0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Darren Hasley

  • Burtininkas
  • ***
  • 58
  • „Patirtis yra tai, ką gauni, ieškodamas kažko kito."
Ats: Antra žiobarotyros pamoka visiems kursams |'20 vasara
« Atsakymas #15 Prieš 11 mėnesių »
Mintys apie tokią praktiką, kokią atliko mokiniai pamokos metu galėjo likti tik paprastomis bei tipinėmis Darren'o svajonėmis, tačiau su tokiais apmąstymais ir svajonėmis, jo mintys nukrypo visai prie kitos temos. Darren pradėjo galvoti apie tai, kaip norėtų tapti tėčiu, turėti vaiką, kurį jis galėtų auklėti, mokyti pažinti gyvenimą bei galbūt net žiobarotytos Hogvartso pilyje. Deja, tai artimiausiu metu buvo visiškai neįmanoma, nes su savo charakteriu Darren‘as net nesugebėjo susirasti antrosios pusės, savo gyvenimo meilės.
Kaipgi bebūtų, jis nepamiršo, kad yra pamokoje, todėl mintis nustūmęs į šoną, jis toliau akyliai stebėjo kaip mokiniai atlikinėja darbus, taiso savo išsirinktus kostiumus, dažosi, renkasi kaukes ir keliaują į šventes. Be to, laikas bėgo labai greitai, mokiniams darbai sekėsi pakankamai gerai, neskaitant to, kad vienas ar kitas įvėrė ne taip siūlą, blogai pradėjo, užbaigė siuvimą, tačiau tai buvo pakenčiama, todėl Darren net nemėgino mokinių pataisyti, nes ir taip jie turėjo daug darbo.
Iki pamokos galo liko tik aštuonios minutės, klasė buvo vėl pilna mokinių, kurie baiginėjo savo darbus. Darren‘as stebėjo, kaip klasėje po mokinių persirengimo didėjo sąvartynas, tačiau jis tylėjo ir laukė pamokos galo, varpo.
-Ačiū visiems už atliktus darbus, susitiksime kitoje pamokoje. Geros likusios dienos. – Pasakė Darren‘as vos tik suskambėjus mokyklos varpui, po kurio mokiniai vienas po kito pasileido savais keliais, o kai klasė buvo visiškai tuščia, profesorius kibo į darbą ir pradėjo tvarkyti visą padarytą netvarką.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 11 mėnesių sukūrė Darren Hasley »