0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Ryan Jones

 • VII kursas
 • *
 • 338
 • Taškai: 10
 • Lytis: Moteris
 • Niekada nesakyk niekada
Bendro naudojimo tualetas
« Prieš 1 metus »
 Bendro naudojimo tualetas skirtas tiek berniukams tiek mergaitėms. Jis yra trečiame aukšte šalia Mirtos tualeto. Čia yra šešios tualeto kabinos ir trys kriauklės.  Tualetas tikrai švarus ir čia visada yra levadomis kvepiančio muilo.

Taigi Ryan radęs šį tualetą nusprendė, kad čia galės nusidažyti savo plaukus. Juk čia švaru ir yra daug kriauklių kur jie galės išplauti Ryan galvą ir nudažyti jo plaukus. Po atostogų Jones buvo atsivežęs sidabrinės spalvos plaukų dažų, tad bus legva nudažyti plaukus. Jis pasikvietė tris kitas švilpias jam padėti. Tikėjosi, kad Cindy, Delfė ir Liucija ateis susitartu laiku. Vis tik juos galėjo pagauti koks nors profesorius ir tada abejotina ar jiems baigsis gerai. Jones dar kartą apsižvalgė ir įėjo į tualetą. Aplink jį ir tualetą nebuvo jokių žmonių, tad jie galės puikiai nudažyti Ryano kol kas dar violetinius plaukus. berniukas pradėjo nekantriai trypčioti koją laukdamas nesulaukdamas mergaičių čia..
There's no such thing as fate.

*

Neprisijungęs Liucija Andersson

 • Magijos ministrė
 • *
 • 328
 • If you want to keep a secret, you must also hide it from yourself
Ats: Bendro naudojimo tualetas
« Atsakymas #1 Prieš 1 metus »
 Liucija šiek tiek nustebo, kad Ryan ją atsiminė. Per jų pirmą susitikimą mergaitė atrodė kaip koks urvinis žmogus, o dar pusę pokalbio pratylėjo. Bet, regis, švilpis ją tikrai atsiminė ir dar pateikė pasiūlymą - nudažyti jam plaukus. Liuciją seniai domino žiobariški plaukų dažai, mat su savo natūralia plaukų spalva ji galėtų išgauti ryškias spalvas, bet apie tokią mintį globėjui dar neužsiminė.
 Švilpė įžengė į tualetą ir iškart pastebėjo nekantriai trypčiojantį Ryan.
-O, labas. Kur kitos? Tikiuosi aš ne per anksti,-šiek tiek nedrąsiai tarė mergaitė ir pradėjo apžiūrinėti dar netyrinėtą patalpą. Smalsiai pasukiojo kriauklių kranus ir atidarė visas kabinas. Nieko įdomaus ar keisto neradusi, grįžo pas bendrakoledžį.
-Kokia ten spalva sakei dažysi?-bandydama atsiminti atsakymą į savo klausimą, tarė Liucija.
War is peace
Freedom is slavery
Ignorance is strength


*

Neprisijungęs Delfė Digori

 • VI kursas
 • *
 • 149
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Gyveni tik kartą
Ats: Bendro naudojimo tualetas
« Atsakymas #2 Prieš 1 metus »
Delfė ramiai skaitė naują knygą, gautą per gimtadienį nuo tėvų. Knyga buvo labai įdomi, ir ketvirtakursė net nepajuto, kaip jau skaito šešiasdešimtą puslapį ir vis knyga, lyg sujungta kažkokia magija, traukia skaityti dar...
Bet švilpinukė vos nepašoko prisiminusi svarbiausią dalyką tą dieną - ji juk buvo pakviesta dažyti Ryan plaukus! Mergina tuoj pat pašoko iš lovos, bet skaudžiai trinktelėjo galvą į lovą, nes paslydo ant šokoladinės varlės popieriuko.
- Kas jų čia primėtė? - piktai paklausė savęs Delfė. - Ai, juk tikrai aš.... Teks apsitvarkyt...
Keturiolikmetė greitai susipynė labai ilgus plaukus į arklio uodegą ir staigiai pasileido bėgti. Bėgo lyg uždususi, mat buvo įsitikinusi, kad vėluoja. Greitai atidariusi tualeto duris, Delfė net uždususi puolė atsiprašinėti.
- O, aš labai atsiprašau, ar ilgai vėluoju?
Delfė apsidairė. Regis visiškai nepavėlavo.
- O, labas, Ryan. Labas... kuo tu vardu?
Ketvirtakursė atsisėdo ant grindų.
- Užsiskaičiau, - paaiškino ji. - O vėliau pamaniau, kad vėluoju. Juk nepavėlavau tiesa?
Švilpė dar kartą apsidairė. Viskas atrodė labai įdomiai. Jūros spalvos švilpės akys "bėgiojo" po tualetą lyg turėtų įsakymą atsiminti visus esančius daiktus. Delfė dar kart atsiduso. Regis bus įdomu...

*

Cindy Grant

Ats: Bendro naudojimo tualetas
« Atsakymas #3 Prieš 1 metus »
  Nesėkmės šiandien ir telydėjo Cindy, tad ir geros nuotaikos toli gražu nesimatė, nors ir kaip antrakursė bandytų ją atrasti. Kad ir dabar, dvylikametė žingsniavo trečio aukšto kolidoriumi bendrojo naudojimo tualeto link ir trynė savo kairės rankos alkūnę, kurią susižalojo per kažkokį varno nago koledżo mokinį. Mergina nepatenkinta kažką burbėjo po nosimi ir žiūrėdama į grindis žygiavo savo tikslo link, kur buvo susitarusi susitikti su Ryan ir nudažyti jo plaukus sidabrinę spalva. Pagalvojusi apie bendrakursį berniuką, Cindy menkai šypteli ir toliau žvelgdama į grindis bei trindama sužeistą alkūnę žingsniavo, kol pasiekė savo tikslą. Pakėlusi akis oranžinių plaukų savininkė jau norėjo pasisveikinti, bet pastebėjo ne tik Ryan, bet ir dar dvi  besimokančias Hogvartse mergaites, iš kurių vieną ji pažinojo. Grant kaip mat nustojo trinti alkūnę ir sustojo tarpduryje bei pasimetusi visus nužvelgė.
- Sveiki? - Su aiškiai girdimu pasimetimu balse pasisveikino švilpukė. Jos pasisveikinimas šiek tiek skambėjo kaip klausimas, o akys pasimetusiai lakstė po visus 3 švilpynės koledžo mokinius. Neaukšto ūgio mergina tik papurtė galvą ir pažvelgusi Ryan į akis menkai šyptelėjo ir priėjo prie visų tualete stovinčių švilpynės koledžo mokinių, kurių didžiąją dalį sudarė moteriškosiod lyties atstovės.
- Mūsų čia tiek daug? - Aiškiai nesitikėdama to paklausē dvylikametė ir pasitvarkė savo šiek tiek susivėlusius plaukus, kurie buvo kuoduke.
- Aš Cindy. - Prisistatė nepažįstamąjai merginai, kuri atrodė šiek tiek už visus vyresnė.                                 

*

Neprisijungęs Ryan Jones

 • VII kursas
 • *
 • 338
 • Taškai: 10
 • Lytis: Moteris
 • Niekada nesakyk niekada
Ats: Bendro naudojimo tualetas
« Atsakymas #4 Prieš 1 metus »
Ryan susikaupęs ruošė dažus. Kai viską pabaigė šyptelėjo. Dabar teliko sulaukti merginų ir jie galės pradėti dažyti jo plaukus. Ryan mąstė ar gerai daro pasirinkęs sidabrinę spalvą. Juk yra pilna kitų spalvų kuriomis jis gali dažyt savo plaukus, o sidabrinė spalva gali vaikinukui ir netikti... Jones papurtė galvą išvydamas tokias mintis ir greitai išgirdo Liucijos balsą.
- Labas. Kitos dar neatėjo, o tu pasirodei pačiu laiku, - pasakė vaikinukas ir nusišypsojo parodydamas savo baltus dantis. Ryan dar pamaišė dažus viena akim stebėdamas Liucija.
- Sidabrine, - atsakė į mergaitės klausimą. Greitai į tualetą atbėgo dar viena švilpė. Liko sulaukti tik Cindy ir galėsim pradėti pamąstė vaikinukas.
- Sveika, Delfe. Ne, nevėluoji. Atėjai sutartu laiku, - pasakė Ryan'as ir pavėlė savo išblukusius violetinius plaukus. Delfei dar kartą paklausus ar ji nevėluoja vaikinas tyliai sukikeno.
- Ne, Delfe, nevėluoji. Kokią knygą skaitei? - pasidomėjo Jones, nes knygos jam visada buvo labai įdomus dalykas. Juk jo tėtis yra žiobariškų knygų rašytojas. Greitai tualete pasirodė ir Cindy. Ryan'as nusišypsojo plačia šypsena.
- labas, Cindy, - pasakė Ryan. Kadangi visi jau susirinko jie galės pradėti dažyti Ryan'o ševeliūrą. - Na. mūsų čia nemažai, bet kuo daugiau tuo smagiau, - pasakė berniukas ir atsuko kriauklės čiaupą. Buvo gaila, kad čia nėra dušo, bet jie apsieis ir be jo. Jis pakišo savo galvą po kranu ir sušlapino savo plaukus kaip parašyta instrukcijoje.Dabar reikės tepti dažus ir taip prasidės pats smagumas.
There's no such thing as fate.

*

Neprisijungęs Liucija Andersson

 • Magijos ministrė
 • *
 • 328
 • If you want to keep a secret, you must also hide it from yourself
Ats: Bendro naudojimo tualetas
« Atsakymas #5 Prieš 1 metus »
 Atsiminti nieko nereikėjo, nes netrukus Ryan pats pateikė atsakymą. Įdomu, ar spalva gausis panaši į mano. Liucija atsirėmė į kriauklę ir įsispoksojo į neįtikėtinai baltas lubas. Netrukus į patalpą įvirto uždususi vyresnė švilpė.
-Liucija,-prisistatė jai mergaitė ir netrukus iš Ryan išgirdo ir nepažįstamosios vardą - Delfė. Ką gi, dabar reikia tik atsiminti. Pusiau klausydamasi pokalbio, pusiau ne, baltaplaukė toliau tyrinėjo plyteles ant sienos. Pasirodžius Cindy, švilpė linktelėjo bendrakoledžei. Dabar, regis, jau visi buvo susirinkę ar bent jau taip atrodė Liucijai, nes Ryan susišlapino galvą.
-O tu daug kartų esi dažęs plaukus? Na, tikrai viską moki?-vis dar abejodama, kad jai čia vieta, paklausė mergaitė. Švilpė nejaukiai stoviniavo nežinodama, ką daryti, tad tiesiog užsiėmė savo kasytėmis. Gal greitai viskas paaiškės.
War is peace
Freedom is slavery
Ignorance is strength


*

Cindy Grant

Ats: Bendro naudojimo tualetas
« Atsakymas #6 Prieš 1 metus »
  Mergaitė atsiduso ir su menka šypsenėle veide nugara atsirėmė į sieną bei stebėjo kas vyksta.
- Ryan, tu nemanai, kad mes visos neturėsim ką veikti tau dažant plaukus? Visgi plaukų reikia nudažyti tikrai nedaug, o mes be tavęs esam trise. - Draugiškai paklausė švilpukė stebėdama kaip bendrakoledžis plaunasi savo nepertrumpiausius plaukus po kriaukle. Kurį laiką po savo užduoto klausimo oranžinių plaukų savininkė prastovėjo tyloje ir smalsiai žvalgėsi, kol neišgirdo Liucijos užduoto klausimo.
- Aš moku dažyti plaukus. Esu dariusi tai keletą kartų, bet žinoma ne sau, tad turėtumėme suprasti ką mes darome. - Kiek nedrąsiai prakalbo dvylikametė ir pasitaisė savo nepaklusnius plaukus. Čia nebuvo susidariusi jaukiausia atmosfera. Na bent jau Cindy taip atrodė. Visgi niekas per daug nesivėlė į kalbas ir ne viena Grant nežinodama ką daryti žvalgėsi arba ieškojosi kitokios veiklos, bet ši tikėjosi, kad tuoj pat viskas įsivažiuos į vėžias, atmosfera pasidarys jaukesnė ir atsiras apie ką kalbėti, nebebus taip nejauku...             

*

Neprisijungęs Ryan Jones

 • VII kursas
 • *
 • 338
 • Taškai: 10
 • Lytis: Moteris
 • Niekada nesakyk niekada
Ats: Bendro naudojimo tualetas
« Atsakymas #7 Prieš 1 metus »
Ryan nusiėmė savo marškinėlius, kadangi nenorėjo jų sušlapinti. Jis juo padėjo ant kitos krauklės. Jo plaukai buvo visiškai šlapi, tad pradėti dažymą  jau buvo galima.
- Taip, plaukus dažiau ne vieną kartą, - pasakė vaikinas ir pasitvarkė savo plaukus. Greitai jis nebebus violetinplaukis. Jis taps pilkaplaukiu arba sidabrinplaukiu. Viskas priklausė kaip dažai pasiims ant jo plaukų.
- Manau, kad visiems bus smagu bent vėliau. Galėsim ne tik man plaukus padažyt, - pasiūlė vaikinas matydamas, kad tarp visų tvyro nejaukumas. Tada jis metė pirštines Cindy, tada Liucijai, o tada Delfei. Jis ir pats užsidėjo pirštines.
- Cindy, kadangi tu žinai tai kaip daryti viską tai pradėk, o kitos žiūrėkit kaip darau aš ir Cindy, - pasakė Ryan ir įmerkė rankas į dažus. Tada ištrynė vieną iš savo sruogų.
There's no such thing as fate.

*

Neprisijungęs Liucija Andersson

 • Magijos ministrė
 • *
 • 328
 • If you want to keep a secret, you must also hide it from yourself
Ats: Bendro naudojimo tualetas
« Atsakymas #8 Prieš 1 metus »
 Liucijos baltos sruogos pynėsi viena su kita į dvi kasytes, kurios gražiai nugulė ant mergaitės pečių. Tualete atmosfera buvo mažų mažiausiai nemaloni, bet elementaraus mandagumo laikoma vietoje, švilpė neišėjo. Jos mintys sukosi apie plaukų dažus, žiobarus, mamą ir jos pačios plaukus, kurių spalva buvo nenatūrali. Nors, galbūt tai, su kuo esi gimęs, vis dėlto, tau yra natūralu?
 Pagavusi pirštines, mergaitė jas papurtė. Šie plastikiniai delno formos maišeliai atrodė įtartinai ploni. Ir buvo ryškiai per dideli - Liucijos delnas pirštinėje plaukiojo kaip plastikinis maišelis vėjyje.
-Ryan, aš gal nieko nedarysiu,-nusiėmusi pirštinę, mergaitė padėjo jas ant kriauklė ir pritūpė. Taip, geriau ji pastebės, kaip dirba kitos.
-O tavo plaukai neatrodys kaip cukraus vata po tokio intensyvaus dažymo?-prisiminusi kažką apie žalą plaukams paklausė baltaplaukė.
War is peace
Freedom is slavery
Ignorance is strength


*

Cindy Grant

Ats: Bendro naudojimo tualetas
« Atsakymas #9 Prieš 1 metus »
  Kaip greitai nejaukumas atsirado, taip greitai jis ir išsisklaidė. Cindy baigė bejėgiškai žvalgytis po bendro naudojimo tualetą, bandydama pamatyti ką nors įdomaus, bei grąžino žvilgsnį į Ryan su netoliese stovinčia Liucija. Pamačiusi vaikiną, kurio plaukai kolkas vis dar buvo violetiniai, be marškinėlių, Grant kiek pasimetė, nesusipatogino nusukdama žvilgsnį ir žvelgdama į Liuciją. Būtent dėl šio veiksmo švilpukė nepastebėjo, kad šiai buvo mestos pirštinės ir nesugebėjo jų pagauti, tad kiek apsikvailinusi nuo pirštinių, kurios parėjo į veidą, mergaitė pasilenkė ir pasiėmė jas. Minutėlę užsiėmusi perdidelių pirštinių užsidėjimu, oranžinių plaukų savininkė pagaliau užsidėjo jas ir privertė save pažvelgti į Ryan, kad žinotų ką jis daro. Po bendrakoledžio žodžių antrakursė linktelėjo galva, taip nebyliai parodydama, kad suprato ir priėjo arčiau Ryan.
- Ryan, tu peraukštas, klaupkis ar daryk ką nors, nes nepatogu taip. - Susikaupusi sumurmėjo Cindy ir su ranka pakabinusi šiek tiek dažų, šiaip ne taip paėmė vieną vaikino plaukų sruogą ir ištepė ją bei įtrynė dažus.
- Liucija, ateik ir tu. - Draugiškai tarė dvylikametė bei toliau susikaupusi ruošėsi dažyti likusius Ryan plaukus.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Cindy Grant »

*

Neprisijungęs Ryan Jones

 • VII kursas
 • *
 • 338
 • Taškai: 10
 • Lytis: Moteris
 • Niekada nesakyk niekada
Ats: Bendro naudojimo tualetas
« Atsakymas #10 Prieš 1 metus »
VAikinas stebėjo visas mergaites. Jis mąstė, kad reikėjo pakviesti ir kokį draugą, nes vien moteriškoje kompanijoje jam buvo keista. Greitai visos jau vilkėjo pirštines, bet Cindy jos skrido į veidą.
- Labai atsiprašau, - pasakė vaikinas Cindy nurasdamas lyg koks burokėlis. Jis nenorėjo nuskriausti savo draugės. Tai padarė netyčiomis, nors norėjo tiesiog mesti pirštines, kad būtų greičiau.
- Nagi, Liucija, dažyk ir tu, - pasakė vaikinas linksmu balsu. - Na, ne jie neturėtų virsti cukraus vata, nes plaukais nors ir dažnai dažomi yra plaukai, - pasakė Jones ir nusijuokė. Greitai Cindy priėjo prie jo ir liepė atsitūpti kadangi jis yra per aukštas. Berniukas padarė taip kaip mergina sakė ir atsitūpė ant kelių. vaikinas ir pats pakėlė rankas ir pradėjo į savo plaukus trinti dažus, kad būtų greičiau.
There's no such thing as fate.

*

Neprisijungęs Liucija Andersson

 • Magijos ministrė
 • *
 • 328
 • If you want to keep a secret, you must also hide it from yourself
Ats: Bendro naudojimo tualetas
« Atsakymas #11 Prieš 1 metus »
 Liucija dar akimirką suabejojo, bet matydama, kaip Cindy drąsiai eina prie Ryan ir ima dažus, pasijuto geriau. Jei jau bendrakoledžė tai moka, tai neturėtų būti labai sunku, tiesa? Baltaplaukė atsistojo, užsidėjo tas pirštines-maišus ir nedrąsiai priėjo prie berniuko.
-Aš nemoku dažyti plaukų,-iškart įspėjo draugus mergaitė. Ji tikėjosi, kad nieko labai blogo neįmanoma čia pridirbti, bet ką gali žinoti?
 Liucija atsargiai pirštais pakabinusi pilkos košės, suspaudė tą šaltą ir keistą marmalą tarp pirštų. Tada atsargiai pakėlė vieną violetinę Ryan plaukų spalvą ir tą košę paskirstė ant jos. Švilpė labai tikėjosi, kad viską daro gerai, net kartais žvilgtelėdavo į Cindy, kuri, regis, jau šitame dalyke turėjo patirties. Šiek tiek įsidrąsinusi, baltaplaukė pasiėmė dar dažų ir tęsė dažymą.
War is peace
Freedom is slavery
Ignorance is strength


*

Cindy Grant

Ats: Bendro naudojimo tualetas
« Atsakymas #12 Prieš 1 metus »
  Vaikino atsiprašinėjimai tik prajuokino Cindy, tad sukikenusi ši numojo ranka, taip tarsi pasakydama, kad tai niekis. Kaltas tik mano žioplumas, o Ryan dar bando atsiprašinėti. Tuoj pat mergaitės prašymas buvo išklausytas ir švilpis atsitūpė ant kelių, taip palengvindamas oranžinių plaukų savininkei darbą. Tuoj pat į šį "plaukų tepliojimą" prisijungė ir Liucija, kuri atrodė kiek pasimetusi. Švilpynės koledžo narė tik padrąsinimai šyptelėjo draugei, toliau susikaupusi tęsdama Jones plaukų dažymą. Neužilgo dažai baigėsi, o visi Ryan plaukai buvo ištepti jais. Cindy atsitraukė nuo vaikino ir nusišypsojo, bei nusimovusi pirštines, išmetė jas į po kriaukle stovėjusią šiukšlių dėžę.
- Kiek laiko lauksi kol dažai įsigers į tavo plaukus? - Paklausė antrakursė ir nužvelgė savo megstinį, ant kurio sugebėjo kliūti šiek tiek dažų. Pasišlapinusi  rankas, ši pabandė juos nuplauti, kas pasisekė gan neblogai, bet dabar Grant megztinis buvo su keliomis šlapiomis dėmėmis...

*

Neprisijungęs Ryan Jones

 • VII kursas
 • *
 • 338
 • Taškai: 10
 • Lytis: Moteris
 • Niekada nesakyk niekada
Ats: Bendro naudojimo tualetas
« Atsakymas #13 Prieš 1 metus »
Mergaitėms sekėsi tikrai gerai. Ryan'as net nesikišo į jų dažymą. Juk jei darbas ir taip einasi kaip iš pypkės tai kam trukdyti jį? Vaikinukas visada laikėsi tos nuomonės, tad dažnai nepadėdavo tiems, kuriems darbas ir taip sekėsi. Nors gal is pradės padėdinėti draugams ir draugėms dažniau.
- Plaukų dažyme nieko sunkaus nėra jeigu dažai yra tinkamai užmaišyti ir panašiai, - pasakė Jones nusišypsodamas plačia šypsena. Jam buvo žymiai lengviau dažyti plaukus, kadangi jo draugės jam padėjo. Su draugų pagalba viskas geriau, na nebent  viskas puikiai sekasi ir be draugų pagalbos, ors su ja linksmiau. Gana greitai vaikinui bemąstant apie draugių pagalbą dažai pasibaigė. Tada jo adresu atskriejo Cindy klausimas.
- Dažai turėtų įsigerti per maždaug dešimt minučių, - tarė Ryana'as kiek pamąstęs. Palaukęs dešimt minučių jis išsiplovė galvą, o tada apsirengė savo marškinėlius.
- Taigi dar ką nors norite nuveikti ar skirstomės? - paklausė vaikinukas ir išmetė viską kas buvo nebereikalinga. Hmmm kitą kartą plaukus dažysiu gelsva spalva. pamąstė vaikinas ir rankšluosčiu pasidžiovino plaukus. Jie buvo sidabriniai beveik balti. Jones pavardės savininkui ši spalva tiko.
There's no such thing as fate.

*

Neprisijungęs Liucija Andersson

 • Magijos ministrė
 • *
 • 328
 • If you want to keep a secret, you must also hide it from yourself
Ats: Bendro naudojimo tualetas
« Atsakymas #14 Prieš 1 metus »
 Liucija galėjo pasakyti, kad plaukų dažymas jai visai patiko. Žinoma, pirštinės galėjo būti mažesnės, o dažai mažiau smirdėti, bet kvaili plepesiai su bendrakoledžiais ir užsimiršo ne tik nosį erzinantis kvapas, bet ir laikas.
 Šiai plaukų kankinimo procedūrai einant į pabaigą, o didžiajai daugumai dažų atsidūrus ant Ryan plaukų, Liucija atsargiai nusiėmė pirštines nuo suprakaitavusių delnų bei, jas išmetusi, kruopščiai nusiplovė rankas, nors spėjo, kad dažų kvapas ilgam įsigėrė į jos odą. Laukiant, kol švilpis išsiplaus galvą ir parodys naująją savo plaukų spalvą, laikas slinko kažkaip keistai lėtai, o tuo metu mergaitė susimąstė apie herbologijos šiltnamius, kuriuose kartais kvapas būdavo panašus.
 Berniukui rankšluosčiu prasidžiovinus plaukus, pasimatė visas jų darbas, kurį Liucija būtų įvertinusi stipriu aštuonetu.
-Na, dabar mūsų plaukų spalva panaši,-nusišypsojo švilpė draugui. Žinoma, jo plaukai buvo labiau panašūs į sidabriną, o jos kažkokie bespalviai.
-Ką nors nuveikti? Jūs jau parašėte magijos istorijos esė, kad taip ramiai viską svarstote?-susirūpinusi, paklausė mergaitė.
War is peace
Freedom is slavery
Ignorance is strength