0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Darren Hasley

 • Burtininkas
 • ***
 • 58
 • „Patirtis yra tai, ką gauni, ieškodamas kažko kito."
||Tema: žemės ūkis||
Žiema. Tiksliau pirmojo žiemos mėnesio vidurys buvo kiek neįprastas ir nebūdingas Hogvartso teritorijose. Nors gruodžio pirmosios dienos buvo šaltos, vėjuotos bei snigo be sustojimo, tačiau po kelių savaičių viskas buvo kitaip, lauke buvo net iki +10, švietė saulė, nors ir nešilta, tačiau suteikė šiokią tokią šilumą, o visų svarbiausia nebuvo didžiausių kalnų sniego, todėl Darren‘as galėjo išpildyti savo senai planuotos pamokos planus. Jis jautė sėkmę dėl tokių puikiai susiklosčiusių orų, bent jau tikėjo ja, nors puikiai žinojo, kad prie to galėjo prisidėti ne tik sėkmė, nes globalinis atšilimas vis labiau ir labiau darė įtaką žemei, net ir Hogvartsui, kuris atrodė švaresnis už daugumą kitų pasaulio vietų. Kaipgi bebūtų, gamta ar sėkmė lėmė tokius orus, tačiau Darren‘as net nemėgino praleisti tokio šanso, todėl pamokai lauke ruošiesi iš peties.
Darbą jis mėgo, todėl lauke dirbo net dvi valandas, viską kruopščiai apgalvodamas ir dėdamas daiktus į savo vietas. Dėti reikiamus daiktus, įrankius, prietaisus nebuvo taip sunku, kaip jis manė, tačiau išsirinkti tinkamą vietą praktikai jam truko amžinybę apmąstymų. Tačiau, jis tai sugalvojo, ir vieta prie Uždraustojo miško buvo paruošta pamokai. Be to, prieš tai vakarą Darren‘as į kiekvieno koledžo bendruosius kambarius išsiuntė laiškus ant kurių buvo parašyta:
Citata
Labas vakaras! Rytoj žiobarotyros praktika vyks lauke, apsirenkite kuo šiltesnius rūbus, kad nesušaltumėte. Pamoką pradėsime klasėje.
Mokyklos varpui suskambėjus, senos žiobarotyros klasės durys burtų pagalba užsidarė, prasidėjo dar viena pamoka. Klasė buvo visiškai pilna, priešingai nei Darren‘o galva, nes po sunkaus darbo prieš pamoką jis nežinojo kaip pradėti dar vieną pamoką, todėl pakilo nuo savo kėdės ir leido likimui nuspręsti ką jis sakys.
-Laba diena! Tikiuosi visi esat nusiteikę praktikos darbui, apie kurį šiek tiek užsiminiau laiške, be to, tikiuosi visiems buvo pranešta, kad jį atliksime lauke, - profesorius kiek nutilo bei nužvelgė mokinių veidus .- Taigi pradėkime pamoką, šiandien pamokos tema yra žiobarų žemės ūkis. Tradiciškai pamoką pradėkime nuo teorinio klausimo. Pasakykite po viena žemės ūkio technikos prietaisą ar tiesiog įrankį susijusį su žemės ūkiu bei bent pora sakinių apie jį. Galite papasakoti kaip atrodo tas daiktas, kaip yra panaudojamas žemės ūkyje, kuo reikšmingas ir pan. Tikiuosi klausimas aiškus. – Nutilo viską pasakęs Darren‘as bei liko stovėti prieš visą klasę, nes sėdėti ir galvoti apie praeitį ar ateitį jis visiškai nenorėjo. Svarbiausia jam buvo išgirsti atsakymus bei suprasti ką mokiniai žino apie žemės ūkio techniką, įrankius.

|| Pamoką pratęsiu liepos 7 dieną, orientuokitės į vakarą (21-23h). Jeigu kyla kokių klausimų, rašykite į a.ž.. ||
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Darren Hasley »

*

Neprisijungęs Deoiridh Elspeth Ailith Lyall Galbraith

 • VI kursas
 • *
 • 567
 • Taškai: 10
 • Varliokas
Deoiridh sėdėjo klasės gale. Iš kišenės sklido tylus kurkimas, tačiau mergaitė kol kas nieko nedarė. Pagaliau pavyko susitaikyti su savo augintine, tad mergaitė noriai atsinešė ją į pamoką. O jeigu šitas profesorius nemėgsta gyvūnų, tai yra ne jos problema. Mokyklos taisyklėse tikrai nėra parašyta, kad į pamoką negalima atsinešti varlės. O jeigu toks įrašas ir buvo, animagei, auginančiai savo rūšies atstovę, tai nerūpėjo. Augintinė buvo geriausia draugė (nors Matthew bandė kėsintis į šią vietą, mergaitė buvo tikra, kad žaliaodės draugės šiose "varžybose" nenugalėtų niekas), tad jos taip paprastai kur nors palikti nebuvo galima.
Tad nenuostabu, kad dabar Deoiridh kišenėje tupėjo varlė. Vis dėlto nesinorėjo iš karto pulti erzinti profesoriaus, tad kol kas keturkojė tūnojo kišenėje. Bus ištraukta vėliau.
Vis dėlto profesoriui pranešus (na, priminus, bet kas skaito koledžo skelbimų lentą??), kad praktinė dalis vyks lauke, Deoiridh suirzo. Kad pati pamiršo pasiimti ką nors šiltesnio (jeigu tai galima vadinti pamiršimu, juk ji nė nežinojo, kad pamoka vyks lauke), dar ne taip svarbu. Tačiau jos augintinė nemėgo šalčio! Būtent dėl tos priežasties nuo pat žiemos pradžios tai buvo varlė, nuolatos gyvenanti Grifų Gūžtos bendrajame kambaryje. Dėl to jiedvi ir buvo susipykusios. Ką gi, profesoriau Hasley, kentėsit mintyse pagrasino animagė. Jeigu jau varlytei teks šalti, profesoriui teks dėl to atsiimti. Vis dėlto kol kas reikėjo apsimesti, kad viskas gerai. Kurkimas buvo pakankamai tylus, kad profesorius jo negirdėtų.
- Yra toks daiktas kaip traktorius, - prabilo Deoiridh, pamiršusi, kad reikia pakelti ranką. Ji skubiai tą padarė ir pratęsė: - Jis skirtas atlikti visokiems dideliems darbams. Pavyzdžiui, prie traktoriaus pridedamas koks nors kitas įrankis ir yra suariama ar suakėjama žemė. Prie kai kurių traktorių galima prikabinti daugelį įrankių ir atlikti daugiau darbų, taip pat ir, pavyzdžiui, nupjauti žolę.
Deoiridh nutilo, nutarė, kad pasakė pakankamai. Dabar reikėjo plano, kaip suerzinti profesorių už tai, kad jiems netrukus teks šalti lauke. Mergaitė paprasčiausiai išsitraukė augintinę iš kišenės. Būdama žmogiškame pavidale nemokėjo kurkti, tad nieko nesakė. Pasidėjo varlę ant stalo. Netrukus ir pati pavirto keturkoje ir užšoko pas draugę. Tyliai sukurkė. Augintinė atsuko išsprogusias akis. Netrukus po klasę pasklido labai garsus kurkimas - tokį profesorius tikrai turėjo išgirsti.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Deoiridh Elspeth Ailith Lyall Galbraith »
"Visa tiesa apie Deoiridh" by Monica Lilly Moonlight


*

Neprisijungęs Marlena Ashley Hatfield

 • V kursas
 • *
 • 116
 • Taškai:
 • Veikėja, į kurią žiūrite, neegzistuoja
 Žiema buvo bjauri. Jei gruodžio pradžioje nuo šaltuko galėjo apsaugoti tik tankus kailis, vėliau atėjo toks atšilimas, kad galėjai drąsiai ir į ežerą šokti galvos į ledo gabalą nesusimušdamas. Žinoma, Marlenos tokios maudynės neviliojo, kad ir kokia stipri jos imuninė sistema buvo.
 Užtat viliojo žiobarotyra. Kvailokas mokslas, bet ką jau padarysi. Profesorius atrodė jaunas, nelabai patyręs, o gliti varlė, laikoma rankoje, puikus ginklas. Padarėlio užmušti Ashley nenorėjo, mat nekromantija jos nežavėjo, o žiemą rasti varlių buvo pakankamai sudėtinga. Na, nebent esi pasiruošęs nusipirkti vieną už kelis siklius, bet kam toks pinigų švaistymas? Ir varlė - nuostabus gamtos gyvūnas, kurio šiaip sau bet kam pardavinėti nevalia. Pavyzdžiui, Marlenai.
 Varnė, apsivilkusi savo ištikimąjį paltą, duso klasėje, kurioje sukosi tiek kvapų, kad galėjai apsivemti. Pavarčiusi akis, mergaitė pakėlė ranką.
-Mėšlo kratytuvas,-šaltai nukirto.-Atrodo kaip priekaba, tik gali sumalti tavo ranką ir išbarstyti po lauką. Ai, dar ten yra tokia dalis, kuri stumia mėšlą link smulkintuvo. Žodžiu, mėšlas.
Kaip ir ši pamoka.
 O ir prie netrukus pradėjusio kurkti choro prisijungė ir Marlenos varlė. Atsidususi, varnė padėjo ją ant stalo. Tegul kurkia.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Marlena Ashley Hatfield »

*

Neprisijungęs Elliw Gwawr Dwynwen Goff

 • IV kursas
 • *
 • 346
 • Taškai: 10
 • 187 teleskopai (21-09-13)
Elliw sėdėjo apsiašarojusi. Ant stalo stovėjo teleskopas sudužusiu okuliaru. Pačiai Elliw bjauriai skaudėjo galvą, mat ateidama į pamoką ji atsitrenkė į duris. Deja, trenkėsi ne tik galva, bet ir teleskopu - abu ir nukentėjo. Tad dabar mergaitė sėdėjo suole ir šniurkščiojo. Ir pati nebūtų pasakiusi, dėl ko labiau - skaudančios galvos ar brangiausio daikto, kokį tik turėjo.
Elliw buvo apsivilkusi mokyklinę uniformą, tai buvo bene pirmas kartas, kai ji to nepamiršo padaryti. Tad kai profesorius užsiminė apie ėjimą į lauką, mergaitė netikėdama savo ausimis pažvelgė į jį.
- Ten šalta, - tarstelėjo ji. Nereikia ir sakyti, kad nė nepažvelgė į skelbimų lentą ar dar kur nors, kur buvo galima tikėtis rasti informaciją apie poreikį apsirengti šiltai. Gal ir gerai, kad nepastebėjo - o tai dabar slampinėtų lauke ir nesuprastų, kodėl pamokoje nieko nėra, net ir profesoriaus.
Švilpė niūriai apsižvalgė. Prisiminė, kaip per apsigynimo nuo juodosios magijos pamoką kažkas sutaisė sudužusį teleskopą (ir kas čia atsitiko, kad jis ir vėl reikalavo būti sutaisytas?), tačiau dabar neatrodė, kad kas nors būtų nusiteikęs tokioms paslaugoms. Ką gi. Elliw teks pačiai išmokti tą burtažodį. Kaži, kur jį galima rasti? Galbūt astronomijos vadovėlyje? Elliw tikrai to nežinojo, bet nutarė, kad reikės pabandyti.
Klausimas buvo visiškai neaiškus. Mergaitė nesuprato, ko iš jos nori profesorius. Ar verta bandyti spėti? Gal ir taip, juk reikia bent apsimesti, kad ką nors žinai.
- Kastuvas, - ištarė ji. Žinojo, kad reikia pasakyti dar kažką, bet nebuvo tikra, ką tiksliai. - Pavojingas, nes gali užmušti žmogų, - pratęsė, nors spėjo, kad paaiškinti reikėjo ką nors kitką.
"Gyvenimas ne be reikalo panašus į dryžuotą kalėjimo uniformą." Sergej Lukjanenko

*

domutis

Grifas buvo apsirengęs pakankamai šiltai ,nes nenorėjo per praktiką sušalti. Atsarga gėdos nedaro. Teorinė užduotis buvo gana lengva ,bet Grifas nežinojo ar įveiks praktiką. Pakėlęs ranką tarė:
-Yra toks aparatas greičiau technika- Kombainas. Jis yra milžiniškas mažame takelyje tikrai netilptų. Jo paskirti yra kaip ir surinkti grūdus ir kitas auginamas maisto medžiagas.
Atsakiau ne ilgą tad bent tai gerai. Grifas labiausiai bijojo praktinės dalies. Tikiuosi nieko vairuoti ar ko nors kito daryti susijusiu su technika nereiks. Domantui pasidarė karšta tad jis trumpam nusirengė apsiaustą. Be apsiauto Grifas buvo apsirengęs kaip įprastai kelnes,marškinius,liemenę. Kaip gi be kaklaraiščio.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Domantas Varnanagis »

*

Neprisijungęs Liucija Andersson

 • V kursas
 • *
 • 311
 • Taškai:
 • Saulės užtemimas vieną dieną baigsis
 Liucija, perskaičiusi skelbimą lentoje, sunerimo. Elliw arba pamirš šiltai apsirengti, arba kad pamoka prasidės kabinete, arba kur yra kabinetas, arba kas ta žiobarotyra! Dėl visa pikto, mergaitė buvo pasiėmusi dar vieną žieminį apsiaustą.
 Klasėje baltaplaukė rado Elliw sėdinčia prie suolo su teleskopu ir šniurkščiojančią. Pirma mintis, šovusi į galvą, buvo ta, kad bendrakoledžė kažkur susimušė ir dabar dėl skausmo verkė. Antra, ne tokia baisi, kad ji eilinį kartą susidaužė teleskopą. Išsiėmusi lazdelę, Liucija padėjo apsiaustą ant suolo (nes, žinoma, Elliw pamiršo šiltai apsirengti, o slogos šiam vaikui tikrai nereikia) ir paėmė teleskopą į rankas. Gedimas buvo akivaizdus ir labai lengvai pataisomas - mostas šen, mostas ten, Reparo ir įrankis vėl buvo kaip naujas, nes būdama su Elliw Liucija šiuos kerus itin gerai įvaldė.
 Besirūpindama drauge, mergaitė vos nepraleido klausimo, tad netrukus klestelėjo šalia Elliw. Kai bendrakoledžė baigė atsakinėti, ji pakėlė ranką ir tarė:
-Šakė. Dažnai Velnias vaizduojamas su ja. Naudojama šienui krauti arba mėšlui mėžti,-nuleidusi ranką, mergaitė atsisuko į draugę ir sušnabždėjo,-Viskas gerai?
Liucijos kišenėje, išgirdusi savo drauges, pradėjo kurkti Alfonsa. Baltaplaukė atsargiai ją išėmė ir leido nustriksėti pas jos rūšies atstoves pabendrauti.

*

Neprisijungęs Vovere Krisina

 • Magijos istorijos profesorė
 • *
 • 170
 • Lytis: Moteris
 • Viskas nėra tu
Mergaitė labai nustebo ,kad reikės visą praktiką atlikti lauke.Tad į pamoką atėjo su žieminiu  apsiaustu. Išgirdusi profesoriaus klausimą truputi supyko.Ar reikės laukti kol kiti atsakys. Pyko ant profesoriaus pirmakursė.Netikėtai pasipylė keli atsakymai.Ir mergaitė iš kuprinės pasiėmė užrašinę.Kažkur buvau užsirašiusi pala prisimenu. Ir vovere nei nesuradusi prisiminė.Ir ramiai atsakė:
-Yra toks milžimo aparatas.Tai yra prietaisas su kuriuo reikia milžti karves.Seniau taip darydavo su rankomis ,bet atsiradus naujovėms ir išrado šį aparatą.
Pasakiusi truputi susijaudino ar nepasakė visiškos nesąmonės.Galėjo ir mano tėvai neišsiskirti gal tada ir pati daugiau žinočiau apie žiobarus. Galvojo Vovere.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Vovere Krisina »
:)    

                  ( Nežinau ką dar galėčiau parašyti )

*

Neprisijungęs Ryan Jones

 • VII kursas
 • *
 • 326
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Niekada nesakyk niekada
Jones gavo laišką. kad žiobarotyros praktika vyks lauke. Jis žinoma apsirengė šiltais drabužiais ir vėl su savo vienu iš geriausių draugų sėdėjo pamokoje. Tikėjosi, kad šiandien profesorius nepyks dėl to, kad vaikinukas atsivedė Trėjų. Juk jo drakonas lauke nieko tikrai nepadarys. Jis yra  geras, mielas ir labai draugiškas. Greitai Ryan'ą iš minčių pažadino profesoriaus klausimas. Klausimas nebuvo sunkus, tad vaikinas palaukė kol kiti atsakys į klausimą ir pradėjo savo atsakymą.
- Karutis. Jis turi vieną ratą, yra gaminamas iš metalo ir turi dvi rankenas. Juo galima vežioti įvairius dalykus tokius kaip pavyzdžiui šienas, - tarė Jones pavardės nešiotojas. Atrodo, kad daugiau žemės ūkyje naudojamų daiktų nežinojo.
There's no such thing as fate.

*

Neprisijungęs Freya October Granger

 • I kursas
 • *
 • 2
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
Tadien, žiobarotyros klasė buvo užpildyta mokiniais. Freya atsistojo pačiame priekyje, kad būtų gerai išgirdusi mokytoją. Dieną prieš, mergina buvo gavusi laišką, kuriame buvo aiškiai nurodoma, jog tos dienos pamoka vyks lauke. Prasidėjus pamokai ir mokytojui tai patvirtinus, Freya, bei kiti mokiniai išėjo laukan.
Tadien, lauke buvo gan šilta. Tikrai neįprasta žiemos laikui. Freya avėjo tik plonus kailinius, bet nesiskundė, jai buvo tikrai šilta. Visiems einant iki kur vyks lauko pamoka, Freya šnekučiavosi su kitomis grifukėmis. Mokytojas pranešė, jog pamoka bus apie ūkį, bei nedelsęs uždavė ir klausimą iš šios temos.
 
Dabar postas nesiekia minimalios apimties, nes be mano komentaro lieka mažiau nei 600 simbolių. Pataisyk tai, o komentarą ištrinsiu aš.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Darren Hasley »

*

Neprisijungęs Gerda Marqeen

 • Burtininkė
 • ***
 • 110
 • Lytis: Moteris
Nuo papildomų sluoksnių drabužių Gerda itin nemaloniai kaito. Trečiakursės skruostai vis labiau raudo, kol ji neapsikentusi numetė Varno Nago šaliką ant stalo. Ar negalėjome pamokos pradėti lauke? Aš tuoj mirsiu!
Išklausiusi kelių mokinių atsakymus į profesoriaus klausimą, kaštonlaukė pakėlė ranką.
- Plūgas, - prabilo. - Tai geležinis padargas žemei arti. Šis prietaisas vagoja, sumaišo dirvožemio sluoksnį ir jį supurena.
Nemanau, kad viską teisingai paskiau, bet ką jau padarysi...
Trečiakursė pamakalavo ore jau nuleista ranka ir pavartė savo žalsvai pilkas akis. Nors tema ir toks dalykas, kaip žiobarotyra jai patiko, pamokos pradžia trylikametei atrodė tikras siaubas. Toliau klausydamasi profesoriaus Hasley, Gerda meldėsi kažkam, kuo niekad netikėjo, kad profesorius visus kuo greičiau išleistų laukan.
I'm more than a man, I'm a god

*

Neprisijungęs Sigurd Eddi Hallgrimsson

 • VII kursas
 • *
 • 242
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
Sigurdas džiaugėsi, kad ši pamoka buvo ne apie siuvimą. Todėl jis beveik laimingas kaito mokinių prikimštoje klasėje su papildomais sluoksniais šiltų drabužių. Vis dėlto bėgant laikui darėsi vis nemaloniau. Prakaitas sruvo upeliais. Todėl šviesiaplaukis nusimetė žieminį apsiaustą ir toliau nekantriai klausėsi, pasirėmęs galvą ranka.
Kaip tyčia, kone kiekvienas vaikas norėjo kalbėti. Rodės, pasipylę atsakymai niekad nesibaigs. Bet po kurio laiko ir jie nutilo. Islandas apsižvalgęs šiek tiek nustebusiomis akimis suprato, kad greičiausiai pasisakymų daugiau nebus. O kodėl gi jam pačiam nepasireiškti? Juk jis irgi šį tą nusimano. Tad vaikinukas neskubriai pakėlė ranką ir prabilo:
-Grėblys.-grifas neabejojo, kad šis įrankis dar nebuvo paminėtas ir pasakojo toliau.-Jis skirtas sugrėbti į vieną vietą lapus, nupjautą žolę, šieną ar ką tik nori. Grėblys yra labai paprastas žemės ūkio įrankis, sudarytas iš koto ir metalinių, medinių arba plastikinių strypų.
Sigurdas nutilęs prisitraukė arčiau numestą apsiaustą, vildamasis, kad pagaliau galės išeiti į lauką.

*

Neprisijungęs Mark Fraceller

 • V kursas
 • *
 • 57
 • Taškai:
 • Esu kažkas tarp bejausmio žmogaus ir perdėtai emocionalaus lavono.
Dar viena žiobarotyros pamoka - Mark, kaip visad neišsimiegojęs, sėdėjo sukniubęs suole kabinete. Pamokos tema klastuoliui nebuvo itin įdomi, ypač kai apie ją beveik nieko nežinojo, tad jis leido sau ramiai snūduriuoti atmerktomis akimis lyg iš labai toli girdint profesoriaus (Velnias, pamiršau šiltus drabužius!) ir mokinių balsus. Netikėtai jo sunkiai užčiuopiamą poilsį tarsi lengvą melsvą drugelį nubaidė keistas, tikrai gyvūno skleidžiamas garsas. Kurkimas. Na kodėl?! Vėl tos prakeiktos varlės! Jų visur pilna! Stengdamasis raminti savo susierzinimą dėl ramios akimirkos sutrukdymo, pirmakursis giliai kvėpavo, nors puikiai žinojo, kad tai jam niekad nepadėjo ir nepadės. Raminkis. Niekas garbaniui nepadėjo nusiraminti (tiesą pasakius, jis nelabai ir stengėsi), tad jis stipriai sugniaužė vadovėlį, iki tol gulėjusi ant stalo. Vadovėlis. Tamsiaplaukis norėjo rėkti, šaukt, klykti - daryti bet ką, kad tik tas kurkimas baigtųsi.
Rudaakis atsistojo ir užsimojo vadovėliu. Mark stebėjo vadovėlį kiekvieną jo skridimo link kažkurios varlės milisekundę. Duslus trenksmas. Vadovėlis trenkėsi į stalą ir nubumbsėjo ant grindų.
- Ar galit kas nors jas užtildyt?! - sukliko vienuolikmetis ir pažiūrėjo link gyvūno į kurį beveik pataikė.
Staiga atėjo suvokimas, ką jis iš tiesų padarė. Klastuolis susmuko ant grindų šalia suolo nejausdamas nė vienos jo kūno dalelės ir nuleido akis. Jis prisiminė tai, apie ką tikrai nepagalvojo - klasėje be krūvos mokinių yra ir profesorius. Dabar man tikrai šakės.
Klaidžiojau naktyje ieškodamas atsakymų.


*

Neprisijungęs Rokas Sviper

 • V kursas
 • *
 • 303
 • Taškai:
 • Lytis: Vyras
 • noriu valgyt, miegot ar verkt
Rokas sėdėjo žiobarotyros kabineto ketvirtame suole. Tą dieną jam galvoje sukosi praėjusio savaitgalio įvykiai, tačiau vaikinas buvo susikaupęs, nes norėjo uždirbti savo koledžui taškų. Šis dalykas vaikinui gana gerai sekėsi, nes jo namuose artimai kontaktavo su žiobarais (Roko seneliai iš mamos pusės nebuvo burtininkai), tačiau tema apie žemės ūkį varnanagiui pasirodė neįprasta. Rokas yra apsilankęs fermose, matęs jas nuotraukose, televizoriuje, tačiau plačiau su jomis neteko susidurti. Visgi į klausimą šiaip ne taip bandė atsakyti:
 – Plačiai žiobarai žemės ūkyje naudoja kibirus, į juos galima susidėti žemes, bulves, net gi skysčius, – pabaigė kalbėti Rokas.
Vaikinas pats suprato, kad atsakymas šiek tiek buvo pritemptas prie temos. Kibirus galima naudoti ne tik žemės ūkyje, juos turi ir burtininkai. Nors vienas taškas yra.
I think stupid people were put on this planet to test my anger managment skills

*

Neprisijungęs Darren Hasley

 • Burtininkas
 • ***
 • 58
 • „Patirtis yra tai, ką gauni, ieškodamas kažko kito."
Sutapimas ar nesutapimas, tačiau Darren‘o pasilikimas stovėti prieš klasę buvo prasmingas ir reikšmingas. Jis ne tik padėjo geriau išgirsti kiekvieno mokinio atsakymą, tačiau ir matyti ką jie daro, kaip atidžiai klausosi kitų mokinių atsakymų bei, kas be ko, stebėti ar neturi atsivedę savo augintinių, nes kažkodėl mokiniam žioba žodžio šaknis asocijavosi ne su žmonėmis gyvenančiai kitame pasaulyje, o gyvūnais, na bent taip atrodė Darren‘ui, nes per jo pamokas buvo atėjusi nauja mada vestis savo augintinius. Pats laikas būtų įvesti naują taisyklę.
Vos tik prasidėjus mokinių atsakymų lavinai, pasigirdo ir varlės kurkimai, ne vienos ar dviejų, o mažiausiai trijų. Be to, tada jam nekilo jokių minčių, kad tai jo vaizduotė, nes peržvelgus klasę, mokinė kuri atsakė pirmoji buvo dingusi, o klasės durys net nebuvo atsidariusios, vadinasi ji pasivertė į varlę kaip ir pirmąją pamoką. Darren‘as nieko nelaukęs pasiėmė į abi rankas po vidutinio dydžio narvus ir klausydamasis su viena ausimi mokinių atsakymų, su kita – varlių kurkimo, pradėjo ‘‘medžioklę‘‘ mėgindamas nekreipti dėmesio į jau savo pamokoje matytą drakoną ir jo savininką. Gaudyti varles buvo pakankamai lengva, nors jos mėgino bėgti. Pirma varlė buvo sugauta ant panelės Hatfield stalo, kur nebuvo nei vienos jos draugės. Daren‘as visiškai nieko nesakė jos šeimininkei, nes nenorėjo trukdyti kitiems mokiniams atsakinėti, jis tik nužvelgė ją savo tipiniu žvilgsniu ir nuėjo prie stalo, kur buvo pirmoji atsakiusi mokinė. Jo teorija, kad mokinė pasivertė į varlę buvo visiškai teisinga, nes ant stalo puikavosi dvi kurkiančios varlės, kurios buvo pagautos ir įdėtos į atskirą narvą, tą, kuris buvo dar vis tuščias. Medžioklė baigta, reiktų tik vandens rankoms nusiplauti po tų gleivėtų padarų. Profesoriui einant su narvais suolo link bei vis dar klausantis mokinių atsakymų, jis neišgirdo jokio kurksėjimo, tačiau visai netikėtai pasigirdo knygos trenkimas į stalą. Jis pamatė, kad ponaitis Fraceller trenkė į stalą, ne bet kokį, o į tokį, ant kurio buvo dar likusi viena varlė. Va čia tai tikras mokinys. Nuėjęs prie incidento vietos, profesorius pakėlė mokinį nuo žemės ir tarė:
-Ponaiti Fraceller, negalima knygų trankyti į stalą, paskui neturėsi iš ko ir ant ko mokytis, be to, galėjai užmušti vargšė varlytę, kurią aš kaip tik ir paimsiu, panele Andersson. -Gretai sugriebė varlę ir atsargiai įdėjo ją į narvą bei nusišypsojo ponaičiui Fraceller, parodymas taip ženklą, kad juo išties didžiuojasi. Tada patraukė prie savo suolo.
Mokiniai nutilo kaip tik tada, kai jis buvo sutvarkęs beveik visus darbus su gyvūnais, nes liko tik drakonas, tačiau tam laiko nebebuvo, nes Darren‘as nenorėjo kankinti mokinių jų šiltuose rūbuose dar kelias papildomas minutes.
-Ačiū jums už jūsų atsakymus, kaip matau klausimas nebuvo sunkus, nes išgirdau net 10 atsakymų, - kiek suglumo, nes nežino ar tikrai visus pasakiusiuosius jis išgirdo per ‘‘medžioklę‘‘.- Šiandien jų neaptarinėsime, nes kaip matau esate tikrai pasiruošę praleisti praktiką laukę, greitai pasakysiu jūsų įvertinimus. Visi gaunate po du taškus, išskyrus panelę varlyte,- pažiūrėjo į vieną iš narvų, o tada vėl atsisuko į klasę. - Ponaiti Jones, karutis gali turėti ne tik vieną ratą. Ponaiti Varnanagi, pirmas sakinys galėjo būti aiškesnis ir išsamesnis. Na, o ponaiti Sviper, galėjote pasakyti dar vieną sakinį, tačiau kaip ir kiti du mokiniai gaunate du taškus, nes 1,5t. niekas neskiria.  – Pasakė įvertinimus ir leido mokiniams trumpam pasidžiaugti prieš klausantis gan ilgą užduotį.
- Šiandien kaip jau žinote atliksite praktiką lauke, tikiuosi nesušalsite ir visi esate apsirengę šiltai, o jei kas iki pamokos to nežinojote, pasiimkite po žieminę mantiją, kurios, beje, yra sukabintos klasės gale. Taigi, jūsų lauks dvi visiškai skirtingo tipo užduotys, - pasakė Darren‘as ir pasiėmė savo užrašų knygutę, kad nepamirštų kažko svarbaus pasakyti apie užduotis.- Pirmoji užduotis yra skirta apžiūrinėti žemės ūkio techniką. Be to, prie uždraustojo miško jūsų lauk kuoliukai su numeriukais ‘‘1‘‘ ir ‚‘2‘‘, jie parodys kur yra primoji bei antroji užduotis. Pirmoji užduotis: prieiti prie kuoliuko (‘‘1‘‘), kur matysite keturis technikos prietaisus: traktorių, plūgą, melžimo aparatus, kombainą. Jums reikės tiesiog juos apžiūrėti, panagrinėti, paliesti ar netgi įlipti į jų vidų, kuriuose tai įmanoma padaryti. Be to, raktelių kaip ir degalų prietaisuose nėra, – todėl galit net negalvoti apie pasivažinėją. Apžiūrėjus prietaisus, jūsų lauk antra užduotis, ją taip pat turėsite atlikti visi, tačiau čia teks pastovėti eilėje bei padirbėti kiekvieno ūkininko atliekamus darbus. Taigi antroji užduotis yra prieiti prie kuoliuko (‘‘2‘‘) ir pasirinkti vieną iš mažų darbelių, tačiau bet kokiu atveju turėsite pamėginti atlikti visus darbus. Pirmas darbelis: pasiėmus kastuvą į rankas, perkasti žemės kalną į duobę. Antras: pasiėmus rankinį pjautuvą nupjauti dirbtinai su magijos pagalba uždaugintus javus. Trečias: šakės pagalba iš šieno krūvos nunešti šieną į gardą, kuriame bus kelios avys. Taip jūs ne tik išmoksite nešti šieną, bet ir pašersite neturinčias nieko valgyti avis – Pasakė Darren‘as praktikos užduotį ir tikėjosi, kad ji mokiniams pasirodė ne per sunki.
- Kaip matote, šios dvi užduotys nėra sunkios, tačiau jas dar norėčiau pakomentuoti prieš jums išeinant laukan. Pirma užduotis manau visiems aiški, o per antrą, kuri susideda iš trijų mažų darbelių, jums nereikia visko atlikti vieniems, t.y. perkasti visos žemių krūvos, jums reikia tik pamėginti nunešti kelis kastuvus žemių į duobę. Tas pats galioja su kitais darbais, todėl nepersistenkite ir nepalikite kitų mokinių be darbo, na nebent esat geraširdžiai ir atsidavę darbininkai. Taip pat, pasistenkite laikytis tvarkos ir užduotis atlikite pamainomis. Tai yra, vieni eikite prie pirmos užduoties, kiti prie antros. O paskui apsikeiskite, nes visiems reiks viską atlikti. Tikiuosi viskas aišku, o jeigu ne, klauskite dabar arba kai būsime lauke. –Pasakė Darren‘as, tačiau pamiršo kai ką pasakyti dėl augintinių, todėl greit vėl tarė:
- Ponaiti Jones, galite eiti su savo augintiniu į lauką, tačiau pasistenkite netrukdyti kitiems, kai atliksite užduotis, nes drakonas nėra toks jau mažas ir tikrai negalės kartu kasti žemių ar lipti į traktoriaus vidų. O ‘‘varlininkės‘‘, varlių klasėje nepaliksiu, nešiuosi jas į lauką ir grąžinsiu tik pamokai pasibaigus, todėl galite nepergyventi, kad jos klasėje pabėgs ir pasimes Hogvartso pilyje. Be to, panele varlyte, jums bus suteikta garbė į ankstesnę laisvę, tačiau tik lauke.
- Visi galite eiti į lauką pradėti savo darbų, susitiksime jame. Be to, kas nenorite atlikti praktikos, galite pasilikti klasėje ir nieko neveikti, tačiau už tai taškai nebus rašomi. – Pasakė Darren‘as ir laukė kol mokiniai išeis iš klasės.

|| Kaip matote pamokoje bus dvi užduotys, stenkitės kiek galima labiau palaikyti tvarką. Reikalauju dviejų ilgesnių po 1200+ arba trijų trumpesnių po 600+ simbolių post‘ų. Pamoka baigsis liepos 16 dieną, orientuokitės į 22-23 valandą. Jeigu kylą kokių neaiškumų, drąsiai rašykite a.ž..||
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Darren Hasley »

*

Neprisijungęs Daniela Kravitz

 • ****
 • 351
 • nothing is bigger than family ♥
    Daniela, žinoma, atsakymo į teorinį klausimą neturėjo. Tiesa, laisvai galėjo atsiversti vadovėlį, kol profesorius gaudė varles, tačiau... na, tingėjo. O Dieve, negausiu dviejų taškų žiobarotyroje, - nusižiovavo klastuolė. Tėvas net pagirtų.
    Paklausiusi mokytojo, Dani apsirengė šilčiausiu apsiausto, net užsidėjo šermuonėlio kailiuko ausines. Tačiau šiltame kabinete pradėjo kaisti. Ką tik nuobodžiavusi, dabar pašėlo laidyti piktus žvilgsnius į mokytoją: kiek dar čia tupėsim??
    Kai ji su bendraklasių minia pagaliau išplaukė į lauką, prakaitas buvo išmušęs visą kūną. Daniela be dvejonių nusiplėšė ausines ir pametėjo netoli išėjimo. Dabar karštakošei nelabai rūpėjo, kad po keliolikos minučių žvarbs ausis. Ji greitai pasiekė tuos žemės ūkio padargus, kurie užėmė milžinišką plotą. Danielą ypač sužavėjo ryškiai žalias traktorius, tiesiog švytintis niauriame fone. Kaip ten profesorius sakė? Užvesti neišeis? Klastuolė prasibrovė į priekį ir stumtelėjo grupelę pirmakursių, kurie jau baudėsi lipti vidun. It kokia katė įšokusi vidun, sekundę praleido apžiūrinėdama painią techniką, mygtukus ir dar kažkokius nenaudingus svertus, o tada išsitraukė lazdelę. Užvesti variklį burtais šeimoje, kurioje kiekviena įsigyta mašina važiuojant byra, buvo būtinybė. Taigi po gerų trijų sekundžių traktorius įspūdingai suriaumojo. Ketvirtakursė spustelėjo kažkokį blizgantį mygtuką, prieš tai nužvelgusi kelią - va jei pervažiuotų kokį vienuolikmetį, direktorė nepabučiuotų...
    Po kelių svertų nulenkimų ir pavydžių vaikų šauksmų iš apačios, traktorius burgzdamas pajudėjo. Kelias minutes ji taip smagiai pasivažinėjo, kol galiausiai suprato, kad nebežino, kaip mašiną sustabdyti. Kol traktorius sukosi link Uždraustojo miško, Daniela bejėgiškai pradėjo šaukti mokytojo pagalbos. Jai trukdė tramdomas juokas, nors baimė įsirėžti į medžius buvo gerokai didesnė.
“Because she looked like a monster, that’s why. And it never occurred to me that monsters might feel pain.”