0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Elliw Gwawr Dwynwen Goff

 • III kursas
 • *
 • 278
 • Taškai:
 • 146 teleskopai (21-01-11)
Ats: Floreano Fortiskju ledainė
« Atsakymas #15 Prieš 9 mėnesius »
Elliw buvo gaila savo skanių ledų. O ta kvaila mergaitė pradėjo šaukti dėl kažkokių marškinėlių! Kam rūpi drabužiai, kai velsietė ką tik prarado visą porciją nuostabių ledų?
- Ką tu padarei?! - užriko Elliw. - Pati pasipainiojai man po kojomis!
Buvo be galo apmaudu. Juk jai tikriausiai net neužteks pinigų antrai porcijai. Be to, iš kur žinoti, kad ir antros porcijos neištiktų toks pat likimas. O taip norėjosi to skanėsto... Velsietė liūdnai apsižvalgė. Pastebėjo, kad mergaitė, ant kurios marškinėlių atsidūrė jos ledai, taip pat nusipirko šį saldėsį. Kaip čia yra: ji galėjo pasmaližauti, o štai Elliw - ne?! Taip tikrai nesąžininga. Švilpė susiraukė. Ilgokai mąsčiusi apsisprendė: ji ištiesė ranką ir griebė iš mergaitės ledus: jeigu nepavyks gauti jų pačiai, ta bjauri mergaitė irgi turės apsieiti!
"Gyvenimas ne be reikalo panašus į dryžuotą kalėjimo uniformą." Sergej Lukjanenko

*

Neprisijungęs Cristal Daunt

 • VI kursas
 • *
 • 210
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • carpe diem
Ats: Floreano Fortiskju ledainė
« Atsakymas #16 Prieš 9 mėnesius »
Cristal jautė kaip į jos naujus ir gražius marškinėlius sunkėsi purvo spalvos masė. Grifė nežinojo ką reikės daryti, nes naujų marškinėlių ji neturi su savimi, o servetėlės čia jau nebepadės. Gal Styvas burtų pagalba padės jai išvalyti šokoladinius ledus? O baisiausia buvo tai, kad ta mergiotė net nesirengė atsiprašyti. Vietoje to, ji apšaukė Cristal, kam ši painiojasi po kojomis. Lyg ji būtų kalta, dėl to, kad kerėpla mergaitė nesugeba nulaikyti ledų.
Nieko nebeatsakiusi į mergaitę, brunetė apsisukusi ieškojo ko nors, kas nors truputėlį padėtų išvalyti dėmę. Tokioje padėtyje ją guodė faktas, kad bent jau jos bananiniai ledai liko sveiki ir vis dar skanūs. Deja, ne viena Cristal svajojo apie tuos ledus. Bjaurioji mergaitė sumanė juos atimti! Jai griebiant ledus Cristal tvirčiau suspaudė vaflį. Velniop tuos ledus. Apsisprendusi mergaitei atsilyginti tuo pačiu, žaliaakė ištraukė ledus iš mergaitės rankų ir žiebė tiesiai jai į pilvą. Net nepažiūrėjusi mergaitės reakcijos ji apsisuko ir išdrožė iš ledainės.
my morning face:

*

Neprisijungęs Elliw Gwawr Dwynwen Goff

 • III kursas
 • *
 • 278
 • Taškai:
 • 146 teleskopai (21-01-11)
Ats: Floreano Fortiskju ledainė
« Atsakymas #17 Prieš 9 mėnesius »
Tiesą sakant, Elliw nesitikėjo, kad jai pavyks taip paprastai atimti ledus. Vis dėlto atrodė, kad ta kvaila mergiūkštė nebuvo nusiteikusi net priešintis. Rudaplaukė kėlė porciją prie burnos, kad galėtų paragauti, kai ji staiga išnyko. Elliw vos neatsikando savo piršto, bet vis dar nežinojo, kas atsitiko ledams. Negi ir vėl ta mergiūkštė kažką pridirbo?!
Netrukus paaiškėjo, kad nutiko kaip tik taip. Bet tą švilpė suprato tik tada, kai pajuto smūgį į pilvą. Netrukus susivokė, kad ant jos atsidūrė visa geltonų ledų porcija. Ji apdovanojo vyresnę mergaitę neapykantos kupinu žvilgsniu. Vis dėlto nebespėjo nieko padaryti, nes ji dingo.
Liūdnai apsižvalgė po ledainę. Žmonių čia netrūko, tačiau neatrodė, kad kas nors būtų nusiteikęs vargšei Elliw nupirkti ledų. Buvo be galo apmaudu. O dar ir marškinėliai purvini... Ką dabar pasakys Bastiano? liūdnai paklausė savęs Elliw. Pamažu pradėjo eiti išėjimo link. Dar kartą užkliuvo už kažkokio žmogaus, bet tam ledai iš rankos neiškrito (arba jis jų neturėjo). Lengviau atsidususo švilpė pagaliau priėjo duris. Išlindusi į gatvę pradėjo ieškoti Bastiano. Anksčiau ar vėliau teks papasakoti, kas čia atsitiko...
"Gyvenimas ne be reikalo panašus į dryžuotą kalėjimo uniformą." Sergej Lukjanenko

*

Neprisijungęs Evelina Džonson

 • II kursas
 • *
 • 96
 • Taškai: 16
 • Lytis: Moteris
 • Visi esame skirtingi ir tokie esame gražus
Ats: Floreano Fortiskju ledainė
« Atsakymas #18 Prieš 3 mėnesius »
Buvo saulėtas rugpjūčio rytas. Skeriniam skersgatvį jau buvo spėje prisirinkti žmonių. Daugiausia jų pirkosi reikmenis Hogvartsui. Evelina jau buvo juos ankščiau nusipirkusi, bet vis dėlto iki atostogų pabagos likus savaitei, kiekviną dieną ateidavo į Skersinį skersgatvį su sesėmis. Jos išėjo ankstyvą rytą. Saulė jau spigino į akis nors buvo tik aštunta ryto. Seneliai liko "Kiauro katilo" užeigoje " - Mum reik daugiau miego nei jums vaikai, - pasakė senelis". Jos ėjo akmenimis grista Skersinio skersgatvio gatvele. Aplinkui pro atdaras parduotuvių duris, nuo ankstyvų lankytojų sklido derybų nuotrupos. Langai praviri, nes dienos rytas žadėjo panašia dieną.
- Gal užeikime į Floreano ledainę? - paklausė jaunėlių Evelina. Roma iškart sutiko ji dievino ledus ir niekad, netgi žiemą jų neatsisakydavo. Tesa pagalvojus irgi sutiko.
- Žinoma, - tarė, - juk senelė davė pinigų, kad galėtume ko nors nusipirkti, taigi eime ledų.
Evelina su Roma linktelėjo ir visos nuėjo link dailios kavinukės dešiniąjame gatvelės kampe. Virš lankytojų galų kabojo užrašas "Floreano Forteksjų ledainė". Į ją daugiausia plūdo "Kiaurame katile" apsistoje Hogvartso mokyniai. Įėjusios į ledainę, jos pamatė daugybę miniatūrinių staliukų,, kurie žvilgėjo nuo švaros. Sesės nuėjo link prekystalio ir pamatė už jo sėdintį vyrą, (tai tikriausiai buvo pats Floreanas Forteksjų). Jos užsisakė ledų ir nuėjo prie medinio stalelio arčiausiai lango. Evelina sėdėjo tarp jaunesniųjų ir valgė savo braškinius ledus su spalvą keičiančiais pabarstukais ir šokolado užpilu. Sesės valgė tokius pat tik, kad Tesa valgė su surios karamelės užpilu, o Roma be spalvą keičiančių pabarstukų. Ji vietoj jų buvo paėmusi ledus su rožele, kuri vis keisdavos - tai tikra - tai netikra, ir Roma turėdavo pataikyti tam tikrą laiką. Visos laimingos dėl naujų Hogvartso mokslo metų plepėjo apie jį ir juokėsi iš Romos kai ši ne tą laiką atsikasdavo roželės. Roma irgi pati iš savęs kvatodavo.
Smiling. Every day of life is something special. Give her a chance!

*

Neprisijungęs Selena Isabella Lawrenz

 • Magijos įstatymų priežiūros departamento vadovė ir Vizengamoto teisėja
 • *
 • 62
 • Lytis: Moteris
Ats: Floreano Fortiskju ledainė
« Atsakymas #19 Prieš mėnesį »
  Selena nežadėjo iškulniuoti iš Skersinio Skersgatvio nieko nenuveikusi, taigi vis dar vaikštinėjo po šią vietą. Tiesa, nors čia ir turėjo kitą tikslą, ledai visad patraukdavo ne tokios didelės, bet vis gi smaližės dėmesį. Deja, šie taip pat kainavo bent kelis galeonus, bet stebuklingu būdu Lawrenz jų taip gaila nebuvo. Kas galėjo atsitikti, jei už ledų porciją būtų tekę atiduoti du spindinčius pinigėlius? Nors šiuo atveju ir vėl tas sąžinės balsas, Magijos ministerijos darbuotojai kuždėjo ką kitą, mergina ilgai negalvojusi pravėrė ledainės duris ir ją pasiekė kakavos, vanilės ir įvairūs dar labiau viliojantys užeiti, kvapai. Magijos ministerijos darbuotoja giliai įkvėpusi šyptelėjo ir apsižvalgė. Čia, kaip ir visame Skersiniame Skersgatvyje burtininkų nebuvo daug, o ir eilės prie ledų nesimatė. Isabella nieko nelaukusi žengė tvirtą žingsnį pirmyn ir įsmeigė savo gintarines akis į įvairiausių skonių saldumynus. Kilo noras išbandyti visus, tačiau žinojo, kad to padaryti tiesiog negalėjo. Na, bent jau ne šį kartą. Dar keletą minučių pastovėjusi ir išgirdusi pardavėjos murmėjimus sau po nosimi pavertė akis ir užsisakė miško uogų skonio ledų. Tuoj pat gavusi šį skanumyną, nenoromis atidavė tą porą galeonų ir jau kulniavo kur nors kitur. Neturėjo tiek daug noro likti čia viena ir sėdėti saulės spinduliams glostant skruostus. Selena norėjo kažką nuveikti, taip pat vylėsi, kad tas kažkas kas bent jau nebūtų nereikalingas laiko gaišimas, kur jo nereikėjo. Juk ir ledais galėjo mėgautis darant ką nors, kas buvo naudingiau.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš mėnesį sukūrė Selena Isabella Lawrenz »