0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Morisas Banoveris

Ats: Trečia AB pamoka visiems kursams | '20 pavasaris
« Atsakymas #15 Prieš 3 metus »
Gavęs trejetą Morisas pažvelgė į lentą ir išsiaiškino, kad reikės sužinoti dienų skaičių. Nors ir kaip jam norėjosi kokio aiškesnio paaiškinimo, kad ir su mėnesiais, bet teko pasitenkinti tiktais dienomis. Na galbūt jas galės paversti mėnesiais, tuomet bus kiek didesnė nauda. Ką reikės sužinoti jis žinojo, tad greitomis ant pergamento užsirašė skaičių vienas, kuris žymėjo, kad tai yra pirmasis klausimas. Kadangi nesinorėjo vėliau aiškintis kitą skaičių prie numerio vieno dar prirašė skaičių trys ir pasiėmęs laikroduką kiek pataisė plauką ir suktelėjo ratuką du kartus į dešinę ir vieną kartą kairę. Šį kartą gavo šešetą su kuriuo galėjo išsiaiškinti daugiau, nei su trejetu. Pasidėjęs laikrodį užrašė skaičių du ir trejetą trumpinių kurie reiškė metus, mėnesius ir dienas.
Citata
1. 3

2. 6
Mt -
D -
Mn -
Vėl į rankas grąžinęs laikroduką kiek jį pavartaliojo ir tuomet pasuko vieną kartą į kairę ir kitą kartą į dešinę. Pasisuko raudonoji ir žalioji rodyklės. Raudona į skaičių dešimt, o žalia į skaičių devyni. Kadangi šiuos skaičius reikėjo sudauginti jis tai padarė ir pergamentą papuošė naujas skaičius - devyniasdešimt. Na devyniasdešimt dienų nebuvo ilgas laiko tarpas, tad klastuolis kiek pagalvojęs nustatė, kad tris mėnesius sugebės palaukti.
Pirmasis laikas buvo nustatytas, tad galėjo imtis antrojo. Pasukiojęs ratuką du kartus į dešinę gavo raudonąją ir mėlynąją rodykles. Viena rodė į skaičių aštuoni, o kita į skaičių dvylika. Na dvidešimt metų buvo ilgokas laiko tarpas, tad tikėjosi, kad laikrodis suklydo. Laikas nenumaldomai tiksėjo, tad pasukęs ratuką į kairę gavo tas pačias rodykles. Viena buvo nukreipta į aštuonis, o kita į vieną. Devyni mėnesiai buvo trečdalis metų, tad buvo galima teigti, kad visas šiuo metu esamas laikotarpis prilygo dvidešimt vieneriems metams. Tamsiaplaukis nemanė, kad gali taip ilgai laukti, na, bet bebuvo likę išsiaiškinti dienų skaičių ir praktikos darbas bus atliktas. Šį kartą pasisuko tik raudonoji ir žalioji rodyklė į skaičių keturi ir aštuoni. Trisdešimt dvi dienos prilygo dar vienam mėnesiui, tad jau teko laukti dvidešimt metų, dešimt mėnesių ir vieną dieną.
Citata
1. 3
90 dienų
2. 6
Mt - 20 metų
D - 32 dienos
Mn - 9 mėnesiai
Vienintelė paguoda buvo ta, kad iki mėgstamo darbo jam nereikės laukti ilgai. Vaikai aišku gali ir palaukti, tad dėl to Morisas per daug nesirūpino, bet kažkaip nesinorėjo patapti tėvu būnant arti pensijinio amžiaus. Bet ką padarysi, galbūt laikrodis klydo ir net ne keliomis dienomis ar mėnesiai, o
keliais metais, kas buvo nemažas laiko tarpas. Įsidėjęs lapelį į kišenę ėmė laukti kol nuskambės varpas ir bus galima eiti iš čia. Šio įstabaus įvykio neteko ilgai laukti ir jau kitą akimirką dingo iš paskutinės Ateities būrimo pamokos.

*

Neprisijungęs Cessiondi Shetaka Khanna

  • Ateities būrėja
  • ***
  • 166
  • Lytis: Moteris
Ats: Trečia AB pamoka visiems kursams | '20 pavasaris
« Atsakymas #16 Prieš 3 metus »
 Cessiondi nurijo seiles. Skausmingą klausimą buvo išsirinkusi švilpiukė. Kartais atrodydavo, jog geriau neleistų vaikams burtis patiems. Sunkiausia ne išsiburti, o vėliau gyventi su išsiburta ateitimi kasdien, žinant kas nutiks.
 - Kartais, jei žmonės labai stengiasi arba pasikeičia likimas, viskas įvyksta kiek kitaip, taigi, kartais ateitį galime pakeisti. Tam ją ir buriame, kad susitaikytume arba galėtume pakeisti.
 Profesorė apžvelgė darbą baigiančius mokinius. Turbūt dauguma nesupranta, kad išburia tiesą, laiko tai kvailu dalyku. Čia ir buvo didžiausia bėda. Kai kuriems sudėtingi metodai nepavykdavo dėl to, kad negalėtų susitvarkyti su ateitimi.
 Nuskambėjo varpas ir mokiniai paliko šią chaosu alsuojančią klasę. Artėjo pilnatis ir atrodė, kad ji gerai paveiks mokinių smegenis.

[Dėkoju už dalyvavimą pamokoje]
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 metus sukūrė Cessiondi Shetaka Khanna »
It’s only a matter of time.