0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Luka Montekristė

 • I kursas
 • *
 • 3
 • Taškai:
Ats: Antroji MGP pamoka |2020 Pavasaris
« Atsakymas #15 Prieš 1 metus »
Luka nekentė žiemų, kurios susidėjo iš tiesiog šlapdribos, pelkių ir vėjo. Todėl dabar, išėjusi iš pilies sienų ir paslydusi ant ledo jos dažnai surauktą veidą iškreipė šypsena.
Paskutines savo dienas namuose mergaitė tik ir tegalėjo svajoti apie pasivaikščiojimą palei Uždraustojo miško ribą, todėl magiškų gyvūnų priežiūros pamokos mergaitė laukė ypatingai. Bandydama susilaikyti nuo kritimo į sniegą ir pasinerimo į pusnis, pirmakursė stengėsi susikoncentruoti ties mokytojo žodžiais. Laikydamasi mokinių grupelės krašte ir stengdamasi nekristi kitiems į akis, Luka atidžiai stebėjo kiekvieną Uždraustojo miško medžių ar krūmų krustelėjimą. Jai pasirodžius, kad pamatė greitai iš niekur išdygusias baltas, ilgas ausis Luka lėtai pasitraukė į šalį. Apsiausto kišenėje sugriebusi savo varganą, 8 colių ilgio lazdelę mergaitė slinko medžių link. Įsitikinusi, kad baltosios ausys jai nepasivaideno, ji ramiai, nedarydama staigių judesių nusitaikė į savo grobį. Padarėliui nespėjus net atsisukti mergaitė staigia suklykė:
-Sustink!
Baltas, paprastas triušiukas, kuris mergaitės akyse pasirodė tikrasis, kiaušinius ir saldainius vaikams nešantis Velykų kiškis, sustingęs griuvo ant šono.

[Burtažodžiai rašomi paryškintu šriftu.]
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Tristan Cadogan »

*

Cindy Grant

Ats: Antroji MGP pamoka |2020 Pavasaris
« Atsakymas #16 Prieš 1 metus »
  Mergaitė gan nekantriai ir ilgokai laukė Ryan atsakymo, bet sulaukusi jo labai apsidžiaugė. Iš tiesų ji labai norėjo šios pamokos praktiką vykdyti su Ryan, kadangi jis jau spėjo tapti Cindy draugu ir su juo vienuolikametei būdavo ištiesų linksma. Ji žinojo, kad švilpukai ras bendrą kalbą, bendrai susitars ir sugaus tą padykusį kiškutį.
- Eime. - Patenkinta tarė oranžinių, banguotų plaukų savininkė kai Ryan pačiupo vieną iš narvelių ir pradėjo eiti į uždraustojo miško gilumas. Vidutinio ūgio mergaitė greitu žingsniu pasivijo draugą, žingsniavo jam iš kairės ir atsisukusi į jį mielai šyptelėjo.
- Pasiruošęs? - Paklausė pirmakursė medžiaginė plaukų gumyte susirišdama plaukus į žemą "arklio uodegą", kad plaukai nemaišytų gaudant zuikutį.
- Žiūrėk, štai ir Reingaldo kiškis! - Patenkinta sušuko Cindy ir norėjo greit išsitraukti lazdelę, bet ji iškrito iš rankų ir  gyvūnėlis buvo perdaug greitas bei spėjo pabėgti.
- Oj, atleisk. - Tarė kiek nepatenkinta savo nerangumu vienuolikametė. Jeigu ne jos nerangumas, mokiniai turbūt būtų jau pagavę baltapūkį gyvūną. Švilpynės koledžo narė pasilenkė ir paėmē savo nukritusią lazdelę, bet nebesidėjo jos į kišenę, o tvirtai laikė rankoje.. Ji su savo draugu pradėjo žingsniuoti toliau, kiek giliau į uždraustąjį mišką. Jos akys greit užmatė dar kelis šio miško gyventojus. Turbūt tai buvo mama su savo mažyliu vaikučiu, kadangi jie visur vaikščiojo kartu ir mažylis kiškutis buvo prigludęs prie didesniojo.
- Wingardium Leviosa. - Šįkart jau nesusimaudama išaukė burtažodį pirmakursė ir pakėlė du pasimetusius gyvunėlius į orą, kadangi šeimos ši nenorėjo atskirti.
- Ryan, daryk narvelį. - Kreipėsi į savo violetinios spalvos plaukų draugą mergaitė visdar laikydama velykinius gyvūnus ore...


*

Tristan

Ats: Antroji MGP pamoka |2020 Pavasaris
« Atsakymas #17 Prieš 1 metus »
  Visi mokiniai, kaip ir reikėjo tikėtis, darbavosi. Matyt niekam nekilo noras kvailioti, kai profesorius priverčia ateiti tokį atstumą ir dar nieko neveikiant sušalti. Tristanas įdėmiai stebėjo mišką. Buvo pasiruošęs padėti nerangiam pirmakursiui arba kokiai nors trečiakursei, kuri neaišku kaip atitemps kiškį. Vis tik, buvo tikrai sėkmingų mokinių ir Kadoganas patenkintas pasižiūrėjo kaip jo auklėtinė atitempė tą gyvūnėlį. Tiesa, Liucija nustebino jį savo klausimu. Porą minučių juodaplaukis svarstė ar sakyti jai tiesą, bet galų gale nusprendė, kad reiktų.
  - Šie kiškiai čia atvyko žiemos pradžioje, sakykim pailsėti, - nebuvo įsitikinęs, kad tokiai jaunai burtininkei dar galima pasakoti vyresniems skirtus dalykus, - reikiamas laikotarpis praėjo ir jie turėtų grįžti į savo natūralią ekosistemą, esančią Himalajuose. Jeigu jie liks čia ilgiau, juos vėliau bus sunku grąžinti į gimtinę. - Nusišypsojo atverdamas vieną iš narvų.

*

Neprisijungęs Daniela Kravitz

 • ****
 • 351
 • nothing is bigger than family ♥
Ats: Antroji MGP pamoka |2020 Pavasaris
« Atsakymas #18 Prieš 1 metus »
Danielos kerai šovė į matytą ausį. Akimirką ji pagalvojo, kad arba prašovė ir išbaidė gyvūną, arba sustingdymo kerais patakė į krūmą. Tačiau kai ta keistoji forma nusviro atgal ir dusliai dunkstelėjo į sniego paklotę, sušalusi trečiakursė vos susilaikė nesuplojus rankomis. Galbūt tai buvo vienintelis visos pamokos pliusas - pataikymas į triušį iš pirmo karto, nesvarbu, kad jo laukė gerą pusvalandį.
Klastuolė nubrido prie gyvūnėlio, kurį iš pradžių buvo nelengva pastebėti. O tai buvo nemažas kiškis - matyt, kad sunkus. Ne pirmą sykį pradėjusi bambėti, kodėl, po velnių, nepasiėmė pirštinių, Dani sukišo delnus į purų triušio kailį, aplipusį sniego gabalais. Pirštai pradėjo degti, ir Kravitz sugrįžo vaizdiniai iš ilgo kelio link laukiančio profesoriaus. Prispaudus šį gigantišką padarą prie krūtinės, mergina sudejavo: sniegas pradėjo tirpti ant jos ir tekėti link alkūnės.
Klampodama atgal, Daniela turėjo pripažinti, kad šis triušis tikrai minkštas. Gniaužymas švelnių gyvūno garbanų veikė kaip terapija prarandant pėdų pojūtį.
Pagaliau Dani akys užkliuvo už eilės narvų ir įvairaus amžiaus mokinių, besimalančių su triušiais ant rankų. Sukaupusi paskutines jėgas, mergaitė prisikasė prie profesoriaus ir pradarė narvo groteles. Ji išgirdo mokytoją Cadogan aiškinantį mokinei, kad triušiams narvai reikalingi grįžimui į Himalajus. Na, aš tai tikrai neketinau iškart jų paleisti į mišką po tokio vargo. Klastūnyno globotinė švelniai įkėlė gyvūnėlį ir, uždariusi groteles, atbūrė sustingusį draugužį. Jis kaip mat atgijo ir pradėjo traukyti rausvą nosytę, melsvos akys lakstė į visas puses. Daniela įkišo vieną ranką prie jo ir pradėjo glostyti švelnutėles ausis. Mergina pajuto, kaip atsileidžia širdis.
- Žinai, aš vis tiek neatleidžiu už šlapius batus.
“Because she looked like a monster, that’s why. And it never occurred to me that monsters might feel pain.”

*

Neprisijungęs Ryan Jones

 • VII kursas
 • *
 • 327
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Niekada nesakyk niekada
Ats: Antroji MGP pamoka |2020 Pavasaris
« Atsakymas #19 Prieš 1 metus »
Cindy ir Ryan jau buvo spėję tapti draugais. Matyt jie draugais tapo greitai, nes abu yra iš Švilpynės koledžo  bei turi bendrų temų pokalbiams.
- Taigi kaip sekasi kitos pamokos? - paklausė vaikinas norėdamas, kad nebūtų nejaukios tylos. Vaikinas pastvarkė savo violetinės spalvos plaukus.Galbūt reikia keisti plaukų spalvą? pamanė vaikinas.
- Aš gimiau pasiruošęs, - tarė vaikinas nusišypsodamas. Jam patiko gyvūnai. Pats jų turėjo ne vieną ir jie dabar ramiausiai sėdėjo apleistame Hogvartso kampelyje kur niekas nesilanko. Staiga mergaitė sušuko, kadangi pamatė kiškutį. Vaikinas pasiruošė ir staigiai atidarė narvelį, bet mergaitei traukiant lazdelę ji nukrito ant žemės ir kiškutis išsigandęs pabėgo. Vaikinas atsidūso, bet šypsena nuo jo veido nedingo.
- Viskas gerai, Cindy, - tarė berniukas toliau neprarasdamas šypsenos. Jam patiko gaudyti kiškučius ir tai atrodė iš tiesų įdomi praktika. Vaikinukas pamatė, kad mergaitė nebeįsidėjo lazdelės į kišenę. Vaikinukas ramiai žingsniavo toliau. Miškas buvo labai gražus ir vaikinukas greitai pamatė mielus susiglaudusius kiškučius. Cindy iš karto pasakė burtą ir pakėlė abu kiškučius į orą. Vaikinas išgirdęs mergaitės pasakymą atidaryti narvelį vaikinas iš karto atidarė narvelio dureles. Kiškučiai greitai atsirado jame.
- Mums pavyko, - sušuko berniukas uždarydamas narvelio duris ir paglosto kiškučius per narvelį.
There's no such thing as fate.

*

Cindy Grant

Ats: Antroji MGP pamoka |2020 Pavasaris
« Atsakymas #20 Prieš 1 metus »
- Kitos pamokos man sekasi tikrai pakankamai gerai. Esu patenkinta rezultatais. O kaip tau? - Atsakė į klausimą Cindy,  taip pat tą patį klausimą užduodama violetinių plaukų savininkui. Mergaitė atsargiai,  nesužeizdama mažųjų draugų, burtų pagalba įdėjo mielus, gražius, baltapūkius velykinius gyvunėlius į narvelį ir nusišypsojo kai Ryan uždarė narvelį ir jų užduotis pavyko, buvo įvygdyta.
- Taip, mums pavyko! Mes įvygdėme užduotį! - Laimingu balseliu tarė švilpynės koledžo narė ir sumušė delniukas su draugu. Ji buvo laiminga, kad jiems užduotį atlikti sekėsi tikrai neprastai. Pirmakursė pasilenkė prie narvelio ir vienu piršteliu pakasinėjo mažojo reinaldo kiškio užausį, kas rodos, kad mažajam draugui tikrai patiko.
- Jie tokie mieli ir gražūs. - Numykė Grant ir atsitiesė bei pažvelgė į draugą linksmai nusišypsodama. Ji kartu su savo draugu, kuris taip pat buvo švilpis ir rankoje nešėsi narvelį su sugautais gyvūnais, grįžo prie mokytojaus ir parodė jam sugautus žvėrelius, o tada padėjo narvelį ant jau menkai pradėjusios žaliuoti žolės.
- Buvo tikrai smagu su tavim dirbti, bet dabar jau turiu eiti. Iki kito susitikimo, Ryan! - Tarė vienuolikametė švilpukė draugui, jį draugiškai apkabindama ir pamojavusi rankyte nužingsniavo savais keliais.


*

Morisas Banoveris

Ats: Antroji MGP pamoka |2020 Pavasaris
« Atsakymas #21 Prieš 1 metus »
Morisas žingsniavo į Magiškųjų gyvūnų priežiūros pamoką. Šioji pamoka buvo vienintelė kurios jis stengėsi nepraleisti ir į kurią visada rasdavo noro nueiti. Lauke termometro stulpelis buvo nukritęs žemiau nulio, tad išėjęs iš šiltų patalpų, kad ir pavasariniais drabužiais galėjai tai pajausti, sniego buvo visur, tad karts nuo karto nemažas kąsnis dribdavo žemyn nuo apsunkintos šakos, tad kiekvienas nelaimėlis ką tik buvęs po ja būdavo padengtas nedideliu sniego sluoksniu. Priėjęs pamokos vietą atsisėdo ant sniego, nes vienaip ar kitaip vėliau būtų pabodę stovėti ir būtų sėdėsis. Velykiniai gyvūnai žiemos viduryje? Visa šita teorija buvo labai keista, kalbėti apie velykinius gyvūnus žiemos viduryje greičiausiu atveju galėjo kalbėti vaikai iki aštuonerių metų na gal kiek vyresni dar, bet tokį klausimą išgirsti iš profesoriaus buvo kiek keistoka, tad beliko klausytis kitų atsakymų, na, o po to dar kokios nors informacijos iš profesoriaus jeigu teiksis ką pasakyti papildomai. Išklausęs atsakymus ir profesoriaus pastabas ir papildomą informaciją atsistojo ir ėmė dairytis pažįstamos galvos kuri galų gale šmėkštelėjo tarp kitų, tad pasiėmęs narvą priėjo prie jos ir kaip visada paklausė to pačio klausimo kuris būdavo papildomas žodžiais pagal pamokos temą:
 -Nori bandyti sugauti tuos triušius kartu?
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Morisas Banoveris »

*

Karen Rasel Džekė De Taer Rafaelė Realfė

Ats: Antroji MGP pamoka |2020 Pavasaris
« Atsakymas #22 Prieš 1 metus »
Karen žingsniavo į Magiškųjų gyvūnų priežiūros pamoką. Nors tinginys ir vertė ją gulėti lovoje ir nieko neveikti, bet galų gale ji jį įveikė ir prisivertė išeiti į pamokas. Žingsniuojant koridoriais kurie buvo įstiklinti ir turėjo langus buvo galima pamatyti ši žiema apdovanojo juos sniegu, tad dabar net einant tamsiausią naktį buvo sunku pasiklysti, na nebent tu keliauji kokiais nors plačiais tuneliais be šviesos šaltinio. Priėjusi vietą kur turėjo vykti pamoka pasisveikino su profesoriumi ir atsistojo greta kitų sėdinčių ar stovinčių mokinių. Nors mergina pirštines dažniausiai naudodavo tokiu laikotarpiu tik imdama sniegą, bet šįkart lauke buvo kiek šaltoka, tad teko užsidėti dabar, kad stovėdama ir laukdama kol baigsis teorinė ir prasidės praktinė dalis nenušaltų rankos. Prasidėjus pamokai klastuolė kiek nustebo, kad klausimas kuris buvo užduotas yra susijęs su Velykomis nors dažniausiai tokiomis temomis buvo kalbama mėnesis ar kiek mažiau prieš Velykas. Kadangi Karen nieko nežinojo apie velykinius gyvūnus ji tiesiog stovėjo, bandė sušildyti rankas, kad po kurio laiko dar galėtų normaliai sulenkti pirštus ir klausėsi kitų mokinių atsakymų.
Kai jau taškai buvo padalinti ir profesorius dėstė ką reikės daryti praktikos metu mergina gaudė kiekvieną žodį, kad po to nereikėtų klausinėti ką reikės daryti. Atsiradus narvams ir Tristanui baigus kalbėti klastuolė pasiėmė vieną ir ėmė dairytis kažko su kuo galėtų dirbti, nes vienai klaidžioti miške ir ieškoti to triušio būtų buvę neįdomu. Jai taip bestovint ir besidairant priėjo tas pats septintakursis su kuriuo tekdavo dirbti vos ne per visas pamokas per kurias tekdavo dirbti poromis.
 -Gerai, galim dirbti kartu.

*

Morisas Banoveris

Ats: Antroji MGP pamoka |2020 Pavasaris
« Atsakymas #23 Prieš 1 metus »
Gavęs teigiamą atsakymą Morisas patraukė į mišką kur turėjo slapstytis velykiniai triušiai. Kadangi bent kiek turėjo patirties su žiobariškais triušiais didžioji jų dalis buvo baikštūs ir vos tik pajutę, kad kažkas artinasi prie jų bėgdavo šalin vaikinas pamanė, kad geriausia būtų eiti kiek galima tolyn į mišką ir tiesiog atsisėdus laukti kol jie priartės prie jų, o tuomet sugavus įdėti į narvą. Paėjėjęs keletą minučių išsirinko vietą kurią supo krūmai ir medžiai. Pasidėjęs ir atidaręs narvą vietomis šiek tiek atkapstė sniegą ir priskynė žolės kuokštelių, o tuomet dar nuo atsitiktinio medžio nulupęs žievės gabalėlį grįžo prie narvo ir viską sudėjo į jį, o tuomet atsisėdęs kitoje jo pusėje ėmė laukti kol pasirodys koks nors triušis, kad ir pats paprasčiausias, nes poto anksčiau ar vėliau jų pasirodydavo daugiau. Kadangi prie tokio laukimo buvo pratęs jam tai nebuvo sunku, bet nemanė, kad tai yra lengva daryti Karen, visvien sėdėti tyliai, beveik nejudant tikrai nebuvo labai lengva.
 -Jeigu nori gali eit paieškot triušių, o tuomet bandyt juos čia atvyt.
Visas laukimas tęsėsi toliau, o per jį klastuolis galėjo apgalvoti įvairiausius dalykus kurių vėliau net neprisimindavo. Taip belaukiant vaikinas pagalvojo, kad būtų geriau sėdėti kur nors labiau šone, kad būtų lengviau sugauti triušius ant jų užmetus apsiaustą, tad persikėlė kiek labiau į šoną ir nusirengęs apsiaustą dabar stovėjo atsirėmęs į medį ir šiek tiek šaldamas laukė kol jie pasirodys. Ir štai pagaliau pasirodė kažkas panašaus į baltą sniego luitą kuris iš lėto šokliavo judviejų link, o iš paskos kiek mažesnis sniego gabalėlis. Jiems prišokavus į sniegu padengtos pievelės vidurį Morisas dar kiek palaukė ir išskėtęs apsiaustą krito ant jų. Nors jie ir buvo bepabėgą, bet šiaip ne taip sugavęs juos ant trijų pusių uždėjo sniego nors tai tikriausiai ir neturėjo padėti labai sulaikant juos, tad praradęs neuždengtą pusę griebė didesnejį velykinį triušį kuris buvo palyginus sunkus ir kiek per ilgas, kad būtų taip paprasta nešti, bet nunešęs jį įdėjo narvą, o tuomet grįžęs paimė kelių mėnesių triušiuką bei savo apsiaustą ir nunešęs įdėjo į Karen narvą.
 -Na galim keliauti.
Paėmęs už narvo šonų pakėlė jį nuo žemės ir pradėjo nešti iki vietos kur prasidėjo ir turėjo baigtis pamoka. Išlindęs iš miško palei jo pakraštį grįžo prie profesoriaus įteikė šiam narvą, o tuomet ėmė vaikščioti aplink narvus apžiūrinėdamas kiekvieną triušį atskirai, jį paglostydamas, pasikalbėdamas, o kai  bent jau jam atrodė visi narvai buvo vienoje vietoje juos vėl apėjo po vieną šiek tiek praverdamas visus, kad jie vėl galėtų grįžti į laisvę, na, o mažeznius iškeldavo iš narvelio ir paleisdavo į mišką.

*

Karen Rasel Džekė De Taer Rafaelė Realfė

Ats: Antroji MGP pamoka |2020 Pavasaris
« Atsakymas #24 Prieš 1 metus »
Morisui pradėjus judėti miško pusėn Karen nusekė paskui, nes nelabai žinojo ką dar būtų galima daryti ir vis vien jis tikriausiai žino daug daugiau negu pirmakursiai esantys šioje pamokoje sudėjus. Jie mišku kaip atrodė merginai keliavo kažkur apie minutę nors tai galėjo būti ir kiek ilgesnis laiko tarpas. Vaikinui pasistačius narvą ir ėmus kasti sniege duobutes mergina stengėsi suprasti ką jis čia po perkūnais daro, bet pamačiusi, kad iš tų duobelių išrautas žolytes deda į narvą nusprendė sekti jo žingsniais. Prirovusi kuokštelį žolės ir nunešusi jį bei padėjusi į narvą pastebėjo, kad tenai dar puikuojasi ir žievės gabalėlis, tad nuėjusi prie artimiausio medžio nuplėšė žievės ir nunešusi taipogi įdėjo į narvo vidų, o tuomet atsitūpusi už jo kaip darė vaikinas, tik skyrėsi tai, kad ji tupėjo virš, o jis sėdėjo ant sniego. Visas tas laukimas buvo per daug nuobodus, todėl klastuolė tikėjosi, kad gaus kokią užduotį kuri reikalaus kokių nors pastangų, o ne per kurią reikia sėdėti ar tupėti ir laukti kol kažkas pasirodys, bet ji visu tuo abejojo, tad labai nustebo kai išgirdo, kad jai yra siūloma eiti paieškoti triušių kuriuos ji galėtų bandyti čia atvaryti. Išgirdusi pasiūlymą kurio laukė ji buvo trumpam šoke, bet nors ir gavo ko norėjo nesijudino iš vietos ir laukė kol velykiniai triušiai pasirodys čia patys. Karen stebėjo kaip Morisas nusirengęs apsiaustą dabar stovi atsirėmęs į medį ir tikriausiai laukė to paties ko laukė prieš tai. Dar po kelių minučių nors merginai atrodė, kad praėjo dešimtys jų pasirodė triušiai iš pradžių juos buvo sunku pastebėti, bet jų judėjimas išdavė jų buvimo vietą, jie buvo dviese mažesnis tikriausiai jauniklis ir žymiai didesnis tikriausiai mama ar tėtis kurie. Jiedu iš lėto liuoksėjo link narvų kai staiga ant jų atsirado apsiaustas ir jie dabar klaidžiojo tamsoje bandydami ištrūkti. Klastuolė vėl atsidūrė šoke, tad labai nustebo, kad kai ji pabudo iš jo mažas triušiukas jau buvo jos narve. Tai nustebino ją, nes Karen nesitikėjo, kad viskas jai bus patiekta kaip ant lėkštutės, tad pasiėmusi narvelį į dvi rankas dar kartą nusekė paskui Morisą į tą vietą kur ir prasidėjo šios dienos pamoka. Dar prieš paduodama profesoriui narvą mergina pravėrė narvelį ir įkišusi ranką paglostė persigandusį triušiuką, o tuomet vėl jį uždariusi padavė profesoriui. Kol laukė pamokos galo pastebėjo, kad tas pats klastuolis atidarinėja velykinių triušių narvelius ir išleidžia juos atgal į mišką. Nors ji ir norėjo kažką pasakyti, bet susilaikė ir leido įvykiams klostytis sava vaga.

*

Neprisijungęs Dafydd Carwyn Llewellyn

 • Burtininkas
 • *****
 • 822
 • Lytis: Moteris
 • Tingėti - Llewellyn'ų prerogatyva.
Ats: Antroji MGP pamoka |2020 Pavasaris
« Atsakymas #25 Prieš 1 metus »
Nesugalvodamas, ką daugiau veikti, Dafydd atsivilko į magiškųjų gyvūnų priežiūros pamoką. Nors buvo šalta, tikėjosi, kad profesorius teiksis, pavyzdžiui, sukurti laužą, kad būtų šilčiau. Ką gi, tikėkis iš naujo. Profesorius tikriausiai mėgavosi šąlančiais mokiniais. Tai, savaime suprantama, nepagerino klastuolio nuomonės apie kiek vyresnį vyriškį. Raudonplaukis varstė profesorių žvilgsniu. Buvo galima pamanyti, kad mokinys svarsto būdus nužudyti profesorių žvilgsniu.
- Didžiąją pamokos dalį praleisime miške? - garsiai pasitikslino raudonplaukis. - Tai jau ne. Ar nežinojote, kad Uždraustasis miškas yra uždraustas? Jums tikriausiai reikėtų skirti areštą.
Savaime aišku, velsietis nesivargino atsakinėti į teorijos klausimą. Ir dar aiškiau, kad jis neketino eiti į mišką daryti kažkokių nesąmonių. Eiti gaudyti gyvūną? Juk tai magiškųjų gyvūnų priežiūros pamoka. Šitam kvaileliui visai galva susisuko.
Geri vaikučiai patraukė atlikti užduoties. Dafydd stovėjo vienoje vietoje ir neketino kur nors eiti. Tik jau ne gaudyti kažkokio idiotiško kiškio! Iki Velykų dar buvo toli, be to, ką, po galais, reiškia Velykiniai gyvūnai? Juk jie gyvena visada. Jeigu gyventų tik per Velykas, paprasčiausiai išnyktų, juk gyvūnas negali atsirasti iš nieko.
Kurį laiką panuobodžiavęs vaikinas pradėjo vaikščioti aplinkui ir spardyti sniegą. Aišku, į miško pusę jis net nežiūrėjo. Tiesą sakant, pagalvojo apie tai, kad profesorius tuoj pradės kabinėtis. Bet... O ką jis jam gali padaryti? Skirti areštą? Dafydd tiesiog į jį neis. O jeigu ir neis, neatlikinės kažkokios kvailos užduoties, kurią pakiš profesoriūkštis. Šitas bernužėlis tikrai nenusipelnė nė menkiausios pagarbos. Profesorius Greywindas, kad ir koks būtų idiotas, buvo geras profesorius. O šitas... Dėl jo užgaidų klastuolis tikrai nesivargins. Direktorei turbūt galva pavažiavo, kai priėmė į darbą šitą susimąstė Dafydd, dėl neaiškių priežasčių kuo toliau, tuo labiau negalėdamas pakęsti profesoriaus Cadogan. Tai buvo pirma jo pamoka, kurioje raudonplaukis apsilankė. Ir ji, sakykime taip, tikrai nebuvo verta dėmesio. Kažin, ar praėjusi buvo bent kiek geresnė. Bet dėl vieno velsietis buvo tikras: šito žmogaus pamokose jis daugiau nesirodys.
Kai nusibodo spardyti sniegą, Dafydd priėjo prie vieno iš narvų. Žinoma jis buvo tuščias. Velsietis susimąstė. Labai norėjosi panaudoti kokį nors burtažodį ir išburti kokią nesąmonę, kurią galėtų įkišti į narvą. Deja, galva buvo visiškai tuščia.
Esu krizėj. Neklauskit, kada atsakysiu, ir naujiems RPG nepasirašau.
Bet kokiais klausimais kreipkitės į Dafydd PM, kitų char nepastebėsiu probs. Arba DC.
Ar Elliw ateis į pamokas padaužyti per galvas teleskopais? Atm negaliu atsakyti.

*

Neprisijungęs Ryan Jones

 • VII kursas
 • *
 • 327
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Niekada nesakyk niekada
Ats: Antroji MGP pamoka |2020 Pavasaris
« Atsakymas #26 Prieš 1 metus »
- Man irgi sekasi labai neblogai. Taškai renkasi gana lengvai, pamokų temos man atrodo labai įdomios ir man labai patinka Hogvartse, - atsakė vaikinas į mergaitės klausimą. Vaikinas per narvelio grotas dar kartą paglostė mieliuosius kiškučius. Tokius kiškučius jis visai norėtų laikyti ir pats. Jų baltas ir švelnus kailiukas, jie labai mieli, bet žinojo, kad kiškučiams čia netiktų gyventi.
- Taip, mums pavyko. Labai džiugu, kad ją įvykdėme gana greitai, - pasakė vaikinas nusišypsodamas. Džiugu, kad jam ir Cindy užduotį pasisekė atlikti labai gerai ir gana lengvai. Jis stebėjo kiškučius uždarytus narvelyje ir nešė juos labai atsargiai.
- Taip, jie iš tiesų labai mieli ir gražūs. Norėčiau juos laikyti, bet čia jiems gyvenimo sąlygos nelabai tiktų. Na, bent aš taip manau, - pasakė vaikinukas. Greitai Ryan'as ir Cindy pasiekė vietą kurioje buvo pradėta pamoka. Vaikinas padėjo narvelį prieš tai kartu su Cindy parodydamas gyvūnėlius mokytojui.
- Man taip pat buvo labai ir smagu su tavimi dirbti gaudant kiškučius. Ši praktika buvo smagi. Tikiuosi greitai susitiksime. Iki, Cindy, - tarė vaikinukas ir nukulniavo Hogvartso pilies link.
There's no such thing as fate.

*

Tristan

Ats: Antroji MGP pamoka |2020 Pavasaris
« Atsakymas #27 Prieš 1 metus »
  Mokiniai beveik pabaigė darbus. Pamokos laikas artėjo link pabaigos, tačiau gyvūnų buvo per mažai. Dabar jau nieko padaryti negalės, bet tikėjosi, kad sekančioje pamokoje dalyvių bus daugiau.
  Vieno klastuolio elgesys Tristanui nepatiko. Uždraustasis miškas nebuvo natūrali Reinaldo kiškių buveinė ir juos iš čia reiktų išgabenti, ypač mažuosius, kol šie nepriprato prie šio klimato.
  - Pamoka baigėsi, galite eiti atgal į pilį. - Trumpai tarė ir pats patraukė miško link. Teko gaudyti visus likusius kiškius, taip pat ir paleistus, atgal į narvus. Sugavęs likusius, burtų pagalba pakėlė narvus ir šiuos paliko prie apgriuvusios Hagrido trobelės - valandos bėgyje šiuos turėjo pasiimti jų rezervato prižiūrėtojas.