj ir pati profesorė būtų paleidus kakarynę. Elliw buvo nutrenktas bulvių maišas. Primuštas obuolys. Žodžiu, su tais visais smegenų sukrėtimais. Ir tikrai suabejotum, jog tos mergužėlės galvoje bent likę šiek tiek smegenų masės, gal jau kur pametė. Adelę guodė tik tai, jog ši pamoka - paskutinė. Apskritai, o ne šiandien. Ir daugiau tik galės ramiai juos sukirtinėti per egzaminą, na, ne visus, pavyzdžiui normaliai dirbančius švilpį su varne. Jie atrodė gana stabilūs. Paskutinė pamoka, gal kai kurie net nelaikys to egzo, įkvėpk, iškvėpk ir neaprėk. Ir, nu, tu matku bože, teleskopininkė tuoj būtų įvarius jaunajai merginai diabetą, tačiau šiosios porininkė, matyt, irgi neapsikentė ir visai sėkmingai pavertė tosios savotiškos personos kojas pelekiukais. Aleliuja, dabar plauk.
  Pamokos laikas bėgo į pabaigą, kuo Adelė taip džiaugėsi, kad net stryktelėjo vietoj. Khem, per daug džiaugsmo.
- Gerai, barsukšeškiai, varnavištės, puškuojat iš kabineto. Jūs du,- pamosavo pirštu į Jones ir Hatfield porelę.- Neprastai, dar pasipraktikuokit kur kitur. Nuo profesorių akių kuo toliau. Tik atsargiai,- mirktelėjo. Kažkur viduje tikėjo, jog mažikė Marlena nebus beviltiška šitoje pilyje.
  Durys užsitrenkė. Vandens takelis užsivėrė, suolai grįžo į įprastas vietas, o Ginger sukrito ant kėdės. Karamelinės bandelės dar vis nebuvo. O gal jos ir baigėsi. Ką ten gali žinoti.
Dieve, kai tai nesvarbu
Ir neteka vanduo, nors verkiu.