0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Dori Mendel

  • *****
  • 1786
  • Lytis: Moteris
Ats: Bendro naudojimo tualetas
« Atsakymas #45 Prieš 2 metus »
Kol Dori spoksojo į veidrodį, išgirdo nedrąsų Zoey pasisveikinimą.
- Zoey! - džiaugsmingai sušuko Dori. - Labas!
Keturiolikmetė prilėkė prie draugės ir ją apakabino.
- Kaip smagu tave matyti!
Merginos nesimatė visą vasarą. Dori parūpino raštelį su prašymu susitikti bendrajame tualete ir besipliurpiant nudažyti klastuolei plaukus.
- Kaip manai, kokia man tiktų plaukų spalva? - ir vėl atsisuko į veidrodį. - Žinai, noriu kažko dviejų spalvų... Tik jau ne žalios, vemti verčia, - nusijuokė. - Su žalia prisibuvau praeitais metais.
Mendel vėl atsisuko į draugę.
- Kaip laikosi tavo Markizas? Praeitais metais taip ir nespėjau parodyti, bet turiu naują augintinį, - iš kišenės išsitraukė Maksą. - Va. Plika žiurkė, - gūžtelėjo pečiais.

*

Neprisijungęs Zoey Richter

  • VII kursas
  • *
  • 186
  • Taškai:
  • Kartais visko baigimas geriau nei kančia
Ats: Bendro naudojimo tualetas
« Atsakymas #46 Prieš 2 metus »
Zoey atsakė į apsikabinimą. Draugės pozityvas tryško per kraštus, tačiau jos tamsumas buvo kiek keitas, bet Richter ji vis tiek patiko. Jos džiaugsmas buvo užkrečiamas ir ji vis dar liko tokia pati, nors jos stilius ir pasikeitė.
- Man irgi smagu tave matyti. Gaila, kad nesusimatėm vasarą, - tarė violetinių plaukų savininkė. Iš tiesų jai buvo liūdna, kad vasarą negalėjo susitikti. Tačiau šią vasarą vis tiek turėjo keletą įdomių nuotykių.
- Na, aš turiu mėlynų, violetinių, baltų dažų. Su jais galiu sumaišyti daug įvairių atspalvių. Gal norėtum plaukų nudažytų skirtingomis spalvomis? - pasidomėjo Richter pavardės nešiotoja pasitvarkydama ir savo pačios nublukusius violetinius plaukus. Jai pačiai reikėjo persidažymo.
- Markizas laikosi gerai. Stengiuosi jo nepaleisti kaip atsitiko teatre, - tarė. - Kuo vardu? - paklausė Zoey. Jai žiurkė buvo kiek keistokas augintinis, tačiau ir varlė kitiems galėjo pasirodyti keista.

*

Neprisijungęs Dori Mendel

  • *****
  • 1786
  • Lytis: Moteris
Ats: Bendro naudojimo tualetas
« Atsakymas #47 Prieš 2 metus »
- Taip, išties gaila, - pritarė klastuolė.
Ir tą akimirką pagalvojo, kaip ji pasikeitė nuo to karto, kai Dori su Zoey buvo teatre iki dabar. Tada ji dar buvo maža, naivi mergaitė, kuri neva nekentė savo tėvų, bet iš tiesų bandė tiesiog maištauti ir giliai širdyje tikėjo, kad viskas susitvarkys. Bet kai Dori išsprogdino televizorių savo netikrų tėvų žiobarų svetainėje, kai mama Magijos Ministerijoje liudijo prieš ją, kai prieš praeitą rugsėjį tie žiobarai nenupirko mergaitei nei vieno daikto, net drabužių... Tada Mendel suprato, kad kažkas tikrai yra ne taip. Tėvai juk šitaip nesielgia, ar ne? Todėl viskas pasisuko kita linkme... Kas galėjo pagalvoti, kad šią vasarą Dori praleis viena apleistame dvare?
- Ką nuveikei per atostogas? - paklausė.
Tamsiaplaukė apžiūrėjo Zoey atsineštus plaukų dažus.
- Skirtingomis spalvomis? - susižavėjo. - Kodėl gi ne! Norėčiau! Žinai, o ar galėtum nudažyti man plaukus mėlynai viršuje ir kad pereitų į labai labai švelnią, neryškią violetinę spalvą? - paklausė. - O žiurkės vardas Maksas, - gūžtelėjo pečiais. Geresnio nesugalvojau, - nusijuokė. - Įdomi žiurkė. Kai gavau ją dovanų, iš pradžių pamaniau, kad... kad dovanotojas nuplėšė jai kailį, - pripažino. - Dėkui Merlinui, tai tiesiog tokia veislė.

*

Neprisijungęs Zoey Richter

  • VII kursas
  • *
  • 186
  • Taškai:
  • Kartais visko baigimas geriau nei kančia
Ats: Bendro naudojimo tualetas
« Atsakymas #48 Prieš 2 metus »
Violetinplaukė nusiėmė gumytę nuo riešo ir su ja susirišo plaukus. Ruošėsi kito žmogaus plaukų dažymui, tad negalėjo leisti saviems plaukams plaikstytis šio proceso metu. Jie galėtų sutrukdyti ir ji greičiausiai išdažytų ir savuosius plaukus.
- Na, per atostogas išsilaisvinau iš vaikų namų. Visam laikui. Mane įsivaikino nuostabus globėjas vardu Noah. Jis tikrai geras ir fainas, - pasakė mergina plačiai nusišypsodama. Iš tiesų ši vasara jau buvo tikrai gera. - O ką tu gero nuveikei vasaros metu? - paklausė Richter išsitraukdama pirštines ir pradėdama dėlioti dažus it kažkokius nuovirus ar eliksyrus. Ji buvo tikra profesionalė šiame dalyke.
- Galėčiau, bet tai, tiesa truks kiek ilgiau, - tarė kiek pamąsčiusi žalių akių savininkė. Nors jos dažai ir buvo šiek tiek patobulinti magijos pagalba(jie matėsi dažomi ant bet kokios spalvos plaukų), dažai vis tiek turėjo ilgai džiūti. Jie vis dar turėjo žiobariškas savybes.
- Na, ji tikrai atrodo įdomiai. Nesikandžioja?

*

Neprisijungęs Dori Mendel

  • *****
  • 1786
  • Lytis: Moteris
Ats: Bendro naudojimo tualetas
« Atsakymas #49 Prieš 2 metus »
Kol Zoey ruošėsi proceso pradžiai, tuo pačiu ji pasakojo apie savo vasarą. Tai, ką ji pasakė, merginą gerokai šokiravo. Mendel žinojo, kad turėtų džiaugtis draugės sėkme, tačiau jos žodžiai privertė pačią pasijusti tokią niekam nereikalingą ir atstumtą.
- Ką? - išsižiojusi paklausė. - Tave įsivaikino?
Supratusi, kad gali pasirodyti kaip kažkokia bjaurybė, ketvirtakursė pabandė nusišypsoti ir pridūrė:
- Tai puiku, Zoey! Sveikinu!
Dori žinojo, kad draugei nebuvo saldu vaikų namuose. Ji iš tiesų norėjo dėl jos pasidžiaugti, tačiau buvo apėmęs liūdesys dėl savęs ir pavydas. Kodėl visiems sekasi, o Dori ne? Kodėl Meg turėjo galimybę pabėgti nuo vienos globėjos pas kitą globėją, kodėl Zoey per vasarą susirado namus, kodėl Matthew įsivaikino Deoiridh, o keturiolikmetė viena kaip pirštas? Kodėl aplink ją tiek daug normalios šeimos neturinčių paauglių, tačiau jai vienintelei nesiseka atrasti kažko, kas ją iš tiesų mylėtų?
- O kaip tu... o kaip viskas įvyko? - paklausė. - Papasakok plačiau! - paprašė.
Apie savo vasarą Mendel nenorėjo pasakoti niekam. Viską be padailinimų žinojo tik Alanas, kad Dori laiką apleistame dvare leido viena. Šiaip ta laisvė jai labai patiko, tačiau išgirdus apie vykusius šeiminius santykius aplankydavo kažkokia širdgėla.
- Na... viskas šiek tiek pasikeitė ir mano gyvenime. Pasirodo, tie nevykę žiobarai nebuvo mano tikrieji tėvai. Atsirado biologiniai ir... ir aš dabar su jais gyvenu, bet... na, viskas šiek tiek komplikuota, - gūžtelėjo pečiais. - Verčiau apie tai dabar nesiplėskime, gerai?
Draugei ėmus kalbėti apie plaukus Dori visai atkuto ir nuotaika ėmė grįžti.
- Gerai, nesvarbu, kad ilgiau truks. Man smagu būti su tavim, - šyptelėjo. - Ne, Maksas nesikandžioja. Visai mielas peliukas.

*

Neprisijungęs Zoey Richter

  • VII kursas
  • *
  • 186
  • Taškai:
  • Kartais visko baigimas geriau nei kančia
Ats: Bendro naudojimo tualetas
« Atsakymas #50 Prieš 2 metus »
Ant Zoey rankų mikliais judesiais buvo uždėtos pirštinės. Ji nenorėjo išsitepti rankų, kadangi dažai išsiplaudavo labai sunkiai. Tuo ji įsitikino plaukus nusidažiusi pirmą kartą. Tada dažai nuo rankų neatsiplovė visą savaitę ir ji niekaip negalėjo pasiteisinti vaikų namų darbuotojai dėl savo plaukų spalvos. Ji negalėjo meluoti, kad tai padarė kiti, kadangi jos rankos buvo tikri įkalčiai.
Išgirdusi kitus mergaitės žodžius sutriko. Galvojo, kad draugė džiaugsis, jog ją įsivaikino. Greitai pasigirdo ir sveikinimas, tad nublukusių violetinių plaukų savininkė šyptelėjo.
- Ačiū. Iš tiesų, dabar daug geriau nei tame pragare, - pasakė žalsvakė vėl šypteldama. Ji pagaliau ir vėl buvo šiek tiek laimingesnė. Tiesa, problemų jos gyvenima dar buvo, bet jos nebebuvo tokios didelės kaip vaikų namuose. Dabar ji jautėsi daug geriau.
- Na, tas globėjas iš karto buvo kitoks. Jis atrodė gana laimingas, o ne taip kaip įprastai ateinančios poros. Tada vilkėjo tamsius drabužius ir vaivorykštinę varlytę. Tai mane labiausiai ir nustebino. O vėliau dar sužinojau, kad jis yra burtininkas. Ir tada jis užstojo mane prieš direktorę ir įsivaikino mane. Nesitikėjau tokio jo poelgio, tačiau džiaugiausi, - pasakė Zoey prisimindama įsivaikinimą. Tai tikrai kiek pakeitė jos gyvenimą. Gyvenimas tapo spalvingesniu ir malonesniu.
- Vajei, tai tikrai sunki dalia. Man gaila tavęs, tačiau tikiuosi, kad su tėvais tikraisiais seksis geriau nei su tais žiobarais. Juk tu jų taip nekentei! - norėdama pradžiuginti draugę tarė, tačiau suprato, kad tai greičiausiai nepradžiugins draugės ir geriau nepilti druskos ant žaizdos. - Jei nenori nesiplėskime. Neturime kalbėtis temomis, kuriomis nenori kalbėtis, - tarė Richter, norėdama kiek nuraminti draugę.
- Man irgi smagu leisti laiką su tavimi. Džiugu, kad Maksas nesikandžioja, kadangi nemėgstu gyvūnų, kurie kandžiojasi, - pasakė. - Beje nori ryškesnės ar blankesnės spalvos? - pasidomėjo įpildama dar mėlynų dažų į baliklį.

*

Neprisijungęs Dori Mendel

  • *****
  • 1786
  • Lytis: Moteris
Ats: Bendro naudojimo tualetas
« Atsakymas #51 Prieš 2 metus »
Dori žiūrėjo, kaip Zoey movėsi pirštines ir pasijuto kaip prieš kokią procedūrą pas žiobarų gydytoją.
- Užstojo prieš direktorę? - pasitikslino keturiolikmetė. - O ką toji sakė? - domėjosi.
Kai draugė papasakojo apie viską plačiau, klastuolė iš tiesų pajuto laimę dėl draugės. Nebūk savanaudė, Dori, sudraudė save mintyse. Mokėk pasidžiaugti ir už kitus.
Mendel aplankė kažkokia ramuma. Jai su Zoey bendrauti buvo taip gera ir paprasta.
- Labai gerai, kad pagaliau neturi gyventi vaikų namuose, - dabar jau mergina kalbėjo nuoširdžiai. - O man, na, dabar tikrai geriau nei su tais žiobarais, - sužaibavo akimis. - Nes jie manęs atsisakė. Tik kad... visą vasarą namuose buvau tik aš. Buvo keistoka. Bet nesijaučiau blogai. Mama aprūpino pinigais. Tai kaip ir nieko netrūksta, - šyptelėjo. - O ką veikia tavo globėjas? Kokio jis amžiaus?

*

Neprisijungęs Zoey Richter

  • VII kursas
  • *
  • 186
  • Taškai:
  • Kartais visko baigimas geriau nei kančia
Ats: Bendro naudojimo tualetas
« Atsakymas #52 Prieš 2 metus »
Richter pavardės nešiotoja supylė reikiamus dažus į vieną indą ir storu teptuku pradėjo juos maišyti. Turėjo viską išmaišyti iki vientisos spalvos ir vientisos masės, kadangi žinojo, jog kitaip plaukai nenusidažys.
- Ji tiesiog negražiai kalbėjo. - pasakė nublukusių violetinių plaukų savininkė atsidusdama. - Tai nesvarbu, - pridūrė kiek patylėjusi. Labai jau nenorėjo apie tai kalbėti, kadangi nenorėjo prisiminti vaikų namų. Tai buvo tiesiog blogi prisiminimai.
- Na, iš tiesų įdomu. Buvimas vienai nesmagi veikla. Bet juk galėjai ką nors pasikviesti į svečius ar ne? - pasidomėjo pirštais pašukuodama draugės plaukus. - Mano globėjas turi kažkokią madingų drabužių parduotuvę ir dirba magijos ministerijoje. Na, bent taip supratau. O jam yra dvidešimt keli. Tiksliai nežinau, - susinervinusi pratarė švilpynės koledžo atstovė.

*

Neprisijungęs Dori Mendel

  • *****
  • 1786
  • Lytis: Moteris
Ats: Bendro naudojimo tualetas
« Atsakymas #53 Prieš 2 metus »
Zoey maišė plaukų dažus. Mendel stebėjo. Taip nekantravo pamatyti, kas išeis iš jos šukuosenos. Pasitikėjo drauge, mat ji ir pati sau plaukus buvo nusidažiusi tiesiog puikiai.
Kai Dori užklausė apie vaikų namų direktorę, matėsi, kad švilpiukės viduje pasklido nemalonūs prisiminimai. Matėsi, kad ji nenorėjo apie tai kalbėti. Keturiolikmetė tik linktelėjo taip parodydama, kad supranta draugę ir kad jos nekamantinės.
- Pasikviesdavau Alaną ir tokį senį, - gūžtelėjo pečiais. - Na, tas senis yra... e... Alano pusbrolio draugas. Jis gali parūpinti ko nors, jei reikia, - gūžtelėjo pečiais.
Visa tai tikriausiai labai keistai nuskambėjo.
- Tavo globėjas turi drabužių parduotuvę? - iš nuostabos išsižiojo Dori. - Oho! Kaip šaunu! Geras, aš noriu su juo susipažinti! - užsidegė entuziazmu. - Per atostogas turėsi parodyti tą parduotuvę!
O čia tai globėjas, žavėjosi Dori. Kad mano mama turėtų drabužių parduotuvę...

*

Neprisijungęs Zoey Richter

  • VII kursas
  • *
  • 186
  • Taškai:
  • Kartais visko baigimas geriau nei kančia
Ats: Bendro naudojimo tualetas
« Atsakymas #54 Prieš 2 metus »
Galiausiai dažai buvo vientisos masės. Pagaliau prasidės smagiausias darbas - dažų tepimas. Tai buvo smagiausia dalis todėl, kad jos metu Zoey jausdavosi it kokia nors menininkė kurdama savo darbą. Tiesa, menininke švilpė nebuvo. Ji buvo niekuo. Tiesiog keistuole, kuri mokėsi Hogvartse. Ji visada būdavo užsisklendusi ir jos dažniausiai niekas nepastebėdavo.
- Supratau, - tarė Richter. Tas parūpinti ko reikia skambėjo keistai. Įprastai tokius žodžius vartodavo septyniolikmečiai esantys vaikų namuose. Po tokių pokalbių jie grįždavo girti.
- O ką turi omenyje po žodžiai ko nors, jei reikia? - pasidomėjo mergina pradėdama tepti dažus ant kažkada buvusių juodų Dori plaukų.
- Žinoma, galėsi su juo susipažinti. Tiesa, dėl parduotuvės tiksliai nežinau, kadangi pati nebuvau joje nei karto, - pasakė švilpė kiek pasitvarkydama savo pačios plaukus.

*

Neprisijungęs Dori Mendel

  • *****
  • 1786
  • Lytis: Moteris
Ats: Bendro naudojimo tualetas
« Atsakymas #55 Prieš 1 metus »
Dori širdis sudunksėjo, kai ji suprato, kad jau tuoj tuoj bus pradėtas darbas ir jos plaukai nusidažys ryškiomis spalvomis. Mergina to labai laukė.
- Naaa, - ištęsė Dori pagalvojusi, kad per daug išplepėjo.
Aš juk negaliu pasakyti, kad Juzefas parūpina nelegalių nešyklių, ar ne?
- Jis tiesiog tas žmogus, kuriuo galima pasitikėti, jeigu nori, kad kiti kažko nesužinotų...
Labai neinformatyvu, Dori. Labai.
- Na, pavyzdžiui, mes negalime kerėti ne mokykloje, ar ne? Bet man reikėjo šiek tiek pagalbos namuose, tai jis atėjo ir padėjo susitvarkyti... Kartą mane ir Levandą nusivedė į keistą restoraną, kur ragavome įdomių dalykų, - šiek tiek papasakojo.
Dori susimąstė, ar Juzefas parūpintų jai alkoholio? Anksčiau būtų maniusi, kad taip, bet dabar tikra nebuvo, mat per išvyką į mišką vasarą jis buvo labai jau atsakingas.
- O, tai kai apsilankysi toje parduotuvėje, būtinai man papasakok! - nusišypsojo.

*

Neprisijungęs Eion Faolán Bláán Breathnach

  • V kursas
  • *
  • 751
  • Taškai: 52
  • Su kuo sutampi, tuo ir pats tampi.
Ats: Bendro naudojimo tualetas
« Atsakymas #56 Prieš 1 metus »
Eion buvo įsiutęs. Nors buvo praėjusi tik viena pamoka, berniukas žinojo - šiandien daugiau nesimokys. Jeigu dar kartą pamatys bendramokslį, kasnakt knarkiantį jo kambaryje, jį tikrai užmuš. Viskas prasidėjo transfigūracijos pamokoje. Eion nesėkmingai panaudojo kerus, o tas kvailys iš jo išsityčiojo. Klastuolis jį apšaukė, o viskas baigėsi dar vienu areštu. Tai pirmakursį taip supykdė, kad jis tiesiog privalėjo pabūti vienas. Žinojo, kad vakare kambaryje bendramokslis atsiims, bet dabar reikėjo nusiraminti. Iki pietų dar buvo likę pamokų, į kurias jis neis.
Pakeliui pasitaikęs tualetas buvo kaip tik tai, ko ir reikia. Eion įėjo ir piktai užtrenkė paskui save duris. Priėjęs prie sienos piktai trenkė į ją, bet ir tai nesumažino pykčio. Nutarė, kad reikėjo pasielgti priešingai - ne atsiskirti nuo visų ir nurimti, o sumušti tą kvailį čia ir dabar. Ta mintis ir vėl supykdė, tad Eion priėjo prie čiaupo ir trenkė į jį. Tas nulūžo, o berniuko lūpose atsirado nieko gero nežadanti šypsena. Čiupęs vargšą čiaupą apsisuko ir paleido jį durų link.
Visi mes norim būti įdomūs, svarbūs ir reikalingi, ar ne? Ypač tiems, kurie mums patiems yra įdomūs, svarbūs ir reikalingi. Ką daryti, jeigu taip nėra? Gana paprasta: išmok būti neįdomus, nesvarbus ir nereikalingas. Išmok dėl to nesijausti blogai. Išmokus gyvenimas pasidaro žymiai paprastesnis. Taip spėju, nes buvimas niekam neįdomiu, nesvarbiu ir nereikalingu padaru vis dar skaudina. Bet aš mokausi. Galbūt vieną dieną galėsiu žodžius patvirtinti ar paneigti.

*

Neprisijungęs Roma Keit

  • Burtininkė
  • ****
  • 289
  • Personažas priklausė Erkai Forrm
Ats: Bendro naudojimo tualetas
« Atsakymas #57 Prieš 1 metus »
  Roma keliavo iš lauko. Turėjo ten keletą reikalų. Tikėjosi uždraustajame miške rasti porą augalų, kurių prireiks vienai iš artėjančių pamokų. Deja, tačiau ji nieko nerado. Laimei, pamoka buvo už kelių savaičių, todėl profesorė dar turėjo laiko įlįsti giliau į uždraustąjį mišką.
  Eidama koridoriumi ji nusprendė nusiplauti rankas, nes visgi jos nebuvo labai švarios. Ji pamatė, kad priėjo bendro naudojimo tualetą, todėl jo čiaupų vandeniu ir nusprendė pasinaudoti.
  Ji žengė pro duris, tačiau tada pamatė atskrendantį čiaupą. Na, aš ieškojau jo, kad galėčiau nusiplauti rankas, tačiau tikrai ne tokiu būdu. Pagalvojo tamsiaplaukė. Deja, ji nespėjo pasitraukti, todėl iš čiaupo gavo į galvą.
- Ai, - išlindo iš lūpų. Kiek astlūgus skausmui ji pažvelgė į skausmo kaltininką. Tai buvo tas pats pirmakursis, kuris jau per pirmąją pamoką buvo sugebėjęs užsidirbti areštą.
- Eion, kodėl taip pasielgei? - paklausė piktu tonu. Taip, ne itin norėjo taip su juo bendrauti, tačiau labai skaudėjo, todėl kitokiu tonu kalbėti tiesiog nesugebėjo.

*

Neprisijungęs Eion Faolán Bláán Breathnach

  • V kursas
  • *
  • 751
  • Taškai: 52
  • Su kuo sutampi, tuo ir pats tampi.
Ats: Bendro naudojimo tualetas
« Atsakymas #58 Prieš 1 metus »
Čiaupas gražiai skrido durų link ir galiausiai į jas garsiai trenkėsi ir nukritęs ant grindų sudužo į šipulius. Graži vienuolikamečio svajonė, ar ne? Ko gero, ne, bet jai ir nebuvo lemta išsipildyti - pakeliui link durų pasitaikė kažkieno galva. Toks pokytis buvo visai neblogas, tad Eion nejučia išsišiepė.
Deja, netrukus pamatė, ką pašventino, ir nuotaika iš karto subjuro. Tai buvo ne kas kitas, o profesorė, tik ir besišvaistanti areštais į kairę ir dešinę. Šypsenos neliko nė kvapo, tačiau išgirdęs jos klausimą berniukas vėl pralinksmėjo. Kad ir kaip stengėsi nesijuokti ir netgi neprunkšti, nepavyko. Vos po akimirkos jis jau garsiai kvatojosi. Taip šitai mokytojūkštei ir reikia! Bus jai čia skirti areštus už nieką! Tiesa, dabar jo turbūt laukė dar vienas, bet o koks skirtumas? Ji vis tiek nesugeba priversti dirbti, o ir kalbėtis visai nebūtina.
- Aš… - vis dar kikendamas bandė atsakyti į visai nereikšmingą klausimą. - Tai ne jūsų reikalas, - galiausiai užbaigė taip ir nesugalvojęs, ar sakyti apie suerzinusį bendraklasį, ar sugalvoti kokią nors nesąmonę. - Tai ne jūsų čiaupas, - dar pridūrė dabar jau piktai žvelgdamas į visur besikišančią profesorę. Ji labai jau greitai užėmė vietą nemėgstamiausių žmonių sąraše. O dabar dar ir persekioja. Tai berniukui visiškai nepatiko, tad viduje nuolat tvyranti neapykanta žmonėms pradėjo kilti į paviršių.
Visi mes norim būti įdomūs, svarbūs ir reikalingi, ar ne? Ypač tiems, kurie mums patiems yra įdomūs, svarbūs ir reikalingi. Ką daryti, jeigu taip nėra? Gana paprasta: išmok būti neįdomus, nesvarbus ir nereikalingas. Išmok dėl to nesijausti blogai. Išmokus gyvenimas pasidaro žymiai paprastesnis. Taip spėju, nes buvimas niekam neįdomiu, nesvarbiu ir nereikalingu padaru vis dar skaudina. Bet aš mokausi. Galbūt vieną dieną galėsiu žodžius patvirtinti ar paneigti.

*

Neprisijungęs Roma Keit

  • Burtininkė
  • ****
  • 289
  • Personažas priklausė Erkai Forrm
Ats: Bendro naudojimo tualetas
« Atsakymas #59 Prieš 1 metus »
  Berniukas vietoje to, kad atsakytų pradėjo kvatotis. Dabar Roma pradėjo dar labiau pykti. Jei tik galėčiau mesti atgal į jį tą čiaupą. Pagalvojo profesorė.
  Paskui ji visgi kažką išgirdo, tačiau iš pradžių atsakymas net nebuvo pabaigtas, todėl tai irgi mažai tegelbėjo. Tuo labiau žodžiai buvo ištarti per juoką.
- Žinoma, jis ne mano, tačiau tuo labiau ne tavo, - tarė ji. Taip, berniuko atsakymas kiek nustebino, tačiau profesorė to nerodė. Ne, ji tikrai jam nesuteiks dar daugiau juoko. Ir to jau buvo per daug.
  Prisiminusi prieš minutę kamavusią mintį ji paėmė čiaupą. Ne, mesti jo neketino. Verčiau tik pagąsdinti. Nenorėjo sužaloti berniuko. Taip, po smūgio nesijautė gerai, tačiau žinojo, kad ji to daryti negali, o tuo labiau ir nenorėjo.
- Arba nuoširdžiai atsiprašai ir baigi kvatotis arba mesiu į tave šį čiaupą kaip tu metei jį į mane. Suprask pagaliau, kad taip elgtis negalima. Ką tu tokiu būdu gyvenime pasieksi? Patikėk manimi. Gyvenimas klostysis daug geriau jei nekrėsi savo nesąmonių, - pasakė ji. Taip, jei jis neatsiprašytų tamsiaplaukė nemestų į jį čiaupo, tačiau ji tikėjosi, kad tai bent kiek išgąsdins berniuką ir jis supras, kad tai yra blogai.