0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Mayra Llewellyn

 • Burtininkė
 • *****
 • 831
 • Lytis: Moteris
 • Šventieji skirstosi ir dalos dangų rėžiais
Istorijos apie Dakotą
« Prieš 1 metus »
[Kurta kartu su Morgana Buterfield]

Ryte Dakota iš šaldytuvo pasiėmė litrą pieno ir viską išgėrė tiesiai iš butelio. Ji jautė kalcio galią tekant jos venomis.Kaulai stiprėjo ir Dakota išsišiepė nuo vitamino D. Ji praktiškai švietė, paaugdama 10 cm per sekundę. Pasiekusi kitą lygį, ji išmetė nebereikalingą pieno butelį. Dakotai einant pro duris, ji trinktelėjo galva į sieną ir atsijungė, nes jos stipri kaukolė ją apsaugojo. Po akimirkos ar dviejų ji vėl atsikėlė ir smegenimis trenkė į sieną taip, kad ta siena pati atsijungė ir daugiau ji nebedrįs kelti savo rankos prieš Dakotą, nes Dakota įrodė savo katinišką galią, kurią gavo iš pieno butelio. Dabar Dakota - alpha.

Pabaiga.

*

Neprisijungęs Morgana Buterfield

 • VI kursas
 • *
 • 308
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Raudonplaukė Salazaro išpera
Ats: Istorijos apie Dakotą
« Atsakymas #1 Prieš 1 metus »
Pirma dalis!

Neabejoju, kad ištikimieji mūsų skaitytojai, prisimena, kaip baigėsi praeitas Dakotos gyvenimo epizodas. Žinoma, mūsų mieloji Dakota laimingai gyvena su pienu ir yra stipri alfa patelė su katiniškom galiom, stipresnė, kaip niekad anksčiau.  Bet atėjo į ramų, Dakotos valdomą miestelį, naujas dalykas. Pavadintas Korona, jis puldinėjo žmones parduotuvėse,  supildamas jiem į gerklę piena, ir sukišdamas savo snarglį į nosį. Įtampa didėjo, atmosfera kaito, kol galiausiai Dakota nusprendė apginti savo teritoriją ir savo gyvenimo meilę - Pieną, uždominuodama atvykėlį. Dakota, įtūžusi kaip kovinė šikšnosparnė, atplėšė šaldytuvo duris, išėmė penkis butelius pieno iš karto ir vien savo kvėpavimu juos atidariusi, visus išgėrė. Pieno galia suveikė iškart - Dakota vėl augo 10cm/s greičiu, NASA įspėjo gyventojus apie augantį pavojų, bet Korona neišsigando ir nepasitraukė. PAsinaudodama savo katiniška galia, Dakota išėjo kiauriai duris, nes durys traukėsi jai iš kelio. Drebindama miestelio gatves, palikdama vietoj pėdsakų naujus šulinius, Dakota susitiko su Korona. Korona, bandydamas pasirodyti, tėškė Dakotai į veidą pieno, nežinodamas, kad tai ją tik dar labiau sustiprina. Koronos akyse paaugusi kelis centimetrus, Dakota nusičiaudėjo ir nupūtė Korona į tolimąjį kosmosą, kur jį įtraukė šiknaskylė. Dakota ir vėl buvo alpha patelė. Ji ir vėl galėjo būti laisvai su savo gyvenimo meile - Pienu. The end.

« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Morgana Buterfield »
The truth is what I make it. I could set this world on fire and call it rain.

*

Neprisijungęs Mayra Llewellyn

 • Burtininkė
 • *****
 • 831
 • Lytis: Moteris
 • Šventieji skirstosi ir dalos dangų rėžiais
Ats: Istorijos apie Dakotą
« Atsakymas #2 Prieš 1 metus »
Pirma dalis!
Antra dalis!

LAKTOZĖS TRIKAMPIS

Mieli skaitytojai, ar pasiilgote Dakotos? Ar pasiilgote Dakotos ir jos neįtikėtinai įtikėtinų gyvenimo įvykių? Na, galite nesijaudinti, štai dar vienas neįtikėtinai įtikėtinas Dakotos gyvenimo įvykis, paremtas tikrais gyvenimo įvykiais. Tik šį kartą jis ne butelio, o trikampio formos. Neabejoju, kad prisimenate mūsų pagrindinę istorijos veikėją - nenugalimąją, katiniškąją alfa Dakotą ir jos gyvenimo meilę Pieną? Deja… Dakota rado naują mylimąjį, kuris dar labiau sustiprina jos galias. Jos mylimasis šiek tiek rūgštokas ir kaprizingas ir tai pakerėjo Dakotos skonio receptorius. Būdama savo aistrų ir galios vergė, Dakota leido sau panirti į nuostabųjį Kefyro skonio pasaulį, pamiršdama jai iki mirties ištikimą Pieną. Pienas buvo nežmogiškai įskaudintas, tačiau kad ir kaip jam skaudėjo jo laktozišką, minkštą, skystą širdį, jis vis tiek labiau mylėjo Dakotą negu save ir tvis bandė ją susigrąžinti į savo baltus, pieniškus gniaužtus. Bet ji išslysdavo kaip pienas tarp pirštų. Jokie delnai negalėjo sulaikyti Dakotos katiniškumo ir alfaniškumo, bet Pienas atsisakė tai pripažinti, kitaip negu jo konkurentas - Kefyras.
 Po tų dviejų minučių, kol Dakota jau draugavo su Kefyru, Pienas kūrė karo ir kovos  planus prieš Kefyrą (šitaip jis tikėjosi vėl laimėti Dakotos meilę ir visiems laikams sunaikinti savo neapkenčamą rūgštų priešą). Vieną vakarą ar dieną (šaldytuve visada tamsu), Pienas prisėlino prie Kefyro, nes per klaidą Dakota juos paliko vienam skyriuje. IR PIENAS PUOLĖ KEFYRA SU VISA ĮMANOMA JĖGA. Jis su savo dešrelėm kardais kapojo kefyro kūną, tačiau, aišku kefyras buvo pasiruošęs puolimui ir apsigynė tarkuoto sūrio kulkosvaidžiais. Ši kova būtų visai sujaukusi šaldytuve prišalusią tvarką, jeigu nebūtų pasirodžiusi katiniškoji alfiškoji Dakota. Atidariusi šaldytuvo dureles, ji žiūrėjo į savo mylimuosius ir pasirinko jį. Kefyrą. Jo rūgštelė maloniai kuteno Dakotos skonio receptorius ir atsidėkodami jie dūsavo. O Pienas, ah, tas vargšas mūsų nelaimėlis, meilės nuskriaustasis, Dakota jį paėmė dar paskutinį kartą, švelniai paglamonėjo jo vėsų stiklinį kūną ir tada…… išmėtė…
Pabaiga.