0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Christina Granger

• III kursas
  • *
  • 331
  • Taškai: 36
  • Lytis: Moteris
  • Aš bijau knisių ir ančiasnapių. Antraštės niekada nekeisiu.
Ats: Gringotsas
« Atsakymas #45 Prieš 1 savaitę »
Vis dar žiūrėjusi piktai, į jos aprangą, suraukė antakius. O Jeronimai, kaip negražiai kalba ta mūsų Džinė..- Stebėjosi princesė. Vis dar pastovėjusi ir galvojusi ką atsakyti, pradėjo baisiai skaudėti galvą. Skaudėjo taip, lyg kas nors su adata badytų smegenis. Smilkinius irgi dūrė su šakute. Pasilenkusi, pamatė goblinus. Tuos baisūnus. Christina išpūtė akis. Juos buvo mačiusi ne vieną kartą, niekada nebus užmirštama kaip ją užpuolė slibinai, o Žana nieko nedarė, tik sėdėjo ir laukė kol princesė numirs. Garbanė tikėjosi, kad taip neatsitiks, dar kartelį, o ypatingai, kai Džeinė buvo dar įkyresnė, nei Žana Mokslinčė. Galėjo tikrai, pasiimti savo katiną- Ocelį, šis būtų kaip reikiant ją pamokęs ir gerokai sudraskęs. Bet deja, katinas buvo paliktas Hogvartse. Fenekai taip pat.
- Tu ne esi Džinė,- Visiškai pritarė Christina. - Tu esi višta!- Riktelėjo per visą, ji. Gal kiek per stipriai. Bet dėl žodžių, kuriuos pasakė ji pati, nesigailėjo. Jos manymu, Džeinė turėjo žinoti, kad bando pasirodyti viršesnė už pačią karališko kraujo mergaitę. O tai grifei, labai nepatiko. Kas per intonacija? Jau aš normaliau šneku, nei ji. Na, gal jos tiesiog nemokino mama kaip reikia šnekėti su kilniaisiais.- Ramino save, fenekų mylėtoja. Nuo paskutinių klastuolės žodžių, Vilės dukrai dar labiau apsvaigo galva ir ji ruošėsi kristi ant žemės.
- Ar tu nori mane nužudyti? AR TU TIKRAI NORI MANE NUŽUDYTI?- Vos ne staugė princesė. Uždėjusi ranką ant kaktos, laikė ir meldėsi mintyse, kad tik neatsitiktų nelaimės ir ji nenualptų, nes tai tikrai, buvo įmanoma.- Ilgai tariant, tu nemoki valdyti emocijų ir tu tikrai labai nervini, aš negaliu, man tuoj infarktas bus,- Vaitojo Chris. Susinervinusi, priėjo prie goblino ir pasakiusi savo vardą ir pavardę, ruošėsi gauti savo galeonus.
- Christina Granger,- Tarstelėjo ir vis dar laukė. Velnias, aš Džeinei prisistačiau kaip Elizabeth! Dabar ir melage išvadins.. Greitai, keitusi temą ir tikėdamasi, kad ji neišgirdo, atkirto Džeinei. - Aš nesugadinau tavo dienos, ką aš padariau? Oi, nebent tu labai greitai įsižeidi jei žmogus suklysta vardą, na gal tiesiog, per daug jautri esi,- Nusijuokė pašaipiai grifiukė.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 savaitę sukūrė Christina Granger »
  Atsiųstum kalinką? Atsiųstum jūreivių šokį? Atsiųstum Haką? Atsiųstum alyvas? Tada, tu nuostabus žmogus, toks kaip ir fenekas. Arba nuostabi beždžionė.