0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Sophie Garcia

  • IV kursas
  • *
  • 59
  • Taškai:
  • Life isn't about finding yourself, life is about creating yourself
Pamoka ėjo labai greitai. Sophie grojo tą pačią dainą. Viskas ėjo žaibo greičiu. Mergaitė pasiėmusi saksofoną atsisėdo į savo suolą. Mieguistumas ir pyktis išnyko.
Mergaitė apžvelgė kitus mokinius ir profesorių. Visi dirbo. Sophie šyptelėjo. Jai pasisekė, kad buvo taip lengva.
Iki pamokos galo dar buvo likę šiek tiek laiko, tad antrakursė vėl pasiėmė į rankas saksofoną ir užgrojo. Vėl mintis užliejo geros mintys.
Antrakursė labai apsidžiaugė. Jai sekėsi. Viskas buvo puiku. O ir keletą taškelių gaus. Viskas tiesiog tobula.
Dvylikametė pradėjo groti garsiau. Viskas ją užbūrė. Mintyse Sophie net susigėdo. Juk ji šaltakraujė ir niurzga. Bet ši pamoka jai labai patiko. Žiauriai, žvėriškai, siaubingai.


*

Neprisijungęs Delfė Digori

  • VII kursas
  • *
  • 168
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • “Everything I know I learned from dogs.” – Nora Roberts
Delfė nutilo. Nustojo groti. Padėjo lazdeles ir atsistojo. Pasitaisiusi šukuoseną nuėjo prie suolo. Nusišypsojo.
Mergina kiek nuliūdo, kad tokia nereali pamoka eina į pabaigą su kiekviena minute, sekunde.
Trylikametė pačiupo pergamento lapelį ir ėmė rašyti.
Citata
Aš grojau būgnais.
Iš pat pradžių buvo labai sunku, kažkodėl jaučiausi labai nejaukiai. Bet vos pradėjau groti, viskas tapo nuostabu! Aš net pradėjau dainuot. Mano balsas ir būgnai pagal mane skambėjo gerai. Man sekėsi nuostabiai!
P.S. Labai gera jūsų pamoka! Tiesiog nuostabi!!!

Delfė Digori, Švilpynės, trečias kursas.

Mergina gražiai padėjo lapelį ant profesoriaus stalo ir kiek pastovėjo prie durų. Kažkaip nesinorėjo išeiti. Bet skambutis nuskambėjo ir mergina įšėjo. Prieš įšeidama prisiekė ateiti į kitą pamoką.


*

Neprisijungęs Sophie Garcia

  • IV kursas
  • *
  • 59
  • Taškai:
  • Life isn't about finding yourself, life is about creating yourself
Sophie švelniai padėjo saksofoną ant profesoriaus stalo. Ji liūdėjo, nes tai buvo tikrai nuostabi pamoka. Dvylikametei atrodė, kad visos pamokos yra visiška nesąmonė ir nuobodybė. Bet šita pamoka buvo viena nuostabiausių.
Sophie paėmė lapelį ir pradėjo rašyti.
Citata
Sophie Garcia, antrakursė, Švilpynės koledžas.
Grojau saksofonu. Man sekėsi tiesiog nuostabiai, nes vaikystėje pati grojau. Bet save nustebinau, nes negrojau tris metus.
Pamoka man labai patiko!
Dvylikametė padėjo lapelį ant profesoriaus stalo ir įšėjo iš kabineto. Visą kelią iki koledžo bendrojo kambario ji mąstė apie pamoką. Mergaitei pamoka taip patiko! Sophie niūriai apsižvalgė. Ji tikrai eis į kitą žiobarotyros pamoką. Nori to, ar ne.

*

Neprisijungęs Darren Hasley

  • Burtininkas
  • ***
  • 58
  • „Patirtis yra tai, ką gauni, ieškodamas kažko kito."
Profesorius sėdėjo savo suole ir visą pamokos laiką stebėjo nuostabiai dirbančius mokinius, žiemišką gamtą ir galvojo kas jis per asmenybė būtų, jei gyvenimas būtų jam parodęs kitokį būdą, tikslą ir pašaukimą. Žinoma, jaukus klasės vaizdas, keksiukų kvapas, mokinių skleidžiami garsai ir baltas žiemos vaizdas už lango leido dar labiau susimąstyti apie tai, kas butų jeigu būtų. Darren'as didžiąją praktikos dalį pragalvojo apie tai ką jis jau pasiekė, koks nuostabus žmogus jis pavirto ir kad profesoriaus darbas yra tai ko jam visą laiką trūko iki pilnos laimės ir dalelės jo užpildymo, tačiau puikiai žinojo, kad planuoti savo rytojaus nevalia, todėl likus apie penkioliktą pamokos minučių jis pradėjo žiūrėti kaip mokiniams sekasi ir ar nereikia pagalbos.
Tačiau, nuostabūs ir gan didelį įspūdi Darren‘ui palikę mokiniai puikiai tvarkėsi ir užbaiginėjo savo darbus rašydami nuomones ir įspūdžius ant pergamento lapelio. Profesoriui net buvo keista, kad neatsirado tokių mokinių, kurie būtų pasirinkę pirmąją užduotį, tačiau nesigilindamas kodėl beveik visi buvo tokie darbštus ir pasirinko išmokti groti nauju instrumentu, varpui suskambėjus jis užbaigė pamoką ir atsisveikino su mokiniais bei kibo į darbą taisant mokinių darbus, žiūrint jų pastebėjimus ir darant klasėje tvarką.