0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Darren Hasley

 • Burtininkas
 • ***
 • 58
 • „Patirtis yra tai, ką gauni, ieškodamas kažko kito."
||Tema: žiobarų pamokos ir jų mokyklos.||
Praėjo tik vieneri metai po mokyklos baigimo, Darren ir vėl grįžo į Hogvartsą, ko niekada nebūtų pagalvojęs, nes jis visada buvo prieš tokią profesiją kaip mokytojas. Ir iš tiesų, tai buvo šiek tiek keista, kadangi dar būdamas mokinys, Darren neklausė profesorių, per jų pamokas tik miegodavo ir trukdydavo kitiems mokiniams atlikti darbus. Tačiau metai po mokyklos baigimo, jam buvo lyg naujo gyvenimo pradžia, kurios metu suprato, kad jo pašaukimas yra mokyti kitus taip, kaip jis visada svajojo būti mokamas t.y šiuolaikiškai ir su kelionėmis, kurios leistų viską pamatyti, o ne tik skaityti informaciją knygose. Žinoma, kelionės metų jis be galo pergyveno ir jaudinosi, kad jo mokiniai nepripažins ir jiems nepatiks dėstomos pamokos, bet tai jo neatbaidė ir jis po sunkios kelionės buvo Hogvartse, kuriame galvojo apie savo pirmą pamoką. Tikiuosi bent keletą mokinių mane supras, o senesni bent nebus nustebę.
Hogvartse šie metai aštuoniolikmečiui buvo kiek kitokie, todėl atsikėlęs gan anksti, kai visi dar miegojo, išsiruošė į žiobarotyros klasę, kurioje jis dėstys geriausią dalyką – žiobarotyrą. Taip jis manė tik dėl to, kad joje pats jautėsi užtikrintas ir matė temas, kurios jį patį be galo domino (apie jas visada svajodavo dar būdamas mokinys, tačiau jų niekada nebuvo).
Grakščiais žingsniai priėjo kabinetą ir aprūdijusio rakto pagalba atrakino šiek tiek girgždančias žiobarotyros kabineto duris. Darren’o akims vaizdas buvo iki gyvo kaulo žinomas ir be galo malonus, tačiau, kad ir kokius gražius prisiminimus prižadino kabinetas, jis privalėjo jį sutvarkyti ir padaryti drastiškų atnaujinimų, kurių klasė prašyti prašės. Visų pirma jis atidarė langus, nes per vasarą susikaupusių dulkių sluoksnis neleido kvėpuoti. Tada kelias burtų lazdelės mostais sutvarkė klasėje esančią netvarką. Seni suolai ir kėdės ir vėl stovėjo savo vietoje, buvo išvalytos visos dulkės bei voratinkliai. Tačiau viską aptvarkęs (tvarkytis be galo mėgo) klasės vaizdu nesidžiaugė ir turėdamas laiko į valias pradėjo galvoti apie pakeitimus, kurie atgyvintų klasė, bet nepadarytų dar blogesnės situacijos.
Darren’ui pavyko ir jo akims klasė atrodė žymiai gražesnė. Klasės sienas puošė šviesiai oranžinė spalva bei keli paveikslai, kurie rodė kokia bus pirmos pamokos tema(Jie buvo susiję su žiobarų mokiniais jų mokyklomis bei pamokomis). Senus Hogvartso langus puošė naujos užuolaidos, kurios buvo beveik be jokio rašto. Suolai ir kėdės buvo taip pat pakeisti ir įgavo visai naują raštą, spalvą, formą(Jie buvo lyg žiobarų mokyklų esantys suolai ir kėdės). Durys liko tokios pat, o suolai esantys klasės gale buvo pakeisti į užburtą spintą, kurios Darren‘ui prireiks pamokoje(ją jis uždengė).
Baigęs tvarkytis, jis pasiruošė visus reikiamus daiktus pamokai, uždarė langus ir atsistojęs klasės gale laukė mokinių. Skambučiui suskambėjęs ir visiems mokiniams suėjus jis šiek tiek bijodamas nuėjo į klasės priekį ir atsistojęs prieš visus drebančiu balsu tarė:
-Sveiki visi, tikriausiai jau žinote, kad aš esu Darren‘as Hasley, jūsų naujasis žiobarotyros profesorius. Į mane galite kreiptis tiesiog mokytojau arba profesoriau. Taip pat per savo pamokas norėčiau matyti tik dirbančius mokinius, tačiau žinau, kad taip niekada nenutiks, todėl kurie esate nenusiteikę dirbti bent netrukdykite kitiems. Savo pamokas stengsiuosi padaryti kuo įdomesnes, kad nereikėtų mokytis tik teorijos, nes puikiai žinau, kad ji nėra vienas iš įdomiausiu dalykų.-Tarė Darren ir šiek tiek save nuramino bei leido mokiniams suvirškinti informaciją.
-Taigi, šiandienos pamokos tema -  žiobarų pamokos ir jų mokyklos. Tai jums simbolizuoja neįprasti suolai, kėdės bei paveikslai esantys ant sienų. Pradėkime nuo kelių trumpų teorinių klausimų, po kurių prasidės tikras darbas. Pasirinkite vieną jums žinomą žiobarišką pamoką ir pasakykite kas joje yra mokoma ir ar to būtų reikalinga burtininkams? Taip pat pasakykite, bent viena skirtumą, kuo skiriasi žiobarų mokyklos pastatas ir jo vidus nuo burtininkų mokyklos. – Tarė viską pasakęs Darren‘as ir laukė unikalių mokinių pasisakymų sėdėdamas savo suole ir stebėdamas susirinkusius mokinius.
|| Už vieną atsakytą klausimą galite gauti 2 taškus, už du 4 taškus. Pamoką pratęsiu sekmadienio vakarą, kovo 8 dieną.||
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Darren Hasley »

*

Neprisijungęs Mayra Llewellyn

 • Burtininkė
 • *****
 • 798
 • Lytis: Moteris
 • NaH
 Ar Mayra miegojo? Žinoma ne! Na, miegojo, bet paauglės organizmas agresyviai reikalavo daugiau poilsio. O ta agresija pasireiškė nevaldomu žiovojimu, trankymusi į sienas ir užmigimu ant laiptų. Šiandien Mayra net iš pižamos neišlipo. Taip septintakursė, tyliai, basomis kojomis, kaip įpratusi namuose, šlepsėdama po pilį, atsidūrė prie žiobarotyros kabineto. Pasižiūrėjus į savo apsiaustą su Klastūnyno herbu, po to į jos pilkas, su juodomis avelėmis, pižamines kelnes, Mayra tik gūžtelėjo pečiais ir nusprendusi, kad neturi ką prarasti, šlepu šlepu nušlepsėjo į suolą. Vos tik padėjusi savo kaulėtą sėdynę ant kėdės, klastuolė taikėsi užmigti, bet profesorius ištarė keiksmažodį - mokykla. Kažkur giliai merginos viduje sudejavo jos sielos likučiai, bet kitiems mokiniams tylint, o miegui baikščiai atsitraukus, Mayra suriko:
-Kūno kultūra! Burtininkai nė šimto metrų nenubėga, o žiobariukai kas pusmetį taip laksto! Na, arba gauna iš kamuolio į veidą. Mazochistai, sakau, ir vis rėkia tinklinis! Tinklinis! Jei dievulis leistų, jie tinklinio kamuoliais ir apsitriestų. O vidus? Na, anoj mokykloj neturėjau bijot, kad nusiversiu nuo judančių laiptų į pragaro bedugnę. Tai, nežinau, saugumu?
Išsirėkavus, klastuolė šlumštelėjo ant suolo tyliai pasnausti, nes niekur judintis nenorėjo. Na, nebent atgal į lovą.

*

Neprisijungęs Sophie Garcia

 • IV kursas
 • *
 • 48
 • Taškai: 12
 • Life isn't about finding yourself, life is about creating yourself
Sophie buvo šimtu procentu įsitikinusi, kad į pamoką neeis. Bet nusprendusi vis dėl to nueiti į žiobarotyrą, niurnėdama po nosimi ne itin gražius žodžius, ji nuėjo į pamoką. Dvylikametė į pamoką ėjo tik dėl to, kad žiobarotyros pamokos jai buvo lengviausios.
Sausai linktelėjusi profesoriui, švilpė atsisėdo į suolą. Išgirdusi klausimą, mergaitė prunkštelėjo.
- Taigi... tarkim matematika. Joje mokoma, žinoma, skaičiuoti. Daugyba, dalyba, lygtys ir panašiai. Norint susirasti gerą darbą žiobarų pasaulyje, šio mokslo prireiks.  Na, o burtininkams to nereikia, Lazdelės, katilai. Tokio menkniekio kaip matematika burtininkams nereikia.
Antrakursė suprato, jog kiek persistengė. Vis dėl to pradėjo kalbėti toliau.
- O žiobarų mokyklos vidus skiriasi daug kuom. Burtininkų mokyklos vidus tai kažkas nerealaus, juda  ir kalba portretai, įspūdingas įvaizdis. Nemoku paaiškinti. O žiobarų mokyklos tai nesąmonė. Pilkas ir neskoningas vaizdas.
Sophie suprato, kad tai pirma pamoka, per kurią ji taip įsiplėtė. Bet dėl savo įsiplėtimo Sophie nesidžiaugė. Dabar belieka laukti žodžių, kokią tu pasakei nesąmonę, Sophie. Na, tiesiog puiku...

*

Klara Doubtiv

Luke keliavo į savo pirmą pamoką Hogvartse. Berniukas bijojęs pasiklysti lėtai ėjo ir žvalgėsi. Jį sudomino judantys paveikslai, kurių, berniuko namuose nebuvo, nes Luke gyveno burtininkų šeimoje, bet žiobarų pasaulyje.
Gera nuotaika jis pagaliau priėjo pirmos pamokos kabineta. Žiobarotyra. Hmmm.. Manau man ji seksis. Luke pravėrė duris ir pamatęs profesorių ir kitų mokinių linktelėjo profesoriui ir nuėjo atsisėsti į antrą eilę.
Išklausęs mokytojo ir kitų mokinių Luke pakėlė ranką ir gavęs leidimą pradėjo kalbėti:
- Geografija. Tai mokslas, kuriame žiobarai susipažįsta su pasauliu, sostinėmis, šalimis, įviariomis kultūromis ir dar visokiais įdomiais dalykais. Burtininkams šios pamokos nereikia, nes vos mostelėju lazdele galime sužinoti ir atsidurti kur norime.- Luke šiek tiek sustojo ir apmastęs kitą klausimą vėl išsižiojo. - Burtininkų ir žiobarų mokyklos skiriasi, nes burtininkai savo mokyklose turi koledžo kambarį ir visus mokslo metus prabūna mokykloje, o žiobarai į pamokas ir namo.
Luke nutilo, pažvelgė į mokytoją ir toliau stebėjo pamoką.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Luke Malik »

*

Neprisijungęs Delfė Digori

 • VI kursas
 • *
 • 149
 • Taškai: 10
 • Lytis: Moteris
 • Gyveni tik kartą
Naktį Delfė visai gerai išsimiegojo, bet vis tiek ryte jautėsi siaubingai. Susipynusi kreivą ir negražią kasą ji nupėdino į žiobarotyros pamoką ir prisėdo. Trylikametė tikėjosi, kad bent teorijos nebus, bet kur tau...
 Išgirdusi klausimą mergina mandagiai pakėlė ranką ir pradėjo kalbėti:
- Žiobarų mokyklose yra mokoma dailė bei muzika. Per dailės pamokas žiobarų mokiniai mokosi gražiai piešti. O per muzikos pamokas mokosi dainuoti, mokėti visokius muzikos ženklus bei natas. Burtininkams šitokio dalyko nereikia, nebent nori siekti profesijų muzikos ar dailės srityje. Žiobarų mokyklose nėra kalbančių ir judančių piešinių, judančių laiptų ir šiaip, manau, žiobarų mokyklos yra mažesnės už burtininkų.
Delfė nusprendė, jog atsakymas tikrai neteisingas, bet dabar dėl to nenorėjo sielotis - tą akimirką Delfė norėjo tiesiog pamiegoti.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Delfė Digori »

Prasidėjo nauji mokslo metai. Vasara buvo neįtikėtinai sunki ir ilga. Ar dabar Hogvartsas yra namai? Ši mintis pasiekė Deoiridh smegenis, kai varnė keliavo žiobarotyros kabineto link. Ji nežinojo, kokia nauda iš tos pamokos. Nebent tokia, kad yra daugiau galimybių padaryti kokią nors nesąmonę...
Dar gerokai iki kabineto mergaitė pasivertė varle. Žinoma, judėjimo greitis kiek sumažėjo, tačiau tai nebuvo svarbu - jeigu tik spės į pamoką. Priėjusi prie durų pamatė ateinančią kažkokią mergaitę. Puiku.
Deoiridh įšoko į kabinetą paskui ją. Neilgai trukus profesorius pradėjo pamoką, o rudaplaukė (tiksliau sakant, žaliaodė) dar nieko nenuveikė! Varlė pradėjo žvalgytis. Ji tupėjo po vienu iš klasės suolų. Beliko tikėtis, kas jos niekas nepastebės.
Galiausiai kažkokia vyresnė mergina nutarė atsakyti į klausimą. Ji buvo basa. Varliškos akys sužibo. Ji, stengdamasi už nieko neužkliūti, prišokavo prie tos merginos. Galiausiai ji teikėsi atsisėsti - Deoiridh buvo įsitikinusi, kad stovinti mergiotė gali ją nuspirti daug skaudžiau. Kelias akimirkas patupėjusi prie basos kojos Deoiridh galiausiai ryžosi. Ji stipriai atsispyrė ir nusileido tiesiai merginai ant pėdos.

*

Neprisijungęs Mayra Llewellyn

 • Burtininkė
 • *****
 • 798
 • Lytis: Moteris
 • NaH
 Išleidus savo neapykantą žodžiui mokykla, Mayra sau kuo ramiausiai snaudė ant suolo. Kartais pasikasydavo kokią koją ar mintyse pavartydavo akis (išgirdusi matematika, net krūptelėjo). Kažkas šlapias tekštelėjo ant klastuolės basos kojos. Tam kažkam, šiuo atveju - mažai varlytei, pasisekė, kad merginos reakcija praktiškai neegzistavo dėl miego stokos ir klastuolė, užuot nuspyrusi padarą į kitą klasės galą, tik pasižiūrėjo į keistą žalią varlę sau ant kojos. Vajė, čia ne ta pati nelaimėlė iš pernai? Vargšiukė nieko nemato ten... Pervargusioms smegenims sugeneravus kažkokią idėją, Mayra atsargiai, stengdamasi neužgauti padarėlio, paėmė varlę į rankas ir užsidėjo sau ant galvos. Na, dabar klastuolė negalėjo grįžti į sapnų karalystę, tad kaip tortas sėdėjo ir žiūrėjo į profesorių. Tikiuosi mažylė nenusivers iš ten, aukštai gi jai... Varlė, pažįstama ar ne, pabudino mergino empatijos likučius ir klastuolė nežinia kodėl buvo pasiruošusi visiems akis iškabinti, jeigu šie bandys ką nors padaryti jos žaliai draugei.

*

Neprisijungęs Darren Hasley

 • Burtininkas
 • ***
 • 58
 • „Patirtis yra tai, ką gauni, ieškodamas kažko kito."
Darren buvo be galo patenkintas mokinių atsakymais ir jų puikų žinojimą apie nieko neprastesnius žiobarus ir jų pamokas. Tačiau, kai jis klausėsi savotiškai įdomių mokinių atsakymų, pastebėjo, kad klasėje atsirado varlė, kurią pasiėmė mokinė iš klastūnyno, tačiau jis nenorėjo atkreipti kitų mokinių dėmesio, todėl nusprendė pakomentuoti atsakymus į jo užduotus klausimus, o tik tada susitvarkyti su netikėtai atsiradusia varle.
-Visų mokinių atsakymai ganėtinai geri, - tarė jis. – Panele Wallflower, puikus žiobariškos pamokos pasirinkimas, tačiau nepasakėte ar to būtų naudinga mums, burtininkams. O dėl vidaus visiškai sutinku, žiobarų mokyklos šiuo atveju yra žymiai saugesnės, skiriu tris taškus. – Pristojo kalbėjęs, kad nuramintų savo jaudulį.
-Panele Garcia, puikus atsakymas dėl žiobariškos pamokos, tačiau dėl vidaus būtų galima ginčytis, nes ne kiekviena žiobariška mokykla yra ,,nesąmonė‘‘, skiriu taipogi tris taškus. –Šiek tiek nutilo rudaplaukis, bet ir vėl tarė:
-Ponaiti Malik, atsakėte į abu klausimus puikiai, skiriu keturis taškus. Panele Digori,-pasižiūrėjo į paskutinę mokinę, kuri atsakė į užduotus klausimus.- Nuostabu, kad pakomentavote net dvi pamokos ir taip pat paminėjote kuo skiriasi abi mokyklos, todėl skiriu keturis tašus.
-Taigi teorinius klausimus ties tuo ir baigiam. Dabar atėjo laikas praktikai, kuri gali atrodyti vieniems įdomi kitiems visiškai priešingai. – Tarė rudaplaukis ir mostelėdamas lazdele atidengė klasės gale stovinčią užburtą spintą.
-Kaip tikriausiai jau supratote iš atidengtos spintos, šiandien keliausite į žiobarų mokyklas ir sudalyvausite vienoje žiobariškoje pamokoje. Taip pat šį praktikos darbą galite atlikti vieni arba porose, jeigu kažkas keliausite porose prieš žengiant į spintą susikibkite rankomis ir galvokite apie tą pačią pamoką, nes kitu atveju jūs niekur nenukeliausite kaip tik atgal į klasę. Taigi jūsų užduotis: sugalvoję keliausite vienas ar poroje nueikite prie spintos, kuri stovi klasės gale ir pagalvoję apie labiausiai dominančią ir norimą išmėginti pamoką ženkite į spintos vidų. Įžengę jūs atsidursite magiškame kambaryje(klasėje), kuriame vyks žiobariška pamoka, ten pralesite 45 minutes, o po to vėl grįšit atgal į klasę. Grįžę į klasę ant pergamento užrašykite bent du sakinius kas žiobariškoje pamokoje labiausiai patiko ir ar norėtumėte dar syki sudalyvauti toje pamokoje, savo darbą atneškite ant mano suolo. Nenustebkite jei nepateksite į norimą pamoką, nes taip gali nutikti, jei kažkuris mokinys atsidurs joje greičiau už jus. Nepamirškite, kad tai tik iliuzija ir jūs būsite kito mokinio kūne bei įvykusių veiksnių negalėsite pakeisti. - Išaiškino visą pamokos praktikos darbą Darren nuėjo prie mokinės su varle, kol jis dar nedavė ženklo mokiniams atsistoti ir žengti į spintą.
-Panele Wallflower, nusiimkite varlę nuo savo galvos ir išneškite ją už durų arba palikite ją ant mano suolo, pasaugosiu ją kol jūsų nebus klasėje, nes praktikos su ja negalėsite atlikti, jei šitos sąlygos jūsų netenkina galite visą pamoką sėdėti savo suole arba tiesiog išeiti iš pamokos. Tikiuosi nekils nemalonumų bei nereiks daugiau sakyti pastabų. Iš karto ačiū.- Paprašė maloniai Darren‘as ir nuėjo prie užburtos spintos skelbti praktikos darbo pradžią. 
Kai Darren stovėjo prie spintos jis su ranka mokiniams davė ženklą, kad jie gali kilti iš suolų ir žengti į spintą. – Jei turite kokių klausimų klauskite, atsakysiu. O dabar didžiausios sėkmės!-Pasiteiravęs ar niekas neturi klausimų Darren atvėrė šviesiai mėlynos spintos dureles, kurioje buvo matyti tik mėlyna bei juoda spalvos. O tada žiūrėjo kaip mokiniai vienas po kito pranyksta tamsoje ir pradeda savo darbą. Jam liko tik laukti.

|| Kai nukeliausite į žiobarišką pamoką, būtinai savo post'e paminėkite klasės vaizdą, mokinių aprangą bei kokioje pamokoje dalyvavote ir kokia buvo jos tema. Taip pat nekopijuokite pamokų, nebent nebeliks variantų. Reikalauju mažiausiai dviejų postų po 1300+ simbolių arba trijų po 600+ simbolių. Pamoka baigsis kovo 19 dieną. Taip pat viską atlikus galite išeiti iš kabineto, tačiau nepamirškite palikti pergamento lapelių su savo vardu ir pavarde. Jeigu praktinėje užduotyje kažkas ne aišku rašykite man į a.ž. Sėkmės!
 ||
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Darren Hasley »

*

Neprisijungęs Delfė Digori

 • VI kursas
 • *
 • 149
 • Taškai: 10
 • Lytis: Moteris
 • Gyveni tik kartą
Delfė išplėtė akis išgirdusi, kad už atsakymą gavo net keturis taškus. Juk pasakiau nesąmonę...
Išgirdus praktikos užduotį, visi miegai išsilakstė. Merginai Žiobarai patiko, ji labai domėjosi jų pasauliu. Deja, žiobarų pasaulyje švilpė buvo pabuvusi vieną dieną, kol jos tėvai tvarkė reikalus žiobarų pasaulyje, be to, po kojomis maišėsi įkyri jaunesnioji sesuo.
Dėl tos priežasties, supratusi, kad galės ištisas keturiasdešimt penkias minutes būti žiobarų pamokoje, Delfė net cyptelėjo - iš kart užsidengė burną ir meldėsi, kad niekas nesužinotų.
Išgirdusi, kad reikės dirbti arba porose, arba vienam, Delfė iš kart pasirinko dirbti vienai - visų pirma, mergina nematė su kuo galėtų dirbti kartu, be to, nenorėjo, kad kažkas būtų su ja praktikos užduotyje.
Švilpė staigiai pribėgo prie spintos ir pagalvojo apie pirmą pamoką kuri šovė į galvą - matematiką. Užgniaužusi kvapą Delfė prisimerkė ir įžengė į spintos vidų. Vienas....du....trys...

*

Neprisijungęs Mayra Llewellyn

 • Burtininkė
 • *****
 • 798
 • Lytis: Moteris
 • NaH
 Išgirdusi mokytojo komentarą, Mayra tik nusivaipė, nes šis aiškiai nesuprato, kad klastuolė išvadino burtininkus storais ir nesportiškais. Bet ir pati Mayra buvo ne geresnės fizinės formos, nors lakstymai po Uždraustąjį mišką tikrai pagerino jos ištvermę, o su Hogvartso laiptais ir bendruoju kambariu požemiuose nori nenori užsiaugini šiek tiek raumenų ant kojų. Bet tokias svajingas ir nostalgiškas mintis pertraukė tas pats profesorius, kuriam, pasirodo, neįtiko Mayros nauja žalia draugė!
-Profesoriau!-Mayra pašoko iš suolo, bet laiku suspėjo švelniai uždėti ranką ant varlytės, kad ši kur nors nenukristų.-Kaip jūs drįstat! Ši maža ir miela varlytė atkeliavo į jūsų pamoką mokytis, o jūs liepiate man ją išmesti už durų! Ir jūs siūlote man išeiti, vien dėl to, kad noriu padėti vieninteliam gyvam padarui, norinčiam kažką iš jūsų išmokti? Ar taip išsiliejate, kad dėstote žiobarotyrą ir nebegalite garsiai keikti ir menkinti mūsų nemagiškųjų draugų? Ar jums negėda rodyti tokį pavyzdį?!-Mayra, vaidindama tolerantišką humanitarę, visai įsirėkė, o įsisiautėjusi dar užsimanė ir ką nors paleisti į lamaveidį profesorių, bet bandydama sugaudyti paskutinius savitvardos likučius, stovėjo lyg įbesta į žemę vien dėl ant kojos rastos varlės. Kuri, galbūt, pagerins šią situaciją. Arba ne.

*

Klara Doubtiv

Luke sedėjo šiek itek apsnūdęs iki tol kol sužinojo, kad gavo 4 taškus. TAIPP!!! Dar liko praktika!!
Išgirdęs praktikos užduotį Luke iškart pakilo iš suolo, apsižvalgė po klasę ir supratęs, kad nieko nepažįsta nužingsniavo iki spintos durų vienas.
Išgirdęs mokytoją užsimergė, pagalvojo apie jau sakytą geografiją ir įžengė į užburtas duris. Luke, atsimerk! Berniukas atsimerkė ir netekęs žado įsižiojo. Nejaugi aš, Luke Malik, patekau į žiobarų mokyklą pilną žiobarų, kurie yra geografijos pamokoje!? Geras!!! Luke nuėjo atsisėsti į pirmą suolą ir tuo pačiu apsižvalgė. Klasė buvo žydros spalvos su juodais suolais prie kurių sėdėjo po du mokinius. Lenta buvo lyg didelis televizorius, o mokytoja buvo jauna.
Švilpis prisiminęs, kad reikia įsidėmėti kaip atrodė mokiniai slapčia pažvelgė ir į juos. Visi mokiniai vilkėjo mėlynas uniformas (mergaitės mėlynas sukneles, berniukai kelnes ir mėlyną megstinį)...
Staiga pasigirdo skardus mokytojos balsas:
-Vaikai, sėskit! Taigi, namie turėjote pasimokyti apie Afrikos gyventojus. Namų darbų patikrinimas. Išsitraukiat lapelius, užsirašot vardą, pavardę ir klasę. Ant lapelio užrašot viską apie ką skaitėt namuose. Turit 5 minutes nuo dabar. Sėkmės.
Luke išsigando, nes jis buvo įsikūnijęs į kažkokį žiobarą nežinodamas nieko, ką turėtų žinoti jis. Pirmakursis atsisuko į savo suolo draugą ir paprašė lapelio.
-Tu kaip visada, Nojau... Imk,- pasakė priėjusi mokytoja.
Duotame lapelyje jau buvo parašyta ,,Nojus Blakenis 8b''. Vadinasi aš Nojus kol kas. Gerai, tegul viskas prasideda... Luke pažvelgė į savo lapelį ir pradėjo rašyti, bet dėja rašė ne Luke, o Nojus, todėl duotame lapelyje atsidūrė visai kas kita...

Ko Deoiridh tikrai nesitikėjo, tai kad į ją sureaguota bus taip maloniai. Tai gerokai varlę nuvylė. Ar ji taip stengėsi tik tam, kad ta mergužėlė ją gintų?! Vis dėlto kai ji pradėjo staugti ant profesoriaus ir, maža to, vis dar stengėsi, kad Deoiridh nenusiverstų jai nuo galvos, buvo itin juokinga. Deja (laimei?) varlės negalėjo juoktis. Deoiridh labai norėjo grįžti į žmogišką pavidalą, kad galėtų nusikvatoti. Vis dėlto nesinorėjo pritrėkšti klastuolės.
Teliko sugalvoti, ką daryti. Labiausiai knietėjo stryktelėti profesoriui ant veido - juk tas, kuris dėsto žiobarotyrą, turbūt nėra itin geras burtininkas, ar ne? Tačiau... Skaudžiai trenkti ant grindų gali bet kas. O tokius skaudžius kritimus Deoiridh patyrė jau ne kartą. O, be kita ko, varlė beveik negalėjo pajudėti. Rėkaujanti klastuolė ne tik saugojo varlę, bet ir trukdė jai ką nors padaryti.
Varno nago mokinė ilgokai mąstė, net primerkusi varliškas akis. Staiga ji atliko judesį ir išsprūdo merginai iš po delno. Varlė stryktelėjo profesoriui ant kojos, bet nelaukė reakcijos - nuskubėjo prie spintos, kuri buvo skirta praktikai. Ten ji atsisuko į klastuolę - gal sutiks atlikti praktiką kartu?

*

Neprisijungęs Delfė Digori

 • VI kursas
 • *
 • 149
 • Taškai: 10
 • Lytis: Moteris
 • Gyveni tik kartą
Delfei apsisuko galva, bet galiausiai, mergina atsimerkė ir suprato patekusi į matematikos pamoką. Švilpė nieko nesuprato, kas ji yra, kiek jai metų ir iš vis kur ji pateko. Vieta buvo keista, Delfei nematyta.
- Ar tai....
Delfė suprato, jog yra žiobarų mokyklos matematikos klasėje. Čia ankšta... pasimuistė trylikametė ir atsisėdo į kažkokį nepatogų suolą.
- Sofia! - suriko kažkokia nepažįstama mergina apsirengusi keistokais drabužiais. - Čia mano vieta, kvaile! Ir iš vis, ką tu čia apsirengei?
Trečiakursė norėjo stipriai užvožti nepažįstamajai, bet susilaikė. Juk aš net ne savo pasaulyje...
- Mokiniai, sėskite, pradedam pamoką, - pradėjo kalbėti iš kažkur atsiradusi moteriškė. - Patikrinsim namų darbus. Jums buvo 65 uždavinio b, c, d atvejai. Einu patikrinti.
Delfė užgniaužė kvapą.
- Sofia! - užstaugė ant Delfės moteris. - Jau kelintą kartą nepadarai namų darbų, Sofia, kaip tau negėda?
- Negėda! - atšovė Delfė pamiršusi mandagumą. - Visiškai negėda.
- Nestatyk akių, panele Sofia. Argi negali nors kartą pabūti gera?
Delfė (dabar Sofia) niūriai pažvelgė į moterį ir įsikando sau į lūpą iš pykčio.
- Taigi, mokiniai, kol panelė Sofia mus trukdė, mes sugaišome daug brangaus laiko. Žodžiu, pasiimkite sąsiuvinius ir atsiverskite keturiasdešimt penktą puslapį. Nusirašot teoriją.
Delfė-Sofia apsižvalgė. Nei sąsiuvinio, nei vadovėlio ji neturėjo. Kodėl man taip nesiseka?
- Sofia, nesakyk, kad neturi sąsiuvinio, - beveik verkdama sumurmėjo moteriškė. - Kas paskolinsit Sofiai lapelį?
Kai mergina gavo lapelį, ji pradėjo nurašinėti teoriją. Kam viso to reikia? Kam? Juk man to gyvenime neprireiks....
Su tokiomis mintimis, Delfė pyko. Pyko ant savęs, kad pasirinko tokią pamoką, pyko ant moteriškės, pyko ant visko.
- Taigi.... liko daug laiko šioje pamokoje. Ką darysi, - sumurmėjo mergina tyliai, kad moteris neišgirstų.

*

Neprisijungęs Sophie Garcia

 • IV kursas
 • *
 • 48
 • Taškai: 12
 • Life isn't about finding yourself, life is about creating yourself
Išgirdusi, kaip profesorius vertina jos atsakymą, Sophie susiraukė. Aš lankiau žiobarų mokyklą, tad aš tikrai žinau, kad žiobarų mokyklos nuobodžios. Vis dėl to, mergaitė džiaugėsi koledžui uždirbusi bent tris taškelius. Praktika Sophie tikrai nenudžiugino.
- Bet profesoriau, aš nenoriu žiobarų pasaulyje praleisti ištisas keturiasdešimt penkias minutes, - kone verkdama išstenėjo švilpė. - Nenoriu....
Sophie žiobarų pasaulyje praledo daug laiko ir pagyvenusi kiek laiko magijos pasaulyje, suprato, kad žiobarų pasaulio nekenčia. Na, gal, jeigu Sophie būtų turėjusi gerus tėvus, kurie ją tikrai mylėtų, gal taip ne nemėgtų žiobarų pasaulio, bet dabar žiobarų pasaulyje jos niekas nemėgo, tad ir galvot apie jį švilpė nenorėjo.
Supratusi, jog ginčytis beprasmiška, niurnėdama po nosimi ne itin gražius žodžius, Sophie nuėjo prie spintos ir pagalvojo apie matematikos pamoką. Deja, praėjus penkiom sekundėm ji suprato atsidūrusi istorijos pamokoje. Kadangi mergaitė buvo žiobarų kraujo, nepasimetė, bet vis vien buvo daug klausimų.
- Labas, Luka, - pasisveikino su Sophie mokytoja. - Ilgai sirgai. Ar dirbai namie?
- Dirbau, - sumelavo Sophie. - Mokytoja, priminkite kur aš sėdžiu?
Kai mokytoja parodė vietą, Sophie plačiai nusišypsojo. Kaip sekasi...

*

Neprisijungęs Cindy Grant

 • V kursas
 • *
 • 110
 • Taškai: 10
 • Lytis: Moteris
Mergaitė, nedrąsiai prasėdėjusi visą pamokos teorinę dalį tylėdama, vis dėlto turėjo sudalyvauti praktinėje pamokos dalyje. Išklausiusi pamokos užduotį, Cindy apsidžiaugė, kas aiškiai matėsi jos veide ir nekantriai laukė, kada visgi ateis jos eilė. Bet tada oranžinių plaukų savininkė suprato, kad turi sugalvoti pamoką, kurioje norėtų pabuvoti žiobarų pasaulyje. Cindy mąstė ir niekaip nesumąstė, ką pasirinkti. Ar tai tūrėtų būti biologija, o gal chemija? Grant pusseserė, kuri yra žiobarė, pasakojo merginai, kad chemija yra viena iš sunkiausių pamokų, kokia tik egzistuoja žiobarų mokyklose, o Cindy iššukius mėgo. Bet vienuolikmetė vis dar svarstė. Gal vis dėlto pasirinkti muziką ar dailę? Visgi tai vieni iš mėgstamiausių mano hobių ir aš tikrai norėčiau pamatyti, kaip šios pamokos atrodo žiobarų pasaulyje. Mergina dabar buvo rimtuose apmąstymuose, kadangi ši tikrai nežinojo ką jai pasirinkti, kad žiobarų pamoka Cindy būtų tikrai įdomi. Dabar mergaitė svarstė tarp chemijos, muzikos ir dailės. Šios visos pamokos viliojo ją ir jeigu tik tūrėtų šansą - Cindy pabuvotų visuose trijuose pamokose. Bet deja, reikia pasirinkti tik vieną. Rimtai apmąsčiusi, vis dėlto ši pasirinko chemijos pamoką, nors net nežinojo ko joje bus mokoma. Galiausiai mergaitė atsistojo iš savo suolo ir sulaukusi savo eilės įėjo į spintą, iškarto užmerkė savo akis bei pradėjo galvoti apie chemiją. Vienas, du, trys ir Grant šeimos atstovė atsimerkė. Ji iškart pamatė didelę klasę. Ši sėdėjo priekiniame kabineto suole, kuris buvo viduryje, o suolo viduryje buvo balta kriauklė. Klasės priekyje stovėjo gan stamboka mokytoja, kuriai vos prakalbus, mergaitė išsigando jos balso. Jis buvo labai čaižus ir tiesiog griaužė merginos ausis. Bandydama paslėpti pasibjaurėjimą ir supratusi, kad ji turi viską užsirašyti, kažkokiu keistu daiktu, ši pradeda rašyti.

- Mokytoja, palaukite, nespėju!