0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Adelė Ginger

 • Burtininkė
 • ****
 • 426
 • Lytis: Moteris
 • extra meilės kamuoliukas
  Ankstyvas rytas. Ir kas sugalvojo įkišti transfigūraciją į pačią pirmąją pamokos vietą? Žinoma, jaunoji profesorė neturėjo kuo skųstis, tik nuovargiu, kamuojančiu jau ištisus mėnesius ir atsirandančiu be jokios priežasties. Bent jau ši taip manė.
  Kabinete Adelė atsirado anksti, anksčiau nei norėjo, tačiau pasiruošti pamokai privalėjo. Neplanavo šiandien daryti jokios teorijos, nes tiems buožgalviams kol kas neturėjo nieko naujo įkišti į jų susitraukusias smegenėles. Su sudarytu sąrašu rankoje, mergina, padabinta dvispalviais plaukais, vaikščiojo pirmyn ir atgal pirmyn ir atgal. Į šoną, į dešinę, skersai, išilgai, žodžiu, visomis sugedusio kompaso ir gps koordinačių kryptimis po kabinetą. Rankos, jų mostai su lazdele įnirtingai švystelėdavo tai šen, tai ten, tai į kokią statulėlę ar taurę, kartais iš viso į orą, kuriame greitai suplazdendavo drugeliai. Patalpa virto tikra transfigūruotų daiktų ir gyvių virtine. O viską baigusi atvėrė plačiai langus, į pridvisusią patalpą įsiliejo rytinis šaltukas, pranašaujantis apie finišo liniją peržengusį rudenį, susitikusį toje tiesiojoje su žiema. Nuskambėjo varpas.
- Labas rytas,- Ginger apsimiegojęs balsas susigėrė į sieną, kelios jo dvaselės išsibogino pro langą į šalčio karaliją.- Šiandien teorijos nebus. Stebėsiu jūsų žinias ir jų gebėjimą panaudoti aplinkoje atpažįstant transfigūruotus objektus – tiek gyvus, tiek negyvus. Kabinete jų yra dvidešimt keturi plius. Gali būti ir vienodų. Jeigu jaučiate, jog akys nelabai veikia, prieikite prie manęs, duosiu sąrašą su daiktais, kuriuos turite atpažinti. Bei atversti atgal į jų įprastą būseną. Taškai priklausys nuo rastų daiktų kiekio, jų atpažinimo sudėtingumo ir atvertimo. Atverstus daiktus ar gyvūnus atneškite man. Laikas prasideda dabar. Ir nesipeškite, neatiminėkite radinių. Kas pirmas rado, tas ir atverčia. Kitu atveju supakuosiu į stiklainį ir išsiųsiu pas Moore, kad išdarinėtų. Sėkmės.
  Baigusi trumpąjį monologą prisidegė pirmąją šio suknisto ryto cigaretę. Tikėjosi, jog šiandien nei vienam mokiniui netrūks smegenų, vis dėlto, rytas, šviežia galva. Ir tik po akimirkos, kitos, susiprato žadėjusi pati sau mesti visą šitą nikotino reikalą, tad nugesino tą velnio neštą ir pamestą pagaliuką. Susisuko į savo vyro megztinį, norėjo išnykti, miegojo prastai.

Mažiausiai trys postai po 600 arba du po 1300 simbolių
Dieve, kai tai nesvarbu
Ir neteka vanduo, nors verkiu.


*

domutis

Ats: II Transfigūracijos pamoka visiems kursams ('20 vasara)
« Atsakymas #1 Prieš 11 mėnesių »
Septintakursis išklausė mokytojos užduoties. Mokytoja buvo pikta ir tikriausiai neišsimiegojusi. Domantas tikrai prastai miegojo ir nežinojo kaip ištemps ne tik šią pamoką ,bet ir visas šiandienos. Užduotis sunki nebuvo tiesą sąkant labai lengva. Domanto galva kol kas nedirbo tad reikėjo kaip nors išsibudinti. Galętų kas nors Filipendo į mane paleisti gal atsibustčiau. Domantas atsivertė Transfigūracijos vadovėlį ,nes neprisiminė kokio reikia burtažodžio norint atversti transfigūruotą daiktą. Offero buvo tie kerai kurių Domantui ir reikėjo. Reikėjo rasti dvidešimtketuris transfigugūruotus daiktus. Atrodo labai paprasta užduotis ,bet ne šiandien. Mokytoja prisidegė cigaretę Domantui labai nepatiko žmonės kurie rūko ,bet staiga profesorė užgesino cigaretę. Domantas pakilo nuo suolo ir pradėjo ieškoti daiktų.

Ats: II Transfigūracijos pamoka visiems kursams ('20 vasara)
« Atsakymas #2 Prieš 11 mėnesių »
Pirmoji transfigūracijos pamoka baigėsi gan skaudžiai - Deoiridh buvo paprasčiausiai išskraidinta iš klasės. Profesorė net neišsigando. Gal vis dėlto animagė suklydo? Gal tai ne tas žmogus, kuris klaikiai jos išsigando praėjusiais mokslo metais?
Sėdėdama klasėje ir apie tai mąstydama mergaitė net ne iš karto pastebėjo, kad profesorė Ginger yra kažkokia pasikeitusi. Vis dėlto tai nebuvo svarbu - grifiukei norėjosi iš tiesų išgąsdinti šitą jauną merginą, mat ji galiausiai nutarė, kad būtent ji pradėjo klykti per vieną iš apsigynimo nuo juodosios magijos pamokų praėjusiais metais.
Deoiridh tikėjosi, kad bus teorinė dalis, per kurią ji galės sugalvoti tikslų planą. Deja. Iš karto reikėjo pereiti prie praktikos. Maža to, jos metu dar ir vaikščioti! Na jau ne, animagė tikrai neužsiiminės tokiomis nesąmonėmis. Juk ji ne seklys Morka, kodėl čia turėtų ko nors ieškoti?
Galvoje sušmėžavo mintis, kad pamoka gal ir visai nebloga, tačiau ta profesorė... Pagunda ją išgąsdinti buvo pernelyg didelė. Tik reikės nepasakoti Matthew priminė sau mergaitė. Kaip tik šiandien atėjo laiškas iš jo, tad rudaplaukė buvo laiminga. Vis dėlto tai neatėmė noro pagąsdinti profesorę Ginger.
Deoiridh atsistojo tarsi ketintų eiti ieškoti objektų. Susidarė įspūdis, kad ne ji viena nesijaučia itin nusiteikusi dirbti - o ko tikėtis, kai pamoka prasideda tokioje ankstybėje? Juk Lyall Galbraith tikriausiai buvo vienintelė, kuri miega tik maždaug kas trečią naktį. Net ir profesorė atrodė pervargusi.
Profesorei Ginger išsitraukus cigaretę, Deoiridh sunkiai atsiduso. Ir kam reikia tokių nesąmonių? Vis dėlto tai buvo tik pretekstas išgąsdinti merginą. Rudaplaukė tarsi nenoromis pasivertė į varlę ir apsižvalgė. Tik dabar susimąstė, kad vis dėlto reikėtų susitaikyti su augintine, nes visą laiką būti vienai liūdna...
Varlė pradėjo šokuoti profesorės stalo link. Ant kojos šokti nesinorėjo - negalėjo žinoti, kad viskas nesibaigs taip, kaip praėjusią pamoką. Tad varlė stryktelėjo ant profesorės stalo, tačiau pakankamai toli, kad ana varlės ranka nepasiektų. Teliko tikėtis, kad nesugalvos išsitraukti burtų lazdelės.
Varlė garsiai sukurkė.

*

Neprisijungęs Dafydd Carwyn Llewellyn

 • Burtininkas
 • *****
 • 765
 • Lytis: Moteris
Ats: II Transfigūracijos pamoka visiems kursams ('20 vasara)
« Atsakymas #3 Prieš 11 mėnesių »
Dafydd sėdėjo klasės gale. Iš pradžių svarstė galimybę įsitaisyti pačiame priekyje - juk norisi paerzinti žioplę. Vis dėlto vėliau apsigalvojo, tad dabar snaudė paskutiniame suole.
Nežinojo, koks teorinis klausimas užduotas. Savaime aišku, nežinojo ir to, kad teorinio klausimo iš viso nėra. Vaikinas pernelyg intensyviai mąstė apie tai, ką reikėtų nuveikti šitos pamokos metu. Jis žvilgtelėjo į "profesorę" (niekaip negalėjo patikėti, kad šita žioplė užėmė tokią "garbingą" vietą!) ir sustingo. Ji buvo ką tik nutilusi, ar bent jau taip atrodė, kai Dafydd galiausiai atkreipė dėmesį.
- Žiople, jeigu manai, kad paslėpta blondiniška spalva prideda proto, labai klysti.
Raudonplaukis nutilo. Labai gerai, kad Greywindpalaikis čia nebedirba. Su šita smagiau pasikapoti. Jeigu norės sugrūsi vadovėlį jam į galvą, labai pasigailės.
Vos tik Ginger išsitraukė cigaretę, Dafydd galvoje sukilo daugybė minčių. Visų pirma, jis prisiminė, kad buvęs transfigūracijos profesorius Adelę Ginger labai mėgo. Juk ji atseit buvo protinga.
Bet daugiausiai raudonplaukis galvojo apie kitą žmogų, kuris taip pat mėgo nuodytis. Ir kuris taip pat buvo susijęs su Džeimsu. Girtuoklė Greywindpalaikio draugužė sugriežęs dantimis pagalvojo klastuolis. Staiga apėmė smalsumas - gal šita irgi geria neką mažiau? Nenustebintų. Kaip kitaip galima ištverti palaikant ryšius su tuo idiotu Moore? O apie jų romaną žinojo visa mokykla.
- Turiu klausimą, - rimtu tonu pradėjo Dafydd, nors nebuvo net pajudėjęs iš suolo. Nebent didžiausias kvailys patikėtų, kad klausimas bus susijęs su transfigūracija. - Ar visi su Greywindpalaikiu susiję žmonės yra apsirūkę girtuokliai?
Nepaisant to, kad žioplė netrukus apsigalvojo, Dafydd piktai žiūrėjo į ją ir laukė kokio nors atsakymo.

*

domutis

Ats: II Transfigūracijos pamoka visiems kursams ('20 vasara)
« Atsakymas #4 Prieš 11 mėnesių »
Domantas nelaukęs pradėjo ieškoti. Kabinetas buvo didelis tad buvo sunku rasti reikiamus daiktus. Domantas dar pasiėmė su savimi pergamento ritinėlį kuriame buvo parašyta kiek reikėjo rasti daiktų. Pirmasis daiktas slėpėsi po Domanto stalu. Na jis taip galvojo. Tas daiktas buvo pliušinis paršelis. Domantas nukreipė lazdelę į paršelį ir pasakė.
-Offero.
Paršelis buvo jau nebe paršelis ,o knyga. Pirma rasiu visus daiktus ir tik tada nunešiu profesorei. Grifas pergamente pažymėjo ,kad vienas daiktas jau rastas. Ir nuėjo ieškoti kitų daiktų. Kitas daiktas buvo padėtas ant sietyno kabančio Transfigūracijos kabinete. Domantas nukreipė lazdelę į daiktą ir sušuko.
-Accio daiktą
Į jaunuolio ranką atskrido knyga. Nukreipęs lazdelę.
-Offero
Iš knygos liko tik pakabutis. Antras daiktas jau rastas. Trečiasis daiktas buvo katė ,bet Domantas ilgokai pavargo kol ją surado. Sudėtingumas buvo tas ,kad katė vis vaikščiojo ir buvo sunku ją pagauti.
-Offero.,-tarė Grifas.
Ant stalo jau gulėjo vandens stiklinė. Trečias daiktas rastas. Kiti du daiktai gulėjo ant narvo tai buvo raudona ir geltona medžiagos. Atvertus iš medžiagų gabaliukų atsirado Hogvartso ženkliukas ir vėliavėlė. Penki daiktai jau buvo rasti. Taip atsitiko ,kad visi daiktai buvo sudėti vienoje vietoje po du. Gal tai palengvinimas? Savęs klausė Grifas. Kiti du daiktai gulėjo netoli profesorės stalo ir tai buvo dvi plunksnos. Atvertus tapo du rašalo buteliukai. Septyni daiktai rasti. Kiti du daiktai gulėjo už lentos tai buvo kreida ir kempinė atvertus pasidarė pergamento du ritinėliai. Devyni daiktai jau buvo rasti. Kiti keista ,bet trys daiktai buvo įkišti už kampo reikėjo ilgokai pasiterlioti ,kad jos rasti. Tie trys daiktai buvo akiniai, Gringotso pinigų maišelis ir apsiausto susegamoji dalis . Viską atvertus iš akinių liko tik stikliukai iš pinigų maišelio knutas ir iš sugegamosios dalies buvo apsiaustas. Jau buvo surasta dvyliką daiktų Domantui liko rasti dar dvyliką.

*

domutis

Ats: II Transfigūracijos pamoka visiems kursams ('20 vasara)
« Atsakymas #5 Prieš 11 mėnesių »
Domantas toliau dirbo savo praktinę dalį ir ieškojo daiktų. Grifui ši diena praskraidėjo jis nebesijautė toks pavargęs. Visi kiti daiktai buvo sudėti vėl po du. Sekantys daiktai buvo marškinėlai su Klastūnyno herbu ir kiti tokie patys marškinėliai tik šį kartą su Švilpynės herbu. Domantas atvertė ir gavo šių koledžų emblemas. Domantas jau surado keturiolika daiktų ir juos atvertė. Kiti du daiktai buvo nuotraukos su katinėliais. Atvertus tai pasidarė du gyvi katinėliai. Domantas trumpam juos paglostė ir padėjo ant stalo prieš tai užburdamas juos sustingdymo kerais ,kad nepabėgtų. Domantas jau rado šešiolika daiktų. Grifas pats netikėjo ,kad jam taip sekasi. Kiti daiktai buvo labai maži tad rasti juos buvo labai sunku. Tie daiktai buvo maži ženkliukai su drugelio formos burbulu. Atvertus tai buvo suakmenėja drugiai. Domantas jau rado septyniolika daiktų. Kiti du daiktai buvo pakankamai nemaži tad juos buvo nesunku rasti. Tie daiktai buvo žiobariški kaklaraiščiai. Juos atvertus Domantas gavo du juodus mokyklos šalikus. Domantas jau rado devyniolika daiktų. Domantui liko rasti dar penkis daiktus. Kiti du daiktai slėpėsi po kažkokio Klastuolio stalu tai buvo du rašymo rinkiniai. Atvertus Domantas gavo rašalą ir plunksną. Kiti trys daiktai slėpėsi po knygomis tai buvo knygos. Ne logiška ,bet taip buvo. Atvertus Domantas gavo tris prirašytus pergamento ritinius. Viskas Domantas jau baigė savo darbą. Pakėlės ranką pasakė:
-Mokytoja baigiau.,- Ir parodė į savo stalą su krūvą daiktų. Tad susirinko daiktus ir pasuko link išėjimo.

*

Neprisijungęs Ryan Jones

 • VI kursas
 • *
 • 313
 • Taškai: 10
 • Lytis: Moteris
 • Niekada nesakyk niekada
Ats: II Transfigūracijos pamoka visiems kursams ('20 vasara)
« Atsakymas #6 Prieš 11 mėnesių »
Jones buvo beprotiškai išvargęs. Jis rašė ir piešė visą naktį ir todėl šiandien nebuvo žvalus. O  dar ir pamoka labai ankstyva... Ryan'as sėdėjo savo suole beveik miegodamas. Jis klausėsi mokytojos ir kiek gailėjosi, kad atsigrūdo į šitą pamoką. Juk jam baisiai nesiseka transfigūracijqa. Galiausiai jis atsimerkė ir pakilo iš suolo prieidamas prie profesorės ir paprašydamas sąrašo. Jį gavęs nuėjo nuo profesorės ir nusikosėjo. Pasirodo, kad mergina rūkė, bet po kiek laiko užgęsino cigaretę. Vaikinas lengviau atsikvėpė ir nuėjo ieškoti daiktų. Pirmas daiktas buvo paršelis, kurį reikėjo grąžinti į jo pirminę būseną tai yra stalą. Ryan išsitraukė lazdelę iš savo apsiausto.
-Offero, - tarė Jones nukreipdamas lazdelę į paršelį. Jis atvirto į stalą, kuris buvo gana mažas. Berniukas pasižymėjo, kad vienas daiktas jau surastas ir kibo į kito daikto paieškas. Deja antrąjį daiktą kažkas jau buvo grąžinęs į pirmąją jo būsena. Jones atsidūso ir pradėjo ieškoti granatos, nes tai buvo trečiasis daiktas. Greitai berniukas surado ją lentynoje.
- Offero, - pasakė ir granata po truputį atvirto į salamandrą. Vaikinukas nusišypsojo ir paėmė ją į rankas, o tada paglostė. Jis labai myli gyvūnėlius. Juk net turi nuosavą zoologijos sodą kuriame pilna įvairių padarėlių. Kiek pabendravęs su salamandra vaikinukas pradėjo ieškoti ketvirto daikto. Vaikinukas buvo radęs du daiktus ir planavo surasti dešimt, nes galvojo, kad jeigu bus dešimt daiktų bus dešimt ir taškų. Greitai ant stalo pamatė rankinį peilį.
- Offero, - tarė ir jis pavirto gluodenu. Jones nusišypsojo, mat rado jau tris daiktus, o du iš jų buvo gyvūnai kuriuos jis taip myli.

*

Neprisijungęs Adelė Ginger

 • Burtininkė
 • ****
 • 426
 • Lytis: Moteris
 • extra meilės kamuoliukas
Ats: II Transfigūracijos pamoka visiems kursams ('20 vasara)
« Atsakymas #7 Prieš 11 mėnesių »
  Profesorė tingėjo, baisiai nuostabiai tingėjo kažką šiandien daryti, viskas slėgė prie žemės, o protą temdė norai apie šiltą lovytę. Ak, koks neišpasakytai geras dalykas tas miegas, kai tau niekas netrukdo, mėgaujiesi kiekviena akimirka ir nesvarbu, kad ten kažkokias baisybes sapnuoji. Ginger su malonumu dabar būtų pasirinkusi miegą su košmarais negu stovėti čia, prieš tuos mieguistus mokinius ir nekenčiamą ryžiką. Pagalvojo, gal to plaukai dažyti, nes vis dar pinigų daugiau niekas neatnešė. Švilpis su grifu, nusprendę pagelbėti patys sau su objektų sąrašu, džiugino dvispalvę. Susiras, atvers ir galės eiti miegoti.
  Sukurkė varlė. Ta prakeikta ir niekam neįdomi mokinė. Tingiai mestelėjo žvilgsnį į viešnią ant stalo. Sutramdė visas panikos šakas, lendančias iš visų galų. Tai tik varlė, jokia čia rupūžė. Ir dar mokinė. Tokia mintis tik ir sugebėjo nuraminti jaunąją profesorė. Tačiau nepaliko patenkintos. Atėjo į pamoką vėl su savo cirkai ir galvoja, jog ši neišsimiegojusi motera kaip nors ypatingai reaguos. Ha, nepastebėtų netgi jeigu kas pro langą iškristų, paprasčiausiai šiandien nebuvo jokio noro nei bartis, nei pamokslauti, nei išmušinėti duris su mokine-varle. Kitas, norintis išmušti iš vėžių, buvo visų mylimiausias Llewellyn. Ir kas čia per pavardė? Negalėjo šiek tiek paprastesnės paimti, ne, reikia prisigalvoti čia visokių vos ištariamų sunkenybių. Su tuo kalbėt būtų buvę visiškai beprasmiška. Tad pirmąjį įžeidimą mintimis sugrūdo jam į angą, kurios saulės šviesa nepasiekia. Klausimas privertė Adelę tingiai pakelti akis. Ir jas, žinoma, pavartyti. Mergina jo nepavertė į kokį gyvį vien dėl to, kad visai neturėjo noro, o ne dėl kažkokių kvailų mokyklos taisyklių, kurios draudė transfigūruoti mokinius. Pft, galėjo ją iš darbo išmest jau dabar, bent miegotų kiek nori ir netektų matyti to meškos sutraiškyto snukio aka ryžiko.
- Nemanau, jog esu su juo susijusi,- vos apvertė liežuvį. Nežinojo, kodėl prabilo iš viso, šis klastuolis juk tik ir laukė momento, kada ją palauš ir galės abu pasivaidyti. Ne, Adele, Juano mokymai, tu nepasiduosi tai subinei.
  Dangaus mėlio akys nespėjo net sugaudyti iš pamokos išdundėjusio grifo, ak, kaip tokie ją nervina. Išsibėgiojo kas kur nori. Siaubas. O ši dar galvojo apie vaikus su Moore. Siaubinga motina būtų, kad ir ją jis ten sakė apie josios nuostabumą. Šiek tiek atsikvošėjusi pradėjo tvarkyti grifo paliktą turtą. Pamoka po truputį slinko finišo linijos link.

Pamoką pratęsiu iki birželio 30 dienos, 23 valandos.
Dieve, kai tai nesvarbu
Ir neteka vanduo, nors verkiu.


*

Neprisijungęs Ryan Jones

 • VI kursas
 • *
 • 313
 • Taškai: 10
 • Lytis: Moteris
 • Niekada nesakyk niekada
Ats: II Transfigūracijos pamoka visiems kursams ('20 vasara)
« Atsakymas #8 Prieš 11 mėnesių »
Trys daiktai iš sąrašo buvo išbraukti. Jam liko dar septyni daiktai. Daug.... pagalvojo vaikinas ir greitai po kažkieno stalu pamatė pliušinį žaisliuką. Vaikinui ištarus burtažodį jis virto pasakų knygą. Keturis daiktus Jones turėjo. Greitai jis rado Švilpynės pagalvėlę, kuri ištarus Offero  pavirto Švilpynės herbą. Ryan atsiduso, mat labai tingėjo ieškoti kitų daiktų. Jį buvo apėmęs baisus tinginio monstras. Jis jau galvojo nešti surastus daiktus profesorei, bet greitai pamatė plunksną gulinčią ant jo stalos.
- Offero, - ištarė ir jo laimei plunksna virto rašalo buteliuku. Vaikinukas pradėjo ieškoti kitų keturių daiktų, kuriuos jis norėjo surasti ir pamatė dvi knygas, kurios įtartinai gulėhjo ne knygų lentynoje, o ant jo. Vaikinukui ištarus burtažodį jos pavirto į pakabukus su spalvotais karoliukais. Įdomu ar tai skaitosi kaip vienas daiktas ar kaip du? mintyse lyg ir paklausė savęs berniukas. Galiausiai jis priėjo išvadą, kad tai skaitosi it du daiktai. Jis nusišypsojo. Jam teliko rasti du daiktus ir jo kankynė bus baigta. Galiausiai jis dar du daiktus, kurių jam trūko. Tai buvo du tušti pergamento lapai, kuriuos atvertus jie patapo blonknotais. Jis kietus daiktus su stalu nustumė mokytojai. Tada į rakas paėmė gluodeną ir salamandrą bei juos taip pat pristatė profesorei. Staiga prisiminė, kad jo zoologijos sodas turbūt yra atidarytas. Vaikinas susiėmė už galvos.
- Profesore užduotį baigiau, o dabar turiu eiti gelbėti Hogvartsą nuo gyvūnų antplūdžio, - tarė vaikinas ir išbėgo iš kabineto tikėdamasis, kad gyvūnai vistik nepabėgo.

*

Neprisijungęs Dafydd Carwyn Llewellyn

 • Burtininkas
 • *****
 • 765
 • Lytis: Moteris
Ats: II Transfigūracijos pamoka visiems kursams ('20 vasara)
« Atsakymas #9 Prieš 11 mėnesių »
Tiesą sakant, Dafydd buvo įsitikinęs, kad žioplė klausimą iš viso ignoruos. Profesoriai vis dėlto ilgainiui išmoko, kad tokia taktika dažnai pasiteisina. Tad išgirdęs atsakymą vaikinas gerokai nustebo.
- Žinoma, susijusi, juk buvai numylėtinė, - rėžė Dafydd. - Netgi labiau negu to idioto Moorepalaikio.
Klastuolis nutilo ir susimąstė. Galbūt verta bent pabandyti atlikti praktiką? Labai nesinorėjo daryti nieko, ką liepė Ginger. Ne, jis tikrai nieko nedarys, prieš šitą žioplę šitaip nesižemins.
Kurį laiką Dafydd sėdėjo suole ir tikrąja to žodžio prasme nieko nedarė. Netgi nekėlė triukšmo. Iš viso, prisiminus isterijas, kurios čia kildavo per Greywindpalaikio pamokas, buvo keistai tylu. Turbūt dėl to, kad tas isterijas daugiausiai keldavo ši "profesorė" pats paaiškino neįprastą reiškinį raudonplaukis.
Pamažu darėsi nuobodu, tačiau tada jis pastebėjo ant profesorės stalo tupinčią varlę. Į galvą atėjo labai puiki mintis. Dafydd neskubėdamas atsistojo - juk tą ir reikia daryti, ar ne? Jis turi vaikščioti po šitą idiotišką kabinetą ir kažko ieškoti. Velsietis patraukė Adelės Ginger link. Jeigu ji pamanys, kad klastuolis ketina padaryti ką nors nenormalaus, ką jis dažniausiai ir darydavo, dar geriau. Nors šį kartą klastuolis ketino "nuoširdžiai" atlikti pamokos darbą.
Galų gale jis prisiartino prie "profesorės" stalo. Eilinį kartą į galvą atėjo klausimas, ką vartoja direktorė, kai priima sprendimą į darbą priimti kai kuriuos profesorius. Vis dėlto tai dabar nebuvo svarbiausia.
- Radau, profesore, - tarstelėjo jis, netgi beveik normaliu tonu ištardamas antrąjį žodį. Vaikinas griebė ant stalo tupėjusią varlę ir padėjo tiesiai žioplei prieš nosį.

*

Neprisijungęs Elliw Gwawr Dwynwen Goff

 • III kursas
 • *
 • 278
 • Taškai:
 • 146 teleskopai (21-01-11)
Ats: II Transfigūracijos pamoka visiems kursams ('20 vasara)
« Atsakymas #10 Prieš 11 mėnesių »
Ilgoką laiką svarsčiusi Elliw nutarė į pamoką nepasiimti teleskopo. Neprisiminė, kokia ji bus, bet gal vis dėlto šį kartą ne astronomija?
Dabar sėdėdama klasėje ji taip ir nesuprato, kokia pamoka vyksta. Kad nereikia teleskopo, buvo aišku, tačiau be šio įrankio mergaitė kažkodėl jautėsi labai nejaukiai. Vis tik reikėjo atsinešti pasakė sau velsietė ir nutarė, kad nuo šiol teleskopą nešis į visas pamokas. Kai jo nepamirš kambaryje, žinoma.
Praktinė užduotis skambėjo visiškai nesuprantamai. Kažko ieškoti? Juk Elliw ir taip nuolat pameta daiktus, negi dar ir per pamokas reikia užsiimti paieškomis? Be to, iš kur jai žinoti, kokių tiksliai daiktų reikia? Jeigu pasiimtų tą kažkokį sąrašą iš profesorės, jis būtinai tą pačią akimirką taptų paieškų objektu. Ne, paprasčiau būtų tiesiog nieko nedaryti. Taip ji bent nesusimaus.
Kurį laiką atrodė, kad tokia taktika pasiteisins. Mergaitė sėdėjo suole ir žiūrėjo, ką daro kiti. Vis dėlto ilgainiui pasidarė nejauku: o jeigu Bastiano atsiųs laišką ir paklaus, kaip jai sekasi? Teks sakyti, kad per pamokas nieko nedaro? Ne, italas jos už tai nepagirtų. Teks kažką daryti.
Elliw atsistojo nuo kėdės, kuri tą pačią akimirką nuvirto. Tai pakišo mintį, kad galbūt ji ir yra tas objektas, kurį reikia rasti. Vis dėlto švilpiukė nė neįsivaizdavo, kokiais kerais ją dabar reikėtų užkerėti. Ar atkerėti. Ar ką ten padaryti. Suirzusi rudaplaukė žiūrėjo, ką daro netoliese esantis vaikinas.
- Offe... - pradėjo Elliw, tačiau pamiršo, kaip baigiasi burtažodis, kurį ji ką tik girdėjo. Iš lazdelės išlėkė spindulys, tačiau kėdei nieko neatsitiko. Lyg ir. Vis dėlto Elliw nebuvo tikra, ar tai reikia priimti kaip gerą, ar kaip blogą ženklą.
"Gyvenimas ne be reikalo panašus į dryžuotą kalėjimo uniformą." Sergej Lukjanenko

*

Neprisijungęs Rokas Sviper

 • V kursas
 • *
 • 303
 • Taškai:
 • Lytis: Vyras
 • noriu valgyt, miegot ar verkt
Ats: II Transfigūracijos pamoka visiems kursams ('20 vasara)
« Atsakymas #11 Prieš 11 mėnesių »
Rokas sėdėjo transfigūracijos kabinete. Prie gretimos kėdės buvo pasidėjęs kuprinę – šiandien jam kompanijos nereikėjo. Varniui labai nepatiko modernios pamokos vedimo metodikos. Mokytoja nepasakė nei ką daryti, nei kokius burtus naudoti, norint atlikti užduotį. Vaikinas žinojo, kad iš pradžių klasėje bus didžiulė sumaištis. Visi ieškos pamestų daiktų, lenktyniaus vieni su kitais. Tokie dalykai Roko nedomino. Jis atsivertė transfigūracijos vadovėlį ir bandė surasti burtažodį leidžiantį atversti daiktus į jų pradinę formą. Vaikinas visiškai susikoncentravo į skaitymą. Jis nepastebėjo klasėje vykusių transformacijų, neišgirto kitų sakomų burtų. Radau. Offero. Rokas Nenoromis atsikėlė iš suolo ir nuėjo ieškoti likusių daiktų.
I think stupid people were put on this planet to test my anger managment skills

*

Neprisijungęs Elliw Gwawr Dwynwen Goff

 • III kursas
 • *
 • 278
 • Taškai:
 • 146 teleskopai (21-01-11)
Ats: II Transfigūracijos pamoka visiems kursams ('20 vasara)
« Atsakymas #12 Prieš 11 mėnesių »
Susinervinusi Elliw spyrė į kėdę.
- Aauč! - spygtelėjo ji, nes skausmas nutvilkė pirštą. Mergaitė taip ir nesuprato, ar kėdė yra užkeikta, ar ne. Kol galvojo, pamiršo, apie ką galvoja. Ką jau kalbėti, kad, savaime aišku, neprisiminė, kokia buvo užduotis, kurią reikėjo atlikti.
- Koks ten tas burtažodis? - tyliai paklausė savęs. Pasirausė atmintyje, tačiau nieko iš ten neiškapstė. Buvo beveik tikra, kad jis prasideda raide "a". Beveik. - Amamar! - riktelėjo ji, dar kartą nukreipdama lazdelę į tą pačią vargšę kėdę. Tą pačią akimirką kėdė ištiško į gabaliukus, vienas iš jų pataikė Elliw tiesiai į nosį.
- Kas čia buvo? - nieko nesupratusi garsiai paklausė švilpė. Jai į galvą neatėjo, kad galbūt panaudojo ne tą burtažodį. Vis dėlto paklausta, ar dar kartą nori pabandyti, tikriausiai nebūtų taip paprastai atsakiusi. Bet juk ji pirmiausia galėjo eiti kažko ieškoti, ar ne? Mat šią praktikos dalį ji staiga prisiminė.
Vis dar skaudančia nosimi ji patraukė per kabinetą. Užkliuvo už kažkokio stalo, tačiau to nepaisė. Įtarė, kad ne stalą jai reikia rasti - juk jis matosi net ir neieškomas.
- Aš nežinau, ko man reikia ieškoti, - garsiai pratarė Elliw atsisukusi į kažkokią vyresnę mokinę, pamaniusi, kad tai ir yra profesorė. Vis dėlto iš jos žvilgsnio buvo galima suprasti, kad rudaplaukė suklydo, tad ji patraukė toliau. Šiaip ne taip priėjusi prie lango svarstė, ar verta jį atidaryti, tačiau tada apsigalvojo. Negi tai, ko reikia, paslėpta lauke? Juk pro atidarytą langą ir iškristi galima! Ne, reikia tikėtis, kad profesorė (profesorius?) nėra pakankamai kvailas, kad tą darytų. Juk šioje klasėje mokosi ir ji, Elliw.
Mergaitė apsižvalgė. Kadangi kiti mokiniai, atrodo, intensyviai dirbo, tikriausiai visi daiktai buvo rasti. Jai visai išgaravo iš galvos, kad tokia tikimybė yra, tačiau nutarė, kad tai yra puiki priežastis nebesivarginti darbuotis. Tad ji atsisėdo į laisvą kėdę laukti pamokos pabaigos. Kėdė nieko nelaukusi subyrėjo ir Elliw atsidūrė ant grindų.
"Gyvenimas ne be reikalo panašus į dryžuotą kalėjimo uniformą." Sergej Lukjanenko

Ats: II Transfigūracijos pamoka visiems kursams ('20 vasara)
« Atsakymas #13 Prieš 11 mėnesių »
Profesorė tarsi nutarė nekreipti dėmesio į varlę. Turbūt nė nereikia sakyti, kaip ta varlė nusivylė! Jau norėjo šokliuoti kur nors toliau, tačiau staiga pajuto, kad ją kažkas paėmė ir perkėlė kitur. Nustebo supratusi, kad atsidūrė arčiau profesorės. Gal bent tai ją išgąsdins?
Vis dėlto pakėlusi savo varliškas akis Deoiridh pamatė, kad ją pajudino ne kas kitas, o prakeiktas raudonplaukis klastuolis, kurio ji jau spėjo pradėti neapkęsti. Ir kodėl jis būtinai turi lįsti? Tai gerokai suerzino animagę. Ji nežinojo, ką daryti. Atsiversti į žmogišką pavidalą kiek bijojo, nes nežinojo, kaip reaguos Ginger. Be to, nebuvo tikra, ar taip nepadarys paslaugos tam bjauriam berniokui, o to daryti visiškai nesinorėjo. Tad kurį laiką teko sėdėti varlės pavidale ir svarstyti.
Galiausiai rudaplaukė nutarė atsiversti į žmogų. Deja, klastuolis buvo stipriai ją trenkęs ant stalo, dėl to iš karto suskaudo koją. Deoiridh sudejavo. Su dar didesne neapykanta nužvelgė vyresnį vaikiną. Dabar tai jis atsiims suirzusi pagalvojo mergaitė ir išsitraukė lazdelę. Kelias akimirkas mąstė, ką su ja daryti, kol galiausiai tarstelėjo tiesiog:
- Expelliarmus!
Nuginkluoti raudonplaukį pavyko, tad Deoiridh visai patenkinta savimi pasišalino nuo scenos. Koją vis dar skaudėjo, tačiau bent jau buvo galima tikėtis, kad bjaurybė nebegalės nieko padaryti.
Deja, tokie nuotykiai nepridėjo noro atlikti praktiką. Ji atsisėdo į vieną iš suolų ir nusižiovavo. Pasitrynė skaudančią koją ir apsižvalgė. Pamatė, kaip netoliese kažkas sprogo, tačiau nieko nepaisė. Juk niekas nemirė, vadinasi, viskas gerai. Dabar tereikėjo sulaukti pamokos pabaigos. Per tą laiką galima apgalvoti keršto planą.

*

Neprisijungęs Adelė Ginger

 • Burtininkė
 • ****
 • 426
 • Lytis: Moteris
 • extra meilės kamuoliukas
Ats: II Transfigūracijos pamoka visiems kursams ('20 vasara)
« Atsakymas #14 Prieš 11 mėnesių »
  Na, ir atsiranda tokių, kurie gyvena savo pasaulėlyje, bėgioja iš pamokos kada nori į kažkokius zoologijos sodus. Nors visai nedraustų kiekvienam iš jų ten apsilankyti, užsidaryti į narvus, o pati sau atostogų tirli pirli. Pavartė akis stebėdama eilinį ryžiko cirką. Pastrigo gimdamas, o vos išlindęs buvo nudaužtas kokio kombaino. Iš snukio matyti. Mintyse jau kurpė planą, kaip šiam sudirbtų visą gyvenimą, tačiau ne dabar. Tai nebuvo tinkama aplinka ir laikas. Nors taip knietėjo supakuoti jį į kokį puodą ir pasvilinti subinę ant lauželio. Mm, pietukai.
  Akimis sužaibavo į atsivertusią mokinę, kuri griebėsi josios aukos. Žvilgsniu būtų liepusi pasišalinti iš pamokos, tačiau nusprendė pasikviesti areštui. Dar niekas taip skaniai nebuvo drįsęs paliesti Ginger kankinio. Nagai suniežėjo.
- Tu į save kada nors pasižiūri? Elgiesi kaip vaikas, negavęs rožinio ponio per savo gimtadienį,- nekreipė dėmesio į kitus mokinius, negebančius atversti net kokios suknistos taurės į gyvūną, šiuo metu susidomėjimas sustojo ties Dafydd. Kad ir kokia ši žema ir smulki buvo, tai netrukdė jai priploti klastuolio prie stalo ir pirštais stipriau suimti kaklą, nagus suvaryti į odą.- Man neįdomūs tavo apgailėtini spektakliai į kuriuos niekas neperka bilietų, Llewellyn. Dar kartą prašmėžuosi mano akyse, užkasiu gyvą ir kapanokis kaip nori,- ir ši grasino ne juokais. Išdrįstų nudėti šį niekam nereikalingą vaikiną.- O dabar dink iš kabineto, jeigu nežadi terliotis su menu,- atleido pirštus, nagų rėžiai iššaukė paraudimus aplink mėlynumus. Stumtelėjo durų link.
  Nuskambėjo varpas, priverčiantis susidaužyti visas smegenų ląsteles. Ką tik vos nepaskerdusi vidury pamokos profesorė palengva atsitiesė, vargiai išsilaikė netrenkusi pirmam pasitaikiusiam mokiniui į makaulę.
- Elliw, gauni areštą ir atimu dešimt taškų už turto niokojimą. Lauksiu pas save kabinete šįvakar, konstruosi naujas kėdes. Varle, dar kartą paliesk mano auką ir leisiu tavimi gardžiuotis prancūzų restorane,- apsiėjo be mandagybių.- Pamoka baigta, eikit pamiegot, nes atrodot visi kaip lavonai.
  Ir vos išdundėjo paskutinysis gyvas padaras, Adelė sudribo ant stalo. Labai išraiškingai nusižiovavo, lazdelės mostu sutvarkė visą netvarką, paliktą tų kelių mokinių. O tuomet ir pati pasišalino iš kabineto, paliko pailsėti šio sienas nuo tų visų kankynių. Ne pats gražiausias rytas.
Dieve, kai tai nesvarbu
Ir neteka vanduo, nors verkiu.